Nivelazione, Liftingujące serum modelujące biust

Nivelazione, Liftingujące serum modelujące biust

Wyjątkowo skuteczny preparat o silnym działaniu ujędrniającym przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry biustu i dekoltu. Szczególnie polecany dla skóry pozbawionej elastyczności, po okresie ciąży i kuracji odchudzającej oraz przy pierwszych oznakach wiotczenia skóry.
Specjalnie dobrany, unikalny zestaw składników aktywnych· poprawia strukturę, kształt i jędrność piersi· wzmacnia naturalne włókna podporowe skóry i spowalnia procesy jej starzenia, zapobiegając wiotczeniu i opadaniu piersi· doskonale napina, ujędrnia i modeluje biust, nadając piersiom pięknie wymodelowany kształt· wygładza i rozjaśnia rozstępy oraz zapobiega powstawaniu nowych.
Regularne stosowanie wzmacnia skórę podtrzymującą biust, przeciwdziała jego wiotczeniu i utracie elastyczności. Piersi unoszą się do góry i nabierają pełniejszych kształtów, a skóra staje się jędrna i aksamitnie gładka.
Składniki aktywne:
Gotu Cola - doskonale regeneruje i poprawia jędrność skóry, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i reguluje mikrokrążenie, dzięki czemu redukuje istniejące rozstępy i zapobiega powstawaniu nowych.
Kigelia Africana - wzmacnia włókna podporowe skóry i neutralizuje wolne rodniki, opóźniając proces starzenia się skóry i zapobiegając jej wiotczeniu. Dodatkowo, wykazuje aktywność estogenopodobną, dzięki czemu widocznie ujędrnia i powiększa biust, nadając mu pięknie wymodelowany, pełniejszy kształt.
Marine ProLift - biokompleks bogaty w proteiny jedwabiu, kolagen morski i kwas hialuronowy, poprawia kondycję i wygląd skóry, przyspiesza jej regenerację, intensywnie i głęboko nawilża oraz wygładza skórę, zapewniając efekt liftingu.
System (Biokrzem) stymuluje syntezę kolagenu i hamuje degradację elastyny, działa rewitalizująco i dotleniająco, wzmacnia i poprawia strukturę skóry oraz zapobiega jej wiotczeniu, przywracając właściwą gęstość i zdolności podtrzymujące.

Cena: ok. 20zł / 100ml
/s/

Fajne serum

PLUSY:
- przystępna cena
- wydajność
- konsystencja
- niedrażniący zapach
- dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
- serum widocznie nawilża i napina skórę przez co biust sprawia wrażenie ładniejszego i jędrniejszego :)

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: marca 2014

Niestety nie

Serum kupiłam ze względu na dobre recenzje na wizażu. Na początku nie miałąm do niego zastrzeżeń. Zapach przyjemny, delikatny, bardzo dobrze się wchłania, pozostawia skórę gładką i delikatna w dotyku, aksamitną. Ujęrdnienia czy napięcia skóry nie zauwazyłam, bo po 3 tygodniach stosowania na całym dekoldzie mnie wysypało i odstawiłam serum. Sytuacja się powtórzyła przy ponownym podejściu, tym razem już po kilku dniach ;( Na pewno już go nie kupię, bo nie po to stosuje serum do biustu żebym latem musiała zakrywać się pod samą szyję przez okropne krostki na dekoldzie ;(

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Raczej na nie

Zachęcona pozytywnymi opiniami zdecydowałam się na kupno. Zapłaciłam bodajże 21 zł (Rossman), produkt stosowałam ok. 4 miesiące + odpowiednia dieta + ćwiczenia (naprawdę intensywne). Liczyłam na ujędrnienie i napięcie skóry, nie spodziewałam się powiększenia (a i potrzebne mi to nie jest).
Ale i tak się przeliczyłam.

- uczula (a mnie prawie nic nie uczula!)
- paskudny intensywny zapach
- opakowanie (nie podoba mi się wizualnie, a przy okazji marnuje się wiele produktu, którego pod koniec nie można wydobyć, trzeba więc opakowanie rozciąc)
- raczej nie ujędrnia
- dziwnym trafem jakiś czas po odstawieniu kondycja mojego biustu się poprawiła, hmmm

+ wydajny
+ faktycznie rozstępy są mniejsze, miałam małą bliznę i jest znacznie mniej widoczna
+ wydajność

+ / - cena (raczej tego typu produkty w promocji można kupić od 10 zł, a ten kosztuje ponad 20 i specjalnie nie działa...)
+ / - konsystencja (trochę za rzadka, ale z drugiej strony krem jest wydajny)

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

Okropny

Nie zauważyłam żadnych efektów, o których zapewnia producent.

- Zapach straszny
- Konsystencja nieprzyjemna, lejąca się
- Niewydajny
- Nie odżywia skóry

Po 2 tygodniach regularnego stosowania wyrzuciłam do kosza bo mam wrażenie, że piersi są nawet mniej napięte niż przed stosowaniem \'serum\'!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie wierzyłam, a jednak!

Mój biust podupadł po ciąży i rocznym karmieniu piersią. Wrócił co prawda do swoich rozmiarów (miseczka B), ale skóra stała się wiotka, jakaś taka sucha, cieniutka - mogłam sobie łapać dwoma palcami ten flaczek i tak fiuuuu w prawo i lewo machać. W końcu po pół roku rozkładania rąk przed bezlitosnym lustrem w łazience postanowiłam, zachęcona opiniami na wizażu, kupić serum farmony. I oto stał się cud. Już po dwóch tygodniach zauważyłam poprawę kondycji skóry na piersiach i dekolcie, a po niespełna dwóch miesiącach regularnego stosowania (rano i wieczorem, z ręką na sercu) mogę śmiało powiedzieć TO DZIAŁA! Nie wiem jak, nie wnikam, nie znam się, ale działa. Już nie mogę uszczypnąć skóry, nabrała gęstości, wzmocniła się, wygładziła. Najlepszy dowód - różnicę zauważyl mój mąż, który nawet nie wiedział, że się takim specyfikiem smaruję. Czyli nie wmówiłam jej sobie w akcie desperacji :-) Dodatkowe plusy to dostępność w Rossmannie, niska cena i duuuuża wydajność.

Używam tego produktu od: niespełna dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno ( na wykończeniu )

CHYBA NIE DLA MNIE

Konsystencja. Rzadka. Nie dla mnie. Tak w zasadzie mogłabym podsumować ten produkt. Konsystencję ma zdecydowanie zbyt lekką, czuję dosłownie jakby zjeżdzała mi z biustu :D :( wolę na tę partię ciała coś bardziej treściwego. Zapach w porządku, co do działania ... nie zauważyłam .. Pojemność mała, ale wydaje się być wydajny. Cena też przystępna.

Używam tego produktu od: miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze... i ostatnie ;-)

Bardzo dobre

Serum ma przystępną cenę i jest wydajne a do tego ładnie pachnie. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę nie pozostawiając na niej lepkiej, wyczuwalnej warstwy.Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona i ujędrniona natomiast biust ładniej się prezentuje przy regularnym stosowaniu.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Niezły produkt w przystępnej cenie

Kupiłam to serum za namową ekspedientki w mojej ulubionej drogerii, bo przed latem chciałam poprawić wygląd dekoltu i samych piersi.
Nie spodziewałam się jakiś spektakularnych efektów, bo mam spory biust i niestety grawitacja robi swoje, niemniej jednak jestem pozytywnie zaskoczona. Uzywam serum od miesiąca rano i wieczorem. Kosmetyk jest wygodny w stosowaniu, błyskawicznie się wchłania i ma przyjemny, delikatny zapach oraz lekką, nieklejącą się konsystencję. Po ok. 2 miesiącach regularnego stosowania mój dekolt i piersi wyglądają zdecydowanie lepiej, skóra jest bardziej miękka i gladka. Po miesiącu mam też wrażenie, że biust jest bardziej jędrny, lepiej się prezentuje i mniej "opada" aczkolwiek nie wiem, czy sama sobie tego nie wmówiłam ;) Efektu powiększenia piersi nie zauważyłam (na szczęście ;) ) ale nie wiem, czy jakikolwiek kosmetyk by czegoś takiego dokonał.
W każdym bądź razie za tą cenę produkt spełnił swoje zadanie i myślę, że kupię go ponownie, aby utrzymac efekt.

dobre efekty

Odkąd używam regularnie tego serum, codziennie po wieczornym prysznicu, zauważyłam że jednak jego stosowanie przynosi niezłe rezultaty. Piersi wyglądają lepiej, skóra jest gładsza i sprężysta, sam biust wydaje się odrobinę jędrniejszy. Serum ma przyjemną konsystencję, nie klei się, szybko wchłania. Co ważne nie powoduje u mnie zapychania, a coś takiego miało niestety miejsce, przy używaniu serum Eveline.Ogólnie rzecz biorąc, biust wygląda lepiej, choć nie ma co się spodziewać jakiś spektakularnych efektów.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Daje radę ;>

Plusy:

Bardzo mocno wygładza skórę. Robi się ona bardzo gładka, poza tym kosmetyk ma miły kwiatowy zapach bez wyczuwalnego zapachu chemii. Wydaje mi się, że moje rozstępy są mniej widoczne i nie wiem cyz to zasługoa kosmetyku, czy diety nie powstają nowe.

Minusy:

Kiepsko z poprawą elastyczności. Mam wrażenie że po tym preparacie mój biust robi się taki trochę "rozmemłany". Efaktu napięcia i ujędrnienia tez za Chiny Ludowe nie zauważyłam.

Czy zapobiega wiotczeniu i starzeniu się skóry? Mam nadzieję, że tak.

Kre ogólnie jest dobry na 4-. Spodziewałąm się czegoś lepszego za taką cenę i małą pojemność.

Ilość zużytych opakowań: 1/ 100 ml

Wart kupienia

To serum jest najlepsze ze wszystkich, z których do tej pory korzystałam. Rozstępy delikatnie się wygładziły, biust jest ujędrniony. Jednak trzeba go stosować codziennie, ponieważ efekt utrzymuje się tylko w trakcie stosowania kosmetyku.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: koło 5

najlepsze

najlepsze serum jakiego do tej pory używałam :)

plusy:
+ dobrze się wchłania
+ skóra jest jakby bardziej jędrna
+ kształt piersi jest ładniejszy
+ mam wrażenie, że rozstępy na piersiach nieco zbledły i stały się płytsze ;)
+ dość wydajne, opakowanie przy stosowaniu dwa razy dziennie starcza mi na nieco więcej niż miesiąc
+ dostępność (kupuje je w rossmanie)

dodam tylko, że 5miesięcy temu skończyłam karmić piersią, a biust pozostał w opłakanym stanie, to serum poradziło sobie z nim na prawdę świetnie :)
Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, zaczynam używać kolejne opakowanie