Powiększ Eveline, Volume Celebrity (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Zgłaszająca osoba: Gofrzyca

Maskara Volume Celebrity to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyjątkowo perfekcyjnie wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna spotęguje moc pogrubienia i maksymalnego wydłużenia do granic możliwości!
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.- najcenniejsze składniki z olejku Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy.
Regularne używanie wyjątkowego tuszu Volume Celebrity doda Twoim rzęsom witalności i elastyczności!
Już po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Piękne i przykuwające uwagę spojrzenie.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
-Witalność i elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Skład: Aqua/Water, Paraffin, Synthetic Beeswax, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Steareth-20, Potassium Cetyl Phosphate, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat., Jojoba Esters, Phenoxyethanol, Panthenol, Methylpropanediol, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, Simethicone, Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanediol, Tocopherol, CI 77499. (05.03.2011)

Cena: 11,90zł / 7ml
/s/

• zdjęcia mówią same za siebie
  • Moje rzęsy są dość gęste i podkręcone, dlatego wiele tuszy mnie zadowala. Jednak są i takie, które dają mi efekt wow i właśnie do nich zalicza się tusz eveline.

OPAKOWANIE/SZCZOTECZKA
    Bardzo ładne, nawet trochę luksusowe (nazwa zobowiązuje ). W złotym kolorze, z tłoczeniami przy zakrętce. Według mnie świetne jak za tę cenę.

Szczoteczka jest silikonowa, średniej wielkości. Nieco rozszerza się u góry. Pełno zdjęć w internecie.

DZIAŁANIE
    Według mnie jest genialne. Rzęsy są pogrubione, a przy tym niesklejone. To kształt szczoteczki i odrobina wprawy pozwala na wyczesanie nadmiaru tuszu. Są także wydłużone, jednak ten efekt nie jest już tak spektakularny jak pogrubienie. Co do podkręcenia również radzi sobie wyśmienicie, ponieważ dobrze podkręca rzęsy, a efekt utrzymuje się przez cały czas podczas noszenia. Posiadam kolor deep black, który jest piękną i głęboką czernią. Jeżeli chodzi o osypywanie się, które jest często w recenzjach spotykane, u mnie nie występuje. Tuszu używam ponad miesiąc i nie było dnia, bym tego uświadczyła.

KONSYSTENCJA/UŻYWANIE
    Konsystencja jest dosyć rzadka, na pewno nie sucha, ale nie skleja rzęs. Trzeba uważać, ponieważ dosyć łatwo można się ubrudzić. Jednak szybko wysycha i można bez problemu zrobić poprawki.

Nie mam skłonności do uczuleń i podrażnień, także u mnie to nie wystąpiło.

CENA/DOSTĘPNOŚĆ
    Kupiłam go na jednej z rozlicznych promocji i zapłaciłam około 10zł. Dostępność również bardzo dobra - praktycznie każda drogeria.

Generalnie według mnie to tusz idealny. Jedna warstwa daje efekt dzienny, z kolei dwie mocny, nieco teatralny. Także to tusz dla wszystkich. W tej kategorii cenowej deklasuje rywali, a wypróbowałam już wiele innych tuszy. Dla mnie wygrywa nawet z tuszem lovely.

Efekt wachlarza rzęs!
    Na zdjęciach są dwie warstwy, a pierwsze zdjęcie to rzęsy nagie.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest efekt wow, ale się obsypuje
  • Jak nałożyłam ten tusz to byłam w szoku, rzęsy wydłużone pogrubione, totalnie powalające. W dodatku za niską cenę.

Niestety ma wielką wadę obsypuje się po paru godzinach noszenia, cały dzień to już w ogóle nie da rady. (jak jest świeży(do 2 miesięcy), starszy kruszy po 1-2 godzinach)

Co do cudownych właściwości serum to nie wiem, bo nie używam go regularnie.

Moim zdaniem powala efektem pięknych super długich i pogrubionych rzęs, ale nie można mu zaufać bo się obsypuje. Raz na jakiś czas używam go dla super efektu, ale jestem czujna i pilnuję czy się nie kruszy.

Ilość zużytych opakowań: 2 ale do połowy, bo jak jest stary za bardzo się obsypuje

Chcesz pochwalić saszai za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani, efektowny tusz
  • Kupiłam ten tusz za namową przyjaciółki. Wcześniej używałam tusz z Lovely (żółte opakowanie). Ten z Eveline jest zdecydowanie lepszy.
    \n
    \nPrzypasowała mi od razu szczoteczka, bo nie lubię grubych, a ta jest idealna i nieskomplikowana. Efekt po nałożeniu jest naprawdę fajny. Nie przepadam za efektem sztucznych rzęs, ten sprawia, że moje rzęsy są wyraźniejsze, ładnie wydłużone i pogrubione. Nie skleja rzęs.
    \n
    \nGdy stosuję go rano, to efekt trzyma się do wieczora. Czasami tylko jak chcę, żeby były jeszcze wyraźniejsze nakładam drugą warstwę.
    \n
    \nNa pewno wrócę do niego nie raz. Teraz mam zamiar użyć tuszu z Max Factora, ale moja mama po namowach zaczęła stosować ten tusz z Eveline.
    \n

Chcesz pochwalić fajniejestfajnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie Bomba
  • Przeczytałam na wizażu dużo pozytywnych opinii na temat tego tuszu do rzęs. Byłam właśnie po zakupie beznadziejnej mascary więc, żeby oszczędzić sobie nerwów czym prędzej poleciałam do drogerii żeby zakupić to CUDO ! Tusz jest rewelacyjny , w prawdzie nie używam go długo ale już po pierwszym malowaniu podbił moje serce
    * PLUSY :
    - Cena
    - Ładnie rozdziela wydłuża i pogrubia rzęsy
    - Łatwo się zmywa
    *MINUSY
    - jak na razie nie zauważyłam żadnych

Dodaję zdjęcia z efektem PRZED i PO Malowaniu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Katarzynaaaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie osypywanie...
  • Z oceną tuszu jest naprawdę ciężko: czy trafiam na tusze, które w sklepie ktoś otworzył? Niestety tym razem być może tak było, bo jestem zmuszona ocenić tę maskarę negatywnie

Na początku maskara dała niebywały, przepiękny efekt sztucznych rzęs! Byłam zachwycona! Piękny, gęsty wachlarz, jak nigdy dotąd - głęboka czerń, piękne rozdzielenie, wydłużenie i podkręcenie. Niestety radość trwała krótko. Po około 2 tygodniach tusz zaczął się osypywać Malutkie pyłki tuszu podrażniały oczy, lądowały na policzkach. Już nie wspomnę co to oznacza dla osób noszących soczewki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Domi Nica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Słyszałam od znajomych kilka dobrych opinii o tym tuszu, a głównie o efekcie, jaki daje na rzęsach. Nie rozczarowałam się, ponieważ:
    - efekt jest bardzo ładny i wyrazisty, rzęsy są mocno uniesione, wydłużone i całkiem dobrze pogrubione (a z tym przy tuszach mam największy problem)
    - szczoteczka jest silikonowa, a taka najbardziej mi pasuje; na środku długości ząbki są krótsze, i dzięki temu rzęsy można złapać od nasady i pięknie podkręcić
    - brak pajęczych nóżek po aplikacji, rzęsy są ładnie wyczesane i rozdzielone
    - mocno czarny kolor
    - można w zasadzie od samego początku ładnie pomalować nim rzęsy, nie jest zbyt rzadki i kleisty (chyba że ja trafiłam na otwarty egzemplarz, choć brałam taki z tyłu szafy i był czysty na szyjce po otwarciu...)
    - jest w dobrej cenie

Mamy jeden minus, a mianowicie tusz czasem się kruszy. Właśnie to jest dziwne, ponieważ są dni kiedy widzę coś osypanego pod oczami, a są dni, kiedy nie dzieje się nic, choćbym go miała cały dzień na rzęsach. Nie jest to kwestia czasu od otwarcia, w pierwszych dniach też zdarzyło się mu osypać o.O

Polecam wypróbować

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie, jeszcze w trakcie

Chcesz pochwalić MartaEwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywny!
  • Tusz mnie zaskoczył. Sama nie sięgam po produkty z tej półki cenowej, jeśli chodzi o rzęsy to inwestuje w nie kilkakrotnie więcej ;p Pożyczyłam od mamy, która poluje właśnie na takie tanie a dobre tusze. Volume celebrity to mistrzostwo. Płacimy ledwo ponad 10zł i dostajemy tusz, który bardzo ładnie wydłuża, unosi, ślicznie podkręca rzęsy. Daje taki uroczy efekt. Nie kruszy się a to takie typowe wśród tańszych tuszy. Marzy mi się znów pomalować nim rzęsy ^^ niestety nie trafiłam na niego jeszcze nigdzie, nawet w drogeriach internetowych. Zdecydowanie warto. Za taką cene nie znajdziemy nic lepszego

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu

Chcesz pochwalić blondfairy za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Jak dla mnie rewelacja używałam juz różnych tuszy po tanie mniej znanych marek po Lancome i.t.p i ten wygrywa !! Trzeba dobrze i pozadnie wytuszowac i efekt jest super żadnych minusów nie odkryłam za taką cenę taki efekt po prostu mega !!!!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa pełne opakowania duze

Chcesz pochwalić naciaaa1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Moje rzęsy pozostawiają wiele do życzenia, niestety bez zalotki ani rusz...
    Plusy
    - nie osypuje się
    -wytrzymuje cały dzień
    -nie odbija się na powiece
    - nie podrażnia

Minusy
    -no i gdzie to pogrubienie i wydłużenie...no gdzie?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić effibia za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny..
  • Kupiłam, ponieważ musiałam jakiś mieć, a mój ulubiony tusz jest ciężko dostępny w Polsce. Jedyne plusy to cena i ładne opakowanie.. szczoteczka jest bardzo niewygodna. Mam głęboko osadzone oczy, wiec wszystko się odbija.. skleja rzęsy, nie da się ich ładnie wymodelować. Nie pogrubienie ani nie wydłuża. . Więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić dagur za czytelną i pomocną recenzję?