Pharmaceris N, Puri-Micellar (Płyn micelarny do cery naczyniowej)

Powiększ Pharmaceris N, Puri-Micellar (Płyn micelarny do cery naczyniowej)

Zgłaszająca osoba: just green

Płyn micelarny polecany jest do codziennego oczyszczania skóry naczyniowej i usuwania makijażu. Skutecznie zastępuje tradycyjne środki myjące.
Dzięki innowacyjnej formule opartej na strukturze micelarnej, płyn zapewnia skuteczne i delikatne usuwanie zanieczyszczeń skóry twarzy i wokół oczu. Specjalny kompleks wyciągu z alg zmniejsza zaczerwienienie skóry, a zawartość D-pantenolu i alantoiny gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i delikatność, łagodzi podrażnienia przynosząc uczucie ukojenia i komfortu.
Efekt: odświeżona i promienna skóra twarzy, o wyraźnie lepszej kondycji.
Sposób użycia: Zmywać zanieczyszczenia i/lub makijaż z twarzy i oczu płatkami kosmetycznymi nasączonymi płynem Pharmaceris N Puri-Micellar. Stosować codziennie rano i wieczorem.

Skład: Aqua, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Panthenol, PEG-10 Olive Glicerydes, Disodium EDTA, Allantoin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sorbitol, Ascophyllum Nodsum Extract, Asparagospis Armata Extract, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum.

/s/

• Nie oczyszcza
  • Kupiłam w aptece, przekonana, że cena dorówna jakości.

ZALETY:

- w małym, niezadowalającym stopniu łagodzi zaczerwienienia;

WADY:

- cena;

- napotykam problemy przy usuwaniu makijażu...

- nie łagodzi;

- skóra po zastosowaniu jest tłusta i nieświeża.

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa
  • Kupiłam bo w aptece zabrakło mojego micela z Dermiki a że było to przed długą przerwą świąteczną to wzięłam co było.
    Płyn kosztował 27 zł i myślę że cena nie jest adekwatna do jakości i efektów.
    Pierwszą rzeczą która mnie zniechęciła to kompozycja zapachowa-sama jej obecność. Im mniej bajerów tym mniej chemii. Takie rzeczy nie służą mojej bardzo wrażliwej cerze.
    Twarz po aplikacji płynu była lepka.
    Delikatnie podrażnia oczy a chwilę po twarz robi się czerwona i jakby rozdrażniona.
    Użyłam go kilka razy i odstawiłam bo był nie dla mnie.
    Jedyny plus jaki zauważam to fajne i praktyczne opakowanie.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niekoniecznie
  • Mam cerę naczynkową i bardzo reaktywną. Generalnie lubię kosmetyki marki Pharmaceris, więc skusiłam się na zakup produktów z serii N, które dedykowane są do mojego typu cery.
    Używam płynów micelarnych różnych firm, a tym razem oczekiwałam, że ten produkt nie będzie mnie podrażniał, skutecznie zmyje makijaż i odświeży twarz.
    Niestety, makijaż zmywa średnio skutecznie, moja cera reaguje zaczerwienieniem, mam też wrażenie, że skóra twarzy lekko się po nim lepi.
    Z plusów: wydajny, przyjemnie i delikatnie pachnie, nie podrażnia oczu.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże, 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić O_Yumi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za bardzo.
  • Produkt okazał się w moim przypadku fiaskiem. Już w pierwszych dniach dostałam wysypu na policzkach pryszczy więc odłożyłam po czym kupiłam inny z AA. Wysyp niemal od razu zniknął. Także mam jeszcze prawie całe opakowanie i chyba je komuś oddam bo ja na pewno nigdy go już nie użyję. Tym bardziej, że ze zmywaniem makijażu także sobie nie radził.

Używam tego produktu od: 3 dni

Chcesz pochwalić Czupaczupsiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE OCZYSZCZA
  • To był mo pierwszy płyn micelarny i chyba więcej nie kupię żadnego. Nie oczyszcza prawie wogóle, tuszu nie zmywa. Mam kremy z tej serii i są rewelacyjne. Producent powinien zmienić jego działanie, bo psuje opinię całej serii N.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy i zużyć nie mogę
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie, 200 ml

Chcesz pochwalić niezapominajkaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA!!!
  • SZkoda wydanych prawie 30zl. lepiej dołożyć i kupic Avene wode oczyszczajacą.!!!
    Widze same minusy:
    - szczypie w oczy ( a nie mam wrazliwych)
    - nie zmywa makijazu!
    - przy tanszych płynach micelarnych wprost,,kuleje"
    - cena
    - ściema z profliaktyką naczynkową

to tyle

Używam tego produktu od: 1mca
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić niunia2808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZADOWALAJĄCY
  • Powiem tak..płyn jest dobry, jednak na łopatki nie powala
    Opakowanie płynu bez szału, jednak jest ono wygodne i spełnia swoje zadanie. Produkt łatwo się aplikuje na płatek oraz można bez problemu wykorzystać płyn do ostatniej kropelki.
    Płyn moim zdaniem bardzo ładnie i przyjemnie pachnie.
    Płyn dość dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu z twarzy i oczu. Jednak w przypadku cięższego podkładu miał on pewne trudności z dokładnym zmyciem wszystkiego.
    Płyn nie podrażnia oczu, skórę pozostawia nawilżoną i przyjemną w dotyku.
    Nie mam problemów z naczynkami więc nie mogę wypowiedzieć się na ten temat.
    Ogólnie płyn do zmywania "dziennego" dość delikatnego makijażu nadeje się doskonale.
    Płyn bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić korciapl za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Od płynu micelarnego wymagam mi.in., aby równocześnie pełnił funkcje płynu do demakijażu, a tego ten produkt na pewno nie spełnia, dlatego nie wiem czy go ponownie kupię;/ Płyn nie zmywa zwykłego tuszu do rzęs ani kredki do oczu;/

Być może używam go zbyt krótko, ale nie zauważyłam jakiegoś super działania przeciw zaczerwienieniom, mimo tego iż zawiera depanthenol i alantoinę;/

Jedyny plus tego płynu, to że jest delikatny i pozostawia skórę lekko zwilżoną, na pewno nie napiętą, więc ogólnie jest ok, ale nie spełnia jak dla mne najważniejszych funkcji.

Dużo bardziej polecam płyn Biodermy - Sensibio H2O.

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pannekoeken za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla mnie!
  • Zacznę od tego że bardzo lubię firmę Pharmaceris. Miałam juz kilka produktów i byłam naprawdę mile zaskoczona jednak PŁYN MICELARNY do cery naczynkowej zdecydowanie mnie rozczarował!

Kupiłam dobrych kilka miesięcy temu i wciąż mam połowę gdyż prawie w ogóle go nie używam, staram się powracać do niego, dawać kolejne sznase ale niestety chyba nic już z tego nie będzie...

Jak dla mnie same minusy

- w pierwszej kolejności coś co mnie zdecydowanie najbardziej rozczarowało to obiecany efekt zmniejszenia zaczerwieniania skóry który w moim przypadku jest wręcz odwrotny. Zawsze po użyciu mam czerwoną twarz czego po prostu nie znoszę!!!

- po drugie trudno mi to opisać ale po użyciu tego płynu odczuwam pewien dyskonfort...nie wiem jak to nazwać żeby sensownie zabrzmiało dlatego zostanę przy ogolnym pojęciu dyskonfortu...

- poza tym bardzo kiepsko radzi sobie z usuwaniem makijażu, szczególnie z tuszem i to nawet nie wodootpornym!

- jeśli już zdecyduje się jednak usunąć makijaż tym produktem to musze zużyć naprawdę sporo aby w przyzwoity sposób oczyścić cerę, dlatego na dłuższą metę jest nie wydajny

- cena może nie wygórowana ale jak na produkt który do niczego się nie nadaje to i tak za dużo!!!

Ogólnie rzecz biorąc jestem zła z zakupu gdyż jako istota nad wyraz oszczędna nie lubie wyrzucać pieniedzy w błoto a w tym przypadku niestety tak było!!!

Daję połowę gwiazdki tylko z sympatii do firmy Pharmaceris..

Chcesz pochwalić dankaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Jako, że regularnie kupuję całą serie kosmetyków Capilaril w jednej aptece, bardzo często dostaję gratis- własnie ten płyn o pojemności 125 ml i, nawiasem mówiąc, zgromadziłam ich już dość pokaźną ilość ;P

Jest to jedyny płyn micelarny, który testowałam, więc nie mam porównania do innych tego typu kosmetyków.
    Ten płyn nie sprawdza się jako produkt do demakijażu maskary, eyelinera, a gdybym była uparta i chciała to zmyć, to zużyłabym chyba z 5-6 wacików, a i tak powieki byłby szarawe. Natomiast świetnie sprawdza się jako produkt do zmywania pudrów, fluidów, róży, cieniów, delikatnych kredek do brwi; szybko sobie z nimi radzi. Jest też fajnym kosmetykiem do odświeżenia buźki, kiedy nie mamy czasu/warunków na mycie. Skóra po nim jest ładnie naprężona, ale nie spięta; to bardzo delikatny produkt.
    Jedyny minus to jego działanie na kruche naczynka, a raczej jego brak :/ jeżeli liczymy na jakieś efekty pod tym względem, to się nie doczekamy; powiedziałabym, że produkt po prostu nie pogarsza stanu zaczerwienienia, a trochę koi.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6 po 125ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jagoda1314 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij