Rexona Women, Crystal, Clear Roll-On (Antyperspirant w kulce) (różne rodzaje)

Powiększ Rexona Women, Crystal, Clear Roll-On (Antyperspirant w kulce) (różne rodzaje)

Zgłaszająca osoba: Marthusssia

Rexona Crystal Clear dla kobiet to antyperspirant w kulce chroniący przez 24 godziny. Nie zawiera alkoholu. Nie pozostawia śladów na ciemnych ubraniach.
Dostępny w trzech wersjach: Aqua, Diamond i Pure.

Skład: Aqua, Aluminium Zirconium Pentachlorohydrate, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-2, Parfum, Steareth-20, Potassium Lactate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate i inne

/s/

• nie chcę wybierać!
  • Od dezodorantu oczekuję 3 rzeczy: suchych pach, niwelowania brzydkiego zapachu i braku śladów na ubraniach.
    Mam wersję Diamond - używana w miesiącach marzec-kwiecień-poczatek maja

+ suche pachy
    + brak śladów na ubraniach
    + wydajność

- nie radzi sobie z brzydkim zapachem
    - specyficzny zapach produktu, cytrusy z czymśtam, nie leży mi wcale, a pod koniec opakowania po prostu śmierdzi chemią
    - czarne opakowanie, które nie pozwala stwierdzić ile produktu zostało do końca

Wersja Diamond mi nie leży - nie chcę wybierać między skutecznością a unikaniem śladów na ubraniach.
    Zakupiłam jeszcze wersje Aqua i Pure, które będę testować w miesiącach letnich. Napiszę czy dają rade podczas upałów.

Ilość zużytych opakowań: 1 i w planie 2 kolejne

Chcesz pochwalić Lapcunia za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Pieniądze wyrzucone w błoto! Nie polecam!
  • Antyperspirant nie jest drogi, ale uważam, że i nawet tych pieniędzy nie jest wart. 48-godzinna ochrona? Nie wiem przed czym. Godzinę po użyciu czuję już pod pachami pot i lepkość. Mam wrażenie, że ten kosmetyk wręcz przyśpiesza pocenie się. A gdzie jakiś piękny zapach? Więcej tego nie kupię. Nawet nie będę kończyć zaczętego opakowania. Okropność!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Pentesilea za czytelną i pomocną recenzję?
  • spoko
  • Działa: chroni przed potem ale myslę ze dużym problemom nie podoła, ładny zapach, nawet wydajny, cenowo też ok, może kiedyś do niego wrócę. Nie zachwycił mnie ale był spoko

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły, ale.....
  • Wypróbowałam już kilka wersji zapachowych tych dezodorantów i właściwie wszystkie podobają mi się.
    Przyczepiłabym się do trwałości i ochrony przed zapachem potu.
    Nie mam problemów z nadmiernym poceniem się, ale po kilku godzinach od użycia mam wrażenie,że ten dezodorant przestał działać.
    Jeśli chodzi o tą firmę to o wiele bardziej swoja rolę wg mnie spełniają dezodoranty w sprayu.
    Bardzo możliwe,że kupię jeszcze kiedyś ten dezodorant w kulce, ale na pewno nie w cenie regularnej ( ok. 10-11 zł) tylko jak będzie w promocji( 6-7 zł.)

Używam tego produktu od: 1 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aknelam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Antyperspirant który świetnie spełnia swoje zadanie:
    + bardzo wydajny
    + ładny zapach
    + dobrze chroni
    + wygodny w aplikacji
    + szybko wysycha
    + dobry stosunek ceny do jakości
    + z powodzeniem można go nakładać nawet tuż po goleniu, nie pozostawia podrażnień, wręcz łagodzi skórę

- czasem zostawiał ślady na ubraniach, za to odejmuję pół gwiazdki

Używam tego produktu od: około pół roku

Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Przetestowałam dużo dezodorantów, zarówno tych drogeryjnych, jak i aptecznych. Jestem alergikiem i większość z nich po prostu odpada przez to, że mnie uczula. Ponadto dezodorant musi chronić, co oznacza, że nie może przepuszczać choćby "cienia" zapachu potu. Zwykle nie znoszę też ich zapachów, najbardziej lubiłam bezzapachowe, które nie męczą nosa Rexonę kupiłam spontanicznie, spacerując między drogeryjnymi półkami, bez większych nadziei. Zaciekawił mnie zapach (wersja Pure), który jest prześliczny. Ten kosmetyk zaskoczył mnie mega pozytywnie! Pierwsze i najważniejsze - NIE UCZULA <3 Jest bardzo wydajny; nakładam go dużo, a starcza na dłuuugo (widać poziom płynu w opakowaniu - kolejny plus). Zapach utrzymuje się. Nie przebijają żadne fizjologiczne "odorki" Cena jest również ogromnym plusem, ponieważ do tej pory musiałam się wykosztowywać na kulki Vichy. Dość szybko zasycha.
    Podsumowując: super!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutki
  • Zdecydowanie nie kupie ponownie.
    Kiepsko zabezpiecza przed poceniem, właścicie wcale.
    Podobnie jesli chodzi o zapach - popoludniu konieczna jest ponowna aplikacja, gdyz wyczuwalny jest nieprzyjemny zapach (a nie jestem osoba pocaca sie nad wyraz).

Niska wydajnosc. Cena zbyt wysoka w stosunku do jakosci.

Jedyny + wlasciwie za niepozostawianie bialych sladow.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić nafiyqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabiutki
  • Bardzo słabo zabezpieczał przed poceniem, raczej też nie zapewniał uczucia świeżości. Trwałość na skórze bardzo niska. Średnio wydajny. Za 7 złotych na promocji można kupić lepszy.

Chcesz pochwalić callmebrownie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Plusy:
    - ładnie delikatnie pachnie,
    - ma korzystną cenę
    - jest dość wydajny
    - ma poręczne opakowanie
    Minusy:
    - ma działać 24 h a działa krótko po treningu w ogóle go nie czuć.

Nie kupiła bym go drugi raz ponieważ na naszym rynku jest w chwili obecnej tyle produktów do wyboru .

Chcesz pochwalić Latrota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Mimo, że używam go dopiero od 4 dni, to wiem że nie użyje go więcej.

+ cena
    + dostępność

- po 2h od nałożenia znika zapach
    - nie chroni
    - długo się wchłania
    - zostawia ślady na ciemnych ubraniach
    - po 2 dniach zakrętka zaczęła mi odpadać, chociaż opakowanie mi nie spadło ani razu

Jedna gwiazdka za cenę i dostępność. Dla mnie się nie nadaje, mogłabym równie dobrze w ogóle go nie użyć i wyszłoby na to samo.

Używam tego produktu od: 4 dni

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?