Powiększ Joanna, Naturia, Odżywka z pokrzywą i zieloną herbatą do włosów przetłuszczających się i normalnych

Zgłaszająca osoba: lejka

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy przetłuszczające się i normalne.
Dzięki zawartości pokrzywy, która działa antyłojotokowo i tonizująco oraz zielonej herbaty, wykazującej silne właściwości przeciwzapalne i wzmacniające, włosy są lekkie i pełne energii, stają się puszyste, sprężyste i miłe w dotyku.

• straszny gniot
  • Odżwyka jest strasznie żadka, powiedziałabym ze żadsza niż szampon. Dosłownie spływa z włosów.
    Żadnego odżywczego działania nie zauważyłam. Nie ułatwia rozczesywania. Właściwie to nic nie robi.
    Jakoś ją wymęczyłam. Nie nadaje się nawet to golenia nóg

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze razem ♥
  • Dzięki niej włosy się nie puszom

+ cena
    + włosy się nie puszą
    + nie przetłuszcza
    + zapach
    + wydajność

W sumie ta odżywka spełnia wszystkie obietnice producenta, włosy są miłe w dotyku i ładnie się układają, ale odjęłam 0,5 gwiazdki, ponieważ skoro to odżywka mogłaby odżywiać włosy ale i tak gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić honcia301 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna
  • Jestem włosomaniaczką, i od dłuższego czasu poszukiwałam odżywki b/s ( bez spłukiwania) do włosów przetłusczających się, która na dodatek ułatwiła by mi rozczesywanie moich kudłow. Ta była jedyną odżywką, dostępna w nadmorskim małym sklepiku ( o dziwo, nie było nawet żadnych do spłukiwania), więc wzięłam ją, nie robiąc sobie wielkich nadzieji, że pordukt ten mi pomoże w rozczesywaniu włosów. No i tu moje miłe zaskoczenie...

Produkt nie tylko ułatwił rozczesywanie włosów, ale pozostawił je także miłe w dotyku, mięciutkie i zapach... jest boski. No i cena... bardzo tanio ( ja zapłaciłam za niego ok. 5 zł,a wiadomo nad morzem wszystko drożej)

Jedyną wadą tego produktu jest niewygodna butelka, z której mi wycieka odżywka, ale cóż, dla takiego efektu można to znieść ( tak się zastanwiam, czemu wszystkie fajen produkty mają niepraktyczne opakowania...).

Ogółem rzecz biorąc, napewno jeszcze wiele razu kupię tą odżywkę

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Julie123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena adekwantna do jakości
  • Odżywka skusiła mnie po sukcesie swojej miodowo-cytrynowej siostry.Oprócz tego zachęcająca cena i mnóstwo pochlebnych recenzji sprawiły,że odżywka wylądowała w moim koszyku podczas wielkiej wyprawy do Rossmana.

Odżywkę stosowałam zgodnie z przeznaczeniem i niestety u mnie się nie sprawdziła.Puch i siano,po falach ani śladu.
    Wykorzystałam ją także jako odżywkę do mycia,i tu też się nie sprawdziła,bo włosy stały się z kolei przyklapnięte i wisiały smętnie.I tak źle,i tak niedobrze.Pozostałe wady,czyli zbyt wodnista konsystencja i krótkotrwały efekt odświeżenia w "dniu następnym"dotyczą wszystkich odżywek z tej serii,więc nie biorę tego pod uwagę przy indywidualnej ocenie.

Nie jest to jednak kosmetyk bez zalet!Ma piękny zapach,w którym się zakochałam,jest łatwo dostępny i kosztuje dosłownie grosze.I w sumie mogłam się tego spodziewać,przecież za te 3,50 zł nie spodziewałam się cudów

Z drugiej strony to ja mogę ponosić winę za działanie,w końcu stosowałam kosmetyk nieodpowiedni do mojego typu włosów,bo,wbrew temu co niektórzy sądzą,te odżywki różnią się od siebie.Podsumuwując,nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić LadyCecily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna i pomocna w stylizacji fal
  • Ta odżywka jest nieodłącznym elementem stylizacji moich falowanych włosów. Wgniatam we włosy kroplę wielkości 50 groszówki, a następnie nakładam żel. Takie połączenie daje efekt cudownej burzy mocno skręconych fal i loczków

PLUSY:
    - tania (ok 4 zł),
    - bardzo wydajna,
    - cudowny zapach,
    - ładne opakowanie,
    - pomocna przy stylizacji loków/fal,
    - nie obciąża
    - pozostawia włosy świeże na dłużej,
    - delikatnie nawilża,
    - zapobiega puszeniu.

Chcesz pochwalić Owieczka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z gorszych produktów, jakich używałam.
  • Miałam go kilka miesięcy temu. Sięgnęłam po tą odżywkę, ponieważ miała bardzo interesującą cenę oraz wcześniej miałam produkt z Joanny i bardzo mi się on spodobał. Niestety na tym bardzo się zawiodłam. Strasznie mi przetłuszczał włosy, włosy miałam klejące albo totalne siano. Plusa mogę dać tylko za cenę, zapach oraz za wygodną butelkę.

Używam tego produktu od: używałam przez 1-2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić onslaught za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łatwe rozczesywanie nawet na mokro
  • + idealna do użycia zaraz po umyciu włosów, w celu łatwego ich rozczesania nawet na mokro
    + lekka formuła, nie skleja włosów
    + cudny zapach
    + wydajność
    + cena
    + fajna, raczej rzadka konsystencja, łatwość nakładania

- może delikatnie obciążyć włosy

Jeśli ktoś chciałby na siłę się czepić, to nie ma w składzie niewiadomo jakiego odżywczego wow, ale od odżywki b/s oczekuję przede wszystkim łatwego rozczesywania, a w tej kategorii odżywka spisuje się na 6.

Chcesz pochwalić p95magdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra ale są lepsze wersje
  • używałam jej dosyć długo ale niestety nie sprawdzila sie u mnie Strasznie przetluszczala mi włosy a stosowalam ją również jako ds i niestety. Plusem jest cena i zapach.
    Minus za szybsze przetluszczanie

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić emilia0508 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna b/s.
  • To moja już 3 Joaśka. Testowałam już wersję z makiem i bawełną oraz z miodem i cytryną. I dla mnie zajmuje ona na razie 2 miejsce zaraz za makiem i bawełną. Mam włosy falowano-kręcone skłonne do puszenia się.

Opakowanie jest ładne, ale czasami zdarzyło mi się wylać za dużo tej odzywki. Po upadku nic się nie stało. Zapach jest prześliczny, taki świeży. Ma lejącą konsystencję. Jest tania, w miarę wydajna. Można ją znaleźć praktycznie wszędzie.

Składem nie zachwyca jakoś specjalnie. Jest po prostu przyzwoita. Nie ma gliceryny, silikonów itd.

Używałam jej na 2 sposoby. Normalnie jako b/s i w tej roli sprawdzała się bardzo dobrze. Łagodziła suszę wywołaną złą odżywką d/s, niwelowała puch. Po jej użyciu miałam ładne fale, włosy były dobrze zabezpieczone, miękkie. Ułatwia rozczesywanie, chociaż rzadko używałam jej samej.

Jako pierwsze O w metodzie OMO i tutaj też sprawdzała się bardzo dobrze, tyle, że musiałam jej więcej zużyć na 1 raz.

Ogólnie to jest bardzo tani, dobry produkt i warto go kupić. Godna zimowa zastępczyni dla wersji z makiem.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Hanken za czytelną i pomocną recenzję?
  • w sumie nic nie robi
  • Kupiłam ją ostatnio na promocji za jakieś 3 zł. Czy żałuję? nie ale też jakoś szczególnie nie cieszę się z tego zakupu. Ostatnio chciałam przetestować jakieś odzywki b/s i o ile odżywka z lnem z farmony okazała się hitem ta jest mocno średnia. Jakoś nic specjalnego nie robi ale szkody też nie wyrządza ;p

Używam tego produktu od: 3 tyg

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij