Powiększ Bandi, Professional Line AHA+PHA, Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami

Zgłaszająca osoba: Sebillia

Nawilżający krem o działaniu złuszczająco - biostymulującym. Odpowiedni do każdego typu cery, również wrażliwej, płytko unaczynionej, z trądzikiem różowatym, z trądzikiem pospolitym - bez ograniczeń wiekowych. Preparat delikatnie usuwa nagromadzone, martwe komórki warstwy rogowej, oczyszcza i zwęża rozszerzone pory. Działa przeciwbakteryjnie, ogranicza łojotok i błyszczenie skóry. Wygładza zmarszczki, głęboko nawilża oraz intensyfikuje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Wyraźnie zmniejsza objawy fotostarzenia skóry oraz przebarwienia pigmentacyjne. Zapewnia skórze gładkość, miękkość oraz świetlisty i wyrównany koloryt.

Cena: ok. 64zł / 50ml
/s/

• drogi, nie nawilża i szczypie
  • Kupiłam ten produkt po namowach mojej kochanej kosmetyczki by spróbować czegoś z kwasami czy moja skóra je lubi. Oj nie nie lubi.

Plusy:
    -ładne opakowanie
    -konsystencja
    -skład

Minusy:
    -mnie okropnie piekło i czasami plami mi wyskakiwały na twarzy a używałam tylko na noc! gdyż produktów z kwasami nie powinno się używać jak świeci mocno słońce można dostać okropnych plam -choć podobno kwas migdałowy można ale jak widać nawet blask księżyca mi zaszkodził
    -cena ja dałam 60 zł i płakałam potem nawet do ramion trochę zużyłam
    -nie wyrównał kolorytu
    ogólnie nic nie zrobił. Nivea tak samo by mi pomógł.

Chcesz pochwalić paulinkagitarzystka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Po zabiegu kwasem migdałowym otrzymałam klika próbek tego kremu. Obawiałam się go stosować , ponieważ krem Bandi intensywnie nawilżający strasznie mnie podrażnił i uczulił. Zrobiłam próbę na szyi i po 24 godzinach od aplikacji zaczęłam stosować na całej twarzy. Krem ma fajną konsystencję, pozostawia lekki film, ale stosuje się go na noc, więc mi to nie przeszkadza. Ma dosyć nieprzyjemny, zbyt chemiczny cytrusowy zapach, ale można przeboleć, bo jest wart uwagi. Generalnie nie wierzyłam, że krem w składzie z parafiną może być aż taki dobry.

Zalety:
    +ładnie wygładza powierzchnię skóry;
    +łagodzi stany zapalne;
    +redukuje zaczerwienienia i przebarwienia;
    +redukuje blizny po trądziku;
    +nie uczula i nie podrażnia;
    +nie zapycha;
    +zmniejsza liczbę wągrów i zaskórników zamkniętych;
    +rozświetla cerę.

Wady:
    -cena;
    -dostępność;
    -może wysuszać, więc na dzień warto stosować krem nawilżający.

Efekty widoczne po dosłownie tygodniu stosowania. Nie wiem czy to zasługa samego kremu czy duetu krem plus codzienne picie herbatki z bratka.

Wcześniej używałam toniku Norel z kwasem migdałowym, ale teraz zdecyduję się na krem, tym razem w opakowaniu pełnowymiarowym.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 4 próbki

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • Mam cerę mieszaną ( błyszczącą się w strefie T i suchą na policzkach). Kosmetyczka mi doradzała wiele razy ten krem ( jako kontynuacja jej zabiegów z kwasem migdałowym) i po pewnym czasie się skusiłam .

Plusy

+ twarz się nie błyszczy
    + nie zapycha

Minusy ( niestety jest ich znacznie więcej )

- nie zauważyłam jakiegokolwiek działania, które zmniejszyłoby widoczność porów ( praktycznie nie ma różnicy czy taki krem czy dla dzieci..)
    - baaardzo wysusza !
    - po pewnym czasie od suchej skóry zaczęły mi wychodzić krostki, a miałam dość ładną buźkę
    - no i porobiły się zmarszczki.. ( przynajmniej skóra wygląda na zmęczoną tym mazidłem)
    - zapach dla mnie niezbyt przyjemny ( kwestia gustu)
    - cena - dałam chyba 64 zł za coś co nadaje się do pięt

NIE POLECAM :/

Chcesz pochwalić Balba[: za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • zwyczajny krem
  • Namówiona przez swoją kosmetyczkę, po kuracji kwasami kupiłam (zgodnie z opinią) "profesjonalny" krem. Jeśli chodzi o mnie jest to najbardziej zwyczajny krem z jakim miałam styczność. Nie mogę go nawet zakwaliwikować do "dermo-kosmetyku" ponieważ krem jest tak zwyczajny pierwszy lepszy produkt. Nie spełnił żadnej z obietnic. Pozostawiłam jedną gwiazdkę gdyż nie zrobił mi żadnej krzywdy. Podsumowując : (przy skórze bardzo wymagającej, suchej, atopowej i skłonnej do uczuleń) produkt bardzo lekki, wchłania się w sekundę... i w zasadzie to tyle. Czekam gdy wreszcie się skończy początkowo używałam go regularnie, każdego dnia, gdy zauważyłam, że nie spełnia żadnych z moich wymagań używam go "gdy sobie przypomnę" głównie na szyję i dekolt ponieważ na skórę twarzy wolę inne kosmetyki - ten się nie sprawdza. Nie polecam do skóry bardzo suchej, problemowej, naczynkowej. W mojej opinii ten krem nie robi nic...

Ilość zużytych opakowań: z niecierpliwością kończę 1-wsze opakowanie

Chcesz pochwalić Veba za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Zalety:
    -wygładza skórę
    -ujędrnia i uelastycznia
    -spłyca "kratery"potrądzikowe
    -spowalnia proces powstawania nowych krost
    -trochę ogranicza wydzielanie sebum
    -nie zapycha
    -powoduje zanik czarnych końcówek wągrów
    -spłyca zmarszczki
    -robi dokładnie to co obiecuje producent
    -cudowny , świeży i pobudzający zapach
    -miła , lekka konsystencja

Wady:
    -mała wydajność , mnie szybko sie kończy bo go lubię i nie oszczędzam

Chcesz pochwalić agamalinowa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Uratował mi cerę
  • Nie sądziłam, że ten krem zdziała takie cuda. Dzięki niemu moja cera wróciła do normalności, pozbyłam się wyprysków i innych zmian na mojej skórze. Na prawdę jestem wniebowzięta

Plusy:
    + zwalcza wypryski/trądzik
    + niweluje zaczerwienienia
    + wygładza
    + zmniejsza wydzielanie sebum
    + higieniczna pompka
    +wydajny
    + przyjemna konsystencja
    + szybko się wchłania

Minusy
    - odstawienie kremu powoduje pojawienie się problemów na nowo, nie w takim samym stopniu ale jednak
    - zapach jest łagodny, jednak mógłby być nieco przyjemniejszy

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie polecam
  • Mam skłonność do cery tadzikowej. Poleciła mi ten kosmetyk pani dermatolog. Na początku nic się nie działo. Stosowany wieczorem lekko szczypał. Popewnym okresie zaczęło mnie wysypywać, więc musiałam odstawić.

Cena nie odpowiada kosmetykowi.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić miii18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla wytrwałych
  • Oj, nacierpiałam się przez niego na początku. Używałam go przez cztery miesiące, z czego za pierwsze dwa pójdę do piekła. A zatem pierwsze dwa miesiące z życia kremu:
    - pozapychał skórę: zaczęły mi się robić duże, głębokie krosty pod skórą. Do tego duże ropne krosty.
    - przed okresem miałam pizze na twarzy, której nawet maścią cynkową nie szło uspokoić. Płakałam, ale krem wcierałam.
    - żadna z cudownych właściwości się nie objawiła, krem raczej niszczył mi cerę i doporwadzał do rozpaczy.

Ale nagle wszystko zaczęłko się uspokajać. I tak ostatnie dwa miesiące z życia kremu:
    - wyraźna poprawa stanu skóry
    - rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu
    - zniwelowanie niedoskonałości. Zniknęły te paskudne podskórne krosty, szybciutko goiły się małe i drobne pryszczyki
    - zmniejszyły się, rozjaśniły wągry na i w okolicach nosa

Niestety podczas ostatnich dwóch tygodniu znowu zauważyłam spadek formy. Nie wiem, czy to kwestia koncówki kremu, czy on ma takie fazy działania.

Opakowanie fajne, nie mam zarzutów.

Krem szybko wnikał w skórę, bardzo wydajny, brak jakichkolwiek nieprzyjemnych efektów w stylu pieczenie, zaczerwienienie.

Podejrzewam, że jeszcze do niego wrócę. Ogólnie spodobał mi się.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić metztil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły produkt, ale dla mnie za słaby
  • Kiedy stosowałam go po raz pierwszy byłam pod sporym wrażeniem - być może dlatego, że było to zaraz po zabiegu oczyszczającym cerę, więc efekt oczyszczenia dzięki kremikowi zachował się na dłużej. Tym razem jednak nie zdziałał niczego - w żaden sposób nie wpłynął na poprawę cery. Skóra po nim jest całkiem dobrze nawilżona i właściwie tyle. Krótko mówiąc - dla mojej ponad 30-letniej cery mieszanej z ogromną tendencją do niedoskonałości/zanieczyszczeń jest za słaby. Ale na pewno nadaje się dla podtrzymania efektu czystej cery po zabiegach oczyszczających/esfoliujących. Ogólnie wart wypróbowania

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malezzzja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • Moje oczekiwania wobec tego kremu nie były wygórowane - miał skutecznie złuszczać martwy naskórek, wygładzić cerę, odświeżyć ją i uzupełnić i tak regularną pielęgnację z użyciem peelingów mechanicznych.

- jestem b. zadowolona z jego nawilżającego działania, skóra po nocy jest taka gładziutka, miękka ;
    - rzeczywiście odświeża cerę, rano skóra jest promienna;
    - jest lekki, nie zapycha, nie powoduje zaskórników czy nowych wyprysków, pomaga mi wyleczyć te już istniejące, przyspiesza ich gojenie;
    - ma przyjemny zapach;
    - duży plus za higieniczne opakowanie z pompką;
    - nic po nim nie szczypie, nie powoduje u mnie żadnych podrażnień;
    - czuję wyraźnie wygładzenie cery, mam wrażenie, że moje pierwsze małe zmarszczki mimiczne między brwiami są mniejsze, od kiedy używam tego kremu;
    - dla mnie plusem jest też to, że to polski producent.

Na razie nie widzę żadnego minusa, a dostępność wcale nie stanowi problemu. Przesyłka od producenta została zrealizowana zaskakująco szybko, a do tego również dostałam całkiem pokaźny pakiet próbek. Na tym kremie moja przygoda z Bandi na pewno się nie skończy

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, jest b. wydajny

Chcesz pochwalić Elisheba_esp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry na noc
  • Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się i przesuszoną na dodatek, kremu używam od 6 miesięcy a efekty:
    - cera znormalizowana, miejsca przesuszone są nawiżone a strefa T mniej przetłuszczona
    - pory delikatnie mniejsze
    - zauważyłam (po kilku miesiącach) bardziej wyrównany koloryt skóry
    - mniej wyprysków
    - nie podrażnił, nie uczulił
    - wydajny, poręczne i higieniczne dozowanie
    Jedyne co mi nie odpowiada to zapach-jest nieprzyjemny, czuć kwasy. Stan mojej cery poprawił, ma delikatne działanie, proszę się nie spodziewać spektakularnych efektów, to tylko krem Dodam że używam do kompletu na dzień bandi krem kojący do cery tłustej. Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: kończę 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Karola_ol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za słaby dla mnie
  • Ogólnie bardzo libię raz na jakiś czas stosować kremy z kwasami, ale oczekuję bardziej widocznego efektu. Ten krem (chociaż ciężko go nazwać kremem, raczej fluid a nawet mleczko!) był taki sobie. Coś tam działał, ale mało widocznie. Najbardziej widoczne było przesuszenie skóry po miesiącu używania. No i do tego ta konsystencja! Wylewał się doslownie między palcami :/
    Może dla osób o mniej przetłuszczającej się cerze, ale dla mojej grubej skóry trzeba radykalnych środków.

Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml)

Chcesz pochwalić najmniejsza_mii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Od jakiegoś czasu posiadam krem multiwitaminowy z tej serii. Jest super. Już wcześniej się zastanawiałam nad tym z kwasem na noc, a po przeczytaniu pozytywnych opinii stwierdziłam, że nie ma bata muszę do mieć. Mam cerę mieszaną, z ukierunkowaniem na suchą i wrażliwą. Od kremu tegoż oczekiwałam, że zmniejszy moje pory na nosie i ujednolici koloryt...

+niestety plusów nie ma, no może opakowanie i konsystencja i to, że się ładnie wchłania

-uczulił mnie, mało tego-dałam go później siostrze z cerą potrądzikową, ją też uczulił, później wypróbowałyśmy go na mamie, ja też uczulił, chciałam wypróbować go jeszcze na Tżcie ale się roztropnie nie dał wszystkie krostki powstały po nim po jednej raptem nocy używania
    -pytam gdzie efekt pięknej coraz jaśniejszej cery po przebudzeniu? heh
    -65zł za coś co się nie nadaje do użytku to trochę za dużo chyba

Ogólnie nie ma co się rozpisywać, bo tylko się denerwuję... Mój największy bubel kosmetykowy w tamtym roku.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fabiania za czytelną i pomocną recenzję?
  • naczynkowa buzka jest na TAK !!
  • Jak w tytule- jestem na TAK

Mam kapryśna naczynkową skore, ktorej pomimo "słusznego" wieku nieobce sa dodatkowe najscia wroga w postaci wyprysków....Stosuje juz 3 opakowanie kremiku wiec śmiało moge sie wypowiedziec nie bedac zmuszoną dokonywac zmian w opisie po kilku tygodniach....
    Oczywiscie kazda skora jest inna i moga wystapic rozne reakcje ale moja kaprysna naczynkowa skora miewa sie dobrze....Uzywam tego kremiku na noc i:
    -rano buzka pieknie rozjasniona
    -nie mam "buraka" na policzkach
    -nie mam zadnych podraznien jak po innych kremach z kwasami
    -buzka jest milutka w dotyku i wyglada naprawde świeżo ( wyrownany koloryt)

Zreszta dodatek kwasow PHA jest strzalem w 10-tke jesli chodzi o naczynkowcow - daje w pelni zasluzone i uczciwe 5 gwiazdek za dlugofalowe swietne dzialanie

Używam tego produktu od: od dawna....
    Ilość zużytych opakowań: konczę trzecie opakowanie

Chcesz pochwalić milena72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • fajny kremik, lekki i przyjemny w stosowaniu.
    polubilam go bo nie wysusza mojej skory i nie robi jej krzywdy. moje naczynka tez go polubily.

plusy
    - opakowanie, bardzo wygodne
    - lekki, nawilzajacy
    - nie daje spektakularnych efektow ale moja skora go lubi i lepiej po nim wyglada
    - lagodny dla naczynek
    - nie zapycha

minusy
    - obiecuje wiecej niz daje

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić anarya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • To już chyba moje trzecie opakowanie. Oczywiście, nie używam go cały czas, ale wciąż powraca... Działa tak, jak obiecuje producent - w 100 %
    Plusy:
    - wygodne, higieniczne opakowanie,
    - cera po jego stosowaniu staje się bardziej gładka, jędrna i promienna o wyrównanym kolorycie. I to widać Nie dopuszcza do powstawania wszelkich paskudnnych zaskórników, wyprysków, itp., zwęża pory, powoduje, że cera nie błyszczy się.
    Jednym słowem - mój ideał
    Co do dostępności, to mnie to w ogóle nie przeszkadza, że nie ma go w sklepach. Kupuję przez internet, na stronie producenta.

Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić ajołka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 20 raz(y)
  • Dyscyplinuje skórę
  • Czytając recenzje wiele sobie obiecywałam po tym kremie i teraz, po dobrych paru tygodniach codziennego (a raczej conocnego )stosowania mogę napisać, że nie rozczarowałam się.

Krem jest delikatny, ale jednocześnie bardzo skuteczny w działaniu. Pierwsze zmiany - zmniejszona widoczność porów i wyraźnie zauważalne nawilżenie widoczne są już po około tygodniu stosowania. Dalej jest tylko coraz lepiej - delikatne, a co za tym idzie niekłopotliwe na codzień złuszczanie skóry (peeling co parę dni załatwia sprawę ), brak zanieczyszczeń (nawet burza hormonalna związana ze zbliżającym się okresem nie dała mu rady), stopniowe rozjaśnianie przebarwień, jedym słowem spełnienie obietnic producenta.

Opakowanie na piątkę, miłe dla oka, higieniczne, z pompką. Zapach wyczuwalny, ale absolutnie nie męczący. Konsystencja przyjemna, krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.

Na minus jedynie kiepska dostępność tych kremów, nie widziałam ich w aptekach, swój kupiłam via allegro.

Polecam, ja na pewno kupię kolejny, a pewnie skuszę się i na inne kremy Bandi

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Soso za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Mam 33 lata , cerę mieszaną lecz bez większych problemów , jak na tą chwilę kończę używać 1-sze opakowanie tego kremiku , zakupiłam dzięki świetnym recenzjom z netu więc dodam też coś od siebie :

- polecam !
    - widoczna poprawa skóry już po tygodniu
    - nawilża i wygładza
    - bardzo ekonomiczne i poręczne opakowanie
    - wydajny
    - zapach neutralny i łagodny

Także używam i używać na pewno będę , niebawem zaczynam przygodę z siostrą tego kremu (z zawartością 5% kwasów).

Ode mnie mega dobra ocena.

Malutki mankament : cena około 65zł (troszkę drogo ale jednak warto).

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1-sze opakowanie

Chcesz pochwalić kumat za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • świetny
  • Krem jest świetny , już po 2 tyg widziałam dużą zmianę , skóry była wyrównana i miałam o wiele mnie zaskórników , przerwałam używanie tylko przez okres wakacyjny , ale po wakacjach znów do niego wracam bo jest niesamowity, zmienia skóre i to w widoczny sposób.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić cziks za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona z tego kremu
  • Do kupna kremu skonił mnie artykuł w pewnej gazecie o kosmetychach polskich producentów. Postanowiłam więc zainwestować pieniążki w krem z kwasem aha, ponieważ byłam posiadaczką zaskórników. Muszę przyznać, że krem na prawdę pomógł, znikły uporczywe czarne kropki z mojej twarzy. Ale oceniam go na 4,5 bo z tymi na nosie jeszcze sobie nie poradził ;/
    Krem ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i szybko wchłanie, skóra pozostaje delikatna i nawilżona. Rano wydaję się promienna.
    Po tym miesiącu stosowania muszę powiedzieć, że stan skóry się poprawił - może nie likwiduje całkowicie wyprysków ale w moim przypadku nie są to już ogromne i trudne do zlikwidowania pryszcze, ale raczej małe krostki... Więc to jest duży plus ponieważ mając 26 lat moja twarz bardziej przypomina 16-latkę... Krem nie zatyka porów i dalekiatnie złuszcza skórę, ale bez powstawania suchych skórek.
    Krem posiada wygodny dozownik.
    Mam nadzieję, że po dłuższym czasie będę mogła postawić już 5 gwiazdek. Po zakończeniu tego opakowania na pewno skuszę się na kolejne Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić aSHa85 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Pełne zadowolenie
  • Jakiś czas temu pisałam już temu kremowi recenzję...ale zniknęła, zresztą to nie pierwsza taka sytuacja i zastanawiam się jakim cudem raz na jakiś czas recenzje znikają?

Ale wracając do kremu...zużyłam jedno opakowanie i byłam z niego bardzo zadowolona. Używałam go jedynie na noc. Ładnie nawilżał, choć uważam, że nie to jest jego głównym zadaniem. Bardzo fajnie wyrównał koloryt cery, lekko rozjaśnił przebarwienia (ale bez spektakularnego efektu), zwęził pory, zlikwidował zaskórniki (choć nie wszystkie, te odwieczne na nosie pozostały). Wpłynął też na regulację wydzielania sebum i zdecydowanie wykazuje działanie antybakteryjne - podczas jego stosowania nic mi nie wyskoczyło. Z dnia na dzień budziłam się z gładszą i jaśniejszą buzią. Efekty złuszczania były widoczne, ale co najważniejsze bez jakiegokolwiek nawet najmniejszego łuszczenia się. Nie zauważyłam działania na zmarszczki, ale zużyłam tylko jedno opakowanie, a jak wiadomo dla efektów przeciwzmarszczkowych trzeba czasu i cierpliwości. Nie należy się zrażać jak po 2 czy nawet 4 tygodniach nie widzimy efektów; kwasy tak jak i inne substancje kosmetyczne muszą mieć czas na zadziałanie i dostarczenie nam efektów, które będą trwały.
    Krem choć naprawdę delikatny uważam za skuteczny i polecam go zwłaszcza osobom zaczynającym przygodę z kwasami, bo ten krem na pewno nie wyrządzi Wam żadnej krzywdy.
    Aha...nie zauważyłam, by zapychał.

Dodam, że mam 34 lata, a cerę mieszaną, odwodnioną, miejscami płytko unaczynioną, zaskórnikową i szybko zanieczyszczającą się.

Chcąc uzyskać lepsze efekty, skusiłam się na serum z kwasem migdałowym z BU, ale chyba jest dla mnie za silne. Nie wykluczone więc, że wrócę do kremu Bandi AHA+PHA.

Używam tego produktu od: przez 6 tygodni

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Izane za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Bardzo dobry produkt Bandi. Świetnie nawilża, ma bardzo przyjemny, delikatny zapach, lekką konsystencję. Duży plus za opakowanie - z higieniczną pompką.
    Trudno mi wypowiadać się jednoznacznie na temat działania kremu, ponieważ zaczęłam używać go po dwóch opakowaniach Triacnealu - moja skóra była już więc zahartowana, jeśli chodzi o kwasy. Przestawiłam się na Bandi w obawie przed przebarwieniami, kiedy zaczęła się wiosna. Co rano buzia wydawała mi się jaśniejsza, taka wypoczęta i bardziej świetlista, jednak intensywnego złuszczania nie ma co oczekiwać.
    Mimo to polecam - zwłaszcza Paniom rozpoczynającym przygodę z kwasami.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moskwianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Nie wiązałam wielkich nadziei z tym kreme, a tu niespodzianka. Coś tam się dzieje. Faktycznie działa. Już po dwóch tygodniach stosowania na noc skóra twarzy stała się bardziej wygładzona, pozostałości po trądziku są coraz mniej widoczne. Nie są to spektakularne efekty, ale małymi kroczkami moja skóra staje się bardziej zadowalająca. Z pewnością nie będzie idealnie piękna i gładka, ale działanie tego kremu już i tak mi wystarcza. Nie zatyka porów, nie wywołuje niespodzianek na twarzy, nie podrażnia. Opakowanie higieniczne z pompką. Odpowiednia konsystencja, szybko się wchłania. Cena? Rzecz względna, może i nie jest tanim kosmetykiem, ale jak na takie działanie, to jestem gotowa płacić za niego tyle. W sumie polecam. Ja jestem zadowlona.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zero efektów?
  • Krem ma wygodne i higieniczne opakowanie z pompką. Ładny, przyjemny zapach i świetną konsystencję. Taką idealnie po środku – nie za ciężką, nie za lekką. Idealną jak na noc. Nawilża, natłuszcza, uelastycznia skórę. Szybko się wchłania i pozostawia taką delikatną warstwę, ale mi to kompletnie nie przeszkadza, bo stosuję tylko na noc na serum.

Stosuję na twarz (czoło, broda) i mam ogólnie dość wrażliwą, ale moja w ogóle na krem nie reaguje żadnym podrażnieniem. Zero szczypania, pieczenia, nic! Kompletnie nic. Zauważyłam za to pojedyncze wypryski na czole i brodzie, które pojawiły się po rozpoczęciu stosowania kremu, ale poczekam jeszcze, bo wówczas byłam tydzień przed okresem i może on jest winowajcą. Na razie wciąż będę stosować na te partie skóry twarzy, a potem jak już ocenię czy wysypuje mnie po nim, pomyślę nad smarowaniem nosa i okolic, bo tam mam zaskórniki i rozszerzone pory. Niestety cała moja twarz jest w rozszerzonych porach, czego bardzo nie lubię.

Krem stosuję juz jakiś czas, a na razie zero efektów. Daję 3 gwiazdki, bo dobrze nawilża, natłuszcza i uelastycznie skóre jak niewiele kremów, które do tej pory miałam.

O cenie sie nie wypowiadam, bo dostalam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!
  • Dobrze złuszczający i szybko działający krem.
    Efekty widać faktycznie już po tygodniu.
    Po pierwszym użyciu cera jest gładka,a po kilku zastosowaniach widać znaczącą poprawę.
    Stosuję na plecy, gdzie miałam blizny potrądzikowe. Miałam, bo są tak niewidoczne,że nie mogłam uwierzyć!

Krem jak dla mnie bardzo mocny i na twarz chyba aż za mocny jak dla mnie- tu też ładnie złuszcza,ale mnie trochę szczypie.
    Nie powoduje powstawania zaskórników, ma lekką konsystencję i cenę do przyjęcia (jak na tak szybkie rezultaty).

Jestem zachwycona, kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić kaledonia za czytelną i pomocną recenzję?