Oriflame, Swedish Spa, Beauty Wonder Oil (Odżywczy olejek do ciała)

Powiększ Oriflame, Swedish Spa, Beauty Wonder Oil (Odżywczy olejek do ciała)

Zgłaszająca osoba: moren

Uniwersalny preparat z kompleksem Hydracare+ to starannie dobrana kompozycja składników pielęgnacyjnych:
-olejek imbirowy zwalcza wolne rodniki
-olejek kokosowy zapewnia intensywne odżywienie
-witamina E i olejek ze słodkich migdałów nadają skórze piękny, zdrowy wygląd.
Może byc stosowany jako olejek do kąpieli, na wilgotną skórę zaraz po kąpieli lub na końcówki włosów przed ich umyciem.

/s/

• przyjemny
  • Zuzylam 2 opakowania tegoz olejku. Pierwsze wytaciłam latem i wczesna jesienia, kiedy moja skora nie jest wyschnieta na wior i spisał sie rewelacyjnie.
    Nawilzał jak trzeba, zmiekczał i wygladzał pozostawiajac skore w bardzo dobrym stanie.
    Zachecona takim działaniem odkupiłam druga butelka na sezon grzewczy, kiedy to moj naskorek czesto az piszczy od braku wilgoci.
    Niestety, z duzym przesuszeniem kosmetyk sobie nie poradził.Nawilzenie jest niewystarczajace, czesto po aplikacji dalej czulam charakterystyczny swiad i musialam dopieszczac sie innym nawilzaczem.
    Naskorek na łydkach i udach doslownie go wypija do cna, jednak to za malo.
    Kosmetyk przecudnie pachnie, ciepło, otulajaco, długotrwale. Grzeszy wydajnoscia, opakowanie minimalistyczne i dosc pratyczne. Cena srednio zachecajaca ale to i tak jedna z nizszych jak za tego typu kosmetyk
    To nie jest bubel, odzywia,nawilza wystarczajaco -ale nie ekstremalnie sucha skore, dla takiej bedzie po prostu za słaby.
    Do włosow nie uzywałam, nie mam zdania.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ethernalmagic za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście Kerastase Leszek Czajka

• Uwielbiam!
  • Bardzo lubię ten olejek, jak z reszta całą serię Swedish Spa. Stosuję go najczęściej na włosy na noc, myciem i na skórę po prysznicu. Włosy i skóra są po nim miękkie.
    Największy plus to jego zapach, jakby imbirowy.
    Kosztuje przeważnie 19.90, co może być minusem, lecz jest wydajny
    Polecam!

Używam tego produktu od: 3msc
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

Chcesz pochwalić Jusia97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto dla zapachu, jeżeli ktoś lubi
  • Olejek ma przyjemny, intensywny zapach, który bardzo wyraźnie czuje cały czas, kiedy stosuję go wieczorem do olejowania włosów, które chcę umyć rano. Nakładam też na mokrą skórę po prysznicu i wsmarowuję w skórę. Póki co nie wypróbowałam jeszcze tylko do kąpieli. Olejek ma średni skład - na minus, ze nie jest oparty w 100% na olejach naturalnych, na plus, że jednak znajdziemy tam sporo wyciągów roślinnych. Olejek jak olejek - robi to samo, co wszystkie inne, które stosowałam i zaskoczyły mnie tak wysokie noty (a raczej po przeczytaniu zachwytów rozczarowałam się brakiem niezwykłości tego olejku). Pojemność, wydajność, zapach, skład i cena w promocji tworzą razem akceptowalną całość. Jeżeli ktoś szuka pachnącego, standardowego olejku do wielu zastosowań, to mogę polecić, ja osobiście nie przepadam za tą formą kosmetyków do pielęgnacji.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny zapach, ale z nawilżaniem gorzej...
  • Głównym motywem do zakupu tego produktu był zapach. Pod tym względem jestem nim zachwycona: wyraźnie czuć pikantny imbir i korzenny aromat. Niestety ta mieszanka krótko utrzymuje się na skórze i po 2-3 godzinach znika.

Olejek stosowałam na włosy, ale w tej roli się nie sprawdził. Utrudniał układanie fryzury i nieco obciążał włosy
    Najbardzie przypadł mi do gustu jako nawilżacz skóry po wieczornym prysznicu. Nakładałam go z przyjemnością. Wchłaniał się dość długo, ale wmasowywanie go dawało miłe doznania zapachowe Niestety efekt nawilżenia nie trwał dłużej niż 12 godzin. Po tym czasie łydki i łokcie już miałam przesuszone.

Opakowanie mogłoby być bardziej funkcjonalne: łatwo zgubić zakrętkę, która jest bardzo mała i szybko brudzi się olejkiem.

Najbardziej rozczarowała mnie wydajność tego produktu. Butelka 150ml skończyła się po 3tygodniach codziennego używania. Biorąc pod uwagę cenę olejku, jest on drogą przyjemnością, która nie poprawia kondycji skóry potrzebującej silnego nawilżenia.

(Na pewno wypróbuję inne kosmetyki z tej serii, bo zakochałam się w tym imbirowym zapachu.)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić kasia0106 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super kosmetyk !
  • Czy kupiłabym ten produkt ponownie? Nie wiem, moja ocena stąd wynika, że lubię testować nowości jak i mało mi znane olejki
    Póki co mogę stwierdzić, że ten jest bardzo dobry
    Zapach ma niesamowity!
    Jest dość gęsty, przez co ciężko się go nakłada. Ale mam na to sposób podgrzewam buteleczkę w ciepłej kąpieli wodnej bądź stawiam na ciepłym grzejniku i jest on wtedy bardziej lejący, co ułatwia jego aplikację na włosy czy ciało.
    Używam go jako kilka kropelek do kąpieli, skóra potem jest delikatniejsza taka. Częściej jednak stosuję na końcówki włosów Włosy są nawliżone i nie przeciążone. Mogę go z godnością polecić innym.

Plusy:
    + zapach - mnie powala
    + ładne opakowanie
    + wiele zastosowań
    + skóra i włosy - widać działanie kosmetyku
    + wydajność - tylko po podgrzaniu

Minusy:
    - cena - szkoda, że tak drogi
    - aplikacja - mógłby być w spray

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marlenc za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo funkcjonalny.
  • zamówiłam go z myślą o olejowaniu włosów, i sprawdza się w tej roli

+ włosy miękkie, sypkie
    + bardzo wydajny!
    + zapach
    + ma naprawdę wiele zastosowań
    + ładna butelka

- cena

Używam tego produktu od: miesiąca?
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • wow
  • Miły do ciała.Nigdy po prysznicu nie mam ochoty wcierać balsamy i kremy,olejek to dla mnie odmiana i motywacja) zapach ma piekny,orientalny.Dzialanie odzywczo-nawilzajace jak zapewnia producent.W mokra skore wchlania sie dobrze,ale powstaje lekka pianka jakby niedoplukanego zelu po kapieli.Wydajnosc chyba tutaj na minus,zuzywa sie sporo bo konsystencja lejaca. Alke bardzo fajna rzecz
    Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opak

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Chyba najbardziej uwiódł mnie zapach ale działanie również bardzo mi się podoba. W zimę mam duże problemy z rękoma. Bardzo wysucha mi się skóra a w efekcie nawet pęka. Olejek stosowany codziennie wraz z kremem z tej samej serii zapobiega temu w 100%. Skóra na rękach jest miękka i przyjemna w dotyku! Stosowałam go również na całe ciało, jednak z rana czułam tą delikatną tłustą warstwę na sobie, a gdy się śpieszę z rana nie mam czasu aby się umyć więc nie mogę go używać codziennie. Na minus niestety jest również to że niestety zapach się wcale nie utrzymuje. Jeśli chodzi o cenę to moim zdaniem jest adekwatna do działania, żaden olejek nie pomógł mi tak jak ten!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić darka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uniwersalny
  • Kupiłam ten olejek ze względu na dobre opinie osób używających go.

Wcześniej używałam go razem z peelingiem z tej samej serii - brałam porcję peelingu na dłoń, polewałam to olejkiem i tak wcierałam w skórę. Po spłukaniu nie trzeba było już nakładać żadnego balsamu, bo olejek tak świetnie nawilża.

Teraz, gdy używam innego peelingu stosuję olejek do olejowania włosów. Nakładam go kilka godzin przed myciem włosów, po umyciu maska i idę spać. Rano włosy są miękkie i błyszczące.

Jest to kolejny uniwersalny kosmetyk Oriflame po popularnym od lat "miodziku". Można go w zasadzie stosować na co się chce i jak się chce. Nie jest może w 100% naturalny, ale za cenę 20 zł w promocji uważam, że warto go kupić. Na pewno ma doskonałe właściwości nawilżające i zmiękczające. Wiem, że dużo osób stosuje go też jako olejek do kąpieli, do masażu i na końcówki włosów.

Chcesz pochwalić kasia2209 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Kupiłam go na początku lata z myślą żeby stosować go po kąpieli. Na końcu używałam go do opalania, a po lecie zużyłam jako olejek do kąpieli - takie małe cotygodniowe spa od czasu do czasu stosowałam też na końcówki włosów.

Plusy:
    +zapach (delikatny, a jednocześnie charakterystyczny i 'inny')
    + skład ( bardzo dobry)
    + cena ( jeżeli bierzemy pod uwagę działanie i wydajność to moim zdaniem się opłaca)
    + wydajność ( starczył mi na 4 miesiące, a z czystym sercem przyznaję, że smarowałam się nim grubo nawet do 4 razy dziennie )
    + dosyć szybko się wchłania ( ma w sobie coś z suchych olejków)

Minusy:
    brak

Ilość zużytych opakowań: 2 x 150ml

Chcesz pochwalić Feldzia za czytelną i pomocną recenzję?