Powiększ Bandi, Professional Line AHA+PHA, Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami

Zgłaszająca osoba: Sebillia

Nawilżający krem o działaniu złuszczająco - biostymulującym. Odpowiedni do każdego typu cery, również wrażliwej, płytko unaczynionej, z trądzikiem różowatym, z trądzikiem pospolitym - bez ograniczeń wiekowych. Preparat delikatnie usuwa nagromadzone, martwe komórki warstwy rogowej, oczyszcza i zwęża rozszerzone pory. Działa przeciwbakteryjnie, ogranicza łojotok i błyszczenie skóry. Wygładza zmarszczki, głęboko nawilża oraz intensyfikuje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Wyraźnie zmniejsza objawy fotostarzenia skóry oraz przebarwienia pigmentacyjne. Zapewnia skórze gładkość, miękkość oraz świetlisty i wyrównany koloryt.

Cena: ok. 64zł / 50ml
/s/

• Nie wiem..
  • Krem dostałam w pudełku wysyłkowym. W sklepie nigdy bym go nie kupiła. Jego cena jest dużo za duża.

Cudownie się go aplikuje bo ma wygodną pompkę.
    Ma ciekawy zapach, choć nie mogę go dokładnie określić.
    Lubię uczucie jakie zostawia na skórze po nałożeniu.
    Mam wrażenie, że skóra jest gładsza w dotyku od kiedy używam kremu.

Niestety nie zauważyłam by koloryt skóry się ujednolicił. Skóra jak się błyszczała, tak się błyszczy.

Podsumowując jest to fajny krem. Wygodny, przyjemny i zostawia skórę gładszą.
    Jeśli do kremu oczekujecie czegoś więcej to tu tego nie znajdziecie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić baluskaa za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja jak się przygotować

• Sama nie wiem
  • Krem dostałam w słynnym pudełku wysyłkowym. Sama pewnie bym go nie kupiła ze względu na cenę. Trzeba przyznać, że opakowanie jest świetne-wygodna pompka, produkt higienicznie wydobywany, zużyty do końca. Ale chyba to by było na tyle z zalet. Zapach tego kremu określiłabym jako... hmm, dziwny. Nawet nie wiem jak go określić, ale jest dość delikatny i całe szczęście.
    Co do działania, lub właściwie jego braku-chyba mam tak pancerną twarz, bo krem nie pomógł mi w żaden sposób, nic się nie zmieniło przez cały czas jego użytkowania.
    Nic to, już wiem, że nie warto przepłacać

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić agamaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • są lepsze
  • Jestem fanką kwasów w kosmetykach do twarzy. Moja cera dobrze na nie reaguje. W tym wypadku również nic mnie nie szczypie, skóra nie zaczerwienia się w jakiś znaczący sposób.

Przyznam, że krem całkiem niezły. Stosowany regularnie trzyma w ryzach sytuację na wierzchniej warstwie naskórka. Walczy z wszelkiego rodzaju nierównościami (pierwsze zmarszczki) oraz niedoskonałościami (rozszerzone pory, krostki). Konsystencję ma na tyle płynną, że krem można swobodnie wmasować. Bardzo wydajny, nie zapycha. A więc niby ok.

Jednak minus jest taki, że w działaniu zdecydowanie słabszy od silnej konkurencji w swojej kategorii w postaci serii Cleanence z Avene czy Effaclar z La Roche Posay. Po tych ostatnich czuję, że skóra zaczyna porządnie "pracować", oczyszczać się, następuje wysyp niedoskonałości siedzących głębiej, wcześniej nie niepokojonych

Stosowałam razem z "Aktywatorem Komórkowym" [ekhem] - czyli tonikiem Więc chyba wycisnęłam z tego duetu najwięcej jak się dało.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić your Angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • nr 1
  • nie chce zapeszac,ale ten krem to cudo....
    uzywam go caly rok,z przerwami.na okres wakacji uzywalam slynnego olejku evree roznaego,ktory strasznie pogorszyl moja cere.
    szybko wrocilam do bandi,i tak kolosalnych zmian nigdy nie widzialam.
    uratowal moja cere.
    dodam ze nigdy nie robia mi sie wypryski,a po evree tak.skora byla przesuszona, zmeczona,
    teraz rano wstaje,i mam cere jak nastolatka.
    kupilam wlasnie drugie opakowanie./
    jest dostepny w hebe,wiec super.

Używam tego produktu od: okolo roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka-30ml z be glossy

Chcesz pochwalić czarnulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy krem jaki miałam.
  • Poleciła mi go kosmetyczka i od tamtej pory się z nim nie rozstaję. Dzięki niemu mam gładką skórę pozbawioną wszelkich nieprzyjemnych niespodzianek.
    Dla mnie najważniejszym plusem jest zmniejszenie się liczby zaskórników. Przy używaniu tego kremu nie mam też problemów z nawilżeniem.
    Jest bardzo wydajny.
    Ma wygodne opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4x50ml

Chcesz pochwalić skwaranna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny.
  • Nie jest to mój pierwszy krem z kwasem, ale zdecydowanie najlepszy na jaki trafiłam. Używam od kilku miesięcy z przyjemnością i aż robi mi się przykro, że niedługo trzeba będzie się pożegnać przynajmniej na czas lata

Efekty są widoczne bardzo szybko - 2,3 tygodnie stosowania i mamy gładką buzię, zmniejszone pory, lekko wyrównany koloryt. Wyraźnie pozbywa się z buzi tego co niepotrzebne - skórki, zaskórniki powoli odchodzą w niepamięć Nie zapycha i co ważne - jak na krem z kwasami jest łagodny - nie powoduje pieczenia, zaczerwienień, podrażnie mimo, że kwas migdałowy jest wysoko w składzie.

Szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy i ma świeży, przyjemny zapach. Wygodna buteleczka z pompką.
    Krem jest wydajny, ma też lekką konsystencję.
    No i porządnie nawilża, nie trzeba stosować dodatkowego kremu na noc.

Do tej pory był raczej problem z dostępnością tej marki w sklepach, ale ostatnio widziałam, że pojawiła się w Hebe

Z wielką przyjemnością wrócę do niego jesienią. Efekty są widoczne, skutków ubocznych brak - zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie.
  • Produkt trafił w moje ręce w jednym z pudełek beglossy - listopadowym, jednak używać zaczęłam go dopiero na przełomie grudnia/stycznia.
    Od tego momentu nakładam go codziennie na noc na oczyczoną skórę - mam tu na myśli demakijaż micelem Bourjois. Poza tym kilka razy w tygodniu pod prysznicem używam żelu do mycia Lirene do cery suchej.
    Ponieważ mam cerę suchą, naczynkową i bardzo wybredną jeżeli chodzi o kremy, bałam się tego produktu. Jednak już po pierwszej aplikacji okazał się rewelacyjny - rano twarz była rozświetlona, gładka, w dotyku nie poznawałam, że to moja buzia! Ta euforia trwała kilka tygodni, ostatnio coś gorzej z działaniem kremu - została go już końcówka i przyznam szczerze, że czekam na jego koniec.
    Zrobił wiele dobrego, ale tylko do czasu. Może to inne czynniki mają wpływ na pogorszenie się stanu mojej skóry, ale jakoś rewelacji nie ma od kilkunastu dni. Pojawiły się jakieś podskórne krostki, skóra jest bardziej zaczerwieniona, no ogólnie jakiś spadek formy nastąpił :/
    Chcę już skończyć krem i zacząć używać jakiegoś treściowego produktu odżywiającego, nawilżającego, witalizującego - próbować czegoś innego poprostu, by buzia odzyskała swój dawny wygląd, blask, równy kolor.
    Ciężko mi się wypowiedzieć jednoznacznie na temat tego produktu. I go kocham, i nie lubię, sama nie wiem. Początek super, teraz trochę gorzej, ale może to nie on jest temu winien? Ciężko mi uwierzyć, że po tak cudownym początku, mógłby tak teraz zamieszać na mojej buzi, ale w sumie...?
    Cena regularna myślę na plus, bo mi 30 ml starczyło na ponad 3 miesiące, a w oryginale jest 50 ml. Ponowny zakup wchodzi jak najbardziej w grę, bo nawet mimo tych ostatnich rewolucji, bardziej zrzucam to na wiosenną grę hormonów, itp. niż na ten krem. Jakoś się polubiliśmy i nie chciałabym tego zmieniać! Myślę, że wróce do niego jesienią, jak już buzia nie będzie narażona na słońce i przebarwienia, bo mogą się pojawić przy kwasach latem.
    Ogólnie bardzo polecam... nie mogę mu się oprzeć

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml - jeszcze mam na kilka użyć i koniec :/

Chcesz pochwalić mieciu1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani nie szkodzi, ani nie pomaga
  • Poleciła mi go znajoma kosmetyczka, której wszystkie rekomendacje jak dotąd były strzałem w dziesiątkę. Tym razem się nie udało.

Plusy:
    - ładny zapach
    - estetyczne opakowanie
    - wygodny dozownik
    - nawilża
    - nie zapycha
    - lekka formuła
    - przyjemna konsystencja

Minusy: ogólnie nie działa tak, jak obiecuje producent
    - dostępność
    - cena
    - nie złuszcza
    - nie wyrównuje kolorotu skóry
    - szczypie, jeśli nałoży się go więcej
    - czasami pozostawia suche skórki
    - nie zmniejsza porów

Generalnie odradzam za taką cenę.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić blue_irony za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale bez rewelacji
  • Już kilka osób poniżej napisało, że nie ma efektów w stosowaniu kremu. Ja również jestem tego zdania.

Krem sam w sobie jest OK.
    + ma lekką konsystencję,
    + bardzo przyjazny dozownik,
    + dobrze się wchłania,
    + dobrze nawilża,
    + nie zapycha,
    + skóra się po nim nie świeci,
    + ma przyjemny zapach, nie chemiczny.

- jest dość drogi
    - nie robi tego, co zapewnia producent (ja tego u siebie nie zauważyłam - po 1,5 miesiąca stosowania codziennie)

Ogólnie polecam, ale nie można się spodziewać cudów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agadir za czytelną i pomocną recenzję?
  • niby ładnie nawilża i pachnie, ale gdzie to działanie... ?
  • Kosmetyk ten zakupiłam jako wzmocnienie kuracji kwasami, zachęcona dodatkowo sugestią kosmetyczki.

Niewątpliwym plusem jest bardzo ładny zapach, lekka formuła i samo nawilżenie cery po jego zastosowaniu. Nie zapchał mnie ani nie podrażnił i rzeczywiście troszkę wygładził cerę.

Niestety krem obiecuje również oczyszczenie, złuszczenie, wyrównanie kolorytu, a ja przez 3 miesiące stosowania go żadnych takich efektów nie zauważyłam.
    Początkowo myślałam że potrzebuje więcej czasu, więc uparcie i cierpliwie wklepywałam go przez kolejne wieczory (a czasami i rano). Niestety oczyszczenia jak nie było tak nie ma, a zamiast tego miejscami pojawiały mi się bolące gule :/
    Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić *kotek* za czytelną i pomocną recenzję?