Nivea Baby, Oliwka pielęgnacyjna (stara wersja)

Powiększ Nivea Baby, Oliwka pielęgnacyjna (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Teofano

Hipoalergiczna oliwka jest idealna do oczyszczania, nawilżania i masażu skóry niemowlęcia. Dzięki zawartości olejku z kiełków pszenicy i olejku migdałowego wspomaga właściwe nawilżenie skóry, wzmacnia ją, dzięki czemu pozostaje naturalnie gładka. Oliwka łagodnie oczyszcza nawet podrażnioną przez pieluszki skórę, pozostawiając ją delikatną i wypielęgnowaną.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triticum Vulgare, Prunus Dulcis, Parfum. (26.03.2008)

Cena: ok. 15zł / 200ml

• Bezkonkurencyjna oliwka
  • Używałam tej oliwki przez kilka lat zanim sięgnęłam po droższe apteczne balsamy emolientowe. Ratowała moją skórę, kiedy przytrafiały się egzemy albo podrażnienia po goleniu. Nawilżała i koiła. W kategorii oliwek Nivea jest moją faworytką.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić berbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kapitalna
  • Jak dla mnie ta oliwka jest świetna. Nie jest ani za tłusta, ani za wodnista.

Plusy
    +doskonale nawilża
    +lekko natłuszcza, lecz nie pozostawia ciężkiej tłustej warstwy jak np. jonhson
    +delikatna
    +nie podrażnia
    +nie uczula
    +łagodzi podrażnienia

Minusy
    -trochę mało wydajna ale to taki malutki minusik

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić zielna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna
  • Dodaje ja mojej maludzie do kapieli i smaruje ja ta oliwka i jest super. Nie pachnie nachalnie przez co dla dzieci (i nie tylko) jest idealem!!!! Sucha skore idealnie nawilna i nawet drobn szorstkosci niweluje od razu.

Używam tego produktu od: 9 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: okolo4

Chcesz pochwalić laccky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Najlepsza oliwka jakiej do tej pory stosowałam, i na pewno nie zamienię ją na inną-chyba,że znajdę jeszcze lepszą!Poleciła mi ją położna zaraz po porodzie i nie żałuję.Wspaniale nawilża,bardzo szybko się wchłania,nie pozostawia tłustej warstwy.Przyjemnie pachnie!Nie wywołąła żadnych reakcji alergicznych,ani podrażnień.Stosuję do tej pory,szczególnie po kąpieli na mokra skórę,daje na prawdę wspaniałe efekty!Polecam!

Używam tego produktu od:2 lata

Chcesz pochwalić MartaKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niedobra.
  • Używałam jeszcze tej w starym opakowaniu. Gwizdnęłam ją mamie i dostałam nauczkę - pożyczanie bez pytania nie popłaca;P

+ nie dostrzegam jakoś

-strasznie niepraktyczna - leje się, ścieka po butelce, tłuści wszystko dookoła!
    -po jej nałożeniu nie można nałożyć od razu ubrań, zatłuszcza je:/
    -no i najlepsze: w życiu nie miałam tak ekstremalnie wysuszonej skóry jak po używaniu tej oliwki! aż się łuszczyła! jak ją tylko zamieniłam na jakiś inny balsam, wszystko wróciło do normy...Używam tego produktu od:2 tyg?
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić kill barbie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża !
  • Przyznam się, że używam i jestem bardzo zadowolna ! Lubie jak po kąpieli smaruje się oliwką i czuje jak ona zatrzymuje na moim ciele krople wody
    bardzo fajnie nawilża

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić natvsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula
  • Uzywalam jej od narodzin coreczki, i niestety moja mala zaczela dostawac dziwnych krostek i czerwonych plam. Wtedy lekarz mi powiedzial ze na produkty Nivea trzeba uwazac bo niektorych uczula. Bardziej polecil produkty apteczne.
    Jak sie okazuje z recenzji poprzedniczek, produkt jest dobry ale nie dla wszystkich. Zalezy od skory, ale ja go juz nie kupie.

Używam tego produktu od: uzywalam jak urodzilam corke
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie zuzyte

Chcesz pochwalić mustelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bomba
  • super

nawilża moją skórę- robię to na mokro zaraz po kąpieli- wcieram oliwkę a potem się wycieram albo poprostu stosuje jako balsam

nie jest dla mnie za tłusta, szybko się wchłania, ja jestem nią zachwycona

no i lubię zapach

Używam tego produktu od:pare miesięcy

Chcesz pochwalić magdax1508 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Bardzo lubie tę oliwke...Stosuję ja po kazdym prysznicu i kapieli.
    Plusy:
    - Ślicznie pachnie tak Nivejkowato
    - Bardzo dobrze nawilza i natłuszcza moją skóre
    - jest wydajna
    - Nie plami ręcznika i ubrań
    - Jako produkt dla dzieci jest mniej szkodlwa dla skóry niż balsamy z bardzo długim składem
    - Ma ładne gustowne opakowanie z misiem
    Zadnych minusów nie dostrzegam

Używam tego produktu odj sporo czasu
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie licze ale całkiem dużo

Chcesz pochwalić kakulinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię.
  • Razem z chłopakiem namiętnie używamy różnych oliwek, bo uwielbiamy masaż. Kolejna buteleczka się skończyła, więc postanowiłam kupić właśnie tą Nivea.

Teraz ma inne opakowanie, takie ja nowe żel epod prysznic, tylko przezroczyste - ładne, estetyczne, podoba mi się, bo widać ile jeszcze oliwki zostało.

Oliwka świetnie natłuszcza, ma krótki skład (jedynei ta parafina..), nie zostawia mega tłustej powłoki, jedynie delikatną, powiedziałabym, że satynową. Wchłania się, ale nie całkowicie. Nawilża i odżywia ciało.

Ładnie pachnie, wcale nie jak oliwka dla dzieci.

Ilość zużytych opakowań :połowa

Chcesz pochwalić fuksjaa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij