L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: sunny lady

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50zł / 9g
/s/

• spodziewałam się więcej
  • Urzekło mnie opakowanie i... oczywiście promocja na niego
    niestety nie spełnił moich oczekiwań.

Plus:
    Jak sama nazwa wskazuje, rzęs faktycznie jest milion, tusz ładnie je rozdziela, zagęszcza, pod tym względem nie mam mu nic do zarzucenia.

Minus:
    Co z tego, że rzęs jest milion, jeśli każda z nich jest innej długości, co psuje cały efekt?
    Do tego dość szybko się kruszy

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić trzaskaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie

A teraz minusy:
    -po 3-4 godzinach niemiłosiernie się osypuje
    -skleja rzęsy
    -lekko podrażnia
    -z moimi rzęsami nie robi nic
    Być może te minusy są winą moich rzęs, gdyż koleżanka również go używa a jej rzęsy wyglądają jak firanki.
    Ja swojego ideału szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Sailorcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!!!
  • Jak dla mnie GENIALNY!!!
    Wspaniale rozdziela, pogrubia i nie osypuje sie - nawet pod wieczor
    Probowalam juz wiele tuszy, ale zawsze do niego wracam

Używam tego produktu od: kiedy pamietam
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić Magda_lenaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to
  • Pierwsze co rzuca się w oczy to piękne złote opakowanie którego nie da się uszkodzić.
    Tusz ma intensywny czarny kolor i na szczoteczkę nabiera się odpowiednia ilość produktu. Swój tusz ( kupowany w UK- tam pakowane są w folie więc możemy mieć pewność że nie były milion razy otwierane) używam codziennie od ponad 3 miesięcy i nie zgęstaniał, nie ma grudek i nie zaczął się obsypywać.
    Zdecydowanie wart swojej ceny

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić dropdead za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupię nigdy więcej
  • Kupiłam go skuszona promocją w drogerii. Spodobała mi się szczoteczka i bardzo przyjemny zapach. Jednak konsystencja daje dużo do myślenia. Odkryłam że tusz gdy jest wychłodzony nakłada się gorzej. Dość mocno się obsypywał. Przeżyłabym i to ale po jego używaniu intensywnie zaczęły wypadać mi rzęsy. I teraz czeka mnie wzmożona kuracja. Raczej już go nie kupię. Kolejny minus zbyt drogi, czasem tańsze kosmetyki dawały lepszy efekt. Sklejał rzęsy.

Ilość zużytych opakowań: Tylko jedno

Chcesz pochwalić Luthien23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Wypróbowałam już wiele tańszych lub droższych tuszy ale zawsze wracam do vml. Mam bardzo 'wybredne' rzęsy, bardzo krótkie, rzadkie, cięzko je podkręcić. Kiedy używam tego tuszu wraz z zalotką uzyskuję naprawdę znakomity efekt jak na moje mizerne rzęsy. Faktycznie nie pozostawia grudek, ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy, łatwo się go używa i wystarcza na długo. Tak więc, ja swoje poszukiwania idealnego tuszu zakończyłam

Ilość zużytych opakowań: 7 całych

Chcesz pochwalić maaf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobry
  • Mam długie i grube rzęsy, więc nie potrzebuje nie wiadomo czego żeby moje oczka wyglądały wyraziście, ale myśle, że ten tusz jest godny polecenia. Adekwatny do ceny, lepszy niż niektóre droższe. Ładnie rozdziela, nadaje wyrazistego koloru. szczoteczka wygodna, ale nie do dolnych rzęs (!). Tusz absolutnie nie wydłuża rzęs, wiec dla osób z krótkimi polecam raczej L'Oreal telescopic Clean Definition.

Dobry tusz, sprawdza się na codzień, aczkolwiek nie daje spektakularnych efektów sztucznych rzęs.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić kochampana za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogę na nim polegać
  • jeden z nielicznych tuszy, które sprawiają, że mam rzęsy. Zalety:
    -> dobrze rozdziela
    ->pogrubia i wydłuża rzęsy
    ->jest wydajny
    ->fajna szczoteczka
    ->ładne opakowanie

Jedyny minusik jest taki że ich jeszcze nie podkręca, ale nie można mieć wszystkiego i tak bardzo polecam

Chcesz pochwalić 8ag_set9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba sie nauczyc nim malowac.

• Ciezki orzech do zgryzienia!
    Mam dosc krotkie i raczej cienkie rzesy i znalezienie naprawde dobrego tuszu to dla mnie nie lada problem.
    Wedlug mnie ten tusz nadaje sie idealnie do dlugich, gestych rzes.
    Na poczatku uzytkowania dalabym mu nie wiecej niz 2 gwiazdki - meczylam sie bowiem niemilosiernie, musialam nakladac wiele razy aby byl jakikolwiek efekt. Jednak doszlam do wprawy i teraz wystarcza dwie warstwy, a efekt jest naprawde fajny. Rzesy sa elastyczne, troszke wydluzone i pogrubione i co najwazniejsze - wygladaja naturalnie. Nie jest to efekt ¨teatralny¨.
    Nie skleja, jest trwaly i latwo sie zmywa. To duzy plus!

EDYCJA!!

Im starszy tym gorzej, kruszy sie i zostawia pelno czarnych kropek pod oczami. Za taka cene nie powinno sie to dziac...odejmuje 1 gwiazdke

Używam tego produktu od: ponad miesiacaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Milky_quartz za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest mnie warta
  • Udany zakup- rzęsiska okazałe, wywinięte piękna smolista czerń. Co lubie- nie robi muszych nóżek, nie osypuje się. Po pomalowaniu i kontakcie z kontaktówkami nie sprawia żadnych problemów.

Używam tego produktu od: Kolejna od roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 maskara w użyciu

Chcesz pochwalić Rapsodia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec od Loreal
  • Jest to jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs .. Znajduje się w czołówce łącznie z Lancome Hypncose

Rzęsy są idealnie rozczesane pięknie pogrubione i wydłużone. Po tym tuszu moje rzęsy wyglądają jakby było ich więcej. Tusz utrzymuje się cały dzień bez kruszenia czy spływania.
    Opakowanie jest bardzo solidne noszone w torebce na codzień nie straciło napisów i "blasku"
    Cena jest również przystępna dlatego nie odejmuje mu nawet pół gwiazdki. W pełni zasługuje na wielką 5 z plusem

Ilość zużytych opakowań: 4 duże opakowania

Chcesz pochwalić Myszolec007 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Piękne Rzęsy
  • Początkowo trzeba nabrać trochę wprawy, żeby ładnie go nakladać, ale jak się już to opanuje, to tusz daje zachwycający efekt. Rzęsy są ładnie rozdzielone, nawet przy końcówce opakowania ładnie się rozprowadza, dobrze się utrzymuje i się nie kruszy, nadaje efekt sztucznych rzęs. Napewno polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku, z przerwami.
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Tissi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie BOMBA !
  • Dla mnie ten tusz jest rewelacyjny.
    Na początku po otwarciu jest trochę mokry i skleja rzęsy, ale po tygodniu idealny.
    Moje rzęsy są ładnie rozdzielone, pogrubione i wydłużone. Podoba mi się efekt jaki osiągam używając tego tuszu.

Ilość zużytych opakowań: ok. 9

Chcesz pochwalić >>> za czytelną i pomocną recenzję?
  • spoko oko - dosłownie
  • Bardzo dobry kosmetyk co jakiś czas do niej wracam

+ nie rozmazuje się
    + wydajna
    + fajna szczoteczka
    + pięknie rozdziela rzęsy
    + pogrubia
    + wydłuża

minusów nie zauważyłam
    w promocji bardzo opłaca się ją kupić

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami

Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • istne cudoooooooo
  • moj hit

najlepszy tusz jaki mialam

swietnie pogrubia i wydluza juz przy pierwszej warstwie

piekna czern

rzesy wygladaja jak sztuczne

wydajny tusz

jedynie cena moze wystraszyc ale ten tusz jest wart tej ceny

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 ale kupie kolejne

Chcesz pochwalić sandrahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Nie wiem co ten tusz ma w sobie, ale uwielbiam do niego wracać. Nie jest on mocno rewelacyjny, ale spełnia moje oczekiwania. Z natury mam lekko długie rzęsy, a on je wydłuża jeszcze bardziej. Czy pogrubia? Hmm trochę, ale nie jest to jakiś efekt WOW. Mimo to jestem z nim od dawna i często do niego wracam.

Używam tego produktu od: Od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 4/5

Chcesz pochwalić blessed with a curse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny.
  • Jest to ( jak na razie ) mój ulubiony tusz. W ocenie jednak będę obiektywna. Według mnie, ma mnustwo plusów, jednak nie wiem, czy jest najlepszy z najlepszych. Trafiłam na niego ok 2 lata temu, sposród dotąd używanych ten plasuje się na pierwszym miejscu. A więc:
    PLUSY:
    - szczoteczka jest genialna, po pierwszym pociągnięciu idealnie odseparowuje rzęsy
    - konsystencja jest bardzo dobra, równomiernie rozprowadzany tusz, bez grudek.
    - długi okres "eksploatacji", oczywiscie tusze po 6miesiącach nadają się na wyrzucenie, kruszą się i konsystencja wręcz nie nadaje się do użytku. Jedno z opakowań miałam dokladnie pol roku - przez cały czas nie osypywał się, spokojnie po 10h nie zauwazyłam większych/mniejszych "plamek" pod oczami.
    MINUS:
    - niestety, aktualnie uzywam kolejnego opakowania i po 3 miesiącach zauwazam osypywanie się. Nie jest ono na tyle intensywne by skreslac tusz z listy ulubionych, nie wiem czym to jest spowodowane, byc moze złą eksploatacja.

Tak nawiasem, w Rossmanie dowiedziałam się, że szczoteczki nie wolno "upychac" i wyciagac, tym samym wprowadzamy powietrze do tubki, a to prowadzi do jego osypywania się.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić popilnuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Tusz dostałam w prezencie w zestawie razem z eyelinerem (dobra opcja bo obydwa kosmetyki znajdują się w zafoliowanym pudełku - mamy gwarancję, że nikt ich nie wymacał w sklepie co niestety bardzo często się zdarza)

Normalnie raczej bym go nie kupiła bo raczej wybieram tańsze tusze, niemniej fajnie było go przetestować.

Ten tusz jest po prostu dobry. Na moich rzęsach nie daje "efektu wow", ale bardzo ładnie je podkreśla, raczej nie skleja, jest mocno czarny.

Szczoteczka wygodna mimo że nie przepadam za silikonowymi, nie nabiera zbyt dużo tuszu, nigdy nie widziałam na niej grudek.

Tusz jest trwały - jest na rzęsach cały dzień, nic się nie osypuje, nie odznacza na górnej powiece.

Opakowanie - wygodne i eleganckie, napisy nie ścierają się.

Wydajność - używam od dwóch miesięcy i jest tak samo mokry jak na początku.

Jestem z niego zadowolona. Powtórki z rozrywki chyba nie będzie bo znam znacznie tańsze tusze które lubię tak samo albo nawet bardziej, ale jeśli ktoś potrzebuje pewniaka i jest w stanie na niego wydać 50 zł - to jak najbardziej polecam, to jest bardzo dobry tusz.

Chcesz pochwalić marionette_marie za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer jeden
  • Moja przygoda z tym tuszem zaczęła się w dość specyficzny sposób: razem z mamą kupiłyśmy sobie maskary - ona volume million lashes, a ja curve z rimella, po czym się zamieniłyśmy i do dziś nie żałuję tego wyboru, gdyż volume million lashes stała się moim numerem jeden!
    Tusz się nie kruszy, a szczoteczka idealnie rozdziela, wydłuża i podkręca rzęsy. Zawsze miałam z tym problem, bo mam długie (naturalne) rzęsy i prawie wszystkie maskary je sklejały. Dla mnie to jedna z lepszych maskar jakie miałam i nie potrafię przerzucić się na inną

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić jadorecestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę się dogadaliśmy
  • Dostałam go od cioci, bo dla mnie cena (nawet promocyjna) jest o wiele za duża. I co? Świetna sprawa. Naprawdę mi przypadł do gustu. Szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy i nakłada odpowiednią ilość tuszu. Po podkręceniu zalotką efekt jest niesamowity! Wieelkie rzęsy, czyli to, co lubię. Może efekt trochę mało naturalny, ale ja nie na taki liczę zapach mi nie przeszkadzał, konsystencja też była ok. Liczę na jeszcze lepszą promocję i chciałabym go jeszcze kiedyś mieć

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić Sabi_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Tusz dobry, ale nie idealny. Wydaje mi się, że gorszy od tego w czarno złotym opakowaniu. Ładnie rozdziela rzęsy , lekko pogrubia. Jednak nie na tyle bym była nim zachwycona,nie jest też intensywnie czarny, mam wrażenie jakby był bardziej grafitowy. Pod koniec dnia zaczynał się kruszyć i obsypywać.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiulasksk za czytelną i pomocną recenzję?
  • żółtek lepszy
  • Kupiłam go na promocji bo za jego regularną cenę (60 zł?!) nigdy bym nie kupiła tuszu. Ma śliczne opakowanie proste ale śliczne.
    Ma przyjemny zapach. Konsystencja jest trochę wodnista ale to i nawet lepiej. Dłużej będzie lepszy. Szczoteczka jest w miarę wygodna. Ładnie wydłuża ale prawie w ogóle nie pogrubia ;/

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewiczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra porządna mascara.
  • Tusz znajduje się w prostym, klasycznym eleganckim opakowaniu w złotym kolorze, które jest moim zdaniem bardzo efektowne z swojej prostocie, kobiece. Jego SZCZOTECZKA jest bardzo dobra- silikonowa, dosyć spora( ale nie na tyle wielka, żeby groziła wsadzeniem sobie w oko...), ma krótkie lecz gęste włoski, jest ich dużo. Bardzo wygodnie się nią maluje, łatwo pokryć tuszem wszystkie rzęsy, od nasady po końce.

Tusz ma intensywnie czarny kolor i dość mokrą konsystencję, dobrze rozczesuje rzęsy, idealnie je rozdziela, bardzo dobrze wydłuża, z czego jestem bardzo zadowolona, bo mam raczej krótkie rzęsy. Mimo, że jest nazwany przez producenta" tuszem pogrubiającym" pogrubia rzęsy raczej delikatnie, nie daje jakiegoś spektakularnego pogrubienia. Lekko podkręca rzęsy, unosi je, podkreśla i" otwiera" oczy. Efekt, jaki tworzy ten tusz nadaje oczom wyrazistości, aczkolwiek nie jest to efekt mocny, teatralny, raczej stonowany i elegancki, dobry na codzień. Nie tworzy wrażenia" miliona rzęs". Ciężko przesadzić z tym tuszem, nie tworzy grudek, nie skleja rzęs, pozostawia je eleastyczne, nie mam mowy o efekcie" owadzich nóżek". Z tym tuszem zawsze mam pewność, że moje rzęsy wyglądają ładnie.

Jest trwały, utrzymuje się na rzęsach praktycznie do samego wieczora( może trochę rzęsy opadaja po kilku godzinach, nie są tak podkręcone i uniesione, ale wciąż wygladają ładnie), nie osypuje się pod oczy, nie rozmazuje, nie odbija na powiekach, jest odporny na opady lekkiego deszczu. Zmywa się łatwo pierwszym lepszym mleczkiem/płynem do demakijażu. Nie podrażnia moich oczu, nie powoduje wypadania rzęs. Jest też wydajny, mam go dwa miesiące, nie zmienił konsystencji i jeszcze pewnie długo będzie mi służył.

Co do ceny... bez promocji ta mascara kosztuje około 50 złotych, w promocjach ok. 40 zł. Tusz jest owszem dobry, ale nie wart tak wysokiej ceny, aż tak cudowny to on nie jest, żeby tyle za niego płacić. Znam wiele tańszych a równie dobrych lub lepszych mascar, które tworzą bardziej widowiskowy efekt.
    Ta mascara jest po prostu dobra, nazwałabym ją" bezpieczną", trwałą i odpowiednią do stonowanego codziennego makijażu, jeżeli ktoś oczekuje mega teatralnego efektu, może nie być z niej zadowolony.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nursii za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeszcze gorszy od czerwonego kolegi
  • Kupiłam go w zestawie z eyelinerem (jakiś rok temu), eyeliner bardzo sobie chwalę, tusz - gdybym miała inne, to bym wyrzuciła. Mam też jego czerwonego kolegę (wygrałam), jest ciut lepszy, ale tylko ciut!
    Ten tusz to jakaś pomyłka, zraziłam się do L'Oreala przez te tusze! Nietrwały, kruszący się, wypadają od niego rzęsy, rozmazuje się, szybko wysycha i robi grudki.

Nie, nie, nie, i jeszcze raz NIE !

Używam tego produktu od: 9 miesięcy - do roku
    Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

Chcesz pochwalić Panna Izabela za czytelną i pomocną recenzję?
  • FANTASTYCZNY !
  • Tusz jak dla mnie rewelacja ! Mam bardzo mało rzęs a po użyciu tego tuszu, nie mogę się napatrzec na swoje oczy : )
    PLUSY : dużo rzęs, pogrubione i wydłuzone, ładnie rozdzielone, nie sklejone, bardzo bardzo czarne wiec i bardzo widoczne, tusz łatwo dostępny i na długo starcza mimo iż rzęsy maluję kilka razy aby efekt był właściwy , kupuje zawsze na allegro bo w sklepie cena 2 razy taka.
    MINUSY : zaraz po otwarciu jest bardzo " mokry " jakby wodnity , że tak powiem trzeba kilka dni używac , aby dawał efekt taki jak powinien Zamówiona inna wersja tuszu , dla oczu zielonych i piwnych - opinie napisze później

Chcesz pochwalić LittleMissBad za czytelną i pomocną recenzję?