Pierre Rene, Lash Creator XXL Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Powiększ Pierre Rene, Lash Creator XXL Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: kasienka232

Mascara pogrubiająca, nadająca efekt niezwykle mocnego podkreślenia rzęs, przeznaczona do indywidualnej kreacji oczu. Innowacyjna szczoteczka perfekcyjnie rozczesuje i stylizuje rzęsy dodając charakteru spojrzeniu. Hipoalergiczna.

/s/

• Tylko dla pand!
  • Moje pierwsze wrażenie, po jego otworzeniu, to "wow, ale on ma wielką szczotkę!", jednak aplikuje się go bardzo przyjemnie i wygląda na rzęsach bardzo ładnie - nie ma żadnego szału, ale jak na tusz za taką cenę działa naprawdę świetnie.
    Niestety po 5 godzinach noszenia wróciłam do domu dosłownie jak panda - większość tuszu osypała się pod oczami.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić esceflora za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba raczej sie nie polubimy
  • Mam zasadę, że tusz wymieniam po roku, a z tym musiałam pożegnać sie po 9 miesiącach. Zaczął sklejać rzęsy, pojawiały się grudnki i łapki. Tusz zgęstniał i ciężko go się nakładało.

Od poczatku nie przypadła mi do gustu szczoteczka- dużo i jakas toporna. Trudno mi było wymodelować rzęsy.

Przyznam, że ładnie podwijał i pogrubiał, ale na pewno żadne XXL.

Za cenę 20 zł, można znaleźć lepszy produkt.

Używam tego produktu od: 9 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepszy
  • Po każdej nieudanej próbie z nowym tuszem zawsze wracam do tego...

+ dobra szczoteczka, która spełnia swoje zadanie
    + pogrubia, wydłuża i, co najważniejsze, ROZDZIELA rzęsy, czego póki co nie dokonał na moich rzęsach żaden tusz
    + mocny kolor
    + trwałość
    + można go zmyć wodą
    + cena

Tusz spełnia wszystkie moje oczekiwania i chyba przestanę w końcu eksperymentować z innymi tuszami (kupuję je, by sprawdzić, jak zadziałają), bo żaden nie radzi sobie z moimi rzęsami tak jak ten.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić secondface za czytelną i pomocną recenzję?
  • super xxl
  • swietny i tyle polecam osobiscie mialam z eveline nie za bardzo sztuczne rzesy posklejane itp..ten jest za***isty...szczerze mowic.sa lepszy ale francuska marka na polskim rynku i to za takie grosze to sie oplaca..mnie sie udalo kupic w hurtowni za smieszne pieniadze 13 zł

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić katia150283 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WTF?
  • hmm... nie wiem dlaczego na opakowaniu pisze ze jest to tusz pogrubiajacy :/

Plusy:
    + cena
    + opakowanie
    + nie uczula
    + fajny na dolne rzesy gdyz lubie je jedynie musnac

Minusy:
    - zero pogrubienia
    - zero wydłużenia rzęs
    - rzęsy nawet jak kilka krotnie sie pomaluje to ledwo to widac :/
    - tą ścieme ze daje efekt XXL pozostawie bez komentarza

Jesli szukasz efektu pogrubienia to radze 3mac sie z dala od tego tuszu !!! Dobrze ze kupilam go za 1/2 ceny
    To do czego został stworzony to jedna wielka ściema !!! Daje mega naturalny efekt :P jakby sie go wcale nie uzylo ...

Używam tego produktu od: około 2 tygodni

Chcesz pochwalić glosna91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Jestem na NIE
  • Nawet nie chce się komentować tusz ten daje bardzo delikatny efekt , dla mnie nie jest wart kilku złotych , skleja a do tego rzęsy wyglądają średnio (pogrubienie po kilku warstwach jest i tak niewystarczające a włoski obciążone..) nie polecam , to już drugi tusz do rzęs tej firmy który mnie rozczarował ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić aivil za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Kupiłam za niecałe 17 zł. Tusz ma bardzo ładną czerń, lekko błyszczącą, utrzymuje się cały dzień na rzęsach, nie kruszy się, nie rozmazuje i nie odbija na górnej powiece. Nie uczula. Posiada szczoteczkę klasyczną. Wydłuża i lekko pogrubia, ale dopiero po 2 warstwie. Nie nazwałabym go tuszem pogrubiającym. Nadaje objętość ale nie spektakularną. Minusem dla mnie od początku było to, że w momencie wkładania szczoteczki nadmiar tuszu odciskał się w miejscu zamknięcia tuszu, po kilku aplikacjach, opakowanie było oblepione tuszem;/ Dlatego "wsadziłam" w niego szczoteczkę z innego tuszu, silikonową. Efekt był zdecydowanie lepszy, mniej grudek, lepsze rozdzielenie. Dla mnie tusz ok, ale znowu szczoteczka oryginału mi nie przypasowała;/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wardruna za czytelną i pomocną recenzję?
  • super tusz
  • super tusz za smieszne pieniadze. Postanowilam do niego powrocic po 5 latach i nie jestem zawiedziona.Tusz swietnie wydluza,pieknie rozdziela trzyma sie caly dzien bez rozmazywania .Cudo za grosze poprostu! polecam!

Używam tego produktu od: od miesiaca

Chcesz pochwalić limetka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • Kupiłam, skuszona dobrą opinią koleżanki. Troszkę ciężko mi się nim maluje, trzeba się trochę namęczyć, żeby nałożyć więcej tuszu na rzęsy, ale końcowy efekt jest bardzo ładny. Na razie jestem na tak, poczekam jeszcze i zobaczę, jak z jego trwałością.

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Luciana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie NAJLEPSZY!
  • Kupiłam, skuszona pozytywnymi opiniami na forum i nie żałuje. Tusz nie skleja rzęs, ładnie je pogrubia i trochę wydłuża. Dla mnie najważniejsze, że się nie kruszy i po kilkunastu godzinach rzęsy nadal ładnie wyglądają i do tego piekny kolor czerni... szczerze polecam!Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić MoNiA_24 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij