Coty, Beyonce Heat EDP

Powiększ Coty, Beyonce Heat EDP

Zgłaszająca osoba: vqsia

Zapach niezwykle intrygujący, zmysłowy, kobiecy dostarczający niezapomniane wrażenia i doznania. Bogata nuta zapachowa oferuje nam rzadkie kwiaty. Perfumy Beyonce przepełnione są czerwienią, zmysłowością i gorączką!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek neroli, brzoskwinia, karaibska magnolia, orchidea
nuta serca: wiciokrzew, piżmo, migdały
nuta bazy: ambra, tonka, sekwoja

/s/

• Jestem na tak!
  • Kupiłam te perfumy ze względu na moje uwielbienie do Beyonce. Bardzo efektowny flakon. Przyjemny słodko pudrowy zapach. Nie jest trwały, niestety. Ze względu na ilość opakowań jakie miałam, prędko do niego nie wrócę. Mimo, że przypadł mi go gustu nie jest to "mój" zapach. Ale polecam, warto przetestować, chociażby ze względu na przystępną cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno 100ml i dwa 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nika1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach na 5!
  • Zapach baaardzo kobiecy, ciepły, niemdły, ale słodkawy. Wyraźny, ale nie za mocny!

Idealna kompilacja nut zapachowych stworzyła dla mnie zapach idealny!

Dodatkowo atrakcyjna buteleczka, cena nie jest szaleńcza

Łatwo dostępne!

Zapach jest trwały- apaszka psikana jakiś tydzień temu, dziś wyjęta z szafy nadal pachnie

Zostaje jednym z moich ulubionych!

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek
  • Zapach ciepły, miły, kobiecy... wyczuwalna w nim jakaś jagodowa nuta. Myślę, że dla eleganckich, młodych kobietek. Jednak mnie nie powalił, jestem chyba zbyt wybredna... Ale mój chłopak bardzo go lubi, zawsze dziko mnie obwąchuje!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Uliarra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cukier
  • Zapach jest przyjemny, ale tylko do powąchania. Nie zniosłabym go na sobie. Jest słodki, aż zęby bolą. Nie czuć nic oprócz brzoskwini ociekającej cukrowym syropem. Nie ma nic na przełamanie. Zapaszek dla słodkich lolitek.Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: kilka psiknięć

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Zapach dla zdecydowanych pięknych babek!!
    Idealny na randki
    Wydajny
    Cena - CHILLOUT
    Wystarczy jedno użycie
    I na co zwracam szczególnie uwagę -ładny flakonik ;3

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić WERAAAAAAA za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny!
  • Zacznę od wyglądu- bardzo ładnie wygląda na półce z perfumami. Zapach utrzymuje się dość długo i bardzo mi się podoba, czasami zbyt mocny, nie wiem od czego to zależy, może od nastroju? Jest też wydajny, przez 1,5 roku zużyłam 100ml. Nie jest idealny ale jak na dość niską cenę może być.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 100ml

Chcesz pochwalić aaaaaaa90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czemu nie
  • Zapach ten znałam od dawna, ale własnego flakonu nie posiadałam, nie byłam do końca przekonana czy chce powiększać o nie moją kolekcję perfum. Ale stało się, wczoraj zakupiłam je w promocji w hebe za 29 zł/15ml.
    Perfumy gwiazd mają to do siebie, że muszę być słodkie przede wszystkim. I tak jest też tym razem, czuc słodycz, ale przełamaną czymś przyjemnym, czymś co sprawia, że ma się ochotę znowu nimi spisikąc, choć nie ukrywajmy, nie jest to jakis wyszukany i oryginalny zapach. Można by rzec iż to taki poprawiacz nastroju.
    Na pewno trzeba pochwalić trwałość tych perfum - użyłam ich rano i czułam na sobie aż do wieczornej kąpieli. + szalik ładnie nimi pachnie
    Nieco nieporęczny flakon, ale za to ładny.
    Czy kupię je jeszcze kiedyś? Kto wie

Używam tego produktu od: testy + 1 opakowanie 15ml
    Ilość zużytych opakowań: 15ml w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarinas001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach na wieczór
  • Marzył mi się i marzył, aż w końcu dostałam w prezencie... chyba największą butelkę, jaka była w sprzedaży, choć spokojnie wystarczyłaby mi niezobowiązująca przygoda z czymś małym.

Nie lubię zapachów przesłodzonych, a ta słodycz uwiodła mnie od pierwszego "wejrzenia". Perfumy użyte w nadmiarze rzeczywiście potrafią być duszące; ja używam ich przed wyjściem z domu, a po dziesięciominutowym spacerze pozostaje po nim słodki, lekki aromat. Wiatr skutecznie radzi sobie ze zbyt mocną wonią, która później towarzyszy mi tylko chwilami i wcale się nie narzuca, pozostawiając przy tym swój zapach na ubraniach na dość długi czas.

Zauroczyłam się w tym zapachu i chętnie po niego sięgam, choć rzeczywiście pasuje bardziej na wieczorne wyjścia, zarówno te eleganckie jak i romantyczne.
    Kupiłabym ponownie, lecz mniejsze opakowanie.

Chcesz pochwalić Shevya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brzoskwinia na słodko
  • Tak jak w tytule - wyczuwam przede wszystkim brzoskwinię zmieszaną z jakąś słodką, ni to waniliową, ni to migdałową nutą. Brzmi całkiem nieźle, wyszło średnio, no ale to perfumy ze średniej półki, więc nie miałam zbyt wygórowanych oczekiwań. Trwałość przeciętna.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić debramonk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorączka męczącej słodyczy
  • Chodziłam koło tego zapachu dłuższy czas, psikałam, testowałam, planowałam zakup. Przy okazji którejś wizyty w Rossmannie zobaczyłam Heat w postaci perfumowanego dezodorantu w atomizerze za 19,99 zł i z radością go nabyłam. Dobrze, że nie zdecydowałam się na zakup wody perfumowanej, nie daj Boże o pojemności większej niż 30 ml. Z każdym kolejnym, globalnym użyciem zapach drażnił mnie i męczył coraz bardziej swoją ulepną słodyczą i w końcu musiałam go sprzedać. Chociaż kocham słodkie perfumy, to wyłącznie takie z nutą czegoś nadającego tej słodyczy charakteru - paczuli, pieprzu, korzennych przypraw. Tutaj czuję wyłącznie słodycz brzoskwini, kwiatków (nie kwiatów) i czegoś przypominającego mi oblepiającą gardło słodycz waty cukrowej. Zapach niezbyt trwały. Podsumowując - oczekiwania były ogromne, Gorączka im nie sprostała.

Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić ofca133 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Wg mnie najlepszy zapach
  • Dla mnie jest to najlepszy zapach jaki spotkałam. Słodki i zmysłowy. Perfumy są bardzo wydajne, zapach utrzymuje się przyzwoicie długo, choć wiadomo że chciałoby się dłużej Na pewno kupię je jeszcze raz

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić mmia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Spodobaly mi sie w pierwszym odruchu (wydawaly mi sie ultra kobiece, seksowne i uwodzicielskie) i postanowiam ze musze je miec. Niestety po zakupie nie bylo juz tak rozowo - zapach jest bardzo slodki, duszacy, chemiczny, meczacy i do tego bardzo nietrwaly. Bardzo ubogo sie rozwijaja o ile wogole. Czuc slodycz, slodycz i jeszcze raz slodycz. Raczej nie sa eleganckie, oryginalne tez nie. Uzywam ich rzadko, choc mam caly flakon, irytuja mnie one za bardzo zebym mogla ich uzywac codziennie. Chociaz nie smialabym powiedziec ze jest to brzydki zapach. Przypominaja mi one sama beyonce - kobieca, seksowna, zachwycajaca a z drugiej strony kaprysna popadajaca w przesade gwiazdka ze sztuczna peruka na glowie. Mozna ja kochac albo nienawidzic. Sama nie wiem gdzie mozna nosic ten zapach. Na randce konczacej sie sniadaniem? Do klubu? Ciezko jest rowniez okreslic target wiekowy tego zapachu gdyz beyonce jest z zasady idolka mlodych kobiet ale podobne kompozycje wyczuwa sie czesto na tych dojrzalszych. Ja je skoncze i drugi raz nie kupie. Ktos slusznie zauwazyl ze po prostu nie maja "tego czegos". Flakonik jest nawet ladny Kupilam je tanio 60 zl za 100ml w drogerii internetowej i tyle tez sa moim zdaniem warte, na pewno nie warto placic za nie wiecej niz 100zl. Widzialam ten zapach w pojemnosci 15ml/15euro i 30ml/25euro i to jest moim zdaniem przegiecie, bo perfumy nie sa tyle warte zwlaszcza ze sa takie nietrwale.

