L`Oreal, Kod Młodości, Odmładzający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Powiększ L`Oreal, Kod Młodości, Odmładzający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Zgłaszająca osoba: Hexxana

Innowacja naukowa 2010. Polecany dla kobiet w wieku od 35 do 50 lat.
Po 10 latach badań nad genami powstał odmładzający, przeciwzmarszczkowy krem pod oczy.Opatentowana technologia Pro-Gen została opracowana w celu zwiększenia zdolności odnawiania się skóry i przywrócenia jej naturalnego kodu młodości.
W efekcie używania skóra odzyskuje atrybuty młodości: jest gładka, wypoczęta, pełna blasku. Od pierwszego użycia rozpoczyna się proces redukcji zmarszczek.
Po 1 godzinie skóra jest nawilżona i wygładzona.
Po 1 tygodniu okolice oczu są wypoczęte, cera promienieje.
Po 1 miesiącu redukcja kurzych łapek, cieni i opuchnięć pod oczami.
Aktywuje i widocznie przedłuża młodość skóry.
Z wiekiem aktywność genów spada, dlatego skóra regeneruje się aż do pięciu razy wolniej. Krem z linii Kod Młodości łączy nową technologię Pro-Gen i adenozynę (składnik DNA). Technologia Pro-Gen poprawia zdolność skóry do odnowy i pomaga przywrócić jej naturalną barierę ochronną, a adenozyna widocznie redukuje zmarszczki.

/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 11 raz(y)
  • Jest ok
  • Mam szczęście do tej serii jaka jest Kod Młodości z L'Oréal, kolejna promocja 50% dzięki czemu kupuje kolejny produkt z ciekawości choć go nie potrzebuje, lecz ciekawość jego działania jest silniejsza .
    Krem w łososiowo białym kolorze jest zamknięty w małym słoiczku, co nie jest za specjalnie higieniczne niestety, za to ma bardzo przyjemną konsystencje: delikatna, kremowa i lekką.Bardzo łatwo się rozprowadza i pozornie szybko wchłania, ale jeśli nie chcemy by się zaczął rolować trzeba odczekać dłuższą chwilę by zacząć makijaż.Mam wrażenie że kremik lekko bieli skórę, rozświetlając ją co nie jest takie złe.
    Stosuje go tylko rano, ale efekty są dość zadowalające, skóra po zastosowaniu jest ładnie napięta, lekko wygładzona, lecz za mało nawilżona.
    Ogólnie mam dość pozytywne odczucia, ale jak wymęczę ten słoiczek to do tego kremu już nie wrócę.

Chcesz pochwalić Zei za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze nawilża
  • od kremów pod oczy wymagam przede wszystkim nawilżenia (w usuwanie zastanych zmarszczek średnio wierze i stawiam na prewencje).

PLUSY:

- szybko się wchłania, ie zostawia tłustego filmu, można szybko po kremie nakładać korektor i wszystko świetnie się komponuje,

- nie podrażnia, nie powoduje szczypania ani łzawienia, również przy nakładaniu na górną powiekę,

- wygładza skórę pod oczami, która staje się bardziej miękka,

- utrzymuje spojrzenie w formie, delikatnie rozjaśnia, nie usuwa cieni całkowicie ale też nie są one większe nię przed jego używaniem,

- neutralny zapach i lekko różowy naturalny kolor to plus,

- opakowanie pozwala wydobyć całość produktu,

- bardzo dobrze nawilża skórę, zapewnia całodzienny komfort

MINUSY:

- nakładany warstwowo roluje się niestety,

- mało wydajny, starczył mi na 6 tygodni codziennego stosowania 2 razy

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • w sam raz
  • Ten krem to moj pierwszy kosmetyk pod oczy. Rok temu moja kosmetyczka doradzila mi zakup jakiegos kremu i padlo troche przypadkowo na kod mlodosci.
    Kremik ma przyjemna lekko gesta konsystencja, jest bardzo wydajny ( 1 sloiczek starcza na prawie 3miesiace, a uzywam go 2 x dziennie). Na efekty trzeba troche poczekac, po kilku tygodniach dopiero zauwazylam, ze skora jest gladsza i drobne zmarszczki wygladzily sie. Mam zawsze glebokie cienie pod oczami, i tutaj kremik nie radzi sobie tak dobrze, delikatnie rozjasnia skore. Za to odejmuje mu jedna gwiazdke.
    Jak z kazdym kremem, trzeba go stosowac regularnie, teraz po kilku miesiacach uzywania widze, ze przy kilkudniowych przerwach skora szybko sie wysusza i zmarszczki szybko wracaja. Ogolnie jestem zadowolona i drugi sloiczek czeka w kolejce do uzywania.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie, drugie wlasnie otwarte

Chcesz pochwalić niebieska parasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • Generalnie fajny kremik, łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, ma delikatniutki zapach i ładnie redukuje podkówki i małe zmarszczki. Wydajny. Ale jest duży minus. Opakowanie! Koszmarny słoiczek, który nie wiadomo którą częścią ciała mam zakręcić po nabraniu na palce kremu. Zamiast się rozpieszczać aplikując krem w okolice oczu trzeba się martwić ażeby odpowiednio postawić szklany słoiczek i by go nie zbić, o co w łazience nie trudno. Beznadziejne jak dla mnie opakowanie średniej klasy producenta. Cena przystępna. Czy kupię ponownie? Nie wiem, może jeśli zmieni się forma opakowania.

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Darkotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • likwiduje podkówki
  • Krem stosuję regularnie od kilku miesięcy więc jestem w stanie go dobrze ocenić. Zależało mi głownie na likwidacji cieni i podkówek pod oczami i ten cel został w moim przypadku zrealizowany. Krem stosuję regularnie rano i wieczorem. Na początku tez nie dostrzegałam spektakularnych rezultatów, ale doczekałam się. Konsystencja odpowiednia na każda porę dnia bo niezbyt tłusta, trzeba tylko umiejetnie wklepywać bo krem lubi sie rolować i wtedy zostawia białe ślady. Słoiczek poręczny i bezproblemowy (do kremów w tubce nie mam szcześcia bo dziubki mi sie łamały). Cena nie jest wygórowana .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bradzo średni kremik
  • Skusiłam się na ten krem ponieważ był na promocji, jednak jego regularna cena nie jest warta tego kosmetyku :/. Stosuje go regularnie, od ok. 1,5 miesiąca i nie widze żadnych, nawet najmiejszych efektów. Słabo nawilża, a to powinno być najważniejsze, krem po rozsmarowaniu/wklepaniu zostawia brzydki biały osad, jest mało wydajny. Pewnie skończe ten słoiczek i będę szukać innego kremu.
    Jego mały plusikami jest jego zapach, bardzo delikatny i to że nie podrażnia skóry ani oczu.Używam tego produktu od: 1,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić takamalaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Nie dla mnie
  • Mam 37 lat a krem nie zniwelował żadnej ze zmarszczek. Poza tym uważam iż wysusza dodatkowo skórę. Nie zauważyłam niestety żadnych korzyści :/ . Nie polecam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić ellan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie polecam systematycznie stosowany, zużyte 2 opakowania efektów brak. Słabo sie wchłania, strasznie sie roluje, pozostawia nieprzyjemna białą warstwę na powiekach. Nie zauważyłam redukcji zmarszczek ani zupełnie żadnego działania. Co do ceny to nie wiem ponieważ otrzymałam go gratis do kremu Kod Młodości na dzień. Opakowanie niewygodne, ciężko wydobyć krem.

Używam tego produktu od: kilku miesiec
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić tardis6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry. Polecam !
  • Bardzo dobry krem, o miłej konsystencji i zapachu. Nawilża, napina i mam wrażenie, że nieweluje oznaki zmęczenia. Dobry krem za rozsądną cenę.

Gwiazdkę odejmuję za słoiczek... bo wolę tubki ;-)

Chcesz pochwalić Maka73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkodnik i bubel
  • W moim przypadku regularne stosowanie tego kremu przez 2 tygodnie spowodowało piękne wyeksponowanie zmarszczek. Normalnie mam pod oczami delikatne ryski, a ten krem pogłębił je do rozmiarów Wielkiego Kanionu.
    Poza tym skóra stała się szara i zmęczona, co na początku przypisywałam niewyspaniu, bo krem wydawał się w porządku: nawilżał, dobrze się wchłaniał. Ale odstawiłam go i powoli wracam do normalnego wyglądu.
    Radzę uważać z tym kremem, bo wydaje się, że to dobry produkt, a może narobić sporych szkód.
    Cena z kosmosu - biorąc pod uwagę jakość i dodatkowo niehigieniczne opakowanie.
    Podsumowanie: szkodnik i bubel.

Polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć jak będą wyglądać za 10 lat.
    Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić syshda za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij