Powiększ Eveline, Volume Celebrity (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Zgłaszająca osoba: Gofrzyca

Maskara Volume Celebrity to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyjątkowo perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.- najcenniejsze składniki z olejku Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy.
Regularne używanie wyjątkowego tuszu Volume Celebrity doda Twoim rzęsom witalności i elastyczności!
Już po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
-Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua/Water, Paraffin, Synthetic Beeswax, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Steareth-20, Potassium Cetyl Phosphate, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat., Jojoba Esters, Phenoxyethanol, Panthenol, Methylpropanediol, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, Simethicone, Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanediol, Tocopherol, CI 77499. (05.03.2011)

Cena: 11,90zł / 7ml
/s/

• Pozytywny!
  • Tusz mnie zaskoczył. Sama nie sięgam po produkty z tej półki cenowej, jeśli chodzi o rzęsy to inwestuje w nie kilkakrotnie więcej ;p Pożyczyłam od mamy, która poluje właśnie na takie tanie a dobre tusze. Volume celebrity to mistrzostwo. Płacimy ledwo ponad 10zł i dostajemy tusz, który bardzo ładnie wydłuża, unosi, ślicznie podkręca rzęsy. Daje taki uroczy efekt. Nie kruszy się a to takie typowe wśród tańszych tuszy. Marzy mi się znów pomalować nim rzęsy ^^ niestety nie trafiłam na niego jeszcze nigdzie, nawet w drogeriach internetowych. Zdecydowanie warto. Za taką cene nie znajdziemy nic lepszego

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu

Chcesz pochwalić blondfairy za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Jak dla mnie rewelacja używałam juz różnych tuszy po tanie mniej znanych marek po Lancome i.t.p i ten wygrywa !! Trzeba dobrze i pozadnie wytuszowac i efekt jest super żadnych minusów nie odkryłam za taką cenę taki efekt po prostu mega !!!!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa pełne opakowania duze

Chcesz pochwalić naciaaa1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Moje rzęsy pozostawiają wiele do życzenia, niestety bez zalotki ani rusz...
    Plusy
    - nie osypuje się
    -wytrzymuje cały dzień
    -nie odbija się na powiece
    - nie podrażnia

Minusy
    -no i gdzie to pogrubienie i wydłużenie...no gdzie?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić effibia za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny..
  • Kupiłam, ponieważ musiałam jakiś mieć, a mój ulubiony tusz jest ciężko dostępny w Polsce. Jedyne plusy to cena i ładne opakowanie.. szczoteczka jest bardzo niewygodna. Mam głęboko osadzone oczy, wiec wszystko się odbija.. skleja rzęsy, nie da się ich ładnie wymodelować. Nie pogrubienie ani nie wydłuża. . Więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić dagur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry jak na taką cenę!!!
  • wypiszę zalety:
    -cena
    -wydłuża rewelacyjnie
    -pięknie pogrubia
    -ładne opakowanie
    -unosi rzęsy do góry
    -nie odbija się na górnej powiece
    - rozdziela
    -nie robi grudek
    -łatwa w użyciu szczoteczka
    -głęboki czarny kolor
    -efekt sztucznych rzęs
    Jedyny minus-podczas wilgotnych deszczowych dni wieczorem-po całodziennym makijażu mam owadzie nóżki i ciężkie sklejone kluchowate rzęsy-dlatego odejmuję gwiazdkę. Ogólnie Jestem pozytywnie i miło zaskoczona.Polecam .Wszystko w jednej mascarze za 15 złNa efekt działania serum może należy poczekać dłużej.
    Ja jednak pozostane wierna
    Bourjois, Twist Up The Volume Mascara-on ma same zalety, wad brakMój KWC.Niezastąpiony.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tańsza wersja lancome hypnose
  • Tusz jest świetny. Rzeczywiście na początku może lekko sklejać, bo jest go więcej, ale później jest już dużo lepiej.

Moje rzęsy są takie średnie, ale ten tusz robi firankę i lekko je podkręca.

W zw. z niską ceną, warto spróbowac!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić PannaMilanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Ulubieniec
  • Kupiłam ten tusz na promocji w Rossmanie i już po pierwszym użyciu wiem, że będę do niego wracać. Tusz jest pogrubiający, ale też wydluża. Już jedna warstwa sprawia, że moje rzęsy wyglądają jak firanki, a po dwóch już nie wspomnę Świetna szczoteczka, dzięki której można dosięgnąć nawet najkrótszych rzęs. Ładne opakowanie, wygląda jak tusze droższych marek. Nie uczula i nie rozmazuje się. Ma tylko jedną wadę - szybko wysycha w porównaniu z innymi tuszami, ale za taką cenę w jakiej jest mogę się z tym faktem pogodzić. Zdecydowanie kupię go ponownie dla efektu jaki mi oferuje.
    Polecam!

Używam tego produktu od: w październiku i listopadzie 2014

Chcesz pochwalić bj87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny tusz za niewielką cenę.
  • Kupiłam ten tusz za namową koleżanki. Stosowałam już wiele tuszy, tych droższych i tych tańszych. Mam długie, ale proste rzęsy. Ten tusz podkreśla je ładnie, a szczoteczką mogę wytuszować nawet pojedyncze rzęsy. Dodatkowo używam zalotki, efekt jest jeszcze fajniejszy ;-)
    Wielkim plusem jest cena i dostępność. Używam produktu od miesiąca i zobaczymy na ile starczy. Ze zmywalnością też jest dobrze, nie mam większych problemów.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić 92Mandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami , jednak po wyprubowaniu moje rzęsy wyglądały okropnie ..

Jedyne Plusy to
    +Cena
    +Dostępność

Minusy
    -strasznie zkleja mi rzęsy
    - nie pogrubia
    - Osypuje się
    -Trwałość od tuszu oczekuje trochę dłuższej trwałości bo w połowie dnia wygladam jakbym go wcale nie używała
    -nie wydłużył moich rzęs

Podsumowując nie polecam chyba że ktoś lubi mieć sklejone rzęsy

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić nightxxtime za czytelną i pomocną recenzję?
  • No po prostu KWC!
  • Ok, mój pierwszy raz jeśli chodzi o użycie tej maskary, a już mogę powiedzieć, że przez dłuuuuuugi czas się od niej nie odczepię. Tusz to jedyny kosmetyk, który używam do oczu (bardzo sporadycznie eyeliner) dlatego lubię, gdy są one wyraziste. Testowałam różne maskary, różnych marek, ale za każdym razem po maskarach Eveline były najlepsze efekty. Jednak ten tusz przeszedł sam siebie. Zresztą poniżej na zdjęciach zobaczcie sami.

PS to tylko jedna warstwa, czytałam że po 2 jeszcze lepsze efekty.

Używam tego produktu od: Zaczęłam
    Ilość zużytych opakowań: 1 świeżo rozpoczęte ^^

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij