Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny matujący

Powiększ Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny matujący

Zgłaszająca osoba: Maksy

Dobrze kryje, powoduje, że cera jest aksamitna w dotyku i nie wymaga dodatkowego użycia pudru. Zapewnia skórze idealny balans matując strefę T, a nawilżając pozostałe jej partie .
Witamina E - jest skutecznym antyoksydantem dzięki czemu przedłuża młody wygląd skóry
kwas hialuronowy - wpływa na odpowiedni poziom nawilżenia skóry, co jest ważne przy cerach tłustych i mieszanych, które są zazwyczaj nadmiernie przesuszane przez niewłaściwą pielęgnację
Mikrgąbeczki matujące - łagodnie absorbują nadmiar sebum
Tlenek tytanu - naturalny minerał, zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Cena: ok. 32zł / 30ml
/s/

• NOWE OPAKOWANIE, TOTALNIE BOSKA JAKOŚĆ
  • Tak, po wielu wielu testach, posiadaniu bardzo drogich podkładów, przerzuciłam się na średnią półkę.

Zachwycona jestem kosmetykami PAESE. Nie spodziewałam się takiej jakości!

Przekonała mnie do tego koleżanka litwinka, gdyż u nich kosmetyki te obecnie robią mega furore.

Pomyślałam, a skoro zachęca?

Dziewczyny to jest cudo. Nie podkreśla suchych skóek, no chyba że ktoś ma zaniedbaną, odwodnioną cerę, to na takiej skórze żaden podkład nie będzie wyglądał okładkowato.

Na mojej wygląda perfekcyjnie.
    Ostatnio zadbałam o silne nawilżenie cery trądzikowej, efekt jest piorunujący.
    Podkład dopełnia cały mój zachwyt!

Opakowanie najnowsze jest poprostu totalnie nowoczesne i ponadczasowe.
    Gratulację dla osoby, która je wymyśliła!

Chcesz pochwalić jaqlin za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOBRY
  • Podład kupiłam, ponieważ musiałam wykorzystać bon w drogerii i nie żałowałam. Nie używam go już, ale bardzo możliwe, że do niego wrócę.
    ZALETY:
    -genialne krycie,
    -twarz po nim jest matowa,
    -bardzo długo się trzyma,
    -wydajny.
    WADY:
    -cena (u mnie kosztuje 37 zł, a nie idzie go dostać na promocji).

Chcesz pochwalić kath2302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Mam cerę tłustą z licznymi wypryskami, lecz teraz, zimą, lubi się wysuszać na policzkach i czole. Podkład kupiłam za 45 zł na stoisku Paese.

Plusy:
    +Matuje na dosyć długo
    +Podoba mi się opakowanie
    +Pachnie taką oliwką dla dzieci (lubię ten zapach )
    +Ma fajną konsystencje, łatwo go rozprowadzić palcami
    +Najjaśniejszy odcień 500 Porcelana jest bardzo naturalny, nie robi z twarzy maski gejszy
    +Ładnie się stapia ze skórą
    + Nie powoduje wyskoku nowych niespodzianek
    +Ładnie kryje, chociaż czasem muszę użyć korektora (przy mega czerwonych wulkanach)
    +Cena
    +O dziwo, jest dosyć lekki

Minusy:
    -Przed nałożeniem skóra MUSI być idealnie nawilżona, inaczej podkład baardzo źle się rozprowadza i szybko ściera
    -Mam na nosie takąpoprzeczną ''przegródkę'' w którą ten podkład perfidnie włazi i muszę spędzić pare minut żeby to jakoś wyglądało (Większość podkładów ma na mnie taki efekt, chociaż temu potrafię to wybaczyć )
    -Trzeba uważać żeby nie dotykać buzi bo podklad zostaje na palcach

Ogółem bardzo go lubię

Ilość zużytych opakowań: kończę 2

Chcesz pochwalić DezzDevile za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Na mojej skórze ten podkład spisał się idealnie. Ma kremową konsystencję, łatwo się go rozprowadza a do tego ładnie pachnie. Wielkim plusem jest fakt, że nie trzeba używać do niego nic więcej - żadnych pudrów i tym podobnych rzeczy. Po prostu skóra wygląda idealnie.

Jednak największym minusem jest opakowanie z tzw. łopatką. Co nie jest zbyt higieniczne, a do tego w opakowaniu zostaje wiele podkładu, którego po prostu nie da się wyjąć.

Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań

Chcesz pochwalić Gosiunia912 za czytelną i pomocną recenzję?
  • O nie...
  • Zdradziłam z nim na chwilę Ingrid i żałuję...
    Plus za kolorystykę, ale reszta do niczego.
    Opakowaie z łopatką ok, bo jest bardziej higieniczne.
    Dziwnie się rozsmarowuje, robi smugi, podkreśla suche skórki. Miałam porcelanowy i jednak za jasny, ale to w sumie moja wina.
    Nie matuje nawet z pudrem matującym w duecie. po dwóch godzinach się świeciłam, a mało tego-największy jego grzech-stasznie się ściera! Nie mogłam dotknąc się palcem, wytrzec nosa, oprzec ręką, bo zaraz widac było gołą skórę. Niejednokrotkie koleżanka z pracy mówiła mi, że się starłam. Musiałam nosic go ze sobą i poprawiac i potem przypurdowywac. Ważył się i razem z sebum tworzył straszną maź na twarzy. Never ever!
    A taki Ingrid za 8,50 to mistrz. jak widac-tańsze, nie znaczy gorsze.
    Z ulgą wróciłam do tamtego. Nie polecam!

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe; resztę ywalę...

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny podkład!
  • Próbkę tego podkładu dała mi zachwycona kuzynka i od razu go pokochałam! Jest po prostu świetny, mam po niej cerę jak z okładki!
    +idealnie kryje
    +długotrwale matuje
    +wygładza
    +nie zapycha
    +jest lekki
    +świetnie się rozprowadza palcami mimo, że to mus
    +trzyma się cały dzień
    +nie wymaga użycia pudru

Mój ideał!

Chcesz pochwalić imfancy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny podkład
  • Po długich poszukiwaniach wreszcie udało mi znaleźć podkład, który utrzymuje się na twarzy nawet przez cały dzień. Wcześniej używałam różnych podkładów, ale dopiero ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Nigdy nie spotkałam się z podkładem w formie musu, ale okazało się, że jest idelany dla mojej cery. Używam go z innymi kosmetykami paese: korektorem pod oczy i kamuflażem w kremie (jeżeli na mojej twarzy pojawi się nieoczekiwany gość). W czasie upałów stosuję jeszcze puder ryżowy, które świetnie wchłania sebum.

Plusy:

- idealne krycie
    - wydajność
    - nawilżenie skóry
    - brak efektu maski
    - piękna i zdrowo wyglądająca cera
    - efekt utrzymuje się przez długi czas (nawet przez cały dzień)
    - cena adekwatna do jakości

Minusy

- czasami miałam wrażenie, że wysusza skórę, ale nie jestem pewna czy jego wina

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły,
  • ciekawy, ale
    Kupiłam na allegro za połowę ceny , przy okazji innych zakupów, więc korzystnie i za tę cenę gotowa byłabym zakup powtórzyć pod warunkiem że ten kolor 501 ciepły beż ociepli się bardziej.... dla mnie nie do końca kolorystyka jest odpowiednia. Dodam, że nie jest teoretycznie , z definicji przeznaczony do mojej cery... raczej suchej i mieszanej. Podsusza pod oczami, z ilością należy uważać potrafi podkreślić pory.
    Podoba mi się to jak zmienia się jego plastyczność pod wpływem ciepła skóry.
    Niby wysusza i matowi ale moja strefa T potrafi się spod niego pięknie zaświecić. Trochę ciemnieje. Kryje dobrze, ale może zrobić maskę i odrobine podrażnia mi cerę....
    Przyznam jednak ze za tę cenę to dużo lepsza propozycja od colorsayów, maxfactorów i affinitonów.

Używałabym może częściej gdyby nie zbyt ciemna i w kakao wpadająca kolorystyka, mało żółtego pigmentu.
    No i wydobywanie go ze słoika też nie zachęca...

Ilość zużytych opakowań: zaczęty słoiczek

Używam tego produktu od: jesień/zima
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dory do tłustej cery z naczynkami
  • kupiłam po wypróbowaniu probki ze sklepu, drogerii DNC; bardzo dobrze wygląda na skórze, swietnie matuje i pokrywa naczynka , piegi i przebarwienia; zaskoczył mnie gestoscia-nie wiedziałam jak to nałozyc-ale okazał sie strzałem w 10; na twarzy rozsmarowuje palcami,bardzo niewiele go trzeba , ma wysokie krycie ale nie robi maski; nie podkresla porów a skórek nie posiadam; co jeszcze-wypróbuje inne matujace podkłady tej firmy;
    \n mam kolor najjasniejszy i on u mnie nie ciemnieje, wpada w żółte tony ale bardzo delikatnie; matyje na kilka godzin i nie wymaga poprawki

Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przynajmniej trzyma mat
  • +matuje na 5 godzin
    +szpatułka dołączona do opakowania (nienawidzę wydobywać podkładów w musie ze słoiczków palcami)
    -brudzi
    -wysusza i zapycha
    -po 3 godzinach (mimo, że mat wciąż jest) zaczyna się robić mega ciasto, trzeba wtedy uważać, żeby niedotknąć ręką twarzy, bo pod podkładem gromadzi się sebum i podkład się na nim ślizga. Jeśli się dotkniemy, do ściągniemy go z twarzy
    -słoiczek ma mały wlot, niesposób wyciągnąć resztki ze słoika
    -ciężki
    Szukałam czegoś na wyjścia. Pozbyłam się tego produktu jak najszybciej mogłam.

ZDJĘCIA:

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?