Caudalie, Teint Divin, Fresh Complexion Tinted Moisturizer (Krem tonujący)

Powiększ Caudalie, Teint Divin, Fresh Complexion Tinted Moisturizer (Krem tonujący)

Zgłaszająca osoba: Hexxana

Krem tonujący, który posiada właściwości nawilżające i pielęgnacyjne, wyrównuje koloryt cery nadając naturalnego, zdrowego blasku.
Delikatna konsystencja nie obciąża skóry, bogaty w aktywne wyciągi roślinne.
Dostępne są dwie wersje kolorystyczne - dla jasnej i ciemnej karnacji.

Skład: Aqua (Water), Glycerin*, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Polymethyl Methacrylate, Squalane*, Dimethicone Peg-7 Phosphate, Glyceryl Stearate Se*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract*, Cetearyl Alcohol*, Ceteareth-20*, Tocopheryl Acetate*, Sodium Acrylates Copolymer, Hydrogenated Polyisobutene, Parfum (Fragrance)*, Caprylyl Glycol, Silica, Palmitoyl Grape Seed Extract*, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Phospholipids*, Polyglyceryl-10 Stearate*, Isopropyl Titanium Triisostearate, Carbomer, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Sodium Phytate*, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Salicylate*, Citronellol*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*.
[+/- May Contain :
CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492-CI 77491-CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77019 (MICA)].
*Origine végétale - Plant origin

Cena: 18EUR / 30ml
/s/

• Dla cery zdrowej
  • Przyjemne opakowanie, wydajny. Wystarczy niewiele aby nadać twarzy ładny kolor jednak nie zakrywa tego co ma zakrywać. Jednak dla osób z "idealną" cerą jak najbardziej

Chcesz pochwalić Carmen_c za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Jestem jak najbardziej na tak
  • Dla mojej cery jest perfekcyjny, z reguly jak kupuje podklady to te najciemniejsze. Jestem zachwycona tym jaki koloryt nadaje mojej buzi. Wspomne ze mam czerwone plamki i cos a'la pajaczki wokol jednego oka, a ten krem swietnie sobie z nimi radzi. W zimie uzywam podkladu Vichy Dermablend (35 Sand), natomiast na lato przy lekkiej opaleniznie Caudalie Teint Divin sprawdza sie idealnie. Za nim kupilam pelne opakowanie sprawdzilam jak wyglada moja buzia do swiatla dziennego a pozniej nalozylam ten krem. Efekt jest natychmiastowy nagle buzia staje sie wizualnie bez skazy
    Cena jest w miare ok. Na lato nie odkrylam jeszcze nic lepszego

Używam tego produktu od: 1 m-c
    Ilość zużytych opakowań: 2 opak. po 2 ml i w trakcie 1 po 30ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Cwana za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Dostałam sporo próbek tego kremu, w wersji jasna i ciemna karnacja, stosuje jasną. Jak juz wspomniały poprzedniczki - jasny krem to to nie jest, dodatkowo wpada w odcienie pomaranczu. Owszem, dostosowuje sie do karnacji i ostatecznie nadaje odcien lekkiej opalenizny, ale dla naprawde jasnej karnacji bedzie i za ciemny i za pomaranczowy .
    Minimalnie wyrównuje koloryt, nie kryje niczego i nie matuje. skóra wyglada naturalnie.
    Nie zraził mnie specjalnie, ale i do kupna całego opakowania nie namowił - moje inne kremy tonujace sprawuja sie lepiej

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 308 raz(y)
  • nawilżenie tak, kolor niezbyt
  • Caudalie znałam tylko zachodnioeuropejskich czasopism o modzie i kosmetykach, tymczasem firma pojawiła się wreszcie w Polsce.

Krem koloryzujący testowałam przez dłuższy czas. Na pewno jest dobrym produktem, który świetnie nawilży i odżywi naszą skórę, ślicznie pachnie owockami. Przyczepię się do koloru:/

Niestety kolory są zbyt pomarańczowe, co dla mnie jest niekorzystne, z uwagi na moja dosyć jasną cerę. Ja mam tak, że np. Chanel 30 Cendre dla mnie jest zbyt ciemny, ale nie jest pomarańczowy, dlatego mogę go nosić, to tylko przykład dla porównania. Caudalie wypróbowałam zarówno jaśniejszy, który jest pomarańczowy z przewagą różu (!), jak i ciemniejszy- pomarańczowy z brązem.

Dlatego pomimo dobrego działania nawilżającego i odświeżającego, kolory są dziwne, dlatego radzę dokładnie sobie sprawdzić. W ciemno nie kupujcie, koniecznie przetestujcie sobie jakąś próbkę np. z apteki.

Używam tego produktu od: 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 4 próbki firmowe oryginalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
    NA RONDZIE ONZ
    ALE TEŻ MOŻNA KUPIĆ W INTERNECIE
    CENY CHYBA NIŻSZE

Używam tego produktu od:3 MC
    Ilość zużytych opakowań:2 OP.

Chcesz pochwalić bagra za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij