Powiększ Bandi, Professional Line AHA+PHA, Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami

Zgłaszająca osoba: Sebillia

Nawilżający krem o działaniu złuszczająco - biostymulującym. Odpowiedni do każdego typu cery, również wrażliwej, płytko unaczynionej, z trądzikiem różowatym, z trądzikiem pospolitym - bez ograniczeń wiekowych. Preparat delikatnie usuwa nagromadzone, martwe komórki warstwy rogowej, oczyszcza i zwęża rozszerzone pory. Działa przeciwbakteryjnie, ogranicza łojotok i błyszczenie skóry. Wygładza zmarszczki, głęboko nawilża oraz intensyfikuje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Wyraźnie zmniejsza objawy fotostarzenia skóry oraz przebarwienia pigmentacyjne. Zapewnia skórze gładkość, miękkość oraz świetlisty i wyrównany koloryt.

Cena: ok. 64zł / 50ml
/s/

• Najlepszy krem jaki miałam.
  • Poleciła mi go kosmetyczka i od tamtej pory się z nim nie rozstaję. Dzięki niemu mam gładką skórę pozbawioną wszelkich nieprzyjemnych niespodzianek.
    Dla mnie najważniejszym plusem jest zmniejszenie się liczby zaskórników. Przy używaniu tego kremu nie mam też problemów z nawilżeniem.
    Jest bardzo wydajny.
    Ma wygodne opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4x50ml

Chcesz pochwalić skwaranna za czytelną i pomocną recenzję?