Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny nawilżający

Powiększ Paese, Specjalistyczny podkład pielęgnacyjny nawilżający

Zgłaszająca osoba: tea

Kremowy podkład nawilżający oraz łagodzący uczucie ściągnięcia i wysuszenia skóry. Doskonale maskuje przebarwienia i zaczerwienienia. Nie pozostawia tłustego filmu. Bezzapachowy.
Kolagen - przenika do głębszych warstw naskórka podnosząc stopień nawilżenia o 50% .Panthenol - działa łagodzaco i przeciwzapalnie. Wyciąg z aloesu - koi podrażnioną skórę, nawilża i chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Witaminy A, C i E - poprawiają koloryt cery, a także dbają o jej zdrowy I młody wygląd.

Cena: ok. 30zł / 30ml
/s/

• nie jest zły...
  • Widziałam różne recenzje, testy na żywo na yt i myślałam, że znalazłam ten jedyny podkład. Moja cera jest niby mieszana, ale ma suche miejsca i postawiłam na podkład nawilżający. Po pierwszym nałożeniu wszystko ok, byłam mega zadowolona... Niestety po upływie czasu moja twarz zaczęła się świecić(po wcześniejszym przypudrowaniu matującym pudrem), a suche miejsca na twarzy zaczęły być widoczne. Po podkładzie można powiedzieć nie było śladu...

Więcej nie kupię podkładu firmy Paese.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić itkaxX za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dotoąd najlepszy podkład
  • Mam odcień najjaśniejszy, bardzo dobrze kryje, długo się utrzymuje. Ma fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza, jest bardzo wydajny, jednak jak dla mnie opakowanie jest mało praktyczne, cięzko tez wydostac koncówki produktu bez pomocy pędzla do makijażu. Nie uzywam go na codzien , raczej na jakies imprezy lub inne wyjscia, bo według mnie do codziennego uzytkowania jest zbyt cięzki. To juz zależy co kto lubi, ja np. do szkoły wolę coś bardziej lekkiego.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić olcia_7413 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczona jakością
  • Tak, jestem zastkoczona. Szukałam nawilżających podkładów i brałam dosłownie wszystko. Do firmy Paese podchodzę z dużym dystansem, choć bez konkretnego powodu. Skusiłam się zatem na podkład, ekspedientka wybrała mi odcień ciepły beż. Jest dla mnie trochę za jasny i za mało żółty, ale kolejne odcienie są już zupełnie nie dla mnie.
    Konsystencja jest kremowa, bardzo przyjemna, super na zimowe dni.
    Utrzymuje nawilżenie skóry, nie wysusza, nie podreśla skórek. Przyjemnie się go nosi.
    Nie zapycha, nie świeci się nachalnie. Nie zasycha do matu i długo się stabilizuje, ale przypudrowany daje radę.
    Krycie średnie, takie jak potrzebuję, trwałość też w zupełności zadowalająca.
    Przeraża mnie wyłącznie skład, a w nim mnóstwo parabenów, o których się trąbi, że takie szkodliwe i kolejne kosmetyki mają adnotację, że ich nie zawierają. Na szczęście są pod koniec składu. Na razie nie zauważyłam negatywnych skutków stosowania.

ZDJĘCIA:

Używam tego produktu od: półtora miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny podkład
  • Jest najlepszy z podkładów jakie do tej pory miałam, nawilża co jest dla mojej bardzo suchej skóry dużym plusem, używam polrcelana 300 i napewno zakupię jeszcze raz

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić ciasteczko414 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny! tylko to nakładanie...
  • Podkład dostałam w prezencie, a ponieważ szukam tego idealnego - testowałam

+ przyjemna konsystencja, nie spływa przy nabieraniu i nie jest zbyt gęsty przy rozcieraniu,
    + nie zapycha i nie powoduje podrażnień,
    + ładnie kryje, ale nie tworzy maski na twarzy,
    + utrzymuje się bez problemów cały dzień,
    + nie brudzi ubrania,
    + nie wysusza skóry mojej twarzy,
    + cena przyzwoita, jak na jakość kosmetyku,

- sposób aplikacji - przeżyłam to pierwszy raz i mnie nie zachwyca, a właściwie przez to nakładanie szpatułką - gwiazdka mniej,

Ogólnie może jeszcze kiedyś spróbuję, jak zwalczę niechęć do sposobu aplikacji

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zdziuba za czytelną i pomocną recenzję?
  • super podkład dla mojej wrazliwej i suchej cery
  • przy mojej zbyt skomplikowanej , wrazliwej suchej skórze podkład okazał sie byc zbawienny. Ponieważ jestem wierna cieniom do oczu firmy Paese , zakupujac ostatnio kilka paletek spytałam panią w sklepie o jakośc podkładów. Od razu mi poleciła ten podkłąd dając nawet do malutkiego 5ml opakowania troszke podkładu na próbę. Podkład o numerze 301 to wymarzony kolor do mojej karnacji. Swietnie się rozprowadza, lekko i szybko pokrywa twarz. Przed nałożeniem używam bazy pod makijaż. Może po części to jej zasługa. Podkład trzyma się długo na twarzy i lekko usuwa płynem do demakijazu.

Chcesz pochwalić wendy66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Staram się, żeby w miarę możliwości w mojej kosmetyczce dominowały polskie produkty. Markę Paese sobie cenię i chyba wolę od "osławionego" Inglota.

Podkład pomogła dobrać mi pani na stoisku firmowym. Mam kolor 300 porcelain i jest on prawie idealnie dopasowany do mojej cery. Gdyby był jaśniejszy, powiedzmy o ton lub chociaż pół, byłby doskonały. Niestety jaśniejszego odcienia w gamie już nie ma. Odcień jest raczej w tonacji ciepłej, ale nie jest typowo żółty jak np. podkłady Bourjois.

Zdecydowanie nie jest to lekki podkład. Powód pierwszy to stopień krycia, który jest największy z jakim się na razie zetknęłam. Bez porównania z Healty Mix Serum Bourjois, czy True Match L\\\'Oreal. Powód drugi to formuła - bardzo "bogata".
    Temat formuły warto rozwinąć. Mam cerę suchą. Podkład jest tak odżywczy, że nie muszę nakładać podeń żadnego kremu. Jest tłustawy i świeci się nawet na suchej cerze, wymaga lekkiego przypudrowania. Odradzam go cerom tłustym, bo bez wątpienia da efekt bombki choinkowej. Po zmyciu skóra nie jest ściągnięta, ale gładka, spokojna, nawilżona. W tej kwestii producent spełnia obietnice w 100% - podkład faktycznie ma właściwości pielęgnujące cerę suchą.

Podkład dobrze rozprowadza się palcami. Innej metody nie sprawdzałam. Przy nakładaniu tym sposobem krycie jest na poziomie średnim. Spodziewam się, że przy nakładaniu pędzlem lub gąbeczką będzie wysokie, a takiego efektu nie chciałabym na mojej buzi
    Wykończenie nie jest matowe, od razu pojawia się glow. Warto buzię lekko przypudrować, bo po dłuższym czasie może już wyglądać nieestetycznie. Używam go właśnie w ten sposób i bez poprawek daje radę dobrych kilka godzin (w stanie idealnym), a i później nie wygląda źle. Nie schodzi plamami, nie waży się, nie wałkuje, nie zbiera w załamaniach. Trzyma się blisko skóry, nie brudzi ubrań, nie zostaje na dłoniach przy przypadkiwym dotknięciu.

To, co mi się nie do końca podoba to konstrukcja opakowania. Opcja ze szpatułką jest średnio higieniczna, a zużycie produktu do samego końca i tak jest baardzo trudne. Zdaję sobie sprawę, że przy tak gęstym podkładzie opakowanie z pompką mogłoby nie zdać egzaminu. Myślę, że gdyby były 2 opcje do wyboru: ten sam produkt w tubce i w słoiczku ze szpatułką, to wybrałabym tubkę, ale póki co wyboru nie ma

Na razie podkład jest moim hitem i będzie nim dopóki nie znajdę innego, polskiego, lżejszego, mniej kryjącego produktu.

Polecam posiadaczkom suchych, wrażliwych cer!

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega!
  • Dziewczyny podkład jest mega Po pierwsze świetnie kryje, po drugie super nawilża, a wiem co mówie poniewaz jestem posiadaczka cery suchej . Pieknie prezentuje się na twarzy, super się wtapia w cere, nie tworzy efektu maski. Do tej pory poszukiwałam podkładu idealnego, jakiś czas testowalam polecanego przez prawie wszystkich revlona, ktory niestety u mnie wogole sie nie sprawdził . Wydaje mi sie , ze ten podładzik od teraz jest wreszcie moim ideałem , spelnia wszystkie moje oczekiwania a uwierzcie mi, ze sa wysokie Moim osobistym zdaniem jest lepszy od revlona i tyle Polecam wszystkim, nie mam cery jasnej a raczej oliwkowa ale uzywam kolorku 301 , to jest drugi najjasniejszy w palecie tych podkładów, jasniejszy jest tylko 300 Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić SEBI za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Mam bardzo, bardzo suchą cerę. Nie mam skłonności do wyprysków, jakieś ponure niespodzianki zdarzają mi się tylko raz na jakiś czas, dlatego zależało mi na nawilżeniu (albo przynajmniej niewysuszaniu twarzy) i wyrównaniu kolorytu. Udało się.

Plusy:
    -faktycznie nawilża,
    -dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug,
    -ładnie wyrównuje kolor,
    -nie obciąża, nie spływa,
    -nie podkreśka suchych skórek!!
    -jest bardzo wydajny.

Minusy:
    -za to odjęłam pół gwiazki, pomimo że jestem bardzo zadowolona z produktu, aplikacja. Patent z pędzelkiem jest conajmniej niepraktyczny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić dadelajda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie idealny
  • Kupiłam podkład na allegro za 26 z groszem i jestem bardzo zadowolona. Przed temu używałam rozświetlającego oraz matującego ale żadne nie spełnił moich oczekiwań. Ten natomiast tak.
    PLUS:
    - lekka formuła
    - NIE PODKREŚLA SUCHYCH SKÓREK
    - nawilża
    - wygląda naturalnie
    - nie ukazuje mankamentów skóry
    MINUSY:
    - zapach
    -szpatułka
    - tłusty film na skórze
    Ja polecam kolor ciepły beż 301 mam i jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: prawie nic

Chcesz pochwalić AnnaBauer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie i jeszcze raz nie
  • Kiedy używałam tego podkładu miałam skórę suchą ze skłonnością do niespodzianek. Używałam go w zimie.

Jest bardzo gęsty przez co jest bardzo duży problem z jego aplikacją. Ja używałam do niego pędzli, gąbeczek i palców a i tak nie było dobrze.

Nie nawilża ani nie wyrównuje kolorytu skóry. Za to zostawia tłusty flirt na skórze, który trzeba zmatowić dobrym pudrem.

Skóra nie wygląda pod nim ani zdrowo ani młodo. Wygląda za to na chorą.

Słabo kryje. Nie maskuje przebarwień i zaczerwienień.

Producent obiecuje działanie przeciw zapalne, czego ja nie zauważyłam. Za to mnie zapchał i miałam mnóstwo niemiłych niespodzianek.

Brak odpowiedniej gamy kolorystycznej i ciemnieje! Jest nietrwały

Opakowanie. O co chodzi z tą szpatułką?

Na zdjęciach odcień 300-porcelain czyli najjaśniejszy, który wpada w róż.

Używam tego produktu od: używałam do przez 2 tygodnie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skóra się pod nim dusi i powoduje trądzik
  • Moja skora jast sucha, ale lubią się na niej pojawiać wypryski. Mam jeszcze dużo czerwonych blizn na policzkach, więc potrzebuję mocnego krycia. Mimo szczerych chęci zalet nie znalazłam
    Wady
    -jest gęsty, żeby jakoś go nałożyć na twarz musiałam go mieszać z emulsją Olay
    -jak już wspominałam podowduje trądzik różowaty, kiedy go otstawiłąm miałam znacznie mniej "niespodzianek"
    -zapycha
    -próbowałam nałożyć go wszystkim możliwymi sposobami; palcami, gąbką, pendzlem i żaden sposób nie był dobry
    -nie zauważyłam żeby nawilżał, wręcz przeciwnie wysusza
    -opakowanie, nie ma pompki
    -kolory; ja mam porcelane, a tak naprawdę wygląda na jasny beż
    - nietrwały
    -ciemnieje
    -moja twarz lepiej wygląda bez makijażu, niż z nim.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić PlotkaraSerena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Potężnie rozczarowana...
  • Podkład zakupiłam z polecenia sprzedawczyni. Rekomendowała go jako godny zamiennik kupowanego przeze mnie od dłuższego czasu podkładu Revlon ColorStay. Nawet odcień dobierałam w porównaniu do swojego dotychczasowego kosmetyku.
    Niestety, po nałożeniu podkładu na twarz uzyskuje on wstrętny, pomarańczowy odcień. Nie byłam w stanie nałożyć go palcami. Dużej wprawy wymaga nałożenie go pędzlem. Jest nietrwały. Powodował ciągłe odbijanie się tuszu do rzęs pod oczami.
    Pokornie wracam do Revlonu...

Chcesz pochwalić katinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy podkład który polubiłam!
  • Do podkładu firmy Paese namówiła mnie przyjaciółka która posiada wersje Long Cover. Wybrałam wersje nawilżającą ze względu ma moją suchą skórę.

Na początku miałam niewielkie problemy związane z nakładaniem podkładu. Zaczęłam prymitywnie palcami jednak nie odpowiadał mi ten sposób (podkład jakby się lepi). Kolejny - pędzelek, niestety ten sposób też nie był najlepszy. Po rozprowadzeniu podkładu pędzelkiem wyglądałam jakbym miała maskę nie dość że ciemniejszą od koloru mojej cery to jeszcze się strasznie świeciła. Pod wpływem impulsu kupiłam gąbeczki, i okazały się strałem w dziesiątkę, teraz za pomocą szpatułki nakładam kilka kropek podkładu na twarz i delkikatnie rozcieram i wklepuję. Podkład idealnie dostosowuje się do mojej twarzy.

Plusy: cena, skład, konsystencja, nawilża, nie podkreśla suchych skórek, twarz wygląda naturalnie i jest nawilżona (oczywiście pod podkład nakłądam krem nawilżający, ale po demakijażu moja cera nie jest wysuszona jak to było w przypadku innych podkładów)

Minusy: opakowanie

Jednak jak narazie jest to najlepszy podkład jakiego używałam. Starcza na długo moje pierwsze opakowanie które mam do tej pory posiadam od roku (kupowałam jakoś przed świętami).
    Używam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Hekate1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskakująco dobry
  • Najpierw miałam próbkę Paese Ideal Matte, który podobno jest najdelikatniejszym, najmniej kryjącym podkładem Paese i poza zapachem był bardzo fajny. Jak więc były w promocji zestawy z podkładem, błyszczykiem, cieniem i lakierem do paznokci w cenie niższej niż sam podkład, postanowiłam się skusić. Ale akurat były zestawy z podkładem nawilżającym. Wziięłam najjaśniejszy kolor. Jest dla mnie idealny, a cerę mam jasną, ale nie porcelanową. Osoby z porcelanową cerą nie znajdą w ofercie Paese nic dla siebie, bo podkłady są doość ciemne. Porównując próbke Ideal Matte i podkład nawilżający mogę powiedzieć, że Paese ma dobrze kryjące podkłady i niestety o dośc chemicznych zapachach. Podkład nawilżający ma też słoiczek ze szpatułką, co mnie niesamowicie wkurza - mogliby zrobić pompkę albo już nawet sprzedawać w tubkach. Sam produkt bardzo mile mnie zaskoczył. Ma doośc gęstą, kremowa konsystencję. Początkowo trochę denerwowało mnie rozsmaroowywanie *** podkład zachowywał się tak, jakbyśmy chcieli rozprowadzić tłusty i gęsty krem na mokrej skórze: stawiał opór. Ja już wypracowałam sobie metodę nakładania go, a czasem stosuję przed bazę dla poślizgu. Ale jak już go nałożę too mam wrażenie, że mam na twarzy kojącyy balsam. To naprawdę miłe uczucie w porównaniu do tępego i suchego Colorstaya, którego również teraz używam. Paese naprawdę dobrze kryje, a przy tym nie twoorzyy efektu maski, coo ważne nie ściąga też skóry i o dziwo wcale jakoś mono jej nie natłuszcza i nie nabłyszcza. Po przypudrowaniu efekt jest bardzo dobry. Ciężko mi mówić o trwałości, w moim przypadku wszystkie podkłady kończą tak samo, a skoro nie widzę, żeby Colorsttay trzymał się u mnie dłużej - wolę używać Paese. W przyszłości na pewno skuszę się na inne podkładyy tej firmy.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Mam cerę suchą i wrażliwą. Używałam wcześniej wiele różnych podkładów. M.in. Bourjois, Healthy Mix czy Revlon. Jednak nie byłam w pełni zadowolona z ich efektów. Postanowiłam wypróbować podkład Paese i to był bardzo dobry wybór.
    Zaczne od plusow:
    + nadaje cerze piekny blask
    + nie sciera sie z twarzy wytrzymuje caly dzien
    + fajna konsystencja i dobrze sie rozprowadza
    + niezle krycie
    + brak efektu maski
    + nie podkreśla suchych skórek

Minusy
    - odejmuję pół gwiazdki za maly wybor odcieni
    - odejmuję pół gwiazdki za niezbyt wygodne opakowanie. Jest to zakrętka z wbudowaną szpatułką

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe słoiczki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Goskamag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czemu nie
  • Hmm no wiec tak może nie ideał, ale lepszego do tej pory nie miałam i pewno nie znajdę, chyba, że za jakieś kolosalne sumu, na co mnie nie stać. mam suchą i wrażliwą cerę więc u mnie się sprawdził używam go w sumie klika razy w tygodniu, bo jakoś nie potrzebuję wiecej;p
    Plusy:
    nawilża, tani, fajne kolory, w miarę długo się utrzymuje, dobrze się nakłada
    może nie minusem, ale mankamentem jaki ma ten podkła jest to ze się po nim świece, ale nie przeszkadza mi to, bo wole się świecić niż mieć czoło i policzki całe złuszczone
    ogólnie OK

Chcesz pochwalić Rysiek_2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie świetny
  • jak dla mnie ten podkład jest świetny. Mam cerę suchą ze skłonnośćą do porażnień. Kupiłam go w swojej drogerii za 25zł, jak na taka cenę jest naprawdę niesmaowity. Jestem nastolatką, ten podkład nei niszczy cery tylko ją bardzo nawilża. nie polecam dla skóry tłustej ponieważ co racja to racja ale cera się po nim nawilża i automatycznie jest troszeczką ''błyszcząca''.Ale mi to nie przeszkadza ponieważ mam puder transparentny, też z paese i nakładam minimalną ilość na nos i okolice (policzki ).
    Plusy:
    +cena
    +konsystencja
    +odcień(jak dla mnie idealny, mam ciepły beż, najaśniejszy bo mam bladą skóre)
    +plus za to że jest nawilżający
    +nie zapycha
    Minusy:
    -tylko jeden... skóra się troszeczkę po nim błyszczy, ale można to zamaskować pudrem )

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić nachos29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cer idealnych
  • Tyle dobrego wyczytałam na temat tego podkładu, że w końcu postanowiłam go wypróbowac. Niestety, nie jestem do końca z niego zadowolona. Przede wszystkim nie krył, a tego wymagam od podkładu na pierwszym miejscu. Jeśli chodzi o nawilżanie to faktycznie, odczułam taki efekt, jednak moje suche skórki i tak były bardzo podkreślone. Teraz używam aptecznego podkładu kryjącego i jestem z niego bardzo zadowolona, więc może po prostu moja opinia wynika ze złego dobrania typu kosmetyku do moich potrzeb... Nie mam jednak wielkich problemów z cerą, a ten podkład nie ukrył niczego. Dobry do wyrównania kolorytu, nic więcej.

Używam tego produktu od: 2 mcy

Chcesz pochwalić mademoiselle_isu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla suchej skóry
  • Podkład dobry dla suchej skóry, dla innych wątpię czy się sprawdzi ponieważ buzia się po nim świeci ( ale mi to nie przeszkadzało akurat). Konsystencja coś pomiedzy płynną a kremową ogólnie fajnie sie rozprowadza, jak dla mnie krycie jest dosyć duże, przy nałożeniu duzej ilości można sobei zrobić maskę na buzi. Posiadam kolor najjaśniejszy i dla niektórych dziewczyn może być on za ciemny...
    Dla mnie jego duzym plusem jest to ze nie podkresla suchych skórek bo ja mam z tym duży problem i większość podkładów jeszcze bardziej mi je podkresla zwłaszcza zimą.
    Ogólnie polecam choc nie jest to mój ulubieniec.Używam tego produktu od: misiącIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić brzoskwinkaanus za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM!!!
  • Używałam wielu podkładów nigdy nie mogłam trafić na taki który by dobrze krył moje naczynka i przebarwienia po krostkach. W końcu znazłam przypadkowo Pani doradziła mi go w drogerii... Wybrałam kolor ciepły beż. Jest po prostu super jetem zachwycona !!!
    Wszystko mi kryje naczynka , przebarwienia , cera jest taka promienna jak nie moja wiele osób mówiło że bardzo fajny fluid używam!!! delikatnie nawilża przez co nie ma się efektu maski

Jest to mój jedyny i ulubiony fluid polecam osobom z suchą skorą !!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić xlilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia...
  • Kupiłam ten podkład ponieważ szukałam od dłuższego czasu podkładu nawilżającego,a ten znalazłam przypadkiem i się skusiłam.

Opakowanie - szklane,solidne z odkręcanym korkiem przy którym umocowana jest szpatułka, którą nabieram/wybieramy z buteleczki podkład (mnie osobiście bardzo drażni ta szpatułka),a ponadto mam wrażenie,że podkład będzie szybciej wysychał gdyż otwór w buteleczce jest bardzo duży.

Skład - podany na opakowaniu (co się bardzo rzadko zdarza jeżeli chodzi o podkłady). Podkład zawiera glicerynę (właściwości nawilżające) na stosunkowo wysokim miejscu. W składzie jest także pantenol (właściwości łagodzące),a także pochodną wit A (o najmniejszej sile działania,ale coć tam działa),a także wit. E i wit. C (mniejsze ilości,ale zawsze dobrze że są)więc w składzie można znaleźć coś wartościowego.

Konsystencja - podkład z pewnością nie jest płynny. Jego konsystencję określiłabym bardziej jako kremową.

Gama kolorystyczna - bardzo uboga, tylko 4 odcienie. Nie czepiałabym się gdyby najjaśniejszy odcień był naprawdę jasny (wtedy mieszając z innymi kolorami można by uzyskać więcej odcieni). Jednak w tym wypadku kolor 301- ciepły beż- jest kolorem najjaśniejszym u tego producenta i tutaj mogą się zmartwić osoby z naprawdę jasną cerą gdyż odcień ten będzie za ciemny dla bladolicych.

Zapach - jak dla mnie delikatnie solaryjny,ale przy aplikacji nie czuję go za bardzo.

Aplikacja - pomijając nieszczęsną szpatułkę,z której nie jestem zadowolona (wolę pompki w podkładach).
    Podkład aplikuję zwilżoną gąbeczką (wolę ten sposób niż pędzel) i sprawdza się bardzo dobrze. Podkład mimo kremowej konsystencji rozprowadza się równo, nie zostawia smug.

Wygląd podkładu na skórze - podkład rozprowadza się równo i nie zostawia smug,a także nie podkreśla suchych skórek (obecnie mam przesuszoną skórę po kuracji retinoidami). Jest to podkład nawilżający i o ile jakiegoś wielkiego działania nawilżającego nie zauważyłam to sam fakt,że nie podkreśla suchych partii skóry jest bardzo dużym plusem.
    Podkład zostawia lekko błyszczącą warstewkę (dzięki temu skóra sucha wygląda o wiele lepiej),ale ja zawsze matuję delikatnie twarz pudrem sypkim.
    Podkład u mnie utrzymuje się spokojnie do 8-9 godzin więc nie narzekam. Nie zauważyłam,żeby ciemniał na mojej twarzy.
    Podkład należy do średnio kryjących dla mnie to odpowiada ponieważ nie mam już większych zmian do ukrycia.
    Dodatkowy plus za to,że podkład nie podrażnia (jestem wrażliwcem)

Ogólnie polecam podkład dla osób ze skórą suchą, jednak dla osób ze skórą normalną, tłustą, mieszaną może powodować zbyt duże świecenie.
    Daję 4 gwiazdki (pół odejmuję za łopatkę i drugie pół za bardzo ubogą kolorystykę podkładów).Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić MegMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry podkład
  • myslę, że podkład jest godny polecenia ponieważ ładnie kryje, dobrze się rozprowadza, no i znalazłam kolor odpowiedni dla siebie (choć gama kolorystyczna nie jest zbyt szeroka). trwałość również niczego sobie.

Ale są dwie rzeczy, do których muszę się przyczepić a mianowicie: błyszczenie się twarzy i brak działania nawilżającego i co za tym idzie - niestety widać suche skórki.
    rzadko używam płynnych podkładów więc u mnie najczęściej spełnia rolę korektora na wypryski i w tej właśnie roli jest świetny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego

Chcesz pochwalić beti85s za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Szukałam idealnego podkładu, aż pewnego dnia zauważyłam ten w jednej z małych drogerii. Zachęcona przez sprzedawczynię, ładne opakowanie i cenę (23 zł) postanowiłam się skusić.

Plusy
    -idealny dla cery suchej, nie podkreśla suchych skórek, cera wygląda na promienną
    - cena
    -zapach nie drażni
    - dosyć ładnie się rozprowadza
    -nie tworzy maski
    Minusy
    - niestety najgorzej jest z trwałością co mnie osobiście bardzo odstrasza gdyż szukałam podkładu który będzie długo utrzymywał się na twarzy, wymaga poprawek i to już po ok 3 godzinach

Ogólnie oceniam podkład na 3 gdyż faktycznie jest średni, po prostu cena współgra z jakością

Używam tego produktu od:3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:1 i drugi w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mulan za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepszy niż Revlon
  • kupiłam przypadkowo, ja również mam odcień ciepły beż;

podkład ma ciekawą konsystencję, może się troszkę "mazać" na twarzy przy rozprowadzaniu, ale potem ładnie matowieje;
    jest bardzo wydajny, ładnie kryje, długo się trzyma i, co najważniejsze dla mnie, nie świecę się po nim - jest po prostu lepszy niż Revlon, czyli generalnie najlepszy jaki do tej pory miałam;

odejmuję jedną gwiazdkę za słabą dostępność - W Krakowie spotkałam tylko na stoisku w Kauflandzie

Używam tego produktu odkoło 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić fufunia81 za czytelną i pomocną recenzję?