Oriflame, Swedish Spa, Beauty Wonder Oil (Odżywczy olejek do ciała)

Powiększ Oriflame, Swedish Spa, Beauty Wonder Oil (Odżywczy olejek do ciała)

Zgłaszająca osoba: moren

Uniwersalny preparat z kompleksem Hydracare+ to starannie dobrana kompozycja składników pielęgnacyjnych:
-olejek imbirowy zwalcza wolne rodniki
-olejek kokosowy zapewnia intensywne odżywienie
-witamina E i olejek ze słodkich migdałów nadają skórze piękny, zdrowy wygląd.
Może byc stosowany jako olejek do kąpieli, na wilgotną skórę zaraz po kąpieli lub na końcówki włosów przed ich umyciem.

/s/

• wow
  • Miły do ciała.Nigdy po prysznicu nie mam ochoty wcierać balsamy i kremy,olejek to dla mnie odmiana i motywacja) zapach ma piekny,orientalny.Dzialanie odzywczo-nawilzajace jak zapewnia producent.W mokra skore wchlania sie dobrze,ale powstaje lekka pianka jakby niedoplukanego zelu po kapieli.Wydajnosc chyba tutaj na minus,zuzywa sie sporo bo konsystencja lejaca. Alke bardzo fajna rzecz

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opak

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Chyba najbardziej uwiódł mnie zapach ale działanie również bardzo mi się podoba. W zimę mam duże problemy z rękoma. Bardzo wysucha mi się skóra a w efekcie nawet pęka. Olejek stosowany codziennie wraz z kremem z tej samej serii zapobiega temu w 100%. Skóra na rękach jest miękka i przyjemna w dotyku! Stosowałam go również na całe ciało, jednak z rana czułam tą delikatną tłustą warstwę na sobie, a gdy się śpieszę z rana nie mam czasu aby się umyć więc nie mogę go używać codziennie. Na minus niestety jest również to że niestety zapach się wcale nie utrzymuje. Jeśli chodzi o cenę to moim zdaniem jest adekwatna do działania, żaden olejek nie pomógł mi tak jak ten!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić darka21 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • niewydajne spa
  • Wiadomym było, że muszę go kiedyś zakupić po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii i wciąż krążących pochwał wśród znajomych. Sama stwierdziłam, że muszę go kupić bo musi być tak cudowny, nadaje się do masażu, na włosy i wszystko. Gdy do mnie dotarł szata graficzna do mnie przemówiła. Niestety zapach mnie odrzucił. Poczułam algi, coś dziwnego. Użyłam po prysznicu i solidnej depilacji na wilgotne ciało. Skóra nie była natłuszczona tylko solidnie odżywiona i NAWILŻONA! Na włosy jeszcze muszę poczekać, bo przed chwilą dopiero wtarłam olejek w końcówki. Jutro zobaczę, czy coś tam się zmieniło Na koniec moje odkrycie, czyli stosowanie tego cudownego olejku na STOPY. Miałam strasznie przesuszone. Próbowałam wielu rzeczy, nic nie pomagało. Tak, stopy NATYCHMIAST były odżywione, nawilżone, a pięty były mega miękkie. Ucieszyłam się niesamowicie. W końcu mam coś na te stopy! A zapach..w końcu mi się spodobał Ciało po aplikacji olejku jest jędrne, a skóra ma piękny naturalny, aksamitny odcień. Na skórze suchej olejek natychmiast wchłonie, na mojej niewymagającej jest z tym problem. Wydajność cienka, bardzo nad tym ubolewam. Zapach długo utrzymuje się na skórze, ale teraz mi się to podoba.
    Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 połowa

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uniwersalny
  • Kupiłam ten olejek ze względu na dobre opinie osób używających go.

Wcześniej używałam go razem z peelingiem z tej samej serii - brałam porcję peelingu na dłoń, polewałam to olejkiem i tak wcierałam w skórę. Po spłukaniu nie trzeba było już nakładać żadnego balsamu, bo olejek tak świetnie nawilża.

Teraz, gdy używam innego peelingu stosuję olejek do olejowania włosów. Nakładam go kilka godzin przed myciem włosów, po umyciu maska i idę spać. Rano włosy są miękkie i błyszczące.

Jest to kolejny uniwersalny kosmetyk Oriflame po popularnym od lat "miodziku". Można go w zasadzie stosować na co się chce i jak się chce. Nie jest może w 100% naturalny, ale za cenę 20 zł w promocji uważam, że warto go kupić. Na pewno ma doskonałe właściwości nawilżające i zmiękczające. Wiem, że dużo osób stosuje go też jako olejek do kąpieli, do masażu i na końcówki włosów.

Chcesz pochwalić kasia2209 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Kupiłam go na początku lata z myślą żeby stosować go po kąpieli. Na końcu używałam go do opalania, a po lecie zużyłam jako olejek do kąpieli - takie małe cotygodniowe spa od czasu do czasu stosowałam też na końcówki włosów.

Plusy:
    +zapach (delikatny, a jednocześnie charakterystyczny i 'inny')
    + skład ( bardzo dobry)
    + cena ( jeżeli bierzemy pod uwagę działanie i wydajność to moim zdaniem się opłaca)
    + wydajność ( starczył mi na 4 miesiące, a z czystym sercem przyznaję, że smarowałam się nim grubo nawet do 4 razy dziennie )
    + dosyć szybko się wchłania ( ma w sobie coś z suchych olejków)

Minusy:
    brak

Ilość zużytych opakowań: 2 x 150ml

Chcesz pochwalić Feldzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny
  • Zastanawiałam się długo, czy nie przyznać mu tytułu KWC i 5 gwiazdek.

- Jednak -0,5 gwiazdki odjęłam za wysoką cenę i nie łatwą dostępność.
    W moim systemie oceniania ten minus może zniwelować wydajność. Jeżeli mam długo używać danego kosmetyku, to raz na jakiś czas mogę wydać więcej pieniędzy trochę się natrudzić, by go zdobyć. Olejku co prawda używałam długo, ale dlatego, że nie mogłam znaleźć dla niego zastosowania (o czym zaraz). Kiedy w końcu to odkryłam, ilość jaka mi pozostała szybko zniknęła. Olejek rzadko jest w promocji, a 30zł za 150ml to nie mało...

Postanowiłam używać go na ciało po kąpieli (1) i na końcówki włosów przed myciem (2)

(1) +++ olejek jest takim "suchym" olejkiem. Tzn po nałożeniu i dość szybkim wchłonięciu pozostawia film, ale dotykając skóry nie pozostaje nam tłusta warstwa na palcach i nie brudzą się ubrania.
    Nakładałam go także tuż po depilacji i załagodził wszelkie podrażnienia!
    Uważać należy na ilość- raczej nie da się z nim przegiąć, ale zdazyło mi się nałożyć za mało.
    To, co najbardziej w nim lubię- skóra jest po nim miękka, głądka, wypielęgnowana, jak z reklamy! Ponadto pięknie pachnie. Efekt oraz zapach utrzymuje się długo. Mam wrażenie, że nie jest to efekt "do następnego mycia", ale skóra naprawdę otrzymuje dzięki niemu jakiś "zastrzyk". Pod tym względem nie spotkałam się z lepszym kosmetykiem i dlatego w tej roli przyznaję mu

TYTUŁ KWC

Trzymałam go na jakieś "większe okazje", albo gdy potrzebowałam dopieścić skórę zimą.

(2)+ początkowo nakładałam go na 5 minut przed myciem na końcówki włosów. Efektów brak, więc zrezygnowałam. Nie chciałam go marnować i stosowałam tylko na skórę.
    Dopiero niedawno zaczęłam go stosować jako pierwsze O przy metodzie OMO. Spisał się bardzo dobrze, pewnien skutek widać, włosy są bardziej zdyscyplinowane, ale wciąż nieco napuszone. Trzymałam go na włosach ok godziny. Niestety, ilość jaka mi pozostała, wystarczyła na 4 takie kuracje, więc o długofalowym efekcie nie mogę się wypowiedzieć. Doraźnie- oceniam na 3+.

Gdyby miała zupełnie zbędne 30zł, bez wahania zakupiłabym ponownie. Nie obrażę się, gdy dostanę go w prezencie. Jednak czy kupię tak po prostu, w cenie regularnej- nie wiem.

Używam tego produktu od: ponad rok stał w mojej łazience
    Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kaataarzynaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Uzywalam olejku do kapieli i do golenia-sprawdzil sie idealnie. Ma piekny zapach,nawilza skore i jest wielofunkcyjny.
    Bardzo dobrze goli sie nim skore, powiedzialabym ze nawet lepiej niz zelem do golenia. Jestem zadowolona z produktu w 100%.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na włosy wprost idealny.
  • Dostałam go od mamy, testowała go na sobie i nie za bardzo przypadł jej do gustu. Pomyślałam: "A czemu nie?" i przyjęłam go z chęcią, ponieważ lubię eksperymentować z różnościami. Na początku zastosowałam go parę razy do kąpieli, jednak nie odczułam niczego zachwycającego. Zwykła piana i tyle. Jakiś czas temu natknęłam się na temat o olejowaniu włosów. Miałam go akurat pod ręką, więc postanowiłam zaryzykować. W końcu raz się żyje, najwyżej bym wyłysiała. XD I opłacało się! Moje włosy po nim są błyszczące, gładkie, a nawet i grubsze! Nie wiem jak zadziałałoby to na wasze włosy, ale polecam zaryzykować. Od razu gdy tylko dorwę koleżankę, która jest konsultatką oriflame, bez wahania zamówię sobie ten produkt ponownie.
    Plusy:
    +działania na włosach - jest rewelacyjnie!
    +konstystencja
    +wygodne opakowanie
    +cena - za taką jakość naprawdę nie jest wysoka
    +moja ulubiona marka oriflame <3
    Minusy:
    -zapach - niestety, dla mnie był zbyt mocny. Ale to dało się zatuszować i jakoś specjalnie mi nie przeszkadzało,
    -działania na skórze. W przeciwieństwie do włosów nie odczułam żadnej zmiany. I za to odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić AyanoArupaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Produkt moim zdaniem nie jest wydajny.. Dodaję go do kąpieli i przyznaję, skóra jest po nim nawilżona. Kupiłam go w promocji jak moje poprzedniczki, ale według mnie, nie jest wart nawet tych 20 złotych

Ilość zużytych opakowań: w trakcje pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Roksa303 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Lubię codzienne kąpiele - gorąca woda, wanna, piana...Tak, wiem, skóra tego nie lubi, ale jakieś przyjemności w zyciu trzeba mieć Za to nie leżę w wodzie długo i zawsze dodaję jakiś olejek, by zapobiec wysychaniu skóry. Ten z oriflame ma same zalety - jest dość tani, wydajny, ładnie pachnie. Również sprawdza się, jako balsam, ale tu już znam lepsze. Jako ulepszacz kąpieli - jest idealny

Używam tego produktu od: wiele
    Ilość zużytych opakowań: paru lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet mój chłopak jest zachwycony!
  • Olejek kupiłam przypadkowo w wyprzedaży, bo akurat szukałam jakiegoś olejku do masażu. Wcześniej z moim chłopakiem używaliśmy oliwki/balsamu. Mój chłopak ogólnie nie lubił masażu+kosmetyk ***twierdził, że potem wszystko się klei/marze/jest tłuste itp. Jednak juz po pierwszym użyciu tego olejku byliśmy zachwyceni
    ZALETY;
    -dobrze nawilża
    -jest MEGA wydajny
    -szybko sie wchłania
    -skóra jest nawilżona, ale nie tłusta

WADY:
    -zapach może nie każdemu odpowiadać
    -może trochę podrażniać po depilacji

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić moooniiikaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Olejek kupiłam w promocji za 19.90 zł i na pewno więcej bym za niego nie zapłaciła.
    Mam również oliwkę Oriflame dla dzieci i różnią się między sobą zdecydowanie. Ale skupmy się na oliwce SPA...
    Używam jej tylko i wyłącznie na mokro na całe ciało, nie dodaje do kapieli, bo nie posiadam wanny i do włosów również nie używam, bo tutaj akurat wole inne produkty.

-potwierdzam to co pisały poprzedniczki, przy uzyciu na ciało na mokro, po kontakcie z wodą robi się biała, pytanie czy to minus, dla mnie nie, nie zwracam na to uwagi, nie ma to dla mnie znaczenia, ponieważ w żaden sposób nie powoduje to zadnych plam czy odbawień na skórze, nie brudzi, więc nie jest to istotne. Od razu przykładam ręcznik do skóry i po problemie. Białe znika.

-zapach, porównałabym do serii afrykańskiej Bielendy, jest taki ciepły, kadzidełkowy, fanki słodkich zapachów w stylu wanilia, migdał, zimowe przyprawy będą zadowolone. Przy tym wszystkim ten zapach nie jest duszący, nie wybija się zbyt mocno, pachnie na skórze bardzo delikatnie, nie dominuje

-w porównaniu z oliwką dla dzieci jest znacznie lżejsza i tu zastanawiam się czy to trochę nie minus, bo to powoduje gorsze natłuszczenie skóry. Na pewno jest to alternatywa dla typowych oliwek w przypadku pory letniej, bo właśnie będzie zawsze troche lżej na skórze. W zalężności od pory roku rozpatrywałabym to na plus bądź minus, wszystko zależy od aktualnego stanu skóry, wiadomo zima=większe wysuszenie, lato=mniejsze

Podsumowując ciekawy produkt. Prawdopodobnie nie kupie jej ponownie, ale nie dlatego, że jest beznadziejna tylko dlatego, że jest tyle alternatyw na rynku dla tego produktu, że nie chce mi się wracać do czegoś co już używałam.
    Chyba określiłabym tę oliwkę jako taki przeciętniaczek. Nie powiem o niej WOW, cud. Po prostu narmalna, przyzwoita.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić klaudynia za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Kupiłam w promocji za 19.90. Używam tylko i wyłącznie na całe ciało po kąpieli. Nie dodaję do kąpieli, bo rzadko kąpie się w wannie, a na włosy nie stosuję, bo są w dobrej kondycji.

Olejek pięknie, relaksująco i odprężająco pachnie. Nie klei się i szybko wchłania. Skóra jest po nim gładziutka, zarówno zaraz po nałożeniu, jak i na następny dzień rano.
    Wystarczy naprawdę kilka kropli, by dobrze nawilżyć całe ciało. Wydajny. Przy codziennym stosowaniu wystarczył na prawie 2 miesiące. Jest mniej problemowy i szybszy w obsłudze niż balsamy. Ale co kto lubi.Będzie idealny na lato. Opakowanie poręczne. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Fantastyczny do suchych zniszczonych włosów. W ciągu tygodnia moje włosy suche od rozjaśniacza (te które używały rozjaśniacza wiedzą co to znaczy zniszczone włosy) nareszcie odzyskały swój poprzedni stan Niestety na moją skórę jako oliwka do ciała się nie nadaje, ponieważ tak mi wysuszyło skórę, że aż skóra schodziła...
    Podsumowując
    Plusy:
    - jako odżywka do włosów genialna i nawet nie trzeba myć szamponem włosy żeby zeszła, wystarczy woda
    - bardzo wydajny
    - jak dla mnie ma bardzo orzeźwiający zapach

Minusy:
    - jako oliwka do ciała się nie nadaje

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić kamilia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami poniżej. Szczerze mówiąc spodziewałam się po nim więcej, ale od początku. Opakowanie dość małe, czy może - cena dość wysoka. Zapach imbirowy, może być, choć nie powala Na ciało zastosowałam dwa razy i stwierdzam, że to produkt nie dla mnie; w ogóle nie wchłania się w moją skórę (normalną), rano gdy się budzę, nadal jest obecny, poza tym jest bardzo mało wydajny więc po dwóch użyciach już jest go dużo mniej w opakowaniu. Stosowałam też trzy razy na włosy, nakladając na całą noc. Efekty zadowalające, choć też nie powalają - włosy dość dobrze nawilżone, prostują się lepiej, jak po jedwabiu, ale z drugiej strony - bardziej się plączą. Podsumowując uczucia mam więc ambiwalentne - nie jest to zły produkt, nie ma w nim jednak niczego, co skłoniłoby mnie do ponownego zakupu. Trzeba wypróbować samemu

Chcesz pochwalić Irmina1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do wszystkiego
  • Jako olejek na końcówki włosów:
    Przed myciem wmasowywuję obiętościowo 2 łyżeczki olejku w końcówki i zostawiam na 15 minut...Efekt?... Włosy są lepiej nawilżone, nie obciążone, lekko posklejane jak po serum, nabłyszczone- choć nie wiem czy to jego zasługa, mam zdrowe włosy Olejek szybko się spłukuje szamponem ziołowym już po 1 myciu

olejek wchłania się, nie jest tłusty i się nie maże
    pięknie pachnie... Dla mnie to zapach pomarańczy na które ponabijane są aromatyczne goździki Piękny zapach Bożego Narodzenia...

Jako płyn do demakijażu... świetnie usuwa tusz i cień nie zostawiając na oku tłustej pandy

Jako olejek po kąpieli... Wcieram w wilgotną skórę i niestety ale ten olejek tworzy białą pianę A szkoda... Musiałam go zmyć z ciała...

Gdybym uzywała na całe ciało pewnie skończyłby się dużo szybciej a tak... gdy nie przesadzam z ilością starcza na długo Jak na razie zużyłam go na 2,5 cm*** tyle jest ubytku w buteleczce

opakowanie... Oriflame takie ma ale ja bym wolała jakiś inny korek, gdyż nie lubię odkręcać za każdym razem

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agnieszka987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się po nim więcej.
  • W momencie kiedy zaszłam w ciążę moją fanaberią stało się kupowanie i używanie wszelkiego rodzaju oliwek i olejków.Tak więc gdy zobaczyłam ten-zachęcona oboetnicami producenta i efektowną buteleczką zakupiłam olejek w promocji.
    Gwiazdeczki za przepiękny,ciepły i orientalny zapach,i dodatkowo za nawilżenie.Lepszy efekt pielęgnacji w przypadku dodania olejku do kąpieli do wanny niż przy wcieraniu go w mokrą skórę.
    Na tym kończą się plusy preparatu.Teraz czas na żale:
    cena( dość wysoka a mała objętość),po wtarciu olejku w mokrą skórę-zamienia się w białą maź.
    Po takiej cenie ,po sloganie SPA czy tez Oriflame SPa spodziewalam się dużo więcej.
    Warto go przetestować,ale znam produkty równie aromatyczne a lepiej działające.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić electro1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilżenie w trybie express
  • wg oliwka inna niż wszystkie, trzeba ją nakładać na skórę tylko troszke wilgotną a nie na mokrą bo wtedy robi sie dziwna biała maź. pięknie pachnie, skóra jest miękka, delikatna i nawilżona. napewno kupię jeszcze nie raz )

Używam tego produktu od: 2/3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • ekspres nawilzajacy
  • Moj ekspresowy nawilzacz , nieznosze wszystkich oliwek sa dla mnie za tluste , za tepe , i ten icgh dziwny film ..... ten olejek to cos wspanialego naklada sie idealnie mam go juz 2 mc i powoli sie konczy uzywac co 2 kapiel czesciej nie trzeba , swietnie nawilza sprawia ze skura staje sie tak dziecinnie delikatna w dotyku uwielbiam moczyc stopy w wodzie z tym olejkiem gdyz pozniej sa niesamowicie delikatne jest to moj numer jeden nie rozumie opini w stylu nie dziala Używam tego produktu od: 2 mcIlość zużytych opakowań: koncze 1

Chcesz pochwalić Anksunamun6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilżenie, gdy nie chce Ci się smarować kremem po kąpieli
  • Olejek jest bardzo praktyczny, gdy nie mam czasu na smarowanie się po kąpieli balsamem, a zależy mi na gładkiej, nawilżonej skórze. Wkraplam trochę do wanny i skóra całego ciała jest nawilżona. Olejek cudownie pachnie, jestem zresztą zauroczona całą imbirową serią.
    Używam go także bezpośrednio na skórę jak potrzebuję mega-nawiżlenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 jestem w trakcie

Chcesz pochwalić mms_gallery za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie DOBRY
  • + Piękny, delikatny zapach...ciężko go do czegoś porównać.
    +Zmiękcza moją skórę
    +Skóra bardziej nawilżona
    +Dość dobrze działa na końcówki włosów (nakładam przed myciem na jakiś czas, potem spłukuję).

- Cena ... kiedy nie jest w promocji kosztuje ok.30 zł, co jednak jest dość sporą ceną za taki olejek.

Chcesz pochwalić AnnetteK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbędny gadżet
  • Olejek rzeczywiście ładnie pachnie, ale zapach na ciele jest bardzo delikatny i ulotny. Używałam go na 3 sposoby: do kąpieli, na wilgotną skórę po kąpieli i na włosy przed myciem - za każdym razem nie byłam zadowolona z nawilżenia. Minusem jest też słaba wydajność. Podsumowując - dla mnie jest to zupełnie zbędny kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kashka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ma sie czym eskcytowac
  • Olejek nie jest rewelacyjny. Nie rozumiem poprzedniczek, jest drogi jak za taka pojemnosc, malo wydajny (mi starczyl na 7 aplikacji na skore calego ciala). Zapach owszem mily, nawet bardzo, ale poza tym nie robi nic czego nie robi zwykla oliwka. Nie zgodze sie z tym ze natychmiast sie wchłania, owszem wchlania sie ale w ubrania czy recznik.
    Nie jestem pewna czy jest wart tej ceny.

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miminkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt dzieki któremu od samego zapachu poczujesz sie zrelaksowana
  • Dobry, wydajny produkt.
    Niewielka ilość wystarczy by po całym domu rozniósł sie aromat egzotycznego spa.
    Sprawdza sie przy masażu ale także do codziennego używania.
    Gdy sie czasami spieszę i wyleje go za wiele na nogi a chce uzyskać zdrowy "błysk" to nadmiar wycieram chusteczką a zapach zostaje.
    Dawkować ostrożnie!
    Nie przepadam z oliwkami ale ta mnie urzekła.Kto raz użyje ten nie zamieni już jej na zwykła np z J&J

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić Ruda_kita za czytelną i pomocną recenzję?
  • mozna spróbować...
  • Zapach mi na tyle nie odpowiada, że przekreśla wszelkie ewentualne zalety produktu. Dla mnie jest to połączenie cytrusów z jakimiś kadzidłami - w efekcie zapach jest muląco-drażniący. Ten olejek jest mniej tłusty niż oliwki dla dzieci, ja stosuję po kąpieli na mokrą skórę. Fajnie nawilża, nie lepi się, ale przy nakładaniu wytwarza się mikropianka - jakby nie całkiem spłukane mydlinki. Mi to ciutprzeszkadza, ale da się znieść.
    Szukam innego olejku.

Chcesz pochwalić karakon za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij