Alessandro, Fresh Up Lip Gloss

Alessandro, Fresh Up Lip Gloss

Błyszczyk z lampką LED i lusterkiem. Barwa klasyczna, pastelowa lub trendy z lśniącymi diamentowymi drobinkami. Niezwykłe uczucie świeżości dzięki zawartości ekstraktu z mięty. Dobroczynna pielęgnacja anti-age (zawiera witaminę E i hialuron).
Skuteczna ochrona UV z filtrem 6. Zawiera witaminę E i kwas hialuronowy.

Cena: 45zł / 8ml
/s/

Zasłużone 3,5/4

Zacznę od opakowania, które jest eleganckie. Bajer z lusterkiem i lampką cudo, choć nie ukrywam, że owe ledy dają po oczach ;) Jak koleżanka poniżej zauważyła, faktycznie trudno wyjąć z opakowania większą ilość błyszczyku.
Sam błyszczyk ma idealną konsystencję, super wygodny aplikator przez co nanoszenie go jest prawdziwą przyjemnością.
Posiadam kolor 08 Tender Rose, który tworzy na ustach prawie niewidoczną, zawierającą milion drobinek poświatę. Zapach cudny - słodko-mentolowy.
Niestety szybko się zjada :(
Fajny bajer i z chęcią kupię go ponownie :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, 08 Tender Rose

Fajny

Kupiłam błyszczyk pod wpływem chwili. W Doulasie kosztował mnie 49zł. Nie wiedziałam nawet że ma lapkę, odkryłam ją dopiero po powrocie do domu :D Do kupna zachęciły mnie miliony maleńkich drobinek które ujrzałam kiedy wydobyłam odrobinę testera na rękę. Pomyślałam- cudo! muszę go mieć! Wybrałam kolor Apricot, ponieważ uwielbiam wszelkie brzoskwiniowe odcienie błyszczyków jak i róży do policzków. Kolorek lekko rozjaśnia moje i tak blade usta, są takie świetliste i perłowe. Od razu po aplikacji czuć na ustach delikatny, przyjemny chłód. Konsystencja nie jest za rzadka (czego nie znoszę). Błyszczyk daje niespotykany efekt na ustach- mokry i jednocześnie perłowy, satynowy. Mi on bardzo odpowiada. Jest dyskretny i elegancki. I co ważne- nie wysusza ust! Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że lekko je nawilża. Poważną wadą tego cuda jest opakowanie. Po pierwsze ciężko wydobyć większą porcję mazidła z pudełeczka, po drugie nie sposób zużyć go do końca bo opakowanie nie pozwala na manewrowanie gąbeczką w różne strony. Z kolei fajnym bajerem (przydatnym zwłaszcza na imprezach) jest lampeczka LED, która zdecydowanie ułatwia nałożenie błyszczyka. Poza tym lampeczka robi furorę wśród otoczenia :D

Sam błyszczyk zasługuje na 4 gwiazdki, natomiast opakowanie na 2. Cena mogłaby być trochę niższa ale co zrobić. Mimo wszystko daje 4 gwiazdki, gdyż błyszczyk jest naprawdę dobry. Nie doceniałam go dopóki się nie skończył. Radzę żebyście same wypróbowały bo warto.