Rexona Women, Crystal, Clear Roll-On (Antyperspirant w kulce) (różne rodzaje)

Powiększ Rexona Women, Crystal, Clear Roll-On (Antyperspirant w kulce) (różne rodzaje)

Zgłaszająca osoba: Marthusssia

Rexona Crystal Clear dla kobiet to antyperspirant w kulce chroniący przez 24 godziny. Nie zawiera alkoholu. Nie pozostawia śladów na ciemnych ubraniach.
Dostępny w trzech wersjach: Aqua, Diamond i Pure.

Skład: Aqua, Aluminium Zirconium Pentachlorohydrate, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-2, Parfum, Steareth-20, Potassium Lactate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate i inne

/s/

• Świetny!
  • Przetestowałam dużo dezodorantów, zarówno tych drogeryjnych, jak i aptecznych. Jestem alergikiem i większość z nich po prostu odpada przez to, że mnie uczula. Ponadto dezodorant musi chronić, co oznacza, że nie może przepuszczać choćby "cienia" zapachu potu. Zwykle nie znoszę też ich zapachów, najbardziej lubiłam bezzapachowe, które nie męczą nosa Rexonę kupiłam spontanicznie, spacerując między drogeryjnymi półkami, bez większych nadziei. Zaciekawił mnie zapach (wersja Pure), który jest prześliczny. Ten kosmetyk zaskoczył mnie mega pozytywnie! Pierwsze i najważniejsze - NIE UCZULA <3 Jest bardzo wydajny; nakładam go dużo, a starcza na dłuuugo (widać poziom płynu w opakowaniu - kolejny plus). Zapach utrzymuje się. Nie przebijają żadne fizjologiczne "odorki" Cena jest również ogromnym plusem, ponieważ do tej pory musiałam się wykosztowywać na kulki Vichy. Dość szybko zasycha.
    Podsumowując: super!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutki
  • Zdecydowanie nie kupie ponownie.
    Kiepsko zabezpiecza przed poceniem, właścicie wcale.
    Podobnie jesli chodzi o zapach - popoludniu konieczna jest ponowna aplikacja, gdyz wyczuwalny jest nieprzyjemny zapach (a nie jestem osoba pocaca sie nad wyraz).

Niska wydajnosc. Cena zbyt wysoka w stosunku do jakosci.

Jedyny + wlasciwie za niepozostawianie bialych sladow.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić nafiyqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabiutki
  • Bardzo słabo zabezpieczał przed poceniem, raczej też nie zapewniał uczucia świeżości. Trwałość na skórze bardzo niska. Średnio wydajny. Za 7 złotych na promocji można kupić lepszy.

Chcesz pochwalić callmebrownie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Plusy:
    - ładnie delikatnie pachnie,
    - ma korzystną cenę
    - jest dość wydajny
    - ma poręczne opakowanie
    Minusy:
    - ma działać 24 h a działa krótko po treningu w ogóle go nie czuć.

Nie kupiła bym go drugi raz ponieważ na naszym rynku jest w chwili obecnej tyle produktów do wyboru .

Chcesz pochwalić Latrota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Mimo, że używam go dopiero od 4 dni, to wiem że nie użyje go więcej.

+ cena
    + dostępność

- po 2h od nałożenia znika zapach
    - nie chroni
    - długo się wchłania
    - zostawia ślady na ciemnych ubraniach
    - po 2 dniach zakrętka zaczęła mi odpadać, chociaż opakowanie mi nie spadło ani razu

Jedna gwiazdka za cenę i dostępność. Dla mnie się nie nadaje, mogłabym równie dobrze w ogóle go nie użyć i wyszłoby na to samo.

Używam tego produktu od: 4 dni

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Do zakupu skusiła mnie promocja. Więc teraz nie wylewam morza łez że wydałam majątek.

Plusy:
    - cena
    - dostępność
    - zapach
    - poręczne opakowanie
    - nie podrażnia

Minusy:
    - nie działa jak anty
    - czasem zostawia ślady na ubraniach

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Individualist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale...
  • Lubię testować różne antyperspiranty, więc zachęcona ceną skusiłam się w końcu i na ten. Ogólnie nie żałuję, ale mógłby być lepszy.

+ dobrze chroni przed potem
    + ma ładny zapach, wyczuwalny, ale nie nachalny
    + kulka dobrze działa, lekko chodzi
    + przyjemne opakowanie, dobrze leży w ręce
    + dość wydajny, używałam go obficie codziennie, a po miesiącu nie ubyła nawet połowa

+/- cena

- długo schnie (w porównaniu do np. Nivei w kulce)
    - jeśli dobrze nie wyschnie zostawia białe ślady
    - konsystencja (biały klej)

Mimo wszystko ze względu na skuteczność jak zabraknie innych to kupię go ponownie

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Ruda437 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak, i nie.
  • + dostęp
    + cena - 8,90zł
    + pięknie pachnie na skórze i utrzymuje się na długo
    + poręczny i ładnie wygląda
    + wydajny dość

- jako anty u mnie się niekoniecznie sprawdził

Ogólnie fajny, myślę, że zakupię jako deo, natomiast dalej szukam dobrego i skutecznego antyperspirantu

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

Chcesz pochwalić shive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • PLUSY :
    - tani
    - dość wydajny
    - działa ( choć zdarzyło sie ze zawiódł mnie pare razy)
    - ładny, delikatny zapach
    - wypróbowałam wiele i jak dla mnie ten jest najlepszy

Minusy :
    - czasami na ciemych ubraniach zostawia plamy

Lubie go i jak na razie nie zamierzam go zmienić. Polecam

Używam tego produktu od: Niecałe trzy miesiace
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Ana1647 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły.
  • Ale dobry też nie. Owszem - tani (w promocji), wydajny, łatwo dostępny, ma fajny zapach i CZASAMI działa, co na plus. Bywa jednak, że nie blokuje wydzielania potu, a po jakimś czasie przestaje działać. Ten czas jest krótszy niż przy moim ulubionym dezodorancie z Nivei. Na minus na pewno to, że wolno się wchłania, potrafi brudzić ubrania. Ma natomiast fajny wygodny sztyft i jest lekki jak na kultowy dezodorant... Może na tym dezodorancie nie przestanę. Z braku funduszy można zawsze kupić.

Używam tego produktu od: od miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TheWorst za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry!
  • + nie podrażnia, nie uczula
    + dobra cena, często na promocji
    + przyjemny zapach
    + działa kilka godzin
    + dość wydajny, starcza na długo

- brudzi ciemne ubrania

Chcesz pochwalić BozenaFr za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Mam wersje rożowa.Bardzo ladny zapach,potu nie czuc prawie wcale nawet po calym dniu.jedynym minusem jest to ze ze wycieka z opakowania.jednak mysle ze kupie go jeszcze moe raz

Używam tego produktu od: od 2 tygodni

Chcesz pochwalić kropeczka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na plus
  • Nie jestem fanka antyperspirantow w kulce,ale Rexona zrobila na mnie dobre wrazenie.

Plusy:
    +dobra konsystencja
    +przyjemny zapach
    +niska cena (1£ za opakowanie)
    +nie podraznia
    +ladne,poreczne opakowanie
    +dosc dlugo dziala
    +szybko wysycha

Minusy:
    +troche brudzi ciemne ubrania

Używam tego produktu od: 2 m-cy na zmiane z innymi produktami

Chcesz pochwalić kesesha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Póki co jestem zadowolona:

+ Ładnie pachnie
    + Działa, przez cały dzień nie martwię się o pocenie
    + Dość szybko wysycha
    + Nie podrażnia
    + Cena jak najbardziej na plus
    + Ładne opakowanie
    + Dostępność

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić jamajusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poszukam czegoś lepszego
  • Po prostu... nie działa. Po aplikacji długo wysycha. Pocę się tak samo z nim jak i bez niego. Ślady na czarnych ubraniach- zostawia, ale nieznaczne. Plus: niweluje częściowo zapach. Używam wersji pure.
    Kupiłam go kiedyś i kupuję nadal tylko dlatego, że jak wchodzę do drogerii, zbieram go z półki, bo go znam, a nie chce mi się wypatrywać nowego- a powinnam.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć, może 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ponad 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marfefka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Clear Pure
  • Szału nie ma, ale inne wypadły gorzej.
    Rexona w tym wydaniu nie należy do zbyt wydajnych, długo schnie - ja czasami podsuszam suszarką.
    Jeśli chodzi o działanie to w moim przypadku nie zapobiega poceniu się, ale nie oczekiwałam tego od niego. Chodziło mi o to, żeby dzięki stosowaniu go nie powstawał nieprzyjemny zapach.
    Co mnie zniesmaczyło to to, że zostawia ślady na czarnych ubraniach, a chciałam tego uniknąć. I dodatkowo przy bardziej stresujących momentach antyperspirant się 'wypaca', tzn. chyba spływa spod moich paszek bo co jakiś czas muszę powtarzać aplikację.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarek
  • Mam Rexonę w wersji Clear Diamond. W drogerii zapach wydawał mi się ok, podczas stosowania zmienia się okropnie, czuć go cały czas. Poza poręcznym i fajnie wyglądającym opakowaniem, za co pół gwiazdki, same negatywy:
    -nie chroni przed potem-działa max 2h
    -nie niweluje przykrego zapachu a wręcz go potęguje
    -długo zasycha
    -przez cały czas mam uczucie lepkości pod pachami-okropność
    -sporo się go aplikuje za jednym razem
    Cena normalna, jak innych antyperspirantów.
    Ląduje w koszu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić lemur_krk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Dwie gwiazdki przyznaję jedynie za:
    + zapachy
    + poręczne, małe opakowanie
    + aplikator
    + dostępność

Nie widzę różnicy między używaniem tego produktu, a nie używaniem go wcale - dlatego nie polecam.
    Poza tym okropnie brudzi ubrania.
    Na kuleczce zawsze jest za dużo produktu, aniżeli jest to potrzebne.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić M0rgul za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Clear diamond jest okropny. Wprawdzie nie zauważyłam plam na ubraniu (i tylko za to daję pół gwiazdki), ale mniej więcej po 2 godzinach zaczynam wyczuwać pot! Po kolejnej godzinie jest to już ewidentny smrodek Wcześniej miałam pure i było to samo. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić loosialu za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZDECYDOWANIE NA NIE
  • Ten antyperspirant to jeden z najgorszych zakupów w moim życiu. Kupiłam go krótko po tym jak pojawił się w sklepach.
    Jego najważniejszym minusem jak dla mnie zapach. Po prostu okropny! Do tego tak bardzo intensywny, że cały czas go na sobie czułam. Z ochroną też średnio sobie poradził. Użyłam go 2 razy i wyrzuciałam.

Plusy:
    - dostępność
    - niska cena
    Minusy:
    - okropny zapach
    - brudzi ubrania
    - nie chroni przed potem

Używam tego produktu od: Użyłam tylko 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: Nie całe jedno

Chcesz pochwalić alinadbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj ulubieniec
  • Zdecydowanie najlepszy antyperspirant.
    Plusem jest wydajność starcza mi nawet na 3 miesiace , przy nakładaniu dużej ilosci. Natomiast taki sam produkt tylko w spreju starcza mi na 2, 3 tygodnie.
    Produkt jest bardzo skuteczny. Nie zauwazylam zeby zostawial plamy na ubraniach. Moim zdaniem ma dość przyjemny orzeźwiający zapach. Odpowiadają mi 2 dwie wersje zapachowe :rozowa i fioletowa(nie pamietam ich nazw ) Niebieska kompletnie mi nie odpowiada.
    Jedynym minusem jest to ,ze moze zatkac pory, ale staje sie to tylko przy nie dokladnym zmyciu produktu ze skory. Jednak to nie jest problem konkretnie tego antyperspirantu tylko kazdego innego w kulce.

Używam tego produktu od: uzywam go od roku
    Ilość zużytych opakowań: moglam zluzyc kolo 5 z racji tego ze jest bardzo wydajny

Chcesz pochwalić rozowaorchidea za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Wielkie rozczarowanie
  • Przez długi czas żyłam w przeświadczeniu, że Rexona robi najlepsze drogeryjne antyperspiranty i, że jeśli rexona na mnie nie działa, to przepadłam i już zawsze będę skazana na nieświeżość pod pachami Na szczęście jakiś czas temy znalazłam swój antyperspirantowy KWC, ale wracając do rexony...

- ŚMIERDZI! Mam wersję clear pure i ładnie pachniała przez kilka pierwszych dni. Później zapach zaczął się zmieniać i aktualnie kulka pachnie... brzydko. Jest to oryginalna woń specyfiku, zmieszana z czymś jeszcze (ale na pewno nie z potem, bo "kulkuje" zawsze czyste pachy). Z tego co pamiętam, działo mi się tak z większością rexonowskich kulek.
    - BRUDZI UBRANIA! I o ironio, mam wersję rzekomo nie brudzącą. Na szczęście schodzi w praniu.
    - NIE CHRONI PRZED POTEM! Wręcz mam wrażenie, że z rexoną pociłam się bardziej, niż bez niej.
    - NIE NIWELUJE ZAPACHU POTU! Woń rexony zmieszana z zapaszkiem potu- okropność.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem ile, dużo

Chcesz pochwalić M917 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Już dawno nie trafiłam na tak kiepski antperspirat. Mocno się zawiodłam na Rexonie.

Plusy:
    + konsystencja
    + ładne praktyczne opakowanie
    + wydajny

Minusy:
    - kulka pachniała dosłownie przez tydzień, potem zapach był obojętny, a teraz po 2 miesiącach zwyczajnie śmierdzi
    - brudzi ubrania
    - nie wymagam aby niwelował pocecie( od tego mam Antidral), ale niestety Rexona nie niweluje nawet przykrego zapachu potu

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić DiDDlina za czytelną i pomocną recenzję?
  • brudzi !
  • ładny zapach, ale tylko w opakowaniu. nie wiem czy az tak bardzo sie pocę iten produkt nie działa czy...? schnie cale wieki i niestety brudzi ubrania. cena niska.jestem zawiedziona. zuzyje do konca i nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Chcesz pochwalić kreska333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Zawiodłam się, bo rexona to moje ukochane antyperspiranty, a ten nie jest tak dobry jak inne dezodoranty w kulce tej firmy.

Do zakupu zachęciło mnie ładne opakowanie i przyjemny zapach (mam kolor rózowy). Jest także dość wydajny. I to koniec plusów.

Minusy:
    - długo się wchłania, często nie mam czasu czekać, wtedy niestety - pozostają plamy na ubraniach
    - i cos strasznego ! nie neutralizuje do konca zapachu potu, tylko zapach kosmetyku sie z nim miesza :/

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lukrecja_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij