Powiększ Bandi, Professional Line AHA+PHA, Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami

Zgłaszająca osoba: Sebillia

Nawilżający krem o działaniu złuszczająco - biostymulującym. Odpowiedni do każdego typu cery, również wrażliwej, płytko unaczynionej, z trądzikiem różowatym, z trądzikiem pospolitym - bez ograniczeń wiekowych. Preparat delikatnie usuwa nagromadzone, martwe komórki warstwy rogowej, oczyszcza i zwęża rozszerzone pory. Działa przeciwbakteryjnie, ogranicza łojotok i błyszczenie skóry. Wygładza zmarszczki, głęboko nawilża oraz intensyfikuje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Wyraźnie zmniejsza objawy fotostarzenia skóry oraz przebarwienia pigmentacyjne. Zapewnia skórze gładkość, miękkość oraz świetlisty i wyrównany koloryt.

Cena: ok. 64zł / 50ml
/s/

• niby ładnie nawilża i pachnie, ale gdzie to działanie... ?
  • Kosmetyk ten zakupiłam jako wzmocnienie kuracji kwasami, zachęcona dodatkowo sugestią kosmetyczki.

Niewątpliwym plusem jest bardzo ładny zapach, lekka formuła i samo nawilżenie cery po jego zastosowaniu. Nie zapchał mnie ani nie podrażnił i rzeczywiście troszkę wygładził cerę.

Niestety krem obiecuje również oczyszczenie, złuszczenie, wyrównanie kolorytu, a ja przez 3 miesiące stosowania go żadnych takich efektów nie zauważyłam.
    Początkowo myślałam że potrzebuje więcej czasu, więc uparcie i cierpliwie wklepywałam go przez kolejne wieczory (a czasami i rano). Niestety oczyszczenia jak nie było tak nie ma, a zamiast tego miejscami pojawiały mi się bolące gule :/
    Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić *kotek* za czytelną i pomocną recenzję?
  • drogi, nie nawilża i szczypie
  • Kupiłam ten produkt po namowach mojej kochanej kosmetyczki by spróbować czegoś z kwasami czy moja skóra je lubi. Oj nie nie lubi.

Plusy:
    -ładne opakowanie
    -konsystencja
    -skład

Minusy:
    -mnie okropnie piekło i czasami plami mi wyskakiwały na twarzy a używałam tylko na noc! gdyż produktów z kwasami nie powinno się używać jak świeci mocno słońce można dostać okropnych plam -choć podobno kwas migdałowy można ale jak widać nawet blask księżyca mi zaszkodził
    -cena ja dałam 60 zł i płakałam potem nawet do ramion trochę zużyłam
    -nie wyrównał kolorytu
    ogólnie nic nie zrobił. Nivea tak samo by mi pomógł.

Chcesz pochwalić paulinkagitarzystka za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • Mam cerę mieszaną ( błyszczącą się w strefie T i suchą na policzkach). Kosmetyczka mi doradzała wiele razy ten krem ( jako kontynuacja jej zabiegów z kwasem migdałowym) i po pewnym czasie się skusiłam .

Plusy

+ twarz się nie błyszczy
    + nie zapycha

Minusy ( niestety jest ich znacznie więcej )

- nie zauważyłam jakiegokolwiek działania, które zmniejszyłoby widoczność porów ( praktycznie nie ma różnicy czy taki krem czy dla dzieci..)
    - baaardzo wysusza !
    - po pewnym czasie od suchej skóry zaczęły mi wychodzić krostki, a miałam dość ładną buźkę
    - no i porobiły się zmarszczki.. ( przynajmniej skóra wygląda na zmęczoną tym mazidłem)
    - zapach dla mnie niezbyt przyjemny ( kwestia gustu)
    - cena - dałam chyba 64 zł za coś co nadaje się do pięt

NIE POLECAM :/

Chcesz pochwalić Balba[: za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • zwyczajny krem
  • Namówiona przez swoją kosmetyczkę, po kuracji kwasami kupiłam (zgodnie z opinią) "profesjonalny" krem. Jeśli chodzi o mnie jest to najbardziej zwyczajny krem z jakim miałam styczność. Nie mogę go nawet zakwaliwikować do "dermo-kosmetyku" ponieważ krem jest tak zwyczajny pierwszy lepszy produkt. Nie spełnił żadnej z obietnic. Pozostawiłam jedną gwiazdkę gdyż nie zrobił mi żadnej krzywdy. Podsumowując : (przy skórze bardzo wymagającej, suchej, atopowej i skłonnej do uczuleń) produkt bardzo lekki, wchłania się w sekundę... i w zasadzie to tyle. Czekam gdy wreszcie się skończy początkowo używałam go regularnie, każdego dnia, gdy zauważyłam, że nie spełnia żadnych z moich wymagań używam go "gdy sobie przypomnę" głównie na szyję i dekolt ponieważ na skórę twarzy wolę inne kosmetyki - ten się nie sprawdza. Nie polecam do skóry bardzo suchej, problemowej, naczynkowej. W mojej opinii ten krem nie robi nic...

Ilość zużytych opakowań: z niecierpliwością kończę 1-wsze opakowanie

Chcesz pochwalić Veba za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Zalety:
    -wygładza skórę
    -ujędrnia i uelastycznia
    -spłyca "kratery"potrądzikowe
    -spowalnia proces powstawania nowych krost
    -trochę ogranicza wydzielanie sebum
    -nie zapycha
    -powoduje zanik czarnych końcówek wągrów
    -spłyca zmarszczki
    -robi dokładnie to co obiecuje producent
    -cudowny , świeży i pobudzający zapach
    -miła , lekka konsystencja

Wady:
    -mała wydajność , mnie szybko sie kończy bo go lubię i nie oszczędzam

Chcesz pochwalić agamalinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Uratował mi cerę
  • Nie sądziłam, że ten krem zdziała takie cuda. Dzięki niemu moja cera wróciła do normalności, pozbyłam się wyprysków i innych zmian na mojej skórze. Na prawdę jestem wniebowzięta

Plusy:
    + zwalcza wypryski/trądzik
    + niweluje zaczerwienienia
    + wygładza
    + zmniejsza wydzielanie sebum
    + higieniczna pompka
    +wydajny
    + przyjemna konsystencja
    + szybko się wchłania

Minusy
    - odstawienie kremu powoduje pojawienie się problemów na nowo, nie w takim samym stopniu ale jednak
    - zapach jest łagodny, jednak mógłby być nieco przyjemniejszy

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie polecam
  • Mam skłonność do cery tadzikowej. Poleciła mi ten kosmetyk pani dermatolog. Na początku nic się nie działo. Stosowany wieczorem lekko szczypał. Popewnym okresie zaczęło mnie wysypywać, więc musiałam odstawić.

Cena nie odpowiada kosmetykowi.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić miii18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla wytrwałych
  • Oj, nacierpiałam się przez niego na początku. Używałam go przez cztery miesiące, z czego za pierwsze dwa pójdę do piekła. A zatem pierwsze dwa miesiące z życia kremu:
    - pozapychał skórę: zaczęły mi się robić duże, głębokie krosty pod skórą. Do tego duże ropne krosty.
    - przed okresem miałam pizze na twarzy, której nawet maścią cynkową nie szło uspokoić. Płakałam, ale krem wcierałam.
    - żadna z cudownych właściwości się nie objawiła, krem raczej niszczył mi cerę i doporwadzał do rozpaczy.

Ale nagle wszystko zaczęłko się uspokajać. I tak ostatnie dwa miesiące z życia kremu:
    - wyraźna poprawa stanu skóry
    - rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu
    - zniwelowanie niedoskonałości. Zniknęły te paskudne podskórne krosty, szybciutko goiły się małe i drobne pryszczyki
    - zmniejszyły się, rozjaśniły wągry na i w okolicach nosa

Niestety podczas ostatnich dwóch tygodniu znowu zauważyłam spadek formy. Nie wiem, czy to kwestia koncówki kremu, czy on ma takie fazy działania.

Opakowanie fajne, nie mam zarzutów.

Krem szybko wnikał w skórę, bardzo wydajny, brak jakichkolwiek nieprzyjemnych efektów w stylu pieczenie, zaczerwienienie.

Podejrzewam, że jeszcze do niego wrócę. Ogólnie spodobał mi się.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić metztil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły produkt, ale dla mnie za słaby
  • Kiedy stosowałam go po raz pierwszy byłam pod sporym wrażeniem - być może dlatego, że było to zaraz po zabiegu oczyszczającym cerę, więc efekt oczyszczenia dzięki kremikowi zachował się na dłużej. Tym razem jednak nie zdziałał niczego - w żaden sposób nie wpłynął na poprawę cery. Skóra po nim jest całkiem dobrze nawilżona i właściwie tyle. Krótko mówiąc - dla mojej ponad 30-letniej cery mieszanej z ogromną tendencją do niedoskonałości/zanieczyszczeń jest za słaby. Ale na pewno nadaje się dla podtrzymania efektu czystej cery po zabiegach oczyszczających/esfoliujących. Ogólnie wart wypróbowania

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malezzzja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • Moje oczekiwania wobec tego kremu nie były wygórowane - miał skutecznie złuszczać martwy naskórek, wygładzić cerę, odświeżyć ją i uzupełnić i tak regularną pielęgnację z użyciem peelingów mechanicznych.

- jestem b. zadowolona z jego nawilżającego działania, skóra po nocy jest taka gładziutka, miękka ;
    - rzeczywiście odświeża cerę, rano skóra jest promienna;
    - jest lekki, nie zapycha, nie powoduje zaskórników czy nowych wyprysków, pomaga mi wyleczyć te już istniejące, przyspiesza ich gojenie;
    - ma przyjemny zapach;
    - duży plus za higieniczne opakowanie z pompką;
    - nic po nim nie szczypie, nie powoduje u mnie żadnych podrażnień;
    - czuję wyraźnie wygładzenie cery, mam wrażenie, że moje pierwsze małe zmarszczki mimiczne między brwiami są mniejsze, od kiedy używam tego kremu;
    - dla mnie plusem jest też to, że to polski producent.

Na razie nie widzę żadnego minusa, a dostępność wcale nie stanowi problemu. Przesyłka od producenta została zrealizowana zaskakująco szybko, a do tego również dostałam całkiem pokaźny pakiet próbek. Na tym kremie moja przygoda z Bandi na pewno się nie skończy

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, jest b. wydajny

Chcesz pochwalić Elisheba_esp za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij