L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: sunny lady

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50zł / 9g
/s/

• bardzo dobry
  • Nie mam zastrzeżen, jak najbardziej polecam. Tusz pogrubia, podkręca i perfekcyjnie rozdziela rzęsy. Ładnie pachnie, ma głeboki czarny kolor, taki jak lubię. Jeden z lepszych tuszów jakie miałam.

UWAGA: moja koleżanka dostała po nim alergii, ja osobiście nie odczułam żadnego dyskomfortu.

Chcesz pochwalić angelynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maskara
  • Jest to jedna z lepszych drogeryjnych maskar. Nie umywa się do Lancome-Hypnose, ale błagam, jest tańsza, dostępna praktycznie wszędzie. Właśnie skończyłam naszą znajomość i chciałabym Wam o niej opowiedzieć.

Związek trwał 3-4 miesiące (wydajna sztuka +), piękne opakowanie (+), czarna czerń (+). Mimo tego, że jest niewodoodporna, nie zmywała się, nie osypywała, po prostu była trwała (+). Nie odbijała się (+). Wydłużała? Może troszkę. Pogrubiała? Niespecjalnie. Za to ślicznie rozdzielała (+) w okresie swojej świetności. Nie mogę wypowiedzieć się co do podkręcania, bo zawsze używam zalotki. Jednak nie utrzymywała tego podkręcenia cały dzień (-) - co robi Hipnoza.

Szczotka? Będzie ulubioną dla osób, które mają wprawę. Czasami lubiła płatać figle, zostawiać ślady na powiece ruchomej (-), ale fakt - można było dotrzeć do najmniejszych rzęs (+).

Podczas ostatnich tygodni robiła grudki - jasne, pogrubiała ciut za bardzo, ale wciąż robiła wrażenie "miliona rzęs". Może nie tak pięknie rozdzielonego jak kiedyś, ale zawsze. Wykorzystałam ją do końca. I nawet nie przeklinałam tak bardzo, kiedy nam nie wychodziło.

Czy ją kupię? Mam na oku Lorealowy Teleskop, Helenę R, nową Grandiosę, więc na ten moment zaznaczam "nie wiem". Jednak jest to jeden z produktów, do którego byłabym w stanie wrócić, gdyby nie moja ochota do testowania nowości.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 9,2 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mademoiselle_en_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie wart swojej ceny.
  • Muszę zacząć od tego, że kosmetyk ten kupiłam na promocji. Zachęcona dobrą marką i pozytywnymi opiniami na temat silikonowych szczoteczek postanowiłam się skusić.
    Jestem posiadaczką długich, w miarę gęstych rzęs, więc na co dzień potrzebuję jedynie minimalnego zwiększenia objętości i oczywiście koloru - mój naturalny jest dość jasny.
    Cóż, produkt nie spełnił moich oczekiwań, postawiłabym go na równi z tuszami z niższej półki.

Zacznę od minusów:
    - Cena, cena, cena.
    - Używanie takiej szczoteczki wymaga pewnej wprawy.
    - Na początku bardzo sklejał mi rzęsy.
    - Odznacza się na górnej powiece.
    - Brak spektakularnych efektów.
    - Niesamowite PODRAŻNIENIE! Żadne wzruszenia nie wchodzą w grę - pieczenie i zaczerwienienie oczu gwarantowane .

Są też pewne plusy:
    + Nie osypuje się, nie kruszy.
    + Czerń nawet czarna.
    + Eleganckie opakowanie.

Podsumowując - ogromne rozczarownie. Nie wyobrażam go sobie kupić w regularnej cenie. Zdecydowanie nie wart takich pieniędzy, NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić musiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Fajna tylko trzeba umiejętnie machać grzebykiem bo skleja rzęsy jak dla mnie 4+ w 6 stopniowej skali. Plus za cenę i za to że się nie sypie. Ja obecnie kupiłam sobie odżykę do rzęs znanej firmy amerykańskiej i w zasadzie teraz żaden tusz jest mi nie potrzebny ale jeżeli chodzi o tusze to wszystkie bije na glowe max factor 2000kalorie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Stellina86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia jakość
  • Prawdę powiedziawszy, średniej jakości maskara.
    To była moja pierwsza silikonowa szczoteczka.Starając się używać maskary od nasady rzęs, bardzo często szczoteczka ranila mi powiekę, niezbyt przyjemne uczucie. Owszem, rozdziela rzęsy lekko pokrywając je tuszem, ale o pogrubianiu nie ma mowy. Dopuszczalna jedynie druga warstwa, trzecia niestety powoduje grudy, oblepia je nieestetycznie, ale szałowego efektu pogrubienia nie daje. Raczej mozna na nią liczyc na naturalny wygląd. Moje wrażliwe oczy w miare dobrze przyjęly tusz, wiec tu nie narzekam. Wydłużenia nie zauważyłam zbytniego, a ze jestem posiadaczką średniej długości rzęs w kierunu krótkich, na pewno bym zauważyła. Kod z opakowania szybko sie starł, ale wszystkie ważne informacje pozostały nietknięte.

Używam tego produktu od: przeszło pół roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić slonko206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Używam tego tuszu już od roku i raczej się nie rozstaniemy Uwielbiam go!

Plusy:
    - super szczoteczka, idealnie rozczesuje rzęsy
    - pogrubienie, wydłużenie, podkręcenie ogólne WOW!
    - super czerń
    - ładne opakowanie

Minusy:
    - TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH

Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić xmartys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na produkt L'oreala słaby
  • Nosiłam się z zamiarem zakupu tego tuszu jakiegoś czasu aż wkońcu dostałam go w prezencie.
    Tusz ma ładne opakowanie i dość sporą silikonową szczoteczkę. Podkreśla rzęsy, lekko pogrubia, wydłużenie nie jest spektakularne ale jest. Dwie delikatne warstwy to maks, jeśli tuszu na rzęsach będzie więcej zaczyna je sklejać.
    Minusem jest to iż tusz dość szybko zaczął się kruszyć już po miesiącu użytkowania. Być może trafiłam na jakieś felerne opakowanie choć tusz był oryginalnie zafoliowany.
    Podsumowując: nie kupiła bym go w regularnej cenie (ponad 50 zł) ewentualnie w promocji choć używam dużo lepszych tuszy w cenie około 18-25 zł.
    spodziewałam się czegoś lepszego po tej firmie.

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiace

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt sztucznych rzęs?
  • Kupiłam ten tusz w Rossmannie kiedy była w maju promocja -49% na kolorówkę i zamiast 60,99 zł zapłaciłam 31,10 zł.
    Słyszałam o nim same dobre opinie, więc postanowiłam go spróbować.
    Na początku byłam nim zachwycona. Opakowanie jest piękne, dodatkowo z środku jest coś takiego (narysowane na tuszu), że nadmiar tuszu ze szczoteczki zostaje w środku.

Moje rzęsy są normalne: nie za długie, nie za krótkie. Nie za grube, nie za cienkie. Mam ciemną oprawę oczu, więc niepomalowane są lekko widoczne.
    Od tuszu oczekuję podkreślenia oka: aby rzęsy były dłuższe, grubsze i podkręcone,

Tusz bardzo ładnie podkreśla rzęsy. Przede wszystkim je pogrubia, trochę mniej ale równie dobrze wydłuża.
    Tusz (na początku) nie kruszył się, nie robił pandy. Bardzo dobrze się zmywał. Szczoteczka jest silikonowa i dość duża, ale na szczęście ciężko pomalować sobie nią górną powiekę.

Wszystko pięknie do czasu jak tusz zaczął się kruszyć. Stało się to po miesiącu, może dwóch użytkowania. Na mój gust wyjątkowo szybko, nie przypominam sobie aby jakiś tusz atak szybko zaczął się sypać. Tragedia. musiałam się oczywiście upewnić czy to on psuje mój makijaż oczu. Po owych testach okazało się, że to on jest winowajcom.
    Wtedy też wyrzuciłam go do kubła.

Podsumowując:
    bardzo fajny tusz, ale trzeba go często zmieniać (max co 2 miesiące). To często ponieważ tusz Collosal Maybelline mam otwarty od stycznia i dalej się nieźle sprawuje. Tusz daje ładny, ale nie powalający efekt. W dodatku jest drogi.

Kto jest ciekawy i chce wydać 60 zł na tusz do rzęs, który niedługo będzie musiał wymienić to proszę bardzo. Ja nie jestem pewna.

Używam tego produktu od: prawie 4 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój tusz
  • Moje rzęsy nie potrzebują większego podkreślenia, muszę je po prostu lekko pogrubić i dobrze rozczesać. Wśród tuszy, które używałam ten jest naprawdę dobry, choć nie obędzie się bez wad. Szczerze mówiąc wypada w czołówce używanych do tej pory produktów i mam do niego zaufanie, dlatego też będę do niego wracać. Nie wiem jak z wydłużaniem, moje rzęsy są długie, więc to, czego szukam w tuszach to dobre pogrubienie bez efektu sztuczności.

Zalety:
    - silikonowa szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy
    - pogrubia wystarczająco
    - wydajny

Wady:
    - bez promocji mimo wszystko nieco drogi
    - po jakimś czasie pozostawia grudki i się kruszy (wydaje mi się jednak, że dzieje się tak po prostu, bo tusz jest już "stary", czyli w okolicach 3 msc)

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić cocolili za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3+
  • Tusz jest dobry jak na produkt drogeryjny, choć należy do jednych z najdroższych w kat. niskopółkowych. Kupuję go od czasu do czasu, gdy jest na jakiejś dużej promocji.

Zalety:
    - sylikonowa szczoteczka, dobrze wyczesująca rzęsy
    - długa żywotność, starcza mi na 3-4 m-ce codziennego użytkowania i po tym czasie kruszenie jest niewielkie, np. w porównaniu z Max Factor Masterpiece.

Wady:
    - pogrubienie rzęs przy zastosowaniu jednej warstwy prawie niezauważalne
    - kolor czarny nie jest intensywną czernią

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić noweti za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij