Coty, Beyonce Heat EDP

Powiększ Coty, Beyonce Heat EDP
Produkt dostępny w 34 sklepach. Cena już od 40,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: vqsia

Zapach niezwykle intrygujący, zmysłowy, kobiecy dostarczający niezapomniane wrażenia i doznania. Bogata nuta zapachowa oferuje nam rzadkie kwiaty. Perfumy Beyonce przepełnione są czerwienią, zmysłowością i gorączką!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek neroli, brzoskwinia, karaibska magnolia, orchidea
nuta serca: wiciokrzew, piżmo, migdały
nuta bazy: ambra, tonka, sekwoja

/s/

• Brzoskwiniowa landrynka w cukrowym syropie
  • Tak landrynkowe, że aż bolą zęby! pierwsze nuty i skojarzenie, to bardzo słodkie brzoskwinie w jeszcze słodszym syropie, z taką ilością cukru, że aż gęstym. Później zapach się bardzo uspokaja, słodycz delikatnieje, a pierwsze skrzypce zaczynają grać kwiaty - magnolia i chyba orchidea. Nie czuję ambry, migdałów, nie czuję głębokiego zapachu, raczej dość płaski. Brakuje mi nut bazowych. Gdybym odkryła je kilkanaście lat temu jak nastolatka pewnie byłyby numerem jeden. Pomimo, że uwielbiam zapachy słodkie aż do bólu, to ten jest za prosty, właśnie dla nastolatki a nie dla kobiety. Bałabym się, że w tym zapachu byłabym infantylna i wręcz śmieszna. Dlatego uważam, że to pozycja dla początkujących, nastoletnik perfumoholiczek. Ode mnie 3*

Używam tego produktu od: próbki
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić Princeska87 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Paula Piotrkowska mięśnie brzucha

• Mój najlepszy!
  • Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia
    Zalety:
    - słodki zapach
    - długo się utrzymuje na mojej skórze
    - poręczna butelka(często ją noszę w torebce)
    - butelka starcza na długooo! ostatnie wytrzymały prawie rok

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania duże

Chcesz pochwalić andziabuzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki i ulotny...
  • Zakupiłam buteleczkę 50 ml. Hmm.. No i trochę się zawiodłam, bo wszyscy ten zapach tak wychwalają, a u mnie się on nie sprawdził ;/ Mega słodki, ale w miarę przyjemny. Niestety bardzo szybko ulatnia się z ciała i ubrań ;/ Za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego, ale niestety pudło ;/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FearOfTheDark za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona perfuma.
  • Dla mnie niezastąpiona w każdej sytuacji.

Plusy:
    + trwałość,
    + egzotyczny, tajemniczy zapach,
    + przestępna cena,
    + kilka wariantów objętości,
    + każda nuta ma swój urok.

Minusy:
    - brak!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 100ml

Chcesz pochwalić hejterina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocna wersja egzotycznych kwiatów
  • To niebywałe, jak ten zapach przypomina mi So Elixir z Yves Rocher, szczerze powiedziawszy pachną dla mnie dokładnie tak samo, z tą różnicą, że Beyonce Heat jest delikatniejszy. Na początku uderza dusząca woń miodu, która dla mnie osobiście jest bardzo przytłaczająca, ale później nie jest tak źle. Moje pierwszy skojarzenie to kobieta wamp, ubrana na czerwono i czarno. Zapach bardzo mocny, ale nie w tradycyjny piżmowo-abrowy sposób, kompozycja bazuje raczej na egzotycznych kwiatach. Nie najgorszy, ale dla mnie za intensywny, tylko na wieczór.

Minusy:
    -za mocny zapach,
    -drogi,
    -nie jest zbyt trwały, słabnie już przed upływem godziny.

Plusy:
    -atrakcyjny zapach,
    -ładne opakowanie,
    -szeroko dostępny w drogeriach.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Mój ulubiony zapach.Mimo, że nie jest to zapach z najwyższej półki jest naprawdę trwały i wyjątkowy

+ zapach słodko-orientalny, zmysłowy
    + wygląd,piękny flakon
    + trwały
    + wydajny, nie trzeba wylać połowy zawartości na raz aby było go czuć

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić fitnessiara za czytelną i pomocną recenzję?
  • hinduska świątynia...
  • ... okadzidlona, nadymiona, duszna.
    Dokładnie taka, do której Cię ciągnie, ale nie dasz rady wytrzymać w niej dłużej niż kilka chwil, bo zaczynasz tęsknić za świeżym powietrzem.

A niestety! (chociaż biorąc pod uwagę specyfikę perfum, stety) - zapach jest bardzo trwały i trudno się od niego uwolnić.

Jak wspomniałam wyżej - jest ciężki, mocny, duszny, parny, zamykający w swoim wnętrzu, otaczający jak ciasny węzeł. Niech Was nie zmyli brzoskwinia, która widnieje w pierwszej nucie - ja jej tak praktycznie nie czuję, bo w towarzystwie tak ciężkich woni nie sposób się do niej dostać.

Zapach jest raczej popołudniowy, wieczorowy. Według mnie bardziej na randkę niż na kolację biznesową, że już nie wspomnę o luźnym towarzyskim spotkaniu - nie mogłabym się skupić na niczym innym oprócz tego, żeby wymyślić sposób na ucieczkę od Heat.

Jeśli chodzi o czerwień buteleczki - opakowanie trafione w punkt! Zapach jest wyrazisty, czerrrrwony, rozgrzany, duszący.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: nie zmęczę jednego.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo trwaly piekny zapach
  • Piekny zapach, slodki, seksowny, wspanialy. Dziwi mnie jak czytam o rzekomej slabej trwalosci zapachu! Ja uzywajac rano na szyje wieczorem jeszcze sama czuje co chwila ten zapach po poruszaniu nia. Trwalosc jest swietna! To wczesniej mialam euphorie CK kupiona w sephorze (wiec raczej oryginalna) i ona sie duzon krocejj utrzymywala! Jesten bardzo zadowolina. Zapach super na jesien/zime.. cieply, oltulajacy.

Używam tego produktu od: pare dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszegi

Chcesz pochwalić vangie za czytelną i pomocną recenzję?
  • udane
  • Miałam i bardzo lubiłam. Niby kolejna gwiazdorska propozycja, a jednak zapach miał w sobie ten pierwiastek, który przyciągał . Napewno nie spowoduje mdłości wywołanej słodyczą. Słodycz jest jakby ukryta gdzieś we wnętrzu tej wody. Jest to zapach bardzo przystępny, każdemu się spodoba. Dla mnie ładny. Ognisty, ciepły, sensualny. Flakon też mi się podoba. Kolor czerwony faktycznie najlepiej pasuje do tego zapachu.

Używam tego produktu od: dawno

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepowtarzalny, zmysłowy, mega seksowny !
  • Pierwszy raz gdy zobaczyłam cenę trochę się przeraziłam lecz po pierwszym psiknięciu zapach mnie uwiódł i nie pożałowałam swojej decyzji... ;-)

Zapach słodki, przyjemny, mega przyciągający ;-)
    Wiele razy komplementowany przez mężczyzn ;-)

Jedyny minus to to, że ten sam zapach w buteleczce 100ml jest całkiem inny - mniej trwały, zapach nie jest tak intensywny.

Polecam buteleczki poniżej 100 ml ;-)
    ZDECYDOWANIE !
    Elegancja sama w sobie !

Teraz szukam czegoś innego, ponieważ używałam go około 3 lata i czas na coś innego, ale napewno będę do Niego wracać.
    Polecam gorąco !
    Perfum który najbardziej utkwił w mojej pamięci !

Używam tego produktu od: 2 lata 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około 10-12

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aandziulkaa za czytelną i pomocną recenzję?