Powiększ Eveline, Volume Celebrity (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Zgłaszająca osoba: Gofrzyca

Maskara Volume Celebrity to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyjątkowo perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.- najcenniejsze składniki z olejku Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy.
Regularne używanie wyjątkowego tuszu Volume Celebrity doda Twoim rzęsom witalności i elastyczności!
Już po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
-Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua/Water, Paraffin, Synthetic Beeswax, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Steareth-20, Potassium Cetyl Phosphate, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat., Jojoba Esters, Phenoxyethanol, Panthenol, Methylpropanediol, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, Simethicone, Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanediol, Tocopherol, CI 77499. (05.03.2011)

Cena: 11,90zł / 7ml
/s/

• Świetny!
  • Plusy:
    + cena kosztuje ok. 12 zł
    + wydłuża
    + pogrubia
    + ciemny czarny kolor
    + szczoteczką dobrze się maluje rzęsy jest bardzo poręczna
    + rozzuje rzęsy i nie skleja ich
    + tusz jest trwały szybko nie wysycha
    + nie rozmazuje się
    + nie uczula i nie podrażnia

Minusy:
    - Nie zauważyłam wad, jednak osoby, które lubią mocno wy-tuszowane rzęsy będą zawiedzione ponieważ efekt uzyskany tym tuszem to zdecydowanie wersja dzienna, nie wieczorowa
    - Osobom, które nie mają wprawy w malowaniu może sklejać rzęsy

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam ten tusz na promocji w Hebe skuszona pozytywnymi recenzjami na wizażu i YouTubie. Ani trochę nie żałuję. Tusz jest rewelacyjny. Ma piękne opakowanie, bardzo kobiece. Nie skleja rzęs, pogrubia je i wydłuża - robi wszystko to co pisze producent.Jest bardzo wydajny. Nie uczulił mnie. Jedyne co można mu zarzucić to to, że na początku, po otwarciu nowego tuszu, nabiera się go za dużo na rzęsy, ale po ok. 3 razach już jest ok

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Chcesz pochwalić alohaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubiłam
  • Tusz uzywałam na zmianę z Eveline Volumix Fiberlast.

Opakowanie cieszy oko, coś na styl droższych tuszy, szczoteczka silikonowa za co go uwielbiałam, wydłużał fajnie rzęsy, co do pogrubienia nie powiem, bo nie zwracam na to uwagi, wolę wydłużanie rzęs.

Co do minusów jest strasznie nie wydajny, szybko zasychał, poprawy stanu rzęs nie zauważyłam, najbardziej zniechęciła mnie podwyżka ceny, kosztował kiedyś 10 zł teraz już 15 zł,w tej cenie można kupić juz coś lepszego.

Używam tego produktu od: używałam długi czas
    Ilość zużytych opakowań: około 3

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Tusz kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opini na KWC. Nie nastawiałam się na nie wiadomo co, ale to co zrobił z moimi rzęsami po pomalowaniu to masakra! JEDNA RZĘSA. Nie wiem jak Wy ale ja nie nawidze sklejonych rzęś dlatego odradzam :p chyba ze lubicie mieć jedna rzęse :P

Używam tego produktu od: kupiłam jakiś rok temu i po 2 pomalowaniach wyrzuciłam.
    Ilość zużytych opakowań: 1 tydzień nie dało sie uzywać dłuzej!

Chcesz pochwalić zocha88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt, który omijam szerokim łukiem
  • Produkt kupiłam, ponieważ zachwalała go Pani w osiedlowej drogerii. Cena wyjątkowo niska w porównaniu do produktów, których używam na co dzień.
    Po pomalowaniu rzęs byłam nastawiona neutralnie. Ani szczególnie nie wydłużał, ani nie pogrubiał, nie podkręcał, właściwie nie robił nic poza dodaniem rzęsą odrobinę intensywniejszej czerni.

Po kilku godzinach zaczęły mnie potwornie swędzieć oczy, wokół pojawiły się zaczerwienienia i drobne krostki. Był to pierwszy i jedyny kosmetyk, który wywołał u mnie uczulenie. Kosmetyk zmyłam, po kilku dniach spróbowałam ponownie i znów objawy uczulenia, zabieg powtórzyłam kilkakrotnie, z soczewkami i bez soczewek, z mleczkiem, z płynem do demakijażu etc.

Plusy:
    eleganckie opakowanie,

Minusy :
    dostałam silnego uczulenia,
    nie pogrubił rzęs,
    nie wydłużył.

Jedyny produkt, który omijam szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie - przez uczulenie na produkt

Chcesz pochwalić requiem29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie!!
  • Pierwszy raz zetknęłam się z tuszem około 5 lat temu - byłam wtedy studentką i nie bez znaczenia była dla mnie cena kosmetyku, która to skusiła mnie do jego zakupu - jakieś 14 zł w małej osiedlowej drogerii. Od pierwszego użycia wiedzialam, że jeszcze nie raz zagości w mojej kosmetyczce - unosił, podkręcał, pogrubiał moje długie i grube rzęsy, a niewiele produktów dawało z nimi radę! Podbił moje serce i serca koleżanek na uczelni - zamawiałyśmy go później w hurtowych ilościach na Allegro Kupuję go do dziś i używam praktycznie cały czas, z niewielkimi przerwami, ale zawsze do niego wracam . Konkurencją jest dla niego jedynie Diorshow Iconic, ale za cenę jednego Diora mam 10 x Eveline, więc komentarz jest zbędny

Używam tego produktu od: 4-5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 15-20

Chcesz pochwalić mieciu1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnił oczekiwania
  • Używam tylko tuszy z silikonowymi szczotkami. Za każdym razem kupuje inny tusz i porównuję sobie. Tusz Eveline wypada całkiem dobrze.

-pogrubia ( ale bez efektu wow)
    -delikatnie wydłuża
    -nie osypuje się
    -nie odbija
    -jest tani
    -nie podrażnia wrażliwych oczu

Spodziewałam się jednak trochę lepszego pogrubienia. Polecam jeśli ktoś lubi efekt delikatnych naturalnych rzęs.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić bambo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC !!!
  • Mój Ukochany!
    Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Wypróbowałam baaardzo wiele kosmetyków z różnych półek cenowych
    Żaden mu nie dorównał.
    Zalety:\\n- idealnie rozczesuje
    - wydłuża
    - pogrubia
    - delikatnie podkręca
    - utrzymuje się cały dzień bez osypywania i cieni pod oczami
    - nie powoduje podrażnień
    - można zwiększyć stopień pogrubienia poprzez nałożenie drugiej warstwy

Nie zamienię na żaden inny.

Nie spotkałam się z tym, żeby był lepki czy "lejący się" (tak, jak np Chanel'ka). Nie wysycha również szybciej od innych maskar. Może to kwestia zakupu świeżego tuszu w sprawdzonej drogerii.

Moich niepomalowanych rzęs NIE WIDAĆ Wyglądam, jakbym wogóle ich nie miała. Wg mnie Eveline działa cuda! Poniżej efekt nałożenia 1 warstwy tego tuszu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Violcia_25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Tusz jest bardzo dobry.
    (przy kolejnych wartswach) pięknie pogrubia, wydłuża rzęsy. Jak dla mnie za tą cenę najlepszy.

Plusy
    + nie osypuje się
    + nie kruszy się
    + wydłuża
    + pogrubia
    + rozdziela
    + ładny, czarny kolor
    + cena
    + dostępność

Minusy
    - dosyć szybko wysechł ( około 3 miesiące)
    - nie wydajny, szybko się skończył
    - pod koniec dnia jakby znika .. nie jest jakoś super trwały, wymaga porawiania pod koniec dnia/wieczorem

Ogólnie bardzo polecam !

Używam tego produktu od: stycznia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Isabelleebella za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeszcze nigdy aż tak się nie rozczarowałam na tuszu do rzęs!
  • Moja historia z tym tuszem zaczęła się dosyć dawno. Widziałam pochwały na jego temat na YT oraz tu na KWC. Jednak nie kupiłam od razu po prostu albo zapominając o nim albo przez niemożność dostania go stacjonarnie. Jednak kiedy to już znalazłam gdzie jest do dostania moje marzenie wróciło. Skorzystałam z jednej z rossmannowskich promocji na kolorówkę i kupiłam owy wymarzony wręcz tusz i co? I TAK NIE ZAWIODŁAM SIĘ JESZCZE NA ŻADNYM TUSZU! To jest jakaś tragedia! Ale zacznę od początku.

Zakupiłam tusz całkowicie świeżutki. Poleżał może miesiąc czekając aż skończę ówczesny i zaczęłam go używać. Był tak rzadki, że nie dało się go używać. Sklejał rzęsy do jednego kłaka, nie można było nim rozczesać rzęs ani nadać jakiegokolwiek wyglądu. Nie pomagała w tym szczoteczka - jakby te włoski w niej są za rzadko rozstawione. Dodatkowo robił owadzie nóżki. Aby jakikolwiek efekt było widać należało nałożyć 4 - 5 warstw, rozczesywać innymi szczoteczkami i opłacać trud pomazanymi powiekami do tego stopnia, że trudno było je domyć. Ważnym elementem obserwacji było to, iż w nowym tuszu już było mnóstwo grudek czego nie widziałam nigdy (wiem, że tusz był świeży, bo dostałam go "spod lady" od ekspedientki). Jednak nie poddawałam się w nadziei, że jak chwilę poużywam on podeschnie i się może poprawi i co? ZDZIWIŁAM SIĘ PO RAZ KOLEJNY! A mianowicie: PO TYGODNIU CODZIENNEGO UŻYWANIA TUSZ WYSECHŁ NA TOTALNY GŁAZ! jeszcze nigdy czegoś takiego nie spotkałam! Po tygodniu! Wstyd i hańba. Ratowałam tusz dolaniem do niego kropli płynu micelarnego. Niestety kolejne fiasko - tusz zrobił się z powrotem lejący, sklejający, pełen grudek oraz osypywał się niemiłosiernie!
    Oczywiście ma swoje zalety: ma bardzo ładne i eleganckie opakowanie i to tyle bo nawet cena regularna w Rossmannie jest zbyt wysoka jak na taki bubel.

Bardzo żałuję! Marzył mi się a okazał się byc nie wartym grosza nieudacznikiem. Teraz już wiem, że taniochy z Rossmana za 7 zł tą o stokroć lepsze niż ten "luksusowy" bubel.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Wyrzuciłam pierwsze i ostatnie opakowanie

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde dobry
  • Kupiłam go przez przypadek i z tego powodu że kosztował 10 zł.

Zaskoczył mnie totalnie:
    - ładnie rozczesuje rzędy
    - wydłuża je
    - lekko pogrugia
    - nadaje się idealnie do makijazu dziennego
    - nie kruszy się
    - trwały

Szybko zasycha więc trzeba się nie ociągać z malowaniem

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić nika_mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kapiąca porażka
  • Za dużo mazi obrzydliwej, skleja cholernie
    \n
    \nMuszę odgarniać papierem bo porażka, nie wydłuza za bardzo, skleja, rzęsy krzywe....
    \nPorażka... nie kupie więcej
    \n
    \nKtoś może wypróbować, ale 15zł za to? Czy warto? Nie sądzę ...
    \n
    \nOpakowanie spoko, tylko ta maź... szczoteczka silikonowa, taka klepsydra, ale krzywo maluje, nie no... nie chce pisać bo porażka

Chcesz pochwalić hollydollyx za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry tusz
  • Po tej maskarze nie spodziewałam się cudów, ale miło się zaskoczyłam.
    Szczoteczka bardzo mi odpowiada (rzęsy mam raczej długie i od szczoteczki oczekuję, że je równomiernie pokryje tuszem i nie spowoduje efektu 3 kępek rzęs). Tutaj jest ok. Kolejnym plusem jest sam tusz- bardzo trwały, nie kruszy się (nawet jak cały dzień jestem poza domem i nie mam czasu na poprawki). Kolor to głęboka czerń. Rzeczywiście wydłuża i lekko pogrubia (jest to raczej tusz wydłużający, niż pogrubiajacy), przynajmniej u mnie tak się właśnie zachowuje. Co do tego serum w tytule to nie zauważyłam takiego działania i raczej się go od drogeryjnego tuszu nie spodziewam . Plusem jest też cena - ok. 14-15 zł w osiedlowej drogerii.

- cena
    - trwałość
    - rzęsy nieposklejane i wydłużone
    - niezła szczoteczka

- działania pielęgnującego nie zauważyłam

Polecam Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić nosugar za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK dla szczoteczki, NIE dla tuszu
  • Tusz kupiłam, ponieważ przeczytałam o nim wiele pozytywnych opinii. Postanowiłam zaryzykować, tym bardziej, że niewiele kosztuje. Dodam tylko, że było to rok temu. Na początku tusz mnie nie zachwycił, bo trzeba było się niezłe nagimnastykować aby coś uzyskać, ale większość świeżych tuszy tak ma. Później oczarowała mnie jego rewelacyjna, miękka, elastyczna, super rozdzielająca szczoteczka. Jednak niestety zawiódł mnie sam tusz, który się kruszy, zostawiając przy końcach "łyse" rzęsy i to bez wzgl. na ilość warstw. Wygląda to tragicznie. Myślałam, że trafiłam felerny "okaz", więc kupiłam jeszcze 2 opakowania w różnych sklepach. Niestety wszystkie okazały się takie same!!!
    WADY:
    - kruszydło niemiłosierne,
    - pozostawia łyse rzęsy,
    ZALETY:
    -cena,
    -ładne opakowanie,
    - wydłuża-pozornie, bo potem część odpada,
    -pogrubia-jw,
    - rewelacyjna szczoteczka.
    Gdyby się tak nie kruszył, pewnie byłby moim KWC. Zatrzymałam sobie szczoteczki, bo są super.

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Chcesz pochwalić magdalenap1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A dla mnie tak!
  • Testowałam wiele maskar, ale za każdym razem powracałam do tej

+ pogrubia rzęsy
    +nadaje niesamowitej głębi spojrzenia
    + BARDZO TANI, dałam za niego bodajże 14zł
    + mogę go porównać z różową maskarą z maybelline

- Odjęłam pół gwiazdki, bo na początku jest dosyć gęsty i robi grudki, ale z każdym użyciem jest coraz lepszy

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5go

Chcesz pochwalić joanna_joanna94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIEEEEEEE bubel z wielka obietnica, czar prysl
  • zachwycona obietnicami kupilam
    bo tanie nie znaczy zle?
    tu znaczy

tani tusz w pieknej butelce z wyzszej polki

szczoteczka takze niczego sobie nowoczesna plastikowa

hm moze sie uda

i nie udalo sie
    pomimo czarnego koloru
    no jest czarna
    maluemy
    ladne dlugie rzesy i ladna czern
    i cos ie dzieje tusz wysycha
    czern szarzeje a rzesy sie kurcza i robia ciensze i censze az efekt jest wlasciwie brak
    tusz zwykly jak na dzien
    moze gdybym malowala nim godzine ( nie mam tyle na rzesy)
    malowac gdy wyschnie i jeszcze raz gdy wyschnie i tak wkolo

nie nie mam czasu
    pomalowalam z 3 moze 4 razy
    o dokad nie wyschly bylo fajnie, zaraz po wyschnieciu czar prysl!

wiec nie polecam
    tusz poszedl w kosz

niestety tani bubel jakich wielu

Używam tego produktu od: 6 mies
    Ilość zużytych opakowań: ciut i kosz

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ehhh
  • Tusz sam w sobie jest naprawdę dobry, ale przez tę szczoteczkę nie da się wydobyć super efektu jaki można nim uzyskać z inną szczoteczką (ja używałam z tuszu my secret), a to dlatego, że ta szczoteczka według mnie ma za mało tych rozczesujących włosków przez co rzęsy są sklejone i nie wygląda to fajnie. Sam tusz się nie kruszy i tak jak wspomniałam z użyciem innej szczoteczki pogrubiał, wydłużał i dodawał rzęsom objętości. Chyba już go nie kupię, gdyż jego krewny BIG Volume Natural Bio Formula (zielony) jest dla mnie kompletny i ma podobną cenę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić live_your_life za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie lubię
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na pewnym blogu, postanowiłam go kupić i wypróbować. Skoro miała to być rewelacja za niską cenę...

Nie mam pojęcia jak on może nie sklejać rzęs, bo moje skleja przy pierwszym pociągnięciu, a to jest to, czego absolutnie nie toleruję.

Nie używam tuszy z górnych półek, raczej średnią półkę i ten tusz w ogóle nie dorównuje nawet Astor czy swojskiemu Virtualowi lub Joko, które naprawdę lubię, tamte pięknie rozczesują mi rzęsy. Fakt, ma mocny kolor ale to jedyny plus.

Osoba która recenzowała go na blogu miała krótkie i rzadkie rzęsy, może to jest przyczyną, moje są średnio gęste i długie. Ze względu na sklejanie od razu odpadł, więcej go nie użyję, zaraz wykonam rzut do kosza na śmieci.

Bubel.

Używam tego produktu od: dwóch dni
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego, które zaraz wyrzucę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gosik79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trójka z dużym plusem
  • Tusz dostałam w prezencie i bardzo się ucieszyłam gdyż moim ulubieńcem jest tusz eveline tylko ten w srebrnym opakowaniu
    Po około dwóch miesiącach używania stwierdzam,że jest to dobry tusz ale nie tak dobry jak Volumix Fiberlast.

Plusy:
    -wydłuża
    -podkręca
    -nie podrażnia oka
    -ma silikonową szczoteczkę
    -dostępny
    -niedrogi

Minusy:
    - efekt pogrubienia jest niezadowalający
    -bardzo ciężko go zmyć
    -ma bardzo gęstą konsystencje i szybko wysycha
    -po wyschnięciu rzęsy są twarde jak kamień,nie ma mowy o późniejszych poprawkach
    -brak widocznego działania serum

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Tusz spełnia swoje zadania: pogrubia, wydłuża. Nadaje ładny, naprawdę czarny kolor. Bardzo dobrze rozczesuje i nie tworzy grudek. Cena nie jest wysoka. Jedynym minusem jest to, że podczas malowania odbija się na powiekach.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początku jest rewelacyjna
  • Na początku byłam zachwycona. Niska cena i spektakularny efekt. Dodatkowo silikonowa szczoteczka jaką lubię.
    Rzęsy były wyraźnie podkreślone, delikatnie pogrubione i wydłużone. Nie było mowy o grudnach i sklejeniu.
    Niestety tusz i już po miesiącu użytkowania zaczął wysychać, co nie zdarzyło się mi przy innych markach. Pojawiły się grudki i zaczął się kruszyć w ciągu dnia, więc trzeba się było pożegnać.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • zawód
  • Lubię polskie kosmetyki, ponadto skusiłam na niego po obejrzeniu swatchów oraz opiniach na wizażu. Niestety strasznie szybko zasycha, a szczoteczka ma za grubą końcówkę, co utrudnia malowanie się.

Plusy:
    +Dobrze rozczesuje, nie skleja
    +Ma ładne, trwałe opakowanie
    +Nie sypie się
    +Tani (kupiłam na promocji w Hebe -40%, więc wyszły mi jakieś grosze)
    +Łatwodostępny

Minus:
    -strasznie szybko zasycha
    -na początku był za gęsty, musiałam go rozcieńczyć dodając wody mineralnej
    -nieco się rozmazuje
    -szczoteczka na górze jest za szeroka, co powoduje, że często brudzę sobie powieki przy malowaniu

Liczyłam coś więcej. Szkoda

Chcesz pochwalić lea88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • Używam tego tuszu od 4 lat i jest genialny!
    +ładnie rozczesuje rzęsy
    +nie skleja
    +dobra cena
    +pogrubia
    +wydłuża
    +silikonowa szczoteczka
    +kształt szczoteczki

większych minusów nie dostrzegam

Używam tego produktu od: 2009r.

Chcesz pochwalić woronkaable za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na tak!
  • Poleciła mi go moja koleżanka z pracy. Tusz nie jest drogi, cena waha się od 14 do 16 zł (zależnie od drogerii). Dlaczego ten tusz stał się moim KWC?!

Plusy:
    + świetny kształt szczoteczki
    + idealnie rozczesuje i rozdziela rzęsy
    + wydłuża
    + podkręca
    + mega pogrubia
    + niska cena
    + nie kruszy się
    + moje rzęsy są takie jakby bardziej elastyczne odkąd zaczęłam go używać

Minusy:
    - opakowanie jest troszke kiczowate.

Podsumowując rewelacyjny tusz, który w moim przypadku spisał się znacznie lepiej niż Volume Million Lashes od L'Oreal (którego ubóstwiałam), jeszcze za tak niską cenę. Polecam jeszcze podkręcić rzęsy zalotką przed tuszowaniem, efekt jest wtedy znacznie fajniejszy.

Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 zaczęte opakowanie

Chcesz pochwalić sandral5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strasznie szybko znika
  • Kupiłam go za radą koleżanki.
    \nJego plusy:
    \n+ niska cena
    \n+ łatwo się go rozprowadza
    \n+ nie uczula
    \nminusy:
    \n- osypuje się
    \n- brudzi "dolne" powieki strasznie
    \n- w ciągu dnia znika z oczu, tak znika przynajmniej jego połowa
    \n

Chcesz pochwalić Cerisa za czytelną i pomocną recenzję?