Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)

Powiększ Astor, Mattitude Anti Shine (Puder matujący)
Produkt dostępny w 11 sklepach. Cena już od 18,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: q123

Lekka transparentna formuła pudru zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i filtr UV. A wszystko to, aby zapewnić Ci satynowo-matowe wykończenie. Pochłania nadmiar wydzielanego przez gruczoły sebum, nie wysuszając skóry. Dodatkowo koi, odżywia i chroni cerę, jednocześnie długo się utrzymując.

Cena: ok. 25zł / 14g
/s/

• Bardzo dobry
  • Bardzo go polubiłam i chyba nie rozstanę się z nim na długo.
    Używam odcienia 001 i jest dla mnie idealny.
    Mimo, że jest bardzo blady (większość nawet najjaśniejszych odcieni w pudrach innych firm jest dla mnie za ciemna), to skutecznie wyrównuje koloryt twarzy.
    Nałożony pędzlem daje bardzo delikatną warstewkę matującą, która trzyma się nieco krócej (u mnie ok 3ch godzin), niż nałożony gąbeczką.Przy tej drugiej opcji, daje pełne, ale nie przesadne! pokrycie i zupełnie naturalny look (nałożony w ten sposób trzyma się do 7-8 godzin. [Dodam, że stosuję go przeważnie z kremami BB].
    Nie wysusza skóry, nie uczula, nie podrażnia, nie ściera się. Poza tym jest bardzo wydajny.

Ma same plusy i tylko dwa minusy- cena (najlepiej trafić w promocję) i oczywiście plastikowe opakowanie bez gąbki i lusterka.

Polecam!

Używam tego produktu od: 4ch miesięcy

Chcesz pochwalić gramONA_Fabiola za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Paula Piotrkowska mięśnie brzucha

• To nie jest jeszcze to, ale nie widzę lepszej opcji
  • Nie jest to mój puder-marzenie, ale nie widzę alternatywy w podobnej cenie.

Plusy:
    + nieźle matuje, a jednocześnie ma bardzo delikatne drobinki rozświetlająca, więc twarz nie jest absolutnie płaska
    + KOLOR! mam najjaśniejszy i jest super jasny w porównaniu do innych dostępnych w drogeriach pudrów w kamieniu
    + delikatnie kryje
    + nie wpada w różowe ani żółte czy pomarańczowe tony, jego odcień jest ładny, neutralny
    + nie podkreśla suchych skórek
    + nie ściera się

+/-
    cena - zwykle poluję na promocję i wtedy jest tanio

Minusy:
    - tandetne opakowanie (często mi coś w nim pęka lub przestaje się domykać dobrze - zamknięcie jest na "wcisk", z czasem się luzuje)
    - nie ma gąbeczki ani lusterka
    - po kilku godzinach trzeba poprawić

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: pewnie z 5

Chcesz pochwalić martaakow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Za
    Daje dobre wykończenie makijazu
    Nie robi "tapety" jeśli nie przesadzi sie z ilością
    Jest lekki nie czuc go na twarzy
    Wytrzymuje jakies 6 godz bez świecenia

Przeciw nie ma

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Pantofelek9696 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyklaczek
  • Potrzebowałam czegoś co głównie utrwali mi podkład na skórze, a przy tym będzie miał kolor, który nieco podbije krycie. Sprawa matu była dla mnie drugorzędna, bo jakoś nigdy nie przywiązywałam do tego wagi.

Posiadam odcień 002 z którego jestem zadowolona. To jasny beż, wpadający w żółte tony, choć w pudełku może wydawać się ciemniejszy. Dale lekkie krycie, bardziej wyrównujące koloryt, gdy użyję go na krem tonujący o niezbyt idealnym odcieniu to on poprawia go, dając przyzwoity efekt. Dobrze współgra z różnymi podkładami i kremami, utrwala je na długo. Nie przeszkadzają mu też kosmetyki nałożone na niego jak róż czy bronzer, nie wpływa na ich kolor ani trwałość.
    Niestety nie daje rady z utrzymaniem matu, po godzinie można zauważyć świecący się nos i policzki. Jak większość pudrów w kamieniu jest wydajny, posiada przyjemny zapach, jednak nieodczuwalny na skórze.

Mimo, że nie wyrządził żadnej szkody wątpię abym kupiła go podobnie. Działanie nie zachwyca, a cena odstrasza. Zresztą, za mniejsze pieniądze można kupić lepszy jakościowo produkt, a na pewno o trwalszym wieczku- moje nieco połamało się podczas podróży. Mimo wszystko zakupu nie żałuję.

Używam tego produktu od: Maja 2015
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić To_tylko_Megilena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mąka na twarzy
  • Dosyć dobrze matuje, wytrzymuje dłużej niż poprzednie moje pudry matujące, po których już po niecałej godzinie zaczynałam się świecić, ten daje mi efekt matu na jakieś 3h, jeśli nie ma upału. Ale to tyle dobrego. Kupiłam kolor 002 najjaśniejszy, mam jasna karnacje, ale po tym odcieniu wyglądam po prostu biało! Jakbym nałożyła mąkę na w twarz! Drugi odcień, czyli 003 był z kolei za ciemny i za pomarańczowy. Poza tym puder strasznie zapycha pory, podkreśla suche skórki, skład też mega chemiczny. Szukam dalej.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Chanel85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobry produkt

+nie tworzy maski
    +dobrze matuje
    +maksymalnie wydajny. Obecny mam prawie rok i nadal jest. Co prawda nie zawsze używam, ale tak mniej więcej 7 miesięcy użytkowania u mnie wytrzymuje
    +dobre dopasowanie do cery
    +wart swojej ceny

jedyny minus to to że rozwaliło mi się pudełeczko

Używam tego produktu od: dwa lata

Chcesz pochwalić huliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny puder
  • Fajny puder, mam go w odcieniu 002, bardzo przypomina mi rimmel stay matte w kolorze 001. Nie daje mocnego matu, nie ma mocnego krycia, dobrze utrwala makijaż. Jest wydajny, lekki, trwały. Bardzo go lubię i polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić leangirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Pierwszy raz kupiłam ten puder i od razu go polubiłam- puder ładnie się rozprowadza, kolor ładnie dopasowuje się do cery, nie robi maski. Jest dosyć trwały, dobrze się trzyma i nie brudzi ubrań.

Jedynym minusem jest brak gąbeczki. Cena adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić bernikula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak!
  • Wiele lat szukałam i w końcu znalazłam!
    \nPLUSY
    \n- kolor! (bardzo jasny, ale nie jest biały)
    \n-bardzo wydajny (pierwszy kupiłam w grudniu i dużyłam nieco ponad dwa opakowania, a mamy początek maja
    \n-matuje, spełnia swoje zadanie
    \n-dosyć naturalnie wygląda, chyba, że ktoś doda go za dużo, albo nie potrafi tego zrobić
    \n-zapach, konsystencja OK, nie kruszy się
    \n- testowałam wiele najróżniejszych i ten jest najlepszy, po prostu
    \n- nie dodają do niego żadnych dodatków, które są widoczne do twarzy, jak np. Kobo
    \n-treściwy
    \nMINUSY
    \n- jakby mniej kosztował (ok.31-35 zł), to bym się nie pogniewała, ale w promocji idzie dorwać za lekko ponad 20 zł, także nie ma co narzekać
    \n- powinien być bardziej trwały
    \n-nietrwałe opakowanie, jedno mi się złamało, a drugie stale otwiera
    \n-brak lusterka, puszku

Chcesz pochwalić BeatryczeKefir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na większe wyjście
  • Puder ten kupiłam na ostatniej, pażdziernikowej promocji w Rossmannie 1 + 1. Jestem z niego bardzo zadowolona, spełnia moje oczekiwania.

+ ładne kolory, nr 1 jest jasny i idealnie stapia sie z moja cera
    + matuje na kilka godzin
    + jest trwały
    + spokojnie wytrzymuje cały dzien na twarzy, ale w ciagu dnia trzeba zrobic 1 poprawke obowiazkowo
    + cena (czesto w promocji)
    + bardzo wydajny
    + daje naturalny efekt
    + mozna nakladac go gabeczka lub pedzlem, w obu przypadkach ladnie to wyglada
    + nie ciemnieje na twarzy
    + ladnie komponuje sie z podkladami
    + nie wysusza
    + nie podraznia
    + nie uczula

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?