Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnujący antybakteryjny

Powiększ Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnujący antybakteryjny

Zgłaszająca osoba: Anetulka92

Dobrze kryjący podkład antybakteryjny opracowany dla skór borykających się z trądzikiem i zaskórnikami. Polecany zapobiegawczo lub jako uzupełnienie terapii antytrądzikowej.Podkład nie jest perfumowany, jego zapach stanowi naturalny olejek z drzewa herbacianego. Pozostawia twarz świeżą i naturalnie matową.
- olejek z drzewa herbacianego - ma silne działanie przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne, łagodzi zmiany trądzikowe.
- Aloes - nawilża i koi podrażnioną skórę oraz aktywuje regenerację komórek
- Allantoina - powoduje szybsze gojenie blizn i ran.
- Bisabolol działa antyseptycznie, zapobiega powstawaniu zaskórników i innych wykwitów skórnych.

/s/

• Chwalona: 5 raz(y)
  • przyzwoity ale szału nie ma no i potrafi zapchać
  • Przyzwoity podkład który całkiem nieżle kryje ale i tak korektor pod oczy jest potrzebny. Mnie zapycha czasami, co przy antybakteryjnym podkładzie jest jakąś masakrą.
    SZału nie ma, pupy nie urywa....

Używam tego produktu od: 2 ms
    Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

Chcesz pochwalić kocie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Bardzo Dobry
  • Posiadam ten podkład od 3 miesięcy. Moim zdaniem jest on naprawdę świetny. MA tam takie swoje małe wady, ale ogólnie sprawdza się super.

Zalety:
    -przyjemny zapach
    -bardzo wydajny, wystarczy naprawdę na długo
    -dobra cena kupiłam go za 30 zł
    -po nałożeniu na skórę praktycznie nie ciemnieje, może odrobineczkę
    -oryginalne opakowanie z łopatką, bardzo praktyczne
    -dobrze kryje różnego typu zaczerwienienia

Wady:
    -Gęsta , ciężka konsystencja
    -widać suche skórki
    -niby pielęgnujące, ale wcale nie pielęgnuje

To najlepszy podkład na jaki trafiłam, polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić LadyOla97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hm...
  • Znaczy tak... Podkład jest sam w sobie może niezły. Ale pomimo nazwy 'pielęgnacyjny' nie ma w sobie nic, co pielęgnuje. Kupiłam go raczej dawno, ale znalazłam w lodówce i z ciekawości spojrzałam na opis i na składniki... No właśnie. Składniki. 5 parabenów, parafina i oleje. Ja nie wiem czy jeszcze go kiedyś użyję...

Używam tego produktu od: kiedyś ponad 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne... więcej nie chce.

Chcesz pochwalić aloszka21 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Dla mnie dobry
  • Idealny! Kupiłam go gdy miałam problemy z trądzikiem. Chciałam go jakoś zamaskować, ale jednocześnie musiałam uważać by dany podkład nie zaszkodził mi bardziej i za szybko nie schodził. W drogerii Pani doradziła mi właśnie ten. I to był strzał w 10!
    + kryje niedoskonałości
    +ładnie pachnie
    + cena ( ja go kupiłam za 30 zł i uważam, że to nie wiele za specjalistyczny podkład)
    +polska firma (jednak polskim ufam najbardziej)
    +/- trwałość dla mnie ok, ale wieczorem już powoli zanika z twarzy
    Polecam kobietą, które już wieczorem odpoczywają sobie w domu i szukają dobrze kryjącego, lekkiego podkładu do wrażliwej cery.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Doma4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam.
  • posiadam odcien 602 naturalny

plusy:
    - brak

minusy:
    - zapach ( olejek z drzewa herbacianego - specyficzny dla tych co lubią może być ok, choć posiadam olejek eteryczny to ten mnie drażni)
    - kolor ( do naturalnego sporo mu brakuje)
    - konsystencja jest bardzo gęsty, jest ciężki po zmyciu go skóra dosłownie zaczyna oddychać

użylam z dwa razy, więcej nie bede. w związku z powyższym co do właściwości pielegnacyjnych nie wypowiem się.

Używam tego produktu od: kupiłam pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - zero szans na uzycie w najblizszej i dalszej przyszłości

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magdaot za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby, troche przereklamowany
  • Generalnie, mam cere problemowa juz od lat mlodzieńczych i od wielu lat eksperymentuje i poszukuje idealnego podkladu do cery problemowej i mieszanej ...jednoczesnie mam skore wrazliwą szczególnie gdy ją przesusze...

W sumie podklad nie jest taki najgorszy, ale mam lekki wstręt przz konsystencję i to jak sie go aplikuje...

nie utrzymuje sie długo na skórze tlustej nie matowi chyba ze uzyje sie dużo pudru sypkiego to troche przedluzy jego żywotność...

Gdyby mial mniej parabenów to bym byla w stanie mu wybaczyć...ale ma co nieco chemii więc nie kupil mnie pozatym dla osob z ciemniejsza karnacja nadaje sie duzo bardziej!

nie zrazam sie ale nie kuie go juz wiecej ;]

pzdr

Używam tego produktu od: 1mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić wiktorina za czytelną i pomocną recenzję?
  • RACZEJ TAK
  • Za namową koleżanki zakupiłam ten podkład. Na początku pojawił się problem z doborem koloru ponieważ najjaśniejszy jest dla mnie odrobine za ciemny... jednak nauczylam się radzić sobie z tym - a mianowicie używam na podkład puder w kamieniu w bardzo jasnych odcieniu dzięki czemu jestem zmatowiona, przedłużam trwałość makijażu i co najważniejsze uzyskuje interesujący mnie odcień twarzy.

Podkład nie należy do bardzo trwałych jednak ładnie wygląda na twarzy, dla tych którym nie przeszkadza poprawianie makijażu w ciągu dnia POLECAM!!

Oprócz tego ładnie pachnie, jak dla mnie super sie rozprowadza, nie robi plam, nie ciemnieje na twarzy, nie zatyka porów. Na moją cerę ma bardzo dobry wpływ gdyż faktycznie działa antybakteryjnie.

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić lalaa496 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Posiadam już 2 butelkę tego podkładu, dla mnie jest ok. Nie zatyka porów, łatwo się nakłada, ma miły zapach i fajne składniki, kolor dopasowany do mojej cery. Nie jest bardzo kryjący, dlatego trzeba uzywać dodatkowo korektora antybakteryjnego. Do cery tradzikowej jest najlepszy, a miałam dość duże kłopoty z cerą. Jest także wygodny w aplikacji i bardzo wydajny. Nie matuje skóry, więc używam na zakończenie makijażu pudru ryżowego. Bardzo lubię ten produkt.

Używam tego produktu od: lutego 2012
    Ilość zużytych opakowań: kończę 2 opakowanie

Chcesz pochwalić alink89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jest świetny.
    +lekki na twarzy
    +nie zapycha
    +nie uczula, nie podrażnia
    +nie powoduje wysypu pryszczy!!!
    +moja cera czuje sie po nim świetnie
    +mocno kryjacy
    +matujący, nie świece się po nim

-najjaśniejszy kolor jest dla mnie duuuużo za ciemny, nawet gdybym byla opalona. Musze byc mocno zjarana, zeby mi pasował. Strasznie mnie to wkurza, że maja takie ciemne kolory a dla bledziochów nic, bo bardzo lubie firme pease :/
    -gęsty, jego się wklepuje a nie rozciera (co mi troche przeszkadza, bo ciezko uzyskac rownomierny kolor)

JEST GENERALNIE REWELACYJNY poza jednym mankamentem dla ktorego nie moge go używać: mianowicie kolor jest za ciemny, wiec go nei używam. Nad czym bardzo ubolewam. Ogolnie Pease maja sweitne podklady (mój ideał tu jest, ktory tez jest za ciemny i musze go mieszac z innymi jaśniejszymi podkladami) tylko własnie kolorystycznie zupelnie nie dla osob bledszych :/

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić just_me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Eh,te kolory beznadziejne.
  • Do kupna zachęcała bardzo mnie przemiła pani z drogerii. Wychwalała i jak z rękawa sypała zaletami tego podkładu.
    Kupiłam, ponieważ przemawiał do mnie w składzie olejek z drzewa herbacianego i aloes. Moja buzia niestety nie jest idealna, są na niej pryszcze. Myślałam, że ten podkład mnie wspomoże w walce z nimi.

A dodatkowo używam do oczyszczania i mycia buzi serii AcneLine, która ma w składzie olejek z drzewa herbacianego, więc pomyślałam, że to będzie taka kontynuacja.

Zalety:
    - ładna szklana buteleczka, dodatkowa szpatułka
    - działanie antybakteryjne widoczne- ładnie wysusza pryszcze
    - kryje te moje liczne niedoskonałości
    - średnia trwałość 4/5 h
    - zapach (hehe, mnie osobiście zapach olejku bardzo się podoba i jego intensywność wcale mnie do niego nie zraża. Ale może taka moja specyfikacja nosa )

Minusem, największym, który przeważył, że musiałam oddać go siostrze, był kolor. Wzięłam najjaśniejszy odcień, ale na mojej bladej buzi wygląda za ciemno. A szkoda, bo z przyjemnością bym go dalej używała, a tak z jego dobrych właściwości korzysta moja siostra.

Niestety, nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: kilku dni

Ilość zużytych opakowań: nie skończę nawet pierwszego

Chcesz pochwalić lilias argumens za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij