Flos Lek Pharma, Seria Hypoalergiczna, Krem pod oczy

Powiększ Flos Lek Pharma, Seria Hypoalergiczna, Krem pod oczy

Zgłaszająca osoba: lejka

Krem polecany do skóry mało elastycznej, skłonnej do tworzenia zmarszczek oraz tzw. "worków" i "cieni" pod dolną powieką. Krem o lekkiej konsystencji, bardzo szybko wchłaniający się, delikatnie chroni skórę i daje uczucie odprężenia. Tworzy delikatny film ochronny pozwalający na zachowanie naturalnej równowagi wodno-lipidowej. Głęboko i intensywnie nawilża, odpowiednio natłuszcza.
Systematycznie stosowany wyraźnie poprawia wygląd skóry - wygładza ją i zwiększa jej napięcie, dzięki czemu zmarszczki i tzw. "worki" stają się mniej widoczne.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Glyceryl Polymethacrylate, Aleuritic Acid, Faex, Glycoproteins, Propylene Glycol, Rosa Canina Fruit Oil, Cetearyl Alcohol, Euphrasia Officinalis Herb Extract, PEG-8, Caprylyl Glycol, Heliantus Annuus Seed Extract, PPG-1-PEG-9-Lauryl Glycol Ether, Butylene Glycol, Hedera Helix Extract, Phytic Acid, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, Triethanolamine, Panthenol, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Hydrolyzed Ulva Lactuca Extract, Allantoin, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA. (22.09.2010)

Cena: 9,20zł / 30ml

• w 100% spelnia moje oczekiwania.
  • Ostatnio, nie mogac znalezc kremu pod oczy, ktorego szukalam, znalazlam na polce ten oto kremik. Wzielam w ciemno - jako, ze kiedys bylam bardzo zadowolona z zelu pod oczy tej firmy. Nie zaluje tej decyzji zdecydowanie

Krem dla mnie jest idealny (choc nie borykam sie z problemami skory wrazliwej). Wystarczajacy - jesli o moje potrzeby chodzi - mam 24 lata.

Idealnie nawilza, szybko sie wchlania, ma lekka konsystencje (jak na krem pod oczy) przy regularnym stosowaniu juz zdarzylam zauwazyc, ze moja skora stala sie bardziej napieta i gladka. Naprawde niweluje wory pod oczami! ) Nie podraznia, nie szczypie (tak, zdarzylo mi sie "zamaziac" oko ).
    Jest tani, bardzo, ale to baaaardzo wydajny.
    Opakowanie tez na wielki plus- duzo bardziej odpowiadaja mi kremy w tubkach niz sloiczkach.
    Zapach lekki, troche apteczny.

Dla kobiet, ktore nie potrzebuja jeszcze silnych kuracji anty- zmarszczkowych, mysle, ze sprawdzi sie swietnie.

Minusow nie widze zadnych.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Ostatnio byłam zmuszona odsprzedać koleżankom dwa i to drogie kremy pod oczy ( i to niby według zapewnień producentów- hypoalergiczne). Strasznie mnie podrażniały. Jednak po 30 roku życia wydaje się, że coś pod oczy wypadałoby od czasu do czasu nałożyć. Szukałam i trafiłam na ten krem. Lubię polskich producentów, zapewnienia tego były obiecujące a do tego kusząca cena. No to próba.

Zalety -jest to krem, który nie podrażnia moich ekstra wrażliwych oczu. Tak jak zapewnia producent, krem bardzo delikatnie chłodzi, daje uczucie odprężenia i wręcz odświeżenia skóry wokół oczu. Na pewno delikatnie ją nawilża.

Wady- liczyłam również na pozostałe, obiecane efekty związane z używaniem tego kosmetyku: zmniejszenie cieni (pojawiają się czasem, gdy się nie wyśpię, jestem zmęczona, ale wcale nie są jakieś wielkie, zatem dziwię się, że sobie ten krem z nimi nie poradził), przynajmniej lekkie zmniejszenie zmarszczek (które są ledwie zarysowane i uwidaczniają się głównie, gdy skórę pod oczami mam wysuszoną).
    Nie lubię też efektu przetłuszczonej skóry wokół oczu, a tak ona wygląda po tym kremie. Efekt jest taki, że po nawet lekkim makijażu (krem do cery mieszanej, krem tonujący) mam lekko przymatowioną twarz a wokół oczu dwa świecące się placki. Jeszcze komiczniej i sztucznie to wygląda, gdy twarz przypudruję.

W związku z powyższym, moje odczucia są mieszane. Jakieś lekkie nawilżenie jest, nie ma podrażnienia. Ale skoro krem nie radzi sobie z małymi niedoskonałościami, to raczej jestem zmuszona szukać dalej. Ten krem jednak będzie w pogotowiu, zanim znajdę coś lepiej działającego. Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt.
  • Lubię go. Jest tani, łatwo dostępny, ma fajną konsystencje, nie uczula i nie powodu podrażnień. Jest też w miare wydajny, chociaż opakowanie pozostawia wiele do życzenia (wylatuje za dużo produktu). Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że skóra wokół oczu jest odrobine jaśniejsza, a przede wszystkim napięta i elastyczna, jak daawno nie była . Rewelacji nie ma, lecz za taką cenę i fajne uelastycznienie warto.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić TheWorst za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem dla noszących soczewki kontaktowe
  • Zalety:
    - delikatna konsystencja
    - ogromna wydajność
    - bardzo łagodny dla oczu, nie szczypie nawet jeśli dostanie się do oka
    - świetnie nawilża

Wady:
    - długo się wchłania, makijaż nałożony na niego zbyt szybko niestety się rozmaże

Podsumowując świetny krem, ale do stosowania na noc, albo dla tych, co rano mają dużo czasu.

Chcesz pochwalić masienka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to mój number 1
  • Dla mnie ten krem jest rewelacyjny, żałuje że tak ciężko go można kupić, nie wiem dlaczego nie ma go na stronie producenta?! ostatnio ucieszyłam się bo można go zakupić w wybranych drogeriach rossmann - cena około 17-18 zł.

plusy:
    - regularne stosowanie (rano przed makijażem delikatna warstwa, a na noc obowiązkowo gruba warstwa pod oczy) pomogło mi w odpowiednim nawilżeniu skóry pod oczami i... zauważyłam mniejsze zmarszczki!!! wstaje rano i czuje, że ta skóra naprawdę jest nawilżona, żaden inny krem nie dawał mi takiego efektu, a stosowałam ich naprawdę wiele.
    - bardzo wydany
    - dobry pod makijaż
    - cena

Minusy:
    - mogliby popracować nad opakowaniem, czasem niechcący z tubki wyleci więcej niż było to planowane i to nie potrzebnie
    - dostępność produktu - z tym jest masakra, czemu nie można go kupić przez stronę producenta, sklepach, aptekach itp?

Póki jest dostępny na rynku nie zamienię go na żaden inny krem

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Chcesz pochwalić FemmeFatale2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko jako krem pod oczy na noc
  • Do zakupu tego kremu skusiła mnie całkiem duża tubka jak na taki kosmetyk Moje oczy są narażone na codzienną pracę przy komputerze, więc dobry krem, który ukoi je i pomoże na sińce to skarb.
    Właściwie ten krem spełnia swoje zadanie - nawilża i delikatnie koi. Jest też bardzo wydajny, więc pewnie zanim go zużyję to minie sporo czasu
    Jednak ma on też jedną zasadniczą wadę - nie nadaje się jako krem na dzień, bo po pierwsze kredka do oczu się na nim rozmazuje, a po drugie po pewnym czasie mam wrażenie jakiejś tłustości wokół oczu
    Stosuję go zatem na noc a na dzień mam inny krem, który współgra z makijażem Rano po zastosowaniu okolice oczu wydają się ciut bardziej wypoczęte niż gdybym nie zastosowała nic.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić isa666 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Dobry w bardzo dobrej cenie
  • Dobry produkt w niskiej cenie absolutnie wystarczający do codziennej pielęgnacji.

Plusy:
    +dobrze nawilża i lekko natłuszcza skórę wokół oczu
    +nadaje się i na noc i na dzień
    +nie roluje się pod makijażem
    +duża pojemnośc i dobra wydajnośc - starcza na długo
    +niska cena
    +skóra jest po nim miękka, ukojona

Minusy:
    -nie robi nic dodatkowego, nie rozjaśnia nie niweluje opuchlizny, itp.
    -niezbyt estetyczne opakowanie
    -zbyt duży otwór sprawia, że ciężko jest wycisnąc odpowiednią ilośc produktu
    -pod koniec opakowania bardzo trudno wydostac resztki kremu ze środka

Ogólnie polecam, bo krzywdy napewno nie zrobi, a spełnia swoje zadanie.

Chcesz pochwalić trusa za czytelną i pomocną recenzję?
  • stosuje codziennie
  • mam bardzo wrazliwa okolice oczu. czesto mam wrazenie sciagania skory, wysuszenia, czesto lzawią mi oczy podraznione przez kremy stosowane na twarz. Ten krem mi słuzy- skora jest po nim widocznie nawilzona. wczesniej uzywałam rozowej serii pod oczy z yves rocher- ktoregos dnia powrociłam do starego kremu, ale szybko zmienilam go na flos lek, gdyz uczucie nawilzenia po flos leku było zdecydowanie wieksze. Opakowanie 30ml jest baaardzo wydajne.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 * 30ml

Chcesz pochwalić kreska333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawny krem pod oczy
  • Krem nie zachwycił mnie niczym szczególnym, ale też nie ma większych wad. Na pewno skóra wygląda na lepiej nawilżoną i zmarszczki mimiczne nie rzucają się tak bardzo w oczy zaraz po aplikacji. Ale niestety krem zmarszczek nie likwiduje i nie zmniejsza, a na to liczyłam.

Zalety:
    - dobrze nawilża okolice oczu
    - nie podrażnia
    - bardzo wydajny i nie drogi
    - łatwo się aplikuje, szybko wchłania
    - nie pozostawia tłustego filmu, ale czuć, że skóra pozostaje nawilżona

Wady:
    - nie zmniejsza zmarszczek mimicznych

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Antalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przekonuje mnie
  • To już moje drugie opakowanie kremu marki Flos lek do skóry wrażliwej, pomimo że mnie nie uczula bardzo drażni mnie jego zapach. Dla mnie jest on odpychający.
    Nie nawilża tak głęboko i intensywnie jak obiecuje producent. Ponadto szybko znika ze skóry i trzeba ponownie go aplikować, aby poczuć jakiekolwiek nawilżenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić VanillaImpression za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij