Coty, Beyonce Heat EDP

Powiększ Coty, Beyonce Heat EDP

Zgłaszająca osoba: vqsia

Zapach niezwykle intrygujący, zmysłowy, kobiecy dostarczający niezapomniane wrażenia i doznania. Bogata nuta zapachowa oferuje nam rzadkie kwiaty. Perfumy Beyonce przepełnione są czerwienią, zmysłowością i gorączką!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek neroli, brzoskwinia, karaibska magnolia, orchidea
nuta serca: wiciokrzew, piżmo, migdały
nuta bazy: ambra, tonka, sekwoja

/s/

• Mocna wersja egzotycznych kwiatów
  • To niebywałe, jak ten zapach przypomina mi So Elixir z Yves Rocher, szczerze powiedziawszy pachną dla mnie dokładnie tak samo, z tą różnicą, że Beyonce Heat jest delikatniejszy. Na początku uderza dusząca woń miodu, która dla mnie osobiście jest bardzo przytłaczająca, ale później nie jest tak źle. Moje pierwszy skojarzenie to kobieta wamp, ubrana na czerwono i czarno. Zapach bardzo mocny, ale nie w tradycyjny piżmowo-abrowy sposób, kompozycja bazuje raczej na egzotycznych kwiatach. Nie najgorszy, ale dla mnie za intensywny, tylko na wieczór.

Minusy:
    -za mocny zapach,
    -drogi,
    -nie jest zbyt trwały, słabnie już przed upływem godziny.

Plusy:
    -atrakcyjny zapach,
    -ładne opakowanie,
    -szeroko dostępny w drogeriach.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• ulubiony
  • Mój ulubiony zapach.Mimo, że nie jest to zapach z najwyższej półki jest naprawdę trwały i wyjątkowy

+ zapach słodko-orientalny, zmysłowy
    + wygląd,piękny flakon
    + trwały
    + wydajny, nie trzeba wylać połowy zawartości na raz aby było go czuć

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić fitnessiara za czytelną i pomocną recenzję?
  • hinduska świątynia...
  • ... okadzidlona, nadymiona, duszna.
    Dokładnie taka, do której Cię ciągnie, ale nie dasz rady wytrzymać w niej dłużej niż kilka chwil, bo zaczynasz tęsknić za świeżym powietrzem.

A niestety! (chociaż biorąc pod uwagę specyfikę perfum, stety) - zapach jest bardzo trwały i trudno się od niego uwolnić.

Jak wspomniałam wyżej - jest ciężki, mocny, duszny, parny, zamykający w swoim wnętrzu, otaczający jak ciasny węzeł. Niech Was nie zmyli brzoskwinia, która widnieje w pierwszej nucie - ja jej tak praktycznie nie czuję, bo w towarzystwie tak ciężkich woni nie sposób się do niej dostać.

Zapach jest raczej popołudniowy, wieczorowy. Według mnie bardziej na randkę niż na kolację biznesową, że już nie wspomnę o luźnym towarzyskim spotkaniu - nie mogłabym się skupić na niczym innym oprócz tego, żeby wymyślić sposób na ucieczkę od Heat.

Jeśli chodzi o czerwień buteleczki - opakowanie trafione w punkt! Zapach jest wyrazisty, czerrrrwony, rozgrzany, duszący.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: nie zmęczę jednego.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo trwaly piekny zapach
  • Piekny zapach, slodki, seksowny, wspanialy. Dziwi mnie jak czytam o rzekomej slabej trwalosci zapachu! Ja uzywajac rano na szyje wieczorem jeszcze sama czuje co chwila ten zapach po poruszaniu nia. Trwalosc jest swietna! To wczesniej mialam euphorie CK kupiona w sephorze (wiec raczej oryginalna) i ona sie duzon krocejj utrzymywala! Jesten bardzo zadowolina. Zapach super na jesien/zime.. cieply, oltulajacy.

Używam tego produktu od: pare dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszegi

Chcesz pochwalić vangie za czytelną i pomocną recenzję?
  • udane
  • Miałam i bardzo lubiłam. Niby kolejna gwiazdorska propozycja, a jednak zapach miał w sobie ten pierwiastek, który przyciągał . Napewno nie spowoduje mdłości wywołanej słodyczą. Słodycz jest jakby ukryta gdzieś we wnętrzu tej wody. Jest to zapach bardzo przystępny, każdemu się spodoba. Dla mnie ładny. Ognisty, ciepły, sensualny. Flakon też mi się podoba. Kolor czerwony faktycznie najlepiej pasuje do tego zapachu.

Używam tego produktu od: dawno

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepowtarzalny, zmysłowy, mega seksowny !
  • Pierwszy raz gdy zobaczyłam cenę trochę się przeraziłam lecz po pierwszym psiknięciu zapach mnie uwiódł i nie pożałowałam swojej decyzji... ;-)

Zapach słodki, przyjemny, mega przyciągający ;-)
    Wiele razy komplementowany przez mężczyzn ;-)

Jedyny minus to to, że ten sam zapach w buteleczce 100ml jest całkiem inny - mniej trwały, zapach nie jest tak intensywny.

Polecam buteleczki poniżej 100 ml ;-)
    ZDECYDOWANIE !
    Elegancja sama w sobie !

Teraz szukam czegoś innego, ponieważ używałam go około 3 lata i czas na coś innego, ale napewno będę do Niego wracać.
    Polecam gorąco !
    Perfum który najbardziej utkwił w mojej pamięci !

Używam tego produktu od: 2 lata 8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około 10-12

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aandziulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wirujący Sex w Powietrzu
  • Uwielbiam ten upajający i seksowny zapach.

Zapach jest komplementowany przez mężczyzn w różnym wieku- coś musi w tym być

Jest w nim taka ''upajająca'' ciężkość gorącego tropikalnego wieczoru gdzieś na plaży...gwiaździste niebo... w tle gra muzyka bo niedaleko odbywa się fiesta nad brzegiem morza... kolorowe drinki...żar lejący się z powietrza... przesyt słodkich owoców i ciężkość egzotycznych kwiatów w tle...

Piękny Gdyby tylko trwałość była lepsza.. byłby ideał

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 falkonów

Chcesz pochwalić FridaKahlo88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmysłowość
  • Cóż, mogę napisać że zapach od Beyonce Knowles- Heat jest jednym z moich ulubionych zapachów. Zmysłowa, seksowna, słodka nutka kwiatów sprawia, że zapach jest ciepły, kobiecy. Perfumka jest w miarę trwała, oraz wydajna. Idealna na przeróżne okazje. Myślę, że jeszcze nie raz wrócę do tego zapachu. Nigdy się nie nudzi.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 i 1/2

Chcesz pochwalić natallliem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czysty seks
  • Dla mnie ten zapach to czysty seks, zmysłowość. Jest duszny, mocniejszy i bardzo kobiecy.

Reklama z Beyonce jest dokładnym odzwierciedleniem tego zapachu. Jest niesamowicie gorąco, jest ogień, żar zmysłowości który spala wszystko dookoła. Pobudza wszystkie zmysły.
    Minusy?? Trwałość. Niestety jest słaba

Używam tego produktu od: Próbka
    Ilość zużytych opakowań: Jedno małe w trakcie

Chcesz pochwalić kropelka88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodziak
  • To jeden z moich ulubionych zapachów - bardzo słodki, wibrujący. Niedawno skończył mi się flakonik i mam zamiar kupić kolejny.

Zalety:
    - zapach (idealny na wieczór, kiedy chcemy pachnieć kusząco)
    - piękny flakonik
    - trwałość i wydajność
    - brak plam na skórze, ubraniach

Perfumy po jakimś czasie (u mnie był to rok, bo bardzo wolno zużywam perfumy) trochę zmieniają zapach, ale myślę, że wynika to ze złego przechowywania.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?