L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: sunny lady

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50zł / 9g
/s/

• będę do niego wracać
  • Moje rzęsy są z natury długie, ale niezbyt grube więc oczekuję od tuszu pogrubienia i przyciemnienia. Tusz L'Oreal jest jednym z moich ulubionych choć nadal szukam swojego KWC.

PLUSY:
    -pogrubia i wydłuża
    -intensywny czarny kolor
    -efekt sztucznych rzęs - sporo osób myślało, że mam doczepiane kępki (aczkolwiek nie wiem na ile wpływa na to długość moich rzęs)

MINUSY:
    -mam wrażenie, że pod koniec dnia nieco się "kruszy" na rzęsach - za to odejmuję pół gwiazdki

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić delfu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z faworytów,
  • Tusz do rzęs to jeden z moich odwiecznych problemów, z każdym skończonym opakowaniem jest kolejny nowy do wypróbowania. Ciężko znaleść ten '' idealny '' co nie będzie sklejał rzęs i minimalnie wydłużał . Choć nie jestem miłośniczką tego typu szczoteczek to jednak bardzo pozytywie mnie zaszkował.

zalety ;
    - świetnie rozczesuje rzęsy
    - mocno pogrubia
    - wydłuża
    - długo się utrzymuje

wady ;
    - brak.

Jeden z wielu wypróbowanych tuszów do rzęs. Szczerze zachęcam do wypróbowania. Rezultaty godne podziwu.

Chcesz pochwalić erapee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Zdecydowanie najlepszy tusz z jakim miałam doczynienia.
    Nie skleja i pogrubia tak jak zapewnia producent.
    Ładnie podczas aplikacji rozdziela rzęsy.
    Super efekt.
    Najlepszy !

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić gimmiee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo poprawny tusz
  • Spełnia wszystkie moje podstawowe oczekiwania które mam w stosunku do tuszu do rzęs.
    Na początku rzeczywiście jest rzadki - ale jest to cecha wszystkich volume million lashes L'oreala, z czasem gęstnieje.
    Jest trwały - nie osypuje się, nie odbija się efektem ksero. Jest bardzo wydajny. Ładnie podkreśla rzęsy: zarówno wydłuża jak i zwiększa objętość. Wygodna dość duża szczoteczka.
    Nie mam się do czego przyczepić.
    Nie jest to tusz który daje teatralny efekt, ale podkreśla rzęsy i dodaje spojrzeniu wyrazistości.

Używam tego produktu od: 2 lat.
    Ilość zużytych opakowań: 4 maskary.

Chcesz pochwalić rapidity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajny...
  • Moje rzęsy mogę śmiało nazwać ''średnimi'', gdyż są średnio długie, średnio podkręcone, średnio gęste i średnio czarne. Od tuszu oczekuję wydłużenia i delikatnego pogrubienia. Na efekt sztucznych rzęs nie liczę, bo żaden nawet ten najdroższy go nie zapewni. Od tego mamy sztuczne rzęsy. Tusz ten w miarę ładnie wydłużał i pogrubiał rzęsy. Jednak efektu nie nazwałabym spektakularnym. Szczoteczka ładnie rozczesywała i rozdzielała rzęsy. Efektu zagęszczenia również nie zauważyłam. Bardzo przeciętny tusz jakich wiele na polskim rynku.

Używam tego produktu od: 2012 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 (kolor czarny; wersja niewodoodporna)

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Skusiłam się na przecenę i żałuję.

Tusz na początku użytkowania był strasznie rzadki, musiałam bardzo uważnie go nakładać, żeby nie skleić swoich miliona rzęs w jedną.

Po kilku godzinach zaczynał się niemiłosiernie osypywać.

Po ok 2 miesiącach, przy 3/4 pełnego opakowania (naprawdę właściwie go przechowywałam) zaczął kruszyć się już w czasie nakładania.

Jedna gwiazdka za super szczoteczkę, która rzeczywiście dobrze rozdzielała rzęsy i pomagała w dokładnej, równomiernej aplikacji.

Używam tego produktu od: przez 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić MadmCorbeau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity produkt
  • Słyszałam tyle dobrych opinii o tej maskarze że w koncu sama się na nią skusiłam i nie żałuję.
    Obawiałam się silikonowej szczoteczki bo nie jestem ich fanką ale ta jest naprawdę niesamowita.
    przejdę do konkretów:
    Plusy:
    * świetna trwałośc :nie kruszy się
    * nie skleja rzęs
    * świetne podkreślenie każdej rzęsy
    *piękny kolor

Minusy:
    *cena (ale można ja upolawac na przecenach)

Używam tego produktu od: 01/05/2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić yna10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Tusz jest świetny.
    + jest niesamowicie wydajny (mam go jakieś pół roku)
    + wydłuża
    + mocno pogrubia
    Nie wiem czy to kwestia techniki,wyrobionej podczas długotrwałego użytkowania czy samego tuszu, ale moje rzęsy wyglądają IDEALNIE - jak z reklamy.
    Zdarza mu się jednak czasem obsypać - dlatego odejmuje pół gwiazdki.
    Kocham tusze z L'OREAL i ten jest jednym z moich ulubionych.

Chcesz pochwalić rybciaaaa96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJGORSZY JAKI MIAŁAM...
  • Cena kompletnie nieadekwatna do jakości.

Tusz miał pogrubiać, a zamiast tego potwornie skleja rzęsy i wyglądają jakby było ich połowę mniej !

Zdarzyło mi się także, że po ok 8 godzinach tusz osypał się.

Nie znalazłam żadnego plusu tego produktu, szczególnie zważając na cenę

Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 3 miesiący

Chcesz pochwalić GoToShopping za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się więcej
  • Urzekło mnie opakowanie i... oczywiście promocja na niego
    niestety nie spełnił moich oczekiwań.

Plus:
    Jak sama nazwa wskazuje, rzęs faktycznie jest milion, tusz ładnie je rozdziela, zagęszcza, pod tym względem nie mam mu nic do zarzucenia.

Minus:
    Co z tego, że rzęs jest milion, jeśli każda z nich jest innej długości, co psuje cały efekt?
    Do tego dość szybko się kruszy

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić trzaskaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie

A teraz minusy:
    -po 3-4 godzinach niemiłosiernie się osypuje
    -skleja rzęsy
    -lekko podrażnia
    -z moimi rzęsami nie robi nic
    Być może te minusy są winą moich rzęs, gdyż koleżanka również go używa a jej rzęsy wyglądają jak firanki.
    Ja swojego ideału szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Sailorcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!!!
  • Jak dla mnie GENIALNY!!!
    Wspaniale rozdziela, pogrubia i nie osypuje sie - nawet pod wieczor
    Probowalam juz wiele tuszy, ale zawsze do niego wracam

Używam tego produktu od: kiedy pamietam
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić Magda_lenaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to
  • Pierwsze co rzuca się w oczy to piękne złote opakowanie którego nie da się uszkodzić.
    Tusz ma intensywny czarny kolor i na szczoteczkę nabiera się odpowiednia ilość produktu. Swój tusz ( kupowany w UK- tam pakowane są w folie więc możemy mieć pewność że nie były milion razy otwierane) używam codziennie od ponad 3 miesięcy i nie zgęstaniał, nie ma grudek i nie zaczął się obsypywać.
    Zdecydowanie wart swojej ceny

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić dropdead za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupię nigdy więcej
  • Kupiłam go skuszona promocją w drogerii. Spodobała mi się szczoteczka i bardzo przyjemny zapach. Jednak konsystencja daje dużo do myślenia. Odkryłam że tusz gdy jest wychłodzony nakłada się gorzej. Dość mocno się obsypywał. Przeżyłabym i to ale po jego używaniu intensywnie zaczęły wypadać mi rzęsy. I teraz czeka mnie wzmożona kuracja. Raczej już go nie kupię. Kolejny minus zbyt drogi, czasem tańsze kosmetyki dawały lepszy efekt. Sklejał rzęsy.

Ilość zużytych opakowań: Tylko jedno

Chcesz pochwalić Luthien23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Wypróbowałam już wiele tańszych lub droższych tuszy ale zawsze wracam do vml. Mam bardzo 'wybredne' rzęsy, bardzo krótkie, rzadkie, cięzko je podkręcić. Kiedy używam tego tuszu wraz z zalotką uzyskuję naprawdę znakomity efekt jak na moje mizerne rzęsy. Faktycznie nie pozostawia grudek, ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy, łatwo się go używa i wystarcza na długo. Tak więc, ja swoje poszukiwania idealnego tuszu zakończyłam

Ilość zużytych opakowań: 7 całych

Chcesz pochwalić maaf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobry
  • Mam długie i grube rzęsy, więc nie potrzebuje nie wiadomo czego żeby moje oczka wyglądały wyraziście, ale myśle, że ten tusz jest godny polecenia. Adekwatny do ceny, lepszy niż niektóre droższe. Ładnie rozdziela, nadaje wyrazistego koloru. szczoteczka wygodna, ale nie do dolnych rzęs (!). Tusz absolutnie nie wydłuża rzęs, wiec dla osób z krótkimi polecam raczej L'Oreal telescopic Clean Definition.

Dobry tusz, sprawdza się na codzień, aczkolwiek nie daje spektakularnych efektów sztucznych rzęs.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić kochampana za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogę na nim polegać
  • jeden z nielicznych tuszy, które sprawiają, że mam rzęsy. Zalety:
    -> dobrze rozdziela
    ->pogrubia i wydłuża rzęsy
    ->jest wydajny
    ->fajna szczoteczka
    ->ładne opakowanie

Jedyny minusik jest taki że ich jeszcze nie podkręca, ale nie można mieć wszystkiego i tak bardzo polecam

Chcesz pochwalić 8ag_set9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba sie nauczyc nim malowac.

• Ciezki orzech do zgryzienia!
    Mam dosc krotkie i raczej cienkie rzesy i znalezienie naprawde dobrego tuszu to dla mnie nie lada problem.
    Wedlug mnie ten tusz nadaje sie idealnie do dlugich, gestych rzes.
    Na poczatku uzytkowania dalabym mu nie wiecej niz 2 gwiazdki - meczylam sie bowiem niemilosiernie, musialam nakladac wiele razy aby byl jakikolwiek efekt. Jednak doszlam do wprawy i teraz wystarcza dwie warstwy, a efekt jest naprawde fajny. Rzesy sa elastyczne, troszke wydluzone i pogrubione i co najwazniejsze - wygladaja naturalnie. Nie jest to efekt ¨teatralny¨.
    Nie skleja, jest trwaly i latwo sie zmywa. To duzy plus!

EDYCJA!!

Im starszy tym gorzej, kruszy sie i zostawia pelno czarnych kropek pod oczami. Za taka cene nie powinno sie to dziac...odejmuje 1 gwiazdke

Używam tego produktu od: ponad miesiacaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Milky_quartz za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest mnie warta
  • Udany zakup- rzęsiska okazałe, wywinięte piękna smolista czerń. Co lubie- nie robi muszych nóżek, nie osypuje się. Po pomalowaniu i kontakcie z kontaktówkami nie sprawia żadnych problemów.

Używam tego produktu od: Kolejna od roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 maskara w użyciu

Chcesz pochwalić Rapsodia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec od Loreal
  • Jest to jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs .. Znajduje się w czołówce łącznie z Lancome Hypncose

Rzęsy są idealnie rozczesane pięknie pogrubione i wydłużone. Po tym tuszu moje rzęsy wyglądają jakby było ich więcej. Tusz utrzymuje się cały dzień bez kruszenia czy spływania.
    Opakowanie jest bardzo solidne noszone w torebce na codzień nie straciło napisów i "blasku"
    Cena jest również przystępna dlatego nie odejmuje mu nawet pół gwiazdki. W pełni zasługuje na wielką 5 z plusem

Ilość zużytych opakowań: 4 duże opakowania

Chcesz pochwalić Myszolec007 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Piękne Rzęsy
  • Początkowo trzeba nabrać trochę wprawy, żeby ładnie go nakladać, ale jak się już to opanuje, to tusz daje zachwycający efekt. Rzęsy są ładnie rozdzielone, nawet przy końcówce opakowania ładnie się rozprowadza, dobrze się utrzymuje i się nie kruszy, nadaje efekt sztucznych rzęs. Napewno polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku, z przerwami.
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Tissi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Dla mnie BOMBA !
  • Dla mnie ten tusz jest rewelacyjny.
    Na początku po otwarciu jest trochę mokry i skleja rzęsy, ale po tygodniu idealny.
    Moje rzęsy są ładnie rozdzielone, pogrubione i wydłużone. Podoba mi się efekt jaki osiągam używając tego tuszu.

Ilość zużytych opakowań: ok. 9

Chcesz pochwalić >>> za czytelną i pomocną recenzję?
  • spoko oko - dosłownie
  • Bardzo dobry kosmetyk co jakiś czas do niej wracam

+ nie rozmazuje się
    + wydajna
    + fajna szczoteczka
    + pięknie rozdziela rzęsy
    + pogrubia
    + wydłuża

minusów nie zauważyłam
    w promocji bardzo opłaca się ją kupić

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami

Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • istne cudoooooooo
  • moj hit

najlepszy tusz jaki mialam

swietnie pogrubia i wydluza juz przy pierwszej warstwie

piekna czern

rzesy wygladaja jak sztuczne

wydajny tusz

jedynie cena moze wystraszyc ale ten tusz jest wart tej ceny

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 ale kupie kolejne

Chcesz pochwalić sandrahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Nie wiem co ten tusz ma w sobie, ale uwielbiam do niego wracać. Nie jest on mocno rewelacyjny, ale spełnia moje oczekiwania. Z natury mam lekko długie rzęsy, a on je wydłuża jeszcze bardziej. Czy pogrubia? Hmm trochę, ale nie jest to jakiś efekt WOW. Mimo to jestem z nim od dawna i często do niego wracam.

Używam tego produktu od: Od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 4/5

Chcesz pochwalić blessed with a curse za czytelną i pomocną recenzję?