L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)
Produkt dostępny w 6 sklepach. Cena już od 29,90 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: sunny lady

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50zł / 9g
/s/

• Jeden z ulubionych
  • Klasyk od L'Oreal do którego na pewno będę wracać

+ niesamowicie elegancki efekt gęstych, równych wyczesanych rzęs
    + oczy wyglądają na 3x większe jak u laleczki

- niestety lubi szybko wysychać

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić mishkathepug za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja zalety

• Ok
  • Kupuje w sieci drogerii jawa za 36zl używam już ok około roku i zużylam w ciąqgu tego czasu dwa całe i teraz jestem w trakcie używania trzeciego. Lubie jakoś ten tusz używałam różnych ale ten jakoś przypadł mi do gustu choć nie jest jakiś idealny to faktycznie trochę wydłuża i pogruba te rzzeski w miarę trwały chociaż pod koniec dnia już się z niego sypie

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa cale

Chcesz pochwalić Lucjaaaaa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie polecam!
  • Zakupilam ten tusz po namowie kolezanki ktorej bardzo on odpowiada.No niestety w moim przypadku sie nie sprawdzil... Mialam duzo lepsze tansze tusze coz Mam cienkie rzesy i krotkie i ten tusz nic z nimi nie robi ... do tego po kilku godz.od nalozenia mam czarne dolne powieki , wygladam jak by mi ktos oczy podbil : D zaden do tej pory tusz nie tworzyl u mnie takiego efektu! nie polecan! Stracilam tylko kase , naszczescie kupilam w promocji w super pharmie. Dla mnie beznadziejny.Pewnie oddam go kolezance ...

Używam tego produktu od: uzylam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1

Chcesz pochwalić pauliniasta25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Droga ale bardzo fajna
  • Jedyny minus owej mascary to to że bardzo szybko zasycha . Wydanie co miesiac 60 zl to mega wydatek . Tylko polować na promocje .
    Mascara
    - przepieknie wydłuża rzęśy
    -rozdziela
    - rzęsy są mega czarne
    -rzęsy stają sie gestrze
    -co najwazniejsze nie osypuje sie a to jest najwazniejsze

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez efektu WOW!
  • Tusz w regularnej cenie kosztuje ok. 50 zł i oczekiwałam jakiegoś efektu WOW! Dobrze że tyle zapłaciłam. Muszę przyznać, że tusz za 20 zł tak samo robił mi oko

+ silikonowa szczoteczka,choć trochę za duża do malowania dolnych rzęs
    + brak grudek
    + ładna czerń
    + trawałość w ciagu dnia
    + przy łazawiniu oka i delikatnym wycieraniu nie zrobił mi efektu pandy
    + dość dobrze wydłuża

+/- słabe pogrubienie, po jednym pociagnieciu efekt jest raczej naturalny

- skleja rzęsy, przez co robią się rzadkie i nieatrakcyjne
    - trzeba bardzo ostroznie nakładać
    - cena chyba jednak nieadekwatna do efektu

Używam tego produktu od: 5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto przetestować
  • Z tuszem L'Oreal, Volume Million Lashes mam doczynienia od poprzendich świąt Bożego Narodzenia (już prawie rok) Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, chociaż cena jest wysoka, to moim zdaniem w pełni spełnia on moje oczekiwania.
    - nie skleja rzęsów
    - ma bardzo ładny czarny kolor
    - pogrubia oraz wydłuża rzęsy
    - elastyczna szczoteczka
    - nie osypuje się
    - nie rozmazuje się
    Choć rzęsy maluje tuszem codziennie to jeszcze nie skończyłąm tego opakowania, z czego jestem bardzo zadowolona. Poleciłam ten tusz kobietom z mojej rodziny oraz koleżankom i one też są z niego w pełni zadowolone!

Używam tego produktu od: Od prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie tuszu

Chcesz pochwalić lionjaros za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość przeciętny
  • Jak na tusz loreala, za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego..
    Pierwsza przygoda z tą maskarą nie była najlepsza.
    Tusz owszem nie skleja rzęs, ale za to tworzy z nich takie 'grupki', a to wygląda jakby rzęsy były rzadkie. Żeby uzyskać efekt, który mnie zadowala, muszę się nieźle namęczyć. Zajmuje to dodatkowe 10-15 minut.
    Niestety nie pogrubia..
    Szczoteczka nie jest łatwa w użyciu, jest silikonowa.
    Jedyne co mi się podoba to że wydłuża rzęsy i w ciągu dnia się nie rozmazuje.
    Niestety jestem rozczarowana. Oczekiwałam czegoś więcej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Aniaaa1239 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie HIT
  • Tusz super wydłuża, rozczesuje i pogrubia, ładny czarny kolor, nie skleja rzęs, jeden największy minus to że osypuje się po 2h jak za tusz z loreala i cenę oczekiwałam czegoś lepszego i za to ma odjętą gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylwiamak za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony tusz do rzęs
  • tusz rewelacyjny, podkreśla spojrzenie, wydłuża, pogrubia. kupuje ten tusz oraz inne z serii volume million lashes, żadnych innych nie używam bo nie spełniają moich oczekiwań. jedyna rzecz do której mogłabym mieć ale to że każdy miał inny czas zużycia ale po za tym wszystko super.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić mileswife za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Spodziewałam się dużo więcej po tuszu L\'oreal. Zwyczajny. Nie jest tragiczny ale nie jest też rewelacyjny. W tej cenie nie powinien tak łatwo i szybko się kruszyć i to według mnie jego główna wada. Poza tym - dobra szczoteczka. Rzeczywiście, zgodnie z opisem producenta, przy aplikacji nie powstają grudki. Nie ma dużego wydłużenia czy pogrubienia. W tej cenie - nie warto. W drogeriach można znaleźć wiele lepszych i tańszych tuszy.

Chcesz pochwalić Silanah za czytelną i pomocną recenzję?