Powiększ Joanna, Naturia, Odżywka z pokrzywą i zieloną herbatą do włosów przetłuszczających się i normalnych

Zgłaszająca osoba: lejka

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy przetłuszczające się i normalne.
Dzięki zawartości pokrzywy, która działa antyłojotokowo i tonizująco oraz zielonej herbaty, wykazującej silne właściwości przeciwzapalne i wzmacniające, włosy są lekkie i pełne energii, stają się puszyste, sprężyste i miłe w dotyku.

• Jestem zadowolona
  • plusy:
    - fajny zapach
    - nawilża włosy
    - delikatna
    - delikatnie się pieni ułatwiając aplikację

minusy:
    - niewydajna
    - zbyt rzadka
    - nie ogranicza przetłuszczania

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 3 raz(y)
  • mieszane uczucia
  • Plusy:

*Cena- baardzo przystępna
    *Zapach- pachnie jak moje ulubione perfumy o zapachu zielonej herbaty
    *Wydajność
    *Włosy są miękkie
    *Dobra do odświeżenia włosów następnego dnia po myciu
    *Nie skleja włosów (jeśli się jej nie nałoży za dużo)

Minusy:

*Jeżeli nałoży się jej dosłownie o kroplę za dużo na włosy to mamy gwarantowany efekt przetłuszczonych włosów (choć moje włosy są suche i naprawdę ciężko je przetłuścić czymkolwiek)
    *Dostępność- nie spotkałam jej w żadnej większej drogerii, dostępna jedynie na allegro bądź w małych osiedlowych sklepikach
    *Konsystencja- dla mnie zdecydowanie zbyt rzadka i wodnista, wolę bardziej kremowe odżywki

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma wady i zalety
  • Odżywka ma wady i zalety, jak to każdy kosmetyk. Muszę przyznać, że moje włosy są w dobrej kondycji po kilku miesiącach jej stosowania, więc tragedii żadnej nie ma. Moje zastrzeżania to przede wszystkim zbyt rzadka konsystencja, która sprawia, że trudno utrzymać ją na włosach (sama zaczyna spływać, zanim jeszcze wniknie w strukturę włosa). Wydajność również jest niższa niż w odżywkach o gęstej konsystencji. Co do działania to oceniam dobrze: nawilża, redukuje sztywność, nadaje gładkości włosom i sprawia, że włosy nie przetłuszczają się tak szybko, wyglądają na świeże przez cały dzień. Cena jest bardzo korzystna, właściwie nie odczuwalna dla portfela ;-)

Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna do rozczesywania!
  • Tej odżywki używam wyłącznie jako pomocy przy rozczesywaniu, nie wyobrażam sobie szczotkowania wilgotnych włosów bez niej!
    Nie obciąża, nie skleja, zapobiega puszeniu się, ma delikatny, przyjemny zapach i dosyć lejącą, wygodną w aplikacji konsystencję. Nakładam ją od połowy włosów w dół, tam gdzie najbardziej się plączą, ale raczej nie obciążyłaby ich przy skórze głowy.
    Nie oczekuję od niej odżywiania, do tego używam innych produktów, za więcej niż 4 złote
    Uwielbiam ją, stosuję po każdym myciu!

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić gagula15 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 31 raz(y)
  • to jest to!
  • ta odżywka b/s jest po prostu fantastyczna! Tania i bardzo dobra.
    + idealnie dociąża kosmyki
    + ujarzmia niesforne włosy
    + pięknie pachnie
    + nie przetłuszcza, nie powoduje szybszego przetłuszczania
    + bardzo tania
    + wygodne opakowanie, idealne na wyjazd

ja jestem jak najbardziej za!

Używam tego produktu od: kilku tyg
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Przypadła mi do gustu
  • [Rety, jak dawno nie oceniałam żadnej odżywki! ]

Skusiłam się na wersję pokrzywa+zielona herbata z pwoodu niedostępności w sklepie miodowej siostry tej odżywki, ale nie żałuję wyboru. Bardzo odpowiada mi lekka, lejąca się konsystencja - używam jej główne do mycia włosów, co jest dla mnie sporą zaletą. Po splukaniu znakomicie dyscypninuje, wygładza, więc pomimo nieciekawej aktualnie fryzury przejściowej, kosmyki są dociążone, zdyscyplinowane i dzięki temu nie mam na głowie fryzury a'la 'wkurzony Chopin'. Używam jej również w niewielkiej ilości (dosłownie kropelka) na końcówki, podczas suszenia. Nie powoduje przetłuszczenia! Nie wiem, jak sprawdziłaby się na dłuższych włosach (mam aktualnie za ucho), ale używałam namiętnie i hurtowo wersji miód i cytryna, zatem sądzę, że ta niewiele jej ustępuje.
    Zapach bardzo ładny, opakowanie - niezmiennie poręczne, z wygodną klapką.
    Nie oceniam wydajności - jako odżywka do mycia znika bowiem w tempie błyskawicznym.
    Polecam innym do wypróbowania, bo jest naprawdę tania i dobra )

Używam tego produktu od: dwóch tygodni. Uwaga: używam przede wszystkim w zastępstwie dla szamponu.
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Tusio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie najlepsza!
  • Ulubiona odżywka bez spłukiwania!

PLUSY
    +ujarzmia nieco mój puch
    +nie obciąża
    +ułatwia rozczesywanie
    +cena, tanioszka
    +wygodne opakowanie
    +wydajna
    Od odżywki b/s nie oczekuję cudów, chociaż mam nadzieję, że kiedyś mnie taki spotka i będę mogła zmienić zdanie, ale na chwilę obecną ta mi wystarcza.
    Znalazłam też wersję mini, która świetnie sprawdza się na wyjazdach.
    Polecam!

Chcesz pochwalić ewaewaewahej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze wydane 3 złote
  • Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów, a przy tym jeśli nie przesadzimy z jej ilością to ich nie skleja i nie obciąża. Nie trzeba jej spłukiwać, więc pomaga zaoszczędzić cenne minuty. Jest bardzo łatwo dostępna, widziałam ją nawet w kioskach. Jeśli kogoś na nią nie stać, to znak, że ma naprawdę poważny problem z finansami. Mój główny zarzut jest taki, że nie nazwałabym tego produktu odżywką, jak już to preparatem do rozczesywania włosów bo nie ma żadnego wpływu na stan i wygląd naszej fryzury. Ma bardzo ładny zapach, ale nie pozostaje na włosach. Wcześniej miałam odżywkę miód i cytryna, również z Joanny i bez spłukiwania i bardziej przypadła mi do gustu, bo miała jakieś tam delikatne właściwości pielęgnujące.
    Jeśli masz mało wymagań, chcesz rozczesać włosy i tyle, to jak najbardziej polecam. Jeśli oczekujesz dodatkowo pielęgnacji, to radziłabym spróbować czegoś innego.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Kachiguri za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszny gniot
  • Odżwyka jest strasznie żadka, powiedziałabym ze żadsza niż szampon. Dosłownie spływa z włosów.
    Żadnego odżywczego działania nie zauważyłam. Nie ułatwia rozczesywania. Właściwie to nic nie robi.
    Jakoś ją wymęczyłam. Nie nadaje się nawet to golenia nóg

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze razem ♥
  • Dzięki niej włosy się nie puszom

+ cena
    + włosy się nie puszą
    + nie przetłuszcza
    + zapach
    + wydajność

W sumie ta odżywka spełnia wszystkie obietnice producenta, włosy są miłe w dotyku i ładnie się układają, ale odjęłam 0,5 gwiazdki, ponieważ skoro to odżywka mogłaby odżywiać włosy ale i tak gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić honcia301 za czytelną i pomocną recenzję?