Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny nawilżający

Powiększ Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny nawilżający

Zgłaszająca osoba: tea

Kremowy podkład nawilżający oraz łagodzący uczucie ściągnięcia i wysuszenia skóry. Doskonale maskuje przebarwienia i zaczerwienienia. Nie pozostawia tłustego filmu. Bezzapachowy.
Kolagen - przenika do głębszych warstw naskórka podnosząc stopień nawilżenia o 50% .Panthenol - działa łagodzaco i przeciwzapalnie. Wyciąg z aloesu - koi podrażnioną skórę, nawilża i chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Witaminy A, C i E - poprawiają koloryt cery, a także dbają o jej zdrowy I młody wygląd.

Cena: ok. 30zł / 30ml
/s/

• dobry, ale nie ideał
  • Podkład poleciła mi Pani ze stoiska.. Hmm.. Mam mieszane uczucia co do niego. dobrze kryje, wyrównuje koloryt cery, nie waży się, niezbyt brudzi. Natomiast denerwowała mnie jego konsystencja, mało wodnista, opakowanie (brak pompki!!) i to, że pod koniec używania musiałam już go wyrzucić bo podkład z dna i tak nie spłynął.... Nakładałam go pędzlem, potrzebowal kilku minut, żeby wbić się w skórę. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie... Co do nawilżenia, to na pewno nie wysuszył ale też nie nawilżył. Od czasu do czasu pojawiały mi się gdzieś suche skórki. Podkład wydajny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • zapycha
  • muszę edytować, zapchał mnie. za to największy minus. to go przekreśla całkowicie. oczywiście przez parafinę... ma jakieś tam dobre strony:
    - kolagen w składzie,
    - dobrze się z nim współpracuje, dobrze zastyga a jednocześnie jak trzeba coś poprawić to da się bez zacieków,
    - długo się utrzymuje,
    - jest tani,
    - pierwszy kolor porcelain jest bardzo jasny, rzeczywiście porcelanowy a nie pomaranczowy jak to producenci zwykli nazywać,

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły...
  • Widziałam różne recenzje, testy na żywo na yt i myślałam, że znalazłam ten jedyny podkład. Moja cera jest niby mieszana, ale ma suche miejsca i postawiłam na podkład nawilżający. Po pierwszym nałożeniu wszystko ok, byłam mega zadowolona... Niestety po upływie czasu moja twarz zaczęła się świecić(po wcześniejszym przypudrowaniu matującym pudrem), a suche miejsca na twarzy zaczęły być widoczne. Po podkładzie można powiedzieć nie było śladu...

Więcej nie kupię podkładu firmy Paese.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić itkaxX za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dotoąd najlepszy podkład
  • Mam odcień najjaśniejszy, bardzo dobrze kryje, długo się utrzymuje. Ma fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza, jest bardzo wydajny, jednak jak dla mnie opakowanie jest mało praktyczne, cięzko tez wydostac koncówki produktu bez pomocy pędzla do makijażu. Nie uzywam go na codzien , raczej na jakies imprezy lub inne wyjscia, bo według mnie do codziennego uzytkowania jest zbyt cięzki. To juz zależy co kto lubi, ja np. do szkoły wolę coś bardziej lekkiego.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić olcia_7413 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczona jakością
  • Tak, jestem zastkoczona. Szukałam nawilżających podkładów i brałam dosłownie wszystko. Do firmy Paese podchodzę z dużym dystansem, choć bez konkretnego powodu. Skusiłam się zatem na podkład, ekspedientka wybrała mi odcień ciepły beż. Jest dla mnie trochę za jasny i za mało żółty, ale kolejne odcienie są już zupełnie nie dla mnie.
    Konsystencja jest kremowa, bardzo przyjemna, super na zimowe dni.
    Utrzymuje nawilżenie skóry, nie wysusza, nie podreśla skórek. Przyjemnie się go nosi.
    Nie zapycha, nie świeci się nachalnie. Nie zasycha do matu i długo się stabilizuje, ale przypudrowany daje radę.
    Krycie średnie, takie jak potrzebuję, trwałość też w zupełności zadowalająca.
    Przeraża mnie wyłącznie skład, a w nim mnóstwo parabenów, o których się trąbi, że takie szkodliwe i kolejne kosmetyki mają adnotację, że ich nie zawierają. Na szczęście są pod koniec składu. Na razie nie zauważyłam negatywnych skutków stosowania.

ZDJĘCIA:

Używam tego produktu od: półtora miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny podkład
  • Jest najlepszy z podkładów jakie do tej pory miałam, nawilża co jest dla mojej bardzo suchej skóry dużym plusem, używam polrcelana 300 i napewno zakupię jeszcze raz

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić ciasteczko414 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny! tylko to nakładanie...
  • Podkład dostałam w prezencie, a ponieważ szukam tego idealnego - testowałam

+ przyjemna konsystencja, nie spływa przy nabieraniu i nie jest zbyt gęsty przy rozcieraniu,
    + nie zapycha i nie powoduje podrażnień,
    + ładnie kryje, ale nie tworzy maski na twarzy,
    + utrzymuje się bez problemów cały dzień,
    + nie brudzi ubrania,
    + nie wysusza skóry mojej twarzy,
    + cena przyzwoita, jak na jakość kosmetyku,

- sposób aplikacji - przeżyłam to pierwszy raz i mnie nie zachwyca, a właściwie przez to nakładanie szpatułką - gwiazdka mniej,

Ogólnie może jeszcze kiedyś spróbuję, jak zwalczę niechęć do sposobu aplikacji

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zdziuba za czytelną i pomocną recenzję?
  • super podkład dla mojej wrazliwej i suchej cery
  • przy mojej zbyt skomplikowanej , wrazliwej suchej skórze podkład okazał sie byc zbawienny. Ponieważ jestem wierna cieniom do oczu firmy Paese , zakupujac ostatnio kilka paletek spytałam panią w sklepie o jakośc podkładów. Od razu mi poleciła ten podkłąd dając nawet do malutkiego 5ml opakowania troszke podkładu na próbę. Podkład o numerze 301 to wymarzony kolor do mojej karnacji. Swietnie się rozprowadza, lekko i szybko pokrywa twarz. Przed nałożeniem używam bazy pod makijaż. Może po części to jej zasługa. Podkład trzyma się długo na twarzy i lekko usuwa płynem do demakijazu.

Chcesz pochwalić wendy66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Staram się, żeby w miarę możliwości w mojej kosmetyczce dominowały polskie produkty. Markę Paese sobie cenię i chyba wolę od "osławionego" Inglota.

Podkład pomogła dobrać mi pani na stoisku firmowym. Mam kolor 300 porcelain i jest on prawie idealnie dopasowany do mojej cery. Gdyby był jaśniejszy, powiedzmy o ton lub chociaż pół, byłby doskonały. Niestety jaśniejszego odcienia w gamie już nie ma. Odcień jest raczej w tonacji ciepłej, ale nie jest typowo żółty jak np. podkłady Bourjois.

Zdecydowanie nie jest to lekki podkład. Powód pierwszy to stopień krycia, który jest największy z jakim się na razie zetknęłam. Bez porównania z Healty Mix Serum Bourjois, czy True Match L\\\'Oreal. Powód drugi to formuła - bardzo "bogata".
    Temat formuły warto rozwinąć. Mam cerę suchą. Podkład jest tak odżywczy, że nie muszę nakładać podeń żadnego kremu. Jest tłustawy i świeci się nawet na suchej cerze, wymaga lekkiego przypudrowania. Odradzam go cerom tłustym, bo bez wątpienia da efekt bombki choinkowej. Po zmyciu skóra nie jest ściągnięta, ale gładka, spokojna, nawilżona. W tej kwestii producent spełnia obietnice w 100% - podkład faktycznie ma właściwości pielęgnujące cerę suchą.

Podkład dobrze rozprowadza się palcami. Innej metody nie sprawdzałam. Przy nakładaniu tym sposobem krycie jest na poziomie średnim. Spodziewam się, że przy nakładaniu pędzlem lub gąbeczką będzie wysokie, a takiego efektu nie chciałabym na mojej buzi
    Wykończenie nie jest matowe, od razu pojawia się glow. Warto buzię lekko przypudrować, bo po dłuższym czasie może już wyglądać nieestetycznie. Używam go właśnie w ten sposób i bez poprawek daje radę dobrych kilka godzin (w stanie idealnym), a i później nie wygląda źle. Nie schodzi plamami, nie waży się, nie wałkuje, nie zbiera w załamaniach. Trzyma się blisko skóry, nie brudzi ubrań, nie zostaje na dłoniach przy przypadkiwym dotknięciu.

To, co mi się nie do końca podoba to konstrukcja opakowania. Opcja ze szpatułką jest średnio higieniczna, a zużycie produktu do samego końca i tak jest baardzo trudne. Zdaję sobie sprawę, że przy tak gęstym podkładzie opakowanie z pompką mogłoby nie zdać egzaminu. Myślę, że gdyby były 2 opcje do wyboru: ten sam produkt w tubce i w słoiczku ze szpatułką, to wybrałabym tubkę, ale póki co wyboru nie ma

Na razie podkład jest moim hitem i będzie nim dopóki nie znajdę innego, polskiego, lżejszego, mniej kryjącego produktu.

Polecam posiadaczkom suchych, wrażliwych cer!

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega!
  • Dziewczyny podkład jest mega Po pierwsze świetnie kryje, po drugie super nawilża, a wiem co mówie poniewaz jestem posiadaczka cery suchej . Pieknie prezentuje się na twarzy, super się wtapia w cere, nie tworzy efektu maski. Do tej pory poszukiwałam podkładu idealnego, jakiś czas testowalam polecanego przez prawie wszystkich revlona, ktory niestety u mnie wogole sie nie sprawdził . Wydaje mi sie , ze ten podładzik od teraz jest wreszcie moim ideałem , spelnia wszystkie moje oczekiwania a uwierzcie mi, ze sa wysokie Moim osobistym zdaniem jest lepszy od revlona i tyle Polecam wszystkim, nie mam cery jasnej a raczej oliwkowa ale uzywam kolorku 301 , to jest drugi najjasniejszy w palecie tych podkładów, jasniejszy jest tylko 300 Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić SEBI za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij