L`Oreal, Kod Młodości, Odmładzający krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Powiększ L`Oreal, Kod Młodości, Odmładzający krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Zgłaszająca osoba: Hexxana

Po 10 latach badań nad genami powstał odmładzający, przeciwzmarszczkowy krem na dzień. Opatentowana technologia Pro-Gen została opracowana w celu zwiększenia zdolności odnawiania się skóry i przywrócenia jej naturalnego kodu młodości. Z wiekiem aktywność genów spada, dlatego skóra regeneruje się aż do pięciu razy wolniej. Krem z linii Kod Młodości łączy nową technologię Pro-Gen i adenozynę (składnik DNA). Technologia Pro-Gen poprawia zdolność skóry do odnowy i pomaga przywrócić jej naturalną barierę ochronną, a adenozyna widocznie redukuje zmarszczki.
W efekcie używania kremu skóra odzyskuje gładkość, jest wypoczęta i pełna blasku. Od pierwszego użycia rozpoczyna się proces redukcji zmarszczek.

Cena: ok. 70zł / 50ml
/s/

• Niefajny
  • To nie był krem przyjemny w stosowaniu. Zapach - dla mnie okropny, jakby podbity nutką spirytusu saicylowego. Działanie też niespecjalne: moja skóra nie wyglądała po tym kremie najładniej, w góle ciężko go było rozsmarować. Jak napisała jedna z dziewcząt niżej: produkt ma konsystencję nieprzyjemnej mazi, fuj.

Mam skórę normalną ze skłonnością do podrażnień i trądziku. 30 lat i pierwsze zmarszczki.
    Krem mnie nie zapchał, natomiast zostawiał po sobie wrażenie ściągnięcia skóry (dlatego starałam się nakładać trochę więcej).
    Zmarszczki rzeczywiście były mniej widoczne, wydaje mi się jednak, że to tylko kwestia odbicia światła. Produkt przypominał mi bowiem troszeczkę bazy silikonowe pod makijaż, które też wygładzają skórę - ale tylko optycznie.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno, nie była to wielka przyjemność

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Ładny zapach, ale coś nie zadziałało
  • Krem ładnie pachnie, ma ładną konsystencję i całkiem dobrze się wchłania - przynajmniej na mojej twarzy.
    Niestety zaobserwowałam, że zaczęły mi się pojawiać wokół twarzy krosty - coś, co nie przytrafia mi się za często. Nawet w czasie dojrzewania los oszczędził mi krost. A tu nagle krosty, i nie wiadomo z jakiej przyczyny! Nie były za częste, ani zbyt widoczne, więc nie robiłam afery - ale trochę psuły mi humor.
    Krem się skończył, krosty zniknęły. W sumie mogły też pojawić się i zniknąć z zupełnie innego powodu. A z tym kremem to był tylko fatalny zbieg okoliczności. Ale po powyższy krem i tak nie odważę się już sięgnąć

Używam tego produktu od: Rok temu, przez parę miesięcy

Chcesz pochwalić bea_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • silikonowy glutek
  • Jeżeli ten krem powstał po 10 latach badań, to był to czas zmarnowany....
    Krem jest silikonową glajdą, która zostawia na twarzy niemiłą powłokę (na szczęście nietłustą), jakby film. Nawilża, nie trzeba się "dosmarowywać" w ciągu dnia. I nic poza tym. Na szczęście nie uczulił.
    Konsystencja i działanie jest bardziej adekwatne do kremu do rąk i tak też go teraz używam.
    Dobrze, ze był kupiony w promocji, bo jest to i tak mój najdroższy krem do rąk.

Używam tego produktu od: męczę od miesiąca jako krem do rąk
    Ilość zużytych opakowań: połowa 50 ml

Chcesz pochwalić Agnieszka_02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowana
  • Określam krem na dzień.
    Krem jest ciężki. Sprawia wrażenie mazi silikonowej. Pozostawia dziwną powłokę na twarzy, którą trudno spłukać z buzi ( Zwłaszcza po zmieszaniu z potem). Jedynie dobry tonik pozwala zmyć krem.
    Wrażenie maski. Słabo nawilżał. Konieczne było w ciągu dnia kilkakrotne wklepywanie kremu w twarz.
    Nie zauważyłam spłycenia zmarszczek, czy redukcji. Mam wrażenie, że "proces powstawania zmarszczek spowolnił się, ale jakichś przełomowych efektów nie widzę. Krem gęsty, silikonowy i mało wydajny. Miły delikanty zapach. Nie uczulił.

Chcesz pochwalić joanna789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Właściwie oceniam wersje nocną, której tu nie ma ale nie sądzę aby była między nimi jakaś dramatyczna różnica.
    Przede wszystkim krem się nie wchłania tzn. po nałożeniu na skórę twarzy pozostaje na niej w postaci matowej powłoki. Twarz nie jest ani gładsza, ani zmarszczki nie wydaja się płytsze, jest po prostu pokryta matowym filmem. Nie jestem pewna z czego to wynika.. czy to nadmiar silikonu??? to bardzo prawdopodobne bo ten krem przypomina mi bazę pod makeup Sephory, która właśnie tworzy na twarzy powłokę.
    Czy skóra rano wygląda lepiej? Zdecydowanie nie Nadal pozostaje matowa i nie zauważyłam aby była bardziej wypoczęta lub nawilżona... Nie wiem po co miałabym stosować dalej taki kosmetyk.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić msj40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem dobry, ale bez rewelacji
  • Na pocztku muszę podkreślić to, że jest o niebo lepszy od kremu pod oczy z tej samej serii. Używam go codziennie, nie jest złym kremem, ale w tej cenie i po tym co jest obiecywane na ulotce, średnio działa. Napewno będę rozglądać się za innym.

plusy:
    - ładny zapach
    - szybko się wchłania
    - nie podrażnia skóry
    - nie zatyka porów
    - nie roluje się, jest dobry pod makijaż

minusy:
    - mało wydajny
    - duża cena
    - średnio nawilża
    - napewno nie spłyca zmarszczek
    - nie nadaje skórze obiecanego blaskuUżywam tego produktu od: 1,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić takamalaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny...
  • Ten kremik jest chyba jedynym,do którego na pewno wrócę. Przeważnie po skończeniu jednego opakowania kremu szukam kolejnego, lepszego. Tym jestem zachwycona. Przede wszystkim bardzo dobrze nawilża, cudownie, delikatnie pachnie przez co aplikacja jest niesamowitą przyjemnością. Polecam.

Używam tego produktu od: 0.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1-calusieńkie

Chcesz pochwalić coloramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj KWC
  • Używam go na dzień od ponad roku a od pół roku także wersji na noc i sądzę że to dla mnie jeden z lepszych kremów.
    Idealnie nadaje sie pod pokład, szybko sie wchłania, nie roluje sie, nie pozostawia tłustej warstwy. Ładnie nawilża cerę, w moim przypadku dobrze redukuje zmarszczki i zapobiega powstaniu nowym. Nie zatyka porów.
    Wyrównuje koloryt skóry przy systematycznym stosowaniu. Wersja na noc daje fajny efekt odświeżonej i wypoczętej skóry rano.
    Cena: zawsze udaje mi sie trafić na promocje i nie kupiłam go drożej niż za 35-45 zł.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: chyba 5

Chcesz pochwalić tardis6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Krem zakupiłam do przetestowania- skusiła mnie reklama telewizyjna.. Nie jest najgorszy- delikatnie, przyjemnie pachnie, nie jest tłusty i lekko napina skórę. Przeraża mnie jednak jego sztuczny skład chemiczny. No i cena..Stanowczo za dużo jak na tą markę i jakość.

Używam tego produktu od: pół roku temu

Chcesz pochwalić Katherine7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem dobry!
  • Krem pieknie pachnie, swietnie nawilza i rozswietla moja sucha cere. Skora naprawde zdrowo wyglada i jest bardzo wygladzona. Krem nadaje sie swietnie pod makijaz. Niestety opakowanie nie zawiera informacji o filtrach przecislonecznych....ale w moim przypadku to nie ma znaczenia, gdyz zawsze uzywam podkladu z filtrem.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: pol

Chcesz pochwalić izA xxx za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij