Coty, Beyonce Heat EDP

Powiększ Coty, Beyonce Heat EDP

Zgłaszająca osoba: vqsia

Zapach niezwykle intrygujący, zmysłowy, kobiecy dostarczający niezapomniane wrażenia i doznania. Bogata nuta zapachowa oferuje nam rzadkie kwiaty. Perfumy Beyonce przepełnione są czerwienią, zmysłowością i gorączką!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek neroli, brzoskwinia, karaibska magnolia, orchidea
nuta serca: wiciokrzew, piżmo, migdały
nuta bazy: ambra, tonka, sekwoja

/s/

• bardzo trwaly piekny zapach
  • Piekny zapach, slodki, seksowny, wspanialy. Dziwi mnie jak czytam o rzekomej slabej trwalosci zapachu! Ja uzywajac rano na szyje wieczorem jeszcze sama czuje co chwila ten zapach po poruszaniu nia. Trwalosc jest swietna! To wczesniej mialam euphorie CK kupiona w sephorze (wiec raczej oryginalna) i ona sie duzon krocejj utrzymywala! Jesten bardzo zadowolina. Zapach super na jesien/zime.. cieply, oltulajacy.

Używam tego produktu od: pare dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszegi

Chcesz pochwalić vangie za czytelną i pomocną recenzję?
  • udane
  • Miałam i bardzo lubiłam. Niby kolejna gwiazdorska propozycja, a jednak zapach miał w sobie ten pierwiastek, który przyciągał . Napewno nie spowoduje mdłości wywołanej słodyczą. Słodycz jest jakby ukryta gdzieś we wnętrzu tej wody. Jest to zapach bardzo przystępny, każdemu się spodoba. Dla mnie ładny. Ognisty, ciepły, sensualny. Flakon też mi się podoba. Kolor czerwony faktycznie najlepiej pasuje do tego zapachu.

Używam tego produktu od: dawno

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepowtarzalny, zmysłowy, mega seksowny !
  • Pierwszy raz gdy zobaczyłam cenę trochę się przeraziłam lecz po pierwszym psiknięciu zapach mnie uwiódł i nie pożałowałam swojej decyzji... ;-)

Zapach słodki, przyjemny, mega przyciągający ;-)
    Wiele razy komplementowany przez mężczyzn ;-)

Jedyny minus to to, że ten sam zapach w buteleczce 100ml jest całkiem inny - mniej trwały, zapach nie jest tak intensywny.

Polecam buteleczki poniżej 100 ml ;-)
    ZDECYDOWANIE !
    Elegancja sama w sobie !

Teraz szukam czegoś innego, ponieważ używałam go około 3 lata i czas na coś innego, ale napewno będę do Niego wracać.
    Polecam gorąco !
    Perfum który najbardziej utkwił w mojej pamięci !

Używam tego produktu od: 2 lata 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około 10-12

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aandziulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wirujący Sex w Powietrzu
  • Uwielbiam ten upajający i seksowny zapach.

Zapach jest komplementowany przez mężczyzn w różnym wieku- coś musi w tym być

Jest w nim taka ''upajająca'' ciężkość gorącego tropikalnego wieczoru gdzieś na plaży...gwiaździste niebo... w tle gra muzyka bo niedaleko odbywa się fiesta nad brzegiem morza... kolorowe drinki...żar lejący się z powietrza... przesyt słodkich owoców i ciężkość egzotycznych kwiatów w tle...

Piękny Gdyby tylko trwałość była lepsza.. byłby ideał

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 falkonów

Chcesz pochwalić FridaKahlo88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmysłowość
  • Cóż, mogę napisać że zapach od Beyonce Knowles- Heat jest jednym z moich ulubionych zapachów. Zmysłowa, seksowna, słodka nutka kwiatów sprawia, że zapach jest ciepły, kobiecy. Perfumka jest w miarę trwała, oraz wydajna. Idealna na przeróżne okazje. Myślę, że jeszcze nie raz wrócę do tego zapachu. Nigdy się nie nudzi.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 i 1/2

Chcesz pochwalić natallliem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czysty seks
  • Dla mnie ten zapach to czysty seks, zmysłowość. Jest duszny, mocniejszy i bardzo kobiecy.

Reklama z Beyonce jest dokładnym odzwierciedleniem tego zapachu. Jest niesamowicie gorąco, jest ogień, żar zmysłowości który spala wszystko dookoła. Pobudza wszystkie zmysły.
    Minusy?? Trwałość. Niestety jest słaba

Używam tego produktu od: Próbka
    Ilość zużytych opakowań: Jedno małe w trakcie

Chcesz pochwalić kropelka88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodziak
  • To jeden z moich ulubionych zapachów - bardzo słodki, wibrujący. Niedawno skończył mi się flakonik i mam zamiar kupić kolejny.

Zalety:
    - zapach (idealny na wieczór, kiedy chcemy pachnieć kusząco)
    - piękny flakonik
    - trwałość i wydajność
    - brak plam na skórze, ubraniach

Perfumy po jakimś czasie (u mnie był to rok, bo bardzo wolno zużywam perfumy) trochę zmieniają zapach, ale myślę, że wynika to ze złego przechowywania.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie za bardzo ...
  • Zapach nie jest zły, ale mi nie podchodzi. Na pewno dla wielbicielek mocniejszych aromatów. Spodobał mi się podczas testowania w drogerii, jednak stosowany na mojej skórze jest za ciężki i męczący. Do plusów na pewno zaliczę trwałość (cały dzień go czuję, nie tylko na ubraniu, ale też na skórze) i ładne opakowanie.
    \nDo tego zapachu powrócę w chłodniejszej porze roku, ewentualnie będę używać okazjonalnie, na większe wyjścia, bo do codziennego stosowania niezbyt się nadaje.

Chcesz pochwalić embrace2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Kupiłam te perfumy ze względu na moje uwielbienie do Beyonce. Bardzo efektowny flakon. Przyjemny słodko pudrowy zapach. Nie jest trwały, niestety. Ze względu na ilość opakowań jakie miałam, prędko do niego nie wrócę. Mimo, że przypadł mi go gustu nie jest to "mój" zapach. Ale polecam, warto przetestować, chociażby ze względu na przystępną cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno 100ml i dwa 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nika1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach na 5!
  • Zapach baaardzo kobiecy, ciepły, niemdły, ale słodkawy. Wyraźny, ale nie za mocny!

Idealna kompilacja nut zapachowych stworzyła dla mnie zapach idealny!

Dodatkowo atrakcyjna buteleczka, cena nie jest szaleńcza

Łatwo dostępne!

Zapach jest trwały- apaszka psikana jakiś tydzień temu, dziś wyjęta z szafy nadal pachnie

Zostaje jednym z moich ulubionych!

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij