Herome Laboratories, Exit Damaged Nails (Kuracja zniszczonych paznokci po tipsach)

Lubisz długie, piękne paznokcie i dlatego wybrałaś tipsy? Chciałabyś już z nich zrezygnować, ale wiesz, że pod nimi Twoje paznokcie stały się cienkie, słabe i zniszczone, a proces ich odnowy będzie długi? Herome Exit Damaged Nails jest dla Ciebie. Dzięki temu preparatowi możesz poprawić kondycję nawet najbardziej zniszczonych paznokci, niezależnie od tego czy zniszczenie jest przyczyną długotrwałego obgryzania, noszenia tipsów czy też choroby. Preparat bardzo wydajny. Do każdego opakowania dołączamy sposób użycia w języku polskim. Potwierdzona skuteczność działania. Herome to Nr 1 na rynku kosmetyków przeznaczonych do kuracji paznokci. Dzięki innowacyjności produktów firma zdobyła uznanie i sławę na światowym rynku kosmetycznym.

odżywki do paznokci
wzmacniające, regenerujące, ochronne
hipoalergiczna
w buteleczce
żel / płyn

Super produkt

Używam już po raz drugi. Jestem super zadowolona a olejek jest bardzo wydajny.
Co prawda nie używałam po tipsach, ale miałam cienkie, zniszczone i rozdwające się paznokcie.

bardzo dobry !

ogolnie mam słabość do marki HEROME gdyż jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. fakt cena może co niektórych odstraszac ale czy jest sens kupowac tansze produkty które nie dają rezultatu?
ogólnie mam suche,kruche i łamliwe paznokcie, które okropnie się rozdwajaja az do połowy płytki. miałam błyskotliwy pomysł zeby założyc tipsy a po ich ściągnieciu nie musze nikomu mówić jak wygladały moje paznokcie ! kupiłam tę odżywkę i smarowałam dzień w dzień przez tydzień a może i dłużej po kilka razy dziennie - zawsze musze cos przedobrzyć bo nabrały lekko żółtego odcienia :D paznokcie były wspaniale nawilżone, po pewnym czasie przestały sie rozdwajac i łamać, skórki byly dobrze nawilżone. ale jak paznokcie odrosły to problem znowu powrócił, ale że odżywka jest niesamowicie wydajna wiec wracam znowu do kuracji i ratuje moje pazurki :)

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami

Uwielbiam, ale drożyzna.

Lubie w nim wszystko.
Zapach, buteleczkę, aplikator (bardzo wygodny)
Olejek jest bardzo odżywczy, świetnie działa na skórki jak i paznokcie. Pięknie się błyszczą, wyglądają lepiej i lepiej rosną.
Buteleczka jest tak sprytna, że po jej wykończeniu można przelać tam np. olejek rycynowy lub inny :), bo aplikator jest superfajny.

Nie wiem, co dodać, świetny produkt :)
jedyne wady to - olejek długo się wchłania, mógłby być to bardziej "suchy olejek", druga wada to cena i dostępność.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Jedna z najlepszych

Mam suche, rozdwajające się i pękające w połowie płytki paznokcie. Wróć! Miałam...
Po zastosowaniu kuracji Herome Strong oraz tym olejkiem, problem zniknął!! Wreszcie mogę mieć paznokcie, a nie paskudztwa obcięte tuż przy skórze. I nic nie boli, nic nie zahacz, nie pęka, nie odpada :) Po prostu rewelacja :)

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Produkt wręcz magicznie odżywiający!

Na ten produkt trafiłam zupełnie przypadkiem i absolutnie nie żałuję! Zdjęłam tipsy akrylowe i moje naturalne paznokcie były w stanie opłakanym. Białe, suche i chropowate oraz oczywiście miękkie jak papier. Olejek ten stosowałam przez tydzień nakładając codziennie i wmasowując w paznokcie. Efekt był niemal natychmiastowy! Paznokcie stały się błyszczące, gładkie i niesamowicie zdrowo wyglądające. Polecam wszystkim jako bezpośrednią kurację po tipsach! Nadal stosuję go raz w tygodniu i na pewno zakupię kolejną buteleczkę. Produkt jest także niesamowicie wydajny.

Pomogła

Niedawno zdjęłam żel z paznokci i potrzebowałam mocnej kuracji witaminowej, żeby paznokcie na spokojnie mogły zdrowo rosnąć. Po tygodniowej kuracji muszę stwierdzić, że paznokcie są bardzo dobrze nawilżone, nie łamią się (pewnie też dlatego, że intensywnie je skracam), ogólnie ich kondycja bardzo się poprawiła.

Olejek jest bardzo przyjemny w stosowaniu, bardzo ładnie pachnie i jest bardzo wydajny. Kurację powtórzę ponownie za miesiąc.

Polecam!!!

Używam tego produktu od: tydzień

rewelka :)

Odzywka w formie olejku o przyjemnym witaminowym zapachu. W zakrętce buteleczki jest pipetka do nabierania olejku, dzięki temu aplikacja odżywki jest bardzo łatwa. Odżywkę nakładałam i wcierałam w paznokcie przez tydzień, raz w ciągu dnia, czasem nawet dwa razy. Zaznaczę, że miałam bardzo zniszczone paznokcie po żelach, strasznie wysuszone, cienkie i łamliwe. Po kuracji odżywką moje paznokcie nabrały zdrowego kolorytu i zostały dobrze nawilżone a o to mi przede wszystkim chodziło bo uszkodzona część płytki musi zwyczajnie odrosnąć. Na pewno będę do niej wracać, gdy paznokcie stracą kondycję. Produkt spełnił moje oczekiwania więc ocena wysoka. Polecam :)

Używam tego produktu od: jednorazowa kuracja