Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Powiększ Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Zgłaszająca osoba: q123

Lekka transparentna formuła pudru zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i filtr UV. A wszystko to, aby zapewnić Ci satynowo-matowe wykończenie. Pochłania nadmiar wydzielanego przez gruczoły sebum, nie wysuszając skóry. Dodatkowo koi, odżywia i chroni cerę, jednocześnie długo się utrzymując.

Cena: ok. 25zł / 14g
/s/

• super sprawa
  • Puder ten był bardzo dobry i dlatego nabrałam się, że i podkład Mattitude HD będzie godnym uzupełnieniem serii. Bardzo się pomyliłam.
    Cena pudru bardzo przyzwoita biorąc pod uwagę trwałość. Ładnie stapiał się z cerą, nie pozostawiał plam i porządnie matowił. Niestety opakowanie to kpina. Puder przy każdej możliwej okazji się otwiera.

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • plus za cenę ponieważ jest przestępna, ja jestem z niego zadowolona, polecam, matuje

polecam ja się nie zawiodłam, mam bardzo jasną karnację i kupiłam najjaśniejszy odcień jaki jest dostępny

Używam tego produktu od: październik 2013

Chcesz pochwalić dominiakvevo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mile zaskoczona
  • Jak dla mnie puder sprawdzil sie w 100%. Potrzebowalam mocno nawilzyc skore twarzy rano wiec bałam sie, że puder nie podoła..jednak po nałożeniu kremu i podkładu spokojnie puder zmatowił mi twarz. Co ważne - ujednolicił jej kolor i trzyma się dobrych kilka godzin.
    Cena przystępna, warto trafić na niego w promocji. Używam go od 2 miesięcy i jak na tą chwilę mogę powiedzieć, że jest wydajny.

Używam tego produktu od: 2 mies.

Chcesz pochwalić pannaannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam właścicielkom suchej skóry
  • Jego jedynymi plusami są dostępne bardzo jasne kolory (jestem bladziochem i ciężko znaleźć dla mnie odpowiedni kolor), oraz dobry efekt matujący.

Natomiast to, co mnie od niego odstrasza, to podkreślanie suchcych skórek i brzydki pudrowy efekt. Buzia wygląda po nim nienaturalnie, a przecież nie o to chodzi;/ Cena jest zdecydowanie nieadekwatna do jakości.

Baaaardzo się na nim zawiodłam.

Chcesz pochwalić Lillyneth za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny puder!
  • +dobrze matuje
    +świetnie nakłada się pędzlem
    +nie robi efektu maski
    +wydajny
    +długo utrzymujący się mat
    +ładne kolorki
    +nie podkreśla suchych skórek i niedoskonałości
    +przystępna cena
    +dobre krycie

-słabe opakowanie
    -brak lusterka
    -czasami za bardzo się sypie

Jest to jeden z moich ulubionych pudrów, naprawdę świetny

Chcesz pochwalić Fit_Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Jedyne plusy tego pudru to tylko dostępność i to, że nie tworzy maski na twarzy natomiast....

MINUSY
    -nie matuje
    -rózowieje bardzo na twarzy! na bardzo ciemny róz! wyglada sie okropnie!
    -beznadziejne opakowanie z pokrywka
    -cena (za takie cos?)
    -wydajnosc słabaUżywam tego produktu od: 2 miesiaceIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić bruissant za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Rzecz, o której muszę napisać na początku, to opakowanie produktu - beznadziejne. Pokrywka nie jest ani na zatrzask, ani się nie wkręca, po prostu się ją wciska. Nie trzyma się za dobrze, poza tym plastik po prostu rozpada się po dwóch tygodniach jeśli puder trzymamy w kosmetyczce. Do tego nie ma załączonego aplikatora ani miejsca na własny, jak dla mnie totalna lipa.

Co do samego działania, puder matuje tak jak każdy inny ze średniej półki, nie wiem nawet czy nie słabiej. Efekt trzyma się przez ok. trzy godziny, a nie mam tłustej cery, tylko mega wrażliwą i suchą, więc uważam, że to dziwne. Na szczęscie nie podrażnia.

Jestem za to zadowolona z koloru (używam najjaśniejszego), takie odcienie ciężko dostać.

Jestem w trakcie szukania następcy, póki co używam tego bez większego zachwytu.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry puder
  • Kupiłam ten puder jakieś dwa lata temu. Niestety wtedy nie trafiłam z kolorem, był trochę za ciemny, ale mimo to nie wyglądał źle na twarzy. Później testowałam inne, tańsze, ale jednak ten najlepiej się spisywał i gdy wykończe opakowania tych, które teraz mam, wrócę do niego. Mimo że używam podkładu Revlon Colorstay, który zadowala mnie pod względem matowienia, to jednak ten puder mnie wspomoże, a w dni gdy rezygnuję z podkładu zmatowi moją skórę równie dobrze.
    Po pierwsze, i przede wszystkim, bardzo dobrze matowi skórę. Jedna aplikacja wystarczyła na moją tłustą cerę, by makijaż wytrzymał do wieczora. nie mówię o dniach upalnych, gdy wszystko ze mnie spływa. Ale w dni gdy jest ciepło czy zimno puder jest idealny.
    Po drugie, nie tworzy efektu mąki na twarzy, jest niewidoczny. Jest odpowiednio zmielony. Cząsteczki są mikroskopijne.
    Dobrze się nakłada z pomocą gąbeczki. Wystarczy przłożyć do pudru, a następnie na twarz.
    Pojedyńcze poprawki są potrzebne w dni, gdy moja skóra grymasi (najczęściej przed TYMI dniami )
    Jak już pisałam, źle trafiłam z kolorem, ale nawet za ciemny dla mnie nie tworzył sztucznego efektu. Nakładałam tak, by nie odcinał się od szyi czy dekoltu. Następnym razem kupię jaśniejszy.
    Puder nie osypuje się, nie pęka.
    Jeszcze nie trafiłam na tak dobry puder, ale powiem też, że nie kupowałam innych pudrów w tym przedziale cenowym. Jednakże ten zadowala mnie w 100% i kupię ponownie.
    Nie brak mu minusów - opakowanie jest nieciekawe, osobne wieczko, bez połączenia z drugą częścią. Jest to problematyczne. Brak lusterka i brak aplikatora.
    Mimo tego, jego niezawodność mnie przekonuje.
    Jest wart swojej ceny pod względem jakości. Spełnia swoją rolę bez zastrzeżeń.

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze matuje!
  • Puder bardzo dobrze matuje, stosuję go na krem bb i zazwyczaj spokojnie wytrzymuja około 7
    godzin.
    +dobrze działa z kremem bb
    + wyrownuje koloryt cery
    +moj (mam 002) ładnie rozjaśnia cerę

- niestety nie mogę stosować go na twarz nie wyrównaną podkładem (tylko np samym korektorem) lub czymś tego typu. Robily sie wtedy jasniejsze i ciemniejsze placki, wszedzie smugi, tragedia!

czyli oprócz ograniczenia stosowania nie mam uwag, z chęcią kupię następny

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić makowa_zosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Kupiłam go gdy potrzebowałam pudru i postanowiłam wypróbować pudr transparentny i padło właśnie na ten.
    Dobrze i długotrwale matuje ma neutralny odcień więc nie ma problemu z "dobraniem odcienia". Ma fajne opakowanie do samego końca nic mi się z nim nie stało.
    Ma neutralny zapach, nie zatyka porów nie uczula.

Nie wiem czy kupię ponownie, obecnie używam pudru innej firmy ale możliwe, że kiedyś jeszcze do niego powrócę.Polecam do wypróbowania.

Używam tego produktu od: obecnie już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić EsTeLL25 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij