L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: sunny lady

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50zł / 9g
/s/

• Jak na produkt L'oreala słaby
  • Nosiłam się z zamiarem zakupu tego tuszu jakiegoś czasu aż wkońcu dostałam go w prezencie.
    Tusz ma ładne opakowanie i dość sporą silikonową szczoteczkę. Podkreśla rzęsy, lekko pogrubia, wydłużenie nie jest spektakularne ale jest. Dwie delikatne warstwy to maks, jeśli tuszu na rzęsach będzie więcej zaczyna je sklejać.
    Minusem jest to iż tusz dość szybko zaczął się kruszyć już po miesiącu użytkowania. Być może trafiłam na jakieś felerne opakowanie choć tusz był oryginalnie zafoliowany.
    Podsumowując: nie kupiła bym go w regularnej cenie (ponad 50 zł) ewentualnie w promocji choć używam dużo lepszych tuszy w cenie około 18-25 zł.
    spodziewałam się czegoś lepszego po tej firmie.

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiace

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt sztucznych rzęs?
  • Kupiłam ten tusz w Rossmannie kiedy była w maju promocja -49% na kolorówkę i zamiast 60,99 zł zapłaciłam 31,10 zł.
    Słyszałam o nim same dobre opinie, więc postanowiłam go spróbować.
    Na początku byłam nim zachwycona. Opakowanie jest piękne, dodatkowo z środku jest coś takiego (narysowane na tuszu), że nadmiar tuszu ze szczoteczki zostaje w środku.

Moje rzęsy są normalne: nie za długie, nie za krótkie. Nie za grube, nie za cienkie. Mam ciemną oprawę oczu, więc niepomalowane są lekko widoczne.
    Od tuszu oczekuję podkreślenia oka: aby rzęsy były dłuższe, grubsze i podkręcone,

Tusz bardzo ładnie podkreśla rzęsy. Przede wszystkim je pogrubia, trochę mniej ale równie dobrze wydłuża.
    Tusz (na początku) nie kruszył się, nie robił pandy. Bardzo dobrze się zmywał. Szczoteczka jest silikonowa i dość duża, ale na szczęście ciężko pomalować sobie nią górną powiekę.

Wszystko pięknie do czasu jak tusz zaczął się kruszyć. Stało się to po miesiącu, może dwóch użytkowania. Na mój gust wyjątkowo szybko, nie przypominam sobie aby jakiś tusz atak szybko zaczął się sypać. Tragedia. musiałam się oczywiście upewnić czy to on psuje mój makijaż oczu. Po owych testach okazało się, że to on jest winowajcom.
    Wtedy też wyrzuciłam go do kubła.

Podsumowując:
    bardzo fajny tusz, ale trzeba go często zmieniać (max co 2 miesiące). To często ponieważ tusz Collosal Maybelline mam otwarty od stycznia i dalej się nieźle sprawuje. Tusz daje ładny, ale nie powalający efekt. W dodatku jest drogi.

Kto jest ciekawy i chce wydać 60 zł na tusz do rzęs, który niedługo będzie musiał wymienić to proszę bardzo. Ja nie jestem pewna.

Używam tego produktu od: prawie 4 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój tusz
  • Moje rzęsy nie potrzebują większego podkreślenia, muszę je po prostu lekko pogrubić i dobrze rozczesać. Wśród tuszy, które używałam ten jest naprawdę dobry, choć nie obędzie się bez wad. Szczerze mówiąc wypada w czołówce używanych do tej pory produktów i mam do niego zaufanie, dlatego też będę do niego wracać. Nie wiem jak z wydłużaniem, moje rzęsy są długie, więc to, czego szukam w tuszach to dobre pogrubienie bez efektu sztuczności.

Zalety:
    - silikonowa szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy
    - pogrubia wystarczająco
    - wydajny

Wady:
    - bez promocji mimo wszystko nieco drogi
    - po jakimś czasie pozostawia grudki i się kruszy (wydaje mi się jednak, że dzieje się tak po prostu, bo tusz jest już "stary", czyli w okolicach 3 msc)

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić cocolili za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3+
  • Tusz jest dobry jak na produkt drogeryjny, choć należy do jednych z najdroższych w kat. niskopółkowych. Kupuję go od czasu do czasu, gdy jest na jakiejś dużej promocji.

Zalety:
    - sylikonowa szczoteczka, dobrze wyczesująca rzęsy
    - długa żywotność, starcza mi na 3-4 m-ce codziennego użytkowania i po tym czasie kruszenie jest niewielkie, np. w porównaniu z Max Factor Masterpiece.

Wady:
    - pogrubienie rzęs przy zastosowaniu jednej warstwy prawie niezauważalne
    - kolor czarny nie jest intensywną czernią

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić noweti za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry.
  • Z serii volume million lashes najlepszy zaraz obok so couture. Szczoteczka na prawdę super - podobna jak w nowym Rimmlu - Wonder full, tyle że jeszcze lepsza . Ładnie wydłuża i pogrubia a nawet lekko podkręca. Super ! Piękne opakowanie.... Kruszy się jak chyba każdy tusz z Loreala, ale nie jest to aż tak uciążliwe. Ogólnie dobry tusz. Chętnie jeszcze go kupię !!!Używam tego produktu od: Od kilku miesięcy.Ilość zużytych opakowań: jedno całe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Bardzo długo szukałam idealnego tuszu i w końcu znalazłam Jest bardzo wydajny, tusz nie kruszy się ani nie wysycha. Szczotka idealnie rozczesuje rzęsy. Ja zawsze go kupuje na na karte w superfarhm tam kosztuje 33 a taka cena za taki tusz naprawde sie opłaca

Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić alekksi za czytelną i pomocną recenzję?
  • będę do niego wracać
  • Moje rzęsy są z natury długie, ale niezbyt grube więc oczekuję od tuszu pogrubienia i przyciemnienia. Tusz L'Oreal jest jednym z moich ulubionych choć nadal szukam swojego KWC.

PLUSY:
    -pogrubia i wydłuża
    -intensywny czarny kolor
    -efekt sztucznych rzęs - sporo osób myślało, że mam doczepiane kępki (aczkolwiek nie wiem na ile wpływa na to długość moich rzęs)

MINUSY:
    -mam wrażenie, że pod koniec dnia nieco się "kruszy" na rzęsach - za to odejmuję pół gwiazdki

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić delfu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z faworytów,
  • Tusz do rzęs to jeden z moich odwiecznych problemów, z każdym skończonym opakowaniem jest kolejny nowy do wypróbowania. Ciężko znaleść ten '' idealny '' co nie będzie sklejał rzęs i minimalnie wydłużał . Choć nie jestem miłośniczką tego typu szczoteczek to jednak bardzo pozytywie mnie zaszkował.

zalety ;
    - świetnie rozczesuje rzęsy
    - mocno pogrubia
    - wydłuża
    - długo się utrzymuje

wady ;
    - brak.

Jeden z wielu wypróbowanych tuszów do rzęs. Szczerze zachęcam do wypróbowania. Rezultaty godne podziwu.

Chcesz pochwalić erapee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Zdecydowanie najlepszy tusz z jakim miałam doczynienia.
    Nie skleja i pogrubia tak jak zapewnia producent.
    Ładnie podczas aplikacji rozdziela rzęsy.
    Super efekt.
    Najlepszy !

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić gimmiee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo poprawny tusz
  • Spełnia wszystkie moje podstawowe oczekiwania które mam w stosunku do tuszu do rzęs.
    Na początku rzeczywiście jest rzadki - ale jest to cecha wszystkich volume million lashes L'oreala, z czasem gęstnieje.
    Jest trwały - nie osypuje się, nie odbija się efektem ksero. Jest bardzo wydajny. Ładnie podkreśla rzęsy: zarówno wydłuża jak i zwiększa objętość. Wygodna dość duża szczoteczka.
    Nie mam się do czego przyczepić.
    Nie jest to tusz który daje teatralny efekt, ale podkreśla rzęsy i dodaje spojrzeniu wyrazistości.

Używam tego produktu od: 2 lat.
    Ilość zużytych opakowań: 4 maskary.

Chcesz pochwalić rapidity za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij