Powiększ Clarins, Gel Nettoyant Eclat du Jour [Daily Energizer Cleansing Gel] (Energizujący żel do mycia twarzy)

Zgłaszająca osoba: toffeecream

Dla dogłębnego usuwania codziennego makijażu i wnikających w skórę zanieczyszczeń. Wzmocniony dodatkiem trawy mydlanej oraz ekstraktu z drzewa chrzanowego, ma działanie przeciwzapalne i antybiotyczne.

Skład: Aqua/Water/EAU, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Butylene Glycol, Tromethamine, C12-13 Pareth-3, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum/Fragrance, Phenoxyisopropanol, Salicylic Acid, Tetrasodium EDTA, Saponaria Officinalis roqt Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Phenoxyethanol, Disodium Phosphate, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene (3.05.2011.)

/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Przyjemne orzeźwienie
  • Lubię tego żelu używać rano, kiedy chcę lekko odświeżyć buzię. Polubił go także mój chłopak, któremu zdarza mi się go podkradać.

Z całej tej serii Clarins ten żel polubiłam najbardziej. Za odświeżenie, delikatne oczyszczanie. Nie podrażnia skory, nie powoduje wysypu niespodzianek. Jest stosunkowo wydajny. Fajny, świeży zapach. Jestem na tak i chętnie do niego wracam. Lubię go szczególnie, kiedy moja skóra jest zmęczona mocniejszym oczyszczaniem i peelingami.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe opakowania

Chcesz pochwalić Gemmi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny
  • Szczerze jestem nieco zdziwiona negatywnymi opiniami na temat tego żelu. Używałam go kilka lat temu i wspominam go bardzo dobrze. Przede wszystkim jest bardzo wydajny. Z małej kropelki żelu tworzy się porządna piana, którą można pokryć całą twarz. Ma cudowny orzeźwiający zapach, tak że aż nie chce się go zmywać z twarzy. Nigdy nie używałam go do zmywania makijażu, więc nie wypowiem się w tej kwestii. Myłam nim buzie w ramach ostatniego szlifu, żeby doczyścić twarz przed położeniem kremu. Po umyciu cera jest czyściutka i pełna energii. Nie jest ani ściągnięta, ani powleczona tłustą warstewką. Jest neutralna. Wygląda na zdrową i zrelaksowaną. Z całą pewnością mogę stwierdzić że ten żel, w okresie długofalowym pielęgnuje cerę. Niedoskonałości szybciej znikają, a cera staje się gładka i zbalansowana. Moja tłusta cera była bardzo szczęśliwa, kiedy mogła odczuć codzienną dawkę tego dobroczynnego specyfiku, bo w widoczny sposób poprawiał jej wygląd.

Kiedy skończyło mi się opakowanie promocyjne chciałam kupić kolejne, jednak cena skutecznie mnie odstraszała. Teraz przerzuciłam się na pielęgnację naturalną, której jestem ogromną fanką. Jednak ze względu na dobre wspomnienia związane z tym żelem, zaznaczyłam, że kupiłabym go ponownie. Bo jest to dobry produkt dla tłustej cery, z którym rozpoczynanie i kończenie dnia jest naprawdę czystą przyjemnością.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić L_i_b_r_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest moim faworytem, ale lubię używać zamiennie
  • Jest to produkt do którego wracam. Mimo, że mam innego ulubieńca do mycia twarzy, Clarins traktuję jako zamiennik

+ Ładnie, orzeźwiająco pachnie,
    + Nieźle usuwa makijaż
    + Przyjemnie się go stosuje
    + Dobrze się pieni
    + Cała seria uzupełnia się (posiadam krem, booster i żel do mycia twarzy)

+- Wydajny, ale denerwuje mnie mała pojemność produktu (75ml.) to znacznie za mało jak na żel do mycia twarzy.
    Przy codziennym używaniu ( wieczorem) starcza mi na 2 miesiące. Biorąc pod uwagę cenę- 59 zł nie jest to super inwestycja. Jednak lubię do niego wracać.
    - Jeszcze jeden minus- przy dłuższym stosowaniu może troszkę ściągać skórę.Używam tego produktu od: roku z przerwamiIlość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić MiniMiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cała seria eclat du jour jest przeciętna
  • Żel był w zestawie pielęgnacyjnym Clarins więc przystąpiłam do jego stosowania i czuję nie małe rozczarowanie. Wg mnie produkty tej sławy i tej ceny powinny być funkcjonalne do kwadratu. Żel nie zmyje nam dokładnie makijażu, konieczne jest jej domycie tonikiem lub micelem. Poza tym nie można nim myć oczu. Piecze jak cholera. A szkoda bo za ponad 70zł chciałabym miec już z głowy demakijaż oczu, Niestety jego słabe działanie wymaga użycia jeszcze serii innych preparatów do demakijażu. W efekcie w łazience zamiast jednego produktu 3w1 nadal stoi cały rządek specyfików. Nie warto

