Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny matujący

Powiększ Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny matujący

Zgłaszająca osoba: Maksy

Dobrze kryje, powoduje, że cera jest aksamitna w dotyku i nie wymaga dodatkowego użycia pudru. Zapewnia skórze idealny balans matując strefę T, a nawilżając pozostałe jej partie .
Witamina E - jest skutecznym antyoksydantem dzięki czemu przedłuża młody wygląd skóry
kwas hialuronowy - wpływa na odpowiedni poziom nawilżenia skóry, co jest ważne przy cerach tłustych i mieszanych, które są zazwyczaj nadmiernie przesuszane przez niewłaściwą pielęgnację
Mikrgąbeczki matujące - łagodnie absorbują nadmiar sebum
Tlenek tytanu - naturalny minerał, zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Cena: ok. 32zł / 30ml
/s/

• DOBRY
  • Podład kupiłam, ponieważ musiałam wykorzystać bon w drogerii i nie żałowałam. Nie używam go już, ale bardzo możliwe, że do niego wrócę.
    ZALETY:
    -genialne krycie,
    -twarz po nim jest matowa,
    -bardzo długo się trzyma,
    -wydajny.
    WADY:
    -cena (u mnie kosztuje 37 zł, a nie idzie go dostać na promocji).

Chcesz pochwalić kath2302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Mam cerę tłustą z licznymi wypryskami, lecz teraz, zimą, lubi się wysuszać na policzkach i czole. Podkład kupiłam za 45 zł na stoisku Paese.

Plusy:
    +Matuje na dosyć długo
    +Podoba mi się opakowanie
    +Pachnie taką oliwką dla dzieci (lubię ten zapach )
    +Ma fajną konsystencje, łatwo go rozprowadzić palcami
    +Najjaśniejszy odcień 500 Porcelana jest bardzo naturalny, nie robi z twarzy maski gejszy
    +Ładnie się stapia ze skórą
    + Nie powoduje wyskoku nowych niespodzianek
    +Ładnie kryje, chociaż czasem muszę użyć korektora (przy mega czerwonych wulkanach)
    +Cena
    +O dziwo, jest dosyć lekki

Minusy:
    -Przed nałożeniem skóra MUSI być idealnie nawilżona, inaczej podkład baardzo źle się rozprowadza i szybko ściera
    -Mam na nosie takąpoprzeczną ''przegródkę'' w którą ten podkład perfidnie włazi i muszę spędzić pare minut żeby to jakoś wyglądało (Większość podkładów ma na mnie taki efekt, chociaż temu potrafię to wybaczyć )
    -Trzeba uważać żeby nie dotykać buzi bo podklad zostaje na palcach

Ogółem bardzo go lubię

Ilość zużytych opakowań: kończę 2

Chcesz pochwalić DezzDevile za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Na mojej skórze ten podkład spisał się idealnie. Ma kremową konsystencję, łatwo się go rozprowadza a do tego ładnie pachnie. Wielkim plusem jest fakt, że nie trzeba używać do niego nic więcej - żadnych pudrów i tym podobnych rzeczy. Po prostu skóra wygląda idealnie.

Jednak największym minusem jest opakowanie z tzw. łopatką. Co nie jest zbyt higieniczne, a do tego w opakowaniu zostaje wiele podkładu, którego po prostu nie da się wyjąć.

Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań

Chcesz pochwalić Gosiunia912 za czytelną i pomocną recenzję?
  • O nie...
  • Zdradziłam z nim na chwilę Ingrid i żałuję...
    Plus za kolorystykę, ale reszta do niczego.
    Opakowaie z łopatką ok, bo jest bardziej higieniczne.
    Dziwnie się rozsmarowuje, robi smugi, podkreśla suche skórki. Miałam porcelanowy i jednak za jasny, ale to w sumie moja wina.
    Nie matuje nawet z pudrem matującym w duecie. po dwóch godzinach się świeciłam, a mało tego-największy jego grzech-stasznie się ściera! Nie mogłam dotknąc się palcem, wytrzec nosa, oprzec ręką, bo zaraz widac było gołą skórę. Niejednokrotkie koleżanka z pracy mówiła mi, że się starłam. Musiałam nosic go ze sobą i poprawiac i potem przypurdowywac. Ważył się i razem z sebum tworzył straszną maź na twarzy. Never ever!
    A taki Ingrid za 8,50 to mistrz. jak widac-tańsze, nie znaczy gorsze.
    Z ulgą wróciłam do tamtego. Nie polecam!

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe; resztę ywalę...

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny podkład!
  • Próbkę tego podkładu dała mi zachwycona kuzynka i od razu go pokochałam! Jest po prostu świetny, mam po niej cerę jak z okładki!
    +idealnie kryje
    +długotrwale matuje
    +wygładza
    +nie zapycha
    +jest lekki
    +świetnie się rozprowadza palcami mimo, że to mus
    +trzyma się cały dzień
    +nie wymaga użycia pudru

Mój ideał!

Chcesz pochwalić imfancy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny podkład
  • Po długich poszukiwaniach wreszcie udało mi znaleźć podkład, który utrzymuje się na twarzy nawet przez cały dzień. Wcześniej używałam różnych podkładów, ale dopiero ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Nigdy nie spotkałam się z podkładem w formie musu, ale okazało się, że jest idelany dla mojej cery. Używam go z innymi kosmetykami paese: korektorem pod oczy i kamuflażem w kremie (jeżeli na mojej twarzy pojawi się nieoczekiwany gość). W czasie upałów stosuję jeszcze puder ryżowy, które świetnie wchłania sebum.

Plusy:

- idealne krycie
    - wydajność
    - nawilżenie skóry
    - brak efektu maski
    - piękna i zdrowo wyglądająca cera
    - efekt utrzymuje się przez długi czas (nawet przez cały dzień)
    - cena adekwatna do jakości

Minusy

- czasami miałam wrażenie, że wysusza skórę, ale nie jestem pewna czy jego wina

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły,
  • ciekawy, ale
    Kupiłam na allegro za połowę ceny , przy okazji innych zakupów, więc korzystnie i za tę cenę gotowa byłabym zakup powtórzyć pod warunkiem że ten kolor 501 ciepły beż ociepli się bardziej.... dla mnie nie do końca kolorystyka jest odpowiednia. Dodam, że nie jest teoretycznie , z definicji przeznaczony do mojej cery... raczej suchej i mieszanej. Podsusza pod oczami, z ilością należy uważać potrafi podkreślić pory.
    Podoba mi się to jak zmienia się jego plastyczność pod wpływem ciepła skóry.
    Niby wysusza i matowi ale moja strefa T potrafi się spod niego pięknie zaświecić. Trochę ciemnieje. Kryje dobrze, ale może zrobić maskę i odrobine podrażnia mi cerę....
    Przyznam jednak ze za tę cenę to dużo lepsza propozycja od colorsayów, maxfactorów i affinitonów.

Używałabym może częściej gdyby nie zbyt ciemna i w kakao wpadająca kolorystyka, mało żółtego pigmentu.
    No i wydobywanie go ze słoika też nie zachęca...

Ilość zużytych opakowań: zaczęty słoiczek

Używam tego produktu od: jesień/zima
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dory do tłustej cery z naczynkami
  • kupiłam po wypróbowaniu probki ze sklepu, drogerii DNC; bardzo dobrze wygląda na skórze, swietnie matuje i pokrywa naczynka , piegi i przebarwienia; zaskoczył mnie gestoscia-nie wiedziałam jak to nałozyc-ale okazał sie strzałem w 10; na twarzy rozsmarowuje palcami,bardzo niewiele go trzeba , ma wysokie krycie ale nie robi maski; nie podkresla porów a skórek nie posiadam; co jeszcze-wypróbuje inne matujace podkłady tej firmy;
    \n mam kolor najjasniejszy i on u mnie nie ciemnieje, wpada w żółte tony ale bardzo delikatnie; matyje na kilka godzin i nie wymaga poprawki

Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przynajmniej trzyma mat
  • +matuje na 5 godzin
    +szpatułka dołączona do opakowania (nienawidzę wydobywać podkładów w musie ze słoiczków palcami)
    -brudzi
    -wysusza i zapycha
    -po 3 godzinach (mimo, że mat wciąż jest) zaczyna się robić mega ciasto, trzeba wtedy uważać, żeby niedotknąć ręką twarzy, bo pod podkładem gromadzi się sebum i podkład się na nim ślizga. Jeśli się dotkniemy, do ściągniemy go z twarzy
    -słoiczek ma mały wlot, niesposób wyciągnąć resztki ze słoika
    -ciężki
    Szukałam czegoś na wyjścia. Pozbyłam się tego produktu jak najszybciej mogłam.

ZDJĘCIA:

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Plusy:
    +matuje
    +kryje
    +długo się utrzymuje
    +pojemność
    Minusy:
    -potrafi miejscami wysuszać
    -jest trochę "ciężki", więc raczej nie nadaje się na lato
    -pod koniec opakowania ciężko wydobyć resztki

Używam tego produktu od: ok. pół roku (z przerwą na lato)

Chcesz pochwalić annie_be za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij