Powiększ Eveline, Volume Celebrity (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Zgłaszająca osoba: Gofrzyca

Maskara Volume Celebrity to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyjątkowo perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.- najcenniejsze składniki z olejku Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy.
Regularne używanie wyjątkowego tuszu Volume Celebrity doda Twoim rzęsom witalności i elastyczności!
Już po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
-Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua/Water, Paraffin, Synthetic Beeswax, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Steareth-20, Potassium Cetyl Phosphate, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat., Jojoba Esters, Phenoxyethanol, Panthenol, Methylpropanediol, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, Simethicone, Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanediol, Tocopherol, CI 77499. (05.03.2011)

Cena: 11,90zł / 7ml
/s/

• Nie dla mnie
  • Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami , jednak po wyprubowaniu moje rzęsy wyglądały okropnie ..

Jedyne Plusy to
    +Cena
    +Dostępność

Minusy
    -strasznie zkleja mi rzęsy
    - nie pogrubia
    - Osypuje się
    -Trwałość od tuszu oczekuje trochę dłuższej trwałości bo w połowie dnia wygladam jakbym go wcale nie używała
    -nie wydłużył moich rzęs

Podsumowując nie polecam chyba że ktoś lubi mieć sklejone rzęsy

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić nightxxtime za czytelną i pomocną recenzję?
  • No po prostu KWC!
  • Ok, mój pierwszy raz jeśli chodzi o użycie tej maskary, a już mogę powiedzieć, że przez dłuuuuuugi czas się od niej nie odczepię. Tusz to jedyny kosmetyk, który używam do oczu (bardzo sporadycznie eyeliner) dlatego lubię, gdy są one wyraziste. Testowałam różne maskary, różnych marek, ale za każdym razem po maskarach Eveline były najlepsze efekty. Jednak ten tusz przeszedł sam siebie. Zresztą poniżej na zdjęciach zobaczcie sami.

PS to tylko jedna warstwa, czytałam że po 2 jeszcze lepsze efekty.

Używam tego produktu od: Zaczęłam
    Ilość zużytych opakowań: 1 świeżo rozpoczęte ^^

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczerze polecam
  • Tusz niedrogi, a zwycięża z niejednym tuszem z ekskluzywnej półki. Mogę z pewnością stwierdzić, że jest moim odkryciem. Dzięki perfekcyjnej szczoteczce idealnie podkręca i pogrubia rzęsy, nie sklejając ich. Do tego ma eleganckie opakowanie. Wszystkim Wizażystkom gorąco go polecam.

Chcesz pochwalić magdaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt!
  • Plusy:
    + Eleganckie opakowanie,
    + Szczoteczka, która dobrze dopasowuje się do kształtu rzęs,
    + Ładnie podkręca i wydłuża rzęsy, razem z zalotką daje efekt sztucznych rzęs,
    + Intensywny, czarny kolor,
    + Przystępna cena.

Minusy:
    - Troszkę odbija się na górnej powiece, ale łatwo sobie poradzić z tym problemem.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie.

Chcesz pochwalić Caramellia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój idealny tusz!
  • Cudowny tusz, w bardzo przystępnej cenie!

Szczoteczka jest bardzo przyjemna w użyciu, elastyczna pięknie rozdziela rzęsy. Tworzy efekt "woalki", rzęsy są cudownie wydłużone i uniesione. Nie rozmazuje się.

Bardzo mocno polecam!

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Karola_1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony tusz
  • Nigdy nie lubiłam szczoteczek silikonowych. Ale tusz zachwalała moja koleżanka, więc skusiłam się jeszcze ten jeden raz. I tak oto tusz stał się moim ulubieńcem. Daje spektakularny efetkt na moich rzęsach, które są liche, dość jasne i rzadkie. 2-3 warstwy dają efekt sztucznych rzęs. Tusz nie osypuje się, wytrzymuje cały dzień, ładnie rozdziela rzęsy i ma głęboki czarny kolor. Opakowanie jest eleganckie i całkiem wytrzymałe. Stosunek ceny do jakości - rewelacja. Co do działania serum - nie mam zdania, ale efekt wizualny zdecydowanie na tak.
    U mnie sprawdził się świetnie - polecam.

Używam tego produktu od: rok-dwa?
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić modern_art za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mi się spodobał
  • +pogrubia
    +wydłuża
    +intensywna czerń
    +wygodna szczoteczka
    +bez problemu utrzymuje się cały dzień na rzęsach
    +szybko wysycha
    +dobra konsystencja
    +nie obsypuje się

-póki co nie zauważyłam działania serum odbudowującego
    -pogrubienie i wydłużenie nie jest mega wielkie, lecz dla mnie wystarczające
    -mniej wprawione osoby mogą uzyskać "potargane" rzęsy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Sereczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Pokierowałam się recenzjami na wizażu ponieważ potrzebowałam taniego tuszu do rzęs. Aktualnie używam tuszy tylko na codzień tako na miasto itp więc nie potrzebuję nei wiadomo jakiego efektu. Jednak ten tusz mnie zawiódł

Plusy
    niska cena
    głęboka czerń
    wydłuża

Minusy
    strasznie skleja rzęsy
    bardzo szybko się obsypuje

Chcesz pochwalić (kicia) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Plusy:
    + cena kosztuje ok. 12 zł
    + wydłuża
    + pogrubia
    + ciemny czarny kolor
    + szczoteczką dobrze się maluje rzęsy jest bardzo poręczna
    + rozzuje rzęsy i nie skleja ich
    + tusz jest trwały szybko nie wysycha
    + nie rozmazuje się
    + nie uczula i nie podrażnia

Minusy:
    - Nie zauważyłam wad, jednak osoby, które lubią mocno wy-tuszowane rzęsy będą zawiedzione ponieważ efekt uzyskany tym tuszem to zdecydowanie wersja dzienna, nie wieczorowa
    - Osobom, które nie mają wprawy w malowaniu może sklejać rzęsy

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam ten tusz na promocji w Hebe skuszona pozytywnymi recenzjami na wizażu i YouTubie. Ani trochę nie żałuję. Tusz jest rewelacyjny. Ma piękne opakowanie, bardzo kobiece. Nie skleja rzęs, pogrubia je i wydłuża - robi wszystko to co pisze producent.Jest bardzo wydajny. Nie uczulił mnie. Jedyne co można mu zarzucić to to, że na początku, po otwarciu nowego tuszu, nabiera się go za dużo na rzęsy, ale po ok. 3 razach już jest ok

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Chcesz pochwalić alohaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij