Powiększ Eveline, Volume Celebrity (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Zgłaszająca osoba: Gofrzyca

Maskara Volume Celebrity to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyjątkowo perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.- najcenniejsze składniki z olejku Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy.
Regularne używanie wyjątkowego tuszu Volume Celebrity doda Twoim rzęsom witalności i elastyczności!
Już po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
-Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua/Water, Paraffin, Synthetic Beeswax, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Steareth-20, Potassium Cetyl Phosphate, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat., Jojoba Esters, Phenoxyethanol, Panthenol, Methylpropanediol, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, Simethicone, Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanediol, Tocopherol, CI 77499. (05.03.2011)

Cena: 11,90zł / 7ml
/s/

• Bardzo mi się spodobał
  • +pogrubia
    +wydłuża
    +intensywna czerń
    +wygodna szczoteczka
    +bez problemu utrzymuje się cały dzień na rzęsach
    +szybko wysycha
    +dobra konsystencja
    +nie obsypuje się

-póki co nie zauważyłam działania serum odbudowującego
    -pogrubienie i wydłużenie nie jest mega wielkie, lecz dla mnie wystarczające
    -mniej wprawione osoby mogą uzyskać "potargane" rzęsy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Sereczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Pokierowałam się recenzjami na wizażu ponieważ potrzebowałam taniego tuszu do rzęs. Aktualnie używam tuszy tylko na codzień tako na miasto itp więc nie potrzebuję nei wiadomo jakiego efektu. Jednak ten tusz mnie zawiódł

Plusy
    niska cena
    głęboka czerń
    wydłuża

Minusy
    strasznie skleja rzęsy
    bardzo szybko się obsypuje

Chcesz pochwalić (kicia) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Plusy:
    + cena kosztuje ok. 12 zł
    + wydłuża
    + pogrubia
    + ciemny czarny kolor
    + szczoteczką dobrze się maluje rzęsy jest bardzo poręczna
    + rozzuje rzęsy i nie skleja ich
    + tusz jest trwały szybko nie wysycha
    + nie rozmazuje się
    + nie uczula i nie podrażnia

Minusy:
    - Nie zauważyłam wad, jednak osoby, które lubią mocno wy-tuszowane rzęsy będą zawiedzione ponieważ efekt uzyskany tym tuszem to zdecydowanie wersja dzienna, nie wieczorowa
    - Osobom, które nie mają wprawy w malowaniu może sklejać rzęsy

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam ten tusz na promocji w Hebe skuszona pozytywnymi recenzjami na wizażu i YouTubie. Ani trochę nie żałuję. Tusz jest rewelacyjny. Ma piękne opakowanie, bardzo kobiece. Nie skleja rzęs, pogrubia je i wydłuża - robi wszystko to co pisze producent.Jest bardzo wydajny. Nie uczulił mnie. Jedyne co można mu zarzucić to to, że na początku, po otwarciu nowego tuszu, nabiera się go za dużo na rzęsy, ale po ok. 3 razach już jest ok

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Chcesz pochwalić alohaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubiłam
  • Tusz uzywałam na zmianę z Eveline Volumix Fiberlast.

Opakowanie cieszy oko, coś na styl droższych tuszy, szczoteczka silikonowa za co go uwielbiałam, wydłużał fajnie rzęsy, co do pogrubienia nie powiem, bo nie zwracam na to uwagi, wolę wydłużanie rzęs.

Co do minusów jest strasznie nie wydajny, szybko zasychał, poprawy stanu rzęs nie zauważyłam, najbardziej zniechęciła mnie podwyżka ceny, kosztował kiedyś 10 zł teraz już 15 zł,w tej cenie można kupić juz coś lepszego.

Używam tego produktu od: używałam długi czas
    Ilość zużytych opakowań: około 3

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Tusz kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opini na KWC. Nie nastawiałam się na nie wiadomo co, ale to co zrobił z moimi rzęsami po pomalowaniu to masakra! JEDNA RZĘSA. Nie wiem jak Wy ale ja nie nawidze sklejonych rzęś dlatego odradzam :p chyba ze lubicie mieć jedna rzęse :P

Używam tego produktu od: kupiłam jakiś rok temu i po 2 pomalowaniach wyrzuciłam.
    Ilość zużytych opakowań: 1 tydzień nie dało sie uzywać dłuzej!

Chcesz pochwalić zocha88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt, który omijam szerokim łukiem
  • Produkt kupiłam, ponieważ zachwalała go Pani w osiedlowej drogerii. Cena wyjątkowo niska w porównaniu do produktów, których używam na co dzień.
    Po pomalowaniu rzęs byłam nastawiona neutralnie. Ani szczególnie nie wydłużał, ani nie pogrubiał, nie podkręcał, właściwie nie robił nic poza dodaniem rzęsą odrobinę intensywniejszej czerni.

Po kilku godzinach zaczęły mnie potwornie swędzieć oczy, wokół pojawiły się zaczerwienienia i drobne krostki. Był to pierwszy i jedyny kosmetyk, który wywołał u mnie uczulenie. Kosmetyk zmyłam, po kilku dniach spróbowałam ponownie i znów objawy uczulenia, zabieg powtórzyłam kilkakrotnie, z soczewkami i bez soczewek, z mleczkiem, z płynem do demakijażu etc.

Plusy:
    eleganckie opakowanie,

Minusy :
    dostałam silnego uczulenia,
    nie pogrubił rzęs,
    nie wydłużył.

Jedyny produkt, który omijam szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie - przez uczulenie na produkt

Chcesz pochwalić requiem29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie!!
  • Pierwszy raz zetknęłam się z tuszem około 5 lat temu - byłam wtedy studentką i nie bez znaczenia była dla mnie cena kosmetyku, która to skusiła mnie do jego zakupu - jakieś 14 zł w małej osiedlowej drogerii. Od pierwszego użycia wiedzialam, że jeszcze nie raz zagości w mojej kosmetyczce - unosił, podkręcał, pogrubiał moje długie i grube rzęsy, a niewiele produktów dawało z nimi radę! Podbił moje serce i serca koleżanek na uczelni - zamawiałyśmy go później w hurtowych ilościach na Allegro Kupuję go do dziś i używam praktycznie cały czas, z niewielkimi przerwami, ale zawsze do niego wracam . Konkurencją jest dla niego jedynie Diorshow Iconic, ale za cenę jednego Diora mam 10 x Eveline, więc komentarz jest zbędny

Używam tego produktu od: 4-5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 15-20

Chcesz pochwalić mieciu1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnił oczekiwania
  • Używam tylko tuszy z silikonowymi szczotkami. Za każdym razem kupuje inny tusz i porównuję sobie. Tusz Eveline wypada całkiem dobrze.

-pogrubia ( ale bez efektu wow)
    -delikatnie wydłuża
    -nie osypuje się
    -nie odbija
    -jest tani
    -nie podrażnia wrażliwych oczu

Spodziewałam się jednak trochę lepszego pogrubienia. Polecam jeśli ktoś lubi efekt delikatnych naturalnych rzęs.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić bambo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC !!!
  • Mój Ukochany!
    Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Wypróbowałam baaardzo wiele kosmetyków z różnych półek cenowych
    Żaden mu nie dorównał.
    Zalety:\\n- idealnie rozczesuje
    - wydłuża
    - pogrubia
    - delikatnie podkręca
    - utrzymuje się cały dzień bez osypywania i cieni pod oczami
    - nie powoduje podrażnień
    - można zwiększyć stopień pogrubienia poprzez nałożenie drugiej warstwy

Nie zamienię na żaden inny.

Nie spotkałam się z tym, żeby był lepki czy "lejący się" (tak, jak np Chanel'ka). Nie wysycha również szybciej od innych maskar. Może to kwestia zakupu świeżego tuszu w sprawdzonej drogerii.

Moich niepomalowanych rzęs NIE WIDAĆ Wyglądam, jakbym wogóle ich nie miała. Wg mnie Eveline działa cuda! Poniżej efekt nałożenia 1 warstwy tego tuszu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Violcia_25 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij