Anida, Krem do rąk i paznokci z woskiem pszczczelim i olejem makadamia (stara wersja)

Krem posiada bardzo dobre właściwości osłonowe i pielęgnacyjne. Odbudowuje zniszczona i popękaną skórę rąk. Zapobiega tworzeniu się suchego naskórka. Wosk pszczeli działa natłuszczająco, ochronnie i zapobiega wysuszaniu skóry. Olej makadamia posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne - zmiękcza i wygładza naskórek, przyśpiesza odbudowę uszkodzeń skóry i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Skład: Aqua, Macadamia, Ternifolia Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteareth-20(and)Cetearyl Alcohol, Glycerin, Beeswax, Mineral Oil, Tocopheryl Acetate, D-panthenol, Polyacrylamide(and)Hydrogenated Polydecene(and)Laureth-7, Allantoin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal, Lilial, Limonene.

Cena: 4zł / 100ml
/s/

NAJLEPSZY KREM DO RĄK NA ŚWIECIE!

NAJLEPSZY KREM DO RĄK! nie spotkałam się jeszcze z tym, aby krem: 1) pięknie pachniał 2) super odżywiał 3) był tani. każdy krem który testowałam nie miał przynajmniej jednej z ww. cech. Ten ma je wszystkie! Jest dostępny w każdej aptece, jest tani, bo raptem 5zł. Wydajny, przepięknie pachnie, żadną chemią. Nawilża ręce i w lato, zimą również działa na popękaną skórę dłoni. Nie odstępuję go na krok, zaprzestałam stosowania innych, bo uważam to za stratę pieniędzy. Mój must have! POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 7 całych opakowań, ale to nie koniec!

Porządny krem do rąk

Bardzo dobry krem do rąk, który skutecznie nawilża skórę dłoni. Ma przyjemny, delikatny, miodowy zapach, Nie jest tłusty więc dobrze i szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej warwty na skórze, a pozostawia ją miekką, delikatną i przede wszystkim dobrze nawilżoną. Kosztował mnie niecałe 4 zł więc cena, jak na taką jakość jest śmieszna. Polecam!!!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

świetny! :)

Nie mam większych problemów z dłońmi, stosowałam krem Eveline z kozim mlekiem i był ok, dopóki w aptece na przecenie, za 5zł nie znalazłam tego.
Krem ślicznie pachnie, ma fajną konsystencję, w miare szybko się wchłania. Nie ma na co ponarzekać.
Kiedy zimą dłonie były przesuszone dobrze sobie z nimi poradził. Na pewno zakupię ponownie.

cudo

Trafiłam na ten krem w drogerii Natura,stał sobie niepozornie w otoczeniu Garniera,Dave ip,wyróżniając się niską ceną.Jako że kompletnie nie znałam tej marki,postanowiłam mu się przyjrzeć,i tu szok - olej makademia na drugim miejscu w składzie
Cena śmieszna,skład zaskakujący,działanie rewelacyjne.
Natychmiast koi podrażnioną,wyszuszoną skórę odczuwalnie nawilża,ale nie zostawia tłustej warstwy,wchłania się dość szybko jednak uczucie komfortu pozostaje na długo.

Pokochałam ten kremik,i zaraziłam tą miłością wiele koleżanek....polecam każdemu,ten krem to prawdziła perła w zalewie niewiele robiących,a kilka razy droższych kremów.

Używam tego produktu od: kilka miesiący
Ilość zużytych opakowań: drugie w użyciu

Bardzo dobry krem do rąk

Używałam juz wielu kremów do rąk i mogę śmiało przyznać, że ten jest moim ulubieńcem. Zostawił w tyle nawet Neutrogenę, która jest prawe 3 x droższa.
Mam problem z wiecznie suchą skórą rąk, z tym kremem wyglądają one o wiele lepiej.

Plusy:
-bardzo dobrze nawilżą
-zmiękcza
-wygładza
-pięknie pachnie
-ma gęstą konsystencję
-jest bardzo tani (ja kupuję za 5,40zł)

Minusy:
-trochę za szybko się kończy :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań

Najlepszy krem do rąk ever!

Tani, wydajny, świetnie nawilżający krem, o pięknym zapachu. Czego chcieć więcej?

plusy
+idealnie nawilża
+pięknie pachnie, lekko słodko, ale nie jest to zapach duszący
+wydajny
+tani
+łatwo dostępny w naturze

minusów nie ma, ideał!

Polecam, ja na pewno kupię ponownie, nie raz!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Najlepszy krem do rąk

Stosowałam różne kremy do rąk, lepsze i gorsze. Niestety w maju dopadała mnie chyba alergia, dłonie robiły się spierzchnięte i nieestetyczne, nic nie pomagało, mijało po miesiącu... i tak przez lata.

W ubiegłym roku pod koniec kwietnia zaczęło się. Zasięgnęłam wiedzy na KWC. Przeleciałam całe miasto, znalazłam w małej osiedlowej aptece. Wielkie dzięki.

Moje spierzchnięte dłonie po 2 użyciach stały się gładkie. Stosowałam systematycznie. Później w Drogerie Natura zakupiłam na zapas 2 opakowania. Teraz używam sporadycznie, np. po pracy w ogrodzie, kiedy dłonie wymagają nawilżenia.

Krem ten jest najlepszym kremem do rąk jaki kiedykolwiek używałam.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Świetny

Świetny i tani krem. Naprawdę nawilża. Ładnie pachnie. Jest lepszy od niejednego, nawet aptecznego kremu.
Nic dodać, nic ująć. EMEJZING. ;)
Ciężko go ostatnio dostać, mam nadzieję, że plotki o wycofaniu są nieprawdziwe! ;(

szkoda, że go wycofali

Każdą zimą borykam się z popękaną wręcz, często krwawiącą skórą dłoni. Krem ten nie tylko doskonale opatrzył mi rany, zregenerował i pozbył się całkowicie szorstkiej skóry, ale też sprawił, że nie muszę go używać codziennie. :)
Szczerze nienawidzę kremów do rąk, dlatego było dla mnie ważne, żeby krem zregenerował mi dłonie na stałe, a nie tylko na kilka godzin po posmarowaniu. W gruncie rzeczy jest kolejna zima, ja mam nawilżone pięknie dłonie, a do tego kremu wracam tylko gdy czuję lekkie ściągnięcie skóry dłoni po kąpieli
Poza tym krem ma przepiękny zapach, idealną konsystencję i dobre opakowanie, z którego można wydobyć nawet resztkę kosmetyku.
Nie pozostawia też tłustej powłoki na dłoniach.

Jedynym minusem jest dostępność (do tej pory widziałam tylko raz w aptece)

W związku z jego wycofaniem, nie ma opcji kupić go ponownie :(

Używam tego produktu od: prawie roku z dużymi przerwami

Bardzo dobry!

Odkryłam go mniej więcej roku temu, jesienią i od tej pory jest obowiązkowym punktem mojej jesienno-zimowej pielęgnacji rąk ;)

Krem znajduje się w klasycznej tubce wykonanej z miękkiego plastiku, o pojemności 100ml. Nie ma problemu z wyciskaniem nawet resztek kosmetyku. Otwieranie na klik jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Otwór jest mały, więc nie ma obawy, że wyleje się nam za dużo kremu. Szata graficzna jest bardzo skromna, ale te pomarańczowe wstawki od razu kojarzą mi się z tym kremem. Konsystencja jest średnio gęsta, mam wrażenie, że lekko się ciągnie, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Krem bardzo łatwo się rozsmarowuje, potrzeba naprawdę niewielkiej ilości. Z wchłanianiem również nie ma większych problemów, choć jeśli przesadzimy z ilością, to na pewno będzie trwać nieco dłużej. Na skórze pozostawia delikatny, ochronny film, co w tym przypadku zdecydowanie jest plusem. Zapach to kolejny atut tego kremu. Pachnie dość intensywnie, słodko, według mnie jest to połączenie miodu z nutką orzecha. Utrzymuje się dość długo na skórze i niewątpliwie uprzyjemnia stosowanie. Ja mogłabym wąchać go cały czas ;) Warto zwrócić uwagę, że olej makadamia znajduje się już na 2 miejscu w składzie! Wpływa to oczywiście na działanie, które jest świetne!

Krem bardzo dobrze nawilża i regeneruje skórę, nawet mocno wysuszoną. Jest ona odżywiona i bardzo miękka. Łagodzi nawet bardzo podrażnione i popękane dłonie ;) Bardzo szybko radzi sobie ze wszelkimi przesuszeniami. Lekki, ochronny film, który pozostawia chroni dłonie przed czynnikami zewnętrznymi. Ogólnie rzecz biorąc spełnia wszystkie wymagania jakie stawiam kremom do rąk i idealnie sprawdza się w zimowej pielęgnacji moich dłoni. Wydajność jest bardzo dobra, ponieważ potrzeba go naprawdę niewiele na jedną aplikację. Cena również zachęca, w promocji można kupić go już za 2,49zł! Dostępność jest niestety średnia. Od jakiegoś czasu dostępny jest w Naturze, jednak nie zawsze można go tam spotkać. Ja zazwyczaj kupuję go na DOZ-ie.

Plusy:

- bardzo dobrze nawilża
- odżywia
- regeneruje skórę
- łagodzi podrażnienia
- chroni dłonie
- szybko się wchłania
- zapach
- wydajność
- cena

Minusy:

- dostępność

Podsumowując: Krem do rąk Anidy jest podstawowym elementem mojej zimowej pielęgnacji dłoni. Pokuszę się nawet na stwierdzenie, że jest godnym zamiennikiem mojego ukochanego czerwonego Garniera ;) Polecam, bo naprawdę warto!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny

Bardzo dobry krem za małe pieniądze. Ma bardzo dobry skład i jeszcze lepsze działanie. Od jesieni do wiosny mam problemy z przesuszoną i często popękaną skórą dłoni (tutaj kłania się mój brak systematyczności w kremowaniu rąk).
Ten krem pozostawia na nich przyjemną ale nie uciążliwą warstwę. Nawilża, natłuszcza, regeneruje spierzchnięte dłonie, przyjemnie pachnie, jest wydajny, niweluję suche skórki przy paznokciach. Gruba warstwa położona na noc działa bardzo korzystnie i regenerująco :) Rano dłonie są w znacznym stopniu wygładzone, miękkie i nie pieką.
Jedynym minusem jest trudna dostępność. Ja zamawiam w aptece internetowej.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Najlepszy krem do rąk

Do zakupu skusiły mnie pozytywne opinie na wizażu. Sama raczej bym się nie skusiła do jego zakupu.

<b>Zalety:</b>
- świetny skład, olej makadamia na <u>drugim</u> miejscu,
- treściwa konsystencja,
- dobrze nawilża i natłuszcza dłonie,
- odżywia,
- wygładza,
- szybko się wchłania,
- pozostawia dłonie aksamitne w dotyku,
- dobrze chroni, na chłodne dni bardzo dobry,
- wygodne opakowanie, łatwo wydobyć z niego produkt,
- po zaaplikowaniu dłonie nie są lepiące,
- przepięknie pachnie,
- jest wydajny,
- polski produkt,
- dostępność (drogeria Natura),
- śmiesznie niska cena w stosunku do jakości (niecałe 4 zł).

<b>Minusy:</b>
- jakie minusy?!

Szczerze polecam ten krem!

Używam tego produktu od: październik 2013