L`Oreal, Kod Młodości, Odmładzający krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Powiększ L`Oreal, Kod Młodości, Odmładzający krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Zgłaszająca osoba: Hexxana

Po 10 latach badań nad genami powstał odmładzający, przeciwzmarszczkowy krem na dzień. Opatentowana technologia Pro-Gen została opracowana w celu zwiększenia zdolności odnawiania się skóry i przywrócenia jej naturalnego kodu młodości. Z wiekiem aktywność genów spada, dlatego skóra regeneruje się aż do pięciu razy wolniej. Krem z linii Kod Młodości łączy nową technologię Pro-Gen i adenozynę (składnik DNA). Technologia Pro-Gen poprawia zdolność skóry do odnowy i pomaga przywrócić jej naturalną barierę ochronną, a adenozyna widocznie redukuje zmarszczki.
W efekcie używania kremu skóra odzyskuje gładkość, jest wypoczęta i pełna blasku. Od pierwszego użycia rozpoczyna się proces redukcji zmarszczek.

Cena: ok. 70zł / 50ml
/s/

• Niefajny
  • To nie był krem przyjemny w stosowaniu. Zapach - dla mnie okropny, jakby podbity nutką spirytusu saicylowego. Działanie też niespecjalne: moja skóra nie wyglądała po tym kremie najładniej, w góle ciężko go było rozsmarować. Jak napisała jedna z dziewcząt niżej: produkt ma konsystencję nieprzyjemnej mazi, fuj.

Mam skórę normalną ze skłonnością do podrażnień i trądziku. 30 lat i pierwsze zmarszczki.
    Krem mnie nie zapchał, natomiast zostawiał po sobie wrażenie ściągnięcia skóry (dlatego starałam się nakładać trochę więcej).
    Zmarszczki rzeczywiście były mniej widoczne, wydaje mi się jednak, że to tylko kwestia odbicia światła. Produkt przypominał mi bowiem troszeczkę bazy silikonowe pod makijaż, które też wygładzają skórę - ale tylko optycznie.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno, nie była to wielka przyjemność

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Ładny zapach, ale coś nie zadziałało
  • Krem ładnie pachnie, ma ładną konsystencję i całkiem dobrze się wchłania - przynajmniej na mojej twarzy.
    Niestety zaobserwowałam, że zaczęły mi się pojawiać wokół twarzy krosty - coś, co nie przytrafia mi się za często. Nawet w czasie dojrzewania los oszczędził mi krost. A tu nagle krosty, i nie wiadomo z jakiej przyczyny! Nie były za częste, ani zbyt widoczne, więc nie robiłam afery - ale trochę psuły mi humor.
    Krem się skończył, krosty zniknęły. W sumie mogły też pojawić się i zniknąć z zupełnie innego powodu. A z tym kremem to był tylko fatalny zbieg okoliczności. Ale po powyższy krem i tak nie odważę się już sięgnąć

Używam tego produktu od: Rok temu, przez parę miesięcy

Chcesz pochwalić bea_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • silikonowy glutek
  • Jeżeli ten krem powstał po 10 latach badań, to był to czas zmarnowany....
    Krem jest silikonową glajdą, która zostawia na twarzy niemiłą powłokę (na szczęście nietłustą), jakby film. Nawilża, nie trzeba się "dosmarowywać" w ciągu dnia. I nic poza tym. Na szczęście nie uczulił.
    Konsystencja i działanie jest bardziej adekwatne do kremu do rąk i tak też go teraz używam.
    Dobrze, ze był kupiony w promocji, bo jest to i tak mój najdroższy krem do rąk.

Używam tego produktu od: męczę od miesiąca jako krem do rąk
    Ilość zużytych opakowań: połowa 50 ml

Chcesz pochwalić Agnieszka_02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowana
  • Określam krem na dzień.
    Krem jest ciężki. Sprawia wrażenie mazi silikonowej. Pozostawia dziwną powłokę na twarzy, którą trudno spłukać z buzi ( Zwłaszcza po zmieszaniu z potem). Jedynie dobry tonik pozwala zmyć krem.
    Wrażenie maski. Słabo nawilżał. Konieczne było w ciągu dnia kilkakrotne wklepywanie kremu w twarz.
    Nie zauważyłam spłycenia zmarszczek, czy redukcji. Mam wrażenie, że "proces powstawania zmarszczek spowolnił się, ale jakichś przełomowych efektów nie widzę. Krem gęsty, silikonowy i mało wydajny. Miły delikanty zapach. Nie uczulił.

Chcesz pochwalić joanna789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Właściwie oceniam wersje nocną, której tu nie ma ale nie sądzę aby była między nimi jakaś dramatyczna różnica.
    Przede wszystkim krem się nie wchłania tzn. po nałożeniu na skórę twarzy pozostaje na niej w postaci matowej powłoki. Twarz nie jest ani gładsza, ani zmarszczki nie wydaja się płytsze, jest po prostu pokryta matowym filmem. Nie jestem pewna z czego to wynika.. czy to nadmiar silikonu??? to bardzo prawdopodobne bo ten krem przypomina mi bazę pod makeup Sephory, która właśnie tworzy na twarzy powłokę.
    Czy skóra rano wygląda lepiej? Zdecydowanie nie Nadal pozostaje matowa i nie zauważyłam aby była bardziej wypoczęta lub nawilżona... Nie wiem po co miałabym stosować dalej taki kosmetyk.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić msj40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem dobry, ale bez rewelacji
  • Na pocztku muszę podkreślić to, że jest o niebo lepszy od kremu pod oczy z tej samej serii. Używam go codziennie, nie jest złym kremem, ale w tej cenie i po tym co jest obiecywane na ulotce, średnio działa. Napewno będę rozglądać się za innym.

plusy:
    - ładny zapach
    - szybko się wchłania
    - nie podrażnia skóry
    - nie zatyka porów
    - nie roluje się, jest dobry pod makijaż

minusy:
    - mało wydajny
    - duża cena
    - średnio nawilża
    - napewno nie spłyca zmarszczek
    - nie nadaje skórze obiecanego blaskuUżywam tego produktu od: 1,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić takamalaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny...
  • Ten kremik jest chyba jedynym,do którego na pewno wrócę. Przeważnie po skończeniu jednego opakowania kremu szukam kolejnego, lepszego. Tym jestem zachwycona. Przede wszystkim bardzo dobrze nawilża, cudownie, delikatnie pachnie przez co aplikacja jest niesamowitą przyjemnością. Polecam.

Używam tego produktu od: 0.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1-calusieńkie

Chcesz pochwalić coloramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj KWC
  • Używam go na dzień od ponad roku a od pół roku także wersji na noc i sądzę że to dla mnie jeden z lepszych kremów.
    Idealnie nadaje sie pod pokład, szybko sie wchłania, nie roluje sie, nie pozostawia tłustej warstwy. Ładnie nawilża cerę, w moim przypadku dobrze redukuje zmarszczki i zapobiega powstaniu nowym. Nie zatyka porów.
    Wyrównuje koloryt skóry przy systematycznym stosowaniu. Wersja na noc daje fajny efekt odświeżonej i wypoczętej skóry rano.
    Cena: zawsze udaje mi sie trafić na promocje i nie kupiłam go drożej niż za 35-45 zł.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: chyba 5

Chcesz pochwalić tardis6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Krem zakupiłam do przetestowania- skusiła mnie reklama telewizyjna.. Nie jest najgorszy- delikatnie, przyjemnie pachnie, nie jest tłusty i lekko napina skórę. Przeraża mnie jednak jego sztuczny skład chemiczny. No i cena..Stanowczo za dużo jak na tą markę i jakość.

Używam tego produktu od: pół roku temu

Chcesz pochwalić Katherine7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem dobry!
  • Krem pieknie pachnie, swietnie nawilza i rozswietla moja sucha cere. Skora naprawde zdrowo wyglada i jest bardzo wygladzona. Krem nadaje sie swietnie pod makijaz. Niestety opakowanie nie zawiera informacji o filtrach przecislonecznych....ale w moim przypadku to nie ma znaczenia, gdyz zawsze uzywam podkladu z filtrem.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: pol

Chcesz pochwalić izA xxx za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 171 raz(y)
  • nie jest wart używania
  • jest nieprzyjemny , tłusty , chemiczny , sztuczny i na samą myśl używania ponownego moja cera alergicznie reaguje

nie polecam osobom powyżej 25 lat , nie na cerę tłustą czy mieszaną

nie ufam tanim kremom przeciwzmarszczkowym i nie dam się więcej nabrać na zakup

nie polecam , strata czasu i żadnej profilaktyki na przyszłość , jakbym smarowała twarz gliceryną czy kremem nivea

10 lat badań i taka pomyłka ???

Ilość zużytych opakowań: 2/50 ml

Chcesz pochwalić AmmmS za czytelną i pomocną recenzję?
  • uf...skończyłam opakowanie...

• gwiazdki przyznaję za:
    * bardzo przyjemny w użyciu (i za to extra*)
    * treściwy, gęsty - ale nie zostawia tłustej warstewki
    * nie zatyka porów! (mam cerę mieszaną 35+)
    * nadaje się pod makijaż
    * wystarczająco nawilża (mam cerę mieszaną)
    * ma dosc przyjemny zapach

co mu zarzucam :
    - w porównaniu do innych używanych przeze mnie kremów średnio wydajny
    - nie zauważyłam redukcji zmarszczek, ani tych głębszych, ani żadnych innych
    - nie zauważyłam obiecywanego blasku
    - krem kupiłam w promocji, więc nie zarzucę mu że drogi

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martiszkas za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubię go
  • Uzywam tego kremu juz od dwoch miesiecy i niestety jest to kosmetyk z ktorym sie mecze. Teoretycznie adresowany dla mnie a w praktyce nie sluzy mi. Jest gesty, tresciwy ale jednoczesnie dobrze sie wchlania. Ma dosc przyjemny zapach i jest wydajny. Powoduje blyszczenie twarzy i nieprzyjemne wrazenie, ze twarz jest czyms oblepiona. Nie wspolgra z ciezszymi podkladami. Niestety nie zaobserwowalam efektow odmldzajacych w stopniu minimalnym.

Używam tego produktu od: dwa miesiace

Chcesz pochwalić DoriskaJ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 18 raz(y)
  • działa
  • musze przyznac,ze jestem zadowolona z tego kremu.naprawde swietnie wygladza i ujednolica skore twarzy,widoczny efekt odswiezenia i szybkie odzyskanie blasku poszarzałej cery.zmarszczki faktycznie spłycone.jedyna wada tak jak kazdego kremu dziala w momencie stosowania po zaprzestaniu cera powraca do poprzedniego wygladuprzyjemny zapch,jak rowzniez konystencja,łatwo sie wchlania,godny wyprobowaniapolecam.jak na produkt w takiej cenie naprawde ok

Używam tego produktu od:2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:koncze 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić yd79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wierzę w cuda...
  • Niezły ale nie powala na kolana. Nie wierzę w cuda, nowości, długoletnie badania itd. Natura naturą i tego niestety nie przeskoczymy... Nie ma to jak ultra nawilżenie i dobre stymulujące skórę składniki a nie krem który tylko na chwilę "PODPOMPUJE" skórę....
    Wyliczę krotko co na plus i na minus:
    + ładny zapach
    + niezła konsystencja
    + dobrze się wchłania
    - utrzymuje długotrwały mat, nawet rozświetlający podkład nałożony na niego staje się matującym a tego nie lubię...
    - słabo nawilża, po kilku godzinach jest mi "ciasno" we własnej skórze... nie daje długotrwałego komfortu bardzo suchej cerze
    - znikają owszem ale tylko te "zmarszczki" wywołane przesuszeniem... i niestety tylko na chwilę, wszystkie głębsze pozostają niewzruszone...
    -/+ niektóre podkłady, ślizgają się po nim, może dlatego że aż kipi od silikonów. Ale kompakt Chanela TI dla odmiany wygląda i aplikuje się bosko
    Ocena ogólna 2 i 1/2 gwiazdy.
    Cena jak na takiego "przeciętniaka" w polskich warunkach wygórowana. Przywiozłam z Francji, cena po przeliczeniu podobna, nawet chyba nieco niższa... U nas "rarytas" tam "zwyklak".
    O jego "bracie" pod oczy mam nieco lepsze zdanie

Używam tego produktu od: 2 mce

Chcesz pochwalić kasiaoli2001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla tłustej
  • Mogłabym się podpisać pod wszystkimi wcześniejszymi recenzjami jeśli chodzi o działanie tego kremu na skórę twarzy - bardzo ładnie rozświetla, napina, zmarszczki mimiczne są troszkę mniej widoczne... Ale niestety w przypadku mojej tłustej cery nadaje się tylko do stosowania na noc. Gdy raz zastosowałam go tak jak zaleca producent- na dzień - nie tylko nie zauważyłam żadnego matu, ale dosłownie po pół godzinie okropnie się świeciłam, a makijaż spływał mi z twarzy.Niestety zauważyłam także częstsze "niespodzianki" na twarzy.
    W moim przypadku niestety krem nie całkiem się sprawdził, ale można spróbować, bo każda cera reaguje troszkę inaczej. Ja raczej wrócę do kremów z retinolem - dających bardzo podobny efekt, ale bez skutków ubocznych.

Używam tego produktu od:2 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!!!
  • Kupiłam ten krem zachęcona dobrymi opiniami na wizażu i nie zawiodłam się. Krem jest rzeczywiście świetny. Doskonale się wchłania, wygładza zmarszczki i rozświetla cerę. Ma przyjemny zapach i jest wydajny. Próbowałam już wiele różnych kremów tych tańszych i tych z wyższej półki ale żaden nie zachwycił mnie tak jak ten. Dodatkowo na mojej twarzy często wyskakują jakieś niespodzianki a po kremach które kupowałam wcześniej nawet częściej. Natomiast po tym nie mam takich problemów. Naprawdę warto spróbować! Dla mnie KWC!

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Ivi_81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy od górnopółkowców
  • Chanel,Dior,Lancome,Biotherm,Juvena MasterCream..lista byłaby długa ,kremów które gościły na mojej toaletcei o dziwo ten skromny kremik Loreala podbil moje serce..za świetne wchlanianie,zapach subtelny i że budzę sie z licem napiętym - widać,ze krem działa--kompleksowo uzywam kremu na dzien i koncentratu na noc..moze to wspólne działanie ma sens..MA!!!! Polecam..wart wyprobowania dla 30 plus

Używam tego produktu od:2mcy

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę spełnia obietnice
  • Po prawie trzech tygodniach używania muszę powiedzieć, że dawno nie miałam tak dobrego kremu do twarzy. Dołączam do grona jego wielbicielek, ponieważ nie tylko zapewnia skórze niesamowitą przyjemność, orzeźwienie i komfort dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji, ale także skutecznie wygładza zmarszczki, rozświetla cerę i sprawia, że kontury twarzy stają się bardziej wyraziste. Krem bardzo szybko się wchłania, dzięki czemu świetnie się sprawdza pod makijażem, ma też przyjemny, delikatny zapach. Cieszę się, że znalazłam krem, który tak się sprawdza na mojej skórze, a jednocześnie nie trzeba wydać na niego połowy miesięcznej pensji.Poleciłam go już swojej przyjaciółce i zamierzam sama kupić kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Chcesz pochwalić molinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dołączam do grona zachwyconych
  • Pierwszy rzut oka: eleganckie, estetyczne opakowanie, które już zachęca do zakupu...

Następnie otwieramy słoiczek, zaczynamy stosowanie tego specyfiku i tu pojawia się...cała magia tego kremu!

Od 3 tygodni stosuję ten cud kosmetyczny i z dnia na dzień jestem coraz bardziej zadowolona, coraz mocniej zachwycona. To oczywiście za sprawą pozytywnych efektów stosowania tego kremu, które dostrzegłam po raz pierwszy już po 2 tygodniach stosowania kremu! Idealnie i szybko się wchłania, doskonale i przyjemnie nawilżając skórę, przy czym nie muszę go nakładać w dużych ilościach, więc jest jak najbardziej wydajny. Cera staje się jaśniejsza, bardziej promienna, pełna blasku, po prostu - młodsza! A co najważniejsze - wygładzają się delikatnie zmarszczki, więc krem spełnia swą główną funkcję, pozwala odzyskać skórze młodzieńczy, ładniejszy wygląd. Długo czekałam na taki krem, polecam i polecać będę.

Używam tego produktu od:3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić ilussiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych!
  • 30+,cera mieszana w kierunku suchej,plytkounaczyniona,sklonna do alergii,podraznien.Minimalne zmarszczki mimiczne,ostatnio troche ogolnych problemow z wygladzeniem skory oraz widocznym efektem zmeczenia.

Krem zaskoczyl mnie bardzo in plus a mianowiecie od samego poczatku uzywanie stalo sie przyjemnoscia
    Najwazniejsze,ze nie doszlo do zadnego podraznienia;nie pozapychal.
    Swietna konsystencja(zelowo-budyniowa)pieknie sie wchlania,zostawiajac na wykonczeniu satynowy mat,wygladzona skore i rewelacyjnie spisuje sie jako baza pod makijaz-nic sie nie roluje,nie warzy!Nalozony makijaz wyglada przyjemnie i estetycznie-dawno juz nie mialam takiego komfortu,zazwyczaj dobranie dobrego kremu pod makijaz to nie lada wyzwanie
    Odczuwalne nawilzenie w ciagu dnia,skora jest miekka,aksamitna i przyjemna w dotyku.

Mijaja 3 tyg.jak uzywam tego kosmetyku na co dzien i uczciwie moge napisac,ze zdaje egzamin,wywiazuje sie z obietnic producenta.
    Skora w widoczny sposob jest wygladzona,uspokojna,zmarszczki mimiczne "rozprasowane" i mnie widoczne.Moge sobie pozwolic na minimalny makijaz kiedy siegam tylko po krem tonujacy-mam mniej do ukrycia i pomimo,ze cera byla widoczny sposob "zmaltertowana" zarwanymi nocami i niezbyt zdrowym trybem zycia odżyla.Owszem to nie tylko kwestia kremu ale jest to wspomagacz,ktory uporal sie z problemem nawilzenia jaki posiadaczkom cer takich jak moja nie jest obcy.

Ciekawa jestem jak krem bedzie spisywac sie w okresie typowo letnim(upały) oraz zimowo-jesiennym (okres kaloryferowy) czy poradzi sobie wtedy?Poki co w warunkach umiarkowanych jest bardzo dobrze,co jest dla mnie dodatkowa zacheta do ponownego zakupu!

Jednak zeby nie bylo tak slodko,to mam ogromny zarzut wobec opakowania-po co pakowac krem w tak koszmarny sloik???Opakowanie jest bardzo ciezkie,nie praktyczne i nie wygodne.
    Wydajnosc w normie-4/5 tygodni przy codziennym uzywaniu.

EDIT:

Mija 3 miesiac uzywania kremu i nadal jestem zadowolona z efektu jaki sie utrzymuje.W okresie natezonych upalow nie obciazal skory i nadal dobrze nawilzal.Kondycja skory widocznie poprawiona

Używam tego produktu od:ponad 3 m-ce
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3 opakowania

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Hexxana za czytelną i pomocną recenzję?