L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: sunny lady

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50zł / 9g
/s/

• BOSKA!!!
  • Ten tusz dostałam od chłopaka na gwiazdkę i powiem szczerze, że byłam na niego zła, bo chciałam inną, z Astora, w podobnym opakowianiu, więc chłopakowi się po prostu pomyliło
    Boże, jaka ja byłam wtedy głupia!!!! Ta maskara jest po prostu rewelacyjna, chociaż z początku miałam trudności z użytkowaniem z powodu wielkości szczoteczki. Ale kiedy doszłam do wprawy w jej nakładaniu, pokochałam ją miłością szczerą i dozgonną. Jestem w stanie wywalić na nią te 5 dych, chociaż nie zawsze mnie na to stać, ale naprawdę jest tego warta.
    Idealnie rozdziela rzęsy, pogrubia wydłuża, nadaje piękną czerń. Od kiedy jej używam wszystkie koleżanki pytają mnie, jakiego tuszu używam, bo mam genialne rzęsy.
    Polecam z całego serca!!!

Ilość zużytych opakowań: tak dużo, że nie pamiętam ile ))

Chcesz pochwalić Helena_1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Ja mam osobiście bzika na punkcie typu wachlarzu rzęs czy też efektu motyla. Lubie taki spektakularny look. Muszę przyznać ze ta mascara to mi gwarantuje. Ale jak wszystko ma swoje wady i zalety:

+świetnie rozczesuje rzęsy,
    +dodaje objętości,
    +troszeczkę wydłuża,
    +możemy wybrać sobie efekt od delikatnego do mocnego podkreślenia naszych oczu,
    +można uzyskać efekt sztucznych rzęs,
    +trwała,
    +nie rozmazuje się

-czasami może sklejać rzęsy,
    -potwornie się osypuje,
    -niestety możemy uzyskać efekt owadzich nóżek,

Dla mnie szczoteczka jest troszkę za duża gdyż już nie raz dźgnęłam sobie nią do oka co prowadziło do łez. Jednak po paru chwilach było wszystko w porządku i po paru spłyniętych łzach tusz nie rozmazał się.

Co do ceny uważam że produkt jest jej warty.

Ilość zużytych opakowań: jeden- w trakcie

Chcesz pochwalić Ewelina3451 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczekiwałąm czegoś lepszego za taką kwotę...
  • ZALETY

* Ładnie pogrubia rzęsy i optycznie dodaje im objętości

* Rzęsy są efektownie podkręcone

* Kolor jest czarny, ale nie smolisty

* Silikonowa szczoteczka dość dobrze rozczesuje włoski (tuż po otwarciu opakowania)

* Szczoteczką w miarę dobrze się manewruje

* Nabiera się właściwa ilość tuszu na szczoteczkę

* Jest możliwość stopniowania efektu

* Dobrze zamykane i ładne opakowanie

WADY

* Cena

* Tusz strasznie się kruszy po kilku godzinach

* Po miesiącu używania sprawia wrażenie nieświeżego

* Ma nieprzyjemny zapach

* Z czasem coraz gorszy efekt daje na włoskach

Maskara tuż po zakupie zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo ciekawie podkręcała rzęsy, pogrubiała je i podkreślała. Przy nałożeniu jednej warstwy dostajemy idealny efekt na co dzień - wyraźny ale nie przesadzony. Jeśli natomiast dołożymy kolejną to makijaż staje się bardziej spektakularny. Szczoteczka jest bardzo wygodna, nabiera odpowiednią ilość tuszu i ładnie wyczesuje rzęsy. Ogólnie możne by było więc stwierdzić, że jest to naprawdę rewelacyjny tusz i tak też sama sądziłam. Niestety mój punkt widzenia zmienił się już niecały miesiąc po zakupie. Dlaczego?? Przede wszystkim dlatego, że tusz zaczął sprawiać wrażenie nieświeżego! Trwałość podana na opakowaniu to standardowo 6 miesięcy od otwarcia i mój tusz nie wyglądał na wcześniej otwierany. Niestety zaczął niespecjalnie pachnieć a jego konsystencja stawała się coraz gorsza - efekt na rzęsach był mniej estetyczny, rzęsy gorzej wyczesane... Ale najgorsze było to gdy z przerażeniem zauważyłam pewnego popołudnia na policzkach paskudny, czarny i bardzo wyraźny pył. Tusz potwornie się kruszył i wszystko zostawało na policzkach i pod oczami. Aż strach pomyśleć ile razy musiałam tak chodzić bez wiedzy o tym

Chcesz pochwalić GlossyyyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo, bardzo
  • Z zakupu tego tuszu jestem bardzo zadowolona. Moje rzęsy po jego użyciu wyglądają bardzo dobrze. Producent spełnia swoją obietnicę - Million Lashes, a to pewnie za sprawą szczoteczki, która rewelacyjnie rozczesuje rzęsy.

+ wygodna szczoteczka
    + tusz nie osypuje się
    + fenomenalnie rozdziela rzęsy (!!!) sprawiając wrażenie, że jest ich milion
    +bardzo ładnie układa rzęsy (rzęsy tworzą firankę)
    + wydłuża (!)
    + estetyczne opakowanie

Po nałożeniu jednej warstwy rzęsy są podkreślone, wydłużone, podkręcone, ale wyglądają naturalnie.
    Gdy nałożymy jeszcze jedną warstwę są też pogrubione i otrzymujemy efekt sztucznych rzęs i tu pojawia się jeden minus tego tuszu..

- przy nakładaniu drugiej warstwy czasem tworzy "pajęcze nóżki"

Chcesz pochwalić irrssin za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoity
  • Tusz dostałam w prezencie (sama bym się raczej nim nie zainteresowała bo firma Loreal raczej nie kojarzy mi się jako ekspert od maskar).
    Jest to bardzo dobry produkt: zachowuje trwałość i właściwości przez kilka dobrych miesięcy (nie zasycha, nie kruszy się, ładnie rozprowadza nawet pod koniec swojego okresu używalności). Nie powiedziałabym że ma on jakieś szczególne właściwości pogrubiające ale ładnie podkreśla rzęsy i je wydłuża.
    Szczoteczka klasyczna (takie lubię) jednak chyba ani razu nie udało mi się pomalować oczu bez pobrudzenia powiek. Do dziś nie wiem dlaczego
    Polecam ten produkt i zabieram się do testowania innych maskar tej marki.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • na szczęście to już koniec
  • Po trzyletniej przygodzie, rozstajemy się, nareszcie!
    Wypróbowałam chyba wszystkie rodzaje million lashes, od złotej przez fioletową aż do czarnej. Myślę, że jakoś produktu trzy lata temu była o wiele lepsza niż teraz. Podsumowując:

Zalety:
    +ladnie rozdziela rzęsy
    +wydłuża, pogrubia
    +w większości! przypadków nie alergizuje
    +ładne opakowanie
    Wady:
    -panda panda panda! po miesiacu uzywania, gdy tak naprawde mascara powinna dopiero zacząć 'działać' baaaardzo osypuje się
    -na początku jest widoczny efekt wow, potem daleko mu do ideału
    -cena nie adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: 3 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dipdown za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupiłam go, bo się opłacał cenowo. dodatkowo skusiło mnie, że dołączono drugą maskarę- taką brokatową. Tusz ok, ale więcej go nie kupię, bo w tej cenie znam lepsze, np. loreal miss manga. Tusz dość dobrze wydłuża rzęsy, nie skleja ich. Jednak muszę się trochę natuszować, żeby efekt był fajny.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Dostałam ten tusz w prezencie. Nigdy nie używałam produktów L'oreal więc byłam ciekawa czy faktycznie są tak dobre jak się o nich mówi. I się nie rozczarowałm.

PLUSY
    nnie osypuje się
    perfekcyjnie rozdziela rzęsy
    wyraźnie pogrubia
    bardzo dobra szczoteczka

Według mnie czerń powinna być bardziej głęboka, a wtedy byłby to mój kwc

Chcesz pochwalić iwonme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Długowieczny tusz
  • Zdecydowanie najlepszy tusz jaki do tej pory miałam!

PLUSY:
    + wydłuża
    + rozdziela rzęsy perfekcyjnie, nie ma mowy o żadnym sklejeniu, gdy używa się prawidłowej techniki tuszowania rzęs - warto pooglądać filmiki na youtube - to pozwala uzyskać o wiele lepsze efekty nawet z tanim tuszem
    + piękna głęboka czerń
    + wygodna szczoteczka (preferuję \\\'cieńsze\\\' szczoteczki od tych grubszych)
    + nie podrażnia, nie uczula
    + nie obsypuje się nawet po kilku godzinach (jestem w szoku, gdy czytam komentarze użytkowniczek, którym się to zdarzało - u mnie nie ma z tym najmniejszego problemu)
    + mega wydajny
    + cena - może to zaskoczenie, ale jak dla mnie 32-35 zł wraz z przesyłką z allegro za tusz tej jakości to niski wydatek w porównaniu z Chanel, Dior itp.
    + NAJWIĘKSZY PLUS ZA MOŻLIWOŚĆ DŁUGIEGO UŻYTKOWANIA - JESTEM MANIACZKĄ MASCAR I CZASEM MAM NA BIEŻĄCO 3 CZY 4 OTWARTE SZTUKI. ODNALAZŁAM JEDNĄ SZTUKĘ TEGO TUSZU NA DNIE SZAFKI PO OK. 1.5 ROKU OD OTWARCIA A ON NIE ZASECHŁ I KOMPLETNIE NIE ZMIENIŁ KONSYSTENCJI CZY WŁAŚCIWOŚCI!!

Malutki minus za brak spektakularnego pogrubienia, które właśnie najbardziej obiecuje producent - wydłużenie i rozdzielenie daje bardzo dobry efekt, ale do tego idealnego brakuje mi właśnie tego mocniejszego pogrubienia - no, ale chyba nie można mieć wszystkiego... I nie dałam 5/5 tylko dlatego, że nadal poszukuję ideału

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić 2ewa4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Nie mam zastrzeżen, jak najbardziej polecam. Tusz pogrubia, podkręca i perfekcyjnie rozdziela rzęsy. Ładnie pachnie, ma głeboki czarny kolor, taki jak lubię. Jeden z lepszych tuszów jakie miałam.

UWAGA: moja koleżanka dostała po nim alergii, ja osobiście nie odczułam żadnego dyskomfortu.

Chcesz pochwalić angelynn za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij