Powiększ Joanna, Rzepa, Szampon wzmacniający do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania

Zgłaszająca osoba: lejka

Nowoczesna formuła szamponu łagodnie myje i dokładnie, lecz delikatnie usuwa nadmiar łoju.
Zawiera czynniki, które skutecznie zmniejszają przetłuszczanie się włosów i skóry głowy: wyciąg z czarnej rzepy, procyjanidy z pestek winogron oraz kompleks trzech ziół: pokrzywę, łopian i chmiel. Składniki te działają również wzmacniająco i tonizująco, dzięki czemu włosy zyskują witalność, puszystość i naturalny połysk. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa gwarantuje miły zapach po zastosowaniu preparatu oraz zwiększa przyjemność stosowania.

Skład: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Soyamide Dea, Cocamide DEA, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Glycol Distearate, Laureth-10, Cocamide MEA, Allantoin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arctium Lappa Extravt, Humulus Lupulus Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium Edta, Sodium Chloride, Parfum, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylsothiazolinone. (05.03.2010)

• bardzo dobry szampon
  • Używam szamponu od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Moja skłonność do szybkiego przetłuszczania się włosów trochę się załagodziła, włosy odzyskują formę i kondycję. Niestety po kuracji tabletkami antykoncepcyjnymi włosy znacznie mi się pogorszyły, zaczęły się non stop przetłuszczać i wykręcać. Poradziłam sobie za pomocą tego szamponu. Jego wadą jest nieprzyjemny zapach (mocno ziołowy), za którym nie przepadam. Niektórym oczywiście to nie przeszkadza, ja sama uważam, że jest to do wytrzymania na krótszą metę. Szampon ma wiele zalet: począwszy od oczyszczania i spowalniania procesu przetłuszczania się włosów, skończywszy na regeneracji i efekcie blasku. Polecam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anusiaszulik za czytelną i pomocną recenzję?
  • To chyba jakiś żart
  • że niby to szampon do włosów ze skłonnością do wypadania? Nic mi tak nie załatwiło włosów jak ten szampon. Zrobiły się suche i matowe już po pierwszym myciu a przy okazji poplątane tak, że przy ich rozplątywaniu chciało mi się płakać, bo wiele z nich było połamanych.
    Gdyby nie olejek arganowy, który miałam w domu i pomógł mi przy rozplątywaniu skończyłoby się na wizycie u fryzjera i radykalnym ścięciu włosów.
    Nie polecam, bo nawet niska cena przy takim działaniu nie jest plusem.

Używam tego produktu od: 1 mięsiąca

Chcesz pochwalić Orangedela za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony szampon
  • Jest to jeden z moich ulubionych szamponów do włosów przetłuszczających się (a przetestowałam ich naprawdę wiele ).

Plusy:
    - nie plącze włosów tak jak mają to w zwyczaju szampony tego typu.
    - wydajny - przy codziennym mysiu włosów szampon wystarcza mi na miesiąc
    - cena
    - pod koniec dnia włosy nadal zachowują świeżość

Minusów nie znajduję

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić miniaaa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt!
  • Cudowny produkt.
    Kupiłam go pierwszy raz z 5/6 lat temu zmartwiona wypadaniem włosów, i od tego czasu jest stałum gosciem u mnie w łazience.

Zalety:
    +dobrze się rozprowadza
    + po regularnym używaniu widać że włosy mniej wypadają
    + ogólne polepszenie kondycji włosów
    + cena (za 400ml płacę w rosmanie/Tesco około 8-10 zł)
    + wydajność (na krótkie wlosy wystarcza mi na 2 miesiace przy codziennym stosowaniu)

Pół gwiazdki odbieram za mało atrakcyjny zapach (nie lubię zapachu rzepy) oraz za SLS w składzie.

Chcesz pochwalić Adaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon!
  • Do szamponu Joanna Rzepa wracam w nieregularnych odstepach czasu. Lubie testowac coraz to nowsze wynalazki, ale powrot do Joanny zawsze konczy sie sukcesem, kazda butelke wykanczam do ostatniej kropli.

Dlaczego go lubie?
    Mam wlosy cienkie, przetluszczajace sie, ale i lubiace sie puszyc, obecnie lekko za ramiona. Od maja 2014 stosuje oleje do pielegnacji wlosow, zwykle na noc.
    - Szampon dobrze sie pieni
    - Dobrze zmywa z wlosow nawet olej
    - wlosy sa lekkie, puszyste, blyszczace, nie obciazone
    - cena na kazda kieszen
    -zapach nie jest "rzepowy"

minus znalazlam jeden:
    - szampon moglby byc odrobinke gestszy, bylby wtedy moze wydajniejszy (geste szampony jeszcze lepiej sie pienia, nie wiem od czego to zalezy, ale regula sie u mnie sprawdza).

Używam tego produktu od: kilku lat, naprzemiennie z innymi
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Chcesz pochwalić Felicja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Wart oceny 4+
  • Szukałam szamponu dobrze oczyszczającego. Nie zależało mi na zahamowaniu wypadania bo nie wierzyłam w takie cuda. A jednak! Wypadały mi włosy tak bardzo, że odpływ z wanny był całkowicie zatkany. Po miesiącu stosowania było lepiej.

Chcesz pochwalić nayri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Mój ulubiony
  • Od dawna zabierałam się do kupienia kosmetyków do włosów z Joanny, a okres jesiennego wypadania był idealny do wypróbowania tego szamponu.
    Opakowanie jest całkiem wygodne, łatwo jest wydobyć kosmetyk, ale niestety nie widać ile produktu jeszcze zostało, przynajmniej otwieranie nie jest tak uciążliwe jak w szamponach z Garnier.
    Zapach jak we wszystkich kosmetykach z rzepą nie jest najładniejszy, mimo wszystko nie jest też drażniący lub duszący, jak dla mnie można się przyzwyczaić się do niego.
    Konsystencja jest raczej płynna, jednak nie przelewa się przez palce, na plus można zaliczyć też wielką wydajność.
    Szampon świetnie oczyszcza, ładnie się pieni, nie wysusza włosów i sprawia, że mniej wypadają. Są po nim również lekkie i przyjemne w dotyku.
    Jak na razie to najlepszy szampon jaki kiedykolwiek miałam, z pewnością kupie go ponownie.
    Plusy:
    +wydajność
    +włosy mniej wypadają
    +są lekkie
    +świetnie oczyszcza i się pieni
    +zapach nie utrzymuje się na włosach
    +nie wysusza
    Minusy:
    -nie widać ile zostało szamponu

Używam tego produktu od: października

Chcesz pochwalić Dawn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Biorąc go z półki sklepowej myślałam że dobrze trafiłam, a jestem w fazie poszukiwania swojego najlepszego szamponu. Skoro do włosów przetłuszczających się i skłonnych do wypadania to idealnie dla mnie, niestety po wymęczeniu prawie całej butelki zauważyłam tylko wady.

-bardzo plącze włosy (a nie mam do tego skłonności)
    -nie spełnił żadnych zapewnień producenta
    -nie zahamował przetłuszczania

jedyny plus dla mnie taki że dobrze oczyszcza skórę głowy

Używam tego produktu od: od miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: pół 1

Chcesz pochwalić czarnaowca07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Świetny szampon, idealny do włosów przetłuszczających się. Uwielbiam szampony z rzepą, a tak było i tym razem. Pozostawia włosy świetnie oczyszczone, co chociażby czuć przy płukaniu podczas mycia. Wielu osobom jednak może przeszkadzać jego zapach-silny i nieprzyjemny, jednak taki posiadają wszystkie produkty (nie tylko tej marki) z rzepą. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Tarcene za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak szampon
  • po umyciu strasznie plącze włosy, więc bez odżywki ani rusz. pachnie - na pierwszy rzut - odrażająco, ale po jakimś czasie zapach przestaje przeszkadzać. jest wydajny, w ładnej buteleczce.
    kupiłam go, ponieważ używam wcierki z Joanny i myślałam, że to może jakoś podsyci jej efekt, ale nic takiego się nie stało. dodatkowy plus to jego cena i dostępność - znajdzie się go spokojnie w marketach.

Chcesz pochwalić Heshami za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij