L`Oreal, Kod Młodości, Odmładzający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Powiększ L`Oreal, Kod Młodości, Odmładzający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Zgłaszająca osoba: Hexxana

Innowacja naukowa 2010. Polecany dla kobiet w wieku od 35 do 50 lat.
Po 10 latach badań nad genami powstał odmładzający, przeciwzmarszczkowy krem pod oczy.Opatentowana technologia Pro-Gen została opracowana w celu zwiększenia zdolności odnawiania się skóry i przywrócenia jej naturalnego kodu młodości.
W efekcie używania skóra odzyskuje atrybuty młodości: jest gładka, wypoczęta, pełna blasku. Od pierwszego użycia rozpoczyna się proces redukcji zmarszczek.
Po 1 godzinie skóra jest nawilżona i wygładzona.
Po 1 tygodniu okolice oczu są wypoczęte, cera promienieje.
Po 1 miesiącu redukcja kurzych łapek, cieni i opuchnięć pod oczami.
Aktywuje i widocznie przedłuża młodość skóry.
Z wiekiem aktywność genów spada, dlatego skóra regeneruje się aż do pięciu razy wolniej. Krem z linii Kod Młodości łączy nową technologię Pro-Gen i adenozynę (składnik DNA). Technologia Pro-Gen poprawia zdolność skóry do odnowy i pomaga przywrócić jej naturalną barierę ochronną, a adenozyna widocznie redukuje zmarszczki.

/s/

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Jest ok
  • Mam szczęście do tej serii jaka jest Kod Młodości z L'Oréal, kolejna promocja 50% dzięki czemu kupuje kolejny produkt z ciekawości choć go nie potrzebuje, lecz ciekawość jego działania jest silniejsza .
    Krem w łososiowo białym kolorze jest zamknięty w małym słoiczku, co nie jest za specjalnie higieniczne niestety, za to ma bardzo przyjemną konsystencje: delikatna, kremowa i lekką.Bardzo łatwo się rozprowadza i pozornie szybko wchłania, ale jeśli nie chcemy by się zaczął rolować trzeba odczekać dłuższą chwilę by zacząć makijaż.Mam wrażenie że kremik lekko bieli skórę, rozświetlając ją co nie jest takie złe.
    Stosuje go tylko rano, ale efekty są dość zadowalające, skóra po zastosowaniu jest ładnie napięta, lekko wygładzona, lecz za mało nawilżona.
    Ogólnie mam dość pozytywne odczucia, ale jak wymęczę ten słoiczek to do tego kremu już nie wrócę.

Chcesz pochwalić Zei za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze nawilża
  • od kremów pod oczy wymagam przede wszystkim nawilżenia (w usuwanie zastanych zmarszczek średnio wierze i stawiam na prewencje).

PLUSY:

- szybko się wchłania, ie zostawia tłustego filmu, można szybko po kremie nakładać korektor i wszystko świetnie się komponuje,

- nie podrażnia, nie powoduje szczypania ani łzawienia, również przy nakładaniu na górną powiekę,

- wygładza skórę pod oczami, która staje się bardziej miękka,

- utrzymuje spojrzenie w formie, delikatnie rozjaśnia, nie usuwa cieni całkowicie ale też nie są one większe nię przed jego używaniem,

- neutralny zapach i lekko różowy naturalny kolor to plus,

- opakowanie pozwala wydobyć całość produktu,

- bardzo dobrze nawilża skórę, zapewnia całodzienny komfort

MINUSY:

- nakładany warstwowo roluje się niestety,

- mało wydajny, starczył mi na 6 tygodni codziennego stosowania 2 razy

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • w sam raz
  • Ten krem to moj pierwszy kosmetyk pod oczy. Rok temu moja kosmetyczka doradzila mi zakup jakiegos kremu i padlo troche przypadkowo na kod mlodosci.
    Kremik ma przyjemna lekko gesta konsystencja, jest bardzo wydajny ( 1 sloiczek starcza na prawie 3miesiace, a uzywam go 2 x dziennie). Na efekty trzeba troche poczekac, po kilku tygodniach dopiero zauwazylam, ze skora jest gladsza i drobne zmarszczki wygladzily sie. Mam zawsze glebokie cienie pod oczami, i tutaj kremik nie radzi sobie tak dobrze, delikatnie rozjasnia skore. Za to odejmuje mu jedna gwiazdke.
    Jak z kazdym kremem, trzeba go stosowac regularnie, teraz po kilku miesiacach uzywania widze, ze przy kilkudniowych przerwach skora szybko sie wysusza i zmarszczki szybko wracaja. Ogolnie jestem zadowolona i drugi sloiczek czeka w kolejce do uzywania.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie, drugie wlasnie otwarte

Chcesz pochwalić niebieska parasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • Generalnie fajny kremik, łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, ma delikatniutki zapach i ładnie redukuje podkówki i małe zmarszczki. Wydajny. Ale jest duży minus. Opakowanie! Koszmarny słoiczek, który nie wiadomo którą częścią ciała mam zakręcić po nabraniu na palce kremu. Zamiast się rozpieszczać aplikując krem w okolice oczu trzeba się martwić ażeby odpowiednio postawić szklany słoiczek i by go nie zbić, o co w łazience nie trudno. Beznadziejne jak dla mnie opakowanie średniej klasy producenta. Cena przystępna. Czy kupię ponownie? Nie wiem, może jeśli zmieni się forma opakowania.

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Darkotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • likwiduje podkówki
  • Krem stosuję regularnie od kilku miesięcy więc jestem w stanie go dobrze ocenić. Zależało mi głownie na likwidacji cieni i podkówek pod oczami i ten cel został w moim przypadku zrealizowany. Krem stosuję regularnie rano i wieczorem. Na początku tez nie dostrzegałam spektakularnych rezultatów, ale doczekałam się. Konsystencja odpowiednia na każda porę dnia bo niezbyt tłusta, trzeba tylko umiejetnie wklepywać bo krem lubi sie rolować i wtedy zostawia białe ślady. Słoiczek poręczny i bezproblemowy (do kremów w tubce nie mam szcześcia bo dziubki mi sie łamały). Cena nie jest wygórowana .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bradzo średni kremik
  • Skusiłam się na ten krem ponieważ był na promocji, jednak jego regularna cena nie jest warta tego kosmetyku :/. Stosuje go regularnie, od ok. 1,5 miesiąca i nie widze żadnych, nawet najmiejszych efektów. Słabo nawilża, a to powinno być najważniejsze, krem po rozsmarowaniu/wklepaniu zostawia brzydki biały osad, jest mało wydajny. Pewnie skończe ten słoiczek i będę szukać innego kremu.
    Jego mały plusikami jest jego zapach, bardzo delikatny i to że nie podrażnia skóry ani oczu.Używam tego produktu od: 1,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić takamalaga za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Nie dla mnie
  • Mam 37 lat a krem nie zniwelował żadnej ze zmarszczek. Poza tym uważam iż wysusza dodatkowo skórę. Nie zauważyłam niestety żadnych korzyści :/ . Nie polecam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić ellan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie polecam systematycznie stosowany, zużyte 2 opakowania efektów brak. Słabo sie wchłania, strasznie sie roluje, pozostawia nieprzyjemna białą warstwę na powiekach. Nie zauważyłam redukcji zmarszczek ani zupełnie żadnego działania. Co do ceny to nie wiem ponieważ otrzymałam go gratis do kremu Kod Młodości na dzień. Opakowanie niewygodne, ciężko wydobyć krem.

Używam tego produktu od: kilku miesiec
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić tardis6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry. Polecam !
  • Bardzo dobry krem, o miłej konsystencji i zapachu. Nawilża, napina i mam wrażenie, że nieweluje oznaki zmęczenia. Dobry krem za rozsądną cenę.

Gwiazdkę odejmuję za słoiczek... bo wolę tubki ;-)

Chcesz pochwalić Maka73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkodnik i bubel
  • W moim przypadku regularne stosowanie tego kremu przez 2 tygodnie spowodowało piękne wyeksponowanie zmarszczek. Normalnie mam pod oczami delikatne ryski, a ten krem pogłębił je do rozmiarów Wielkiego Kanionu.
    Poza tym skóra stała się szara i zmęczona, co na początku przypisywałam niewyspaniu, bo krem wydawał się w porządku: nawilżał, dobrze się wchłaniał. Ale odstawiłam go i powoli wracam do normalnego wyglądu.
    Radzę uważać z tym kremem, bo wydaje się, że to dobry produkt, a może narobić sporych szkód.
    Cena z kosmosu - biorąc pod uwagę jakość i dodatkowo niehigieniczne opakowanie.
    Podsumowanie: szkodnik i bubel.

Polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć jak będą wyglądać za 10 lat.
    Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić syshda za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Używanie tego kremu przyniosło skutki odwrotne od oczekiwanych. Skóra pod oczami nie była ani porządnie nawilżona, ani odmłodzona. O tyle dobrze, że przynajmniej nie podrażnił. Stosowałam go na noc (bo nie ma filtrów) a rano widziałam, że skóra jest ściągnięta i drobne zmarszczki są przez to jeszcze bardziej widoczne. Szkoda, bo wiązałam z nim duże nadzieje, częściowo pod wpływem pozytywnych opinii z wizazu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zlotazaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dziękuję
  • Kupiłam ten kremik zachęcona pozytywnymi opiniami. Niestety w moim przypadku nie okazał się żadnym cudem i na pewno do niego nie wrócę.
    Na początku faktycznie wydawał mi się świetny i przez pierwsze kilka dni byłam zadowolona, skóra pod oczami wydawała się taka promienna. Jednak im dalej w las tym było gorzej. Efekt promienności zniknął po kilku dniach, skóra zrobiła się ściągnięta, niedostatecznie nawilżona i co najgorsze pojawiły się nowe zmarszczki! Teraz muszę szybko znaleźć coś co naprawi te szkody i nie wiem nawet czy dokończę ten słoiczek.
    Krem ma taki plus, że nie podrażnia moich mega wrażliwych oczu. Cała reszta na minus. Nie polecam.Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lulaluna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem.
  • Kupiłam go po promocji za 40 zł i nie wiem, czy jest wart więcej. Fajna konsystencja, jest bardzo gęsty, dobrze się nakłada. Nieźle nawilża i lekko napina skórę, ale po ponad 3 miesiącach codziennego stosowania 2 razy dziennie nie zauważyłam żadnych efektów innych niż nawilżenie. Bardzo wydajny, ale słoik jest niehigieniczny.Używam tego produktu od: parę miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Dostalam go od kolezanki, bo sama prawdopodobnie nie kupilabym. Po pierwszym miesiacu stosowania bylam nastawiona do niego negatywnie bo nic nadzwyczajnego z moja skora wokol oczu nie uczynil. Jednak jest bardzo wydajny wiec uzywalam go dalej. I dobrze, bo krem oprocz przyjemnosci uzywania (gęsty ale dobrze wchlaniajacy sie, bez zapachu) przynosi widoczne rezultaty. Ładnie napial i wygladzil skore, splycil zmarszczki, odmlodzil spojrzenie. Jednak na rezultaty trzeba poczekac.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Chcesz pochwalić DoriskaJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • pielegnuje i nie podraznia
  • Ja nie wierze w cuda, zaden krem nie odmaladza ale czasem mozna trafic na kosmetyk ktory swietnie pielegnuje skore a do tego nie podraznia. Szczegolnie wazne jest to dla mnie w przypadku moich oczu bo o ile twarz moge traktowac wszystkim, nawet sie nie zaczerwieni to oczy mam turbo wrazliwe. A krem ten jest niesamowicie delikatny, nie powoduje zadnego dyskomfortu, zaczerwienienia czy pieczenia. Ma do tego gesta konsystencje, ktora uwielbiam, mam wrazanie, ze rzadkie, wodniste kremy jednak nie nawilzaja tak dobrze. Bardzo dobry krem, na pewno na dluzej zagosci w mojej kosmetyczce. Polecam

Używam tego produktu od:miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić katarynka 33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Aby trafić na dobry krem pod oczy, który będzie spełniał swoje zadanie u osoby po 35 roku życia i co ważniejsze nie będzie uczulał, trzeba się nieźle nabiegać i natestować. Ja szczęśliwe trafiłam Na Kod Młodości Loreala. Krem ma dość przyjemną konsystencję, idealnie się wchłania i nadaje się zarówno do stosowanie na dzień jak i na noc (nie ma przykrych niespodzianek przy stosowaniu kremu pod oczy i podkładu) Powoduje bardzo przyjemne uczucie nawilżenia i odprężenia, szczególnie po 12 godzinach pracy na nocnej zmianiePO dłuższym stosowaniu zaczęłam zauważać poprawę wyglądu skóry wokół oczu, krem bardzo ładnie niweluje cienie i objawy zmęczenia.
    Polecam wszystkim którzy szukają dobrego kremu.
    Opakowanie dla mnie jest ok- lubię słoiczki

Używam tego produktu od:3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić beata_wd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pelne 5*

• 30+,cera mieszana w kierunku suchej,plytkounaczyniona,sklonna do alergii,podraznien.Minimalne zmarszczki mimiczne,ostatnio troche ogolnych problemow z wygladzeniem skory oraz widocznym efektem zmeczenia.
    Nie mam wiekszych problemow poza delikatnymi sińcami i podkrążonymi oczami po zarwanych nocach,delikatne zmarszczki wokol oczu.

Zaczne od tego,ze to jeden z niewielu kremow pod oczy,ktory porwal mnie od samego poczatku.A dlaczego?Poniewaz ma bajeczna konsystencje-tresciwy,dobrze sie wchlania,nawilza i nie migruje w okolice oczu!Dla osoby,ktora ma bardzo wrazliwe oczy to podstawowy atut!
    Przetestowalam wiele preparatow i migrowanie bylo koszmarem szczegolnie kiedy dochodzilo do podraznienia.
    Tutaj nic takiego sie nie dzieje.Krem ma budyniowa konsystencje,ktora szybko sie wchlania co jest dodatkowym atutem.Bardzo dobrze spisuje sie jako baza dla korektorow-plynnych lub sypkich(mineralnych)

Siegam po niego na noc i na dzien,po 3 tyg.uzywania moge smialo napisac,ze zdaje egzamin.Okolice oczu sa wypoczete,skora wokol oczu "rozprasowana" i zyskala na jedrnosci.Mniej widoczne podkrazone okolice oczu i smialo moge pokazac sie bez korektora!W widoczny sposob redukuje opuchlizne.
    Aplikowany na dzien sprawia,ze okolice oczu sa rozswietlone.

Zmienilabym opakowanie,sloiczek nie jest ani wygodny ani praktyczny,wybralabym tubke cos jak ala koncentrat z tej serii.

EDIT:
    Krem jest bardzo wydajny i dobrze spisuje sie w codziennym uzyciu na tyle,ze odstawilam korektor choc nie borykalam sie z wiekszymi problemami.

Używam tego produktu od:ponad 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Hexxana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Innowacyjny - rewelacyjny!
  • LOreal Kod Młodości krem pod oczy testuję od ponad trzech tygodni. To, co pierwsze zrobiło na mnie największe wrażenie to wspaniała konsystencja kremu i jego szybkość wchłaniania się. Nie pozostawia tłustego śladu, a przy tym doskonale nawilża skórę. Nadaje się nawet pod makijaż. Dodatkowym atutem jest przyjemny zapach kremu. Jak na krem przeciwzmarszczkowy przystało - tak też zacnie swoją rolę spełnia! Może po 3 tygodnia stosowania nie można mówić o zawrotnych efektach, ale ja już naprawdę zauważyłam pierwsze oznaki wygładzenia zmarszczek mimicznych. To zachęca mnie do dalszego stosowania kremu, na pewno sięgnę po kolejny słoiczek!

Używam tego produktu od:3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:1 - w trakcie

Chcesz pochwalić ilussiaa za czytelną i pomocną recenzję?