Powiększ Farouk, Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: Halszka

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny. Dostępny w opakowaniach o różnej pojemności, od 15 do 150 ml.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Cena: 6zł / 15ml, 80zł / 150ml
/bw/

• Nic nie daje
  • Używałam regularnie przez około rok czasu i z moimi włosami nie zrobił kompletnie NIC! Straszny bubel. Włosy po zastosowaniu tak samo sianowate, suche, niesforne, tragedia!!! Jedyną zaletą jest to, że jest tani (w Rossmannie można dorwać już za 1,99), wydajny i łatwo dostępny. Niestety na moje włosy działa jak woda

Używam tego produktu od: około rok czasu
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5-10

Chcesz pochwalić szprotka7 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• idealny na wakacje
  • Od razu zaznaczę, że wg mnie ten produkt nie nadaje się do codziennego używania.
    Polecam go na wakacyjne wyjazdy, kiedy przez tydzień czy dwa narażamy włosy na intensywne słońce czy słoną wodę. Taki jedwab jest wtedy w stanie je ochronić przed złymi skutkami takich czynników.
    Nie można go jednak dłużej używać, bo na krótką metę, owszem, dobrze nawilża i sprawia, że włosy stają się miękkie i uodpornione na upał, ale po pewnym czasie zaczyna je przesuszać podobnie jak robi to słuńce i słona woda.
    Przez okres urlopu można go jednak swobodnie używać po każdym myciu. Taka mała buteleczka starcza na kilka dni przy średniej długości i średniej gęstości włosach.
    Po użyciu włosy nie są obciążone, układają się w miękkie fale i ładnie lśnią.

Dużą zaletą tego produktu jest też jego dostępność, chyba w każdej drogerii, również sieciówkowej i jego zapach. Ponieważ korzystam z niego tylko na urlopie, to mi niezmiennie ten zapach kojarzy się właśnie z wakacjami.

Używam tego produktu od: 5 lat (co wakacje kilka małych buteleczek)
    Ilość zużytych opakowań: ok.15

Chcesz pochwalić klaudiuszz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale nie na dłuższą metę
  • Dobry niedrogi produkt, jednak nie do codziennego stosowania. Przy częstym stosowaniu obciąża włosy, przez co stają się łamliwe i skłonne do rozdwajania. Buteleczka nie jest dostosowana do konsystencji, ciężko jest wylać na rękę tyle, ile się chce. Olejek stosuję na większe wyjścia, ponieważ wiem, że końcówki po jego użyciu wyglądają bardzo dobrze, dlatego daję mu 3,5.

Używam tego produktu od: od 4 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 mała buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Polecony przez moją koleżankę, okazał się bardzo dobrym produktem do poprawy wyglądu włosów. Używany co pewien czas świetnie wygładza, dodaje miękkości i nabłyszcza. Wystarczy odrobinka do uzyskania właściwego efektu. Stosowany przeze mnie na mokre włosy tuż po umyciu, jak i na wykończenie fryzury (np. po prostowaniu). Jest wydajny, a aplikacja jest prosta.

Chcesz pochwalić zalewskajo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Używam go jedynie na mokre końcówki, ponieważ boję się, że obciąży moje i tak mało gęste włosy.

Mimo, że nie aplikuję go na całą długość to i tak sprawdza się
    +włosy nie plączą się
    +są błyszczące
    +chodzę do fryzjera co trzy/cztery miesiące i mój fryzjer pochwalił moje zadbane, nierozdwojone końcówki
    (dodam, że codziennie suszę włosy, używam dyfuzora, wałków na rzepy)
    +ładny zapach
    +łatwa aplikacja
    +wydajny
    +cena adekwatna do jakości

-opakowanie - nie polecam zabierać otwartego opakowania w podróż - produkt wylewa się

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Chcesz pochwalić risky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi swoje
  • Bardzo ładnie nabłyszcza włosy, a przy tym "skleja" rozdwojone końcówki włosów. Bardzo wydajny. Jak się przedobrzy to włosy są tłuste. Naniesiony na mokre, nie rozczesane włosy powoduje, że przy rozczesywaniu nie wyrywam ich

Używam tego produktu od: długo

Chcesz pochwalić Qra100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna !
  • Szukałam sposoby by polepszyć moje końcówki nic nie pomagało dopóki moja ciocia nie poleciła mi jedwabiu z Biosilk

Plusy:
    -dostępność (w każdym Rossmannie)
    -wydajność mała buteleczka 15 ml starcza mi na 3 miesiące
    -cena tylko 5 zł
    -włosy idealne gładkie, końcówki nie rozdwajają się, lśnią, są miłe w dotyku
    -śliczny zapach
    -nie brudzi ubrań
    -opakowanie też dobre jak na ilość stosowania kropelek na włosy
    -nie obciąża

Chcesz pochwalić paandziia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły wysuszacz
  • Produkt kupiłam w czasie jednego z wypadów do drogerii, głównie dlatego że lubię testować różne kosmetyki, a że często suszę i prostuję włosy, chciałam czegoś do zabezpieczenia końcówek. No i zawiodłam się na całej linii.

*opakowanie:
    mała, zakręcana buteleczka. Biorąc pod uwagę konsystencję produktu, średnio trafiona. Trzeba się z nią nauczyć pracować, ale plusem jest dobra zakrętka- nic się nie wylewa, a w kosmetyczce jedwab ten potrafił fikać koziołki

*konsystencja
    lekko klejąca, leista. Łatwo się rozsmarowuje, tworząc cienką warstewkę. Naprawdę niewielka ilość wystarczy by pokryć końcówki, a i całe włosy. Łatwo przesadzić, ale dzięki temu jest wydajny.

*zapach
    przyjemny, nie drażni.

*działanie
    Po pierwszym użyciu- efekt wow. Włosy wygładzone, końcówki gładkie i ujarzmione. Z każdym kolejnym efekt był jednak coraz słabszy. Mimo olejowania i intensywnej, dobrze dobranej pielęgnacji oraz ograniczenia prostowania niemal do zera i suszenia tylko zimnym nawiewem suszarki, zaczęłam borykać się z przesuszonymi, łamiącymi się przy każdym dotknięciu końcówkami. Zanim zorientowałam się, że to działanie alkoholu zawartego w tym serum, doprowadziłam włosy do stanu wymagającego podcięcia 7 cm ich długości. Po odstawieniu serum problem stopniowo zniknął.

Podsumowując- dobre na wielkie wyjścia, gdy chcemy by włosy nie puszyły się i ładnie wyglądały. Na dłuższą metę nie polecam, w połączeniu z ciepłem prostownicy czy suszarki to istne zabójstwo dla włosów.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić karmelofa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na puszące sie, niesforne włosy
  • Jedwabiu bio silk uzywam codziennie aby zabezpieczyć końcówki włosów. Pracuje oraz czesto korzystam z solarium i to jest wlasnie moja jedyna ochrona przed promieniowaniem uv. Uzywam go naprzemiennie z olejkiem arganowym, ponieważ przy długim czasie uzytkowania przesusza wlos. Czesto odstawiam go ale zawsze do niego wracam bo jest ratunkiem dla moich zniszczonych włosów. Sprawia ze wygladaja pieknie i w dtyku są również milsze. Jednak efekt ten znika wraz z zmyciem produktu z włosów. Nie zauważyłam aby regenerował lecz nie oczekuje tego od jedwabiu ponieważ do regeneracji używam maski.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: okolo 10

Chcesz pochwalić Caroliinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ocena negatywna
  • Ten produkt zniszczył moje końcówki, które nagle na masową skalę zaczęły rozdwajać się. Skusiła mnie promocja w Rossmanie.

Plusy:
    - cena (około 3 zł w Rossmanie)
    - wydajność (wystraczy kropelka)
    - dostępność

Minusy:
    - sprzyja rozdwajaniu końcówek

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić PinkPixie za czytelną i pomocną recenzję?