Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Powiększ Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Zgłaszająca osoba: q123

Lekka transparentna formuła pudru zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i filtr UV. A wszystko to, aby zapewnić Ci satynowo-matowe wykończenie. Pochłania nadmiar wydzielanego przez gruczoły sebum, nie wysuszając skóry. Dodatkowo koi, odżywia i chroni cerę, jednocześnie długo się utrzymując.

Cena: ok. 25zł / 14g
/s/

• Niezły, ale...
  • Puder kupiłam po to, by matowił i wyrównywał kolor mojej problematycznej skóry, jednocześnie nie pogarszając jej stanu - i to zadanie puder Astora spełnia jak najbardziej. Matuje cerę na parę dobrych godzin. Jest zmielony bardzo drobno i dzięki temu daje naturalny efekt. Jestem dość blada (a tak przynajmniej sądziłam do tej pory), więc kupiłam najjaśniejszy odcień - początkowo wydawało mi się, że za bardzo mnie bieli, ale po chwili "stapiał" się ze skórą i efekt końcowy był zawsze OK. Wadą tego produktu jest niestety badziewne opakowanie, które połamało mi się "od patrzenia". Druga wada wyszła na jaw po kilku miesiącach użytkowania. Puder jest bardzo wydajny, bo po dobrych 3 miesiącach nie udało mi się jeszcze dotrzeć do denka, ale niestety na powierzchni pojawiły się takie nieestetyczne grudki i "wybłyszczenia" - nie wiem, czy poprawnie opisuję ten efekt, ale wygląda to tak, jakby puder "skamieniał" w tych miejscach. Niby wiem, że to nic takiego, ale trochę mnie to zniechęca do jego dalszego używania. Ot, logika.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aboutblank za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Jest to pierwszy puder, jakiego zaczęłam używać i raczej nie będę szukać dalej
    Dla mnie jest idealny.
    Nie mam problemów z cerą, oczekuję jedynie ujednolicenia kolorytu i delikatnego, naturalnie wyglądającego zmatowienia - a ten kosmetyk Astora spełnia te oczekiwania w 100 %

Używam odcienia (chyba) najjaśniejszego - 001 ***> nie jest zbyt blady, nie odznacza się na twarzy, nie podkreśla suchych skórek.

Szkoda, że puder nie posiada lusterka ani gąbeczki, co może stanowić problem dla dziewczyn, które poprawiają makijaż w ciągu dnia. Ja pudru ze sobą nie noszę, więc lusterka nie potrzebuję, a gąbeczki dokupiłam w Rossmannie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić imperfect za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zostanie na dłużej
  • Mam bardzo jasną cerę, trudno dobrać puder, by idealnie dopasował się do niej, lecz temu kosmetykowi się to udało (odcień 002).
    Do zakupu skłonił mnie brak dotychczas stosowanego Rimmel'a Stay Matte, a ten jako jedyny w drogerii miał jasny odcień. I nie żałuję tej decyzji - jest wspaniały, prawdopodobnie nie kupię już nic innego
    Łatwo się nakłada, nie tworzy grubej warstwy nawet po nałożeniu go kilkakrotnie, dopasowuje się do skóry, jest lekki, matuje na ok. 7 godzin, nie wysusza, zakrywa małe niedoskonałości.
    Wadą jest brak gąbeczki i dość słabe opakowanie (trzymam go w kosmetyczce, którą zostawiam w domu a mimo to nakrywka popękała i teraz trudno ją szczelnie zamknąć) - odejmuję za to pół gwiazdki.

Plusy
    + jasny odcień
    + długo matuje
    + nie wysusza
    + łatwa aplikacja
    + lekki
    + dobrze kryje małe wypryski
    + cena
    + dostępność

Minusy
    - brak gąbeczki
    - słabe pękające opakowanie

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić MalaCzarnaSukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • to jest mój absolutny kosmetyk wszech czasów. najlepszy puder matujący jakiego używałam. uwielbiam go, jak nie kocham! matuje na długo, skóra wygląda z nim świeżo, wręcz idealnie. polecam każdemu z całego serca.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście sztuk, jak nie więcej

Chcesz pochwalić klaudekr za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Jeden z lepszych pudrów.

Bardzo naturalne kolory.
    Stapia się z cerą, daje bardzo naturalny efekt.
    Nieźle matuje i jest dość trwały.

Myślę, że kupię go ponownie.

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, jaki miałam.
  • Nie testowałam wielu pudrów, ale wszytskie, jakie się przewinęły na mojej twarzy, nie były dobre, tylko ten był odpowiadający.

+jak na moją twarz, całkiem trwały
    +nieźle matuje
    +dosyć jasny kolor
    +nie tworzy efektu maski

Używam tego produktu od: kupiony około pół roku temu, używany z długą przerwą, zaczęłam ponownie korzystać 2 miesiące temu.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić hiperszescian za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Kupiłam po tym, jak zaczęło mi się wydawać, że "tańsze nie znaczy gorsze" i szkoda mi było pieniędzy na ulubiony puder.

Mam najjasniejszy odcień, a mimo wszystko wydaje mi się za ciemny, ponieważ już po chwili od nałożenia ciemnieje.
    Bardzo wysusza skórę i co najgorsze zapycha pory. Nawet nie wiedziałam, że mam je aż tak duże. Nos wyglądał jakby był w beżowe kropki.

Plusy:
    + dobrze się go nakłada
    + tani
    + dobrze matuje

Minusy:
    - ciemnieje
    - baardzo zapycha pory
    - podkreśla suche skórki
    - odcina się przez co efekt jest trochę teatralny

Chcesz pochwalić paolqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • super sprawa
  • Puder ten był bardzo dobry i dlatego nabrałam się, że i podkład Mattitude HD będzie godnym uzupełnieniem serii. Bardzo się pomyliłam.
    Cena pudru bardzo przyzwoita biorąc pod uwagę trwałość. Ładnie stapiał się z cerą, nie pozostawiał plam i porządnie matowił. Niestety opakowanie to kpina. Puder przy każdej możliwej okazji się otwiera.

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • plus za cenę ponieważ jest przestępna, ja jestem z niego zadowolona, polecam, matuje

polecam ja się nie zawiodłam, mam bardzo jasną karnację i kupiłam najjaśniejszy odcień jaki jest dostępny

Używam tego produktu od: październik 2013

Chcesz pochwalić dominiakvevo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mile zaskoczona
  • Jak dla mnie puder sprawdzil sie w 100%. Potrzebowalam mocno nawilzyc skore twarzy rano wiec bałam sie, że puder nie podoła..jednak po nałożeniu kremu i podkładu spokojnie puder zmatowił mi twarz. Co ważne - ujednolicił jej kolor i trzyma się dobrych kilka godzin.
    Cena przystępna, warto trafić na niego w promocji. Używam go od 2 miesięcy i jak na tą chwilę mogę powiedzieć, że jest wydajny.

Używam tego produktu od: 2 mies.

Chcesz pochwalić pannaannaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij