Powiększ Eveline, Volume Celebrity (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Zgłaszająca osoba: Gofrzyca

Maskara Volume Celebrity to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyjątkowo perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.- najcenniejsze składniki z olejku Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy.
Regularne używanie wyjątkowego tuszu Volume Celebrity doda Twoim rzęsom witalności i elastyczności!
Już po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
-Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua/Water, Paraffin, Synthetic Beeswax, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Steareth-20, Potassium Cetyl Phosphate, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat., Jojoba Esters, Phenoxyethanol, Panthenol, Methylpropanediol, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, Simethicone, Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanediol, Tocopherol, CI 77499. (05.03.2011)

Cena: 11,90zł / 7ml
/s/

• W porządku, ale bez szału
  • Naczytałam się o tym tuszu wiele pozytywnych opinii, więc postanowiłam go sprawdzić, głównie ze względu na niedostępność w Polsce mojego ulubionego. Niestety tuszy nie spełnił moich oczekiwań, ale ma kilka plusów.

ładnie wydłuża rzęsy i rozdziela je
    nie skleja ich
    nie osypuje się
    nie spływa z twarzy nawet w upale

kompletnie nie podkręca moich rzęs, więc stosuję go jako podkład pod tusze z grubą szczoteczką, które podkręcają rzęsy

Ogólnie raczej bez szału. Być może kupię go, żeby stosować jako podkład pod cięższe tusze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beniova za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• bardziej z tej firmy polecam maskarę wydłużająco-podkręcającą Extension Volume 4D False Definition
  • Po pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona, gdyż wówczas nie dostrzegałam wad, które zauważyłam przy kolejnych aplikacjach.
    1) Nie zauważyłam działania odbudowującego rzęsy. (-)
    2) Wydłuża i pogrubia rzęsy. (+)
    3) Nie nadaje im obiecanej objętości, gdyż niemiłosiernie je skleja, że powstaje 'efekt pięciu rzęs'. (-)
    4) Szczoteczka unosi rzęsy, jednak nie zapobiega powstawaniu grudek. (+/-)
    5) "Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!" - bajeczka (-)
    6) Nie zauważyłam cudownego działania mineralnych pigmentów oraz naturalnego Wosku Carnauba - rzęsy nie zostały pobudzone do wzrostu, ani nie przestały wypadać. (-)
    7) Także zawarty D-panthenol, olejek jojoba nie wywołały żadnych efektów. (-)

Nie używam mascary codziennie, dlatego nie wypowiem się odnośnie efektów po miesiącu stosowania, gdyż uważam, że stosowanie mascary \\\'leczniczo\\\' jest głupotą, lepiej zaopatrzyć się w specjalistyczną odżywkę. Mascarę stosuję, aby podkreślić rzęsy, a jak działa jednocześnie odbudowująco, to fajnie, jednak używanie mascary jako kuracji dla rzęs? Hmm, nie przemawia to do mnie, ale to moja subiektywna opinia.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy niecodziennie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić awesome_cecilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • byłam strasznie sceptycznie nastawiona do tuszu za 18 zł( bo tyle zapłaiłam) ale po przeczytamnniu kilku wypowiedzi postanowilam sprobowac.
    Nie wierzyłam , a jednak

Jestem bardzo mile zaskoczona. Tusz rozprowadza sie idealnie, wydłuza i pogrubia rzesy!!!! Nie osypuje sie. Po całym dniu wyglada tak jakbym go przed chwilą nałożyła. Jest swietny!!!!
    Polecam kazdemu

Minus to dandetne opakowanie ale co tam skoro w środku rewelacja!!!!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić IINECZKAA za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z ulubionych
  • Tusz może i nie pielęgnuje rzęs tak jak w opisie powyżej. Jest jednym z najlepszych tuszy jakie kiedykolwiek używałam. Zakupiony z polecenia przyjaciółki. Genialnie rozdziela rzęsy i wydłuża. Szczoteczka jest w sam raz. Trzeba sie tylko do niej przyzwyczaić. No i opakowanie oraz wspaniała cena także robi swoje Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić sanmad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz za grosze
  • Dotychczas byłam sceptycznie nastawiona do tanich tuszy do rzęs, uważałam, że jakość idzie w parze z ceną. W przypadu tego tuszu, zasada ta się nie sprawdza. Tusz mimo, że kosztuje ok. 15 zł jest cudowny! Kupiłam go z ciekawości i trochę z powodu ogarniczonych środków na koncie. Zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Zaraz po otwraciu miał idealna konsystencję - nie za rzadka, nie za gęsta. Po jednej warstwie daje efekt sztucznych rzęs, przy tym nie robi pajęczych nóżek. Druga warstawa daje efekt wręcz teatralnych, dramatycznych rzęs, rewelacja! Trzyma się cały dzień,po ok. 8 h zaczyna się lekko kruszyć, więc będąc w pracy mam idealne rzęsy cały czas.
    \nNiestety ma jedną wadę - tusz wystarczył mi jedynie na 2 miesiące, po tym czasie skończył się/ zaschnął? Wyparował w każdym razie. Tusze dwa razy droższe np. z Loreal, Bourjois itp. starczają na 6 miesięcy...więc ta cena 15 zł jest ok, ale byłaby atrakcyjniejsza, gdyby tusz służył trochę dłużej. Mimo wady, jest moim nr 1 ze względu na efekt jaki daje.

Chcesz pochwalić asiaoch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalny zwyklak
  • \'\'Już po miesiącu stosowania:- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.\'\'

Wiekszej bzdury nie słyszałam ! Nie zauwazylam w tym tuszu zadnych wlasciwosci pielegnujacych ! Dla mnie to zwykły tusz, który tylko \'\'maluje\'\' rzesy.

Z natury moje rzesy sa krótkie, cienkie ale niezbyt rzadkie. Ich stan po ok 6 miesiach stosowania tuszu - nie ulegl najmniejszej zmianie - kolejny chwyt marketingowy

idziemy dalej ...

Efekty:-
    Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45\' - przeważnie uzywam tylko jednej wartwy, bo kolejna juz skleja .. Maskara wgl nie pogruba ! o podkreceniu to juz w ogole nie ma mowy-

Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek. - Rozdziela w miare dobrze, grudek tez nie zauwazyłam - jedynie po czasie jak zaczyna gęstnieć-

Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie. - hmm nie w moim przypadku-

Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom. - to juz wyjasniłam-

Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce. - bez kometarza

Podsumowujac:

Totalny zwykłak, nie dajacy żadnych efektów. Mam wrazenie ze jest jakby \'\'ciezki\'\' na rzesach i powoduje ze te włoski sa płaskie, zero podkrecenia. Nie osypuje sie. Ma ładna głeboką czerń. Silikonowa szczoteczka, za którymi akurat nie przepadam, dokladnie tuszuje kazda rzese - jedynie jej kształt mi troche przeszkadza, wolałabym prosta :P

Używam tego produktu od: 6 miesiacy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opkowanie

Chcesz pochwalić Czarnuleczka090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba się nieźle namachać, żeby się umalować
  • Nie ukrywam, że skusiło mnie ładne opakowanie i niska cena. Stałam przed regałem z mętlikiem w głowie, dlatego cena myślę że przeważyła szalę. Nie znałam produktu, nie czytałam opinii.
    Pierwsze co mnie zdziwiło to czas, jaki trzeba poświęcić, żeby nałożyć produkt. No nie ma co ukrywać, długo trzeba się namachać. To chyba przez szczoteczkę, która odgina się przy patyczku w zderzeniu z rzęsami. Czyli chcemy przycisnąć szczoteczkę a ona hyc i się odgina. Mam rzęsy dość twarde i może tylko u mnie tak się to objawia
    Po pierwszym 1-2 tyg. byłam zła na niego, bo wieczorem niestety pojawiał się efekt pandy. Z czasem to ustało więc podejrzewam, że tusz był zbyt mokry.
    Teraz okruszy się po drzemce. Nie trzyma się solidnie.
    Poza tym nie mam mu nic do zarzucenia.
    W tej cenie dostajemy całkiem niezły produkt. Mocno czarny i w momencie jak okiełznamy szczoteczkę jest całkiem ok.
    Nie daje spektakularnego, teatralnego efektu a raczej taki fajny codzienny look.
    Myślę, że jeszcze sięgnę po niego. Starcza standardowo na 3-4 m-ce. Potem staje się zbyt suchy i ciągnący.
    W tym samym czasie używałam, jako odżywki pomadki alterra i rzęsy wyraźnie poprawiły swój wygląd. Zastanawiam się, czy to nie za sprawą formuły odbudowującej? mhm..może
    Używam tego produktu od: od 3-4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdjęcia mówią same za siebie
  • Moje rzęsy są dość gęste i podkręcone, dlatego wiele tuszy mnie zadowala. Jednak są i takie, które dają mi efekt wow i właśnie do nich zalicza się tusz eveline.

OPAKOWANIE/SZCZOTECZKA
    Bardzo ładne, nawet trochę luksusowe (nazwa zobowiązuje ). W złotym kolorze, z tłoczeniami przy zakrętce. Według mnie świetne jak za tę cenę.

Szczoteczka jest silikonowa, średniej wielkości. Nieco rozszerza się u góry. Pełno zdjęć w internecie.

DZIAŁANIE
    Według mnie jest genialne. Rzęsy są pogrubione, a przy tym niesklejone. To kształt szczoteczki i odrobina wprawy pozwala na wyczesanie nadmiaru tuszu. Są także wydłużone, jednak ten efekt nie jest już tak spektakularny jak pogrubienie. Co do podkręcenia również radzi sobie wyśmienicie, ponieważ dobrze podkręca rzęsy, a efekt utrzymuje się przez cały czas podczas noszenia. Posiadam kolor deep black, który jest piękną i głęboką czernią. Jeżeli chodzi o osypywanie się, które jest często w recenzjach spotykane, u mnie nie występuje. Tuszu używam ponad miesiąc i nie było dnia, bym tego uświadczyła.

KONSYSTENCJA/UŻYWANIE
    Konsystencja jest dosyć rzadka, na pewno nie sucha, ale nie skleja rzęs. Trzeba uważać, ponieważ dosyć łatwo można się ubrudzić. Jednak szybko wysycha i można bez problemu zrobić poprawki.

Nie mam skłonności do uczuleń i podrażnień, także u mnie to nie wystąpiło.

CENA/DOSTĘPNOŚĆ
    Kupiłam go na jednej z rozlicznych promocji i zapłaciłam około 10zł. Dostępność również bardzo dobra - praktycznie każda drogeria.

Generalnie według mnie to tusz idealny. Jedna warstwa daje efekt dzienny, z kolei dwie mocny, nieco teatralny. Także to tusz dla wszystkich. W tej kategorii cenowej deklasuje rywali, a wypróbowałam już wiele innych tuszy. Dla mnie wygrywa nawet z tuszem lovely.

Efekt wachlarza rzęs!
    Na zdjęciach są dwie warstwy, a pierwsze zdjęcie to rzęsy nagie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest efekt wow, ale się obsypuje
  • Jak nałożyłam ten tusz to byłam w szoku, rzęsy wydłużone pogrubione, totalnie powalające. W dodatku za niską cenę.

Niestety ma wielką wadę obsypuje się po paru godzinach noszenia, cały dzień to już w ogóle nie da rady. (jak jest świeży(do 2 miesięcy), starszy kruszy po 1-2 godzinach)

Co do cudownych właściwości serum to nie wiem, bo nie używam go regularnie.

Moim zdaniem powala efektem pięknych super długich i pogrubionych rzęs, ale nie można mu zaufać bo się obsypuje. Raz na jakiś czas używam go dla super efektu, ale jestem czujna i pilnuję czy się nie kruszy.

Ilość zużytych opakowań: 2 ale do połowy, bo jak jest stary za bardzo się obsypuje

Chcesz pochwalić saszai za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani, efektowny tusz
  • Kupiłam ten tusz za namową przyjaciółki. Wcześniej używałam tusz z Lovely (żółte opakowanie). Ten z Eveline jest zdecydowanie lepszy.
    \n
    \nPrzypasowała mi od razu szczoteczka, bo nie lubię grubych, a ta jest idealna i nieskomplikowana. Efekt po nałożeniu jest naprawdę fajny. Nie przepadam za efektem sztucznych rzęs, ten sprawia, że moje rzęsy są wyraźniejsze, ładnie wydłużone i pogrubione. Nie skleja rzęs.
    \n
    \nGdy stosuję go rano, to efekt trzyma się do wieczora. Czasami tylko jak chcę, żeby były jeszcze wyraźniejsze nakładam drugą warstwę.
    \n
    \nNa pewno wrócę do niego nie raz. Teraz mam zamiar użyć tuszu z Max Factora, ale moja mama po namowach zaczęła stosować ten tusz z Eveline.
    \n

Chcesz pochwalić fajniejestfajnie za czytelną i pomocną recenzję?