Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny nawilżający

Powiększ Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny nawilżający
Produkt dostępny w 3 sklepach. Cena już od 24,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: tea

Kremowy podkład nawilżający oraz łagodzący uczucie ściągnięcia i wysuszenia skóry. Doskonale maskuje przebarwienia i zaczerwienienia. Nie pozostawia tłustego filmu. Bezzapachowy.
Kolagen - przenika do głębszych warstw naskórka podnosząc stopień nawilżenia o 50% .Panthenol - działa łagodzaco i przeciwzapalnie. Wyciąg z aloesu - koi podrażnioną skórę, nawilża i chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Witaminy A, C i E - poprawiają koloryt cery, a także dbają o jej zdrowy I młody wygląd.

Cena: ok. 30zł / 30ml
/s/

• Do bardzo suchej skóry - super
  • Podkład mocno nawilżający, moim zdaniem ładnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, ma mocne krycie. Jednak używam go tylko w zimie i na wiosnę - czyli wtedy, gdy moja skóra jest podrażniona i mocno wysuszona. Inne podkłady zawsze podkreślały mi suche skórki, ten sobie z nimi ładnie radzi - czuję, że oprócz funkcji krycia spełnia zadanie mocnego nawilżenia.
    Jednak nie nadaje się dla mnie w okresie letnio-jesiennym, wtedy moja skóra nie jest już tak sucha, a ja po tym podkładzie mocno się świecę.
    Wadą jest dość kiepskie opakowanie i ta łopatka do wyjmowania produktu z buteleczki.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2-gie w trakcie

Chcesz pochwalić enjoye za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

fakty i mity depilacja

• Polecam, mimo wszystko
  • Kupiłam go dwa lata temu po raz pierwszy, był idealny ładnie rozświetlał twarz, miał dobre krycie i trwałość też była ok. Byłam bardzo zadowolona. Jednak jak kupiłam drugą buteleczkę coś tam było nie tak - nie wiem czy akurat wtedy trafiłam na taki egzemplarz czy wszystkie były takie. Nie krył już tak dobrze, wyglądał jak beżowa pasta na twarzy- był strasznie gęsty i nie wchłaniał sie. Nie dało się go dokładnie rozprowadzić po twarzy(pędzlem ani palcami). Trwałość też nie była już ta sama. Jednak mimo wszystko kupię go znowu. Mam nadzieje, że to była wina akurat tego opakowania. Używam teraz Revlon ColorStay który też nie zadawala mnie do końca(ciemnieje na twarzy i to bardzo!) i dlatego wrócę do tego własnie podkładu, mam nadzieję, że trafię na produkt takiej samej jakości jak to pierwsze opakowanie.

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić shnaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Hmm, mam mieszane uczucia co do tego produktu, bo z jednej strony jest całkiem niezły, ale z drugiej miałabym spore wątpliwości, czy kupić go ponownie. Zacznę od plusów:

Zalety:

- idealny dla skóry suchej; nie podkreśla skórek, dobrze stapia się ze skórą
    - nie uwydatnia porów
    - dobre krycie (na poziomie Revlon Colorstay)
    - trwałość
    - najjaśniejszy kolor porcelanowy jest świetny dla jasnych karnacji

Minusy:

- rozprowadzanie (konsystencja nie należy do najłatwiejszych)
    - bez pudru matującego ani rusz - skóra po pół godzinie zaczyna się maksymalnie świecić i właściwie co jakiś czas trzeba przypudrowywać twarz, by tego uniknąć.

Podsumowując: podkład dobrze kryje, nawilża, jak na swoją cenę (ok. 30 zł) jest ok, ale w najbliższym czasie poszukam czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić venila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład do cery suchej
  • Odkąd pamietam miałam ogromne problemy z suchymi skórkami, wszystkie podkłady strasznie je podreślały, tak, że wstyd było się gdziekolwiek pokazywać. Najwięcej miałam ich na nosie i czole.
    Odkąd zaczęłam uzywac podkładu Paese, nie mam tego problemu. Uzywam koloru Fairy i jestem mega zadowolona. Po nałożniu trzeba go przypudrować, bo trochę siętwarz świeci, ale potem trzyma się niewzruszony, aż wrócę z pracy (około 9 godz. bez poprawek)

Polecam wszystkim kobietom, które mają suchą cerę i suche skórki.
    W końcu trafiłam na swój ideał i na pewno kuię ponownie!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1

Chcesz pochwalić Vkito_73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładne krycie lecz zbyt ciężka konsystencja
  • Uważam, że paese jest dobrą alternatywą dla revlonu. Jeżeli ktoś szuka fluidu który dobrze kryje i jest z tej niższej półki cenowej to powinien przynajmniej spróbować. Cena jest korzystna, widziałam go w drogerii za 27zł, ma dość gęstą konsystencję, właściwości nawilżające i bogaty skład. Jest jednak pewne ale... ten fluid nie przypadnie każdemu do gustu. Ja nie lubię ciężkich fluidów, a ten niestety taki jest. Czasami wole nieco lżejsze krycie ale jednak wole zachować lekkość i komfort na skórze. Dodatkowo ma dość nieprzyjemny zapach i konieczne jest używanie sypkiego pudru bo paese nie zapwni nam matu.

Poleciłabym ten fluid raczej osobom, które mają widoczne problemy skórne, chcą je ukryć ale też szukają produktu taniego. Cena i jakość jest jak najbardziej adekwatna. Jeżeli ktoś nie ma zbytno co ukrywać to uważam, że nie ma sensu się nim katować (jest zbyt ciężki). Obawiam się, że może trochę zapychać pory. Raczej nadaje się na pore zimową bo na lato jest zdecydowanie za ciężki. Nie wiem jak sie zachowuje przy cerze tłustej, ja mam mieszaną i faktycznie się świeciłam ale sypki puder załatwiał sprawę.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić White_Peacock za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry stosunek jakości do ceny
  • W moim odczuciu jest to najlepszy dostępny podkład z tej półki cenowej.

+ Łatwo się rozprowadza, zarówno gąbeczką, jak i palcami,
    + Ma przyzwoite krycie, dobrze maskuje zaczerwienienia,
    + Skóra w ciągu dnia nie przesusza się,
    + Ma zadowalającą trwałość, nie spływa z twarzy ponurymi smugami; w ciągu dnia nie mam czasu na poprawki, a jednak z reguły udaje mi się wyjść z pracy 'z twarzą',
    + Nie uwydatnia porów, załamań i suchych skórek, wygląda bardzo naturalnie.

- Potrzebuję dobrego pudru, by go zmatowić, w przeciwnym wypadku skóra szybko zaczyna się błyszczeć,
    - Niemiłe wrażenie lepkości podczas aplikacji- po ustaleniu się na twarzy na szczęście nieodczuwalne,
    - Niezbyt wygodne opakowanie (szpatułka, którą nie sposób wydostać końcówki kosmetyku),
    - W momentach silnego podrażnienia twarzy, podczas nakładania czuję lekkie szczypanie; mija szybko, jednak nie należy to do przyjemności.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tessercat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny!
  • Jednym słowem - uwielbiam. Długo szukałam idealnego dla mnie podkładu. Zakochałam się od pierwszego użycia.

Plusy:
    - jest wydajny, jedno opakowanie starcza mi na ok 3 miesiace
    - aplikacja jest ok
    - po nałozeniu, skóra jest promienna, wygląda zdrowo
    - cena to ok 23 zł
    - ma ładny zapach
    - kryje zaczerwienienia na twarzy
    - ma wiele odcieni

Minusy:
    - dla mnie ten fluid minusów nie posiada po długich poszukiwaniach znalazłam swój ideał

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych opakowań

Chcesz pochwalić szota za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak reakcji alergicznej
  • Pani z Astora wybrała mi ten podkład z racji bardzo jasnego odcieniu, który ma moja skóra. Dostałam nr 00 (porcelanowy), zapłaciłam 30 złotych i zaczęłam używać. Dzisiaj mam delikatnie mieszane uczucia.
    Moja skóra jest wykazuje się alergią na praktycznie wszystkie możliwe produkty - od maskary, przez bronzery i cienie do powiek. Ten podkład pozostawia na twarzy uczucie delikatnej ciężkości, lecz co ważniejsze - nie wystąpiła reakcja alergiczna.
    Używam go dość rzadko, szczególnie gdy na dworze jest słońce, lecz nadal mam pół buteleczki, a kupiłam go ponad 3 miesiące temu. Dużym minusem jest jednak dla mnie słabe wgłębianie się w komórki skóry i pozostawianie delikatnego osadu przez pierwszych kilka chwil po użyciu.

Używam tego produktu od: prawie 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić channeldelacruz za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie ideał
  • Podkład poleciła mi Pani ze stoiska.. Hmm.. Mam mieszane uczucia co do niego. dobrze kryje, wyrównuje koloryt cery, nie waży się, niezbyt brudzi. Natomiast denerwowała mnie jego konsystencja, mało wodnista, opakowanie (brak pompki!!) i to, że pod koniec używania musiałam już go wyrzucić bo podkład z dna i tak nie spłynął.... Nakładałam go pędzlem, potrzebowal kilku minut, żeby wbić się w skórę. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie... Co do nawilżenia, to na pewno nie wysuszył ale też nie nawilżył. Od czasu do czasu pojawiały mi się gdzieś suche skórki. Podkład wydajny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • zapycha
  • muszę edytować, zapchał mnie. za to największy minus. to go przekreśla całkowicie. oczywiście przez parafinę... ma jakieś tam dobre strony:
    - kolagen w składzie,
    - dobrze się z nim współpracuje, dobrze zastyga a jednocześnie jak trzeba coś poprawić to da się bez zacieków,
    - długo się utrzymuje,
    - jest tani,
    - pierwszy kolor porcelain jest bardzo jasny, rzeczywiście porcelanowy a nie pomaranczowy jak to producenci zwykli nazywać,

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?