Pharmaceris N, Puri-Micellar (Płyn micelarny do cery naczyniowej)

Powiększ Pharmaceris N, Puri-Micellar (Płyn micelarny do cery naczyniowej)

Zgłaszająca osoba: just green

Płyn micelarny polecany jest do codziennego oczyszczania skóry naczyniowej i usuwania makijażu. Skutecznie zastępuje tradycyjne środki myjące.
Dzięki innowacyjnej formule opartej na strukturze micelarnej, płyn zapewnia skuteczne i delikatne usuwanie zanieczyszczeń skóry twarzy i wokół oczu. Specjalny kompleks wyciągu z alg zmniejsza zaczerwienienie skóry, a zawartość D-pantenolu i alantoiny gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i delikatność, łagodzi podrażnienia przynosząc uczucie ukojenia i komfortu.
Efekt: odświeżona i promienna skóra twarzy, o wyraźnie lepszej kondycji.
Sposób użycia: Zmywać zanieczyszczenia i/lub makijaż z twarzy i oczu płatkami kosmetycznymi nasączonymi płynem Pharmaceris N Puri-Micellar. Stosować codziennie rano i wieczorem.

Skład: Aqua, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Panthenol, PEG-10 Olive Glicerydes, Disodium EDTA, Allantoin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sorbitol, Ascophyllum Nodsum Extract, Asparagospis Armata Extract, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum.

/s/

• Bardzo dobry, nie podrażnia
  • Trafiłam na niego, gdy zaczęłam szukać łagodniejszych kosmetyków do cery. wcześniej nie przywiązywałam takiej wagi to toników/płynów micelarnych, dopóki jeden z nich mnie nie uczulił.

Plusy:
    łagodny, nie podrażnia, przyjemny zapach, wydajny, oczyszcza cerę.

Minusy:
    z makijażem oka (u mnie eyeliner + dwie warstwy tuszu do rzęs) sobie nie radzi. obecnie do demakijażu oczu używam mleczka, a potem całą twarz przecieram 2-3 razy tym płynem i jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić olga_maja za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Nie polecam
  • Szczerze mówiąc, jestem nim bardzo rozczarowana.
    Plusy:
    ma niedrażniący zapach,
    daje poczucie odświeżenia.
    Minusy:
    nie jest zbytnio skuteczny w usuwaniu makijażu,
    nie zmniejsza zaczerwień, ani nie rozświetla, jak obiecuje producent na opakowaniu,
    w moim przypadku wywołał podrażnienie skóry na powiekach.
    Cena podobna jak w przypadku innych płynów micelarnych od koncernów kosmetyków "aptecznych".

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić kathejee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie oczyszcza
  • Kupiłam w aptece, przekonana, że cena dorówna jakości.

ZALETY:

- w małym, niezadowalającym stopniu łagodzi zaczerwienienia;

WADY:

- cena;

- napotykam problemy przy usuwaniu makijażu...

- nie łagodzi;

- skóra po zastosowaniu jest tłusta i nieświeża.

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa
  • Kupiłam bo w aptece zabrakło mojego micela z Dermiki a że było to przed długą przerwą świąteczną to wzięłam co było.
    Płyn kosztował 27 zł i myślę że cena nie jest adekwatna do jakości i efektów.
    Pierwszą rzeczą która mnie zniechęciła to kompozycja zapachowa-sama jej obecność. Im mniej bajerów tym mniej chemii. Takie rzeczy nie służą mojej bardzo wrażliwej cerze.
    Twarz po aplikacji płynu była lepka.
    Delikatnie podrażnia oczy a chwilę po twarz robi się czerwona i jakby rozdrażniona.
    Użyłam go kilka razy i odstawiłam bo był nie dla mnie.
    Jedyny plus jaki zauważam to fajne i praktyczne opakowanie.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niekoniecznie
  • Mam cerę naczynkową i bardzo reaktywną. Generalnie lubię kosmetyki marki Pharmaceris, więc skusiłam się na zakup produktów z serii N, które dedykowane są do mojego typu cery.
    Używam płynów micelarnych różnych firm, a tym razem oczekiwałam, że ten produkt nie będzie mnie podrażniał, skutecznie zmyje makijaż i odświeży twarz.
    Niestety, makijaż zmywa średnio skutecznie, moja cera reaguje zaczerwienieniem, mam też wrażenie, że skóra twarzy lekko się po nim lepi.
    Z plusów: wydajny, przyjemnie i delikatnie pachnie, nie podrażnia oczu.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże, 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić O_Yumi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za bardzo.
  • Produkt okazał się w moim przypadku fiaskiem. Już w pierwszych dniach dostałam wysypu na policzkach pryszczy więc odłożyłam po czym kupiłam inny z AA. Wysyp niemal od razu zniknął. Także mam jeszcze prawie całe opakowanie i chyba je komuś oddam bo ja na pewno nigdy go już nie użyję. Tym bardziej, że ze zmywaniem makijażu także sobie nie radził.

Używam tego produktu od: 3 dni

Chcesz pochwalić Czupaczupsiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE OCZYSZCZA
  • To był mo pierwszy płyn micelarny i chyba więcej nie kupię żadnego. Nie oczyszcza prawie wogóle, tuszu nie zmywa. Mam kremy z tej serii i są rewelacyjne. Producent powinien zmienić jego działanie, bo psuje opinię całej serii N.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy i zużyć nie mogę
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie, 200 ml

Chcesz pochwalić niezapominajkaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA!!!
  • SZkoda wydanych prawie 30zl. lepiej dołożyć i kupic Avene wode oczyszczajacą.!!!
    Widze same minusy:
    - szczypie w oczy ( a nie mam wrazliwych)
    - nie zmywa makijazu!
    - przy tanszych płynach micelarnych wprost,,kuleje"
    - cena
    - ściema z profliaktyką naczynkową

to tyle

Używam tego produktu od: 1mca
    Ilość zużytych opakowań: pół

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić niunia2808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZADOWALAJĄCY
  • Powiem tak..płyn jest dobry, jednak na łopatki nie powala
    Opakowanie płynu bez szału, jednak jest ono wygodne i spełnia swoje zadanie. Produkt łatwo się aplikuje na płatek oraz można bez problemu wykorzystać płyn do ostatniej kropelki.
    Płyn moim zdaniem bardzo ładnie i przyjemnie pachnie.
    Płyn dość dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu z twarzy i oczu. Jednak w przypadku cięższego podkładu miał on pewne trudności z dokładnym zmyciem wszystkiego.
    Płyn nie podrażnia oczu, skórę pozostawia nawilżoną i przyjemną w dotyku.
    Nie mam problemów z naczynkami więc nie mogę wypowiedzieć się na ten temat.
    Ogólnie płyn do zmywania "dziennego" dość delikatnego makijażu nadeje się doskonale.
    Płyn bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić korciapl za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Od płynu micelarnego wymagam mi.in., aby równocześnie pełnił funkcje płynu do demakijażu, a tego ten produkt na pewno nie spełnia, dlatego nie wiem czy go ponownie kupię;/ Płyn nie zmywa zwykłego tuszu do rzęs ani kredki do oczu;/

Być może używam go zbyt krótko, ale nie zauważyłam jakiegoś super działania przeciw zaczerwienieniom, mimo tego iż zawiera depanthenol i alantoinę;/

Jedyny plus tego płynu, to że jest delikatny i pozostawia skórę lekko zwilżoną, na pewno nie napiętą, więc ogólnie jest ok, ale nie spełnia jak dla mne najważniejszych funkcji.

Dużo bardziej polecam płyn Biodermy - Sensibio H2O.

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pannekoeken za czytelną i pomocną recenzję?