Powiększ Farouk, Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: Halszka

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny. Dostępny w opakowaniach o różnej pojemności, od 15 do 150 ml.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Cena: 6zł / 15ml, 80zł / 150ml
/bw/

• Miał pomóc, a zaszkodził
  • Jako początkująca włosomaniaczka, rzuciłam się na wszelkie produkty do pielęgnacji nie wnikając w ich skład. Ten produkt również do nich należał. Używałam go codziennie, po myciu, na same końce. Niestety dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że zawiera on w swoim składzie alkohol, który bardzo je wysuszył. Efekt był bardzo widoczny, a także dotykając włosy ręką, można było wyczuć tą "suchość"

PLUSY:
    -wydajny
    -niska cena
    - ładny zapach

MINUSY:
    -wysusza (bardzo!!)
    - nie chroni końcówek (czyli nie spełnia swojej funkcji)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić xzetx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na dłuższą metę szkodzi...
  • Mam mieszane uczucia co do tego jedwabiu. Znam różne tego typu specyfiki do włosów i czasami niestety na dłuższą metę szkodzą włosom i tak jest w przypadku tego produktu. Owszem - łatwo jest po nim rozczesać włosy, są śliskie, gładkie, błyszczą się, ale po ok 2 tygodniach zaczynaja się problemy - jedwab przestaje działać, a włosy są przesuszone, nie da się ich rozczesać...Raz na jakiś czas jest ok.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest taki straszny
  • Kupiłam zachęcona ceną.
    Głównie używałam aby wygładzić włosy. Z zaznaczeniem że nie robiłam tego codziennie ale co jakiś czas. Być może dlatego nie wysuszył mocno moich włosów

Plusy
    -cena-3,5 na promocji
    -dzięki gęstości bardzo wydajny
    -cudny zapach, który pozostaje na włosach.
    -nigdy nie przetłuściłam nim włosów.
    -ładnie wygładzał i nabłyszczał

Minusy:
    -opakowanie- koszmar, trudności z wydobyciem odpowiedniej ilości jedwabiu. Do tego łatwo brudzi.
    -alkohol w składzie-nie używałabym go codziennie bo może wysuszyć, jedynie na wielkie wyjścia jako stylizator.

Używam tego produktu od: 1 rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BringMeHome za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia...
  • Kupiłam zachęcona przez koleżankę bardzo dawno temu. Wtedy byłam zadowolona, po jakiś 6 latach postanowiłam wrócić do kosmetyku.
    \nNadal jest wydajny, cena spadła.
    \nTylko tym razem mam wrażenie jakby był gorszy... Nie wiem czy to zmiana składu, czy ulepszanie, które często nie wychodzi w kosmetykach... Wtedy włosy były bardzo miękkie. Teraz nie odczuwam większej różnicy. Może to kwestia za krótkiego używania po przerwie... Mam mieszane uczucia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt w niskiej cenie
  • Kupiłam go kiedyś w biedronce, skusiła mnie cena-tylko 2 zł! Nie zawiódł mnie. Kroplę rozcieram w dłoniach i używam go na końcówki. Po aplikacji są super miękkie w dotyku, czuję że są zabezpieczone i w ciągu dnia nic mi się z nimi nie dzieje. Nie odczuwam żadnych zniszczeń mimo że w składzie ma alkohol. Od około 3 tygodni używam prawie po każdym myciu na wysuszone włosy i wykorzystałam pół buteleczki, więc jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić paulinaa95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego kupienia!
  • Mam go zawsze w swojej kosmetyczce i nie wyobrażam sobie włosów bez jego nałożenia. Uwielbiam! Jest bardzo wydajny- jedna buteleczka starcza mi na jakieś kilka dobrych miesięcy, chociaż włosy mam długie Ujarzmia włosy i powoduje, że wyglądają znacznie lepiej. W dodatku jest naprawdę tani- w Biedronce można go dostać chyba za jakieś 5 złoty. Nigdy się z nim nie rozstanę, polecam!

Ilość zużytych opakowań: jakieś 4

Chcesz pochwalić egonat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś był lepszy
  • Będąc na studiach kupowałam sobie te malutkie buteleczki i pamietam, że byłam bardzo zadowolona. Włosy były gładkie i milutkie. Wystarczyła kropelka jedwabiu i włosy stawały się zupełnie inne po kilku aplikacjach.
    Będąc za granicą kupiłam opakowanie 150ml za 15$. Pomyślałam - tanio, więc sprawiłam sobie ten jedwab. Używam już od dłuższego czasu, z przerwami, i zauważam różnicę w jakości. Serio, ten jedwab kilka lat temu był o wiele lepszy! Po tym mam tylko trochę wygładzone włosy, a może nawet przyklapnięte - sama nie wiem...

Cena jest zapowrowa jeśli chodzi o ten jedwab, a i jakość znacząco spadła. Więcej nie kupię tego produktu, chyba że się coś poprawi.

Używam tego produktu od: od kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe buteleczki, teraz w trakcie 150 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zimowy ujarzmiacz elektryczności
  • Zawsze mam buteleczkę w domu.
    Gdy skończy się odżywka którą stosuję, taka do spłukiwania, to po myciu używam jedwabiu w płynie.
    Zimą używam go zawsze na końcówki, bo dzięki temu się nie elektryzują.
    Ostrożnie i delikatnie stosuję go wtedy też na głowie i czapki mi nie straszne.
    Poza tym, uwielbiam jego zapach.

Używać trzeba ostrożnie.
    Wystarczy dosłownie kropla, którą najpierw rozciera się w dłoniach (temperatura) a następnie nakłada na włosy- wystarczy je przeczesywać.
    Mam długie włosy, ale ta ilość w zupełności wystarcza.

Dla mnie jest wydajny, starcza na długo.Używam tego produktu od: latIlość zużytych opakowań: kto by to policzył...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Raczyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na dluzsza mete
  • Prudukt zaczelam kupowac 2 lata temu. Zachecila mnie promocja do sprobowania i nie zalowalam. Pieknie pachnial i nie przeszkadzalo mi nawet, ze szybko sie konczyl. Uzywalam kropelki codziennie na moje koncowki i po umyciu. Widzialam nawet efekty, wlosy byly milusie w dotyku i blyszczaly. Biosilk byl idealny gdy prostowalam i suszylam wlosy. Niestety teraz strasznie mi wysusza wlosy i caly czas sie pusza. Moze do czasu. W takim badz razie nie jestem pewna czy wroce do niego ponownie, a szkoda, bo byl wspanialy.

Ilość zużytych opakowań: 10 malych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Inaris za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie dla mnie
  • kupiłam go kilka razy, by uzywac go przy prostowaniu wlosow, gdy się puszą

+ cena super
    +fajna konsystencja
    +zapach w porządku

- szybko sie konczy
    - po jakism tygodniu/dwóch trochę klei dłonie i włosy
    - SKŁAD! alkohol i parabeny :/
    -to miało regenerować, a polepsza stan tylko do nastepnego mycia :/

przerzuciłam się na bio-olejki

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka było

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić panibozia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij