Oriflame, Swedish Spa, Beauty Wonder Oil (Odżywczy olejek do ciała)

Powiększ Oriflame, Swedish Spa, Beauty Wonder Oil (Odżywczy olejek do ciała)

Zgłaszająca osoba: moren

Uniwersalny preparat z kompleksem Hydracare+ to starannie dobrana kompozycja składników pielęgnacyjnych:
-olejek imbirowy zwalcza wolne rodniki
-olejek kokosowy zapewnia intensywne odżywienie
-witamina E i olejek ze słodkich migdałów nadają skórze piękny, zdrowy wygląd.
Może byc stosowany jako olejek do kąpieli, na wilgotną skórę zaraz po kąpieli lub na końcówki włosów przed ich umyciem.

/s/

• bardzo funkcjonalny.
  • zamówiłam go z myślą o olejowaniu włosów, i sprawdza się w tej roli

+ włosy miękkie, sypkie
    + bardzo wydajny!
    + zapach
    + ma naprawdę wiele zastosowań
    + ładna butelka

- cena

Używam tego produktu od: miesiąca?
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • wow
  • Miły do ciała.Nigdy po prysznicu nie mam ochoty wcierać balsamy i kremy,olejek to dla mnie odmiana i motywacja) zapach ma piekny,orientalny.Dzialanie odzywczo-nawilzajace jak zapewnia producent.W mokra skore wchlania sie dobrze,ale powstaje lekka pianka jakby niedoplukanego zelu po kapieli.Wydajnosc chyba tutaj na minus,zuzywa sie sporo bo konsystencja lejaca. Alke bardzo fajna rzecz

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opak

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Chyba najbardziej uwiódł mnie zapach ale działanie również bardzo mi się podoba. W zimę mam duże problemy z rękoma. Bardzo wysucha mi się skóra a w efekcie nawet pęka. Olejek stosowany codziennie wraz z kremem z tej samej serii zapobiega temu w 100%. Skóra na rękach jest miękka i przyjemna w dotyku! Stosowałam go również na całe ciało, jednak z rana czułam tą delikatną tłustą warstwę na sobie, a gdy się śpieszę z rana nie mam czasu aby się umyć więc nie mogę go używać codziennie. Na minus niestety jest również to że niestety zapach się wcale nie utrzymuje. Jeśli chodzi o cenę to moim zdaniem jest adekwatna do działania, żaden olejek nie pomógł mi tak jak ten!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić darka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 23 raz(y)
  • niewydajne spa
  • Wiadomym było, że muszę go kiedyś zakupić po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii i wciąż krążących pochwał wśród znajomych. Sama stwierdziłam, że muszę go kupić bo musi być tak cudowny, nadaje się do masażu, na włosy i wszystko. Gdy do mnie dotarł szata graficzna do mnie przemówiła. Niestety zapach mnie odrzucił. Poczułam algi, coś dziwnego. Użyłam po prysznicu i solidnej depilacji na wilgotne ciało. Skóra nie była natłuszczona tylko solidnie odżywiona i NAWILŻONA! Na włosy jeszcze muszę poczekać, bo przed chwilą dopiero wtarłam olejek w końcówki. Jutro zobaczę, czy coś tam się zmieniło Na koniec moje odkrycie, czyli stosowanie tego cudownego olejku na STOPY. Miałam strasznie przesuszone. Próbowałam wielu rzeczy, nic nie pomagało. Tak, stopy NATYCHMIAST były odżywione, nawilżone, a pięty były mega miękkie. Ucieszyłam się niesamowicie. W końcu mam coś na te stopy! A zapach..w końcu mi się spodobał Ciało po aplikacji olejku jest jędrne, a skóra ma piękny naturalny, aksamitny odcień. Na skórze suchej olejek natychmiast wchłonie, na mojej niewymagającej jest z tym problem. Wydajność cienka, bardzo nad tym ubolewam. Zapach długo utrzymuje się na skórze, ale teraz mi się to podoba.
    Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 połowa

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uniwersalny
  • Kupiłam ten olejek ze względu na dobre opinie osób używających go.

Wcześniej używałam go razem z peelingiem z tej samej serii - brałam porcję peelingu na dłoń, polewałam to olejkiem i tak wcierałam w skórę. Po spłukaniu nie trzeba było już nakładać żadnego balsamu, bo olejek tak świetnie nawilża.

Teraz, gdy używam innego peelingu stosuję olejek do olejowania włosów. Nakładam go kilka godzin przed myciem włosów, po umyciu maska i idę spać. Rano włosy są miękkie i błyszczące.

Jest to kolejny uniwersalny kosmetyk Oriflame po popularnym od lat "miodziku". Można go w zasadzie stosować na co się chce i jak się chce. Nie jest może w 100% naturalny, ale za cenę 20 zł w promocji uważam, że warto go kupić. Na pewno ma doskonałe właściwości nawilżające i zmiękczające. Wiem, że dużo osób stosuje go też jako olejek do kąpieli, do masażu i na końcówki włosów.

Chcesz pochwalić kasia2209 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Kupiłam go na początku lata z myślą żeby stosować go po kąpieli. Na końcu używałam go do opalania, a po lecie zużyłam jako olejek do kąpieli - takie małe cotygodniowe spa od czasu do czasu stosowałam też na końcówki włosów.

Plusy:
    +zapach (delikatny, a jednocześnie charakterystyczny i 'inny')
    + skład ( bardzo dobry)
    + cena ( jeżeli bierzemy pod uwagę działanie i wydajność to moim zdaniem się opłaca)
    + wydajność ( starczył mi na 4 miesiące, a z czystym sercem przyznaję, że smarowałam się nim grubo nawet do 4 razy dziennie )
    + dosyć szybko się wchłania ( ma w sobie coś z suchych olejków)

Minusy:
    brak

Ilość zużytych opakowań: 2 x 150ml

Chcesz pochwalić Feldzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny
  • Zastanawiałam się długo, czy nie przyznać mu tytułu KWC i 5 gwiazdek.

- Jednak -0,5 gwiazdki odjęłam za wysoką cenę i nie łatwą dostępność.
    W moim systemie oceniania ten minus może zniwelować wydajność. Jeżeli mam długo używać danego kosmetyku, to raz na jakiś czas mogę wydać więcej pieniędzy trochę się natrudzić, by go zdobyć. Olejku co prawda używałam długo, ale dlatego, że nie mogłam znaleźć dla niego zastosowania (o czym zaraz). Kiedy w końcu to odkryłam, ilość jaka mi pozostała szybko zniknęła. Olejek rzadko jest w promocji, a 30zł za 150ml to nie mało...

Postanowiłam używać go na ciało po kąpieli (1) i na końcówki włosów przed myciem (2)

(1) +++ olejek jest takim "suchym" olejkiem. Tzn po nałożeniu i dość szybkim wchłonięciu pozostawia film, ale dotykając skóry nie pozostaje nam tłusta warstwa na palcach i nie brudzą się ubrania.
    Nakładałam go także tuż po depilacji i załagodził wszelkie podrażnienia!
    Uważać należy na ilość- raczej nie da się z nim przegiąć, ale zdazyło mi się nałożyć za mało.
    To, co najbardziej w nim lubię- skóra jest po nim miękka, głądka, wypielęgnowana, jak z reklamy! Ponadto pięknie pachnie. Efekt oraz zapach utrzymuje się długo. Mam wrażenie, że nie jest to efekt "do następnego mycia", ale skóra naprawdę otrzymuje dzięki niemu jakiś "zastrzyk". Pod tym względem nie spotkałam się z lepszym kosmetykiem i dlatego w tej roli przyznaję mu

TYTUŁ KWC

Trzymałam go na jakieś "większe okazje", albo gdy potrzebowałam dopieścić skórę zimą.

(2)+ początkowo nakładałam go na 5 minut przed myciem na końcówki włosów. Efektów brak, więc zrezygnowałam. Nie chciałam go marnować i stosowałam tylko na skórę.
    Dopiero niedawno zaczęłam go stosować jako pierwsze O przy metodzie OMO. Spisał się bardzo dobrze, pewnien skutek widać, włosy są bardziej zdyscyplinowane, ale wciąż nieco napuszone. Trzymałam go na włosach ok godziny. Niestety, ilość jaka mi pozostała, wystarczyła na 4 takie kuracje, więc o długofalowym efekcie nie mogę się wypowiedzieć. Doraźnie- oceniam na 3+.

Gdyby miała zupełnie zbędne 30zł, bez wahania zakupiłabym ponownie. Nie obrażę się, gdy dostanę go w prezencie. Jednak czy kupię tak po prostu, w cenie regularnej- nie wiem.

Używam tego produktu od: ponad rok stał w mojej łazience
    Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kaataarzynaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Uzywalam olejku do kapieli i do golenia-sprawdzil sie idealnie. Ma piekny zapach,nawilza skore i jest wielofunkcyjny.
    Bardzo dobrze goli sie nim skore, powiedzialabym ze nawet lepiej niz zelem do golenia. Jestem zadowolona z produktu w 100%.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na włosy wprost idealny.
  • Dostałam go od mamy, testowała go na sobie i nie za bardzo przypadł jej do gustu. Pomyślałam: "A czemu nie?" i przyjęłam go z chęcią, ponieważ lubię eksperymentować z różnościami. Na początku zastosowałam go parę razy do kąpieli, jednak nie odczułam niczego zachwycającego. Zwykła piana i tyle. Jakiś czas temu natknęłam się na temat o olejowaniu włosów. Miałam go akurat pod ręką, więc postanowiłam zaryzykować. W końcu raz się żyje, najwyżej bym wyłysiała. XD I opłacało się! Moje włosy po nim są błyszczące, gładkie, a nawet i grubsze! Nie wiem jak zadziałałoby to na wasze włosy, ale polecam zaryzykować. Od razu gdy tylko dorwę koleżankę, która jest konsultatką oriflame, bez wahania zamówię sobie ten produkt ponownie.
    Plusy:
    +działania na włosach - jest rewelacyjnie!
    +konstystencja
    +wygodne opakowanie
    +cena - za taką jakość naprawdę nie jest wysoka
    +moja ulubiona marka oriflame <3
    Minusy:
    -zapach - niestety, dla mnie był zbyt mocny. Ale to dało się zatuszować i jakoś specjalnie mi nie przeszkadzało,
    -działania na skórze. W przeciwieństwie do włosów nie odczułam żadnej zmiany. I za to odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić AyanoArupaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Produkt moim zdaniem nie jest wydajny.. Dodaję go do kąpieli i przyznaję, skóra jest po nim nawilżona. Kupiłam go w promocji jak moje poprzedniczki, ale według mnie, nie jest wart nawet tych 20 złotych

Ilość zużytych opakowań: w trakcje pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Roksa303 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij