Suszarko-lokówka BeLiss 2735E, BaByliss

Powiększ Suszarko-lokówka BeLiss 2735E, BaByliss

Zgłaszająca osoba: Wiolka525

Obrotowa i wygładzająca szczotko-suszarka wyposażona jest w 4 końcówki, niezbędne do profesjonalnego modelowania włosów
Idealne wygładzanie włosów, nadanie im objętości gdy pozbawione są energii, czesanie do wewnątrz lub na zewnątrz, modelowanie grzywki jednym pociągnięciem, uzyskanie efektu spiralnych loków na końcówkach lub podkreślenie naturalnych loków, wszystkie te zabiegi będą teraz łatwiejsze dzięki BeLiss 2735E firmy BaByliss suszy, wygładza i nadaje połysk już po pierwszym przeciągnięciu, jednocześnie chroni naturalną jakość i połysk włosa.

Cena: ok. 250zł
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • ok
  • Używam jej od dłuższego czasu, ale w moim zestwie nie ma dyfuzora. Czy ktoś ma dyfuzor do tej suszarki chętnie odkupię.

Szybko pomaga stworzyć fryzurę jak od fryzjera
    poręczne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 używam

Chcesz pochwalić rihab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Od kąd pamiętam używam lokówko- suszarek, i zmieniam na nową co jakieś 2-3 lata (praktycznie codziennie używane) dlatego, że szczotki są już tak zużyte że nadają się do wyrzucenia a przez to sama suszarka staje się "zwykłą" suszarką.

Tym razem wybór padł na Babyliss. Przed kupnem naczytałam się masy pozytywnych komenatarzy ale mówiąc szczerze podeszłam do tego z wielkim dystansem bo już nie raz się zawiodłam na rzekomo "suszarkowych cudeńkach".

Po 2 miesiącach używania muszę stwierdzić, że suszarka mnie nie zachwyciła.

Plusy :

+ pierwszy raz używam obrotowej szczotki i to naprawdę świetna sprawa - jednym przyciskiem szczotka zawija nam włosy i kręci się pod nawiniętym pasmem przez co ręka się nie męczy

+ intuicyjna obsługa - szybko można załapać jak się tą "obrotową" funkcją posługiwać

+ włosy faktycznie są miękkie i wygładzone a taki efekt na pewno spodoba sie osobm, które dość mają wiecznie spuszonych włosów

+ szybko idzie mi suszenie - włosy po ogólnym podsuszeniu, później podzielone przeze mnie na 3 warstwy suszę i modeluję obrotową szczotką ok 10 min

+ uczucie kompletnego wysuszenia włosów - przy dzieleniu włosów na pasma i nawijaniu na szczotkę, mamy pewność, że włosy są wysuszone całkowicie

+ ładne etui dołączone do suszarki, w którym można ją godnie przechowywać

Minusty :

- brak efektu uniesienia włosów, choćbyśmy nie wiem jak się starały

- przez pierwszy miesiąc używania miałam dość długie włosy i po użyciu obrotwej szczotki włosy były nijakie - gładkie - to fakt - ale bardzo "błagie" końcówki lekko wywinięte, żadnej mowy o jakim kolwiek uniesieniu - do włosów długich - do łopatek nie polecam bo żadnego efektu nie zauważycie

później włosy ściełam do ramion i szczerze mówiąc też nie ma rewelacji. Jeśli ktoś myśli, że tą obrotową szczotką można zrobić sobie fale, albo grube loki to jest w błędzie. Próbowałam wiele razy i były tylko lekko podkręcone na dole a później się zupełnie rozprostowały chociaż użyłam lakieru. Gdy kręcę włosy na lokówkę efekt utrzymuje się jeszcze następnego dnia.

- ta suszarką możemy uzyskać tylko efekt gładkich, prostych i zadbanych włosów - nic ponad to. Osoby z włosami podatnymi na kręcenie, puszącymi się, które pragną je ujażmić mogą być zadowolone. Osoby z włosami cienkimi, oklapniętymi na pewno będą rozczarowane.

- suszarka jest dość ciężka i wielka, może być trochę nieporęczna

- strasznie się nagrzewa przy używaniu najszybszego trybu obrotowego do tego stopnia że czasem parzą nawet przyciski. Nawijane włosy są tak gorące, że parzą ręcę.

- i teraz czas na NAJWIĘKSZĄ WADĘ - brak funkcji obrotowej przy zimnym nawiewie - kompletna porażka !

- do zestawu dołączona nasadka koncentrująca nawiew ( nie mam dyfuzora ze zdjęcia), końcówka prostująca i mała szczotka już niestety nie obrotowa. Ja używam tylko tej dużej obrotowej - cała reszta jest zbędna a za nią płacimy.

- gdy weźmiemy za duże pasmo włosów to wkręca się w brzegi szczotki - strasznie tego niecierpię ! Końcówka powinna być bardziej zabezpieczona przez wplątywaniem się włosów

- suszarki zmieniam ze względu na zużywające się końcówki a końcówce obrotowej też długo nie wróżę bo już po pierwszym użyciu włoski się "roztrzepały"

- funkcja obrotowa ma 2 biegi. Jeden wolny a drugi szybki. Wolny bieg przydaje się chyba tylko na początkowe używanie suszarki żeby ogarnąć tą fukncję - później zupełnie bezużyteczny bo o ile przy szybkim trybie ciężko włosy chociażby podkręcić to przy wolnym już na pewno nic z nimi nie zrobimy

- cena - moim zdaniem ciekawą propozycją w tym modelu jest tylko i wyłącznie szczotka obrotowa więc pozostałe gażeciki są zbędne

Ogólnie to osobom, które zastanawiają się nad kupnem radzę się baaardzo poważnie zastanowić, gdyż to nie mały wydatek jak na suszarkę, której żywotność nie będzie długa z uwagi na szybko zużywającą się szczotkę, a i spektakularnych efektów nie ma...

Ilość zużytych opakowań: moja pierwsza suszarka obrotowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić renata1289 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Na początku używania byłam zachwycona - włosy jak po wyjściu od fryzjera: uniesione u nasady, wygładzone, wyciągnięte, błyszczące... tak było przez tydzień, no może dwa. Potem zaczęły mi się w przedziwny sposób "rozchodzić" na czubku głowy. Ciężko mi to opisać, ale w efekcie, patrząc na moją głowę z tyłu, widać było skórę. Nie mam grubych włosów, raczej cieńsze, ale jest ich naprawdę dużo i coś takiego nie zdarzało mi się wcześniej. O dziwo identyczny problem miała koleżanka, która poleciła mi tę lokówko-suszarkę, dlatego śmiem sądzić, że to jej wina (suszarki oczywiście.
    Poza tym niewątpliwy atut jakim jest naturalne włosie z dzika stał się jednocześnie mankamentem: szybko się niszczy tworząc jakby "wachlarzyki". Na skutek tego włosy nie są dokładnie przeczesywane i gdy nabierze się ich więcej na szczotkę zwyczajnie przygniatają to włosie.
    Kolejnym minusem jest słabe zabezpieczenie nasady szczotki, dlatego przy chwili nieuwagi włosy wkręcają się i ostatecznie trzeba je wyrywać.
    Słabym rozwiązaniem jest też brak obrotów podczas zimnego nawiewu oraz to, że nie ma oddzielnego przycisku, który by to zimne powietrze uruchamiał. Coś takiego ma każda suszarka, więc zaskakujący jest fakt, że w tej trzeba używać głównego przełącznika, a podczas suszenia jest to naprawdę kłopotliwe.
    Moim zdaniem ta suszarko-lokówka dedykowana jest włosom do ramion. Moja siostrzenica ma długie, gęste włosy i po jej użyciu wyglądają bardzo zwyczjnie - identycznie jak po zwykłej szczotce: zero uniesienia i widocznego wygładzenia. Aktualnie skróciłam włosy do lini brody i wycieniowałam z tyłu i przy tej fryzurze szczotka staje się bezużyteczna - bardzo "zadziera" włosy z tyłu i robi się z nich taka śmieszna szczecinka. Wróciłam więc do klasycznego zestawu: suszarka + okrągła szczotka, choć myślałam, że po dwudziestu latach męki znalazłam wreszcie ideał.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mmm29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra dla niektórych
  • PLUSY:

1) Idealnie wygładza nawet najbardziej zniszczone, "sianowate" włosy - mam wysuszone zniszczone włosy farbowaniem na blond, i żadna odżywka ani prostownica nie sprawiła, że były gładkie i lśniące w 100% - oprócz tej suszarko-lokówki, która idealnie zamyka łuski włosów i wygładza.

2) Bardzo ładnie wywija włosy na końcach

3) Przyjemnie i dosyć szybko się jej używa - jeżeli posiada się niewiele cienkich włosów

MINUSY:

1) Nie podnosi włosów u nasady, nie daje takiego efektu jak wysuszenie ich na szczotkę u fryzjera. Mam cienkie i oklapnięte włosy, i ta suszarka poprzez maksymalne wygładzenie ich jeszcze dodatkowo je "uklepuje".

2) Włosy wkręcają się w obudowę! Na łączeniach szczotki z dwóch stron jest szpara, w którą notorycznie wkręcały mi się włosy!(auć!). Musiałam zakleić te łączenia taśmą termoizolacyjną, co rozwiązało problem, ale chyba tak byc nie powinno..

3) Dosyć ciężka, nie do utrzymania przez dłuższą chwilę w lewej ręce.

PODSUMOWUJĄC: Dla osób których głównym i jedynym celem są pięknie wygładzone i lśniące włosy - myślę, że będą zadowolone.
    Dla osób, które chcą takiego efektu jak po stylizacji okrągłą szczotką u fryzjera (podniesione, puszyste i wystylizowane) - nie będą zadowolone.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedna

Chcesz pochwalić RozaliaJulia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja,uwielbiam ją
  • Szczotka jest po prostu CUDOWANA Nie miałam w życiu lepszej lokówki! Mam włosy do ramion-równe,ale dosyć cienkie-to nie dosyć że pięknie podwija to jak cuudownie wygładza! Żadna prostownica tak nie działała!Nie elektryzuje,nie plącze,włosy są mięciutkie,wygładzone...brak mi słów pochwał! Używałam dotychczas tylko obrotowej szczotki.Cena trochę odstraszająca,ale naprawdę uwierzcie ,warta jest każdej wydanej złotówki.10 minut i fryzura gotowa! SZCZERZE POLECAM!!

Chcesz pochwalić iza251 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiona !!!!
  • Dla mnie rewelacja !!! W chwili obecnej nie wyobrażam sobie bez niej życia !!!! W kilka chwil włosy nie dość że wysuszone to jeszcze ułożone !!! Olbrzymia oszczędność czasu, Mam włosy krótkie i delikatne po użyciu optycznie jest ich więcej.
    Używam z kompletu tylko końcówki obrotowej . Poleciłam kilku osobom z różnymi włosami i też zachwycone.

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: i opakowanie

Chcesz pochwalić sylwka37 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie dla mnie
  • Plusy:
    * podnosi włosy,
    * są miękkie.
    Minusy:
    * suszarko-lokówka jest bardzo ciężka,
    * głośno chodzi,
    * ccena.
    Chce dodać, że po wysuszeniu włosów zaczynają się one znowu kręcić, a niepowinny! Gdyż zadziałała na nie wysoka temperatura. PRAGNĘ TAKŻE DODAĆ, ŻE W SKLEPIE NIE DOSTAŁAM TEJ PIERWSZEJ NAKŁADKI DO PODNOSZENIA WŁOSÓW( NAZWY NIE ZNAM).

Używam tego produktu od: Roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CUTEKITTYEMOS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra!
  • A więc od początku .. szukałam czegoś, co pomoże mi ułożyć włosy i przede wszystkim- unieść je u nasady. I ta szczotka zdecydowanie pomaga w tym!
    Może trochę konkretów ...

Plusy:
    - wygładza włosy
    - ładnie modeluje
    - szybko wysusza
    - unosi u nasady (z tym, że nie oczekujmy tutaj mega efektu po prostu jest lepiej)
    - nie ciągnie włosów

Minusy:
    - dość wysoka cena
    - powłoka szczotki szybko się nagrzewa
    - nie wiem jak to jest u innych, ale ja używam tylko nakładki z obrotową szczotką. Próbowałam pozostałych nakładek, ale jak dla mnie są bezużyteczne.
    - mam wrażenie, ze włosie na szczotce szybko się wygina.. (nie słyszałam, żeby można było dokupić nową nakładkę,)

Mimo paru minusów .. zdecydowanie polecam Nie wyobrażam sobie już korzystania ze zwykłej suszarki. To urządzenie w końcu ujarzmiło moje oklapnięte włosy bez objętości. Myślę tylko, że podobny model ze tylko jedną nakładką obrotową w zupełności by mi wystarczył, no ale nie mogłam przewidzieć wcześniej, że reszta nakładek będzie niepraktyczna ;-).

Ilość zużytych opakowań: to pierwsza szczotka tego typu

Chcesz pochwalić meyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudów nie czyni
  • Skusiłam się na zakup tego urządzenia po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji na wizażu Szukałam czegoś co pomoże mi skrócić czas i ułatwić układnie włosów - jednak mam mieszane uczucia co do tego produktu

Plusy :
    - włosy są gładkie
    - efekt puszenia się włosów jest ograniczony ale jednak nie wyeliminowany całkowicie
    - pomaga ułożyć włosy
    - szczotka obrotowa to jednak wspaniały wynalazek
    - dosyć łatwa obsługa

Minusy :
    - cena jest nieadekwatna do jakości
    - suszenie włosów za pomocą tej suszarki jest dosyć pracochłonne ( mam dużo włosów więc suszanie każdego pasma oddzielnie zajmuje duuuużo czasu)
    - włosy wkręcają się w elementy obudowy ale nie w samo włosie
    - pozostałe końcówki są tak naprawdę zbędne ponieważ są mało przydatne i myslę , że niewiele osób ich używa
    - moje włosy są małe podatne na układanie i ta suszarka również sobie z nimi nie radzi - obrotowa szczotka nie podkręca ich w stopni jakiego bym sobie życzyła
    - nie dodaje włosom objętości u nasady

Hmm , wydaję mi się , że najlepszy efekt to urządzenie daje na włosach cienkich i rzadkich bo wtedy faktycznie zwiększa ich objętość i sprawia , że wyglądają na zdrowe Jednak na włosach gęstych i mocnych takich jak moje efekt nie jest spektakularny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MissMoneyPenny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygładzone i błyszczące włosy!
  • Mam gęste, długie i cięzkie włosy. Przed zakupem zastanawiałam się czy ta lokówka poradzi sobie z podniesieniem u nasady moich cięzkich włosów. Nie zawiodłam się, co prawda po paru godzinach włosy opadają, ale wysuszone ty cudem stają się miękkie, śliskie, po czym nastepnie prostownica na takich włoskach się po prostu ślizga a nie szarpie włosy. Ze względu na geste i grube wlosy najpierw minutke podsuszam suszarka, pozniej babyliss suszarko lokówka a na koniec pasma glaszcze prostownica. Efekt jak salonu. Używam głownie szerokiej nasadki, jest wykonana ze swietnego włosia, które niestety po czasie sie niszczy. Mam jednak nadzieje, że gdzies można dokupić same nasadki.

Ilość zużytych opakowań: 1 suszarka

Chcesz pochwalić annam253 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij