Garnier, Color Naturals `Lśniące blondy` (Trwała farba rozjaśniająca)

Powiększ Garnier, Color Naturals `Lśniące blondy` (Trwała farba rozjaśniająca)

Zgłaszająca osoba: dortik

Trwała koloryzacja odżywiająca włosy z trzema olejkami (oliwką, awokado i karite). Rozjaśnia i jednocześnie farbuje aby uzyskać lśniące blondy bez pomarańczowych refleksów. Formuła z trzema olejkami odżywia i wygładza włókno włosa sprawiając, że włosy są elastyczne i miękkie w dotyku oraz błyszczące.

Skład: odcień 111: krem koloryzyjący: Aqua/Water, Ceteayl Alcohol, Propylene Glycol, Deceth-3, Laureth-12, Ammonium Hydroxine, Oleth-30, Lauric Acid, Hexadimethrine Chloride, Glycol Distearate, Polyquaterium-6, Ethanolamine, Silica Dimethyl Silylate, Cl 77891/Titanum Dioxide, 2,4-Diaminophenoxethanol Hcl, M-Aminophenol, Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Hydroxybenzomorpholine, Olea Europheae/Olive Fruit Oil, Dimethicone, Penthasodium Pentheate, P-Phenylenediamine, Carbomer, Resoricinol, Parfum/Fragnance (F.I.I. C26691/1),
Mleczko Utleniajace: Aqua/Water, Hydrogen Peroxide, Ceteacryl Alcohol, Sodium Stannate, Trideceth-2 Acrboxamide Mea, Penthasodium Pentheate, Phosphoric Acid, Ceteareth-25, Tetrasodium Pyrophosphate, Gycerin. (F.I.I. C12793/21)
Odżywka Po Koloryzacji: Aqua/Water, Cetaeryl Alcohol, Amodimethicone, Behentimonium Chloride, Robes Nigrum Oil/Black Currant Seed Oil, Dodecene, Olea Europea Oil/Olive Fruit Oil, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Poloxamer 407, Limonene, Linalool, Gereniol, Persea Gratissima Oil/Avocado Oil, Cetyl Esters, Cetrimonium Chloride, Citronelol Buthyrospermium Parkii Butter/Shea Butter, Lauryth Peg/Ppg-18/18 Methicone, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragnance
(F.I.I. C38346/1)

/s/

• Świetny produkt
  • Rozjaśniam włosy od półtora roku i nigdy chyba nie uzyskałam tak zadowalającego efektu, włosy nie są ani żółte ani nazbyt białe.
    Zawsze używałam najpierw rozjaśniacza a później farby tonującej która zniwelowałaby żółty odcień. Tym razem wystarczyło tylko nałożenie tej farby i odcień jest naprawdę ok na dodatek nałożyłam farbę tylko na odrosty a ona dopasowała się do całości, a dodam że naturalnie mam brązowe włosy i doprowadzenie ich do satysfakcjonującego koloru jest sporym problemem.
    Na dodatek farba nie zniszczyła drastycznie moich włosów jak niektóre rozjaśniacze.
    Jestem naprawdę zaskoczona bo i cena jest niska dlatego zamierzam w przyszłości kupować już tylko tą farbę z kremową formułą <3
    Używam tego produktu od: dziś

Chcesz pochwalić iminka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nikomu jej nie oddam.
  • Oceniam odcień 102

Mój naturalny kolor włosów to popielaty blond, coś na poziomie 8. Niestety bardzo trudno rozjaśniający się, oczywiście do rudego. A ja uwielbiam białe włosy! Wypróbowałam chyba wszystkie farby, bez zadowalających efektów.
    Potem nauczyłam się pojaśniać odrosty rozjaśniaczem i tylko tonować kolor farbą. I ona do tonowania nadaje się świetnie.

+gasi żółte tony po rozjaśniaczu
    +wydajna
    +kolor zostaje na długo, nie zmywa się, nie żółknie
    +cena
    +odżywka po koloryzacji jest genialna

-zapach (rozjaśniacz to przy tym fiołki)
    -dostępność (te odcienie rozjaśniające naprawdę ciężko znaleźć)
    -konsystencja (farba jest zbyt rzadka)

Załączam zdjęcie koloru jaki mniej więcej mi wychodzi.

Ilość zużytych opakowań: około 12

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Zombiega za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mile zaskoczona
  • Ciągle poszukuje tej właściwej drogeryjnej farby. Welatton 12/1 niestety nie powalił mnie na kolana powód żólty odrost. Postanowiłam spróbowa Garnier. Jestem b. zadowolona z efektu. Przede wszystkim b.dobrze się nakłada, nie spływa, jedna tubka straczyła na moje średniej długości włosy. Efekt koloryzacji bardzo mnie zadowolił. Pół gwiazdki odejmuje jedynie za poświatę ale wiem, że ona się spłuczę po ok. 3 myciach.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić julisari za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozjaśnia, ale nic więcej
  • Oceniam odcień 111 - bardzo jasny popielaty blond.

KONSYSTENCJA
    Farba dosłownie się lała.. jest zbyt wodnista, wszędzie kapie, przez co ledwo starcza
    ZAPACH
    Chyba śmierdzi najgorzej z setek farb, które używałam.. zapach rozjaśniacza przy tym to fiołki i stokrotki, pootwierałam wszystkie okna bo aż w oczy szczypało! włosy śmierdzą nawet po umyciu, odżywce i olejkach
    OLEJKI, STAN WŁOSÓW
    Włosy po farbowaniu i umyciu są sztywne i jakieś takie nijakie, ale po dołączonej odżywce są mięciutkie i sypkie, bez nadmiernego wypadania, stan włosów się nie pogorszył. tylko te saszetki z odżywką są trochę małe, przy dwóch opakowaniach nie starczyło mi na włosy za łopatki a farby tak
    ROZJAŚNIANIE
    raczej liczyłam że się przeliczę, ale naprawdę rozjaśnił włosy! na odrostach z bardzo ciemnego blondu zrobił mi się bardzo jasny blond, na reszcie malowanych włosów ruszyło może tylko ze 2 tony, ale naturalnym włosom jak najbardziej polecam bo na odrosty działa świetnie!
    KOLOR
    popielem chciałam pozbyć się rudości z włosów i całkiem się to udało, została ruda poświata ale nie są typowo rude, odrosty z lekkim żółto pomarańczowym ocieniem ale nie rzucający się bardzo w oczy
    REAKCJA SKÓRY
    przy nakładaniu cholernie piekło ale po minucie czy dwóch od nałożenia przestawało i potem przy czekaniu nic się nie działo więc zostawiłam farbę na te pół godziny. po umyciu bolał mnie każdy kawałek skóry głowy i ledwo je wyczesałam! przy suszeniu ustawiłam na zimne powietrze i musiałam zmniejszyć nawiew bo największy powodował ból, za to wielki minus! skórę głowy mam odporną na wszelkie farbowania, nawet rozjaśnianie nie miało takiego efektu!

Gdyby nie ten zapach i przede wszystkim pieczenie a potem ból na całej skórze głowy to dałabym 5 bo rzeczywiście rozjaśnia i nie niszczy, ale nawet rozjaśniacz był dla mojej skóry delikatniejszy.

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe na jedno farbowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trisja za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy w życiu
  • Kupiłam kolorek 111, color naturals. Superjasny popielaty blond.. Miał być super jasny, a mam ciemny siwy :/ koperkowo szary mój piękny blond poszedł w niepamięć..Teraz muszę kombinować co zrobić dalej z tymi włosami. Dwie gwiazdki tylko za konsystencje i zapach, które nadrabiają.. Nawet nie ma takiego koloru na opakowaniu :/ a i dobrze poradziła sobie z odrostami.

Chcesz pochwalić axa170 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Dobra
  • Używałam Koloru Najpierw "Bardzo jasny bezowy blond" żeby rozjaśnić, a później "Jansy Blond". Farba dobrze rozjaśniła, a nastepnie pokrywala odrosty i włosy. przez pierwsze tygodnie nie widać w ogóle odrostów Jeżeli nie używa się żadnych innych odżywek poza szamponem to włosy zrobią się bardzo matowe i suche.. Mimo wszystko polecam Bardzo Tania. ok 9 zł. Na moje nawet długie włosy starczyło jedno opakowanie Wydajna.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić oska187 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowcze nie a szkoda
  • Ojej. Zacznę od tego, że nie polecam tej farby. Użyłam koloru arktyczny mroźny blond z serii mroźnych blondów. Farba miała rozjaśnić włosy do 4 tonów i dodatkowo zafarbować na ładny odcień.

Tak jak w zasadzie gdzieś tam głęboko się spodziewałam farba nie zadziałała. Użyłam jej na rozjaśnianie włosy w kolorze złoty blond. Jedyne co zauważyłam to nieco zmniejszone rudawe refleksy na korzyść stonowanych żółtych. Wiem, że moje włosy są raczej oporne na rozjaśnianie więc podejrzewaliśmy że tak delikatna farba jak Garnier niewiele zdziała.

W opakowaniu są dziadowskie rękawiczki i świetna odżywka. Jednak przy braku efektu wątpię że ktoś kupi tę farbę tylko dla małej saszetki odżywki.

Ogólnie farba nie zniszczyła bardzo włosów i po niej ładnie pachniały. Aha. Farba wg mnie ma ładny zapach

Używam tego produktu od: Wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe na włosy za łopatki

Chcesz pochwalić narratorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłaby idealna gdyby rzeczywiście rozjaśniała
  • Kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji, w drogerii była na promocji, także stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia skoro jest tak tania. Kiedyś kilka razy nią malowałam, lecz jak jeszcze miałam ciemniejsze włoski. Ostatni raz malowałam kilka dni temu, miałam około 3cm odrosty- poprzednia farba (Joanna) zakryła odrosty, lecz po krótkim czasie kolor się prawie całkowicie zmył.
    Oceniam kolor bardzo jasny popielaty blond. Musiałam użyć dwóch, włosy mam do połowy pleców. Podczas malowania włosów oczy strasznie mi łzawiły, ale spodziewałam się tego, norma, poza tym mam je bardzo wrażliwe. Trzymałam ją 35 minut, lecz dziwiłam się patrząc w lusterko przed spłukaniem, że nie widać jakiejś wielkiej różnicy, lecz na szczęście odrosty się rozjaśniły. Spłukując się wystraszyłam- włosy wyglądały na ciemne w porównaniu jakie zawsze miałam podczas załóżmy mycia. Za około godzinę wychodziłam na imprezę, gdzie bardzo zależało mi na jasnych włoskach, więc odrobinę się zdenerwowałam. Spłukałam, nałożyłam dołączoną odżywkę (w moim przypadku z dwóch opakowań), trzymałam około 2 minuty i spłukałam. Wyszuszyłam je praktycznie od razu i rzeczywiście kolor miałam moim zdaniem odrobinę ciemniejszy niż wcześniej, ale za to bardzo mi się spodobał. Ogromnie pozytywnym zaskoczeniem było to, że włosy były puszyste, lśniące, wyglądały na bardzo zadbane, a praktycznie codziennie katuje je prostownicą. Od czasu malowania myłam je 2/3 razy, kolor zrobił się jaśniejszy- jakby słomkowo, miodowy blond, każdemu bardzo się podoba, a włosy ciągle są lśniące i puszyste. Ciągnie mnie, aby je rozjaśnić, ponieważ od dawna chciałam mieć jasny blondzik. Jeśli znajdę z tych farb sporo jaśniejszy kolor, lub jednak zostanę przy tym, to z chęcią będę jej używać. Polecam

Chcesz pochwalić anitka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłoby być lepiej.
  • Używałam odcienia numer 8 - jasny blond. Efekt troszkę mnie zasmucił, liczyłam na jaśniejsze włoski. Ale cóż, aż takiej tragedii na szopie nie miałam.
    Plusy:
    +po zmieszaniu farba nie śmierdziała aż tak bardzo amoniakiem, jak to zazwyczaj ma w zwyczaju
    +przyjemna konsystencja, nie spływała z głowy
    +najbardziej jestem zadwolona z odżywki. Moje włosy są po niej gładkie, błyszczące i przyjemnie, owocowo pachną. Przydałaby się taka w większej buteleczce, na pewno znalazłaby u mnie należyte miejsce na półce.
    Minusy:
    -Liczyłam na jaśniejszy kolor
    -cena - dorwałam ją na promocji za 9.99 w naturze, jednak cena bez rabatu jest za wysoka.

Używam tego produktu od: To był pierwszy raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AyanoArupaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Muszę stwierdzić, że dość sceptycznie podeszłam do farby rozjaśniającej Garnier, nie wierzyłam, że rozjaśnia włosy, a tutaj ZASKOCZENIE.

Co prawda jeżeli ktoś ma brązowe włosy i spodziewa się platynowego blondu może się rozczarować, ale rozjaśniłam miodowy blond na jasny blond i faktycznie widać efekty

Dużym plusem jest to, że nie niszczy włosów, cena również jest bardzo przystępna.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić victoria_11 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij