Powiększ Farouk, Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: Halszka

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny. Dostępny w opakowaniach o różnej pojemności, od 15 do 150 ml.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Cena: 6zł / 15ml, 80zł / 150ml
/bw/

• Przeciętny
  • Zachęciła mnie cena, za buteleczkę 15 ml zapłaciłam na promocji ok 3 zł. Na początku spodobał mi się zapach, kojarzył się z profesjonalnymi kosmetykami. Niestety nie zauważyłam skutecznego działania. Produktu używałam po każdym myciu, czyli mniej więcej co 2 dni. Pomimo tego, że był nieskuteczny zużyłam go do końca, co zajęło mi bardzo dużo czasu, ponieważ odrobina wystarczy nawet na moje długie włosy. Ja nie jestem z niego zadowolona, ale innych zachęcam, nie jest drogi, a może się sprawdzi

Ilość zużytych opakowań: 1 15ml

Chcesz pochwalić jagodoweciastko94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Regeneruje włosy
  • Używam tego kosmetyku od paru dobrych lat i jeszcze nigdy się na nim nie przejechałam.

Plusy:
    - ładny zapach
    - wydajność
    - włosy ładnie się po nim błyszczą, są miękkie
    - konsystencja (nie za gęsty, nie za rzadki)
    - ładnie wygładza
    - regularnie stosowany (w odpowiedniej ilości) regeneruje włosy
    - końcówki przestały się rozdwajać

Minusów nie dostrzegam żadnych, produkt jest naprawdę godny polecenia

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 3 duże i kilka małych

Chcesz pochwalić Halincia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozstanie...
  • Z tym produktem po raz pierwszy spotkałam się w salonie fryzjerskim, kiedy jeszcze rozjaśniałam i farbowałam włosy na blond. Wówczas wydawała mi się bardzo profesjonalna i działająca cuda. Zakupiłam więc buteleczkę o pojemności 15 ml. Konsystencja jej była gęsta, oleista, wystarczyła kropelka, by pokryć nią końcówki włosów. Zapach delikatny, nawet ładny, kojarzący się z salonem fryzjerskim. Włosy po jej użyciu wydawały się zdrowe i zadbane. Jednak z biegiem czasu, zaczęła mi przeszkadzać. Nie działała tak jak dawniej, obklejała włosy, a zapach był dla mnie nie do zniesienia - sztuczny, chemiczny, duszący. Myślę, że była jedynie miłym zwieńczeniem wizyty u fryzjera i to wszystko. Dodatkowo dawała złudne przekonanie o świetnej kondycji włosów. Chciałam również nadmienić, że podejrzewam, że spotkałam się z podrobioną wersją tego specyfiku. Dostałam go od koleżanki, ale chociaż nie mam większego doświadczenia z produktami tej firmy, to z pewnością nie był taki, jak ten zakupiony przeze mnie w salonie fryzjerskim. Ten był rozcieńczony, niemalże bezzapachowy, niewiarygodnie tłusty. Skończył w koszu. Obawiam się, że został zakupiony na allegro.

Używam tego produktu od: 2010 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1: 15 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak lubię
  • Wiem, że to zły produkt, bo zawiera alkohol. Wiem i dlatego, nie używam go regularnie. Ale działa świetnie.

Tego produktu zaczęłam używać dawno - ok. 5 lat temu. Nie zastanawiałam się wtedy nad tym, czy zawiera alkohol, założyłam, że skoro jest kosmetykiem, to nie szkodzi (so lame).

Zużyłam wtedy chyba 2 opakowania.

Ostatnio do niego wróciłam, bo zastosowałam u koleżanki i znów spodobał mi się efekt.

Moje włosy po nim są ładne - moje suche i sianowate końcówki, które wprost kochają sterczeć każda w innym kierunku, robią się bardziej karne, dociążone, "przywierają" do siebie, czyli wygląda jakbym miała zdrowe włosy. Są też niesamowicie miękkie.

Jednak ze względu na ten nieszczęsny alkohol używam tylko na większe wyjścia - randka, wesele, impreza - kiedy naprawdę mi zależy na ładnym wyglądzie włosów. Na co dzień nie stosuję, bo nie chcę zniszczyć włosów.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie po dłuższej przerwie

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektów
  • Mam suche, puszące się włosy, z tendencją do rozdwajania i łamania. Chciałam w jakiś sposób zabezpieczyć je przed uszkodzeniami. Kupiłam więc ten jedwab. Stosowałam go dość długo, na różne sposoby. Żadnego efekty nie zauważyłam.

PLUSY:
    * ładny zapach
    * cena
    * dostępność

MINUSY:
    * nic nie robi z włosami
    * strasznie tłusty
    * mało wydajny

Jest tak popularny, a tak słaby. Jestem rozczarowana. Używałam go rok temu, przerzuciłam się na inne serum.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić Vivianes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Dawniej uwielbiałam ten olejek.
    Świetnie wygładzał włosy, regenerował końcówki, chronił przed puszeniem, ułatwiał rozczesywanie, istny jedwab na włosach, niestety do czasu... zanim ktoś nie zaczął przy nim kombinować.
    Dużo wcześniej kupowałam go we fryzjerskich sklepach, potem był dostępny wszędzie i ku mojemu zdziwieniu zmienił się diametralnie.
    Zauważyłam zmianę już po nałożeniu na dłoń, która się zrobiła tłusta, co nigdy wcześniej się nie zdażało, (mogłam nawet nie myć rąk po nakładaniu jedwabiu i nie były tłuste), a teraz totalna zmiana.
    Pachnie alkoholem, przesusza końcówki zamiast nawilżać, przetłuszcza włosy, wszystko na odwrót.
    Prawdopodobnie można kupić jego dawną oryginalną wersję w internecie, ale nie próbowałam to nie wiem, wolałam po takim zawodzie przejść na inny olejek.

Moja ocena jest pół na pół, bo stara wersja jedwabiu będzie u mnie zawsze mile widziana, ale od tej nowej mieszanej nie wiadomo z czym zapewne dla zysku trzeba się trzymać jak najdalej.

Używam tego produktu od: było parę dobrych lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka dużych i co najmniej z 15 małych opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lamiaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to w ogóle jest?
  • Szukałam ratunku dla swoich puszących się, potrzebujących odżywienia włosów. Kupiłam produkt z polecenia - niewypał... . Moje włosy tylko zostały obciążone, jakby tłuste (tuż po umyciu) mimo stosowania dosłownie grama kosmetyku. Zapach sam w sobie bez rewelacji, ale w sumie też mi jakoś nie przeszkadzał. Efektu odżywienia, czy nawilżenia w ogóle nie widziałam, może jedynie minimalne oznaki wygładzenia włosów. Więcej jednak po ten produkt nie sięgnę, ilekolwiek by nie kosztował.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Yashione za czytelną i pomocną recenzję?
  • srednia skutecznosc
  • Olejek zakupilam na promocji w rossmanie. Kiedys kupowalam go w salonach fryzjerskich bo tylko tam byl dostepny. Olejek nie spelnia obietnic producenta. Nie zauwazylam by regenorowal i odzywial moje wlosy, a tym bardziej nawilzal.
    wlosy po uzyciu sa wygladzone, ladnie pachna i latwiej sie je rozczesuje. Mimo oleistej konsystencji, nie obciaza wlosow i nie skleja.

Plusy:
    +dobra cena
    +duza wydajnosc
    +wygladzenie struktury wlosa
    +odzywienie koncowek wlosow
    +fajna konsystencja

minusy:
    -zapach ladny ale w tle czuc alkohol
    -mam wrazenie , ze wysusza a nie nawilza koncowki

Olejek oceniam jako sredni. Cos tam dziala, ale to nie to o co mi chodzilo. Znam lepsze olejki. Raczej wiecej go juz nie kupie.

Ilość zużytych opakowań: nie skonczylam jednego

Chcesz pochwalić bajaderka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudów nie ma
  • może być. używałam go jakiś czas, dopóki nie trafiłam na coś lepszego. moje włosy były bardziej gładkie no i nawet radził sobie z końcówkami, pomagał w rozczesywaniu. jeśli ktoś oczekuje jakiejś super regeneracji to nie polecam

plusy:
    + cena
    + dostępność
    + ładny zapach
    + wydajność
    + łatwiejsze rozczesywanie
    + wygładza włosy

minusy:
    - potrafi przetłuszczać
    - na dłuższą metę nie ma cudów
    - skład

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nasze drogi się rozeszły
  • Używałam go dość długo ale spotkałam na swojej drodze lepsze produkty.
    Nawet radził sobie z regeneracją końcówek. Zapach przyjemny dla nosa.
    Niestety przy użyciu za dużej ilości włosy się przetłuszczały i wymagały ponownego umycia.
    Cena niestety jest wygórowana

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij