Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Powiększ Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Zgłaszająca osoba: q123

Lekka transparentna formuła pudru zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i filtr UV. A wszystko to, aby zapewnić Ci satynowo-matowe wykończenie. Pochłania nadmiar wydzielanego przez gruczoły sebum, nie wysuszając skóry. Dodatkowo koi, odżywia i chroni cerę, jednocześnie długo się utrzymując.

Cena: ok. 25zł / 14g
/s/

• Dobry
  • Dobry produkt

+nie tworzy maski
    +dobrze matuje
    +maksymalnie wydajny. Obecny mam prawie rok i nadal jest. Co prawda nie zawsze używam, ale tak mniej więcej 7 miesięcy użytkowania u mnie wytrzymuje
    +dobre dopasowanie do cery
    +wart swojej ceny

jedyny minus to to że rozwaliło mi się pudełeczko

Używam tego produktu od: dwa lata

Chcesz pochwalić huliax za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Fajny puder
  • Fajny puder, mam go w odcieniu 002, bardzo przypomina mi rimmel stay matte w kolorze 001. Nie daje mocnego matu, nie ma mocnego krycia, dobrze utrwala makijaż. Jest wydajny, lekki, trwały. Bardzo go lubię i polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić leangirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Pierwszy raz kupiłam ten puder i od razu go polubiłam- puder ładnie się rozprowadza, kolor ładnie dopasowuje się do cery, nie robi maski. Jest dosyć trwały, dobrze się trzyma i nie brudzi ubrań.

Jedynym minusem jest brak gąbeczki. Cena adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić bernikula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak!
  • Wiele lat szukałam i w końcu znalazłam!
    \nPLUSY
    \n- kolor! (bardzo jasny, ale nie jest biały)
    \n-bardzo wydajny (pierwszy kupiłam w grudniu i dużyłam nieco ponad dwa opakowania, a mamy początek maja
    \n-matuje, spełnia swoje zadanie
    \n-dosyć naturalnie wygląda, chyba, że ktoś doda go za dużo, albo nie potrafi tego zrobić
    \n-zapach, konsystencja OK, nie kruszy się
    \n- testowałam wiele najróżniejszych i ten jest najlepszy, po prostu
    \n- nie dodają do niego żadnych dodatków, które są widoczne do twarzy, jak np. Kobo
    \n-treściwy
    \nMINUSY
    \n- jakby mniej kosztował (ok.31-35 zł), to bym się nie pogniewała, ale w promocji idzie dorwać za lekko ponad 20 zł, także nie ma co narzekać
    \n- powinien być bardziej trwały
    \n-nietrwałe opakowanie, jedno mi się złamało, a drugie stale otwiera
    \n-brak lusterka, puszku

Chcesz pochwalić BeatryczeKefir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na większe wyjście
  • Puder ten kupiłam na ostatniej, pażdziernikowej promocji w Rossmannie 1 + 1. Jestem z niego bardzo zadowolona, spełnia moje oczekiwania.

+ ładne kolory, nr 1 jest jasny i idealnie stapia sie z moja cera
    + matuje na kilka godzin
    + jest trwały
    + spokojnie wytrzymuje cały dzien na twarzy, ale w ciagu dnia trzeba zrobic 1 poprawke obowiazkowo
    + cena (czesto w promocji)
    + bardzo wydajny
    + daje naturalny efekt
    + mozna nakladac go gabeczka lub pedzlem, w obu przypadkach ladnie to wyglada
    + nie ciemnieje na twarzy
    + ladnie komponuje sie z podkladami
    + nie wysusza
    + nie podraznia
    + nie uczula

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak!
  • Mam cerę tłustą ze skłonnością do zmian trądzikowych wobec czego trudno jest mi znaleźć odpowiedni puder. Taki, który dawałby idealny i naturalny efekt zmatowienia, a przy tym nie zapychał i nie był widoczny na twarzy. Produkt Astora poleciła mi kiedyś przyjaciółka. Po przejrzeniu opinii na wizażu stwierdziłam, że warto spróbować i nie żałuję !

Plusy:
    - ładnie matowi cerę
    - daje naturalny efekt
    - cena
    - nie podkreśla suchych skórek
    - nie ściera się
    - idealnie łączy się z podkładem
    - ładnie utrzymuje róż i bronzer przez cały dzień
    - jest baaardzo wydajny (zwykle puder wystarczał mi na ok. miesiąc. W tym przypadku jedno opakowanie wystarczyło mi na przeszło rok (!) Podejrzewam, że mogłabym cieszyć się nim dłużej, ale przez moją nieuwagę upadł mi kiedyś na kafelki w łazience, a z racji tego, że w opakowaniu było go bardzo mało, pokruszył się. Jeszcze tego samego dnia bez żadnych wątpliwości kupiłam nowe opakowanie)
    - nie posiada żadnego zapachu
    - nie zapycha

Minusy:
    Dla niektórych może minusem być brak gąbeczki (ja akurat się z tego cieszę. Nigdy nie używam tych dołączonych. Takie produkty zawsze nakładam pędzlem) oraz lusterka (to również według mnie żaden problem. Nie robię poprawek w ciągu dnia).

Nie da się go nie kochać !

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patrycja9229 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Jeden z najlepszych pudrów jakie miałam.

Plusy:
    + matowi na długo
    +jest trwały
    +nie kruszy się
    +nie podkreśla suchych skórek
    +cena warta jakości
    +dobrze się go nakłada

Minusy:
    -słabej jakości opakowanie, wiele razy mi pękło

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4/5 opakowań

Chcesz pochwalić karolinapwd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja!
  • Długo szukałam idealnego pudru. Ciągle albo dobierałam za ciemny albo nie taki który by mi w pełni odpowiadał. Ten natrafiłam na promocji, do tego koleżanka mi go poleciła więc się skusiłam i nie żałuje. Jest delikatny, nie pozostawia maski na twarzy, dobrze się rozprowadza, starcza na długo, ładnie dopasowuje się do cery.
    Jestem z niego bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: około rok
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić kathleen39 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale...
  • Puder kupiłam po to, by matowił i wyrównywał kolor mojej problematycznej skóry, jednocześnie nie pogarszając jej stanu - i to zadanie puder Astora spełnia jak najbardziej. Matuje cerę na parę dobrych godzin. Jest zmielony bardzo drobno i dzięki temu daje naturalny efekt. Jestem dość blada (a tak przynajmniej sądziłam do tej pory), więc kupiłam najjaśniejszy odcień - początkowo wydawało mi się, że za bardzo mnie bieli, ale po chwili "stapiał" się ze skórą i efekt końcowy był zawsze OK. Wadą tego produktu jest niestety badziewne opakowanie, które połamało mi się "od patrzenia". Druga wada wyszła na jaw po kilku miesiącach użytkowania. Puder jest bardzo wydajny, bo po dobrych 3 miesiącach nie udało mi się jeszcze dotrzeć do denka, ale niestety na powierzchni pojawiły się takie nieestetyczne grudki i "wybłyszczenia" - nie wiem, czy poprawnie opisuję ten efekt, ale wygląda to tak, jakby puder "skamieniał" w tych miejscach. Niby wiem, że to nic takiego, ale trochę mnie to zniechęca do jego dalszego używania. Ot, logika.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aboutblank za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Jest to pierwszy puder, jakiego zaczęłam używać i raczej nie będę szukać dalej
    Dla mnie jest idealny.
    Nie mam problemów z cerą, oczekuję jedynie ujednolicenia kolorytu i delikatnego, naturalnie wyglądającego zmatowienia - a ten kosmetyk Astora spełnia te oczekiwania w 100 %

Używam odcienia (chyba) najjaśniejszego - 001 ***> nie jest zbyt blady, nie odznacza się na twarzy, nie podkreśla suchych skórek.

Szkoda, że puder nie posiada lusterka ani gąbeczki, co może stanowić problem dla dziewczyn, które poprawiają makijaż w ciągu dnia. Ja pudru ze sobą nie noszę, więc lusterka nie potrzebuję, a gąbeczki dokupiłam w Rossmannie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić imperfect za czytelną i pomocną recenzję?