L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: sunny lady

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50zł / 9g
/s/

• Volume Million Upadków
  • Gdy w końcu rozstałam się z poprzednim tuszem, zapragnęłam maskary, która zapewni mi efekt właśnie miliona rzęs Tusz dostałam w prezencie i tak zaczęła się moja przygoda.

+opakowanie; tytuł/podsumowanie recenzji mówi samo za siebie - opakowanie spadło mi wiele wiele razy, ale nic się z nim nie stało. Jest bardzo solidne, a do tego eleganckie. Bardzo podoba mi się ten bajer, że dokładnie czujemy moment, w którym zamykamy tusz
    +świetnie rozczesuje rzęsy; aż przyjemnie się nim maluje
    +głęboka czerń
    +pogrubia rzęsy, nie sklejając ich
    +efekt można stopniować
    +szczoteczka; silikonowa. Na początku przy malowaniu dolnych rzęs było tragicznie, jednak teraz wiem, że resztką tuszu muszę jedynie musnąć rzęsy dolne
    +zapewnia delikatne podkręcenie i wydłużenie
    +trwały
    +rzęsy nie są sztywne; są po prostu elastyczne

+/- przy dużej ilości potrafi się lekko osypać, jednak bardzo łatwo osypanie można usunąć
    +/- przy nieumiejętnym stosowaniu potrafi skleić

- cena

W najbliższym czasie mam zamiar wypróbować jeszcze inne tusze z tej serii, gdyż ten jest naprawdę dobry.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić pastdaylight za czytelną i pomocną recenzję?
  • marzenie
  • mijałam Million Volum Lashes na półkach w Rossmannie i robiłam wielkie oczy. marzyłam o tym tuszu! bardzo. kiedy dostałam go na święta bałam się, że okaże się niewypałem, ale tak się nie stało.
    tusz naprawdę dobry, rzęsy nie są sklejone. świetnie wydłużone , pogrubione.
    a szczoteczka? silikonowa, ale dla mnie to wielki plus. kiedyś używałam Collossal i teraz mówię jej NIE. jak na razie Million to mój ulubiony tusz.
    w dodatku makijaż oczu z nim jest szybszy, ponieważ już pierwsza warstwa daje dobry efekt na rzęsach. a w dodatku jest leciutki i szybko się zmywa

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić smartmissreckless za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czar prysnął...
  • Na początku były same ochy i achy. Pięknie rozdzielone, czarne rzesy do nieba. Jakiegoś spektakularnego pogrubienia nie było, ale rzęsy były naprawdę ładnie podkreślone, bez grudek i zbędnego przerysowania, więc wobec tylu zalet śmiało można było pominąć tę de facto najważniejszą obetnicę producenta. Szczoteczką również byłam (i jestem) zachwycona. Ale, ale... Po około trzech miesiącach użytkowania tusz zaczął się niemiłosienie obsypywać i kruszyć. Rano, świeżo po nałożeniu rzęsy prezentowały się jeszcze możliwie (choć już efekty dalekie od tych początkowych), tak po dwóch godzinach tusz znikał z rzęs pozostawiając czarne obkruszone pandy pod oczami. Podsumowując tusz jest bardzo fajny, ale tylko jesli zużyjemy go dość szybko. Inaczej rozczarowanie murowane.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić crayola za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale nie świetny
  • Tusz kupiłam na początku grudnia w zestawienznkinerem loreal który lubię cenowo za ok 49 zł. Więc okazja była niezła
    Opakowanie przeciętne, fajna szczoteczka.. po pierwsze lubię silikonowe po drugie fajny kształt.
    Zaraz po otwarciu Tusz nie nadawał się do użytku bo był za rzadki. Odczekałam, z 2 może 3 tygodnie i już było ok.
    Efekt jaki daje jest ok ale nie spektakularny..
    Rozdziela rzęsy, daje ładną czerń. Trochę pogrubia i może trochę bardziej wydłuża.

Nie osypuje się, nie kruszy i nie rozmazuje.

Ale do wad.
    Producent na opakowaniu obiecuje zdolność do użycia ok 6 mcy, w opakowaniu serwuje aż 10,5 ml produktu. Niestety dobre efekty i komfort użycia mamy ok 3 mce. Po tym czasie Tusz glutuje się ( z opakowania na szczoteczce wyciągamy całe kluski tuszu) efekty na rzęsach coraz mniejsz, pojawia się dziwny zapach.
    Słabo slabiutko.

Moim zdaniem produkt średni, nie wart na pewno regularnej ceny jaka ma w drogeriach stacjonarnych.

Używam tego produktu od: 4 mce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy tusz
  • Najlepszy tusz jaki miałam, a na ten kosmetyk zawsze nie żałowałam pieniędzy, więc miałam i tusze Chanel. Szczoteczka jest genialna, świetnie rozdziela rzęsy (na tym punkcie zawsze miałam bzika, nie znoszę choćby drobnego sklejenia rzęs). Pięknie wydłuża i pogrubia. Ale jest zastrzeżenie: los obdarzył mnie naprawdę ładnymi rzęsami, stąd nie wiem, jak ten tusz sprawdzi się na kimś, kto takowych nie posiada.

PLUSY;
    -idealnie rozdziela rzęsy
    -wydłuża
    -pogrubia

MINUSY:
    -niestety osypuje się pod koniec dnia,

Nawet jednak to osypywanie się nie wpływa na ocenę - dla mnie jest bezkonkurencyjny.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić Saovine13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 47 raz(y)
  • Szczoteczka jak marzenie
  • Jeden z fajniejszych tuszy, jakie gościły w moim magicznym kuferku, a to za sprawą świetnej szczoteczki.

Lubię mieć rzęsy wyraźnie podkreślone, ale nie teatralne. No i tutaj się to wszystko spełniło, bo efekt był taki jakby dosłownie każdy maleńki włosek był po prost BARDZIEJ ; ) Czyli rzęsy ładnie rozdzielone, z większą objętością, długością, lekkim uniesieniem, a jednocześnie wszystko w granicach rozsądku i naturalności, zachowujące przyjemną elastyczność, sprężystość.

Niestety mój tusz stosunkowo szybko stracił swoje właściwości, jakby zwyczajnie... wysechł. Po mniej więcej 6 tygodniach (czyli takim czasie, po którym niektóre tusze dopiero się rozkręcają) zaczął się osypywać już w połowie dnia, a dla mnie, jako osoby o dość wrażliwych oczętach i noszącej soczewki, to jest naprawdę duży problem.

Nie wiem, czy trafiłam na felerny egzemplarz czy ten produkt tak ma... Pewnie jeszcze wrócę do Volume Million Lashes czy któregoś z jego młodszych braci, żeby się przekonać, bo wspominam go bardzo miło, a wyczyszczoną szczoteczkę zachowałam sobie i przychodzi mi z pomocą w nagłych przypadkach.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

Chcesz pochwalić wha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna
  • Kocham szczoteczkę w tym tuszu, jego formuła sprawia że rzęsy są wydłużone, pogrubione, a tusz utrzymuje się cały dzień!
    Nie ma tu mowy o skruszeniu się, ani o niskiej pigmentacji.

Tusz jest fenomenem, zaś w wersji wodoodpornej jest całkowicie nie do zdarcia!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić spoteye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Tusz naprawdę jest godny polecenia, ponieważ bardzo fajnie pogrubia rzęsy, ale także je wydłuża i rozdziela, dzięki czemu tworzy delikatną firankę. Przy drugiej warstwie tusz daje mocniejszy efekt, który o wiele bardziej mi się podoba ze względu na to, że lubię mieć wyraźnie podkreślone oczy. Kolejnym plusem jest to, że się nie kruszy oraz łatwo zmywa. Minusów nie zauważyłam.

Polecam!

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BOSKA!!!
  • Ten tusz dostałam od chłopaka na gwiazdkę i powiem szczerze, że byłam na niego zła, bo chciałam inną, z Astora, w podobnym opakowianiu, więc chłopakowi się po prostu pomyliło
    Boże, jaka ja byłam wtedy głupia!!!! Ta maskara jest po prostu rewelacyjna, chociaż z początku miałam trudności z użytkowaniem z powodu wielkości szczoteczki. Ale kiedy doszłam do wprawy w jej nakładaniu, pokochałam ją miłością szczerą i dozgonną. Jestem w stanie wywalić na nią te 5 dych, chociaż nie zawsze mnie na to stać, ale naprawdę jest tego warta.
    Idealnie rozdziela rzęsy, pogrubia wydłuża, nadaje piękną czerń. Od kiedy jej używam wszystkie koleżanki pytają mnie, jakiego tuszu używam, bo mam genialne rzęsy.
    Polecam z całego serca!!!

Ilość zużytych opakowań: tak dużo, że nie pamiętam ile ))

Chcesz pochwalić Helena_1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Ja mam osobiście bzika na punkcie typu wachlarzu rzęs czy też efektu motyla. Lubie taki spektakularny look. Muszę przyznać ze ta mascara to mi gwarantuje. Ale jak wszystko ma swoje wady i zalety:

+świetnie rozczesuje rzęsy,
    +dodaje objętości,
    +troszeczkę wydłuża,
    +możemy wybrać sobie efekt od delikatnego do mocnego podkreślenia naszych oczu,
    +można uzyskać efekt sztucznych rzęs,
    +trwała,
    +nie rozmazuje się

-czasami może sklejać rzęsy,
    -potwornie się osypuje,
    -niestety możemy uzyskać efekt owadzich nóżek,

Dla mnie szczoteczka jest troszkę za duża gdyż już nie raz dźgnęłam sobie nią do oka co prowadziło do łez. Jednak po paru chwilach było wszystko w porządku i po paru spłyniętych łzach tusz nie rozmazał się.

Co do ceny uważam że produkt jest jej warty.

Ilość zużytych opakowań: jeden- w trakcie

Chcesz pochwalić Ewelina3451 za czytelną i pomocną recenzję?