L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: sunny lady

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50zł / 9g
/s/

• Jestem pod wrażeniem.
  • Tusz dostałam w prezencie i dobrze gdyż nie zwróciłabym długo na tę marki uwagi.
    Bardzo miły dla oka wygląd opakowania, na nim widnieje także rysunek szczoteczki.
    Opakowanie dobrze otwiera się i zamyka do zrównania paska z literami.
    Z czasem użytkowania zazwyczaj szyjki tuszy jak i opakowania brudzą się - tutaj tego nie ma.
    Przy wyjmowaniu szczoteczki z opakowania, przechodzi ona jeszcze przez zwężenie, które pozwala na odpowiednią dawkę produktu, bez potrzeby ocierania nadmiaru kosmetyku o szyjkę opakowania - tym samym wszystko wygląda schludnie, a rzęsy są równomiernie pokryte. Bardzo duży plus za przemyślane opakowanie.
    Tusz początkowo jest nieco rzadki, jednakże zachowuje odpowiednią konsystencję przez kilka miesięcy.
    Otworzyłam go w dniu otrzymania, a zaczęłam używać po 4 miesiącach. Tusz był świeży.
    Bardzo cieszy mnie fakt iż tusz nie zasycha po przykładowym miesiącu, jak np. Collossale.
    Jestem także zadowolona z samego malowania, bowiem szczoteczka równomiernie pokrywa włoski.
    Nie trzeba jakoś specjalnie długo spędzać czasu przy malowaniu rzęs, gdyż nie dochodzi do sklejenia, osiągam zamierzony efekt. Bez względu na ilość warstw tuszu na rzęsach, wyglądają one schludnie i porządnie.
    Tusz jest trwały, trzyma się od nałożenia do zmycia.
    Nie uczulił moich wrażliwych oczu, co mnie zaskoczyło.
    Cieszę się, że miałam przyjemność stosować ten tusz i myślę, iż nie raz zagości w mej kosmetyczce.

Chcesz pochwalić cedrowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Z tuszu jestem zadowolona, daje fajne efekty, utrzymuje się długo, nie odbija, nie osypuje etc, etc. Bardzo go lubiłam, ale nie dawał powalającego efektu, po prostu fajny, ale nie WOW. Pokochałam jego brata So Couture od pierwszego wejrzenia i teraz to tamten będzie królował w mojej kosmetyczce, ma lepszą szczoteczkę, lepszą formułę moim zdaniem

ALE temu nie mówię nie i możliwe, że będę do niego wracać, godny polecenia produkt

Używam tego produktu od: dwa lata

Chcesz pochwalić ttuusskkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Przed zakupem tuszu poczytałam na wizażu jego opinie, więc mniej więcej wiedziałam czego się spodziewać. Kupiłam z czystej ciekawości, żeby porównać z moim ulubionym tuszem (nie ukrywam, że 2 razy tańszym).

Marka Loreal (moim zdaniem) po raz kolejny się nie popisała. Ceny stanowczo wygórowane jak na taką jakość produktu. Tusz jak tusz nic odkrywczego nie prezentuje. Fajna szczoteczka i czerń. Rzęsy są rozdzielone, pogrubione. Plusem jest, że tusz nie skleja rzęs i bardzo szybko się nim maluje (nie trzeba machać i machać szczoteczką). Jak już wiele dziewczyn pisało, tusz się kruszy po kilku godzinach i szybko zasycha w opakowaniu co kompletnie go dyskwalifikuje.

Jak na produkt w cenie regularnej prawie 60zł (!!!!) nie polecam.

Chcesz pochwalić CarlaMcLilian za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbyt
  • Jeszcze nie trafilam na tusz z Loreal, który by mi podpasowal...
    Okropnie twarda szcoteczka, a raczej szczota która drapala mnie po oczach, kolor maskary wyblakła czerń, w żadnym wypadku nie pogrubia rzesy wyglądają mizernie cienko i nijako.
    Nie polecam!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić joanka888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni niestyty..
  • Kupiłam go w promocji za 30 zł, byłam zachwycona, że udało mi sie dostać tusz z l\'oreal za taką cenę, bo bez promocji kosztuje nawet ponad 50 zł .

+ pogrubia i wydłuża, ale bez sensacji
    + intensywnie czarny
    + rzęsy są po nim elastyczne, nie sa sztywne, a dla mnie to bardzo ważne
    + nie skleja rzęs, chyba że nałożymy naprawdę bardzo dużo, ale to jak przy każdej maskarze

- osypuje się !!! Nie rozumiem, jak tak dorgi tusz może się osypywać, nie wiem czy w nieprawidłowy sposób go nakadam, może popełniam jakiś błąd, ale z innymi tuszami nie miałam tego problemu, z tym niestety tak
    - silikonowa szczoteczka niestety kłuje mnie w powieki, co jest bardzo nieprzyjemne
    - biorąc pod uwagę taką cenę, spodziewałabym sie lepszego efektu na rzęsach, chociażby lepszego wydłużenia, trzeba się nieźle namachać szczoteczką aby uzyskać w miarę dobry efekt

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Potahontas23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Gdy kupowałam go już dosyć dawno temu, nie oczekiwałam rewelacji. Myślałam - tusz to tusz... Ale kiedy pomalowałam nim rzęsy, nie mogłam się nadziwić. Były wręcz idealne! Świetnie podkreślone czernią, nie sklejone, ładnie rozczesane, nie tylko pogrubione ale i wydłużone bez teatralnego efektu i co ważne bez grudek.
    Tusz wystarczył z tego co pamiętam na długo. Teraz gdy mam ochotę na niego dodaje trochę uzupełniacza i jest prawie jak nowy.
    Jedynie co mi się mniej podoba w porównaniu do innych tuszy (w sumie to tylko jednego), to to że troszkę za bardzo rozdziela rzęsy i wydają się być bardziej cienkie. Mógłby je delikatnie mocniej pogrubić. Do takiego efektu trzeba się trochę bardziej 'namachać' a przez to czasem lekko się osypuje.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fmartao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Volume Million Upadków
  • Gdy w końcu rozstałam się z poprzednim tuszem, zapragnęłam maskary, która zapewni mi efekt właśnie miliona rzęs Tusz dostałam w prezencie i tak zaczęła się moja przygoda.

+opakowanie; tytuł/podsumowanie recenzji mówi samo za siebie - opakowanie spadło mi wiele wiele razy, ale nic się z nim nie stało. Jest bardzo solidne, a do tego eleganckie. Bardzo podoba mi się ten bajer, że dokładnie czujemy moment, w którym zamykamy tusz
    +świetnie rozczesuje rzęsy; aż przyjemnie się nim maluje
    +głęboka czerń
    +pogrubia rzęsy, nie sklejając ich
    +efekt można stopniować
    +szczoteczka; silikonowa. Na początku przy malowaniu dolnych rzęs było tragicznie, jednak teraz wiem, że resztką tuszu muszę jedynie musnąć rzęsy dolne
    +zapewnia delikatne podkręcenie i wydłużenie
    +trwały
    +rzęsy nie są sztywne; są po prostu elastyczne

+/- przy dużej ilości potrafi się lekko osypać, jednak bardzo łatwo osypanie można usunąć
    +/- przy nieumiejętnym stosowaniu potrafi skleić

- cena

W najbliższym czasie mam zamiar wypróbować jeszcze inne tusze z tej serii, gdyż ten jest naprawdę dobry.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić pastdaylight za czytelną i pomocną recenzję?
  • marzenie
  • mijałam Million Volum Lashes na półkach w Rossmannie i robiłam wielkie oczy. marzyłam o tym tuszu! bardzo. kiedy dostałam go na święta bałam się, że okaże się niewypałem, ale tak się nie stało.
    tusz naprawdę dobry, rzęsy nie są sklejone. świetnie wydłużone , pogrubione.
    a szczoteczka? silikonowa, ale dla mnie to wielki plus. kiedyś używałam Collossal i teraz mówię jej NIE. jak na razie Million to mój ulubiony tusz.
    w dodatku makijaż oczu z nim jest szybszy, ponieważ już pierwsza warstwa daje dobry efekt na rzęsach. a w dodatku jest leciutki i szybko się zmywa

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić smartmissreckless za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czar prysnął...
  • Na początku były same ochy i achy. Pięknie rozdzielone, czarne rzesy do nieba. Jakiegoś spektakularnego pogrubienia nie było, ale rzęsy były naprawdę ładnie podkreślone, bez grudek i zbędnego przerysowania, więc wobec tylu zalet śmiało można było pominąć tę de facto najważniejszą obetnicę producenta. Szczoteczką również byłam (i jestem) zachwycona. Ale, ale... Po około trzech miesiącach użytkowania tusz zaczął się niemiłosienie obsypywać i kruszyć. Rano, świeżo po nałożeniu rzęsy prezentowały się jeszcze możliwie (choć już efekty dalekie od tych początkowych), tak po dwóch godzinach tusz znikał z rzęs pozostawiając czarne obkruszone pandy pod oczami. Podsumowując tusz jest bardzo fajny, ale tylko jesli zużyjemy go dość szybko. Inaczej rozczarowanie murowane.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić crayola za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale nie świetny
  • Tusz kupiłam na początku grudnia w zestawienznkinerem loreal który lubię cenowo za ok 49 zł. Więc okazja była niezła
    Opakowanie przeciętne, fajna szczoteczka.. po pierwsze lubię silikonowe po drugie fajny kształt.
    Zaraz po otwarciu Tusz nie nadawał się do użytku bo był za rzadki. Odczekałam, z 2 może 3 tygodnie i już było ok.
    Efekt jaki daje jest ok ale nie spektakularny..
    Rozdziela rzęsy, daje ładną czerń. Trochę pogrubia i może trochę bardziej wydłuża.

Nie osypuje się, nie kruszy i nie rozmazuje.

Ale do wad.
    Producent na opakowaniu obiecuje zdolność do użycia ok 6 mcy, w opakowaniu serwuje aż 10,5 ml produktu. Niestety dobre efekty i komfort użycia mamy ok 3 mce. Po tym czasie Tusz glutuje się ( z opakowania na szczoteczce wyciągamy całe kluski tuszu) efekty na rzęsach coraz mniejsz, pojawia się dziwny zapach.
    Słabo slabiutko.

Moim zdaniem produkt średni, nie wart na pewno regularnej ceny jaka ma w drogeriach stacjonarnych.

Używam tego produktu od: 4 mce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?