Powiększ Farouk, Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: Halszka

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny. Dostępny w opakowaniach o różnej pojemności, od 15 do 150 ml.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Cena: 6zł / 15ml, 80zł / 150ml
/bw/

• Dobry
  • +niska cena i mala wygodna pojemnosc
    +wydajny
    +zabezpiecza koncowki wlosow przed uszkodzeniami i wysoka temperatura
    +wlosy sa sypkie, wygladzone, mile w dotyku
    +nie obciaza wlosow jesli nie przesadzi sie z iloscia
    +wlosy bardziej sie blyszcza

-nie regeneruje wlosow, ale nie oczekiwalam tego od jedwabiu
    -opakowanie bez dozownika, latwo wylac zbyt duza ilosc produktu lub upackac kosmetyczke

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1male opkowanie

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to , to nie !!!
  • Przez to 'cudo' straciłam wiele włosów. Na poczatku uzywania byłam nawet zadowolona. Fajnie nabłyszczał, włosy były bardziej gładkie ale potem jeden wielki koszmar. Mam włosy lekko kręcone z tendencją do przesuszania się , od fryzjerki dowiedziałam się że na suche włosy nie powinno się jedwabiu stosować bo wysusza jeszcze bardziej. I tak też było, z włosów zrobiło się siano,stały się kruche, łamliwe, wypadały garściami do dzisiaj walczę żeby je odbudować.
    Także ze swojego doświadczenia nie polecam nikomu jako złotego środka na suche włosy.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić fitnessiara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jakiś czas temu używałam tego jedwabiu na swoje zniszczone włosy. Z reguły nakładałam go na suche włosy. Po jego aplikacji sprawiały one wrażenie lśniacych i gładkich. Były miękkie w dotyku i bardzo pachnące. Wystarczyła niewielka ilość tego kosmetyku, aby włosy wyglądały na zdrowe i odpowiednio nawilżone. Niestety, ale nie zauważyłam, aby poprawił od wewnątrz kondycję moich włosów. Jedwab był jedynie pomocny w ukryciu ich złego stanu wizualnego. Można powiedzieć, że przynosił oszukane efekty Tak czy siak, stosowałam go, bo tonący wszystkiego się chwyta Plusem była jego wydajność i cena. Dobry do zapezpieczenia włosów przed działaniem wysokiej temperatury w przypadku stosowania prostownicy.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy kosmetyk do włosów.
  • Kiedyś miałam suche, puszące się włosy. Pewnego dnia koleżanka poleciła mi jedwab w którym z miejsca się zakochałam.
    Już po jednym użyciu moje włosy były o wiele ładniejsze, i wyglądały na zdrowsze.

plusy
    +włosy są ładniejsze, miłe w dotyku, gładkie
    +mam wrażenie, że zabezpiecza przed ciepłem z suszarki
    +fajna konsystencja
    +zapach, który kojarzy mi się z salonem fryzjerskim

minusy
    -opakowanie, często jedwab brudzi je dookoła co sprawia, że przylepia się do niego kurz
    -cena, chociaż za tak wydajny kosmetyk jestem w stanie tyle dac

Ilość zużytych opakowań: 2 małe, 2 duże (167ml)

Chcesz pochwalić martutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pełen blask
  • Kupuję regularnie. Jedwab sprawdza się dobrze przy przesuszonych włosach. Zanim odkryłam moją cudowną odżywkę, to właśnie on pomagał mi rozczesać moje gęste, lekko kręcone włosy.

Odżywia włosy, daje im piękny blask i przy tym wspaniale pachnie. Do samej regeneracji lepiej użyć również innej odżywki, bądź maski.

Polecam, włosy po zastosowaniu niewielkiej ilości jedwabiu wyglądają bardzo zdrowo i są w pełni nawilżone.

Cena bardzo dobra. Ta niewielka buteleczka jest bardzo wydajna, w dodatku mieści się w każdej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: ok. 10 małych

Chcesz pochwalić Keara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wyobrażam sobie bez niego życia
  • Moje włosy go uwielbiają bez niego nie jestem w stanie rozczesać włosów i wyglądają strasznie.

+Pomaga w regeneracji włosów
    +nawilża
    +pomaga w rozczesywaniu
    +nabłyszcza
    +Wlosy wygłądają na zdrowsze
    Jedym słowem niezastąpiony.
    minusów brak

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: 15małych

Chcesz pochwalić Natalcia019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam od dawna, lubie je
  • Mam blond włosy, farbowane, suche końcówki są moją zmorą. Jedwab Biosilka jest od dawna obowiązkowym gościem w ojej łazience

Plusy:
    - po zastosowaniu końcówki wyglądają dużo lepiej
    - wystaczy niewielka ilość, trzeba uważac żeby nie przesadzić
    - włosy sa miękkie
    - przyjemnie pachnie
    - często są na niego promocje w rossmanie

Minusy:
    - może jedynie sposób dozowania, trzeba wylewać z małej buteleczki

Nie wnikam w skład ani w teorie oblepiania włosów i sztucznego poprawiania kondycji włosa, oceniam ogólny efekt

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo

Chcesz pochwalić MadziulekA za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobry
  • używam go zawsze, gdy moje włosy się puszą
    nadaje im ładny blask oraz ujarzmia je, a jest to trudne w przypadku moich zniszczonych farbowaniem włosów

stosuję go już od bardzo dawna, poleciła mi go fryzjerka

jego dużym plusem jest to, że mogę go użyć na szybko przed wyjściem z domu, efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się długo

no i jest bardzo wydajny

polecam !

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: dosyć dużo ich było z 10, może 12 ? już nie pamiętam

Chcesz pochwalić angie92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie rewelacja
  • Stosuję jedwab od kilku lat i uważam że jest rewelacyjny.Uwielbiam jego zapach,do stosowania trzeba mieć troszeczkę wprawy i wyczuc ilość.Po użycie moje włosy łatwo sie rozczesują ,są gładkie ,błyszczące,miekkie,lepiej się układają.Co jakiś czs kusze się na użycie innego specyfiku ,ale zawsze wracam do tego jedwabiu.Kupuję go partiami po kilka sztuk ,bo używa go cała rodzina i mam wrazenie ,że za każdym razem jest troszeczkę inny.Troszkę inny zapach,konsystencja ale tak samo dobry.

Ilość zużytych opakowań: ok.30

Chcesz pochwalić lawiniat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ponowne podejście dało trochę lepsze rezultaty, ale wciąż nie jestem zadowolona
  • Umówmy się - to nie jest odżywka, to preparat, który wygładza włosy tworząc na nich powłoczkę i chroni przed urazami mechanicznymi. W tej kategorii mam już swojego faworytę, którego, mimo że to powszechny kosmetyk, ciężko zdetronizować. Ot, pasuje mi i już. Raz na jakiś czas sięgam jednak po inne specyfiki, a nuż odkryję coś ciekawego.
    Biosilk pierwszy raz dostałam od mamy jako że miało niewielkie opakowanie i nadawało się do kosmetyczki na wyjazdy. Nie byłam jednak zadowolona i wydawało mi się, że włosy po nim pozostają lepkie i mimo aplikacji na końcówki robiły się tłuste strączki. Pamiętna tego doświadczenia, teraz zaczęłam od minimalnej ilości, stopniowo zwiększając ją przy każdym myciu. Efektu strączków nie odnotowałam, włosy są delikatnie wygładzone.
    Jeśli chodzi o samą aplikację, to nie jest ona problematyczna. Kosmetyk ma lejącą, nieprzyjemnie lepką konsystencję, ale nałożenie go na włosy nie przysparza kłopotów. Zapach jest delikatny, szybko staje się niewyczuwalny. Nad wadami małej buteleczki nie będę się rozwodzić, trudno pogodzić taki rozmiar z wygodą, ponadto mały rozmiar ma też swoje zalety, jak chociażby wspomniana wcześniej kompaktowość przy pakowaniu się.
    Na co dzień unikam kosmetyków z naturalnym jedwabiem i sama bym tego kosmetyku nie kupiła. Proteiny jedwabiu owszem, świetnie współgrają z ludzkimi włosami i wygładzają ich strukturę, ale ze względu na to, że to niewegetariański składnik, jego zawartość nie jest dla mnie zaletą.
    Mankamentem Biosilku jest to, że według mnie, przy regularnym stosowaniu prowadzi do pogorszenia stanu końcówek. Do linii włosów, do której go nakładam widzę że włosy stały się przesuszone i sztywne. Muszę więc tam nałożyć serum, by jakoś wyglądały, a to przecież błędne koło.
    Z innymi produktami nie miałam tego typu kłopotów. W zestawieniu cena/objętość też wypada dość średnio. Bez żalu się z nim rozstanę.

Używam tego produktu od: raz lata temu, raz od kilku tygodni do teraz
    Ilość zużytych opakowań: dwa mini

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij