Powiększ Joanna, Rzepa, Szampon wzmacniający do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania
Produkt dostępny w 6 sklepach. Cena już od 5,83 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: lejka

Nowoczesna formuła szamponu łagodnie myje i dokładnie, lecz delikatnie usuwa nadmiar łoju.
Zawiera czynniki, które skutecznie zmniejszają przetłuszczanie się włosów i skóry głowy: wyciąg z czarnej rzepy, procyjanidy z pestek winogron oraz kompleks trzech ziół: pokrzywę, łopian i chmiel. Składniki te działają również wzmacniająco i tonizująco, dzięki czemu włosy zyskują witalność, puszystość i naturalny połysk. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa gwarantuje miły zapach po zastosowaniu preparatu oraz zwiększa przyjemność stosowania.

Skład: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Soyamide Dea, Cocamide DEA, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Glycol Distearate, Laureth-10, Cocamide MEA, Allantoin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arctium Lappa Extravt, Humulus Lupulus Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium Edta, Sodium Chloride, Parfum, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylsothiazolinone. (05.03.2010)

• na razie najlepszy
  • Mam włosy szybko przetłuszczające się, oklapnięte u nasady ("przylizane", a puszyste na końcówkach, gęste, grube, farbowane.

Używam od lat, na razie nie znalazłam nic lepszego... Za śmieszne pieniądze szampon po prostu DZIAŁA.
    Włosy wytrzymują cały dzień, jak są związane to nawet te półtora dnia bez mycia mogą wytrzymac, co przy innych szamponach jest niemożliwe. Jest również wydajny.
    Dodam, że nienawidzę jak moje włosy są delikatne i śliskie w dotyku, bo wtedy ciężko mi z nich ułożyć fryzurę i wyglądają na jeszcze bardziej tłuste, a ten szampon matowieje.
    Jeżeli chodzi o wypadanie włosów, to na pewno tego nie ograniczył.
    Od czasu do czasu zmieniam, bo włosy nie lubią się przyzwyczajać do tego samego.
    Oczywiście są też wady:
    -słabo się pieni
    -taki neutralny zapach (to takie +/-, lubię jak szampony ładnie pachną)
    -plącze włosy niesamowicie
    -/+ nie dodaje objętości w ogóle, ale i tak łatwiej je układać

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo(więcej niż kilkanaście)

Chcesz pochwalić zielonkawa za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

• Tak wiele za tak niewiele
  • Od lat mierzę się z problemem wypadających i przetłuszczających się włosów. Stosowałam kuracje Vichy, które uważam za chwyt marketingowy i... nic więcej. Szampon zobaczyłam w hipermarkecie i miał kilka zalet: 1) zawsze uważałam, że Joanna to dobra firma, 2) rzepa zawsze kojarzyła mi się z mniejszym wypadaniem włosów. Niestety, wszystkie ampułki ze specyfikiem z rzepy przetłuszczały moje włosy. Dlatego chciałam spróbować szamponu. Zapach nie był zachęcający, ale po pierwszej aplikacji już nie zwracam na niego uwagi. Po drugiej aplikacji miałam pięknie rozświetlone włosy, a teraz po kilku razach, wyczesuję ich po kilka. A dla kobitek, którym splątuje włosy - wystarczy dobrze je spłukać, najlepiej letnią wodą i już nic się nie plącze;P

Używam tego produktu od: 01-2016
    Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Chcesz pochwalić phaphick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jakość za śmeszną cenę
  • Stosuję właściwie tylko szampony ziołowe - po innych moje włosy są bez życia, a skóra głowy już po kilku godzinach wydziela hektolitry łoju.

Szampon całkiem niezły. Nie obciąża włosów, nie 'skleja', nie przetłuszcza. Dobrze oczyszcza, rewelacyjnie się pieni.

Rozczesanie włosów jest niestety kłopotliwe, jak przy każdym kosmetyku tego rodzaju.

Nie zmniejsza wypadania.

Ocenę obniżam również za zapach - nieprzyjemny, duszący. bardzo niemiły dla nosa.

Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Regularnie do niego wracam
  • Jest to moj numer 1 wsrod szamponow, regularnie do niego wracam i wlasciwie zawsze mam jedno opakowanie w lazience. Nie bede sie wypowiadac o dzialaniu przy regularnym uzytkowaniu bo jestem zwolenniczka mycia wlosow roznymi szamponami - zawsze mam zaczete przynajmniej 3-4. Do tego szamponu siegam jak chce ladnie wyczyscic wlosy, odswiezyc je. Zapewnia mi poczucie czystosci, wlosy sie rozczesuja bez uzycia odzywki, pieknie blyszcza. Szampon jest wydajny, ladnie sie pieni, zapach nie jest inwazyjny. Dodatkowym plusem jest fakt, ze radzi sobie ze zmywaniem olejow

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CAR0LKA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet Nawet..
  • Nie mogę narzekać na ten szampon przy tak niskiej cenie..
    Szampon przy ciągłym stosowaniu poprawia stan włosów, są mocniejsze i mniej obciążone ale co do przetłuszczania mi pomógł średnio! Ale i tak polecam stosować ten szampon niż z Garniera czy Nivea!

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa skończone

Chcesz pochwalić gocha228 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Jeden z moich ulubionych szamponów, włosy są po nim gładkie i lśniące poza tym faktycznie zaczęły mniej wypadać, kolejnym wielkim plusem jest niska cena.Muszę przyznać że szampony z Joanny są świetne i warto je kupować.

Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić nathalie669 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon nieznacznie pomógł przy wypadaniu włosów
  • Zaczęły wypadać mi włosy, na dodatek latem szybko mi się one przetłuszczają. Szampon nie zaszkodził moim włosom, ale także nie pomógł szałowo...
    Plusy:
    -włosy się dobrze rozczesują po użyciu szamponu
    -włosy lśnią po użyciu pełnym blaskiem
    Minusy:
    -nie pomogły przy przetłuszczaniu i tak muszę myć codziennie
    -włosy nie przestały wypadać....

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić uumulberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • ochyda
  • Jest okropny ! smierdzi ! wyrzuciłam go do kosza ma tak strasznie nie przyjemny zapach,ze az odraza, osoby które zwracaja uwage na zapach swoich włoskówniech uwazają !

Używam tego produktu od: 1 dzien
    Ilość zużytych opakowań: wyrzucone jedno opakowanie

Chcesz pochwalić pinder982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Mam przetłuszczające się włosy u nasady i bardzo suche od połowy ich długości. Po różnych drogeryjnych szamponach i odżywkach włosy bardzo zaczęły się przetłuszczać, a skóra głowy swędzieć. Zrobiłam research na wizażu i zdecydowałam się na ten szampon.

+ BARDZO odświeża skórę głowy już po pierwszym myciu
    + swędzenie znika kompletnie po kilku myciach
    + teraz myję włosy co dwa dni, a nie codziennie, co dla mnie jest bardzo dużym plusem
    + włosy są dokładnie umyte, aż "skrzypią"
    + po tym szamponie odżywka jakby lepiej się wchłania
    + zapach... przynajmniej wiadomo, że faktycznie jest tam rzepa, ale plusem jest to, że znika z włosów od razu po spłukaniu szamponu
    + co do wypadania włosów - nie wiem czy działa, bo włosy nigdy mi jakoś mocno nie wypadały, ale na pewno wyglądają na mocniejsze

Ponieważ końcówki mam bardzo suche, to myję tylko skalp i włosy u nasady, reszte przepłukuję pianą z szamponu i ta metoda jest super. Po myciu zawsze używam odżywki od połowy długości włosów i przyjmuje się ona rewelacyjnie, co też jest zasługą tego szamponu.

Szampon jest tani, wydajny, łatwo dostępny i w dwóch pojemnościach (200 i 400ml). Szkoda, że opakowanie jest w takim ohydnym kolorze i kształcie, no ale to nieważne warto spróbować

Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa ?
  • Ostatnio zauważyłam że moje włosy zaczęły lekko wypadać , wiadomo sam szampon nie pomoże na ten problem , ale akurat wpadł mi do ręki ten oto szampon.
    Używałam go przez cały miesiąc , co mycie , zostawiałam 1 minutę na głowie ( bo myślałam że to coś da :P ).
    -szampon ziołowy - czarna rzepa
    -zapach wiadomo nie był idealny ale nie przeszkadzało mi to
    - nie wiem czy ten szampon mi pomógł ale po paru zużyciach było o wiele mniej włosów na szczotce !!!
    -oczyszcza skóre głowy
    - tani

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?