Pharmaceris N, Puri-Micellar (Płyn micelarny do cery naczyniowej)

Powiększ Pharmaceris N, Puri-Micellar (Płyn micelarny do cery naczyniowej)

Zgłaszająca osoba: just green

Płyn micelarny polecany jest do codziennego oczyszczania skóry naczyniowej i usuwania makijażu. Skutecznie zastępuje tradycyjne środki myjące.
Dzięki innowacyjnej formule opartej na strukturze micelarnej, płyn zapewnia skuteczne i delikatne usuwanie zanieczyszczeń skóry twarzy i wokół oczu. Specjalny kompleks wyciągu z alg zmniejsza zaczerwienienie skóry, a zawartość D-pantenolu i alantoiny gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i delikatność, łagodzi podrażnienia przynosząc uczucie ukojenia i komfortu.
Efekt: odświeżona i promienna skóra twarzy, o wyraźnie lepszej kondycji.
Sposób użycia: Zmywać zanieczyszczenia i/lub makijaż z twarzy i oczu płatkami kosmetycznymi nasączonymi płynem Pharmaceris N Puri-Micellar. Stosować codziennie rano i wieczorem.

Skład: Aqua, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Panthenol, PEG-10 Olive Glicerydes, Disodium EDTA, Allantoin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sorbitol, Ascophyllum Nodsum Extract, Asparagospis Armata Extract, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum.

/s/

• Nie oczyszcza
  • Kupiłam w aptece, przekonana, że cena dorówna jakości.

ZALETY:

- w małym, niezadowalającym stopniu łagodzi zaczerwienienia;

WADY:

- cena;

- napotykam problemy przy usuwaniu makijażu...

- nie łagodzi;

- skóra po zastosowaniu jest tłusta i nieświeża.

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa
  • Kupiłam bo w aptece zabrakło mojego micela z Dermiki a że było to przed długą przerwą świąteczną to wzięłam co było.
    Płyn kosztował 27 zł i myślę że cena nie jest adekwatna do jakości i efektów.
    Pierwszą rzeczą która mnie zniechęciła to kompozycja zapachowa-sama jej obecność. Im mniej bajerów tym mniej chemii. Takie rzeczy nie służą mojej bardzo wrażliwej cerze.
    Twarz po aplikacji płynu była lepka.
    Delikatnie podrażnia oczy a chwilę po twarz robi się czerwona i jakby rozdrażniona.
    Użyłam go kilka razy i odstawiłam bo był nie dla mnie.
    Jedyny plus jaki zauważam to fajne i praktyczne opakowanie.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niekoniecznie
  • Mam cerę naczynkową i bardzo reaktywną. Generalnie lubię kosmetyki marki Pharmaceris, więc skusiłam się na zakup produktów z serii N, które dedykowane są do mojego typu cery.
    Używam płynów micelarnych różnych firm, a tym razem oczekiwałam, że ten produkt nie będzie mnie podrażniał, skutecznie zmyje makijaż i odświeży twarz.
    Niestety, makijaż zmywa średnio skutecznie, moja cera reaguje zaczerwienieniem, mam też wrażenie, że skóra twarzy lekko się po nim lepi.
    Z plusów: wydajny, przyjemnie i delikatnie pachnie, nie podrażnia oczu.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże, 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić O_Yumi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za bardzo.
  • Produkt okazał się w moim przypadku fiaskiem. Już w pierwszych dniach dostałam wysypu na policzkach pryszczy więc odłożyłam po czym kupiłam inny z AA. Wysyp niemal od razu zniknął. Także mam jeszcze prawie całe opakowanie i chyba je komuś oddam bo ja na pewno nigdy go już nie użyję. Tym bardziej, że ze zmywaniem makijażu także sobie nie radził.

Używam tego produktu od: 3 dni

Chcesz pochwalić Czupaczupsiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE OCZYSZCZA
  • To był mo pierwszy płyn micelarny i chyba więcej nie kupię żadnego. Nie oczyszcza prawie wogóle, tuszu nie zmywa. Mam kremy z tej serii i są rewelacyjne. Producent powinien zmienić jego działanie, bo psuje opinię całej serii N.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy i zużyć nie mogę
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie, 200 ml

Chcesz pochwalić niezapominajkaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA!!!
  • SZkoda wydanych prawie 30zl. lepiej dołożyć i kupic Avene wode oczyszczajacą.!!!
    Widze same minusy:
    - szczypie w oczy ( a nie mam wrazliwych)
    - nie zmywa makijazu!
    - przy tanszych płynach micelarnych wprost,,kuleje"
    - cena
    - ściema z profliaktyką naczynkową

to tyle

Używam tego produktu od: 1mca
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić niunia2808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZADOWALAJĄCY
  • Powiem tak..płyn jest dobry, jednak na łopatki nie powala
    Opakowanie płynu bez szału, jednak jest ono wygodne i spełnia swoje zadanie. Produkt łatwo się aplikuje na płatek oraz można bez problemu wykorzystać płyn do ostatniej kropelki.
    Płyn moim zdaniem bardzo ładnie i przyjemnie pachnie.
    Płyn dość dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu z twarzy i oczu. Jednak w przypadku cięższego podkładu miał on pewne trudności z dokładnym zmyciem wszystkiego.
    Płyn nie podrażnia oczu, skórę pozostawia nawilżoną i przyjemną w dotyku.
    Nie mam problemów z naczynkami więc nie mogę wypowiedzieć się na ten temat.
    Ogólnie płyn do zmywania "dziennego" dość delikatnego makijażu nadeje się doskonale.
    Płyn bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić korciapl za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Od płynu micelarnego wymagam mi.in., aby równocześnie pełnił funkcje płynu do demakijażu, a tego ten produkt na pewno nie spełnia, dlatego nie wiem czy go ponownie kupię;/ Płyn nie zmywa zwykłego tuszu do rzęs ani kredki do oczu;/

Być może używam go zbyt krótko, ale nie zauważyłam jakiegoś super działania przeciw zaczerwienieniom, mimo tego iż zawiera depanthenol i alantoinę;/

Jedyny plus tego płynu, to że jest delikatny i pozostawia skórę lekko zwilżoną, na pewno nie napiętą, więc ogólnie jest ok, ale nie spełnia jak dla mne najważniejszych funkcji.

Dużo bardziej polecam płyn Biodermy - Sensibio H2O.

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pannekoeken za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla mnie!
  • Zacznę od tego że bardzo lubię firmę Pharmaceris. Miałam juz kilka produktów i byłam naprawdę mile zaskoczona jednak PŁYN MICELARNY do cery naczynkowej zdecydowanie mnie rozczarował!

Kupiłam dobrych kilka miesięcy temu i wciąż mam połowę gdyż prawie w ogóle go nie używam, staram się powracać do niego, dawać kolejne sznase ale niestety chyba nic już z tego nie będzie...

Jak dla mnie same minusy

- w pierwszej kolejności coś co mnie zdecydowanie najbardziej rozczarowało to obiecany efekt zmniejszenia zaczerwieniania skóry który w moim przypadku jest wręcz odwrotny. Zawsze po użyciu mam czerwoną twarz czego po prostu nie znoszę!!!

- po drugie trudno mi to opisać ale po użyciu tego płynu odczuwam pewien dyskonfort...nie wiem jak to nazwać żeby sensownie zabrzmiało dlatego zostanę przy ogolnym pojęciu dyskonfortu...

- poza tym bardzo kiepsko radzi sobie z usuwaniem makijażu, szczególnie z tuszem i to nawet nie wodootpornym!

- jeśli już zdecyduje się jednak usunąć makijaż tym produktem to musze zużyć naprawdę sporo aby w przyzwoity sposób oczyścić cerę, dlatego na dłuższą metę jest nie wydajny

- cena może nie wygórowana ale jak na produkt który do niczego się nie nadaje to i tak za dużo!!!

Ogólnie rzecz biorąc jestem zła z zakupu gdyż jako istota nad wyraz oszczędna nie lubie wyrzucać pieniedzy w błoto a w tym przypadku niestety tak było!!!

Daję połowę gwiazdki tylko z sympatii do firmy Pharmaceris..

Chcesz pochwalić dankaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Jako, że regularnie kupuję całą serie kosmetyków Capilaril w jednej aptece, bardzo często dostaję gratis- własnie ten płyn o pojemności 125 ml i, nawiasem mówiąc, zgromadziłam ich już dość pokaźną ilość ;P

Jest to jedyny płyn micelarny, który testowałam, więc nie mam porównania do innych tego typu kosmetyków.
    Ten płyn nie sprawdza się jako produkt do demakijażu maskary, eyelinera, a gdybym była uparta i chciała to zmyć, to zużyłabym chyba z 5-6 wacików, a i tak powieki byłby szarawe. Natomiast świetnie sprawdza się jako produkt do zmywania pudrów, fluidów, róży, cieniów, delikatnych kredek do brwi; szybko sobie z nimi radzi. Jest też fajnym kosmetykiem do odświeżenia buźki, kiedy nie mamy czasu/warunków na mycie. Skóra po nim jest ładnie naprężona, ale nie spięta; to bardzo delikatny produkt.
    Jedyny minus to jego działanie na kruche naczynka, a raczej jego brak :/ jeżeli liczymy na jakieś efekty pod tym względem, to się nie doczekamy; powiedziałabym, że produkt po prostu nie pogarsza stanu zaczerwienienia, a trochę koi.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6 po 125ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jagoda1314 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ALE...
  • Lubię produkty z serii Pharmaceris, ale w stosunku do tego płynu mam mieszane uczucia.

Na plus- dobrze zmywał podkład i jego zapach mi nie przeszkadzał.

Na minus- to produkt do cery naczynkowej, a moja twarz robiła się po nim czerwona.
    Używam tego produktu od: ostatnio zużyłam opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Shiryu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny i nieskuteczny
  • Dostałam gratis 125ml tego płynu.
    Szczerze mówiąc zastanawiam się, czy w tym płynie micelarnym w ogóle istnieją micele Ponieważ makijażu prawie nie rusza. Podkład, puder - a i owszem, ale żeby dokładnie zmyć trzeba trochę go zużyć. Natomiast z makijażem oczu (nie-wodoodpornym) nie radzi sobie w ogóle.
    Duży plus za to, że nie podrażnia i nie ściąga skóry. Przyjemnie odświeża, łagodzi. Wydajność taka sobie. Jak za tę cenę w porządku. Jednak do ideału mu daleko.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. 125ml

Chcesz pochwalić Moll87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, zmywa makijaż delikatnie, bez podrażnień, ma miły dla nosa zapach, skóra jest gładka. Wystarczy bardzo mało płynu by zmyć dokładnie cały makijaż, nie rozmazuje do na twarzy, dobrze doczyszcza. Nie mam cery naczyniowej, ale z moją suchą też radzi sobie dobrze.
    Mogę polecić

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić Jigoku za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Nie mam cery naczynkowej, mam skórę grubą, tłustą, zapalną, alergiczną. Z uwagi na jej nadreaktywność moja recenzja powinna być jednak miarodajna. Dostałam ten płyn w prezencie w aptece do dużych zakupów kremów Pharmaceris. Butelka była mniejsza niż ta w regularnej sprzedaży, ale wystarczyła mi na cały okres pobytu w ciepłych krajach. Radził sobie z moim makijażem (puder mineralny na policzkach). Oczu ani ust nie maluję, więc nie wiem. Jednak skoro jest do cery naczynkowej, to chyba jest przeznaczony tylko do demakijażu cery, a nie oczu. Nie podrażnił, nie piekła skóra. Delikatny, skuteczny, czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: lato 2011
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka chyba 150 ml

Chcesz pochwalić kirjekuorta za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki tam, płyn po prostu
  • To był mój pierwszy płyn micelarny i szczerze mówiąc po kilku użyciach zaczęłam się zastanawiać o co taki szał z tymi micelami...wróciłam do kombinacji mleczko do demakijażu + tonik, ewentualnie żelu do mycia twarzy. Płyn jednak wykończyłam i poszło mi to całkiem szybko, ponieważ na całkowite zmycie makijażu potrzebowałam mnóstwa płynu i przepastnych worów wacików.
    Plusy jakieś ma - nie podrażnia, nie wysusza, zostawia całkiem przyjemne uczucie miękkości.
    Ale też prawie nie oczyszcza, trzeba się sporo namachać wacikami, żeby buźka była czysta. Nie jest taki znowu tani żeby, jak już wspomniała jedna z recenzentek, kupować opakowanie co tydzień.
    Jak wspomniałam to był mój pierwszy micel i zraził mnie do tego typu kosmetyków. Później postanowiłam jednak wypróbować coś innej firmy, i proszę, okazało się, że można zrobić dobry płyn. Ostatnio jestem wierna La Roche Posay - rzeczywiście dokładnie oczyszcza niewielkim nakładem płynu i wacików. Podobnie Bioderma. Ale Pharmaceris się nie sprawdza - po prostu nie spełnia swojej najważniejszej funkcji - bardzo kiepsko radzi sobie ze zmywaniem makijażu.

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić ZielonaMysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Płyn ma bardzo miły, delikatny i dla mnie relaksujący zapach. Dobrze zmywa makijaż, również oczu. Nigdy nie trę oczu przy demakijażu, przykładam do oczu waciki nasączone preparatem i makijaż sam schodzi.
    * Płyn nie powoduje żadnych podrażnień, zaczerwienień
    * Dokładnie zmywa makijaż
    * Pozostawia odświeżoną, gładką i delikanie napiętą skórę
    * Buzia jest ukojona, lekko schłodzona
    * Po demakijażu używam kremu ruboril - dobrze współpracują.
    Bardzo lubię ten płyn, moja twarz jest dobrze oczyszczona, wypoczęta. Nie ma żadnych niespodzianek. Zużywam dużo płynu przy demakijażu (niezależnie od marki), więc jedno opakowanie o poj.200ml starcza mi na nieco ponad tydzień. Według mnie produkt godny polecenia.
    Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1-sze

Chcesz pochwalić aduś111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny kosmetyk
  • Dostałam ten produkt jako gratis i mimo, iż nie mam cery naczynkowej używałam go do demakijażu i codziennego oczyszczania twarzy.

Jak dla mnie super kosmetyk, oczyszcza znacznie lepiej niż wszystkie dotychczasowe mleczka, jakie kupowałam.
    Po jakimś czasie skóra stała się przyjemna w dotyku, nawilżona, odżywiona. Po prostu napawałam się stanem mojej cery po użyciu tego płynu.
    Najsłabiej radzi sobie z demakijażem oczu, ale przyznam, że nie jest to dla mnie żadna wada - do oczu używam specjalnie do tego przeznaczonych kosmetyków.

Pół gwiazdki odejmuję za wydajność, gdyż w porównaniu z np. Vichy potrzeba go użyć znacznie więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić ProtestDance za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm
  • Płyn ten dostałam jako prezent przy zakupie innego produktu tej firmy. Mimo to, że nie mam problemu z naczynkami postanowiłam go przetestować.

Płyn ten całkowicie nie radził sobie w demakijażu oczu, pozostawiając cienie i posklejane rzęsy(nie używam tuszu wodoodpornego). Co do demakijażu twarzy radził sobie już troszkę lepiej, jednak musiałam do tego użyć dużej ilości płatków do twarzy (ten produkt nie można zaliczyć do wydajnych).

W końcu do demakijażu zaczęłam używać innego płynu micelarnego, a ten wykorzystałam do oczyszczania twarzy zaraz po przebudzeniu i ku mojemu zaskoczeniu - tu sprawował się bardzo dobrze. Nie podrażniał oczu i dobrze oczyszczał skórę twarzy.

Plus za zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jak dla mnie jest świetny. Aczkolwiek używam tylko do demakijażu oczu (zazwyczaj)

-cena jest ok, jak na tą ilośc
    -pozwala dokładnie zmyc makijaż oczu, bez zużywania dużej ilości wycików. (mi wystarcza po jednym na oko)
    - nie podrażnia
    - wydajny

Jest po prostu great!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

Chcesz pochwalić Macarena88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do oczu!!!!!!!!!tragedia!
  • W opisie jest że płyn zmywa makijaż zarówno twarzy jak i oczu- to nie prawda w przypadku oczu!
    Strasznie rozmazuje caly makijaz oczu i tusz dookola oka! Pozniej to ciężko zmyc,a efekt jest jak u misia pandy! Nigdy wiecej! chyba ze ktos osobno robi demakijaz,ale wg mnie do twarzy tez jest do niczego bo wysusza skore. Znam lepsze plyny za mniejsze pieniadze,odradzam!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Niestety nie sprawdził się. Po używaniu produktów Biodermy i Vichy, absolutnie pokochałam micele. Płyn Pharmaceris dostałam jako gratis do kremu w wersji 50ml. Niestety to niewypał. Zmywa dobrze makijaż, oczyszcza, ale zostawia skórę nieprzyjemnie ściągniętą. Krótko po użyciu miałam wrażenie jakby moja skóra na policzkach była mocno przesuszona. Nie mam pojęcia czemu. Co prawda rumieńce i naczynka, jakby mniej widoczne, ale nie wiem czy to tylko zasługa kremu jakiego aktualnie używam, czy faktycznie płyn ma w tym jakieś swój wkład. Nie polecam.

Chcesz pochwalić Judy13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnił moje oczekiwania
  • jest to jeden z najlepszych płynów miceralnych, które do tej pory używałam. świetnie usuwa makijaż i sebum na skórze twarzy. nie próbowałam usunąć makijażu z ust, więc na ten temat się nie wypowiem. po rozprowadzeniu płynu cera jest cudnie nawilżona.

podsumowując, produkt jest wart ponownego zakupu, polecam

Chcesz pochwalić Kosmopolitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Zdecydpwalam sie na zakup, po ochach i achach Urbi na blogu. Do tej pory uzywalam micela z AA i sadzilam, ze nic lepszego w zyciu spotkac mnie nie moze, az trafilam na Pharmaceris.
    Produkt ten jest doskonaly ze wszechmiar: swietnie oczyszcza skore, bardzo dobrze zmywa makijaz (niewodoodporny, bo wodoodpornego tuszu nie uzywam). Nie zauwazylam, by byl niedokladny. Ma delikatny zapach charakterystyczny dla miceli. Wydajny, wystarczy odrobina na platek, by oczyszcic twarz. Nie podraznia, nie uczula, cera jest po nim promienna i swieza. Nie sciaga skory, mam cere mieszana ze skonnoscia do przetluszczania. Cena takze jest atrakcyjna, za opakowanie zaplacilam 25zl i dostalam jeszcze gratis opakowanie 100ml. Moim zdaniem produkt jest godny polecenia, ja bede stosowac zamiennie z AA i mysle, ze na dlugo zagosci w mojej lazience.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: wciaz w trakcie 1

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Oj, nie!
  • Zdecydowanie odradzam ten kosmetyk. Mam delikatną, naczynkową i suchą skórę. Liczyłam, że ten płyn jej nie podrażni, a może nawet troche zmniejszy rumień. Niestety, stało sie odwrotnie. Po użyciu tego płynu miałam bardzo ściągniętą, suchą i podrażnioną skórę. Co gorsza, była tez zaczerwieniona. Trudno go było używać nawet zamiast płynu do demakijażu oczu, bo szczypał. Całe opakowanie wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: mała część jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niedokładny
  • To jeden z kosmetyków, który wybrałam za punkty w doz-ie, normalnie nie zwróciłabym na niego uwagi, bo nie mam cery naczynkowej, dlatego skupię się głównie na właściwościach oczyszczających.
    Płyn dobrze radzi sobie z podkładem, oczy zmywa z oporami... Najpierw dość długo przytrzymuję płatek przy oku, by płyn rozpuścił makijaż, ale i tak nie zbiera go w całości, często rozmazuje wokół oczu, więc niestety trzeba pocierać. Jednorazowo zużywam dość dużo płynu, często dochodzą poprawki. Duży otwór w dozowniku również obniża wydajność.
    Jeżeli chodzi o zapach to jestem na nie. Przypomina mi cytrusowy płyn do zmywania naczyń... Po co tak mocno perfumować kosmetyk, którym zmywa się również oczy? Znacznie obniża to komfort stosowania. Na szczęście płyn nie podrażnia ani cery ani wrażliwych, często łzawiących oczu.
    Słowem, nie jest tak dobry jak Bioderma, jakość porównywalna z drogeryjnymi micelami typu Dax czy Delia. Bardziej do przemywania i odświeżania cery niż usuwania makijażu, zwłaszcza oczu, przy których trzeba dość długo manewrować.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 200ml

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij