Powiększ Farouk, Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: Halszka

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny. Dostępny w opakowaniach o różnej pojemności, od 15 do 150 ml.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Cena: 6zł / 15ml, 80zł / 150ml
/bw/

• aniołek
  • + włosy znacznie mniej się elektryzują (bez jedwabiu włosy zimą lepią mi się do ubrań, ścian i fruwają w powietrzu ), wyglądają ładnie, lśnią, są miłe w dotyku
    + śliczny zapach
    + wydajny

Ilość zużytych opakowań: całe 2

Chcesz pochwalić linuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Przede wszystkim dla suchych włosów!

Moje włosy były suche i lubiły się elektryzować.
    Mój przepis:
    Pół kropelki owego olejku rozcieram w dłoniach, na całe włosy (długość nieco dłuższe niż do ramion) stosuję codziennie. Głowa do mycia po 4-5 dniach.

-Bardzo tłusty, nie będzie dobrym specyfikiem dla włosów przetłuszczających się czy tzw. normalnych.
    -Włosy są po nim bardzo śliskie. Ciężko będzie zaplatać warkocze, kręcić kok etc.
    -Nie polecam do stosowania po myciu na mokre włosy, bardzo długo schną!

To jego jedyne wady.

Zalet jest znacznie więcej - śliczny zapach, cudownie wpływa nie tylko na włosy, ale i na dłonie (nie myj po nim rąk). Wydajny, niedrogi. Dobrze wchłania się, nie brudzi ubrań, czapek etc. Nie podrażnia skóry głowy. Stosując oszczędnie (pół kropli) nie ma efektu "brudnej głowy". Olejek nie obciąża, nie zlepia włosów. Nabłyszcza, wyrównuje "gałązki choinki", uelastycznia. Po prostu małe cudo.

Do stosowania z głową - na głowę

Używam tego produktu od: Paru lat
    Ilość zużytych opakowań: Dużo, może 50.

Chcesz pochwalić Innari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam zarzutów
  • Produkt bardzo w porządku, po nim moje włosy są miękkie i sypkie, a jednocześnie nieobciążone. Opakowanie nie ma dozownika, ale nie jest to jakiś duży problem. Cena za opakowanie niska, a kosmetyk wydajny. Może sprawdzę jeszcze jakieś inne jedwabie, ale to tylko z z czystej ciekawości, ten jest ok

Chcesz pochwalić zielina za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sam raz na raz
  • Ten kosmetyk ma tyle samo plusów co minusów. Działa miejscowo, fajnie wygładza włosy(używam jedynie na końcówki), włosy się błyszczą i są jedwabiste. Dopóki się go używa... Gdy kończy się buteleczka czar pryska.
    Ta nieszczęsna buteleczka.. Jedwabiu jest mało ale za to cena niska więc zawsze kupuję od razu kilka sztuk.
    Mało wydajny. Opakowanie dość nieporęczne, ciężko wylać odpowiednią ilość na dłoń ale za to jak łatwo na wszystko dookoła

Kiedyś używałam go po każdym myciu, teraz tylko w sytuacjach gdy nie mam czasu na odżywkę a muszę ujażmić końcówki.

Ilość zużytych opakowań: 15?

Chcesz pochwalić Justyna891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • +niska cena i mala wygodna pojemnosc
    +wydajny
    +zabezpiecza koncowki wlosow przed uszkodzeniami i wysoka temperatura
    +wlosy sa sypkie, wygladzone, mile w dotyku
    +nie obciaza wlosow jesli nie przesadzi sie z iloscia
    +wlosy bardziej sie blyszcza

-nie regeneruje wlosow, ale nie oczekiwalam tego od jedwabiu
    -opakowanie bez dozownika, latwo wylac zbyt duza ilosc produktu lub upackac kosmetyczke

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1male opkowanie

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to , to nie !!!
  • Przez to 'cudo' straciłam wiele włosów. Na poczatku uzywania byłam nawet zadowolona. Fajnie nabłyszczał, włosy były bardziej gładkie ale potem jeden wielki koszmar. Mam włosy lekko kręcone z tendencją do przesuszania się , od fryzjerki dowiedziałam się że na suche włosy nie powinno się jedwabiu stosować bo wysusza jeszcze bardziej. I tak też było, z włosów zrobiło się siano,stały się kruche, łamliwe, wypadały garściami do dzisiaj walczę żeby je odbudować.
    Także ze swojego doświadczenia nie polecam nikomu jako złotego środka na suche włosy.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fitnessiara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jakiś czas temu używałam tego jedwabiu na swoje zniszczone włosy. Z reguły nakładałam go na suche włosy. Po jego aplikacji sprawiały one wrażenie lśniacych i gładkich. Były miękkie w dotyku i bardzo pachnące. Wystarczyła niewielka ilość tego kosmetyku, aby włosy wyglądały na zdrowe i odpowiednio nawilżone. Niestety, ale nie zauważyłam, aby poprawił od wewnątrz kondycję moich włosów. Jedwab był jedynie pomocny w ukryciu ich złego stanu wizualnego. Można powiedzieć, że przynosił oszukane efekty Tak czy siak, stosowałam go, bo tonący wszystkiego się chwyta Plusem była jego wydajność i cena. Dobry do zapezpieczenia włosów przed działaniem wysokiej temperatury w przypadku stosowania prostownicy.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy kosmetyk do włosów.
  • Kiedyś miałam suche, puszące się włosy. Pewnego dnia koleżanka poleciła mi jedwab w którym z miejsca się zakochałam.
    Już po jednym użyciu moje włosy były o wiele ładniejsze, i wyglądały na zdrowsze.

plusy
    +włosy są ładniejsze, miłe w dotyku, gładkie
    +mam wrażenie, że zabezpiecza przed ciepłem z suszarki
    +fajna konsystencja
    +zapach, który kojarzy mi się z salonem fryzjerskim

minusy
    -opakowanie, często jedwab brudzi je dookoła co sprawia, że przylepia się do niego kurz
    -cena, chociaż za tak wydajny kosmetyk jestem w stanie tyle dac

Ilość zużytych opakowań: 2 małe, 2 duże (167ml)

Chcesz pochwalić martutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Pełen blask
  • Kupuję regularnie. Jedwab sprawdza się dobrze przy przesuszonych włosach. Zanim odkryłam moją cudowną odżywkę, to właśnie on pomagał mi rozczesać moje gęste, lekko kręcone włosy.

Odżywia włosy, daje im piękny blask i przy tym wspaniale pachnie. Do samej regeneracji lepiej użyć również innej odżywki, bądź maski.

Polecam, włosy po zastosowaniu niewielkiej ilości jedwabiu wyglądają bardzo zdrowo i są w pełni nawilżone.

Cena bardzo dobra. Ta niewielka buteleczka jest bardzo wydajna, w dodatku mieści się w każdej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: ok. 10 małych

Chcesz pochwalić Keara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wyobrażam sobie bez niego życia
  • Moje włosy go uwielbiają bez niego nie jestem w stanie rozczesać włosów i wyglądają strasznie.

+Pomaga w regeneracji włosów
    +nawilża
    +pomaga w rozczesywaniu
    +nabłyszcza
    +Wlosy wygłądają na zdrowsze
    Jedym słowem niezastąpiony.
    minusów brak

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: 15małych

Chcesz pochwalić Natalcia019 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij