Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny matujący

Powiększ Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny matujący

Zgłaszająca osoba: Maksy

Dobrze kryje, powoduje, że cera jest aksamitna w dotyku i nie wymaga dodatkowego użycia pudru. Zapewnia skórze idealny balans matując strefę T, a nawilżając pozostałe jej partie .
Witamina E - jest skutecznym antyoksydantem dzięki czemu przedłuża młody wygląd skóry
kwas hialuronowy - wpływa na odpowiedni poziom nawilżenia skóry, co jest ważne przy cerach tłustych i mieszanych, które są zazwyczaj nadmiernie przesuszane przez niewłaściwą pielęgnację
Mikrgąbeczki matujące - łagodnie absorbują nadmiar sebum
Tlenek tytanu - naturalny minerał, zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Cena: ok. 32zł / 30ml
/s/

• Przynajmniej trzyma mat
  • +matuje na 5 godzin
    +szpatułka dołączona do opakowania (nienawidzę wydobywać podkładów w musie ze słoiczków palcami)
    -brudzi
    -wysusza i zapycha
    -po 3 godzinach (mimo, że mat wciąż jest) zaczyna się robić mega ciasto, trzeba wtedy uważać, żeby niedotknąć ręką twarzy, bo pod podkładem gromadzi się sebum i podkład się na nim ślizga. Jeśli się dotkniemy, do ściągniemy go z twarzy
    -słoiczek ma mały wlot, niesposób wyciągnąć resztki ze słoika
    -ciężki
    Szukałam czegoś na wyjścia. Pozbyłam się tego produktu jak najszybciej mogłam.

ZDJĘCIA:

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Plusy:
    +matuje
    +kryje
    +długo się utrzymuje
    +pojemność
    Minusy:
    -potrafi miejscami wysuszać
    -jest trochę "ciężki", więc raczej nie nadaje się na lato
    -pod koniec opakowania ciężko wydobyć resztki

Używam tego produktu od: ok. pół roku (z przerwą na lato)

Chcesz pochwalić annie_be za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki kaliber
  • Podkład zakupiłam w cenie 45 zł na stoisku Paese jakiś miesiąc temu. Zachęcił mnie bardzo jasny kolor (500 Porcelana) oraz obietnica, że jest to kosmetyk matujący i typu "longlasting" jak mówiła pani sprzedawczyni
    Jest to produkt niewątpliwie godny uwagi, przetestowałam w swoim dwudziestoletnim życiu dość sporo podkładów, a ten posiada cechy, które wyróżniają się na tle szarej masy. Są one i pozytywne i negatywne, stąd wyśrodkowana ocena produktu. Przejdę teraz do szczegółowej recenzji.

OPAKOWANIE
    Podkład znajduje się w ciężkim, szklanym opakowaniu, zatem jesteśmy skazane na używanie go w domu. Ciekawą alternatywą jest również sposób aplikacji - w zakrętce znajduje się szpatułka, którą nanosimy podkład na twarz nie brudząc przy tym palców. Jest to i wada i zaleta, ponieważ przy końcówce szpatułka może nie dosięgać dna i wtedy następuje problem z wydobyciem podkładu.

KONSYSTENCJA
    Bardzo gęsta, zbita, w zasadzie przypomina pastę. Nie jest to kosmetyk lekki, raczej na większe wieczorowe wyjście niż na codzień. Krótko mówiąc: ,,gęsta papa"

APLIKACJA
    Dołączoną szpatułką nanoszę 4 kropki podkładu - na czoło, nos i policzki i rozsmarowuje. Co dziwne, podkład ma suchą formułę. Na twarzy pojawiają się smugi, nieładne ślady, trzeba poświęcić dłuższą chwilę, żeby cera wyglądała ładnie. Konkluzja z tego taka, że kosmetyk wymaga wpierw użycia kremu nawilżającego/bazy/innego cuda. Wtedy nakłada się go o wiele lepiej i lepiej też rozprowadza.

DZIAŁANIE
    Hmm...W sumie to można by je określić jednym słowem: d-y-c-h-o-t-o-m-i-a.
    Napewno ma działanie wysuszające. Cery wrażliwe i suche wyschną na wiór. Może podkreślać suche skórki. Z drugiej strony matuje i to na dość długo. Ładnie ujednolica kolor skóry, nie ciemnieje w ciągu dnia, za co wielki plus. Czasami jednak może pozostawić taką suchą maskę, ale jak mówiłam, trzeba użyć kremu nawilżającego. Nie zapycha porów, nie roluje się ani nie waży. Nie jest to jednak kosmetyk lekki, bo nosząc go wyraźnie widzę i czuję, że mam na twarzy SPECJALISTYCZNY PODKŁAD MATUJĄCY

ZAPACH
    Przyjemny. Może to w przypadku tego typu kosmetyków nie istotne, ale zdecydowanie uprzyjemnia aplikację. Delikatny, pudrowy. Podoba mi się.

SKŁAD
    Nienajlepszy. Olbrzymia masa silikonów, a na dodatek wszystkie możliwe parabeny. Zatem powtórzę raz jeszcze : nie używajcie go na co dzień

KOLORY
    Jak mówiłam, mam kolor najjaśniejszy, czyli Porcelana. Gama kolorystyczna jest bardzo mała, bo zaledwie 4 odcienie. Ale bladziochy takie jak ja albo tacy co chcą być bladzi (tak jak ja ) będą zadowoleni. Obawiałabym się, że plastiki nie znajdą swojej upragnionej pomarańczki

UWAGI OGÓLNE
    - jest to kosmetyk bardzo brudzący - dotykając twarzy na palcach zostaje podkład, co niestety jest dużą wadą. Przez to nabawię sie niedługo nerwicy natręctw i będę co 5 min myła ręce
    - czasem wymaga przypudrowania, nie tworzy tępego matu, tylko taki satynowy. No ale co kto lubi, więc za to nie zaniżam ocenki.
    - nie kryje zaczerwienień
    - dostępność też może być problemem. Rozwiązania są dwa: albo przez Internet, albo w miastach gdzie są stoiska Paese. Ja akurat mieszkam w "Wrocław- the meeting place", a więc podkład ten po prostu spotkałam w Renomie
    - cena. Dla mnie nie jest ona bardzo wysoka, bo podkład jest wydajny. Na rynku mamy podkłady za 9,90 zł i za pół tysiąca albo i więcej. 45zł za ten kosmetyk jest tak jakby...wypośrodkowane?

PODSUMOWANIE
    Nie żałuję, że go kupiłam. Jest to kosmetyk niewątpliwie do użytku profesjonalnego, sprawdzi się na imprezie, na scenie czy w miejscach gdzie chcemy wyglądać na naprawdę odstrzelone. Ja na co dzień nie będę go używać, bo trochę szkoda mi cery (kiepski skład) i ja po prostu aż tak gęstego i ciężkiego podkładu....nie potrzebuję?

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić szatynka 93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dużo poniżej średniej
  • Dziewczyny - kupiłam go pod wpływem pozytywnych recenzji na wizażu, niestety się niesamowicie na nim zawiodłam. Mimo iż mam cerę mieszaną ze skłonnością do tłustej - kompletnie mi on nie pasuje. W skrócie :

Zalety:
    - cena
    - zapach
    - matuje problematyczne mijesca

Wady:
    - dodaje cerze wizualnie kilka lat
    - uwydatnia zmarszczki, ktorych o dziwo normalnie nie wiadć i nie ma się pojęcia o ich ostnieniu
    - przeszusza miejsca poza strefą T
    - po zrobieniu jakiejkolwiek miny (uwidaczniaja się bruzdy na czole - ktorych normalnie też nie widać)
    - uboga gama kolorystyczna (dla dziewczyna z jasną karnacją nie przeiwdzieli odcienia, sama mam dosyc ciemna karnacje a odpowiada mi kolorem najjaśniejszy odcien)

Podsumowując - jak dla mnie wyrzucone 30 zł

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 (i nie zamierzam go dokończyć)

Chcesz pochwalić Tereska86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Krótko mówiąc - dobry podkład, dla kogoś o cerze mieszanej. Dla osób z cerą tłustą może za mało matowić.

+ matuje ( jednak nie daje całkiem płaskiego matu)
    + świetnie wyrównuje koloryt cery
    + kryje wypryski i przebarwienia
    + pomimo tępej konsystencji musu dobrze się rozprowadza ( z takim poślizgiem)
    + ładnie pachnie
    + nie wysusza skóry ( ma w składzie kwas hialuronowy)
    + nie zapycha

- mógłby jeszcze bardziej matować
    Aha i co najważniejsze jest bardzo jasny odcień nr 500 porcelain. Nr 501 jest dużo ciemniejszy. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Cllodie za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZYNAJMNIEJ ŁADNIE PACHNIE...
  • Posiadałam najjaśniejszy odcień 501, który mimo wszystko był za ciemny. W okresie letnim używałam go samego, natomiast gdy moja skóra straciła opaleniznę mieszałam go z innym podkładem by kolor się tak nie wyróżniał. Niestety jest bardzo kiepski wybór odcieni i ciężko jest coś dopasować.
    Podkład nakładałam palcami, ciężko mi się go rozprowadzało, jest bardzo "tępy", widać go na twarzy (pozostawia efekt maski oraz smugi).
    Jedyny plus to dobre krycie, chociaż bardzo podkreśla suche skórki i strupki.
    Po dosłownie godzinie podkład zaczyna się "zmywać", ważyć, a zwałkowany kumuluje się w zagłębieniach skóry, cera szybko zaczyna się świecić.
    Podkład bardzo brudzi ubrania.
    Plusem jak dla mnie jest zapach tego podkładu oraz jego krycie. Jednak efekt maski oraz jego kiepskie rezultaty są odpychające..nio i jeszcze to dziadowe opakowanie. Jest ono niewygodne, niepraktyczne, a szpatułka przymocowana do wieczka złamała mi się po kilku miesiącach użytkowania.
    Produktu całego nie wykorzystałam..tyle się broniłam przed jego nakładaniem, że WRESZCIE stracił datę ważności ( z czego się bardzo ucieszyłam:P)

Ilość zużytych opakowań: 2/3 buteleczki 30 ml

Chcesz pochwalić korciapl za czytelną i pomocną recenzję?
  • macha
  • Podkład jest bardzo ciężki - tworzy maskę, dosłownie zalepia, ma się wrażenie zatapetowania skóry twarzy a przecież nie o to chodzi w podkładzie!
    Skusiłam sie, gdyż mam cerę mieszaną i naczynkową. Pierwsza złota myśl - podkład idealny, zamaskuje niedoskonałości, ujednolici cere, uspokoi a gdy przyjdzie pełne lato odsłoni nieskazitelne piękno. Jakże się jam biedna "przejechałam"... RANY.
    Podkład ma konsystencję "suchą i tępą", ciężko się rozsmarowuje, ciemnieje, gubi mat po ok 3-4h, brudzi, wysusza, podkresla skórki.

Testowałam go na przełomie wiosny/lata i to w tym okresie mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej więc powinien pasować - no niestety NIE.
    Bardzo żałuję, gdyż pokładałam wielkie nadzieje w tym podkładzie.

Wydajność zabójcza. Cena przyzwoita. Nie uczula.
    A mogło być tak pięknie - wielka szkoda!

Używam tego produktu od:wiosna/lato 2012
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego 30ml

Chcesz pochwalić italiana07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny, ale bardzo "ciężki".
  • Największa zaleta - super krycie, super trwałość i super wydajność. Jeśli chodzi o te 3 sprawy, to najlepszy podkład jaki w życiu miałam. Nie błyszczy się. Bardzo mała ilość wystarczy.Konsystencja - sucha i b. gęsta. Trzeba go jednak baaardzo ostrożnie i dokladnie nakładać i w bardzo małej ilości. W przeciwnym wypadku zbiera się w zmarszczkach i może robic efekt maski.
    Idealny dla osób z ciężkimi problemami skóry, bo naprawde wszystko zakrywa.
    Jeśli nie masz wielkich problemów na twarzy, to warto szukać jednak czegoś lżejszego, bo ten podkład może dawać efekt maski i być widoczny.

Używam tego produktu od: 0,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

Chcesz pochwalić rycheza za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podkład
  • Na podkład skusiłam pod wpływem opinii kolezanki i z czystej ciekawosci,nigdy jeszcze nie miałam zadnego kosmetyku z tej firmy.
    Zapłaciłama za niego rowne25 złotych,przyznam ze nie spodziewałam sie zbyt wiele.
    Testy zaczełam nastepnego dnia rano,i tak to...jakos wczesniej nie wiem czemu wydawało mi sie ze ma pompeczke heh a okazało sie ze jest wyposazony w łopate..czego osobiscie nie znosze,wydawał sie byc tez zbyt gestym...bałam sie zapchania.
    Ale nic to,sprobowc mozna pomyslałam i zaczełam nieporeczna aplikacje z flachy na łopate a z łopaty na gabke
    Jakiez było moje zaskoczenie kiedy okazało sie ze wystarczy nawet niewielka ilosc kosmetyku zeby ładnie wyronac i ujednolicic kolor cery,do tego bez efektu maski,no i jakby nie było był mat,ale na tym mi jakos specjalnie nie zalezało,bo ja i tak zaczynam sie swiecic koło południa w najlepszym wypadku.

Umalowałam buzke,ogladam z prawa z lewa,kolor idealny,stopienie idealne,nie osadził sie w porach,załamaniach,nie podkreslił skorek.
    Poszłam w nim na uczelnie,na cały dzien i przyznam szczerze ze nie miałam czasu latac poprawiac makijazu,nawet sparawdzic jego stanu,to był bardzo intensywny dzien.Koło 16 pierwszy raz spojrzałam w lusterko i okazało sie ze wielkich zmian nie widac,moze nie jest juz tak swiezo ale naprawde dobrze,lekko swieciłam sie tylko w okolicach nosa i na brodzie,reszta twarzy w idealnym macie i w idealnym kolorze.Przypudrowałam i tak dotrwalismy do 20,kiedy to dotarłam do dom i od razu skierowałam sie do łazienki.
    Przyznam ze pod koniec dnia nadal nie miałam mu zbyt wiele do zarzucenia,zero osadzania,nie rozjechał sie na wszyskie strony,jedynie lekko starł no i mat wysiadł,ale w cuda nie wierze

Od tamtej pory moj Ci on!
    Dodam jeszcze ze kosmetyk ma eleganckie opakowanie i jest bardzo,bardzo wydajny.
    Nie zapycha porow ,wszysko wskazuje na to ze naprawde jest ''specjalistyczny''

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić ethernalmagic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam , szczegolnie dla dziewczyn o cerze mieszanej.
  • Polecam!

Zalety:
    -dobrze kryje
    -bardzo wydajny
    -niska cena
    -nie uwydatnia skórek ( co w moim przypadku bylo wrecz pewne przy matujacych podkadach tu przeciwnie )
    -aksamitna skora

Minusy:
    -brudzi
    -matowi na max 4 godz.
    -kolor naturalny jest dla mnie za ciemny

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Chcesz pochwalić Kaukazowicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej
  • Posiadam kolor "natural" gdzie pani wizażystka twierdzi, że jest okej, ja twierdze ze jest za ciemny.

Konsystencja - mnie przeraziłą na dzień dobry. Straszna, okropna, tępa. Jakby był zepsuty.
    Okazało się ze z Flat Topem lub z wilgotnymi palcami współpracuje idealnie.

Kolor - pomine. Wyjaśniałam i jest za ciemny.

Krycie - jestem zaskoczona. Cienka warstwa ujednolica cere, nie robi maski, nie odcina sie. Nie widać podkłądu na twarzy. Przy dwóch warstwach krycie jest wręcz zaskakująco dobre, ale trzeba wszystko utrwalić.

Na twarzy - na bardzo, bardzo tłustej skórze - Pewnie, że zaczynam się błyszczeć, ale pod koniec dnia. Zwykle bibułka lub chusteczka higieniczna załatwia sprawę ( nawet na nosie). Nie starł się, nie powerował nigdzie, nie przemieścił się. Nie osiadł przy 2 warstwach ani w skrzydełkach nosa, ani w zmarszczkach ani w brwiach.
    Nie czuje go na twarzy. Skóra jest miękka, nie przesuszył. Nie podkreślił zmarszczek.

Wydajność - dla mnie zabójcza. Minimalna ilość i mam pokrytą całą twarz.

Nie zapchał, nie zrobił krzywdy. Ma w miare neutralny zapach.

Gdyby nie kolor - używałabym go nadal. Podoba mi się. Podoba mi się na twarzy, podoba mi się matowienie.

Jedynie co - trzeba go dokładnie zmywać - bardzo dokładnie. Przy niedokładnym oczyszczaniu - zaowocowało u mnie delikatnym wysypem, ale przez niedomywanie - zaznaczam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/20 butelki - jest strasznie wydajny

Chcesz pochwalić alma11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny.
  • Skuszona pozytywnymi opiniami wizażanek oraz zaufaniem do marki Paese kupiłam ten podkład i strasznie się zawiodlam.

Plusy
    - przystępna cena
    - wydajny

Minusy
    - dramatyczny kolor! ziemisto, szaro, buro pomarańczowy...
    - najjaśniejszy odcień jest zbyt ciemny i całkowicie nienaturalny
    - tworzy maskę
    - wysusza
    - podkreśla skórki
    - po nałożeniu powoduje uczucie dyskomfortu
    - ma nieprzyjemną konsystencję

Właściwie to używałam go jakiś czas w nadziei, że się do niego przyzwyczaję lub nauczę się go aplikować tak żeby przyzwoicie prezentował się na twarzy, ale z czystym sumieniem stwierdzam- mission impossible.
    Serdecznie odradzam.
    Bez porównania lepszy jest Paese Long Cover, który ex aequo z Pierre Rene Skin Balance, należą do moich ulubionych.

Chcesz pochwalić DeliciousBlood za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam go ponieważ skończył się mój dotychczasowy podkład i nie miałam za bardzo wyjścia ponieważ mieszkam w małej miejscowości z nielicznymi drogeriami.
    Minusy:
    -Ciemnieje na twarzy.
    -najjaśniejszy kolor był dla mnie za CIEMNY.
    -Podkreśla suche skórki.
    -Tworzy efekt maski przy niewielkiej ilości podkładu.
    -Wymaga bardzo dużej ilości kremu nawilżającego pod, nawet przy mojej suchej skórze.
    -Łopatka do wydobywania podkładu.
    -Zapycha.
    Plusy:
    -Przyjemny zapach.
    -Wydajny .

Poprostu nie dla mnie. Nie odradzam ponieważ możliwę że to nie wina podkładu a mojej skóry dla której jest on poprostu nieodpowiedni.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż jedna trzecia podkładu.

Chcesz pochwalić Mokka1231 za czytelną i pomocną recenzję?
  • FAJNY ALE.....NIE BEZ WAD
  • Podkład kupiony całkiem przypadkiem w osiedlowym sklepie kosmetycznym, ale uważam to za dobry traf.

ZALETY
    - super kryje
    - jest wydajny
    - ma fajną gęstą konsystencję musu
    - nie uczula
    - ma miły zapach

WADY (za co odejmuję 1,5 gwiazdki) :-(
    - niewygodne nabieranie podkładu ze słoiczka;
    - gdy źle się go rozprowadzi na twarzy - to pozostawia smugi trzeba się tego nauczyć)
    - gdy za dużo się go nałoży tworzy efekt maski (widoczny)
    - niestety bardzo brudzi ubrania (o ręcznikach już nie wspomnę - bowiem trochę ciężko go zmyć)
    - mało dostępny

Ogólnie polecam dla osób zwłaszcza z cerą naczynkową - bowiem nieźle je maskuje.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni (codziennie)
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1-szego

Chcesz pochwalić monixpot za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • mysle ze znalazlam idealny podklad dla siebie

dlugo szukalam za kazdym razem kupowalam inny... i prosze - jest - idealny

nie wyobrazam sobie zmieniac go gdyz obawiam sie ze malo który mogłby mu dorownac

przez caly dzien nie musze nic poptawiac w polaczeniu z moim pudrem transparentnym z MaxF. spisuje sie swietnie. mysle ze nadawalby sie tez dla dziewczyn, ktore unikaja pudru w kamieniu, podklad jest tak fajny ze swietnie spisuje sie takze solo. podoba mi sie tez sloiczek i ta szpatulka - bardzo wygodne rozwiazanie.
    jeden minus: jezeli ktos ma bardzo jasna karnacje, moze miec problem z doborem koloru gdyz sa one dosc ciemne, ja mam kolor naturaly ktory moze byc dla kogos z jasna karnacja zbyt ciemny. p o l e c a m

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić natala_rh za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie drogi i dobrze kryje
  • Nareszcie znalazłam coś co pokrywa niedoskonałości. Co prawda faktycznie ze względu na pudrową konsystencję "wygląda" na twarzy czyli jest widoczny, ale skoro chcemy coś co pokrywa nieskonałości to zazwyczaj musi być widoczne. ja dodatkowo i tak nakładam puder na to żeby równomiernie go rozprowadzić.
    Fakt, uwydatnia zmarszczki, ale akurat u mnie nie wygląda to tragicznie.
    Ale co najważniejsze trzyma się niesaaaamowicie długo. Na dziesiątki testowanych fluidów i za cenę powyżej stówki i te co w nazwie mają 24 h to ten naprawdę utrzymuje się niebywale długo. Oczywiście nie przesadzajmy, ale tak ze 4 godziny bez większych zmian a z 8 z małymi zmianami, 20 jeszcze coś jest ale nie tak jak w pierwszej godzinie

Plusy:
    -wydajny bo kupiłam o 4 zł więcej słoiczek 50 ml
    trwały
    -kolory dla mnie ok, zawsze można pudrem je dozmieniać
    -cena niska
    -kryje rewelacyjnie

Minusy
    ciut za ciężki

Używam tego produktu od: 5 dni

Chcesz pochwalić Wzorcowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam ten fluid raz ponieważ byłam zaciekawiona jak sprawdzi się do cery mieszanej z drobnymi naczynkami i nawet byłam mile zaskoczona.

Zalety:
    - zapach,
    - krycie,
    - cena,
    - wydajność.

Używam tego produktu od: miałam go raz rok temu

Chcesz pochwalić _Evelina_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super krycie, długotrwały efekt
  • Podkład ma konsystencję suchego musu. Pierwsze wrażenie po aplikacji-super krycie!
    Ładnie pachnie i długo wytrzymuje. Jest wydajny. Mimo tego, że matuje czuć też nawilżenie.

Minusy:
    -ciemne kolory (ciepły beż to najjasniejszy odcień i muszę go rozjaśniać sypkim pudrem, bo jest za ciemny o 2 tony)
    -podkład zbiera się w zmarszczkach podkreślając je
    -szpatułka do wydłubywania kosmetykuUżywam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić emisia8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • kupiłam ten produkt gdyż byłam zachwycona pudrem w kamieniu tej marki jednak fluid to nie to samo co sypki .....
    bardzo wysusza
    -pozostawia slady
    -uwidacznia skórki
    -trzeba go szybko rozcierac gdyż robi zacieki
    -nie dopasowuje sie wcale do cery a baza odcieni jest nie wielka;/
    -robi efekt maski
    +zapach
    +mat
    +dłgo sie utrzymuje na twarzy
    to by było natyle plusików.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić kubana119 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Jeśli chodzi o ten podkład, kupiłam go również za namową sprzedawczyni w drogerii i dobrymi recenzjami na wizażu. Na początku myślałam, że jest to strzał w 10, podkład jakiego od zawsze szukałam, (a ciężko mi dobrać dobry podkład bo mam cerę mieszaną, która po kilku godz się świeci z czerwonymi plamkami, które wymagają dobrego krycia) bardzo dobrze krył moją skórę wyglądała bez skazy, jedwabista bez żadnych plamek widocznych, matował również, ujednolicał cerę, czyli to co potrzebowałam od zawsze. Jednakże po 2 tyg stosowania zauważyłam, że coś się dzieje nie tak, podkład po 2 -3 godz. od nałożenia świeci się straszelnie, dodatkowo zaczął spływać, ścierać się z twarzy robiąc straszne plam. Ciemniał przy tym powodując,że cera wyglądała strasznie już nie tak pięknie i zdrowo jak na początku. Dodatkowo wypychał pory i uwidaczniał skórki na policzkach. Jednym może i odpowiada ale jak dla mnie to strata pieniędzy, lepiej dodać trochę więcej i kupić coś lepszego np. Revlona. Gdyby nie to, że ciemnieje, podkreśla niedoskonałości i ściera się byłby w porządku. Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: pól opakowania

Chcesz pochwalić joanna8903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład
  • Bardzo dobry podkład kupiła go latem, trochę za ciężki, ale dobrze matowił moją cerę, idealnie kryje ale po jakimś czasie zaczynał mi spływać z twarz może to zmiana pory roku i to był powód że go zmieniałam.
    Ogólnie bardzo go polecam osobom z tłusta cerą

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić gazelaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na tak )
  • kupiłam ten podklad całkiem przypadkowo myslalam ze to kolejne wydane pieniadze w błoto ale tym razem sie myliłam i to bardzo ) podkład jest gesty całkiem fajnie sie rozsmarowuje na buzi wiec tak:
    *** bardzo dobre krycie )
    *** przyjemny zapach )
    *** opakowanie całkiem całkiem tylko jak juz mamy koncowke podkladu to trudno wydostac do konca ta szpatulka no ale ja akurat sobie radze palcem i nie narzekam ) drugiego tak pozadnego podkladu nie znalazłam. )

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić misia922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • czesc jestem tu nowa wiec zaczne od tego szukałam bardzo długo dobrego podkładu zeby naprawde dobrze krył.. kupiłam ten podklad pod wpływem dobrych opini i jestem bardzo zadowolona nawilza buzke przyjemnie pachnie i tak jak mowiłam bardzo dobrze kryje.

Chcesz pochwalić mikusiasanok za czytelną i pomocną recenzję?
  • SPRAWDŹ!!! NAJWIĘKSZA ILOŚĆ ZUŻYTYCH OPAK. -NAJWAŻNIJESZA RECENZJA!!!
  • Żaden fluid nie ma takiego krycia jak mus od PAESE, matuje na długo, cera jest aksamitna i jednolita po nałożeniu na całą twarz i szyję Piękny zapach, utrzymuje się cały dzień na twarzy, wydajny starcza na ok 3 miesiące. Wystarczy nałożyć szpatułką na nos policzka i ciapkę na czoło a wtedy pięknie się rozsmarowuje! Choć testowałam już mnóstwo fluidów matujących i kryjących to żaden nie nie zadowolił mnie tak jak ten! Skóra nie świeci się i jest pięknie zmatowiona Wszystkie inne fluidy po krótkiej chwili z użyciem pudru zaczynają się świecić, ten nie! Wystarczy nałożyć, lekko przypudrować transparentnym pudrem i gra muzyka! Co do rozsmarowywania go, idzie się przyzwyczaić, osobom które cały czas uzywały pudru może wydawać się iż ciężko się rozprowadza jednak to kwestia czasu Jest anty alergiczny, bo gdy używałam fluidów tej marki, skóra swędziała i wychodziły pryszcze, fluidy nieładnie pachną przypominają zapach rosołu albo samoopalacza jak kto woli. NATOMIAST MUS PACHNIE PIĘKNIE, ŚWIEŻO I DELIKATNIE! Co do kolorystyki? Fakt- nie ma zbyt dużej gamy bo tylko 4 odcienie. Ja osobiście na czas jesienno-zimowy wybieram najjaśnieszy (jasny beż-501), natomiast na wiosnę/lato używam o 2 tony ciemniejszego (ciepły beż/złoty beż 503), bo 502 tj. naturalny wydaje się za pomarańczowy. KOCHAM TEN MUS I NIE ZAMIENIĘ NA NIC INNEGO!!! BĘDĘ MU WIERNA DO KOŃCA!!!

Używam tego produktu od: nie całe 2 LATA
    Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Chcesz pochwalić Douzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1
  • Mój absolutny numer 1.
    Stosuję dwa odcienie; ciepły beż 501 i naturalny 502 w zależności od pory roku.
    Początkowo lekko uwydatniał suche skórki, jednak było to kwestią kremu.
    Pięknie kryje niedoskonałości. Moja cera ma katastrofalną skłonność do teleangiektazji i to pierwszy podkład przy którym kiedyś niezbędnego dla mnie zielonego korektora używam od swięta, kiedy moje naczynka są w stanie ekstremalnym a chcę np zaaplikować naprawdę cieniutka warstewkę podkładu w celu mega naturalnego efektu.
    Co do wspomnianej "warstewki" podkład bardzo łatwo i przyjemnie się aplikuje na odpowiednio pielęgnowanej cerze i tu uwaga dla początkujących z tym kosmetykiem Pań - łatwo z nim przesadzić, ale to jest już kwestią wyczucia i przyzwyczajenia.
    Ładnie matuje cerę, pozostawia ją gładką, aksamitną, bardzo przyjemną w dotyku.
    W lecie, kiedy się spocimy nie rozmazuje się, nie spływa i nie pozostawia smug czy plam.
    Jest też niewątpliwie trwałym podkładem. Co prawda ja utrwalam go tzw. sypkim pudrem fiksującym, nie zmieniającym odcienia podkładu, ale wtedy naprawdę potrafię rano wyjść do pracy czy na uczelnię, stamtąd przykładowo na imprezę, wrócić do domu nad ranem a mimo to makijaż dobrze się prezentuje i muszę zużyć sporej ilości wacików zanim przestanę zauważać na nich podkład

Jedynym minusem jaki widzę, jednak jak dla mnie zbyt małym aby odebrać mu gwiazdkę i miejsce pierwsze, jest przykrótka szpatułka. Niestety w penym momencie zużycia trzeba zacząć wybierać paluszkami, co może super nie jest przy długich paznokciach, ale za taką jakość podkładu, przy takiej cenie to już mały szczegół.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Czarna2405 za czytelną i pomocną recenzję?