L`Biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające (stara wersja)

Powiększ L`Biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Chardon

Biovax A+E Serum Wzmacniające to prawdziwy zastrzyk witaminowy dla Twoich włosów. Receptura preparatu stworzona została na bazie witamin A i E, będących źródłem młodości i witalności.
A+E Serum Wzmacniające:
- Odżywia zniszczone partie włosów.
- Zmniejsza ich łamliwość.
- Nadaje włosom naturalny połysk i gładkość.
- Hamuje rozdwajanie końcówek.
- Wzmacnia naturalną barierę ochronną włosa.

Skład: Cyclomethicone, Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Amodimethicone, Phenyl Trimethicone, Isohexadecane (and)Polyisobutane, Parfum, Isopropyl Myristate, Glicyne Soja (Soybean) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Linoleic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Geraniol.

/s/

• Szału nie ma
  • Zalety:
    - przyjemny zapach
    - mała, wygodna buteleczka
    - fajna konsystencja

Wady:
    - cena
    - mam rozdwojone końcówki i serum sobie z nimi nie poradziło

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić paulinka192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre uzupełnienie pielęgnacji włosów
  • + Produkt spisuje się jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji włosów;
    + Ma ładny, delikatny zapach;
    + Lekka konsystencja;
    + Już jedna kropla wystarczy, by ułatwić rozczesanie włosów po umyciu = wydajność

- Wysoka cena;
    - Małe opakowanie

Używam tego produktu od: Miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tuchen za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre ale nie wydajne serum
  • Bardzo fajne serum do wlosow, jedyna rzecz do ktorej mam zastrzenie to fakt ze za 10zl za 15ml mozna kupic duzo fajniejsze produkty. Polecam jedwab firmy CHI tak samo wydajny ale stosunek ceny do ilosci jest duzo korzystniejszy.
    Plusy:
    - nie przetluszcza/ obciaza wlosow
    -opakowanie mozna zabrac ze soba do torebki by moc zdyscyplinowac czupryne w mig
    -zapach nie jest zly ale moze sie podobac
    - fajny sklad, poprawia kondycje wlosow i chroni je przed uszkodzeniami
    -ulatwia rozczesywanie

minusy:
    - stosunek ceny do ilosci produktu w opakowaniu, tym bardziej ze takich serum w przyjaznym skladzie jest w sklepach jak na lekarstwo

Używam tego produktu od: nie pamiatam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karozem za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo !
  • Jedyny specyfik dzięki, któremu moje końce są zawsze zabezpieczone i się nie rozdwajają

+ładny zapach
    +przyjemna buteleczka
    +miła konsystencja
    +działa cuda z odstającymi włoskami (pomaga je okiełznać)
    +hamuje rozdwajanie końcówek
    +zabezpiecza

- jedyny minus to cena, bo jest go dosyć mało , ale często są promocje

Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 4

Chcesz pochwalić wuuchtawiarytej za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic ciekawego
  • Poza ładnym zapachem ( przypomina mi dawny timotei z henną do włosów brązowych) nie zauważyłam wzmocnienia włosów, pomimo, że moje włosy nie potrzebują bardzo intensywnej regeneracji. Produkt lekko wygładzał włosy jeżeli był użyty w małej ilości w przeciwnym razie może przetłuszczać włosy. Nie polecam posiadaczkom cienkich włosów o małej objętości bo będą wyglądać na bardziej przyklapnięte.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy i podziękowałam

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Kolejny produkt marki Biovax, który totalnie mnie rozczarował. Serum jest zwykłym natłuszczaczem, nie jest absultnie zastrzykiem witamin dla włosów. Nie wzmacnia włosów, ani ich nie zabezpiecza przed utratą wody, włosy są bardzo przetłuszczone po jej używaniu!

Chcesz pochwalić EV_A za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo dobrze zabezpiecza końcówki zwłaszcza że ciężko znaleźć naprawde dobry produkt który ich nie spuszy. To dla mnie największy plus bo głównie o to mi chodziło, ale ma też inne zalety, włosy pięknie się po nim błyszczą, ułatwia rozczesywanie i mimo tego że wcale sobie go nie żałuje to nie obciąża włosów a wręcz przeciwnie bo ładnie je dociąża w przypadku moich suchych i wiecznie spuszonych włosów. Polecam z czysty sumieniem.
    Jedyny mały minusik za cenę chodziaż to też zależy od apteki czy sklepu gdzie kupujemy, ja spotkałam się z różnicą cen 7 zł!

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakie pierwszego

Chcesz pochwalić aneczkaa736 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Miałam bardzo zniszczone włosy i pomimo iż są one przetłuszczające to końce były bardzo suche. dzięki tej odzywce na nowo odzyskały blask, stały się mocniejsze, mniej rozdwojone, miękkie w dotyku oraz gładsze. Mam problem żeby go kupić w sklepie na jakiejś promocji, ale będę szukać. Naprawdę jest to jedna z lepszych odżywek.

Chcesz pochwalić paula8216 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Małe cudeńko
  • Uratował moje końcówki przed destrukcją.Po jakimś czasie używania przestały się rozdwajać zupełnie

Kolejne plusy to opakowanie,cena i przyjemny zapach.

Zdradziłam go z olejem arganowym z Alverde ale pora wrócić do tego cudotwórcy

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić emizuki26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo zadowalające
  • Co tu dużo mówić,produkt spełnia swoje zadanie,wzmacnia końcówki,na pewno głęboko je nawilża,mogłabym się pokusić nawet o to,że delikatnie poprawił ich stan,nie tylko zabezpieczył ?

Serum genialne lecz jest go trochę za mało jak za taką cenę,u mnie w mieście kosztuje 14 zł,a jest go tylko 15 ml tym gorzej,że produkt nie jest zbyt wydajny,przy używaniu co 2-3 dni skończył mi się w 3 tyg. (dlatego odejmuję pół gwiazdki)

Jednak na pewno kupię je jeszcze wiele razy ponieważ nic innego nie pomaga tak moim końcówkom.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić RedDahlia za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • + ładnie pachnie
    +fajna konsystencja
    + nie przetłuszcza włosów
    + ułatwia rozczesywanie
    +nadaje połysk
    + dyscyplinuje włosy ale nie sprawia, że są oklapnięte
    + włosy są miękkie i bardziej gładkie
    + chroni końcówki
    + dobry skład

Mi bardzo pomógł, gdy miałam rozjaśniane włosy.

-cena jak dla mnie trochę wygórowana za taka ilość produktu.

Chcesz pochwalić nylencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Plusy:
    -dostępność
    -odżywia włosy
    -włosy lepiej się rozczesują
    -na głowie nie ma 'siana'
    -nadaje połysk
    -ładnie pachnie
    -wydajny
    -wygodne opakowanie
    -nie obciąża włosów
    -opakowanie
    -poprawia kondycję końcówek

Minusy:
    -cena, jest dużo droższy niż jedwabie

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić Malinka92zgr za czytelną i pomocną recenzję?
  • na końcówki ok
  • Dostałam jako gratis do maski.

Stosowane po każdym myciu na końcówki zabezpiecza je i chroni przed rozdwajaniem. Ładnie pachnie, jest stosunkowo wydajne (mała kropelka starczy, nie robi efektu tłustych strąków na końcówkach. Fajne, zgrabne opakowanie, pompka wydziela odpowiednią ilość serum.

Minusem jest wysoka cena regularna.

Obecnie używam innego produktu w tym samym celu, ale nie wykluczam że kupię go jeszcze raz

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malusienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie cudo
  • Jak już pisałam w innych kwc-mam rozjaśnione włosy,prawie spalone. Tego serum im nie żałuję po każdym myciu,myślałam,że będą się przetłuszczać-nic z tych rzeczy! nawilżone,rozczesane,zregenerowane końcówki. Zapach rewelacja. O wydajności się nie wypowiem,bo jak mówiłam używam go bardzo dużo. Polecam na końcówki zniszczone i wszystkim dziewczynom,które mają przesuszone włosy.

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Chcesz pochwalić jagodka1802 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega produkt!
  • Jedno z najleszych na koncowki.
    Plusy:
    - domyka luski;
    - nie obciaza, nawet jesli sie przesadzi z iloscia;
    - ma WITAMINY;
    - ulatwia rozczesywanie;
    - wygodne opakowanie;
    - cena;
    - wydajnosc;
    - zapach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku (na zmiane z jedwabiem Biovax).
    Ilość zużytych opakowań: ze 4

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • super odżywczy + idealne rozczesywanie
  • to serum jest naprawdę dobre i chociaz wygląda jak wiele tego typu buteleczek na półkach w sklepie (jedwabie, olejki arganowe..) nie ma z nimi nic wspólnego, jest nawet w stanie zastąpić odżywkę - mam bardzo długie włosy i nie jestem w stanie ich rozczesać bez niej - po nałożeniu serum nie miałam z tym problemu.
    Pozatym nie obciąża włosów, właściwie nie jest na nich widoczne, włosy są jednak miękkie i nawilżone.
    Cena troche wyższa niz np. za jedwab ale ponieważ bije go na głowę (też wydajnością) - zdecydowanie jest to jeden z lepszych kosmetyków jakie zdażyło mi się ostatnio testować.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić treize13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnie
  • Nie wiem, czy serum faktycznie wzmacnia włosy i nie wiem, czy jestem w stanie to sprawdzić -stosuję różne preparaty do włosów, które mogą poprawić ich stan a końcówki regularnie obcinam.
    Ale już po pierwszych użyciach zauważyłam, że zdecydowanie bardziej odpowiada mi jedwab w płynie - biovax silk, który nabłyszcza włosy, sprawia, że stają się sprężyste i mniej się puszą. Ten produkt nie widać, aby coś takiego robił.
    Trzeba przyznać, że ładnie pachnie lecz po wysuszeniu włosów już nie wyczuwam tego zapachu.
    Opakowanie - tak jak i w przypadku biovax silk - bardzo udane - estetyczne, z praktyczną pompką.
    Sam produkt jest strasznie tłusty, zanim naniesiemy go na włosy trzeba rozetrzeć na dłoniach - dłonie są później jakby naolejowane.
    Chyba raczej nie kupię, bardzie podoba mi się działanie wspomnianego jedwabiu, poza tym - jedwab jest tańszy

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów brak
  • Na produkt trafiłam szukając na wizażu czegoś dobrego na zniszczone końcówki, a ze względu na to, że mam ogromną słabośc do firmy Biovax nie zastanawiałam sę długo. Serum kupiłam najpierw w jednej z aptek za 13 zł! Szok.. za tak małe opakowanie. Za drugie opakowanie, już w innej aptece- 8zł
    Skuteczność preparatu oceniam słabo. Oczekiwałam lepszych efektów, nie zauważyłam większych zmian w wyglądzie koncówek. Coś tam działa, ale cudów nie ma W dodatku jest mało wydajny i opakowanie wg. nieporęczne. Ja raczej zacznę się rozglądać nad innym serum

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandramacadamia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pachnący nabłyszczacz
  • Nie mam zastrzeżeń - same plusy!

+ cudownie pachnie
    + dobry dozownik
    + pięknie nabłyszcza
    + poprawia kondycję suchych końcówek
    + można nakładać na włosy suche/mokre
    + jest tłusty ale nawet za duża jego ilość nie osiądzie nam na włosach - nie sprawi, że będą tłuste

Polecam każdemu kto chce poprawić wygląd i kondycję swoich włosów, produkt godny polecenia

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić leeemonka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNY!
  • Nie znam nic lepszego na zniszczone końcówki. Owszem nie sprawi to że bedą one odbudowane ale na pewno zapewni im gładkość i zabeczpieczenie przed uszkodzeniami Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić feelmyheart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne serum !
  • Podsusił mnie ze względu na firmę, i się nie zawiodłam

Wcześniej używałam z próbek które miałam dodane do masek.

Aż kupiłam w końcu pełnowymiarówkę!

Cena regularna to ok 15zł, ja kupiałam za 7zł.

- Odżywia zniszczone partie włosów - tak!
    - Zmniejsza ich łamliwość - nie mam łamliwych wiec nie wiem
    - Nadaje włosom naturalny połysk i gładkość - TAK!
    - Hamuje rozdwajanie końcówek TAK, zabezpiecza i odżywnia np po prostownicy.

Ma cudowny zapach

Dostaje dużo komplementów na temat włosów, a od kiedy używam tegi serum, na zapach włosow

Używam tego produktu od: 2mc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno pełnowymiarowe, i kilka (ok 5) próbek

Chcesz pochwalić aparacia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dyscyplinuje
  • Używając biosilku, chi, deli, mam rozeznanie w produktach jedwabiopochodnych;-)
    Serum jest zdecydowanie lepsze od ww produktów
    - Znakomita wydajność, opakowanie wystarcza na rok
    - Przyjemny zapach
    - Cena w promocji to 7 pln z groszami;-)
    - Higieniczne opakowanie z pompką
    - Wygladza, nablyszcza, dociaza włosy
    Podkreślam, że według mnie nie jest to produkt pielęgnacyjny, lecz wizualnie poprawiajacy kondycję włosa.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić katia7777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomogl. Chyba nawet zaszkodzil
  • Wzielam ze soba, kiedy wyjezdzalam na pol roku za granice. Akurat byla promocja w Super Pharmie, to tez cieszylam sie jak dziecko, ze przy okazji zakupow na podroz udalo mi sie zdobyc tak tanio takie cudo (placilam za niego kilka zlotych).
    I co sie okazalo? Po miesiacu uzywania moje koncowki sa w tak fatalnym stanie, ze nic, tylko siasc i plakac. Cala pielegnacja sprzed wyjazdu (oleje, odzywki, oliwki itp.) poszla na marne. Nie wiem czy to wina tylko tego serum - zmienilam szampon, woda tez tutaj nie najlepsza, nie ma czasu zadbac o jakas dobra diete. Ale jesli ten kosmetyk nie robi nic, moglby chociaz chronic. Albo wygladzic. A nie robi nic z tych rzeczy - na glowie mam suche szorstkie siano.
    Plusy: zapach, poreczne opakowanie, wydajnosc, to ze innym potrafi zdzialac na glowie cuda.Używam tego produktu od: 1 miesiacaIlość zużytych opakowań: 1 napoczete

Chcesz pochwalić margarethe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze działa
  • Dostałam go w gratisie do maski. Ogólnie nie stosuje go regularnie, więc nie moge przedstawić długoterminowego efektu działania. Jednak musze przyznać, że jestem z niego i tak zadowolona. Stosuje go na wilgotne włosy, jedna pompka wystarczy na pokrycie w ilości 'w sam raz' moich włosów od ucha w dół (włosy mam dość długie) więc jest wydajny. Co do efektu działania to na pewno ułatwia rozczesywanie, sprawia że włosy są miekkie i nie elektryzują się aż tak bardzo.
    Plusy:
    >dobrze się rozprowadza
    >wydajny
    >włosy są miekkie, błyszczące ale nie przetłuszczone
    >ułatwia rozczesywanie
    Minusy: brak

Używam tego produktu od: rok z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić izoolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Świetne serum, stosuję odrobine na same końcówki
    +włosy mniej się elektryzują
    +są odżywione
    +nie rozdwajają się
    +nie oblepia włosów (hura!)
    +ładny zapach
    +wydajność (wystarczy mi jedna pompka żeby zabezpieczyć końcówki)

- buteleczka mogłaby być większa
    - cena mogłaby być ciut niższa (zapłąciłam 13,99)

Generalnie jestem bardzo zadowolona, ląduje w KWC
    Ilość zużytych opakowań: dwie buteleczki

Chcesz pochwalić double_bubble za czytelną i pomocną recenzję?