Chcesz pochwalić madzia0007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ładny zapach
  • Kupiłam od kogoś na allegro napoczętą buteleczkę, więc nawet nie wiem, ile czasu minęło od otwarcia opakowania, zapach nie zmienił się do końca butelki.

Nadaje się raczej na chłodne dni lub na wieczorne wyjścia. Bardzo lubiłam się pryskać tą wodą bez umiaru, bo zakochałam się w tym zapachu. Pod koniec zaczęłam nawet trochę go 'oszczędzać', bo wiedziałam, że zanim kupię następne, minie trochę czasu.
    Biorąc pod uwagę, że używałam go często, wydajność mi odpowiadała, zwłaszcza, że zapach był wyczuwalny już w niewielkiej ilości (co nie przeszkodziło mi i tak pryskać się bez opamiętania

Oczywiście wolałabym żeby cena była niższa, ale nie ma tragedii

Na pewno kiedyś jeszcze kupię, ale na razie mam inne i szkoda żeby się zmarnowały.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 30 ml, ale na pewno będzie więcej, bo to jeden z moich ulubionych zapachów

Chcesz pochwalić o_t za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość ładny, choć użyty w nadmiarze duszący. Polecam raczej na wieczorne wyjścia.
  • Ocenią dość krótko bo nie ma co się rozpisywać. Beyonce ponownie 'wypuściła' na rynek swoje kolejne perfumy które - jak to na nią - są dość ciężkie i bardzo słodkie. Butelka poręczna ( 75 ml) zabierałam do szkoły. Jako że jest to 'parfum deodorant' używałam go i na ubranie i jak dezodorant Teraz chcę go tylko skończyć, gdyż nie lubię wyrzucać niewykorzystanych kosmetyków... Na początku używania wydawał mi się bardzo ładny, ale dość szybko się znudził. jenak nie ma w sobie 'tego czegoś' ) Jeśli zaakplikujemu go 4 razy - zapach będzie którkotrwały ( 2 -3 godzin). Jeśli zaaplikujemy go ok. 8 razy lub więcej to zapach będzie przyprawiał o zawroty głowy, ale będzie się długo trzymał i pod koniec będzie akurat.
    Zapach ogólnie jest dość dobry ale nie w nadmiarze! Dużo znajomych mówiło mi że używam bardzo ładnych perfum.
    Jest to jak na razie najlepszy zapach Beyonce, z którym zdążyłam się napotkać.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 75 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ChinUpSmileOn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat
  • Nie na darmo zawsze omijałam w perfumeriach czerwone flakony, wiedząc że kryją w sobie broń chemiczną o ogromnym rażeniu. Heat tylko potwierdził tę regułę.
    Potwornie syntetyczny, słodki do granic możliwości, kojarzy się z owocową konfiturą, do której ktoś nasypał za dużo cukru. Nie potrafię wyodrębnić ani jednego składnika wyszczególnionego w składzie tego zapachu.
    Dla mnie to słodki, mdły, osaczający ulep, wywołujący migrenę i mdłości. Całe szczęście, że trwałość ma marną.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 2 testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię ten zapach
  • Bardzo lubię ten zapach, jest po prostu śliczny i kobiecy. Kocham słodkie zapachy, ale ten jest przełamany pewną nutą, która czyni go jeszcze bardziej kobiecym. Szkoda, że są tak nietrwałe i dość drogie. Używam ich na wieczór.
    Mam wrażenie, że zapach dojrzewa, po około 30minutach pachnie po prostu przecudnie i szkoda, że jest tak nietrwały, bo ten zapach trafia w 100% w mój gust.
    Nie jestem za ciężkimi perfumami, nie jest to jakaś elegancja, ale bardziej w jakimś stopniu dziewczęcość przełamywana kobiecością.
    Na pewno kupię ponownie

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zakochana po uszy
  • Wkurzają mnie wszystkie głupie baby, które piszą, że słodkie perfumy są dla gimbusiar. Jakaś mądralińska napisała nawet, że tak pachną nastolatki ze stringami na wierzchu... Jeśli coś Wam się nie podoba to można wyrazić to kulturalnie.

Skwituję to krótko - na brzydko pachnącej osobie żadne perfumy nie będą pięknie pachnieć

Ja w tym zapachu jestem zakochana, to absolutnie moje ulubione perfumy. Seksowne, słodkie, kobiece. trwałe. Piękny flakonik.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić White Kitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • seksowne ....... i nietrwale niestety
  • Bardzo podoba mi sie ten zapach. Czuje sie jak kocica - pewnie siebie i bardzo kobieco. Jednak trwalosc jest slaba a szkoda. Flakonik sredni ale moze byc ogolnie. Gdyby byly trwalsze moglyby byc mym K W C !!!!!!!!!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Zawsze chętnie do niego wracam. Zapach jest śliczny, bardzo kobiecy i słodki. Utrzymuje sie długo i jest wydajny. Jedny minus to buteleczka. Dla mnie jest trochę niewygodna, ale nie jest to jakiś duży minus.
    Plecam miłośniczką słodkich zapachów.

Używam tego produktu od: co jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki 50 ml

Chcesz pochwalić angela05505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pachnie jedynie przez chwilę ulotną
  • Perfumy zakupiłam w ciemno, skuszona świetną ceną (100 ml testera za 65 zł) i wieloma pozytywnymi opiniami.

Pierwsze wrażenie - zapach ciężki, kojarzący się ze starszą panią. Teraz dziwi mnie to odczucie, bo tak na prawdę perfumy te niewiele mają wspólnego z tymi kioskowymi wodami używanymi przez panie w starszym wieku

Z początku czuć słodkie owoce - truskawki, maliny, brzoskwinie i na pograniczu tej pierwszej nuty wyczuwam coś na kształt zielonej herbaty - takiej trochę duszącej. Jest to zapach dziewczęcy, optymistyczny, ale też nieco mdły. Cała ta słodycz zbliżona jest do słodyczy przesłodzonej marmolady, której zjedzenie w nadmiernej ilości powoduje "drapanie" w gardle.
    Po chwili do tej słodyczy dołącza coś na kształt różanego mydełka, które bardzo szybko znika i całość przeradza się w ostrzejszy zapach, mnie kojarzący się z męską wodą po goleniu. Końcowe nuty są najprzyjemniejsze dzięki piżmu, tonce i ambrze i według mnie to one powinny dominować w tych perfumach. Niestety tak się nie dzieje - nuty te są praktycznie niewyczuwalne dla otoczenia, czuć je bardzo krótko i to wyłącznie bardzo blisko przy skórze.

Największy minus perfum - trwałość. Jest katastrofalna! Byłam pewna że opinie krytykujące trwałość są przesadzone, bo w końcu to woda perfumowana a nie toaletowa, ale niestety zgadzam się z nimi w 100% Po aplikacji, przez max 1 godzinę czuć COKOLWIEK. I to po obfitej aplikacji (normalnie przy innych perfumach robię max 4 psiki, przy Heat minimum 8 - świadczy to również o małej intensywności tego zapachu). Zastanawiałam się czy nie jest to wina tego, że kupiłam tester, ale nie sądzę, w końcu tester ma zachęcić do zakupu, więc tym bardziej powinien być intensywny i trwały.

Nie mogę sklasyfikować tego zapachu co do odpowiedniej pory noszenia - pasuje na randkę choć nie jest typowo wieczorowy, w biurze czy w szkole nie powinien przeszkadzać, nadaje się na każdą porę roku.

Podsumowując - uważam że ten zakup był błędem bo szukam czegoś bardziej oryginalnego i trwałego a nie ulepkowego psikadła bez polotu dla gimnazjalistki.

Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

>>>Edytuję po dwóch miesiącach od zakupu. Zapach masakra, mąż ma ich dość, uważa że Heat zwyczajnie śmierdzi i ma trochę racji. Ja czuję już tylko słodki ulepek i psikam żeby jak najszybciej wypsikać w cholerę Nie polecam, mdło i smętnie się robi od tych 100 ml...

Chcesz pochwalić geosmina za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach ale nie trwały
  • Perfumę dostałam na prezent razem z żelem pod prysznic i balsamem. Zapach piękny, bardzo mi się podoba ale cóż z tego jak jest nietrwały, szybko się ulatnia. Buteleczka ładna, ale szału nie robi. Spodziewałam się czegoś lepszego ...

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić Kasienienka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W uścisku rutyny...
  • Perfumy gwiazd mają jeden wspólny mianownik - są bardzo mało odkrywcze, trywialne i wszystkie do siebie podobne (jedynie zapachy Kate Moss wyróżniają się w tłumie tych słodkich bubli).
    Każde nowe "odkrycie" , pachnidła typu Heidi Klum, Celine Dion, Halle Berry czy Kylie Minogue można wrzucić do tego samego kubła z napisem "NUDA".
    I Beyonce także należy do tego grona. Ale czego można by się tu spodziewać...Jaka "gwiazdka", takie perfumy.
    Zanim powąchałam to pachnidło od razu wiedziałam, że będzie słodko, cukierkowo i mdło do granic możliwości. Oczywiście się nie rozczarowałam. Heat EdP to kolejna z rzędu propozycja dla niewybrednych oraz tych, którzy nie mają pomysłu na siebie. Ten zapach absolutnie nic nie mówi, brak tu jakiejś ikry, pazura, hipnotyzującego ogona. Jest różowo, lukrowo, przewidywalnie...tylko wskoczyć w pantofle na wysokim obcasie z pomponikami i satynowy szlafroczek.
    W drogerii obok "Heat" stały flakony z perfumami Halle Berry i Celine Dion, zapoznając się i z tymi zapachami stwierdziłam śmiało, że te wszystkie pachnidła w zasadzie niczym się nie różnią. Gdyby papierowe paski nie były podpisane nie byłoby wiadomo, który zapach jest który.
    Ostatecznie postanowiłam omijać "perfumy gwiazd", bo i tak z góry wiadomo, że niczym nie zaskoczą, nie zniewolą, w dodatku ich cena jest całkowicie nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: próba

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odtwórcze, nic specjalnego.
  • Kategoria : słodkie, owocowe

Wyczuwalne nuty: brzoskwinia, piżmo,tonka

Trwałość: średnia, około 10 godzin, na ubraniach i włosach dłużej

Owocowy, wesoły, ale szału nie robi. Beyonce, twarz diamonds'a armaniego, chciała stworzyć coś szałowego, ale wyszło coś popowego. Zwyczajnego. Codziennego. Mało oryginalnego i odtwórczego. Avonowskiego. (choć avon palców w tej produkcji nie maczał)

Flakon tandetny. Miał wyglądać jak palący ogień, a wyszła czerwona sukienka z falbanami.

Używam tego produktu od: kupiłam mgiełkę z drobinkami, EDP tylko testowałam
    Ilość zużytych opakowań: mgiełka, testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sublime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne!
  • Jedne z najpiękniejszych perfum jakich w życiu używałam!

Do zakupu zachęciła mnie niesamowita reklama z Beyonce w roli głównej. Perfumy znajdują się w pięknej, czerwono-złotej buteleczce zwężającej się ku górze, trochę w stylu retro. Efekt jest niesamowity. Pięknie prezentują się na półce. Atomizer dozuję idealną ilość. Sam zapach jest naprawdę cudowny. Słodki, dość ciężki, idealny na wieczorne wyjścia. Na początku można wyczuć brzoskwinię, która następnie ewoluuje w kwiatowe akcenty orchidei. Nie jest on jednoznaczny, rozwija się na skórze. Dodaje pewności siebie. Już niejedna osoba pytała mnie, co to za piękne perfumy, które mam na sobie. Trwałość według mnie świetna, utrzymują się co najmniej kilka godzin na skórze, a na ubraniach nawet kilka dni. Wydajność też powala, mam je już prawie 2 lata, a jeszcze trochę ich zostało, choć nie używam ich codziennie, bardziej na większe wyjścia.

Plusy:

- cudowny zapach
    - piękne opakowanie
    - trwałość
    - cena
    - dostępność
    - świetna reklama

Minusy:

- brak

Kocham ten zapach! Beyonce stworzyła kolejne dzieło!

Ilość zużytych opakowań: jedno - 50ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny, ale nietrwały
  • Jako że kocham Beyonce miłością bezwarunkową, nie mogłam pozostać obojętna na zapach stworzony przez nią. Po zobaczeniu reklamy, a w niej wijącej się piękności, następnego dnia byłam szczęśliwą posiadaczką tych perfum. Zapachem byłam i jestem zachwycona- jest piękny, zmysłowy, baardzo kobiecy i słodki, ale nie przesłodzony. Cena też nie zabija. Jest jeden problem- trwałość. Na pewno nie jest to zapach, który trzyma się dzielnie przez cały dzień. Musiałabym się dopsikiwać w ciągu dnia, a noszenie w torebce wielkiej butli (posiadam 90ml) jest dosyć problematyczne, poza tym skończyłabym je w ekspresowym tempie. Nie wiem czy kupię ponownie, podejrzewam, że tak, bo zapach jest cudowny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić autumn91 za czytelną i pomocną recenzję?