Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Powiększ Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Zgłaszająca osoba: q123

Lekka transparentna formuła pudru zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i filtr UV. A wszystko to, aby zapewnić Ci satynowo-matowe wykończenie. Pochłania nadmiar wydzielanego przez gruczoły sebum, nie wysuszając skóry. Dodatkowo koi, odżywia i chroni cerę, jednocześnie długo się utrzymując.

Cena: ok. 25zł / 14g
/s/

• polecam
  • Jeden z lepszych pudrów.

Bardzo naturalne kolory.
    Stapia się z cerą, daje bardzo naturalny efekt.
    Nieźle matuje i jest dość trwały.

Myślę, że kupię go ponownie.

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, jaki miałam.
  • Nie testowałam wielu pudrów, ale wszytskie, jakie się przewinęły na mojej twarzy, nie były dobre, tylko ten był odpowiadający.

+jak na moją twarz, całkiem trwały
    +nieźle matuje
    +dosyć jasny kolor
    +nie tworzy efektu maski

Używam tego produktu od: kupiony około pół roku temu, używany z długą przerwą, zaczęłam ponownie korzystać 2 miesiące temu.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić hiperszescian za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Kupiłam po tym, jak zaczęło mi się wydawać, że "tańsze nie znaczy gorsze" i szkoda mi było pieniędzy na ulubiony puder.

Mam najjasniejszy odcień, a mimo wszystko wydaje mi się za ciemny, ponieważ już po chwili od nałożenia ciemnieje.
    Bardzo wysusza skórę i co najgorsze zapycha pory. Nawet nie wiedziałam, że mam je aż tak duże. Nos wyglądał jakby był w beżowe kropki.

Plusy:
    + dobrze się go nakłada
    + tani
    + dobrze matuje

Minusy:
    - ciemnieje
    - baardzo zapycha pory
    - podkreśla suche skórki
    - odcina się przez co efekt jest trochę teatralny

Chcesz pochwalić paolqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • super sprawa
  • Puder ten był bardzo dobry i dlatego nabrałam się, że i podkład Mattitude HD będzie godnym uzupełnieniem serii. Bardzo się pomyliłam.
    Cena pudru bardzo przyzwoita biorąc pod uwagę trwałość. Ładnie stapiał się z cerą, nie pozostawiał plam i porządnie matowił. Niestety opakowanie to kpina. Puder przy każdej możliwej okazji się otwiera.

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • plus za cenę ponieważ jest przestępna, ja jestem z niego zadowolona, polecam, matuje

polecam ja się nie zawiodłam, mam bardzo jasną karnację i kupiłam najjaśniejszy odcień jaki jest dostępny

Używam tego produktu od: październik 2013

Chcesz pochwalić dominiakvevo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mile zaskoczona
  • Jak dla mnie puder sprawdzil sie w 100%. Potrzebowalam mocno nawilzyc skore twarzy rano wiec bałam sie, że puder nie podoła..jednak po nałożeniu kremu i podkładu spokojnie puder zmatowił mi twarz. Co ważne - ujednolicił jej kolor i trzyma się dobrych kilka godzin.
    Cena przystępna, warto trafić na niego w promocji. Używam go od 2 miesięcy i jak na tą chwilę mogę powiedzieć, że jest wydajny.

Używam tego produktu od: 2 mies.

Chcesz pochwalić pannaannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam właścicielkom suchej skóry
  • Jego jedynymi plusami są dostępne bardzo jasne kolory (jestem bladziochem i ciężko znaleźć dla mnie odpowiedni kolor), oraz dobry efekt matujący.

Natomiast to, co mnie od niego odstrasza, to podkreślanie suchcych skórek i brzydki pudrowy efekt. Buzia wygląda po nim nienaturalnie, a przecież nie o to chodzi;/ Cena jest zdecydowanie nieadekwatna do jakości.

Baaaardzo się na nim zawiodłam.

Chcesz pochwalić Lillyneth za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny puder!
  • +dobrze matuje
    +świetnie nakłada się pędzlem
    +nie robi efektu maski
    +wydajny
    +długo utrzymujący się mat
    +ładne kolorki
    +nie podkreśla suchych skórek i niedoskonałości
    +przystępna cena
    +dobre krycie

-słabe opakowanie
    -brak lusterka
    -czasami za bardzo się sypie

Jest to jeden z moich ulubionych pudrów, naprawdę świetny

Chcesz pochwalić Fit_Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Jedyne plusy tego pudru to tylko dostępność i to, że nie tworzy maski na twarzy natomiast....

MINUSY
    -nie matuje
    -rózowieje bardzo na twarzy! na bardzo ciemny róz! wyglada sie okropnie!
    -beznadziejne opakowanie z pokrywka
    -cena (za takie cos?)
    -wydajnosc słabaUżywam tego produktu od: 2 miesiaceIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić bruissant za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Rzecz, o której muszę napisać na początku, to opakowanie produktu - beznadziejne. Pokrywka nie jest ani na zatrzask, ani się nie wkręca, po prostu się ją wciska. Nie trzyma się za dobrze, poza tym plastik po prostu rozpada się po dwóch tygodniach jeśli puder trzymamy w kosmetyczce. Do tego nie ma załączonego aplikatora ani miejsca na własny, jak dla mnie totalna lipa.

Co do samego działania, puder matuje tak jak każdy inny ze średniej półki, nie wiem nawet czy nie słabiej. Efekt trzyma się przez ok. trzy godziny, a nie mam tłustej cery, tylko mega wrażliwą i suchą, więc uważam, że to dziwne. Na szczęscie nie podrażnia.

Jestem za to zadowolona z koloru (używam najjaśniejszego), takie odcienie ciężko dostać.

Jestem w trakcie szukania następcy, póki co używam tego bez większego zachwytu.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij