Powiększ Farouk, Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: Halszka

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny. Dostępny w opakowaniach o różnej pojemności, od 15 do 150 ml.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Cena: 6zł / 15ml, 80zł / 150ml
/bw/

• Dobry na raz
  • Z tym jedwabiem jest taki problem, że... kiedy moje włosy mają długi odpoczynek od niego, po pierwszym użyciu jestem ogromnie zadowolona. Włosy są niesamowicie miłe w dotyku, cudnie się układają (mam włosy lekko kręcące się i baardzo niesforne) i dostaję same komplementy, jak to pięknie dziś wyglądam drugie użycie - jest gorzej, bo nie ma już takiego efektu. Najwidoczniej w świecie moje włosy przyzwyczajają się do niego. Każde kolejne użycie kończy się posklejanymi i przesuszonymi końcówkami. Wystarczy odczekać kilka tygodni i znów efekt jest oszałamiający. Jedna z wizażanek zauważyła, że kiedyś był lepszy. Cóż, coś w tym może być. Pamiętam go sprzed lat, kiedy to nie tylko ja, ale wszystkie moje koleżanki zachwycałyśmy się jego działaniem. Dziś producenci musieli zapewne coś pomieszać w składzie.

plusy:
    + cena
    + dobry na raz, czy dwa - wtedy włosy są miłe w dotyku i pięknie się układają

minusy:
    - zbyt duża ilość obciąża i skleja włosy
    - dla uzyskania lepszych efektów mogę go rzadko stosować.

Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Foly za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Ten kosmetyk kiedyś był lepszy. Zszedł na tanią masówkę
  • Nie mówię, że to zły produkt, tylko znam go od wielu, wielu lat. Kiedyś, gdy nie był dostepny w sieciówkach i z częstą naklejką "promocja", był po prostu lepszy.

+ przyjemny w stosowaniu,
    + dobrze nałożony wygładzi i "uładni" włosy

- nie widzę sensu kupowania go, bo i kiedy używać? przed codzienną stylizacją lepiej spryskać całe włosy (nie tylko końcówki) lekką odżywką w sprayu; przed/po wieczornym prysznicu się nie nadaje (bo nie na wilgotne włosy)

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić OlaMK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się bardzo
  • Produkt polecony mi przez koleżankę już dobre 5 lat temu. Wg. jej zaleceń nakładam kroplę jedwabiu na rękę i potem rozprowadzam po umyciu i rozczesaniu na jeszcze mokrych włosach, które potem suszę albo zostawiam i idę tak spać.
    Jedwab bardzo pomógł mi na puszenie się włosów i rozdwajanie końcówek - poskramia je i pielęgnuje. Dzięki niemu włosy wyglądają po prostu lepiej i ja się lepiej czuję.

(+) nawilża
    (+) wygładza włosy
    (+) pomaga na rozdwojone końcówki
    (+) włosy wyglądają pięknie
    (+) produkt bardzo ładnie pachnie
    (+) jest superwydajny
    (+) poręczny i łatwy w użyciu
    (+) tani i dostępny

Minusów nie widzę, zachęcam do testowania!

Używam tego produktu od: około pięciu lat
    Ilość zużytych opakowań: cztery-pięć

Chcesz pochwalić vanity_fairest za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji.
  • Przydatny na wycieczki, bo jest mały i poręczny, a jednocześnie wydajny.
    Nawilża włosy, ładnie pachnie, ale nie ma większego wpływu na poprawę kondycji włosów w dłuższym czasie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić nakochi93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Jest w porządku. Nie wpływa jakoś na polepszenie stanu włosów, nie odżywia ich, ale fajnie się po nim układają, są miękkie w dotyku. Mała butelka (15ml) wystarcza na bardzo długo, jest wydajny i bardzo tani. Można dostać go nawet za 3 złote na promocji. Jeśli chodzi o zapach to nie umiem określić czy go lubię czy nie, kojarzy mi się z salonem fryzjerskim.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ezzaboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maleństwo
  • Szukałam czegoś na moje zniszczone farbowaniem włosy. Koleżanki polecały mi ten jedwab, więc kupiłam. Był po 3 zł.
    Oto moje wnioski:
    - jest bardzo oleisty, aczkolwiek nie sprawia, że włosy się lepią
    - włosy po nim są miekkie, ale nie poprawia ich wyglądu
    - ta malutka buteleczka mi starczyła na 5-7 użyć (na same końcówki)
    - nie odżywia
    - pomaga w rozczesywaniu włosów
    - ładnie pachnie

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: osiem

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PrincessFarah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie daje
  • Używałam regularnie przez około rok czasu i z moimi włosami nie zrobił kompletnie NIC! Straszny bubel. Włosy po zastosowaniu tak samo sianowate, suche, niesforne, tragedia!!! Jedyną zaletą jest to, że jest tani (w Rossmannie można dorwać już za 1,99), wydajny i łatwo dostępny. Niestety na moje włosy działa jak woda

Używam tego produktu od: około rok czasu
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5-10

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szprotka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny na wakacje
  • Od razu zaznaczę, że wg mnie ten produkt nie nadaje się do codziennego używania.
    Polecam go na wakacyjne wyjazdy, kiedy przez tydzień czy dwa narażamy włosy na intensywne słońce czy słoną wodę. Taki jedwab jest wtedy w stanie je ochronić przed złymi skutkami takich czynników.
    Nie można go jednak dłużej używać, bo na krótką metę, owszem, dobrze nawilża i sprawia, że włosy stają się miękkie i uodpornione na upał, ale po pewnym czasie zaczyna je przesuszać podobnie jak robi to słuńce i słona woda.
    Przez okres urlopu można go jednak swobodnie używać po każdym myciu. Taka mała buteleczka starcza na kilka dni przy średniej długości i średniej gęstości włosach.
    Po użyciu włosy nie są obciążone, układają się w miękkie fale i ładnie lśnią.

Dużą zaletą tego produktu jest też jego dostępność, chyba w każdej drogerii, również sieciówkowej i jego zapach. Ponieważ korzystam z niego tylko na urlopie, to mi niezmiennie ten zapach kojarzy się właśnie z wakacjami.

Używam tego produktu od: 5 lat (co wakacje kilka małych buteleczek)
    Ilość zużytych opakowań: ok.15

Chcesz pochwalić klaudiuszz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale nie na dłuższą metę
  • Dobry niedrogi produkt, jednak nie do codziennego stosowania. Przy częstym stosowaniu obciąża włosy, przez co stają się łamliwe i skłonne do rozdwajania. Buteleczka nie jest dostosowana do konsystencji, ciężko jest wylać na rękę tyle, ile się chce. Olejek stosuję na większe wyjścia, ponieważ wiem, że końcówki po jego użyciu wyglądają bardzo dobrze, dlatego daję mu 3,5.

Używam tego produktu od: od 4 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 mała buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Polecony przez moją koleżankę, okazał się bardzo dobrym produktem do poprawy wyglądu włosów. Używany co pewien czas świetnie wygładza, dodaje miękkości i nabłyszcza. Wystarczy odrobinka do uzyskania właściwego efektu. Stosowany przeze mnie na mokre włosy tuż po umyciu, jak i na wykończenie fryzury (np. po prostowaniu). Jest wydajny, a aplikacja jest prosta.

Chcesz pochwalić zalewskajo za czytelną i pomocną recenzję?