Powiększ Bandi, Professional Line AHA+PHA, Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami

Zgłaszająca osoba: Sebillia

Nawilżający krem o działaniu złuszczająco - biostymulującym. Odpowiedni do każdego typu cery, również wrażliwej, płytko unaczynionej, z trądzikiem różowatym, z trądzikiem pospolitym - bez ograniczeń wiekowych. Preparat delikatnie usuwa nagromadzone, martwe komórki warstwy rogowej, oczyszcza i zwęża rozszerzone pory. Działa przeciwbakteryjnie, ogranicza łojotok i błyszczenie skóry. Wygładza zmarszczki, głęboko nawilża oraz intensyfikuje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Wyraźnie zmniejsza objawy fotostarzenia skóry oraz przebarwienia pigmentacyjne. Zapewnia skórze gładkość, miękkość oraz świetlisty i wyrównany koloryt.

Cena: ok. 64zł / 50ml
/s/

• Miłe zaskoczenie.
  • Produkt trafił w moje ręce w jednym z pudełek beglossy - listopadowym, jednak używać zaczęłam go dopiero na przełomie grudnia/stycznia.
    Od tego momentu nakładam go codziennie na noc na oczyczoną skórę - mam tu na myśli demakijaż micelem Bourjois. Poza tym kilka razy w tygodniu pod prysznicem używam żelu do mycia Lirene do cery suchej.
    Ponieważ mam cerę suchą, naczynkową i bardzo wybredną jeżeli chodzi o kremy, bałam się tego produktu. Jednak już po pierwszej aplikacji okazał się rewelacyjny - rano twarz była rozświetlona, gładka, w dotyku nie poznawałam, że to moja buzia! Ta euforia trwała kilka tygodni, ostatnio coś gorzej z działaniem kremu - została go już końcówka i przyznam szczerze, że czekam na jego koniec.
    Zrobił wiele dobrego, ale tylko do czasu. Może to inne czynniki mają wpływ na pogorszenie się stanu mojej skóry, ale jakoś rewelacji nie ma od kilkunastu dni. Pojawiły się jakieś podskórne krostki, skóra jest bardziej zaczerwieniona, no ogólnie jakiś spadek formy nastąpił :/
    Chcę już skończyć krem i zacząć używać jakiegoś treściowego produktu odżywiającego, nawilżającego, witalizującego - próbować czegoś innego poprostu, by buzia odzyskała swój dawny wygląd, blask, równy kolor.
    Ciężko mi się wypowiedzieć jednoznacznie na temat tego produktu. I go kocham, i nie lubię, sama nie wiem. Początek super, teraz trochę gorzej, ale może to nie on jest temu winien? Ciężko mi uwierzyć, że po tak cudownym początku, mógłby tak teraz zamieszać na mojej buzi, ale w sumie...?
    Cena regularna myślę na plus, bo mi 30 ml starczyło na ponad 3 miesiące, a w oryginale jest 50 ml. Ponowny zakup wchodzi jak najbardziej w grę, bo nawet mimo tych ostatnich rewolucji, bardziej zrzucam to na wiosenną grę hormonów, itp. niż na ten krem. Jakoś się polubiliśmy i nie chciałabym tego zmieniać! Myślę, że wróce do niego jesienią, jak już buzia nie będzie narażona na słońce i przebarwienia, bo mogą się pojawić przy kwasach latem.
    Ogólnie bardzo polecam... nie mogę mu się oprzeć

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml - jeszcze mam na kilka użyć i koniec :/

Chcesz pochwalić mieciu1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani nie szkodzi, ani nie pomaga
  • Poleciła mi go znajoma kosmetyczka, której wszystkie rekomendacje jak dotąd były strzałem w dziesiątkę. Tym razem się nie udało.

Plusy:
    - ładny zapach
    - estetyczne opakowanie
    - wygodny dozownik
    - nawilża
    - nie zapycha
    - lekka formuła
    - przyjemna konsystencja

Minusy: ogólnie nie działa tak, jak obiecuje producent
    - dostępność
    - cena
    - nie złuszcza
    - nie wyrównuje kolorotu skóry
    - szczypie, jeśli nałoży się go więcej
    - czasami pozostawia suche skórki
    - nie zmniejsza porów

Generalnie odradzam za taką cenę.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić blue_irony za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale bez rewelacji
  • Już kilka osób poniżej napisało, że nie ma efektów w stosowaniu kremu. Ja również jestem tego zdania.

Krem sam w sobie jest OK.
    + ma lekką konsystencję,
    + bardzo przyjazny dozownik,
    + dobrze się wchłania,
    + dobrze nawilża,
    + nie zapycha,
    + skóra się po nim nie świeci,
    + ma przyjemny zapach, nie chemiczny.

- jest dość drogi
    - nie robi tego, co zapewnia producent (ja tego u siebie nie zauważyłam - po 1,5 miesiąca stosowania codziennie)

Ogólnie polecam, ale nie można się spodziewać cudów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agadir za czytelną i pomocną recenzję?
  • niby ładnie nawilża i pachnie, ale gdzie to działanie... ?
  • Kosmetyk ten zakupiłam jako wzmocnienie kuracji kwasami, zachęcona dodatkowo sugestią kosmetyczki.

Niewątpliwym plusem jest bardzo ładny zapach, lekka formuła i samo nawilżenie cery po jego zastosowaniu. Nie zapchał mnie ani nie podrażnił i rzeczywiście troszkę wygładził cerę.

Niestety krem obiecuje również oczyszczenie, złuszczenie, wyrównanie kolorytu, a ja przez 3 miesiące stosowania go żadnych takich efektów nie zauważyłam.
    Początkowo myślałam że potrzebuje więcej czasu, więc uparcie i cierpliwie wklepywałam go przez kolejne wieczory (a czasami i rano). Niestety oczyszczenia jak nie było tak nie ma, a zamiast tego miejscami pojawiały mi się bolące gule :/
    Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić *kotek* za czytelną i pomocną recenzję?
  • drogi, nie nawilża i szczypie
  • Kupiłam ten produkt po namowach mojej kochanej kosmetyczki by spróbować czegoś z kwasami czy moja skóra je lubi. Oj nie nie lubi.

Plusy:
    -ładne opakowanie
    -konsystencja
    -skład

Minusy:
    -mnie okropnie piekło i czasami plami mi wyskakiwały na twarzy a używałam tylko na noc! gdyż produktów z kwasami nie powinno się używać jak świeci mocno słońce można dostać okropnych plam -choć podobno kwas migdałowy można ale jak widać nawet blask księżyca mi zaszkodził
    -cena ja dałam 60 zł i płakałam potem nawet do ramion trochę zużyłam
    -nie wyrównał kolorytu
    ogólnie nic nie zrobił. Nivea tak samo by mi pomógł.

Chcesz pochwalić paulinkagitarzystka za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • Mam cerę mieszaną ( błyszczącą się w strefie T i suchą na policzkach). Kosmetyczka mi doradzała wiele razy ten krem ( jako kontynuacja jej zabiegów z kwasem migdałowym) i po pewnym czasie się skusiłam .

Plusy

+ twarz się nie błyszczy
    + nie zapycha

Minusy ( niestety jest ich znacznie więcej )

- nie zauważyłam jakiegokolwiek działania, które zmniejszyłoby widoczność porów ( praktycznie nie ma różnicy czy taki krem czy dla dzieci..)
    - baaardzo wysusza !
    - po pewnym czasie od suchej skóry zaczęły mi wychodzić krostki, a miałam dość ładną buźkę
    - no i porobiły się zmarszczki.. ( przynajmniej skóra wygląda na zmęczoną tym mazidłem)
    - zapach dla mnie niezbyt przyjemny ( kwestia gustu)
    - cena - dałam chyba 64 zł za coś co nadaje się do pięt

NIE POLECAM :/

Chcesz pochwalić Balba[: za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • zwyczajny krem
  • Namówiona przez swoją kosmetyczkę, po kuracji kwasami kupiłam (zgodnie z opinią) "profesjonalny" krem. Jeśli chodzi o mnie jest to najbardziej zwyczajny krem z jakim miałam styczność. Nie mogę go nawet zakwaliwikować do "dermo-kosmetyku" ponieważ krem jest tak zwyczajny pierwszy lepszy produkt. Nie spełnił żadnej z obietnic. Pozostawiłam jedną gwiazdkę gdyż nie zrobił mi żadnej krzywdy. Podsumowując : (przy skórze bardzo wymagającej, suchej, atopowej i skłonnej do uczuleń) produkt bardzo lekki, wchłania się w sekundę... i w zasadzie to tyle. Czekam gdy wreszcie się skończy początkowo używałam go regularnie, każdego dnia, gdy zauważyłam, że nie spełnia żadnych z moich wymagań używam go "gdy sobie przypomnę" głównie na szyję i dekolt ponieważ na skórę twarzy wolę inne kosmetyki - ten się nie sprawdza. Nie polecam do skóry bardzo suchej, problemowej, naczynkowej. W mojej opinii ten krem nie robi nic...

Ilość zużytych opakowań: z niecierpliwością kończę 1-wsze opakowanie

Chcesz pochwalić Veba za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Zalety:
    -wygładza skórę
    -ujędrnia i uelastycznia
    -spłyca "kratery"potrądzikowe
    -spowalnia proces powstawania nowych krost
    -trochę ogranicza wydzielanie sebum
    -nie zapycha
    -powoduje zanik czarnych końcówek wągrów
    -spłyca zmarszczki
    -robi dokładnie to co obiecuje producent
    -cudowny , świeży i pobudzający zapach
    -miła , lekka konsystencja

Wady:
    -mała wydajność , mnie szybko sie kończy bo go lubię i nie oszczędzam
    -trochę wygórowana cena (dla mnie 30 zł byoby ok)

Chcesz pochwalić agamalinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Uratował mi cerę
  • Nie sądziłam, że ten krem zdziała takie cuda. Dzięki niemu moja cera wróciła do normalności, pozbyłam się wyprysków i innych zmian na mojej skórze. Na prawdę jestem wniebowzięta

Plusy:
    + zwalcza wypryski/trądzik
    + niweluje zaczerwienienia
    + wygładza
    + zmniejsza wydzielanie sebum
    + higieniczna pompka
    +wydajny
    + przyjemna konsystencja
    + szybko się wchłania

Minusy
    - odstawienie kremu powoduje pojawienie się problemów na nowo, nie w takim samym stopniu ale jednak
    - zapach jest łagodny, jednak mógłby być nieco przyjemniejszy

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie polecam
  • Mam skłonność do cery tadzikowej. Poleciła mi ten kosmetyk pani dermatolog. Na początku nic się nie działo. Stosowany wieczorem lekko szczypał. Popewnym okresie zaczęło mnie wysypywać, więc musiałam odstawić.

Cena nie odpowiada kosmetykowi.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić miii18 za czytelną i pomocną recenzję?