Używam tego produktu od: msc

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczula
  • Nie sądziłam że produkty w takiej cenie mogą mnie uczulić a jednak. Używałam 3 produktów z tej serii na raz i dostalam straszne uczulenie.
    Nie wiem który winić przypuszczam że to wina całej serii. Nie jestem jakąś straszną alergiczką więc tym bardziej moje zdziwienie gdyż uczulenie było bardzo mocne.
    Tym bardziej jeśli jesteście alergikami radzę uważać.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Majson za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły
  • Zwykły żel. Makijażu raczej nie zmyje dobrze. Jeśli posiadamy cere tłustą to ten żel sobie napewno nie poradzi z jej umyciem. Zapach....za pierwszym razem coś czułam ale poźniej nie wiem czy się przyzwyczaiłam czy zapach...wyparował?W każdym bądź razie prawie nic nie czuje może ciut taki sztuczny zapach. Zastrzyk energi? Może trochę po umyciu przez kilka minut cera jest ciut zrelaksowana. Ogólnie to jednak żel nie poprawia cery i nie ma szczególnego wpywu na nią powiedziałabym ,że żadnego nie ma wplywu!Nawet po kilku tygodniach stosowania.Dosyć wydajny...ale to i tak nie rekompensuje wydanych pieniedzy

Ilość zużytych opakowań: mała tubka 30 ml

Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny żel,piękny zapach dobre oczyszczanie
  • Kosmetyk wydaję się być bardzo fajny jednakże nie wiem czy do mojej cery nie jest ciut za słaby ...
    Mam mieszaną cerę ze skłonnościami do wyprysków.
    Generalnie z całej serii jestem bardzo zadowolona,żel myję skórę bardzo delikatnie i tu właśnie nie jestem do końca przekonana czy to aby na pewno tak na 100% kosmetyk dla mnie.
    Pozostawia buzie oczyszczoną (choć łaknę trochę więcej efektu ) , ma przyjemny zapach i jest wydajny jako cala seria i uzupełnianie się wzajemnie jest MOC

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić scheherezade za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Bardzo przyjemny żel do twarzy. Najwiekszym plusem jest fanatsyczny zapach. Żel bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu, dibrze oczyszcza. Generalnie bardzo miło się go używa. Uważam, że jedynym minusem jest zbyt wysoka cena. Myślę, że ok. 80 zł za żel do twarzy, który nie czyni cudów to zbyt wiele.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny ale do cery bezproblemowej
  • Zel kupilam w zestawie tonik i krem . Zel jest bardzo fajny , dobrze myje twarz jednak wczesniej trzeba zmyc makijaz . Dobrze sie pieni ale wczesniej trzeba go rozetrzec w dloniach , poniewaz ma gesta konstytencje i na twarzy slabo sie rozprowadza . Po umyciu skora jest czysta , odswiezona , pelna blasku , nie ma uczucia sciagniecia . Zel jest bardzo dobry ale do cery bezproblemowej . Polecam , zwlaszcza na lato .

Chcesz pochwalić akrylowapani za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły żel o niezwykłym zapachu
  • To co mnie urzekło w tym żelu i całej serii to zapach - wg mnie jest przepiękny, nie do opisania i nie raz będąc w łazience otwierałam kosmetyk tylko po to żeby go powąchać!
    Poza tym żel jest bardzo przyjemny w użyciu, dobrze się pieni, ładnie myje, nie ściąga skóry ani jej nie wysusza. Aby zmyć podkład i cały makeup ja musiałam użyć go 2 razy, więc lepiej najpierw użyć czegoś typowego do demakijażu. Pozostawia cerę lekko rozświetloną.
    Nie zauważyłam działania przeciwzapalnego ani nawilżającego.
    Cena na pierwszy rzut oka wydaje się niska, ale pojemność jest także niewielka - 75 ml (bardziej miniaturka niż pełnowymiarowy produkt).
    Nie wiem, czy kupię kiedyś ponownie. Dla mnie jest to zwykły żel do mycia i jeśli się kiedyś skuszę, to tylko ze względu na zapach.

Ilość zużytych opakowań: jendo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić skincareobsession za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij