Powiększ Joanna, Naturia, Odżywka z pokrzywą i zieloną herbatą do włosów przetłuszczających się i normalnych

Zgłaszająca osoba: lejka

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy przetłuszczające się i normalne.
Dzięki zawartości pokrzywy, która działa antyłojotokowo i tonizująco oraz zielonej herbaty, wykazującej silne właściwości przeciwzapalne i wzmacniające, włosy są lekkie i pełne energii, stają się puszyste, sprężyste i miłe w dotyku.

• Przyjemna b/s.
  • To moja już 3 Joaśka. Testowałam już wersję z makiem i bawełną oraz z miodem i cytryną. I dla mnie zajmuje ona na razie 2 miejsce zaraz za makiem i bawełną. Mam włosy falowano-kręcone skłonne do puszenia się.

Opakowanie jest ładne, ale czasami zdarzyło mi się wylać za dużo tej odzywki. Po upadku nic się nie stało. Zapach jest prześliczny, taki świeży. Ma lejącą konsystencję. Jest tania, w miarę wydajna. Można ją znaleźć praktycznie wszędzie.

Składem nie zachwyca jakoś specjalnie. Jest po prostu przyzwoita. Nie ma gliceryny, silikonów itd.

Używałam jej na 2 sposoby. Normalnie jako b/s i w tej roli sprawdzała się bardzo dobrze. Łagodziła suszę wywołaną złą odżywką d/s, niwelowała puch. Po jej użyciu miałam ładne fale, włosy były dobrze zabezpieczone, miękkie. Ułatwia rozczesywanie, chociaż rzadko używałam jej samej.

Jako pierwsze O w metodzie OMO i tutaj też sprawdzała się bardzo dobrze, tyle, że musiałam jej więcej zużyć na 1 raz.

Ogólnie to jest bardzo tani, dobry produkt i warto go kupić. Godna zimowa zastępczyni dla wersji z makiem.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy

Chcesz pochwalić Hanken za czytelną i pomocną recenzję?
  • w sumie nic nie robi
  • Kupiłam ją ostatnio na promocji za jakieś 3 zł. Czy żałuję? nie ale też jakoś szczególnie nie cieszę się z tego zakupu. Ostatnio chciałam przetestować jakieś odzywki b/s i o ile odżywka z lnem z farmony okazała się hitem ta jest mocno średnia. Jakoś nic specjalnego nie robi ale szkody też nie wyrządza ;p

Używam tego produktu od: 3 tyg

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropna
  • To najgorsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam, kupiłam ją w Auchanie, standardowa, dobra cena, około 3 złote. Śliczne opakowanie, piękny zapach. Ogólnie lubię firmę Joanna, ale teraz... bardzo mnie zawiodła.
    Nie robi nic z moimi włosami. Są oklapnięte, brzydkie i się plączą, na dodatek nie można ich rozczesać oraz szybciej się przetłuszczają... NIGDY WIĘCEJ!
    Jedyny plus to naprawdę ładny zapach, chociaż czuć chemię. I jeszcze jeden minus, o którym zapomniałam! W składzie jest alkohol...

Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić papaja_12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niska cena, działanie i zapach! <3
  • Po zużyciu Joanny z "miodem i cytryną" miałam ochotę kupić następna. Ta o wiele bardziej przypadła mi do gustu. Przede wszystkim zapach nie jest już tak męczący jak u tamtej, a to chyba najbardziej mi przeszkadzało. Same odżywki nie różnią się od siebie wiele. Ta również:
    -dobrze nawilża
    -nie obciąża, co moim włosom łatwo "zrobić", bo są delikatne i bardzo długie
    -nie skleja
    -ułatwia rozczesywania ( mam wrażenie, że lepiej niż ta z cytryną i miodem)
    -wydajna- przy codziennym myciu mi starczy na 2-3 miesiące
    -włosy zdrowo po niej wyglądają, co chyba jest najważniejsze

Chcesz pochwalić Anula1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj kiepsko...
  • Ładny zapach... No i to by było na tyle z zalet.
    Używałam odżywki na dwa sposoby:
    - nakładałam bez spłukiwania(zaznaczę, że naprawdę niewielką ilość): włosy przetłuszczone i to już po paru godzinach!
    - spłukiwałam: włosy przesuszone O_o
    Reasumując: DRAMAT

+ Ładny zapach

- Alkohol w składzie,
    - zależnie od sposobu używania potrafi przetłuścić włosy albo wysuszyć,
    - rzadka konsystencja co utrudnia aplikowanie.

Używałam odżywki zaledwie od tygodnia ale nie zamierzam dalej męczyć moich włosów. Nie polecam.

Chcesz pochwalić lajla0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena równoznaczna co do jakości..:/:/:/
  • Szczerze mówiąc...nie powaliła mnie na kolana.Konsystencja ok,wydajność ok...ale działanie pozostawia wiele do życzenia..nie polecam dla osób którym przetłuszczają się szybko włosy,ponieważ dosyć mocno je obciąża i na drugi dzień mam przysłowiowe "kluski"...Plusem w tym produkcie jest zapach..naprawde pięknyi dosyć długo utrzymuje sie na włosach.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić ulenka011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogło być lepiej.
  • Skusiła mnie jej niska cena oraz fakt, że jest tak zachwalana na blogach włosomaniaczek. Niestety, tym razem nie trafiłam.
    Plusy:
    *ziołowy zapach
    *niska cena
    *poręczne opakowanie

Minusy:
    *rzadka konsystencja
    *powoduje zbijanie się włosów w kolonie
    *wysusza włosy
    *mało wydajna
    *po jej użyciu włosy nadal się plączą, równie dobrze mogłabym jej w ogóle nie używać

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić TheLastUnicorn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno do niej wrócę
  • Bardzo lubię tę odżywkę. Kupiłam ją kierując się zapachem, bo uważam, że z całej swojej 'rodziny" odżywek b/s z tej serii joanny pachnie ona najładniej.
    Nie pokładałam w niej wielkich nadziei, że włosy będą po niej jak z reklamy. Po prostu chciałam coś lekkiego, dzięki czemu łatwiej będzie mi rozczesać włosy po umyciu.
    Sprawdziła się - nie obciąża, jest bardzo wydajna (przez swoją lejącą konsystencję, a brałam jej naprawdę niemało). Włosy faktycznie łatwiej rozczesać, delikatnie nawilża, a i zapach - jak już wspominałam - bardzo ładny, chociaż trochę chemiczny. Na pewno kupię ją znowu, polubiłyśmy się i uważam, że jest to dobra, lekka odżywka.

Używam tego produktu od: używałam około miesiąca

Chcesz pochwalić Sowa06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłaby idealna, gdyby nie...
  • Odżywka ma potencjał, jednak zawiera składnik, którego w produktach b/s unikam jak ognia, czyli alkohol isopropylowy... Nie wiem, o co chodzi, ale wszystkie odżywki b/s jakie miałam go zawierały. Myć nią włosów nie próbowałam, jako d/s byłaby zdecydowanie za lekka. Nałożona raz na jakiś czas nie zrobi mi na głowie apokalipsy, ale jako rozpieszczacz zapachowy mogę kupić szampon z tej serii, który uwielbiam.

+ zapach
    + działanie jest bardzo dobre, ale niestety tylko na krótką metę

- alkohol

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić Yuki69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z najlepszych odżywek jakie używałam
  • Nie obciąża i dobrze nawilża. Ma piękny zapach, który uwielbiam. Szkoda, że nie utrzymuje dłużej. Nadaje się świetnie do mycia włosów. Używam jej na różne sposoby (b/s, d/s ).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić 8kokosanka8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z całej serii najlepsza
  • Używałam wszystkich odżywek z tej serii i ta odpowiada mi najbardziej, chociaż wszystkie są na podobnym poziomie. Jest to bardzo lekka odżywka, nie obciąża włosów, pomaga je rozczesać, delikatnie nawilża. Nie uważam, żeby sprawdziła się jako jedyny produkt do odżywiania włosów, chyba, że ktoś ma bardzo zdrową czuprynę. Ja używam jej na trzy sposoby:
    -po zastosowaniu odżywki do spłukiwania, aby wspomóc rozczesywanie włosów, dodatkowo nawilżyć;
    -czasami w dniach, w których nie myje włosów (myje co drugi dzień), gdy się splączą, lub, gdy chcę je przygładzić;
    -gdy nie mam czasu, to od razu po myciu, czasami wspomagam odżywką w mgiełce

Odżywka jest lekka, pięknie pachnie, sprawdza się w wyżej wymienionych przypadkach, kosztuje niewiele.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Elyria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona...
  • Posiadam 4 odżywki Joanny Naturii i jestem zadowolona z każdej z nich- moje włosy od lutego tego roku naprawdę sporo przeszły- dekoloryzację z czerni do średniego blondu, kilka rozjaśniań, multum farb- na dodatek są cienkie, delikatne i przesuszone a te odżywki są dla nich naprawdę skuteczne- owszem próbowałam kilkunastu innych- tych z reklam- jednak te są znacznie lepsze, skład bardziej ku naturze, no i ten zapach... nieziemski wprost

Używam tego produktu od: lutego
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić im.13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Nie farbuję, nie używam produktów i narzędzi do stylizacji.
    Jeszcze do niedawna włosy miałam do połowy pleców, obrzydliwie gęste i nieco zniszczone na końcach. Teraz są mniej więcej za kark, i skromnym zdaniem moim i mojego Męża - mam prześliczne włosy.

Do długich włosów nie byłam w stanie często użyć - musiałam mieć cały pułk silikonów, aby jakoś je rozczesywać. Kiedy próbowałam kilka razy solo, po szamponie samym, bez maski, efekt był bardzo przyjemny, ale trudny; moje włosy się plątały, były lekkie, lśniące i puszyste. Efekt tak mi się spodobał, że ścięłam włosy dla zerwania toksycznej znajomości z silikonami.

Po ścięciu :
    Włosy są lekkie, lśniące, odrobinę łatwiej się rozczesują, choć nie jest to efekt spektakularny. Nie przetłuszcza skóry głowy (moja zmora przy wielu odżywkach).
    Jest wydajna, nie trzeba jej wiele przez jej wspaniałą lejącą się konsystencję. Nie pomaga w rozczesaniu tak dobrze jak odżywki do spłukiwania, ale coś za coś.

Jestem jak najbardziej na tak. Odżywka podkreśla urodę włosów nie przeciążając ich, zdecydowanie strzał w 10 do włosów tłustych ( i jak w moim przypadku - zdrowych i zadbanych).

Chcesz pochwalić Eluvtus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako odżywka b/s- tak, ale do mycia się nie sprawdziła
  • Mam włosy niskoporowate ze skłonnością do puszenia się oraz ostatnimi czasy bardzo wrażliwy skalp, dlatego testowałam tę odżywkę również jako produkt do mycia włosów w zastępstwie nawet delikatnych szamponów (ze względu na brak w ich składzie potencjalnie podrażniającego Cocamidopropyl Betaine, który występuje w zdecydowanej większości kosmetyków do mycia).

-Odżywkę stosowałam w dwojaki sposób- zgodnie z przeznaczeniem jako odżywkę bez spłukiwania oraz jako myjadło do włosów. Lepiej sprawdziła się jako odżywka b/s.
    -Używana zgodnie z przeznaczeniem całkiem nieźle dyscyplinuje włosy, wygładza je, mniej się puszą.
    -Używana jako środek do mycia włosów niedostatecznie domywa. Już tuż po umyciu mam wrażenie jakby były "dwudniowe", niezależnie od tego ile czasu poświęcę na dokładne mycie.
    -Mój skalp całkiem nieźle ją toleruje, chociaż nie jest tak dobrze jak w przypadku odzywki Mak i Bawełna, którą skóra mojej głowy pokochała.
    -Niestety włosy po myciu nią są bardzo matowe
    -Ale za to podobnie jak w przypadku odżywki Mak i Bawełna przyjemnie zmiękcza moje sztywne i szorstkie włosy
    -wydajność w przypadku mycia włosów jest kiepska, potrzeba zużyć jej dużo więcej niż standardowego szamponu, dlatego jedno opaowaniee starczyło mi na ok. 4x2 umycia (potrzebowałam większej ilości niż w przypadku Maku i Bawełny)
    -Zapach przyjemny, ale nie powalający
    -opakowanie estetyczne i solidne
    -cena niska
    -ja kupiłam w osiedlowym sklepiku, ale widziałam ją również w supermarketach

Zdecydowanie polecam jako odżywkę b/s, w przypadku mycia raczej się nie sprawdza.Używam tego produktu od: zużyłam w 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak pachnie Niebo!
  • Kupiłąm ja na poczatku włosomaniactwa (ho ho, to już jakiś miesiąc temu). NA początku uzywałam jej, aby wybodyć skręt moich zmaltretowanych przez lata włosów. Później jednak stwiedziłąm, że lepiej do tego nadaje się odzywka Herbal Care- Skrzyp Polny. Jednak nie chcąc odstawiać Naturii, od której zapachu jestem dosłownie uzależniona znalazłam jej nowe zastosowanie. Wcierałam ją we włosy zawsze przed olejowaniem. Dzieki temu włosy lepiej chłonęły oleje, a po spłukaniu były mięciusieńkie.
    Odżywka zamknięta jest w dla mnie przyjemnym opakowaniu- takim bardzo "joannowym", jednak nie mozna kontrolować ilości pozostałego produktu, bo opakowanie nie jest transparentne.
    Cena jest wręcz śmieszna, bo ok. 4 zł.
    Gorzej z dostepnością. Ja moje cudo zdobyłam dopiero w malutkiej drogerii w sąsiednim miesteczku. Żadne SP, Rossmanny, Wispole jej nie oferują, a szkoda...
    Zapach to coś, co sprawia, że do tej odżywki na pewno powrócę, chociażby po to, żeby ją wąchać Poza tym świetnie sprawdziła sie jako baza do olejowania, więc myslę, że spokojnie mogę kupić kolejną buteleczkę.
    Przez kilka razy, gdy stoswałam odżywkę do stylizacji, na umyte włosy, nie zauważyłam efektu obciążenia, czy przetłuszczenia włosów. Jednak nakładałam ją dopiero od wysokości ucha. Nie zadziałała też jakoś extra wow na moje włosy, ale nie zrobiła im krzywdy.
    Myślę, że jest wydajna. Myślę, ponieważ ja moja zużyłam w miesiąc, tak jak pisałam wcześniej, jako bazę do olejowania, a wtedy zużywałam jednorazowo duże jej ilości. Stosowana do stylizacji na pewno wystarczy na kilka miesięcy, gdyż już niewielka jej ilośc wystarczy, aby pokryś dokładnie włosy, nie obciążając ich.
    Konsystencja. Jak dla mnie troszkę za rzadka. Przecieka przez palce i nie raz kropelki odzywki lądowały na podłodze.
    Podsumowując, na pewno nie jest to odzywka dla włosów bardzo zniszczonych (nie uważam moich za takie, gdyż oleje bardzo pomogły, a przed rozpoczęciem pielęgnacji obcięłam bardzo dużo zniszczonych włosów), nie ma takiej siły, żeby dokonała cudu. Na moim przykładzie mogę powiedzieć, że nie zrobi krzywdy naszym włosom, a sprawi że będą miększei gładsze

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić my_blue_eyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie polecam wrażliwcom
  • Mam kręcone włosy więc w moim przypadku odżywka bez spłukiwania to konieczność. Na polskich blogach Dziewczyny polecały Naturię więc po kolei kupuję i nie zgadzam się z opinią, że wsyzstkie Naturie są podobne. Pierwsza była z makiem-zrecenzowałam dużo wcześniej i już wiecie-to byl koszmar i nie dalo się tego zużyć. Potem odkryłam miodową-tu byl szał. Stosowałam i jak teraz patrzę na tą pokrzywową, ktorej zużyć nie sposób łza się w oku kręci.

Ale ad rem
    Plusy
    -tania
    -wydajna /niestety/
    -dostępna w małych drogeriach i polecana przez większość sprzedawczyń
    -pięknie pachnie-jeden z najpiękniej pachnących kosmetyków z jakimi miałam do czynienia trochę w klimacie Aqua di Gio zapach świeżości, ozonu i delikatnej herbaty

Minusy
    -stosowana regularnie na zdrowe włosy przesusza je
    -podrażnia skapl-swędzenie jak w banku
    -prostuje wlosy
    -nie nadaje sie do mycia włosów-ani wlosy nie są świeże ani skalp upokojony, a wręcz przeciwnie

Zdecydowanie nie dla mnie i mimo, że solennie sobie obiecalam, że to koniec z wyrzucaniem odżywek przy tej mówię pas. Szkoda mi przy takiej cenie masakrować sobie skalp i wzbudzać zainteresowanie otoczenia nie mogąc powstrzymać drapania sie po glowie. O tyle to dziwne, że stosowałam wcześniej i Naturie, a mój skalp uwielbia właśnie pokrzywę i herbatę jako "łagodzacze"

Chcesz pochwalić danusiaes za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez zachwytu
  • Plusy:
    - jest tania,
    - nie obciąża włosów,
    Minusy:
    - włosy nadal się cieżko rozczesuje i kołtuni
    - nie hamuje przetłuszczania włosów,

Zwykły średniak, nie warto nawet za tę cenę

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Justytka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okej
  • Zalety:

+ cena
    + konsystencja
    + zapach
    + ratuje suche końcówki

Wady:

- mało wydajny
    - rozczesywanie włosów jest trudne

Uważam, że jak na 4zł to odżywka jest nie najgorsza. Ładnie ratuje suche końcówki, a na tym najbardziej mi zależy.

Chcesz pochwalić Anoniimowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Moje włosy intensywnie się przetłuszczają, więc gdy przeczytałam o tej odżywce na Wizażu od razu chciałam ją kupić i znalazłam w małej drogerii.
    Odżywka ma rzadką, wodnistą konsystencję przez co może przepływać przez palce. Zapach nie jest szczególnie przyjemny, ale orzeźwiający, mi nie przeszkadza.
    Jednak najważniejsze jest działanie: odżywka nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywania i rzeczywiście przedłuża ich świeżość! Nie jest toa na tyle wyraźny efekt by myć włosy rzadziej, ale przy moich włosach to sukces. Szczególnie dobrze działa z szamponem także Joanny rzepa do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania (butelka z zielonymi elementami). Używam odżywki ze spłukiwaniem. Nie jest ona nawilżająca dla włosów ani odżywiająca, ale od tego są inne produkty. Jedyną wadą jest, że włosy są po niej trochę dziwne w dotyku.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 200g

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Meridi za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to czego szukałam !
  • Włosy są puszyste, ujarzmione, nie przetłuszczają się szybko, dzięki czemu mogę myć włosy co 2 dzień, a nie - jak to było wcześniej - codziennie. Przepiękny zapach ! Dostępność, cena - wszystko na plus.

Jedyny mały minus to matowość włosów po tym produkcie

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić otherthan za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Uwielbiam odżywki Joanny z serii Naturia.
    Plusy:
    - łatwo dostępne,
    - cena!,
    - odpowiednia konsystencja,
    - zapach mi nie przeszkadza,
    - odżywia włosy,
    -chroni je przed uszkodzeniami,
    -ułatwia rozczesywanie
    Odżywka zawiera wszystko czego bym się spodziewala od produktu tego typu.
    Uzywam ją w metodzie OMO do pierwszego O, jako odżywka d/s oraz b/s mieszam ją z olejami. W każdym wariancie sprawdza się świetnie.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić pajpi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10 !
  • I-D-E-A-Ł !

+ lekka wydajna odżywka
    + włosy są świeże i nie przetłuszczają się
    + cena
    + dostępność
    + dobra też ze spłukiwaniem
    + ładny zapach
    + działa odświeżająco

- brak

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Chcesz pochwalić vendettka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysusza
  • Bardzo fajna odżywka bez spłukania u mnie najlepiej sprawdziła się jak dałam ją na suche włosy pięknie podkreśla skręt .

Plusy
    +niweluje puch
    +pięknie pachnie
    +cena 3,8 zł
    +dostępność kupiłam w Kauflandzie
    +wydajność

Minusy
    -wysusza a przy włosach kręconych które z natury sa suche jest bardzo słabo

Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić mixi31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero efektów
  • Odżywka owszem jest tania i wydajna, ale cóż z tego skoro nie robi z włosami absolutnie nic?

Kupiłam ją w czasie, gdy miałam duży problem z przetłuszczającymi się włosami. Używałam jej przez miesiąc i nie kupię ponownie.

Konsystencja rzadka, za rzadka, dosłownie leje się przez palce. Opakowanie podręczne, zapach dość chemiczny (bardziej przypomina odświeżacz do powietrza o zapachu leśnym niż zieloną herbatę).

Włosy owszem ledwo zauważanie mniej się przetłuszczały, ale o rozczesaniu ich nie było mowy. Robiło się małe sianko. Do tego były bardziej obciążone, więc dla mnie opcja bez spłukiwania odpadała.

Do zniszczonych włosów nie polecam, przynajmniej nie solo.

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona w tej kategorii
  • Opakowanie: Standardowa dla większości kosmetyków Joanny biała butelka z zielonym wieczkiem. Szata graficzna według mnie ładna, do tego butelka zgrabniutka, nie wyślizguje się z rąk.

Zapach: Nie jestem dobra w określaniu zapachów, mogę jedynie powiedzieć, że go po prostu kocham! Chyba jeszcze żaden kosmetyk do włosów nie urzekł mnie zapachem, tak jak ta odżywka.

Wydajność/cena: Butelka zawiera 200 ml, za które zapłacimy ok. 4 zł. Odżywka jest bardzo wydajna - swoją używam już miesiąc, a nadal jest prawie pełna.

Dostępność: Dziewczyny na forum często piszą, że nie mogą jej dostać, w każdym razie na pewno jest w Tesco, gdzie ją zawsze kupuje. Jeszcze nigdy nie spotkałam jej w Rossmannie.

Działanie: Według producenta odżywka przeznaczona jest do włosów przetłuszczających się i normalnych. Zawiera w swym składzie pokrzywę, która działa antyłojotokowo i tonizująco, oraz zieloną herbatę, wykazującą silne właściwości przeciwłupieżowe i wzmacniające. Osobiście nie kieruje się nigdy ‘przeznaczeniem’ producenta, staram się zwracać uwagę na skład. Pokochałam tę odżywkę już po pierwszym użyciu. Absolutnie nie obciąża włosów, bardzo łatwo się ją nakłada, a włosy nie plączą się, są lekkie, puszyste i miłe w dotyku. Zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Chcesz pochwalić kreconowlosa za czytelną i pomocną recenzję?