W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Timotei, G喚boki Br您, Szampon do w這s闚 br您owych z ekstraktem z henny (nowa wersja)

Zg豉szaj帷a osoba: Inkarnatka

Szampon do wszystkich odcieni br您owych w這s闚. Sk豉da si w 100% z naturalnych ekstrakt闚 z li軼i henny i olejku arganowego. Li軼ie egipskiej henny s naturalnym czynnikiem przyciemniaj帷ym w這sy, a jednocze郾ie wzmacniaj je i od篡wiaj. Organiczny olejek arganowy z Maroko piel璕nuje i nadaje po造sk ciemnym w這som.

Cena: ok. 8,50z / 400ml
/s/

• U篡tkownik
    Chwalona: 22 raz(y)
  • Super
  • Szkoda, 瞠 nigdzie ju ich nie ma ;( Kiedy by wsz璠zie. Konsystencja g瘰ta, z takimi jakby kryszta趾ami, du穎 piany i ten zapach mmm. By bardzo wydajny, troch szamponu zapewnia這 umycie ca貫j g這wy. Kolor (ciemny) by pe貫n g喚bi i wypiel璕nowany.

U篡wam tego produktu od: wiele lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: wiele

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali demz za czyteln i pomocn recenzj?
  • M鎩 ulubiony.
  • M鎩 numer 1 je瞠li chodzi o szampony.

+ ob喚dny zapach,
    + dobrze oczyszcza,
    + w這sy zachowuj 鈍ie穎嗆 d逝瞠j, ni przy innych szamponach,
    + podkre郵a/pog喚bia kolor,
    + w這sy 豉two si rozczesuj, nie ma z nimi 瘸dnego problemu.

- bardzo ci篹ko go dosta.

U篡wam tego produktu od: kilku lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: du穎

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali anza89 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie najgorszy.
  • PLUSY:
    -dobrze si sprawdza przy codziennej piel璕nacji w這s闚
    -nie obci捫a w這s闚

MINUSY:
    -brak wyra幡ego efektu, je瞠li chodzi o dodatek henny

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Hakunamatataaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie, nie , nie !
  • Okropny !
    Moje w這sy sta造 si nijakie.
    Po pierwsze mam w這sy lekko kr璚once si a szampon spowodowa, 瞠 straci造 sw鎩 naturalny skr皻 oraz sucho嗆 sk鏎y na g這wie. Kiedy mia豉m go ale 瞠 zmieniono opakowanie my郵a豉m o innym efekcie. Niestety pomyli豉m si .

******************************************************
    Dlatego tyle tych nowo軼i w鈔鏚 kosmetyk闚 a inne opakowanie. Napisa " New" ," Nowa frmu豉" to tylko trik marketingowy. Nie dajcie si nabra !!!
    ******************************************************

U篡wam tego produktu od: kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 sztuka ale p馧 butelki i odstawi豉m

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Lolllkkkaaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry raz na jaki czas
  • Kupi豉m kilka miesi璚y temu ten szampon, wspominaj帷 pozytywnie jeszcze starsz wersj, kt鏎 kiedy u篡wa豉m. Przede wszystkim, w szamponie na uwag zas逝guje zapach - ciep造, orientalny, z lekko korzenn nut.

Plusy:
    - przyjemny zapach
    - dobrze oczyszcza
    - per這wo/brokatowo - br您owy kolorek szamponu
    - cena (mo積a kupi du瞠 opakowanie za 5 z)

Minusy:
    - wspomnia豉m, 瞠 szampon dobrze oczyszcza sk鏎 g這wy i w這sy, jednak jak dla mnie to oczyszczanie jest zbyt inwazyjne - szampon pieni si bardzo mocno (w por闚naniu do innych szampon闚 jakich u篡wa豉m) i na d逝窺z met wysusza sk鏎 g這wy.
    - w這sy s lekko obci捫one i szybciej zaczynaj si przet逝szcza (nie jako mocno, ale nie s tak puszyste jak podczas stosowania szampon闚 o l瞠jszej formule)

Podsumowuj帷, u篡wam tego szamponu g堯wnie ze wzgl璠u na jego specyficzny zapach. Wol go jednak stosowa od czasu do czasu, 瞠by za mocno nie wysuszy sk鏎y g這wy i nie obci捫a w這s闚.

U篡wam tego produktu od: ok. 2-3 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali mychaa_88 za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo fajny
  • szampon ma swietny zapach, bardzo mi przypadl do gustu, ma fajna konsystencje ani za rzadka ani za gesta, naladowany brokatem? fajnie
    najwazniejsze, ze dobrze myje wlosy, nie mam po nim podraznionej skory glowy, nie wysusza wlosow, sa mieciutkie a co najwazniejsze nie placze ich ani w czasie mycia jak rowniez potem przy rozczesywaniu, dla mnie fajny szmpon, kupilam za funta niestety nigdzie nie moge go znalesc w UK, a szkoda bo naprawde dobry produkt, chociaz wiem ze marka timotei zmienila opakowania, moze znajde ten szmpon w nowszej wersji
    polecam

U篡wam tego produktu od: miesiaca?
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: koncze poierwsze opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali zazwi27 za czyteln i pomocn recenzj?
  • potwornie podra積ia sk鏎 g這wy
  • Co z tego, 瞠 豉dnie myje, 瞠 w這sy nie s obci捫one, 瞠 jest tani i 豉dnie si pieni?
    Wywola u mnie potwornie uczulenie, s帷z帷e si stany zapalne na sk鏎ze g這wy. Do leczenia sterydami z kwasem salicylowym.
    Nie polecam nikomu.

U篡wam tego produktu od: do嗆 dawna
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa ma貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Niedomknieteokno za czyteln i pomocn recenzj?
  • m鎩 faworyt do w這s闚 br您owych!
  • Bardzo ludzie ten szampon, jeden z nielicznych kt鏎e s dostepne do br您owych w這s闚 i to jeszcze w bardzo korzystnej cenie
    +wspania造 zapach- uwielbiam!<3
    +bardzo dobrze sie do nak豉da, 豉dnie si pieni
    +baardzo wydajny
    +w這sy po nim maj 郵iczny po造sk
    +niedrogi

-bardzo szybko ko鎍zy si na stanie w drogeriach
    -timotei w ramach ulepszenia serii wycofa go z produkcji zast瘼uj帷 nowym opakowaniem przez co ci瞛ko go wy豉pac bez dokladnego czytania etykiety

U篡wam tego produktu od: baaardzo dawna
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilkana軼ie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali joangreen za czyteln i pomocn recenzj?
  • zdecydowanie odradzam!
  • Recenzja b璠zie kr鏒ka: odradzam,a wr璚z przestrzegam przed tym szamponem!

Kiedy u篡wa豉m tej pierwszej, starej wersji i by豉m zachwycona w這sy by造 豉dne, szampon pi瘯nie wyci庵a br您,a ta wersja to jaki koszmar!!
    G堯wnym zarzutem jest to,瞠 bardzo obci捫a w這sy...

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali brunetteblend za czyteln i pomocn recenzj?
  • Zdecydowanie nie.
  • Moja opinia b璠zie wyj徠kowo kr鏒ka, poniewa ten szampon z moj SK紑 GΜWY poczyni jedn wielk tragedi. Skorupa, 逝pie, jakie dziwne strupy. Co ohydnego. Do tej pory (a min窸o ju par miesi璚y odk康 go stosowa豉m) szukam szamponu, kt鏎y poprawi stan mojej sk鏎y g這wy.

U篡wam tego produktu od: ju nie u篡wam
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 zacz皻e...

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali jackdaniels666 za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij