Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny matujący

Powiększ Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny matujący
Produkt dostępny w 2 sklepach. Cena już od 31,49 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Maksy

Dobrze kryje, powoduje, że cera jest aksamitna w dotyku i nie wymaga dodatkowego użycia pudru. Zapewnia skórze idealny balans matując strefę T, a nawilżając pozostałe jej partie .
Witamina E - jest skutecznym antyoksydantem dzięki czemu przedłuża młody wygląd skóry
kwas hialuronowy - wpływa na odpowiedni poziom nawilżenia skóry, co jest ważne przy cerach tłustych i mieszanych, które są zazwyczaj nadmiernie przesuszane przez niewłaściwą pielęgnację
Mikrgąbeczki matujące - łagodnie absorbują nadmiar sebum
Tlenek tytanu - naturalny minerał, zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Cena: ok. 32zł / 30ml
/s/

• Bardzo polecam!
  • Używałam tego podkłądu przez jakieś 3 lata nieprzerwanie, dopiero od roku stosuję inne, ale chyba wrócę do niego
    Cudownie się go nakłada, przepięknie pachnie a co najważniejsze bardzo dobrze kryje,pozostawia wykończenie takie satynowe.Za tą cenę to naprawdę bardzo dobry mus

Używam tego produktu od: 3lata
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Chcesz pochwalić Darknessck za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Idealny podkład do cery trądzikowej z małym ale
  • Bardzo dobry podkład dla cery trądzikowej. Bardzo podoba mi się jego zapach i sposób krycia. Uważam, że ładnie kryje i nie robi jakiejś przesadnej maski na twarzy. Długo się utrzymuje na buzi, ładnie matuje.
    Ma jednak kilka minusów. Może zapychać pory (musiałam robić sobie przerwy w jego używaniu), jeżeli mamy suchą skórę na pewno ją podkreśli, szczególnie skórę wokół oczu, jeżeli używa się go bez wcześniejszego nawilżenia twarzy, wchodzi w zmarszczki i bardzo nieładnie je podkreśla.
    Obecnie raczej go nie kupię, ponieważ moja skóra potrzebuje teraz czegoś innego, ale polecam go do wypróbowania, myślę, że warto.

Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu

Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Nie polecam
  • Nie dla wrażliwej cery.
    Plusem jest dobre krycie i nic więcej.

Podkład ten zapycha pory , więc w moich oczach jest zdyskwalifikowany. Odkąd zaczełam go stosować moja skóra jest w krostach.
    Jest ciężki i trudno go wtopić w cerę, w efekcie wygląda bardzo nienaturalnie na twarzy.
    Podkreśla suche skórki, krosty i uwydatnia zmarszczki, w efekcie twarz wygląda staro.
    Ponadto w gamie kolorystycznej brakuje naturalnych kolorów. Nie mam zbyt jasnej cery, ale musiałam wybrać kolor porcelanowy, gdyż drugi najjaśniejszy kolor był za ciemny.

Używam tego produktu od: grudnia

Chcesz pochwalić de_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy podkład, z jakim się do tej pory spotkałam
  • Kosmetyk nie powinien nazywać się pielęgnującym ani specjalistycznym. Powinien natomiast - w przypadku takiej konsystencji - znajdować się w okrągłym szerokim słoiczku. Byłoby go łatwiej wydostawać. Szpatułka przy nakrętce to taki pic na wodę. Konsystencja podkładu jest musowa. Po dłuższym czasie podkład wysycha w butelce, mimo starannego zakręcania. Rozdziela się na części. Jeżeli chodzi o aplikację, trzeba się nieźłe napracować, żeby go elegancko rozsmarować. Trzeba również pamietać o odpowiedniej dawce. Zbyt duż ilość spowoduje efekt komiczny. Ale i mała ilość nie sprawi, że będziemy wyglądać naturalnie. Podkład podkreśla suche miejsca. Wysusza. Zatyka pory. Nie ma żadnych właściwości pielęgnujących. Nie wiem czemu nazywa się też specjalistycznym. Chyba nie dlatego, że z założenia matuje, że zawiera witaminę E i kwas hialuronowy. Podkład niezależnie od porcji, którą nałożymy na twarz, niemiłosiernie się ściera. Zostawia ślady na ubraniach. Mam wrażenie, że cera przetłuszcza się po nim jeszcze bardziej. Niestety za taką cenę można dostać coś znacznie lepszego. Już wiem, dlaczego ktoś mi ten podkład oddał. Jest to najgorszy podkład z jakim się do tej pory spotkałam.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Podkład ten stosuję w sumie od kiedy pojawił się na rynku - poleciła mi go pani w drogerii. Przechodziłam z nim przez wszystkie ulepszenia (zmiany składu, zmiany opakowania) - efekt finalny jest jeszcze lepszy. Używam koloru "ciepły beż", chociaż mógłby być troszeczkę jaśniejszy. Świetnie matuje, wygładza, zakrywa to, co powinno zostać niewidoczne. Produkt przeznaczony jest do cery tłustej, więc dziewczyny, nie dziwcie się, jeśli przy cerze suchej będziecie miały wrażenie, że trochę wysusza. Też mam cerę suchą, jednak odpowiednie nawilżenie przed aplikacją daje nieziemskie efekty. Nie polecam jednak odcieniu "porcelana" - momentalnie waży się na twarzy, pozostawia smugi, kompletnie nie kryje. Nie rozumiem tak diametralnej różnicy pomiędzy dwoma odcieniami.

Plusy:
    - cena (u mnie to ok 28 zł)
    - efekt odżywionej, pięknie wygładzonej cery
    - nie zatyka porów i nie podkreśla wysuszonych skórek
    - nie powoduje wyprysków

Minusy:
    - trochę chemiczny zapach
    - kompletna klapa jeśli chodzi o odcień "porcelana"

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Ainel za czytelną i pomocną recenzję?
  • NOWE OPAKOWANIE, TOTALNIE BOSKA JAKOŚĆ
  • Tak, po wielu wielu testach, posiadaniu bardzo drogich podkładów, przerzuciłam się na średnią półkę.

Zachwycona jestem kosmetykami PAESE. Nie spodziewałam się takiej jakości!

Przekonała mnie do tego koleżanka litwinka, gdyż u nich kosmetyki te obecnie robią mega furore.

Pomyślałam, a skoro zachęca?

Dziewczyny to jest cudo. Nie podkreśla suchych skóek, no chyba że ktoś ma zaniedbaną, odwodnioną cerę, to na takiej skórze żaden podkład nie będzie wyglądał okładkowato.

Na mojej wygląda perfekcyjnie.
    Ostatnio zadbałam o silne nawilżenie cery trądzikowej, efekt jest piorunujący.
    Podkład dopełnia cały mój zachwyt!

Opakowanie najnowsze jest poprostu totalnie nowoczesne i ponadczasowe.
    Gratulację dla osoby, która je wymyśliła!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jaqlin za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOBRY
  • Podład kupiłam, ponieważ musiałam wykorzystać bon w drogerii i nie żałowałam. Nie używam go już, ale bardzo możliwe, że do niego wrócę.
    ZALETY:
    -genialne krycie,
    -twarz po nim jest matowa,
    -bardzo długo się trzyma,
    -wydajny.
    WADY:
    -cena (u mnie kosztuje 37 zł, a nie idzie go dostać na promocji).

Chcesz pochwalić kath2302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Mam cerę tłustą z licznymi wypryskami, lecz teraz, zimą, lubi się wysuszać na policzkach i czole. Podkład kupiłam za 45 zł na stoisku Paese.

Plusy:
    +Matuje na dosyć długo
    +Podoba mi się opakowanie
    +Pachnie taką oliwką dla dzieci (lubię ten zapach )
    +Ma fajną konsystencje, łatwo go rozprowadzić palcami
    +Najjaśniejszy odcień 500 Porcelana jest bardzo naturalny, nie robi z twarzy maski gejszy
    +Ładnie się stapia ze skórą
    + Nie powoduje wyskoku nowych niespodzianek
    +Ładnie kryje, chociaż czasem muszę użyć korektora (przy mega czerwonych wulkanach)
    +Cena
    +O dziwo, jest dosyć lekki

Minusy:
    -Przed nałożeniem skóra MUSI być idealnie nawilżona, inaczej podkład baardzo źle się rozprowadza i szybko ściera
    -Mam na nosie takąpoprzeczną ''przegródkę'' w którą ten podkład perfidnie włazi i muszę spędzić pare minut żeby to jakoś wyglądało (Większość podkładów ma na mnie taki efekt, chociaż temu potrafię to wybaczyć )
    -Trzeba uważać żeby nie dotykać buzi bo podklad zostaje na palcach

Ogółem bardzo go lubię

Ilość zużytych opakowań: kończę 2

Chcesz pochwalić DezzDevile za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Na mojej skórze ten podkład spisał się idealnie. Ma kremową konsystencję, łatwo się go rozprowadza a do tego ładnie pachnie. Wielkim plusem jest fakt, że nie trzeba używać do niego nic więcej - żadnych pudrów i tym podobnych rzeczy. Po prostu skóra wygląda idealnie.

Jednak największym minusem jest opakowanie z tzw. łopatką. Co nie jest zbyt higieniczne, a do tego w opakowaniu zostaje wiele podkładu, którego po prostu nie da się wyjąć.

Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań

Chcesz pochwalić Gosiunia912 za czytelną i pomocną recenzję?
  • O nie...
  • Zdradziłam z nim na chwilę Ingrid i żałuję...
    Plus za kolorystykę, ale reszta do niczego.
    Opakowaie z łopatką ok, bo jest bardziej higieniczne.
    Dziwnie się rozsmarowuje, robi smugi, podkreśla suche skórki. Miałam porcelanowy i jednak za jasny, ale to w sumie moja wina.
    Nie matuje nawet z pudrem matującym w duecie. po dwóch godzinach się świeciłam, a mało tego-największy jego grzech-stasznie się ściera! Nie mogłam dotknąc się palcem, wytrzec nosa, oprzec ręką, bo zaraz widac było gołą skórę. Niejednokrotkie koleżanka z pracy mówiła mi, że się starłam. Musiałam nosic go ze sobą i poprawiac i potem przypurdowywac. Ważył się i razem z sebum tworzył straszną maź na twarzy. Never ever!
    A taki Ingrid za 8,50 to mistrz. jak widac-tańsze, nie znaczy gorsze.
    Z ulgą wróciłam do tamtego. Nie polecam!

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe; resztę ywalę...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?