Garnier, Color Naturals `Lśniące blondy` (Trwała farba rozjaśniająca)

Powiększ Garnier, Color Naturals `Lśniące blondy` (Trwała farba rozjaśniająca)

Zgłaszająca osoba: dortik

Trwała koloryzacja odżywiająca włosy z trzema olejkami (oliwką, awokado i karite). Rozjaśnia i jednocześnie farbuje aby uzyskać lśniące blondy bez pomarańczowych refleksów. Formuła z trzema olejkami odżywia i wygładza włókno włosa sprawiając, że włosy są elastyczne i miękkie w dotyku oraz błyszczące.

Skład: odcień 111: krem koloryzyjący: Aqua/Water, Ceteayl Alcohol, Propylene Glycol, Deceth-3, Laureth-12, Ammonium Hydroxine, Oleth-30, Lauric Acid, Hexadimethrine Chloride, Glycol Distearate, Polyquaterium-6, Ethanolamine, Silica Dimethyl Silylate, Cl 77891/Titanum Dioxide, 2,4-Diaminophenoxethanol Hcl, M-Aminophenol, Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Hydroxybenzomorpholine, Olea Europheae/Olive Fruit Oil, Dimethicone, Penthasodium Pentheate, P-Phenylenediamine, Carbomer, Resoricinol, Parfum/Fragnance (F.I.I. C26691/1),
Mleczko Utleniajace: Aqua/Water, Hydrogen Peroxide, Ceteacryl Alcohol, Sodium Stannate, Trideceth-2 Acrboxamide Mea, Penthasodium Pentheate, Phosphoric Acid, Ceteareth-25, Tetrasodium Pyrophosphate, Gycerin. (F.I.I. C12793/21)
Odżywka Po Koloryzacji: Aqua/Water, Cetaeryl Alcohol, Amodimethicone, Behentimonium Chloride, Robes Nigrum Oil/Black Currant Seed Oil, Dodecene, Olea Europea Oil/Olive Fruit Oil, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Poloxamer 407, Limonene, Linalool, Gereniol, Persea Gratissima Oil/Avocado Oil, Cetyl Esters, Cetrimonium Chloride, Citronelol Buthyrospermium Parkii Butter/Shea Butter, Lauryth Peg/Ppg-18/18 Methicone, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragnance
(F.I.I. C38346/1)

/s/

• Świetny produkt
  • Rozjaśniam włosy od półtora roku i nigdy chyba nie uzyskałam tak zadowalającego efektu, włosy nie są ani żółte ani nazbyt białe.
    Zawsze używałam najpierw rozjaśniacza a później farby tonującej która zniwelowałaby żółty odcień. Tym razem wystarczyło tylko nałożenie tej farby i odcień jest naprawdę ok na dodatek nałożyłam farbę tylko na odrosty a ona dopasowała się do całości, a dodam że naturalnie mam brązowe włosy i doprowadzenie ich do satysfakcjonującego koloru jest sporym problemem.
    Na dodatek farba nie zniszczyła drastycznie moich włosów jak niektóre rozjaśniacze.
    Jestem naprawdę zaskoczona bo i cena jest niska dlatego zamierzam w przyszłości kupować już tylko tą farbę z kremową formułą <3
    Używam tego produktu od: dziś

Chcesz pochwalić iminka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nikomu jej nie oddam.
  • Oceniam odcień 102

Mój naturalny kolor włosów to popielaty blond, coś na poziomie 8. Niestety bardzo trudno rozjaśniający się, oczywiście do rudego. A ja uwielbiam białe włosy! Wypróbowałam chyba wszystkie farby, bez zadowalających efektów.
    Potem nauczyłam się pojaśniać odrosty rozjaśniaczem i tylko tonować kolor farbą. I ona do tonowania nadaje się świetnie.

+gasi żółte tony po rozjaśniaczu
    +wydajna
    +kolor zostaje na długo, nie zmywa się, nie żółknie
    +cena
    +odżywka po koloryzacji jest genialna

-zapach (rozjaśniacz to przy tym fiołki)
    -dostępność (te odcienie rozjaśniające naprawdę ciężko znaleźć)
    -konsystencja (farba jest zbyt rzadka)

Załączam zdjęcie koloru jaki mniej więcej mi wychodzi.

Ilość zużytych opakowań: około 12

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Zombiega za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mile zaskoczona
  • Ciągle poszukuje tej właściwej drogeryjnej farby. Welatton 12/1 niestety nie powalił mnie na kolana powód żólty odrost. Postanowiłam spróbowa Garnier. Jestem b. zadowolona z efektu. Przede wszystkim b.dobrze się nakłada, nie spływa, jedna tubka straczyła na moje średniej długości włosy. Efekt koloryzacji bardzo mnie zadowolił. Pół gwiazdki odejmuje jedynie za poświatę ale wiem, że ona się spłuczę po ok. 3 myciach.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić julisari za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozjaśnia, ale nic więcej
  • Oceniam odcień 111 - bardzo jasny popielaty blond.

KONSYSTENCJA
    Farba dosłownie się lała.. jest zbyt wodnista, wszędzie kapie, przez co ledwo starcza
    ZAPACH
    Chyba śmierdzi najgorzej z setek farb, które używałam.. zapach rozjaśniacza przy tym to fiołki i stokrotki, pootwierałam wszystkie okna bo aż w oczy szczypało! włosy śmierdzą nawet po umyciu, odżywce i olejkach
    OLEJKI, STAN WŁOSÓW
    Włosy po farbowaniu i umyciu są sztywne i jakieś takie nijakie, ale po dołączonej odżywce są mięciutkie i sypkie, bez nadmiernego wypadania, stan włosów się nie pogorszył. tylko te saszetki z odżywką są trochę małe, przy dwóch opakowaniach nie starczyło mi na włosy za łopatki a farby tak
    ROZJAŚNIANIE
    raczej liczyłam że się przeliczę, ale naprawdę rozjaśnił włosy! na odrostach z bardzo ciemnego blondu zrobił mi się bardzo jasny blond, na reszcie malowanych włosów ruszyło może tylko ze 2 tony, ale naturalnym włosom jak najbardziej polecam bo na odrosty działa świetnie!
    KOLOR
    popielem chciałam pozbyć się rudości z włosów i całkiem się to udało, została ruda poświata ale nie są typowo rude, odrosty z lekkim żółto pomarańczowym ocieniem ale nie rzucający się bardzo w oczy
    REAKCJA SKÓRY
    przy nakładaniu cholernie piekło ale po minucie czy dwóch od nałożenia przestawało i potem przy czekaniu nic się nie działo więc zostawiłam farbę na te pół godziny. po umyciu bolał mnie każdy kawałek skóry głowy i ledwo je wyczesałam! przy suszeniu ustawiłam na zimne powietrze i musiałam zmniejszyć nawiew bo największy powodował ból, za to wielki minus! skórę głowy mam odporną na wszelkie farbowania, nawet rozjaśnianie nie miało takiego efektu!

Gdyby nie ten zapach i przede wszystkim pieczenie a potem ból na całej skórze głowy to dałabym 5 bo rzeczywiście rozjaśnia i nie niszczy, ale nawet rozjaśniacz był dla mojej skóry delikatniejszy.

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe na jedno farbowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trisja za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy w życiu
  • Kupiłam kolorek 111, color naturals. Superjasny popielaty blond.. Miał być super jasny, a mam ciemny siwy :/ koperkowo szary mój piękny blond poszedł w niepamięć..Teraz muszę kombinować co zrobić dalej z tymi włosami. Dwie gwiazdki tylko za konsystencje i zapach, które nadrabiają.. Nawet nie ma takiego koloru na opakowaniu :/ a i dobrze poradziła sobie z odrostami.

Chcesz pochwalić axa170 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Dobra
  • Używałam Koloru Najpierw "Bardzo jasny bezowy blond" żeby rozjaśnić, a później "Jansy Blond". Farba dobrze rozjaśniła, a nastepnie pokrywala odrosty i włosy. przez pierwsze tygodnie nie widać w ogóle odrostów Jeżeli nie używa się żadnych innych odżywek poza szamponem to włosy zrobią się bardzo matowe i suche.. Mimo wszystko polecam Bardzo Tania. ok 9 zł. Na moje nawet długie włosy starczyło jedno opakowanie Wydajna.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić oska187 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowcze nie a szkoda
  • Ojej. Zacznę od tego, że nie polecam tej farby. Użyłam koloru arktyczny mroźny blond z serii mroźnych blondów. Farba miała rozjaśnić włosy do 4 tonów i dodatkowo zafarbować na ładny odcień.

Tak jak w zasadzie gdzieś tam głęboko się spodziewałam farba nie zadziałała. Użyłam jej na rozjaśnianie włosy w kolorze złoty blond. Jedyne co zauważyłam to nieco zmniejszone rudawe refleksy na korzyść stonowanych żółtych. Wiem, że moje włosy są raczej oporne na rozjaśnianie więc podejrzewaliśmy że tak delikatna farba jak Garnier niewiele zdziała.

W opakowaniu są dziadowskie rękawiczki i świetna odżywka. Jednak przy braku efektu wątpię że ktoś kupi tę farbę tylko dla małej saszetki odżywki.

Ogólnie farba nie zniszczyła bardzo włosów i po niej ładnie pachniały. Aha. Farba wg mnie ma ładny zapach

Używam tego produktu od: Wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe na włosy za łopatki

Chcesz pochwalić narratorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłaby idealna gdyby rzeczywiście rozjaśniała
  • Kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji, w drogerii była na promocji, także stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia skoro jest tak tania. Kiedyś kilka razy nią malowałam, lecz jak jeszcze miałam ciemniejsze włoski. Ostatni raz malowałam kilka dni temu, miałam około 3cm odrosty- poprzednia farba (Joanna) zakryła odrosty, lecz po krótkim czasie kolor się prawie całkowicie zmył.
    Oceniam kolor bardzo jasny popielaty blond. Musiałam użyć dwóch, włosy mam do połowy pleców. Podczas malowania włosów oczy strasznie mi łzawiły, ale spodziewałam się tego, norma, poza tym mam je bardzo wrażliwe. Trzymałam ją 35 minut, lecz dziwiłam się patrząc w lusterko przed spłukaniem, że nie widać jakiejś wielkiej różnicy, lecz na szczęście odrosty się rozjaśniły. Spłukując się wystraszyłam- włosy wyglądały na ciemne w porównaniu jakie zawsze miałam podczas załóżmy mycia. Za około godzinę wychodziłam na imprezę, gdzie bardzo zależało mi na jasnych włoskach, więc odrobinę się zdenerwowałam. Spłukałam, nałożyłam dołączoną odżywkę (w moim przypadku z dwóch opakowań), trzymałam około 2 minuty i spłukałam. Wyszuszyłam je praktycznie od razu i rzeczywiście kolor miałam moim zdaniem odrobinę ciemniejszy niż wcześniej, ale za to bardzo mi się spodobał. Ogromnie pozytywnym zaskoczeniem było to, że włosy były puszyste, lśniące, wyglądały na bardzo zadbane, a praktycznie codziennie katuje je prostownicą. Od czasu malowania myłam je 2/3 razy, kolor zrobił się jaśniejszy- jakby słomkowo, miodowy blond, każdemu bardzo się podoba, a włosy ciągle są lśniące i puszyste. Ciągnie mnie, aby je rozjaśnić, ponieważ od dawna chciałam mieć jasny blondzik. Jeśli znajdę z tych farb sporo jaśniejszy kolor, lub jednak zostanę przy tym, to z chęcią będę jej używać. Polecam

Chcesz pochwalić anitka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłoby być lepiej.
  • Używałam odcienia numer 8 - jasny blond. Efekt troszkę mnie zasmucił, liczyłam na jaśniejsze włoski. Ale cóż, aż takiej tragedii na szopie nie miałam.
    Plusy:
    +po zmieszaniu farba nie śmierdziała aż tak bardzo amoniakiem, jak to zazwyczaj ma w zwyczaju
    +przyjemna konsystencja, nie spływała z głowy
    +najbardziej jestem zadwolona z odżywki. Moje włosy są po niej gładkie, błyszczące i przyjemnie, owocowo pachną. Przydałaby się taka w większej buteleczce, na pewno znalazłaby u mnie należyte miejsce na półce.
    Minusy:
    -Liczyłam na jaśniejszy kolor
    -cena - dorwałam ją na promocji za 9.99 w naturze, jednak cena bez rabatu jest za wysoka.

Używam tego produktu od: To był pierwszy raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AyanoArupaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Muszę stwierdzić, że dość sceptycznie podeszłam do farby rozjaśniającej Garnier, nie wierzyłam, że rozjaśnia włosy, a tutaj ZASKOCZENIE.

Co prawda jeżeli ktoś ma brązowe włosy i spodziewa się platynowego blondu może się rozczarować, ale rozjaśniłam miodowy blond na jasny blond i faktycznie widać efekty

Dużym plusem jest to, że nie niszczy włosów, cena również jest bardzo przystępna.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić victoria_11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwała to ona nie jest
  • Farba Garniera miała mnóstwo, od blondu poprzez czerwienie na czarnych kończąc.

Plusy:
    -nie niszczy włosów
    -cena
    -szeroka gama kolorów
    -zawiera olejki
    -łatwa aplikacja
    -dostępność
    -po zastosowaniu włosy są gładkie i miękkie
    -nie najgorszy zapach

Minusy:
    -nie zawsze równo pokrywa włosy
    -szybko się wypłukuje
    -z czasem blondy stają się żółtawe i na głowie nie wygląda to przyjemnie

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 5 szt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do odrostów użyję jej na pewno, bo złapała mocniej i jeśniej niż farba fryzjerska z oxy 11% !
  • Farba nie brudzi, dużo bardziej ciapały ciemne kolory. Na gęste włosy za ramiona jest jej mało. Mam swoje włosy w kolorze średniego brązu i po wizycie u fryzjera chciałam ochłodzić wściekłą rudość balejagu (miał wyjść blond). O dziwo odrost złapał na jasny beż i da się wyjść na ulicę, aczkolwiek wizualnie dalej poziom 7, trzymałam pół godziny. Tam, gdzie na końcach były kiedyś pasemka robione rozjaśniaczem, wiadomo, złapało trochę mocniej na szaro. Ciekawa jestem jak będzie się wypłukiwać. Za to Loreal Casting Glossy Blonds 10.10 wyszedł mi po 55 minutach ciemno miedziany i pasemek nie ruszył i szczypał 2 dni głowę, więc zależy co dla kogo...

Chcesz pochwalić iza3031 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo jasny beżowy blond
  • Kupiłam w promocji 2 sztuki po 18 zł.

Farba nie zniszczyla mi wlosow, za to plus.

Jednak kolor choć ładny, to nie do konca mnie satysfakcjonuje.
    Farbowałam włosy w kolorze bardzo jasnego blondu z ok. 4 cm odrostami w kolorze bardzo ciemnego blondu.
    Po zafarbowaniu kolor byl po calosci jednolity, jednak wyszedł dosc ciemny blond (nawet w miejscu gdzie wlosy były bardzo jasne). Po kilku myciach farba sie zmyla i wlosy byly znow jasne, a odrosty rozjasnione o jakies 2-3 tony z tym, ze ich kolor byl lekko rdzawy.

Kolor ogólnie ładny i nie żólty, a to już duży plus Tylko szkoda, że tak szybko się wypłukuje i myjąc głowę raz na dwa dni trzeba raz na 2-3 tygodnie farbować...

Muszę spróbować innego koloru, moze bede bardziej zadowolona.

Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić konvalia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 111 nie niweluje żółtych refleksów!
  • Niestety może naturalnym blondynkom służy ale mnie po dekoloryzacji nie pomógł ochłodzić koloru.
    kiedyś obiecałam sobie, że nigdy, przenigdy nie kupie farby z Garniera ale blogowe zachwyty i zdjęcia przekonały mnie do kupna odcienia 111.
    Niestety przypomniałam sobie czemu kiedyś powiedziałam NIE farbom z Garniera :
    - aplikacja jest utrudniona przez dziwnie toporną konsystencje-nie tyle sama w sobie ale na włosach topornie się rozprowadza.
    -obrzydliwie cuchnie! przy mieszaniu farby aż mnie zatkało a włosy cuchnęły aż do następnego mycia!
    -zero efektu końcowego! włosy pożółkły, stały się szorstkie i niemiłe w dotyku....
    Masakra. nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2, może 3

Chcesz pochwalić AbsolutelyMolly za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna farba
  • Kupiłam przypadkowo,podobał mi sie kolor na opakowaniu taki popiel jak na obrazku wyżej.
    Plusy:
    -cena, chyba 15zł za niego dałam
    -nie piekła mi po nim skóra
    -nie kruszyły mi sie włosy po nim
    -kolor faktycznie wyszedł mi szary(nakładałam na jasny blond)
    Minusy:
    -zapach troche intensywny
    -nie zauważyłam aby rozjaśniał

Używam tego produktu od: rok temu w styczniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie na moje włosy...
  • Kupiłam sugerując się opiniami, że mocno rozjaśnia nawet oporne włosy i klapa- mój kolor obecny to złoto-rudy, po dekoloracji i rozjaśnianiu, a że nie o rudy mi chodziło, to postanowiłam działać- kupiłam odcień 111, wychwalany pod niebiosa i totalnie nic nie zdziałał! Trzymałam go nie jak zalecają eksperci 1/2 godz a prawie 50 minut i kompletnie nic, no 0 reakcji- włosy mam cienkie i gęste i zwykle chociaż przy skórze był jakiś efekt a tu nic, nie polecam...

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: 1 typowe 60+40 ml

Chcesz pochwalić im.13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny - mój KWC!
  • Używałam tej farby kilka lat temu i byłam z niej bardzo zadowolona. Ja nie znoszę ciepłych odcieni blondu, wolę chłodne, a nawet prawie białe. Ta farba urzekła mnie tym, że zaraz po zabiegu włosy wychodzą takie siwo-niebieskawe. Taki kolor utrzymuje się do około trzech myć. Potem zmienia się w taki ładny, chłodny blond. Farba utrzymuje się długo na włosach. Ja niestety muszę farbować się co miesiąc, bo mam ciemny odrost.

Plusy:
    - nadaje cudowny, chłodny kolor
    - nie żółknie z czasem
    - nie spiera się
    - nie niszczy włosów tak bardzo jak inne farby (nie szczypie)
    - dodatkowa odżywka bardzo fajnie nawilża i wygładza włosy po zabiegu
    - na włosy do ramion potrzebne są dwie farby

Minusów nie zauważyłam

Polecam tą farbę każdej dziewczynie, która chce naprawdę chłodnego odcienia i która chce mieć jasne włosy, ale nie chce wyglądać śmiesznie ani jak kurczak

Chcesz pochwalić ANNA CHICHOTEK za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Moje włosy wiele przeszły. Są bardzo zniszczone. Jeszcze rok temu byly czarne, potem długo rude, i ponad miesiąc temu zrobiłam sobie blond pasemka. Włosy są zniszczone. CHcilam pokryć odrost, i zrównać troche włosy. Z polecenia kupiłam garniera, odcień 111.
    \n
    \n+KOnsystencja
    \n
    \n-zapach
    \n-po zmyciu farby, skóra głowy zaczęła mnie piec i tak piekła kilka godzin.
    \n-szczypie w oczy, wrecz plakalam.
    \n-kolor nie zrównał się co oznacza że nie jest to produkt super rozjasniajacy, bo odrosty miałam jasne. Teraz są zółtawo rudawe.
    \n-zielono - niebieska poświata
    \n-jednak na zniszczone wlosy sie nie nadaje kompletnie

Chcesz pochwalić kingulinka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba dla mnie
  • Szukałam farby, która rozjaśnie od 2 do 4 tonów a przede wszystkim popieli włosy. I zakochałam się w odcieniu 111!

Zalety:
    +cena
    +dostępność
    +piękny kolor
    +idealnie napigmentowany
    +moje włosy są po niej w dobrej kondycji
    +skuteczna nie będąca jednocześnie utleniaczem - kilerem

Wady:
    brak może to, że nie nadaje się dla brunetek i szatynek, to nie jest mocny rozjaśniacz

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić themadcaplaughs za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • kolejna porażka ze strony garniera
  • na rozjaśnionych i zniszczonych włosach powinien mi wyjść odpowiedni kolor... powinien... w teori.. w praktyce nie wyszedł. po jasnym diamentowym blondzie ciemniejsze pasemka wyszły mi brązowe, a miałam jasny blond, z ciemniejszymi blond pasemkami.
    nie zamierzam już nic z tej firmy kupować jeśli chodzi o koloryzację, bo nigdy nie wiadomo co wyjdzie tak naprawdę.
    nie zniszczyło mi to jakoś mocno włosów.

Używam tego produktu od: kiedyś użyty

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Użyłam farby garnier naturals color 111 i jestem ogólnie zadowolona. Z platynom to on nie ma raczej nic wspólnego, ale kolor wyszedł bardzo naturalny, taki baby blond. Włosy naturalne mam ciemny blond/jasny blond z pasenkami z rozjasniacza. Kolor złapał powiedzmy rónomiernie. Gwiazdkę odjęłam za to, że stare rozjasnione pasemka złapało na niebiesko Ale sytuacja została opanowana po bodajże trzykrotnym myciu. Fakt, jeszcze trochę je widać, choć teraz to raczej bardziej sine sa niż niebieskie. Liczyłam się jednak z takim efektem, bo wczesniej w jakiejś recenzji o tym czytałam. Włosów raczej nioe zniszczyła, zapach też nie jest zły / do zniesienia. Ogólnie ok. Polecam

Używam tego produktu od: jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić agutekk26 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • używałam koloru bardzo bardzo jasny blond 10
  • dalam za nie niecałe 9 zł w promocji
    Mam włosy dość długie i jak na moje potrzebowałabym 1,5 opakowania bo jedno to troche za malo.

MINUSY:
    -okropnie lejąca przez co szybko spada z pędzla i wszystko dookoła brudzi
    -śmierdzi nie miłosiernie a przecież mój nos nie jest aż tak wrażliwy i nigdy nie był

PLUSY:
    -tania
    -odżywka (czy taką można dostać w opakowaniu xxl? )
    -kolor mi się podoba tylko ciekawe jak sie będzie splukiwał i czy będzie ten cudowny rudy)

Napweno jeszcze kupie bo chcę zobaczyć jak wyjdzie z kolejnymi farbowaniamiUżywam tego produktu od: 1 razIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Porky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie!
  • Ok miesiąca temu wróciłam z czerni do blondu. Dążę do mojego naturalnego koloru, którym jest dosyć jasny, stricte popielaty blond. Po przygodach z rozjaśniaczami standardowo zwalczałam rudawe poblaski i żółtko na głowie, uparcie dążąc do ochłodzenia koloru. Po zastosowaniu Wellatonu 8/1 włosy niestety przyciemniły się do średniego blondu, a ja dążąc w stronę światła załamałam ręce ile jeszcze czasu będę musiała czekać żeby uzyskać to, co chcę. W międzyczasie dostałam dwa opakowania Garniera 111 ale obawiając się tego, co może mi wyjść na głowie odczekałam miesiąc szorując włosy szamponami przeciwłupieżowymi i wreszcie się złamałam. Przyznam szczerze, bałam się strasznie, ale raz kozie śmierć. I jestem bardzo zadowolona!
    Plusy:
    - Wbrew zasadzie, że farba farby nie rozjaśni Garnier 111 złapał zarówno włosy pokryte wcześniej Wellatonem jak i naturalny odrost, wyszło równomiernie,
    - Włosy mam wyraźnie jaśniejsze! Wreszcie jasny blond i z pewnością nie żółty ani nie rudawy - sukces!
    - Nie zaszkodził mi jakoś specjalnie, włosy są w takiej kondycji jak po każdej innej farbie,
    - Dwa opakowania to u mnie minimum, w tym wypadku farby starczyło aż nadto,
    - Włosy pięknie mienią się różnymi odcieniami blondu, wyglada to bardzo naturalnie,

Minusy:
    - Bardzo rzadka, farbując się sama bez pomocy, zachlapałam całą łazienkę, po prostu uciekała z pędzelka,
    - Ostry odór, aż piecze w oczy, nie jest to jednak znaczący minus, farba miała nadać moim włosom kolor a nie pachnieć różami
    - Oczekiwałam bardziej popielatego odcienia, ale i tak się cieszę, że nie ma żółci ani rudości.

Podsumowując jest to dobra farba, nie wierzyłam, że rozjaśni o tyle farbowane wcześniej włosy, efekt przeszedł moje oczekiwania. Za miesiąc, dwa powtórzę farbowanie i będzie jeszcze jaśniej, teraz już nie mam wątpliwości

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 2 ale użyte na raz (grube, gęste włosy)

Chcesz pochwalić Claudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepszy!
  • ja używam popielatego blądu nr 111 chyba już od 4 lat! uwielbiam wlosy w chlodnym popielatym kolorze, ktory daje wlasnie ta farba! coprawda okolo 1,5 tygodnia utrzymuje sie moj wymarzony kolor ( bo sie spiera, myje wlosy codziennie) ale to jedyna farba sklepowa jak i salonowa, ktora tak dlugo daje mi sie cieszyc popielatym kolorem wlosow!!!

oczywiscie nie na kazdych wlosach wyglada identycznie!

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 13-14 na rok x 4 lata

Chcesz pochwalić Stoprocentmnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna wielka porażka
  • nie sadziłam, że farby mogą byc aż tak kiepskie.
    Mialam wlosy taki jasny miodowy blond, chialam by byly jasne, popielate. Wybralam odcien 111 bardzo jasny popielaty blond. Farbe trzymałam zgodnie z zaleceniami z ulotki. Farba nic ale to nic nie rozjasnila mi wlosów jedynie stały się one troszke bardziej popielate, ale to chyba tylko ja widze, osoby postronne tego nawet nie zauwazą.
    Najgorsze jest to, że ta farba okropnie spaliła mi wlosy i nawet nie to, że popaliły czy przesuszyły się końcówki, ona dosłownie popalila mi wlosy przy samej skórze głowy, teraz to wyglada okropnie, pełno małych odstających wlosków. Eh nie wiem jak teraz te wlosy odratuje.

Używam tego produktu od: 2 dni temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 op. na 1 farbowanie

Chcesz pochwalić agaxstw89 za czytelną i pomocną recenzję?