Powiększ Joanna, Rzepa, Szampon wzmacniający do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania

Zgłaszająca osoba: lejka

Nowoczesna formuła szamponu łagodnie myje i dokładnie, lecz delikatnie usuwa nadmiar łoju.
Zawiera czynniki, które skutecznie zmniejszają przetłuszczanie się włosów i skóry głowy: wyciąg z czarnej rzepy, procyjanidy z pestek winogron oraz kompleks trzech ziół: pokrzywę, łopian i chmiel. Składniki te działają również wzmacniająco i tonizująco, dzięki czemu włosy zyskują witalność, puszystość i naturalny połysk. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa gwarantuje miły zapach po zastosowaniu preparatu oraz zwiększa przyjemność stosowania.

Skład: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Soyamide Dea, Cocamide DEA, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Glycol Distearate, Laureth-10, Cocamide MEA, Allantoin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arctium Lappa Extravt, Humulus Lupulus Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium Edta, Sodium Chloride, Parfum, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylsothiazolinone. (05.03.2010)

• szampon jak szampon
  • po umyciu strasznie plącze włosy, więc bez odżywki ani rusz. pachnie - na pierwszy rzut - odrażająco, ale po jakimś czasie zapach przestaje przeszkadzać. jest wydajny, w ładnej buteleczce.
    kupiłam go, ponieważ używam wcierki z Joanny i myślałam, że to może jakoś podsyci jej efekt, ale nic takiego się nie stało. dodatkowy plus to jego cena i dostępność - znajdzie się go spokojnie w marketach.

Chcesz pochwalić Heshami za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety się zawiodłam..
  • Szampon oddaalam mamie, bo u mnie kompletnie sie nie spraWDZIL po przeczytaniu kilku recenzji z efektem wow postanowilam sie w niego zaopatzec, jako, ze wlosy leca mi strasznie Niestety...

- placze wlosy niemilosiernie (wiecej wlsoow sie wyrywa niz czesze )
    - ma niezbyt przyjemny zapach
    - nieporeczne opakowanie, kotre ciezko trzyma sie w dloni
    - wlosy po jego uzyciu sa szorstkie, tepe, matowe
    - nie zmniejsza wypadania wlosow
    - plus za cene
    - duza dostepnosc
    - bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego (400 ml)

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myje i to tyle
  • Szampon myje włosy, są po nim świeże, ale niestety nie na długo. Żadnego efektu wow. Konsystencja lejąca, spływa z rąk... Po opakowaniu nie widać ile szamponu zostało, ale jest dość wydajne. Zapach mnie osobiście się nie podoba.
    Plusy:
    - wydajność
    Minusy:
    - krótkotrwały efekt
    - konsystencja
    - zapach
    - po opakowaniu nie widać ile szamponu pozostało

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Kamciax za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczekiwałam czegoś innego...
  • Kupiłam ten szampon zachęcona tym co zapewnia producent. Dobrałam go do mojego typu włosów. Niestety nie spełnił swoje zadania, nawet zauważyłam, że moje wlosy szybciej się przetłuszczają, a zmniejszenia wypadania włosów nie zauważyłam.
    Zapach mi nie przeszkadza, problemów większych z rozczesywaniem nie miałam (może to zasługa tangle teezera?).

Używam tego produktu od: 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: duże

Chcesz pochwalić Apiska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Mial pomóc a mi zaszkodzil. Kupilam z mysla o wypadajacych wlosach. Nie dosyc ze po zastosowaniu nie moglam rozczesac wlosow to stwierdzam,żewlosy mi wypadaja jeszcze bardziej niż wypadały, moze i wlosy sie nie przetłuszczaja. Tak szybko ale wolalam jak niewypadaly az tak mocno.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Klauduchna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Szampon stosowałam już wiele razy i od wielu lat do niego wracam. Jest niedrogi, ma dobry skład i zapach jest nawet przyjemny, nie utrzymuje się na włosach.

Bardzo dobrze myje włosy, ale po prostu myje nie jest to taki typowy zdzieracz.

Z przetłuszczaniem nie miałam nigdy problemu.Kiedyś gdy wypadały mi włosy stosowałam go i nie zaszkodził. Nie używałam już po nim odżywki, a włosy były w porządku.
    Na włosach zniszczonych może plątać, ale użycie odżykwi czy maski załatwia sprawę.

Pewnego razu miałam ogromny problem po szamponie z welli, po którym włosów rozczesać nie mogłam, były suche i wyrywały się. Szampon zmieniłam na joannę i problem minął jak ręką odjął.

Po 2 latach kupiłam go ponownie i sprawdza się równie dobrze, a włosy mam osłabione w tej chwili. Zawsze nakładam po nim maskę (włosy są myte co 3-4 dni), która po dobrym oczyszczeniu ma okazję zadziałać lepiej.

Podsumowując jest to szampon dobrze myjący, nie jest agresywny. Moze plątać, szczególnie nziszczone i cienkie włosy. Skład też ma niezły, troszkę ekstraktów dobrych dla włosów. Prócz sls zawiera inne składniki myjące, które powodują że szampon nie 'zdziera'. Miałam wiele szamponów i ten jest moim faworytem.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5 pakowań

Chcesz pochwalić Klaudenc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłam go.
  • + Wydajność.
    + Cena.
    + Polski produkt.
    + Dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza włosy.

- Okropnie pachnie - w sposób charakterystyczny dla szamponów z czarną rzepą, ale ja po prostu nie jestem w stanie polubić tego zapachu.
    - Wysusza włosy przy tym nie zmniejszając ich przetłuszczania.
    - Nie zmniejsza wypadania, a nawet mam wrażenie, że po umyciu wychodzą mi dosłownie garściami! :/

Nie polecam ze swojej strony :/

Używam tego produktu od: kwiecień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie się nie sprawdził
  • Po dość dobrej ocence myślałam, że szampon choć odrobinę zwalczy wypadanie włosów. No niestety, włosy dalej wypadały, nawet miałam wrażenie, że leci ich więcej.

Co do plusów, to:
    - Dobra konsystencja
    - Przyjemny zapach
    - Dobrze się pieni
    - Jest wydajny
    - Cena

Minusy:
    - Nie zwalczył wypadania włosów

Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Szampon dobrze się pieni, spłukuje, oczyszcza, przyjemny zapach. Niestety podczas mycia dużo włosów wypada mi;/ Nie wiem czy ktoś też tak ma. Po umyciu włosy są bardzo lśniące i niestety strasznie wygładzone;/ Jakbym potraktowała je prostownicą;/ Wydajny, nie zauważyłam jakiegoś super wzmocnienia. Włosy troszkę mniej wypadają, niska cena i z dostępnością nie ma problemu.

Ilość zużytych opakowań: 1 mały

Chcesz pochwalić kosmetyk20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • Bardzo dobry!
  • Szampon ma same plusy:
    - niska cena
    - wydajność
    - praktyczne opakowanie
    - nie podrażnia
    - przy jednym myciu zmywa z włosów wszystko, nawet olejek rycynowy stosowany solo
    - na szczęście specyficzny zapach znika po myciu - wolałabym tak nie wychodzić do ludzi

Pewnie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże 400 ml

Chcesz pochwalić dori7 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij