Joanna, Styling Effect, Brylantyna w wosku

Powiększ Joanna, Styling Effect, Brylantyna w wosku

Zgłaszająca osoba: agata

Brylantyna w wosku jest doskonała do układania i nabłyszczania nawet najbardziej fantazyjnych fryzur: pazurków, krótkich kosmyków, fal i koków. Pozwala zaakcentować pojedyncze pasemka. Zawiera wyciąg ze słodkich migdałów, filtr UV chroniący włosy przed szkodliwym promieniowaniem oraz wosk pszczeli. W rezultacie włosy nabierają jedwabistej miękkości i pięknego połysku.

Cena: ok.7zł/ 45g

• naprawdę fajna
  • Rozsądnie i właściwie użyta brylantyna potrafi naprawdę ułatwić nam życie. Trzeba jednak bardzo uważać aby nie przesadzić z ilością bo włosy staną się tłuste, posklejane i będą się nadawały od razu do mycia.

Naprawdę wystarczy lekko przejechać opuszkami palców po brylantynie, troszkę rozetrzeć i zaaplikować na włosy. Jeśli mamy dużo kosmyków które chcemy ujarzmić zawsze lepiej zanurzyć palce jeszcze raz bo nabrany za pierwszym razem nadmiar i tak nie wystarczy na wszystko, pozostanie na włosach tworząc brzydki efekt.
    Nie polecam też stosowania u nasady włosów lub na całej ich długości. Jest to produkt doskonały do ujarzmiania końcówek lub grzywki.

Tak czy inaczej właściwie stosowany produkt jak dla mnie zasługuje na 5 gwiazdek.

Niżej wymienione plusy dotyczą oczywiście efektów przy zastosowaniu właściwej, niewielkiej ilości. Wiem, że powtarzam masło maślane, ale spotkałam się już z sytuacjami, że coś polecałam po czym ktoś jak się szybko okazywało po złej bądź nadmiernej aplikacji miał pretensje.

Plusy;

Dobrze ujarzmia niesforne kosmyki

Ładnie nabłyszcza

Włosy są miękkie i wyglądają zdrowo

Nie skleja

Nadmiernie nie obciąża

Ładnie pachnie

Jest tania

Jest baardzo wydajna i starcza naprawdę na długo

Używam tego produktu od: dłuugo
    Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Chcesz pochwalić Czarna2405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
  • Jeśli ktoś wychodzi szybko gdzieś i ma nieuczesane włosy, albo właśnie rozpuścił je z kitki... Polecam !

Ujarzmia włosy, nadaje piękny połysk i od razu wyglądają jak układane przez co najmniej pół godziny !

Plusy:
    -ujarzmia przesuszone kosmyki
    -nablyszcza końcówki
    -nadaje im miekkosc
    - nie skleja wlosow
    -przepieknie pachnie
    -jest bardzo wydajny
    -przyzwoita cena

Minusy:
    -zbyt dużo= tłuste włosy

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1/50 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mini1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Brylantyna w wosku Joaśki to najlepszy kosmetyk do włosów. Nie spotkałam lepszego. Uzywam go od lat. Mam suche, gęste i kręcone włosy, które dzięki brylantynie pieknie się skręcają, nie puszą i błyszczą. To cudo w dodatku ładnie pachnie i jest niezwykle wydajne.
    Aczkolwiek jest jedno "ale". Trzeba ją umiejętnie nakładać i nie przesadzać z ilością. Moje włosy najkorzystniej wyglądają, gdy nakładam brylantynę w wosku bezpośrednio po umyciu, na mokre włosy. Biorę niewielką ilość kosmetyku i rozcieram w dłoniach. Następnie delikatnie wcieram w końcówki włosów. Potem wygniatam włosy i zostawiam żeby same wyschły. Niestety włosy na drugi dzień nie wyglądaja już tak ładnie, choć nadal są błyszczące. Używam tego produktu od: 6 latIlość zużytych opakowań: 5 (?) nie pamiętam

Chcesz pochwalić Dollynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastapiona
  • Linia wosków z Joanny to jedyna rzecz, która jest w stanie ujarzmić na prawdę zniszczone końcówki. Używaam jej kiedy moje włosy były platynową watą cukrową.
    Nie użyłabym tego produktu na suche włosy, bo zdecydowanie jest za ciężki i tłusty. Od lat nakładam małą ilość produktu na mokre końce włosów. Efekt jest doskonały jeśli dodatkowo zostawimy je bez suzenia na jakiś czasz. Wyjątkowo zniszczone włosy są po niej bardzo ładne. Brylantyna dobrze podkreśla cieniowane włosy i sprawia,że suche końce wyglądają dobrze. Nie wyobrażam sobie jak mogłabym z moimi włosami wyjść z domu bez nałożenia tego produktu.
    Cena jest bardzo przystępna, a produkt prawie się nie kończy. Wystarczy rozetrzeć trochę w dłoniach i nanieść na końcówki. Nie znam innego produktu, który tak dobrze działa

Używam tego produktu od: 4lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Snubbull za czytelną i pomocną recenzję?
  • wpuscic faceta do sklepu
  • Produkt kupil moj TŻ z przekonaniem ze owa brylantyna oprocz blasku zapewni mu ostrego jeza na glowie. Niestety sie rozczarowal hehe
    Produkt przechwycilam ja i jestem w nim zakochana!
    Stosuje tylko na wysuszone po myciu koncoweczki, ktore po brylantynce staja sie wizualnie tak zdrowe jak u gwiazd filmowych

Wystarczy rozetrzec ociupinke w dloniach i przesuszony puch nabiera zdrowego lsniacego efektu. Do tego slicznie pachnie!! Guma balonowa? Jagody? Fanta truskawkowa? MMMM!!!! a czuc caly dzien!!

Kocham kocham kocham

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pol

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tworazka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Używam jej na zmiane z woskiem z tej samej firmy i serii.

Kosmetyk jest naprawde dobry :

- ujarzmia przesuszone kosmyki,nablyszcza je,nadaje im miekkosc
    - nie skleja wlosow
    -pieknie pachnie
    -jest bardzo wydajny ( uzywa sie go malo,zeby nie przesadzic-bo wtedy efekt tlustych wlosow murowany)
    -cena niska

Reasumujac-produkt na wysokim poziomie,wart uwagi i kupna.Brawa dla Joanny Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Silvia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • agent do zadań specjalnych
  • uwielbiam ten kosmetyk. świetnie radzi sobie z moimi puszącymi się włosami. ujarzmia suche siano. nadaje piękny połysk i cudownie pachnie. jako, że kończy mi się aktualnie używane opakowanie, to chciałam kupić kolejne. ku mej rozpaczy joanna zmieniła opakowanie. zapach już nie ten. zobaczę, czy to to samo cudo

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy, ale bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić mamalgosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Najlepsza na puszące się włosy,ale trzeba nie przesadzać z ilością nakładania tego specyfiku.Po nim wogule nie puszą się włosy.

Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić mona_2215 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała
  • Wreszcie odkryłam kosmetyk, który jest w stanie ujarzmić moje suche, gęste, puszące się włosy! I to za 7 zł! Nakładam odrobinę brylantyny na noc, po umyciu włosów i układam tak, żebyrano obudzić się ze lśniącymi falami. Dzięki temu specyfikowi zapomniałam, co to puszące, przesuszone, bezkształtne włosy. Ona działa jak odżywka! Nie polecam dziewczynom z cienkimi, skłonnymi do przetłuszczania włosami. Za to na gęstych, odpowiednio wystylizowanych włosach daje oszałamiający efekt. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić gerszlin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Pozwala mi na nabłyszczenie i dokończenie fryzury.

Poza tym:

- wydajna
    - cieńsze włosy przy nieodpowiednim stosowaniu może "przygnieśc" wiec radze nakładac niewielkie ilosci
    - zapach - kiedys mi odpowiadał, z nowej linii po prostu nie moge go wytrzymac !

Nie jest zła, ale rewelacji tez nie ma.
    W chwili obecnej szukam czegoś, co jednak mocniej nabłyszczy mi moje włosy.

Ilość zużytych opakowań: trochę

Chcesz pochwalić Cleo86 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij