L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: sunny lady

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Cena: ok. 50zł / 9g
/s/

• dobry.
  • Z serii volume million lashes najlepszy zaraz obok so couture. Szczoteczka na prawdę super - podobna jak w nowym Rimmlu - Wonder full, tyle że jeszcze lepsza . Ładnie wydłuża i pogrubia a nawet lekko podkręca. Super ! Piękne opakowanie.... Kruszy się jak chyba każdy tusz z Loreala, ale nie jest to aż tak uciążliwe. Ogólnie dobry tusz. Chętnie jeszcze go kupię !!!Używam tego produktu od: Od kilku miesięcy.Ilość zużytych opakowań: jedno całe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Bardzo długo szukałam idealnego tuszu i w końcu znalazłam Jest bardzo wydajny, tusz nie kruszy się ani nie wysycha. Szczotka idealnie rozczesuje rzęsy. Ja zawsze go kupuje na na karte w superfarhm tam kosztuje 33 a taka cena za taki tusz naprawde sie opłaca

Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić alekksi za czytelną i pomocną recenzję?
  • będę do niego wracać
  • Moje rzęsy są z natury długie, ale niezbyt grube więc oczekuję od tuszu pogrubienia i przyciemnienia. Tusz L'Oreal jest jednym z moich ulubionych choć nadal szukam swojego KWC.

PLUSY:
    -pogrubia i wydłuża
    -intensywny czarny kolor
    -efekt sztucznych rzęs - sporo osób myślało, że mam doczepiane kępki (aczkolwiek nie wiem na ile wpływa na to długość moich rzęs)

MINUSY:
    -mam wrażenie, że pod koniec dnia nieco się "kruszy" na rzęsach - za to odejmuję pół gwiazdki

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić delfu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z faworytów,
  • Tusz do rzęs to jeden z moich odwiecznych problemów, z każdym skończonym opakowaniem jest kolejny nowy do wypróbowania. Ciężko znaleść ten '' idealny '' co nie będzie sklejał rzęs i minimalnie wydłużał . Choć nie jestem miłośniczką tego typu szczoteczek to jednak bardzo pozytywie mnie zaszkował.

zalety ;
    - świetnie rozczesuje rzęsy
    - mocno pogrubia
    - wydłuża
    - długo się utrzymuje

wady ;
    - brak.

Jeden z wielu wypróbowanych tuszów do rzęs. Szczerze zachęcam do wypróbowania. Rezultaty godne podziwu.

Chcesz pochwalić erapee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Zdecydowanie najlepszy tusz z jakim miałam doczynienia.
    Nie skleja i pogrubia tak jak zapewnia producent.
    Ładnie podczas aplikacji rozdziela rzęsy.
    Super efekt.
    Najlepszy !

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić gimmiee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo poprawny tusz
  • Spełnia wszystkie moje podstawowe oczekiwania które mam w stosunku do tuszu do rzęs.
    Na początku rzeczywiście jest rzadki - ale jest to cecha wszystkich volume million lashes L'oreala, z czasem gęstnieje.
    Jest trwały - nie osypuje się, nie odbija się efektem ksero. Jest bardzo wydajny. Ładnie podkreśla rzęsy: zarówno wydłuża jak i zwiększa objętość. Wygodna dość duża szczoteczka.
    Nie mam się do czego przyczepić.
    Nie jest to tusz który daje teatralny efekt, ale podkreśla rzęsy i dodaje spojrzeniu wyrazistości.

Używam tego produktu od: 2 lat.
    Ilość zużytych opakowań: 4 maskary.

Chcesz pochwalić rapidity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajny...
  • Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs. Dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Na efekt sztucznych rzęs nie liczę, bo żaden nawet ten najdroższy go nie zapewni. Od tego mamy sztuczne rzęsy. Ten w miarę ładnie wydłużał i pogrubiał, jednak efekt trudno nazwać spektakularnym. Szczoteczka ładnie rozczesywała i rozdzielała rzęsy, nie zostawiając grudek. Czerń wyrazista. Trwałość standardowa. Bardzo przeciętny tusz jakich wiele na polskim rynku.

Używam tego produktu od: 2012 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 (kolor czarny; wersja niewodoodporna)

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Skusiłam się na przecenę i żałuję.

Tusz na początku użytkowania był strasznie rzadki, musiałam bardzo uważnie go nakładać, żeby nie skleić swoich miliona rzęs w jedną.

Po kilku godzinach zaczynał się niemiłosiernie osypywać.

Po ok 2 miesiącach, przy 3/4 pełnego opakowania (naprawdę właściwie go przechowywałam) zaczął kruszyć się już w czasie nakładania.

Jedna gwiazdka za super szczoteczkę, która rzeczywiście dobrze rozdzielała rzęsy i pomagała w dokładnej, równomiernej aplikacji.

Używam tego produktu od: przez 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MadmCorbeau za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Niesamowity produkt
  • Słyszałam tyle dobrych opinii o tej maskarze że w koncu sama się na nią skusiłam i nie żałuję.
    Obawiałam się silikonowej szczoteczki bo nie jestem ich fanką ale ta jest naprawdę niesamowita.
    przejdę do konkretów:
    Plusy:
    * świetna trwałośc :nie kruszy się
    * nie skleja rzęs
    * świetne podkreślenie każdej rzęsy
    *piękny kolor

Minusy:
    *cena (ale można ja upolawac na przecenach)

Używam tego produktu od: 01/05/2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić yna10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Tusz jest świetny.
    + jest niesamowicie wydajny (mam go jakieś pół roku)
    + wydłuża
    + mocno pogrubia
    Nie wiem czy to kwestia techniki,wyrobionej podczas długotrwałego użytkowania czy samego tuszu, ale moje rzęsy wyglądają IDEALNIE - jak z reklamy.
    Zdarza mu się jednak czasem obsypać - dlatego odejmuje pół gwiazdki.
    Kocham tusze z L'OREAL i ten jest jednym z moich ulubionych.

Chcesz pochwalić rybciaaaa96 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij