Powiększ Joanna, Rzepa, Szampon wzmacniający do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania

Zgłaszająca osoba: lejka

Nowoczesna formuła szamponu łagodnie myje i dokładnie, lecz delikatnie usuwa nadmiar łoju.
Zawiera czynniki, które skutecznie zmniejszają przetłuszczanie się włosów i skóry głowy: wyciąg z czarnej rzepy, procyjanidy z pestek winogron oraz kompleks trzech ziół: pokrzywę, łopian i chmiel. Składniki te działają również wzmacniająco i tonizująco, dzięki czemu włosy zyskują witalność, puszystość i naturalny połysk. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa gwarantuje miły zapach po zastosowaniu preparatu oraz zwiększa przyjemność stosowania.

Skład: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Soyamide Dea, Cocamide DEA, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Glycol Distearate, Laureth-10, Cocamide MEA, Allantoin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arctium Lappa Extravt, Humulus Lupulus Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium Edta, Sodium Chloride, Parfum, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylsothiazolinone. (05.03.2010)

• Przyzwoity
  • Mam przetłuszczające się włosy u nasady i bardzo suche od połowy ich długości. Po różnych drogeryjnych szamponach i odżywkach włosy bardzo zaczęły się przetłuszczać, a skóra głowy swędzieć. Zrobiłam research na wizażu i zdecydowałam się na ten szampon.

+ BARDZO odświeża skórę głowy już po pierwszym myciu
    + swędzenie znika kompletnie po kilku myciach
    + teraz myję włosy co dwa dni, a nie codziennie, co dla mnie jest bardzo dużym plusem
    + włosy są dokładnie umyte, aż "skrzypią"
    + po tym szamponie odżywka jakby lepiej się wchłania
    + zapach... przynajmniej wiadomo, że faktycznie jest tam rzepa, ale plusem jest to, że znika z włosów od razu po spłukaniu szamponu
    + co do wypadania włosów - nie wiem czy działa, bo włosy nigdy mi jakoś mocno nie wypadały, ale na pewno wyglądają na mocniejsze

Ponieważ końcówki mam bardzo suche, to myję tylko skalp i włosy u nasady, reszte przepłukuję pianą z szamponu i ta metoda jest super. Po myciu zawsze używam odżywki od połowy długości włosów i przyjmuje się ona rewelacyjnie, co też jest zasługą tego szamponu.

Szampon jest tani, wydajny, łatwo dostępny i w dwóch pojemnościach (200 i 400ml). Szkoda, że opakowanie jest w takim ohydnym kolorze i kształcie, no ale to nieważne warto spróbować

Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• działa ?
  • Ostatnio zauważyłam że moje włosy zaczęły lekko wypadać , wiadomo sam szampon nie pomoże na ten problem , ale akurat wpadł mi do ręki ten oto szampon.
    Używałam go przez cały miesiąc , co mycie , zostawiałam 1 minutę na głowie ( bo myślałam że to coś da :P ).
    -szampon ziołowy - czarna rzepa
    -zapach wiadomo nie był idealny ale nie przeszkadzało mi to
    - nie wiem czy ten szampon mi pomógł ale po paru zużyciach było o wiele mniej włosów na szczotce !!!
    -oczyszcza skóre głowy
    - tani

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • od teraz będę wierna
  • Dawno temu to był mój szampon numer jeden, ale jak to zazwyczaj bywa, jak coś jest bardzo dobre, to zaczynamy szukać czegoś jeszcze lepszego. Tak więc zaczęłam poszukiwania od nowa. Tak przez kilka lat już myślałam, że znalazłam swój szampon idealny, tj. Timotei do włosów brązowych, ale ostatnio znów zachciało mi się zmiany i traf padł na ten szampon.

I znów go pokochałam!

Każda z nas wie, jakie włosy są idealne po wyjściu od fryzjera, a moje są właśnie takie po tym szamponie.

Szampon ten jest bardzo wydajny, ma rzadką konsystencję, która nie spływa między palcami. Bardzo dobrze się pieni i super oczyszcza. Moich włosów nie obciąża, ale dociąża.
    Uwielbiam jego zapach, a to że tak długo utrzymuje się na włosach to dla mnie wielki plus.

A teraz jak działa na moje włosy:
    są po nim puszyste, ale w ładny, delikatny sposób. Błyszczą się, widać że są dobrze odżywione.
    Zaraz po umyciu nawet z odżywką włosy mi się plączą, ale nie jest to dla mnie minus.
    Za to, jakie później są mięciutkie jestem mu w stanie wszystko wybaczyć.

Kocham ten szampon, i już nigdy, nigdy więcej go nie zdradzę.

Używam tego produktu od: dawniej przez kilka lat, obecnie od dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: łącznie: bardzo dużo

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie jestem bardzo zadowolona i moge polecić!
  • Skusila mnie promocja w jednej z drogerii, poza tym po zimie moje wlosy potrzebiwaly regeneracji i zaczely sie przetłuszczać, więc zdecydowałam się. I trafiłam w 10, choc pod względem przetłuszczania mi za bardzo nie pomół, zwłaszcza gdy włosy się juz do niego przyzwyczaiły. Ale zaskoczył mnie swoją świetną skutecznościa w powstrzymaniu wypadaniu włosów. Przez 3 miesiace faszerowałam się tabletkami które nie pomogły tak jak ten szampon juz po niespełna miesiącu stosowania a myje wlosy co 2 dni. Kiedyś włosy wypadała prawie garściami zarówno przy myciu jak i czesaniu a teraz widze diametralną różnicę. Obednie mieniłam na inny tej samej formy ale Rzepę stosuje raz na tydzień by podtrzymać efekt zachamowania wypadania włosów. Wreszcie jest kosmetyk za niewielkie pieniadze który mi pomogl. Owszzem zapach nieciekawy ale to jesy rzepa, szampon ma pomoc a nie tylko pieknie pachniec jak inne znane z reklam, drogie i malo skuteczne specyfiki. Warto sprobowac, bo moze pomoc. Wlosy sa miekkie, nawilzone, blyszczace i co najwazniejsze nie wypadają

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze 400 ml

Chcesz pochwalić Tyskulec za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogólnie bardzo fajny
  • Kupuję ten szampon z przerwami dosyć długo,bo w trakcie tych przerw testowałam jeszcze inne.
    Teraz kupiłam następne opakowanie
    Jestem z niego ogólnie zadowolona
    Włosy po nim sa fajne miękkkie,świeże,mniej się przetłuszczają
    Zapach nie przeszkadza mi zupełnie,a nawet mi się spodobał po czasie
    Fakt,włosy trochę się plączą,ale wystarczy,ze dam na nie trochę jedwabiu Natura Silk i jest git
    W ogóle staram się w trakcie mycia głowy,palcami włosy rozdzielać,wtedy mniej się poplączą,tak samo po wyciśnięciu włosów w ręczniku też rozdzielam je palcami i zostawiam do przeschnięcia,potem dopiero rozczesuję

+ cena
    + dostępność
    + wydajność
    + ładny wygląd włosów

- na razie nie upatrzyłam

Używam tego produktu od: z małymi przerwami dosyć długo
    Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić Myszulinda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, choć mógłby być jeszcze lepszy
  • Plusy:
    *dobra cena
    *po rozczesaniu włosy wyglądają na czyste i świeże
    *wygodne opakowanie
    *trochę mniej się przetłuszczają

Minusy:
    *okropny zapach
    *lekko poplątane włosy po umyciu
    *jeśli chodzi o wypadanie włosów, to w tym przypadku szampon działa neutralnie na moje włosy

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić onslaught za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry szampon
  • Używam szamponu od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Moja skłonność do szybkiego przetłuszczania się włosów trochę się załagodziła, włosy odzyskują formę i kondycję. Niestety po kuracji tabletkami antykoncepcyjnymi włosy znacznie mi się pogorszyły, zaczęły się non stop przetłuszczać i wykręcać. Poradziłam sobie za pomocą tego szamponu. Jego wadą jest nieprzyjemny zapach (mocno ziołowy), za którym nie przepadam. Niektórym oczywiście to nie przeszkadza, ja sama uważam, że jest to do wytrzymania na krótszą metę. Szampon ma wiele zalet: począwszy od oczyszczania i spowalniania procesu przetłuszczania się włosów, skończywszy na regeneracji i efekcie blasku. Polecam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anusiaszulik za czytelną i pomocną recenzję?
  • To chyba jakiś żart
  • że niby to szampon do włosów ze skłonnością do wypadania? Nic mi tak nie załatwiło włosów jak ten szampon. Zrobiły się suche i matowe już po pierwszym myciu a przy okazji poplątane tak, że przy ich rozplątywaniu chciało mi się płakać, bo wiele z nich było połamanych.
    Gdyby nie olejek arganowy, który miałam w domu i pomógł mi przy rozplątywaniu skończyłoby się na wizycie u fryzjera i radykalnym ścięciu włosów.
    Nie polecam, bo nawet niska cena przy takim działaniu nie jest plusem.

Używam tego produktu od: 1 mięsiąca

Chcesz pochwalić Orangedela za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony szampon
  • Jest to jeden z moich ulubionych szamponów do włosów przetłuszczających się (a przetestowałam ich naprawdę wiele ).

Plusy:
    - nie plącze włosów tak jak mają to w zwyczaju szampony tego typu.
    - wydajny - przy codziennym mysiu włosów szampon wystarcza mi na miesiąc
    - cena
    - pod koniec dnia włosy nadal zachowują świeżość

Minusów nie znajduję

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić miniaaa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt!
  • Cudowny produkt.
    Kupiłam go pierwszy raz z 5/6 lat temu zmartwiona wypadaniem włosów, i od tego czasu jest stałum gosciem u mnie w łazience.

Zalety:
    +dobrze się rozprowadza
    + po regularnym używaniu widać że włosy mniej wypadają
    + ogólne polepszenie kondycji włosów
    + cena (za 400ml płacę w rosmanie/Tesco około 8-10 zł)
    + wydajność (na krótkie wlosy wystarcza mi na 2 miesiace przy codziennym stosowaniu)

Pół gwiazdki odbieram za mało atrakcyjny zapach (nie lubię zapachu rzepy) oraz za SLS w składzie.

Chcesz pochwalić Adaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?