Powiększ Eveline, Volume Celebrity (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)
Produkt dostępny w 14 sklepach. Cena już od 12,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Gofrzyca

Maskara Volume Celebrity to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyjątkowo perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.- najcenniejsze składniki z olejku Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy.
Regularne używanie wyjątkowego tuszu Volume Celebrity doda Twoim rzęsom witalności i elastyczności!
Już po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
-Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua/Water, Paraffin, Synthetic Beeswax, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Steareth-20, Potassium Cetyl Phosphate, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat., Jojoba Esters, Phenoxyethanol, Panthenol, Methylpropanediol, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, Simethicone, Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanediol, Tocopherol, CI 77499. (05.03.2011)

Cena: 11,90zł / 7ml
/s/

• Całkiem dobry
  • +rzeczywiście ładnie podkręca rzęsy
    +szczoteczka idealnie dopasowuje się do rzęs
    +tani
    +łatwo dostępny

- szybko zasycha
    - kruszeje na rzęsach, mało trwały
    - słabo rozczesuje nadmiar tuszu

Ciężko mi jednoznacznie ocenić ten tusz. Nie jest najgorszy ale znacznie lepszy jest tusz tej samej marki, też w złotym opakowaniu Volumix fiberlast.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DietetykMarta za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odżywcza kąpiel paznokci

• nie dla mnie
  • Nie wiem czemu ten sam produkt jest dwa razy na wizażu i po prostu zmylił mnie i kupiłam ta mascare.
    U mojej siostry tusz się sprawdził u mnie nie.
    plusy:
    -kolor
    -cena i tyle
    minusy:
    -skleja
    -średnio wydłuża
    -obkleja całą szczoteczkę
    Moje rzęsy są dość krótkie w porównaniu z moją siostrą i aplikację muszę zacząć przy samej powiece gdzie rzęsy są geste i się sklejają.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 5 razy użyta

Chcesz pochwalić maga86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Tusz zdecydowalam sie kupic po przeczytaniu opini i sie nie zawiodlam. Super sie u mnie sprawdza. Wytrzymuje caly dzien,nie skleja rzes. Do tego tani i plus za opakowanie ,ktore bardzo mi sie podoba. Ogolnie jestem bardzo zadowolona. Koncze powoli pierwsze opakowanie a uzuwam prawie dwa miesiace codziennie. Napewno bede do niego wracac

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić biedroneczka05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku, ale bez szału
  • Naczytałam się o tym tuszu wiele pozytywnych opinii, więc postanowiłam go sprawdzić, głównie ze względu na niedostępność w Polsce mojego ulubionego. Niestety tuszy nie spełnił moich oczekiwań, ale ma kilka plusów.

ładnie wydłuża rzęsy i rozdziela je
    nie skleja ich
    nie osypuje się
    nie spływa z twarzy nawet w upale

kompletnie nie podkręca moich rzęs, więc stosuję go jako podkład pod tusze z grubą szczoteczką, które podkręcają rzęsy

Ogólnie raczej bez szału. Być może kupię go, żeby stosować jako podkład pod cięższe tusze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beniova za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej z tej firmy polecam maskarę wydłużająco-podkręcającą Extension Volume 4D False Definition
  • Po pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona, gdyż wówczas nie dostrzegałam wad, które zauważyłam przy kolejnych aplikacjach.
    1) Nie zauważyłam działania odbudowującego rzęsy. (-)
    2) Wydłuża i pogrubia rzęsy. (+)
    3) Nie nadaje im obiecanej objętości, gdyż niemiłosiernie je skleja, że powstaje 'efekt pięciu rzęs'. (-)
    4) Szczoteczka unosi rzęsy, jednak nie zapobiega powstawaniu grudek. (+/-)
    5) "Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!" - bajeczka (-)
    6) Nie zauważyłam cudownego działania mineralnych pigmentów oraz naturalnego Wosku Carnauba - rzęsy nie zostały pobudzone do wzrostu, ani nie przestały wypadać. (-)
    7) Także zawarty D-panthenol, olejek jojoba nie wywołały żadnych efektów. (-)

Nie używam mascary codziennie, dlatego nie wypowiem się odnośnie efektów po miesiącu stosowania, gdyż uważam, że stosowanie mascary \\\'leczniczo\\\' jest głupotą, lepiej zaopatrzyć się w specjalistyczną odżywkę. Mascarę stosuję, aby podkreślić rzęsy, a jak działa jednocześnie odbudowująco, to fajnie, jednak używanie mascary jako kuracji dla rzęs? Hmm, nie przemawia to do mnie, ale to moja subiektywna opinia.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy niecodziennie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić awesome_cecilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • byłam strasznie sceptycznie nastawiona do tuszu za 18 zł( bo tyle zapłaiłam) ale po przeczytamnniu kilku wypowiedzi postanowilam sprobowac.
    Nie wierzyłam , a jednak

Jestem bardzo mile zaskoczona. Tusz rozprowadza sie idealnie, wydłuza i pogrubia rzesy!!!! Nie osypuje sie. Po całym dniu wyglada tak jakbym go przed chwilą nałożyła. Jest swietny!!!!
    Polecam kazdemu

Minus to dandetne opakowanie ale co tam skoro w środku rewelacja!!!!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić IINECZKAA za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z ulubionych
  • Tusz może i nie pielęgnuje rzęs tak jak w opisie powyżej. Jest jednym z najlepszych tuszy jakie kiedykolwiek używałam. Zakupiony z polecenia przyjaciółki. Genialnie rozdziela rzęsy i wydłuża. Szczoteczka jest w sam raz. Trzeba sie tylko do niej przyzwyczaić. No i opakowanie oraz wspaniała cena także robi swoje Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić sanmad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz za grosze
  • Dotychczas byłam sceptycznie nastawiona do tanich tuszy do rzęs, uważałam, że jakość idzie w parze z ceną. W przypadu tego tuszu, zasada ta się nie sprawdza. Tusz mimo, że kosztuje ok. 15 zł jest cudowny! Kupiłam go z ciekawości i trochę z powodu ogarniczonych środków na koncie. Zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Zaraz po otwraciu miał idealna konsystencję - nie za rzadka, nie za gęsta. Po jednej warstwie daje efekt sztucznych rzęs, przy tym nie robi pajęczych nóżek. Druga warstawa daje efekt wręcz teatralnych, dramatycznych rzęs, rewelacja! Trzyma się cały dzień,po ok. 8 h zaczyna się lekko kruszyć, więc będąc w pracy mam idealne rzęsy cały czas.
    \nNiestety ma jedną wadę - tusz wystarczył mi jedynie na 2 miesiące, po tym czasie skończył się/ zaschnął? Wyparował w każdym razie. Tusze dwa razy droższe np. z Loreal, Bourjois itp. starczają na 6 miesięcy...więc ta cena 15 zł jest ok, ale byłaby atrakcyjniejsza, gdyby tusz służył trochę dłużej. Mimo wady, jest moim nr 1 ze względu na efekt jaki daje.

Chcesz pochwalić asiaoch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalny zwyklak
  • \'\'Już po miesiącu stosowania:- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.\'\'

Wiekszej bzdury nie słyszałam ! Nie zauwazylam w tym tuszu zadnych wlasciwosci pielegnujacych ! Dla mnie to zwykły tusz, który tylko \'\'maluje\'\' rzesy.

Z natury moje rzesy sa krótkie, cienkie ale niezbyt rzadkie. Ich stan po ok 6 miesiach stosowania tuszu - nie ulegl najmniejszej zmianie - kolejny chwyt marketingowy

idziemy dalej ...

Efekty:-
    Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45\' - przeważnie uzywam tylko jednej wartwy, bo kolejna juz skleja .. Maskara wgl nie pogruba ! o podkreceniu to juz w ogole nie ma mowy-

Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek. - Rozdziela w miare dobrze, grudek tez nie zauwazyłam - jedynie po czasie jak zaczyna gęstnieć-

Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie. - hmm nie w moim przypadku-

Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom. - to juz wyjasniłam-

Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce. - bez kometarza

Podsumowujac:

Totalny zwykłak, nie dajacy żadnych efektów. Mam wrazenie ze jest jakby \'\'ciezki\'\' na rzesach i powoduje ze te włoski sa płaskie, zero podkrecenia. Nie osypuje sie. Ma ładna głeboką czerń. Silikonowa szczoteczka, za którymi akurat nie przepadam, dokladnie tuszuje kazda rzese - jedynie jej kształt mi troche przeszkadza, wolałabym prosta :P

Używam tego produktu od: 6 miesiacy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opkowanie

Chcesz pochwalić Czarnuleczka090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba się nieźle namachać, żeby się umalować
  • Nie ukrywam, że skusiło mnie ładne opakowanie i niska cena. Stałam przed regałem z mętlikiem w głowie, dlatego cena myślę że przeważyła szalę. Nie znałam produktu, nie czytałam opinii.
    Pierwsze co mnie zdziwiło to czas, jaki trzeba poświęcić, żeby nałożyć produkt. No nie ma co ukrywać, długo trzeba się namachać. To chyba przez szczoteczkę, która odgina się przy patyczku w zderzeniu z rzęsami. Czyli chcemy przycisnąć szczoteczkę a ona hyc i się odgina. Mam rzęsy dość twarde i może tylko u mnie tak się to objawia
    Po pierwszym 1-2 tyg. byłam zła na niego, bo wieczorem niestety pojawiał się efekt pandy. Z czasem to ustało więc podejrzewam, że tusz był zbyt mokry.
    Teraz okruszy się po drzemce. Nie trzyma się solidnie.
    Poza tym nie mam mu nic do zarzucenia.
    W tej cenie dostajemy całkiem niezły produkt. Mocno czarny i w momencie jak okiełznamy szczoteczkę jest całkiem ok.
    Nie daje spektakularnego, teatralnego efektu a raczej taki fajny codzienny look.
    Myślę, że jeszcze sięgnę po niego. Starcza standardowo na 3-4 m-ce. Potem staje się zbyt suchy i ciągnący.
    W tym samym czasie używałam, jako odżywki pomadki alterra i rzęsy wyraźnie poprawiły swój wygląd. Zastanawiam się, czy to nie za sprawą formuły odbudowującej? mhm..może
    Używam tego produktu od: od 3-4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?