W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Timotei, G喚boki Br您, Szampon do w這s闚 br您owych z ekstraktem z henny (nowa wersja)

Zg豉szaj帷a osoba: Inkarnatka

Szampon do wszystkich odcieni br您owych w這s闚. Sk豉da si w 100% z naturalnych ekstrakt闚 z li軼i henny i olejku arganowego. Li軼ie egipskiej henny s naturalnym czynnikiem przyciemniaj帷ym w這sy, a jednocze郾ie wzmacniaj je i od篡wiaj. Organiczny olejek arganowy z Maroko piel璕nuje i nadaje po造sk ciemnym w這som.

Cena: ok. 8,50z / 400ml
/s/

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Super
  • Szkoda, 瞠 nigdzie ju ich nie ma ;( Kiedy by wsz璠zie. Konsystencja g瘰ta, z takimi jakby kryszta趾ami, du穎 piany i ten zapach mmm. By bardzo wydajny, troch szamponu zapewnia這 umycie ca貫j g這wy. Kolor (ciemny) by pe貫n g喚bi i wypiel璕nowany.

U篡wam tego produktu od: wiele lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: wiele

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali demz za czyteln i pomocn recenzj?
  • M鎩 ulubiony.
  • M鎩 numer 1 je瞠li chodzi o szampony.

+ ob喚dny zapach,
    + dobrze oczyszcza,
    + w這sy zachowuj 鈍ie穎嗆 d逝瞠j, ni przy innych szamponach,
    + podkre郵a/pog喚bia kolor,
    + w這sy 豉two si rozczesuj, nie ma z nimi 瘸dnego problemu.

- bardzo ci篹ko go dosta.

U篡wam tego produktu od: kilku lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: du穎

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali anza89 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie najgorszy.
  • PLUSY:
    -dobrze si sprawdza przy codziennej piel璕nacji w這s闚
    -nie obci捫a w這s闚

MINUSY:
    -brak wyra幡ego efektu, je瞠li chodzi o dodatek henny

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Hakunamatataaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie, nie , nie !
  • Okropny !
    Moje w這sy sta造 si nijakie.
    Po pierwsze mam w這sy lekko kr璚once si a szampon spowodowa, 瞠 straci造 sw鎩 naturalny skr皻 oraz sucho嗆 sk鏎y na g這wie. Kiedy mia豉m go ale 瞠 zmieniono opakowanie my郵a豉m o innym efekcie. Niestety pomyli豉m si .

******************************************************
    Dlatego tyle tych nowo軼i w鈔鏚 kosmetyk闚 a inne opakowanie. Napisa " New" ," Nowa frmu豉" to tylko trik marketingowy. Nie dajcie si nabra !!!
    ******************************************************

U篡wam tego produktu od: kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 sztuka ale p馧 butelki i odstawi豉m

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Lolllkkkaaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry raz na jaki czas
  • Kupi豉m kilka miesi璚y temu ten szampon, wspominaj帷 pozytywnie jeszcze starsz wersj, kt鏎 kiedy u篡wa豉m. Przede wszystkim, w szamponie na uwag zas逝guje zapach - ciep造, orientalny, z lekko korzenn nut.

Plusy:
    - przyjemny zapach
    - dobrze oczyszcza
    - per這wo/brokatowo - br您owy kolorek szamponu
    - cena (mo積a kupi du瞠 opakowanie za 5 z)

Minusy:
    - wspomnia豉m, 瞠 szampon dobrze oczyszcza sk鏎 g這wy i w這sy, jednak jak dla mnie to oczyszczanie jest zbyt inwazyjne - szampon pieni si bardzo mocno (w por闚naniu do innych szampon闚 jakich u篡wa豉m) i na d逝窺z met wysusza sk鏎 g這wy.
    - w這sy s lekko obci捫one i szybciej zaczynaj si przet逝szcza (nie jako mocno, ale nie s tak puszyste jak podczas stosowania szampon闚 o l瞠jszej formule)

Podsumowuj帷, u篡wam tego szamponu g堯wnie ze wzgl璠u na jego specyficzny zapach. Wol go jednak stosowa od czasu do czasu, 瞠by za mocno nie wysuszy sk鏎y g這wy i nie obci捫a w這s闚.

U篡wam tego produktu od: ok. 2-3 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali mychaa_88 za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo fajny
  • szampon ma swietny zapach, bardzo mi przypadl do gustu, ma fajna konsystencje ani za rzadka ani za gesta, naladowany brokatem? fajnie
    najwazniejsze, ze dobrze myje wlosy, nie mam po nim podraznionej skory glowy, nie wysusza wlosow, sa mieciutkie a co najwazniejsze nie placze ich ani w czasie mycia jak rowniez potem przy rozczesywaniu, dla mnie fajny szmpon, kupilam za funta niestety nigdzie nie moge go znalesc w UK, a szkoda bo naprawde dobry produkt, chociaz wiem ze marka timotei zmienila opakowania, moze znajde ten szmpon w nowszej wersji
    polecam

U篡wam tego produktu od: miesiaca?
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: koncze poierwsze opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali zazwi27 za czyteln i pomocn recenzj?
  • potwornie podra積ia sk鏎 g這wy
  • Co z tego, 瞠 豉dnie myje, 瞠 w這sy nie s obci捫one, 瞠 jest tani i 豉dnie si pieni?
    Wywola u mnie potwornie uczulenie, s帷z帷e si stany zapalne na sk鏎ze g這wy. Do leczenia sterydami z kwasem salicylowym.
    Nie polecam nikomu.

U篡wam tego produktu od: do嗆 dawna
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa ma貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Niedomknieteokno za czyteln i pomocn recenzj?
  • m鎩 faworyt do w這s闚 br您owych!
  • Bardzo ludzie ten szampon, jeden z nielicznych kt鏎e s dostepne do br您owych w這s闚 i to jeszcze w bardzo korzystnej cenie
    +wspania造 zapach- uwielbiam!<3
    +bardzo dobrze sie do nak豉da, 豉dnie si pieni
    +baardzo wydajny
    +w這sy po nim maj 郵iczny po造sk
    +niedrogi

-bardzo szybko ko鎍zy si na stanie w drogeriach
    -timotei w ramach ulepszenia serii wycofa go z produkcji zast瘼uj帷 nowym opakowaniem przez co ci瞛ko go wy豉pac bez dokladnego czytania etykiety

U篡wam tego produktu od: baaardzo dawna
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilkana軼ie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali joangreen za czyteln i pomocn recenzj?
  • zdecydowanie odradzam!
  • Recenzja b璠zie kr鏒ka: odradzam,a wr璚z przestrzegam przed tym szamponem!

Kiedy u篡wa豉m tej pierwszej, starej wersji i by豉m zachwycona w這sy by造 豉dne, szampon pi瘯nie wyci庵a br您,a ta wersja to jaki koszmar!!
    G堯wnym zarzutem jest to,瞠 bardzo obci捫a w這sy...

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali brunetteblend za czyteln i pomocn recenzj?
  • Zdecydowanie nie.
  • Moja opinia b璠zie wyj徠kowo kr鏒ka, poniewa ten szampon z moj SK紑 GΜWY poczyni jedn wielk tragedi. Skorupa, 逝pie, jakie dziwne strupy. Co ohydnego. Do tej pory (a min窸o ju par miesi璚y odk康 go stosowa豉m) szukam szamponu, kt鏎y poprawi stan mojej sk鏎y g這wy.

U篡wam tego produktu od: ju nie u篡wam
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 zacz皻e...

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali jackdaniels666 za czyteln i pomocn recenzj?
  • swietny gdyby po dluzszym stosowaniu nie obciazal
  • Mam dziwne uczucia, poniewaz na poczatku stosowania szamponu jest wszytsko OK. Jednak po pozniejszym stosowaniu, wlosy sa obciazone - i tak jest z kazdym nowym opakowaniem. Jednak zawsze do niego wracam.

Odejmuje gwiazdke za to obciazenie i pol bo konsystencja tez sie zmienia z czasem. Mimo szybkiego zuzycia opakowania. Chyba jednak zaczne go przelewac..U篡wam tego produktu od: rokuIlo嗆 zu篡tych opakowa: 2 cale

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali serduszko111 za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Zawsze do niego wracam
  • U篡wam go na przemiennie od wielu lat.

Nadaj pi瘯ny wyrazisty blask moim brazowym w這som.

ζdnie oczyszcza nie podra積ia.

Uwielbiam jego specyficzny zapach.

No i super cena na promocji tylko 5 z du瞠 opakowanie 400 ml

U篡wam tego produktu od: 2009
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 5 sztuk

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali aya90 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Cudo ; D
  • Bez r騜nicy czy stara czy nowa wersja. Obydwie cudowne.

Gdy przesta豉m stosowa dzieci璚e szampony, to w wieku lat 7 zacz窸am stosowa timotei. Do okresu dojrzewania by這 okej, pokazywa mi si 逝pie gdy zmieni豉m na fructisa.

Obecnie zmieniam szampon co 3-4 miesi璚y. Raz nivea, a raz w豉郾ie timotei. Zawsze wracam do tego szamponu. Pi瘯ny zapach. Dobrze si pieni. I Idealnie podkre郵a kolor w這s闚. W lecie by豉m przewra磧iwiona, 瞠 moje w這sy ja郾iej. Zastosowa豉m od篡wk z elseve na ochron w這s闚, po czym: Ej, mo瞠 ponownie timotei? Kolor powr鏂i do swojego standardu a nawet jest jeszcze pi瘯niejszy.
    ; )U篡wam tego produktu od: wiele latIlo嗆 zu篡tych opakowa: +10

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali FireWire za czyteln i pomocn recenzj?
  • Ca趾iem ciekawy produkt
  • Po tym szamponie zmieni si m鎩 naturalny (!) kolor w這s闚.Zu篡豉m jedn ca陰 butelk i generalnie m鎩 ciemny br您 zamieni si ciemny kasztan z rudymi refleksami. Szczerze m闚i帷 nie wiem, co o tym s康zi. Z jednej strony kolor wyszed taki nie m鎩, ca豉 moja rodzina ma (albo mia豉) ciemne w這sy, a ja tu si zrobi豉m jaka ruda, a z drugiej wysz這 to ca趾iem naturalnie i... uroczo taka niespodzianka, kt鏎a niestety nie wszystkim mo瞠 si spodoba.
    Pomijaj帷 t histori, w這sy po umyciu 豉dnie pachn (ale kr鏒ko), b造szcz si i s mi瘯kie w dotyku.

U篡wam tego produktu od: 1,5 miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 butelka

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali muhensky za czyteln i pomocn recenzj?
  • M鎩 typ
  • Szampon z henn Timotei kupi豉m po raz pierwszy jakies 4 lata temu, bo wycofali m鎩 ukochany szampon z bambusem i mas貫m shea z tej samej firmy. Jak si okaza這, ten okaza si by r闚nie dobry.

Jak ka盥y szampon Timotei ma dobr konsystencj, kt鏎a nie 'ucieka', nie leje si przez palce. Ma bardzo mi造, delikatny zapach. Mam wra瞠nie, 瞠 poprzednia jego wersja pachnia豉 intensywniej.

Jest bardzo wydajny - wystarczy ma豉 ilos na umycie d逝gich w這s闚. Pieni si doskonale, 豉two si te sp逝kuje.

Nie podra積ia sk鏎y g這wy, a swietnie odswie瘸. W這sy s po nim mi瘯kie, takie 'lej帷e', dobrze si rozczesuj. Szampon nie obci捫a w這s闚 nic a nic, sprawia, 瞠 s lekkie i dobrze si uk豉daj.

Je瞠li chodzi o te refleksy to przez 4 lata u篡wania tego szamponu nic nie zawuwa篡豉m. Jednak gdy p騧niej zmieni豉m szampon na inny, a teraz wr鏂i豉m do Timotei zawuwa篡豉m r騜nic. Faktycznie, produkt nadaje w這som blask i subtelnie je rozswietla.

Szampon Timotei z henn serdecznie polecam ka盥emu, bo jest dost瘼ny wsz璠zie, stosunkowo tani, bardzo wydajny i robi to, o czym zapewnia producent.

U篡wam tego produktu od: 4 lat z przerwami
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilkanacie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Smyrek za czyteln i pomocn recenzj?
  • Uzywany od lat
  • Szamponu uzywam od kilku lat .W mojej lazience gosci dosc czesto gdyz jest uzywany przez domownikow

Plusy:

-przyjemny zapach
    -konsystencja z brokatem
    -dobrze oczystrza
    -zauwazylam poglebienie koloru
    -wydajny
    -nie powoduje lupiezu
    -nie powoduje swedzenia glowy
    -niska cena

Minusy:

-wysusza wlosy
    -wlosy nie sa po nim sypkie
    -obciaza wlosy

Napewno do niego nie powroceU篡wam tego produktu od: kilka latIlo嗆 zu篡tych opakowa: wiele

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Koks17 za czyteln i pomocn recenzj?
  • spoko
  • bardzo fajny szampon nie zawieraj帷y paraben闚. Nie zauwa篡豉m pog喚bienie koloru, ale u篡wam go nieregularnie, na zmian z dwoma innymi szamponami. Dobrze si pieni i 豉dnie pachnie. R闚nie cena przemawia na jego korzy嗆. W這sy po nim s g豉dkie i mi貫 w dotyku

U篡wam tego produktu od: 3 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali my_blue_eyes za czyteln i pomocn recenzj?
  • Plus tylko za zapach
  • + W pierwszej kolejno軼i cudowny, d逝go utrzymuj帷y si zapach, od kt鏎ego si chyba uzale積i豉m.
    + W drugiej kolejno軼i cena, bo jest raczej tani jak wszystkie szampony Timotei zreszt.
    + 安ietna konsystencja, fajne drobinki po造skuj帷e - mi這 si go u篡wa.
    + W這sy s po nim miekkie, b造szcz帷e i mi貫 w dotyku.

+/- Myje dobrze, ale szczerze powiedziawszy nie spotka豉m si z szamponem, kt鏎y nie my豚y w這s闚. Spe軟ia pod tym wzgl璠em swoj funkcj.

- Mam w這sy z tendecnj do przet逝szczania si i mia豉m wra瞠nie, 瞠 po nim w這sy jeszcze bardziej mi si przet逝szczaj.
    - Nie pog喚bia koloru, ale od pocz徠ku w to nie wierzy豉m.

Raczej nie kupi ze wzgl璠u na to, 瞠 nie przed逝瘸 lecz skraca 鈍ie穎嗆 moich w這s闚. Je郵i si kiedy na niego skusz to tylko i wy陰cznie ze wzgl璠u na zapach

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Ondiine za czyteln i pomocn recenzj?
  • Arganowa lwia grzywa
  • Szampon przyjemny pod ka盥ym wzgl璠em.
    Pi瘯nie pachnie, zmys這wo nawet, powiedzia豉bym.
    Konsystencja znakomita, taka, jak lubi - kremowa, nie przecieka przez palce. I co najwa積iejsze - ju ma豉 ilo嗆 wystarczy, aby aksamitn pian pokry prawie ca貫 w這sy, a to uwielbiam.
    Mycie to sama przyjemno嗆, czasem nawet nie mog豉m si doczeka, kiedy zn闚 go u篡j ;D

By豉m ciekawa, jak zareaguj moje w這sy, kt鏎e musz my codziennie, na szampon maj帷y w sk豉dzie olejek arganowy.
    Spotka這 mnie wielkie zaskoczenie - w這sy by造 g豉dkie, spr篹yste, cudownie mi瘯kie i bajecznie pachn帷e. Nie przet逝szcza造 si bardziej, a tego si obawia豉m. Po myciu mia豉m w這sy puszyste i czu豉m, 瞠 mam na g這wie dos這wnie burz.

Odj窸am p馧 gwiazdki za to, 瞠 nie przyciemni jako widocznie w這s闚. Ale nie uznaj tego za wielk wad, bo zu篡豉m dopiero jedno opakowanie, a i kupi豉m go jedynie z czystej ciekawo軼i.

U篡wam tego produktu od: 2011 r.
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Jedno ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Pjerniczek za czyteln i pomocn recenzj?
  • I gdzie to poglebienie koloru?
  • Pierwszym opakowaniem bylam zachwycona, niestety przy klejnym efekt fatalny - byc moze moje wlosy jakos sie przyzwyczaily, a byc moze zmieniono cos w recepturze.
    Niestety minusy:
    -wysusza w這sy, sa szorstkie i pozbawione gladkosci
    - wydobywa z moich farbowanych na jasny braz wlosow zolte refleksy, za co ma najwiekszy minus
    - nie przyciemnia koloru

Plusem jest konsystencja i zapach. I cena

Ale niestety to za malo - bede szukala innych produktow do brazowych wlosow.

U篡wam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 srednie (250 ml)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali strussia za czyteln i pomocn recenzj?
  • S豉bo
  • Specjalizacja szamponu-przyciemnienie, podkreslenie koloru wlosow-nie zostala spelniona.

Inne minusy:
    ♥s豉be oczyszczenie,
    ♥trzeba wiele razy nak豉da na g這w,
    ♥obci捫a moje cienkie wlosy

Plusy:
    ♥zapach!! kocham go!!

Moj typ wlosow:przetluszczajace sie, cienkie ale z objetoscia.
    U篡wam tego produktu od: nie wiem
    lo嗆 zu篡tych opakowa: 1 zwykle opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali domi102s za czyteln i pomocn recenzj?
  • nie
  • plusy:
    +przyciemni mi w這sy
    +dobrze si sp逝kuje
    +cena
    + wydajny

minusy:
    -zapach- zawiera jaki sk豉dnik, kt鏎y bardzo mnie dra積i
    -konsystencja taka brokatowa i dziwna
    -nie mog豉m po nim ogarn望 w這s闚
    -obi捫a w這sy
    -musia豉m u篡waj帷 go cz瘰ciej my w這sy

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno 250ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Ala=) za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry szampon
  • Szampon okaza si trafionym zakupem:

- dobrze myje w這sy,
    - 豉dnie pachnie,
    - ma dobr konsystencj,
    - w這sy 豉dnie si po nim uk豉daj.

Je郵i chodzi o kolor, to czasem mam wra瞠nie, 瞠 jest jaki bardziej intensywny, ale pewnie to si豉 sugestii

Ostatnio moim w這som i sk鏎ze g這wy zrobi豉m wiele z貫go, szukaj帷 dobrego szamponu. Na razie pozostan wi璚 przy tym

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali a_mika za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo dobry od lat
  • Niedawno mia豉m kr鏒k przygod z myciem w這s闚 od篡wk ale postanowi豉m wr鏂i do tradycyjnych sposob闚 dbania o w這sy U篡wa豉m kiedy tego szamponu, zapami皻a豉m 瞠 豉dnie pachnia. Tak jest do teraz, zapach i kolor r騜ni go od innych. Do tego dochodzi fakt 瞠 po u篡ciu w這sy s mi瘯kie i 豉two si rozczesuj. Czego wi璚ej chcie od drogeryjnego szamponu. Pog喚bienia br您owego odcienia nie pami皻am. Ot taki chwyt reklamowy i nawet je郵i nie dzia豉 to szampon kupi ponownie.

U篡wam tego produktu od: kilka lat temu i teraz
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 x 400 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Magdalenja za czyteln i pomocn recenzj?
  • najlepszy szampon jaki mia豉m
  • +zapach
    +konsynstencja szamponu, nie jest bardzo lej帷y
    +w這sy po nim s od鈍ie穎ne, czyste, puszyste
    +henna sprawia 瞠 w這sy nabieraj 豉dnego br您owego blasku (przy d逝gim, regularnym stosowaniu)
    +w這sy nie przet逝szczaj sie tak szybko
    + typowo babki plus- 郵icznie mieni帷e si drobinki w szamponie

-niezbyt por璚zne opakowanie

Szampon najlepszy ze wszystkich jakie mia豉m, od czasu do czasu go zmieniam na cos innego ale zawsze do niego wracam

U篡wam tego produktu od: 2 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: du穎, okolo 10

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali iza0931 za czyteln i pomocn recenzj?

• W wybranej kategorii nie zg這szono 瘸dnego nowego kosmetyku w przeci庵u ostatnich 30 dni.