L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: sunny lady

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50zł / 9g
/s/

• Rozczarowanie
  • Niestety tusz bardzo mnie rozczarowal, ma wiele minusow:
    - przez pierwsze 2-3 tyg uzywania konsystencja jest za rzadka, potem dopiero jest troche lepiej
    - przez b rzadka konsystencje skleja rzesy, ciezko sie nim umalowac
    - szczoteczka z pozoru ok ale zawsze sie cos uciapie, szczegolnie dolne rzesy i trzeba potem usuwac tusz ze skory
    - uzywam go od ok. 3 miesiecy, nie wysechl ale musze powiedziec za w ciagu dnia tusz zaczyna sie kruszyc i zbierac pod oczami...
    - nie tworzy z rzes ladnej i rownej firany, rzesy sa w nieladzie i stercza w roznych kierunkach
    - dobrze ze kupilam go na promocji bo nie jest warty swojej ceny

Plusy:
    - eleganckie opakowanie i na tym koniec

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić CieloDeLuces za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Naprawdę dobry tusz!
  • Tusz dostałam w prezencie, normalnie jednak jest trochę zbyt drogi jak dla mnie. Dobrze robi swoją robotę, ładnie pogrubia (oczywiście bez jakiegoś superefektu, no ale umówmy się - to tylko tusz a nie sztuczne, doklejane rzęsy), nie kruszy się, nie ma efektu "owadzich nóżek", moje oczy wyglądają pięknie! Bardzo podoba mi się to, że dzięki buteleczce po wyciągnięciu szczoteczki nie zostaje na niej zbyt dużo tuszu - wielki plus!
    Podobny efekt na swoich oczach mogę jednak uzyskać z Maybeline Collosal Volume, czy Multiaction z Essence - pozostanę więc przy tańszych odpowiednikach, nie to jest więc mój KWC.

Ilość zużytych opakowań: jedno, jeszcze nie całkiem zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić minikadomi3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni i śmierdzi
  • Tusz faktycznie pogrubiający, ale po nałożeniu nie ma efektu wow, tusz raczej przeciętny. Jak na swoją przeciętność stosunkowo dosyć drogi. Zakupiłam go w Rossmanie za 60 zł. Ma bardzo dziwny zapach, wręcz wydawało mi się, że jest zepsuty (zapach jakby zgniły), a nie wydawał się otwierany, ale różnie to bywa w drogeriach. Może dlatego też boję się go używać.

Używam tego produktu od: od 2 mcy na zmianę z innym tuszem
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam jakieś 10 proc. opakowania

Chcesz pochwalić supreme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1!
  • Mój ulubiony tuz do rzęs. Pozostaje długo na rzęsach,nie skleja ich, nie pozostawia grudek. Rzęsy wyglądają reweacyjnie pogrubione. Tusz nie zasycha i jest wydajny (maluję rzesy codziennie i starcza na ok 3 mies.)

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10 opakowań

Chcesz pochwalić aleksa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem pod wrażeniem.
  • Tusz dostałam w prezencie i dobrze gdyż nie zwróciłabym długo na tę marki uwagi.
    Bardzo miły dla oka wygląd opakowania, na nim widnieje także rysunek szczoteczki.
    Opakowanie dobrze otwiera się i zamyka do zrównania paska z literami.
    Z czasem użytkowania zazwyczaj szyjki tuszy jak i opakowania brudzą się - tutaj tego nie ma.
    Przy wyjmowaniu szczoteczki z opakowania, przechodzi ona jeszcze przez zwężenie, które pozwala na odpowiednią dawkę produktu, bez potrzeby ocierania nadmiaru kosmetyku o szyjkę opakowania - tym samym wszystko wygląda schludnie, a rzęsy są równomiernie pokryte. Bardzo duży plus za przemyślane opakowanie.
    Tusz początkowo jest nieco rzadki, jednakże zachowuje odpowiednią konsystencję przez kilka miesięcy.
    Otworzyłam go w dniu otrzymania, a zaczęłam używać po 4 miesiącach. Tusz był świeży.
    Bardzo cieszy mnie fakt iż tusz nie zasycha po przykładowym miesiącu, jak np. Collossale.
    Jestem także zadowolona z samego malowania, bowiem szczoteczka równomiernie pokrywa włoski.
    Nie trzeba jakoś specjalnie długo spędzać czasu przy malowaniu rzęs, gdyż nie dochodzi do sklejenia, osiągam zamierzony efekt. Bez względu na ilość warstw tuszu na rzęsach, wyglądają one schludnie i porządnie.
    Tusz jest trwały, trzyma się od nałożenia do zmycia.
    Nie uczulił moich wrażliwych oczu, co mnie zaskoczyło.
    Cieszę się, że miałam przyjemność stosować ten tusz i myślę, iż nie raz zagości w mej kosmetyczce.

Chcesz pochwalić cedrowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Z tuszu jestem zadowolona, daje fajne efekty, utrzymuje się długo, nie odbija, nie osypuje etc, etc. Bardzo go lubiłam, ale nie dawał powalającego efektu, po prostu fajny, ale nie WOW. Pokochałam jego brata So Couture od pierwszego wejrzenia i teraz to tamten będzie królował w mojej kosmetyczce, ma lepszą szczoteczkę, lepszą formułę moim zdaniem

ALE temu nie mówię nie i możliwe, że będę do niego wracać, godny polecenia produkt

Używam tego produktu od: dwa lata

Chcesz pochwalić ttuusskkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Przed zakupem tuszu poczytałam na wizażu jego opinie, więc mniej więcej wiedziałam czego się spodziewać. Kupiłam z czystej ciekawości, żeby porównać z moim ulubionym tuszem (nie ukrywam, że 2 razy tańszym).

Marka Loreal (moim zdaniem) po raz kolejny się nie popisała. Ceny stanowczo wygórowane jak na taką jakość produktu. Tusz jak tusz nic odkrywczego nie prezentuje. Fajna szczoteczka i czerń. Rzęsy są rozdzielone, pogrubione. Plusem jest, że tusz nie skleja rzęs i bardzo szybko się nim maluje (nie trzeba machać i machać szczoteczką). Jak już wiele dziewczyn pisało, tusz się kruszy po kilku godzinach i szybko zasycha w opakowaniu co kompletnie go dyskwalifikuje.

Jak na produkt w cenie regularnej prawie 60zł (!!!!) nie polecam.

Chcesz pochwalić CarlaMcLilian za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbyt
  • Jeszcze nie trafilam na tusz z Loreal, który by mi podpasowal...
    Okropnie twarda szcoteczka, a raczej szczota która drapala mnie po oczach, kolor maskary wyblakła czerń, w żadnym wypadku nie pogrubia rzesy wyglądają mizernie cienko i nijako.
    Nie polecam!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić joanka888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni niestyty..
  • Kupiłam go w promocji za 30 zł, byłam zachwycona, że udało mi sie dostać tusz z l\'oreal za taką cenę, bo bez promocji kosztuje nawet ponad 50 zł .

+ pogrubia i wydłuża, ale bez sensacji
    + intensywnie czarny
    + rzęsy są po nim elastyczne, nie sa sztywne, a dla mnie to bardzo ważne
    + nie skleja rzęs, chyba że nałożymy naprawdę bardzo dużo, ale to jak przy każdej maskarze

- osypuje się !!! Nie rozumiem, jak tak dorgi tusz może się osypywać, nie wiem czy w nieprawidłowy sposób go nakadam, może popełniam jakiś błąd, ale z innymi tuszami nie miałam tego problemu, z tym niestety tak
    - silikonowa szczoteczka niestety kłuje mnie w powieki, co jest bardzo nieprzyjemne
    - biorąc pod uwagę taką cenę, spodziewałabym sie lepszego efektu na rzęsach, chociażby lepszego wydłużenia, trzeba się nieźle namachać szczoteczką aby uzyskać w miarę dobry efekt
    - szybko zastyga i zużywa się, a starałam się z nim obchodzic delikatnie tzn. nie wpompowywać powietrza do środka

Ogolnie nie polacam, jest dużo więcej tuszy do rzęs o połowe tańszych. Na pewno nigdy więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Potahontas23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Gdy kupowałam go już dosyć dawno temu, nie oczekiwałam rewelacji. Myślałam - tusz to tusz... Ale kiedy pomalowałam nim rzęsy, nie mogłam się nadziwić. Były wręcz idealne! Świetnie podkreślone czernią, nie sklejone, ładnie rozczesane, nie tylko pogrubione ale i wydłużone bez teatralnego efektu i co ważne bez grudek.
    Tusz wystarczył z tego co pamiętam na długo. Teraz gdy mam ochotę na niego dodaje trochę uzupełniacza i jest prawie jak nowy.
    Jedynie co mi się mniej podoba w porównaniu do innych tuszy (w sumie to tylko jednego), to to że troszkę za bardzo rozdziela rzęsy i wydają się być bardziej cienkie. Mógłby je delikatnie mocniej pogrubić. Do takiego efektu trzeba się trochę bardziej 'namachać' a przez to czasem lekko się osypuje.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fmartao za czytelną i pomocną recenzję?