L`biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające (stara wersja)

Powiększ L`biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Chardon

Biovax A+E Serum Wzmacniające to prawdziwy zastrzyk witaminowy dla Twoich włosów. Receptura preparatu stworzona została na bazie witamin A i E, będących źródłem młodości i witalności.
A+E Serum Wzmacniające:
- Odżywia zniszczone partie włosów.
- Zmniejsza ich łamliwość.
- Nadaje włosom naturalny połysk i gładkość.
- Hamuje rozdwajanie końcówek.
- Wzmacnia naturalną barierę ochronną włosa.

Skład: Cyclomethicone, Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Amodimethicone, Phenyl Trimethicone, Isohexadecane (and)Polyisobutane, Parfum, Isopropyl Myristate, Glicyne Soja (Soybean) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Linoleic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Geraniol.

/s/

• Cudo na rozdwajające się końcówki !
  • Odkąd tylko pamiętam, miesiąc po podcięciu włosów, niemal że wszystkie końcówki rozdwajały mi się a do tego pojawiały na nich białe kropki, w miejscu których włos po jakimś czasie się sam przerywał. Nie pomagały odżywki stosowane codziennie,ani regularne podcinanie. Końcówki były suche a w dotyku jak siano. Z pomocą przyszedł mi biovax A+E, który dostałam na gwiazdę od rodziny. Stosuję go od tamtego czasu codziennie rano, zanim wyjdę z domu. Co zauważyłam na przestrzeni stycznia- maja? Końcówki są miłe w dotyku, na ani jednej nie ma żadnych białych kropek, a rozdwojonych włosów mam może kilka, lecz jest to niezauważalne , gdyż cała reszta wygląda zdrowo
    Polecam!
    Cena d0 12 zł w aptece cosmedica, starcza mi na 2-3 miesiące

Używam tego produktu od: Boże narodzenie 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Evika70 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Zwyczajne serum do włosów , nie zauwazyłam zadnego wzmocnienia moich włosow czy tez odzywienia , jak dla mnie lekkie nawilzenie moich przesuszonych koncówek i nic wiecej , dla niewymagajacych myslę ze bedzie w porzadku. Ja natomiast nie kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie jest to moje must have!
  • Moje włosy były tępe, suche w dotyku istne siano! Ten produkt wygładził widocznie i zmiękczył moje włosy. Produkt nie jest tani, kupuję go tylko gdy są promocje na niego, na szczęście bywają często

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić cremer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Zdecydowanie bardzo dobry produkt!!! Moje końcówki włosów mają tendencję do przesuszania się, od prostownicy i suszarki. Biovax mi je bardzo nawilża i powoduje, że są miłe w dotyku i się ładnie rozczesują. Przyjemnie pachnie. Pół gwiazdki odjęłam za wydajność - obawiam się, że niestety nie wystarczy na długo.

Używam tego produktu od: 0,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 klasyczne

Chcesz pochwalić achaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulatnia się z włosów w ciągu godziny od nałożenia
  • Skuszona dobrymi ocenami postanowiłam go kupić, choć byłam zadowolona z dotychczasowego serum.
    Niestety dla mnie bubel.

Minusy:
    - nie działa, mam farbowane włosy na blond, (nie zniszczone) zwykłe serum z drogerii sprawdza się lepiej. Żeby ujażmić moje włosy tym kosmetykiem musiałam zużywać go bardzo dużo i powtarzać czynność kilka razy dziennie. Dodam, że przy serum choćby z Garniera wystarczyło nałożyć raz po umyciu i końcówki były gładkie do następnego mycia czyli przez 2 dni
    - cena to jakiś kosmos, za tą kwotę mam 3 razy więcej dobrego serum
    - nie wydajny, musiałam używaj go kilka razy dziennie, a jego pojemność to tylko 15 ml

Plusów nie odnotowałam.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić IfYouLiftMeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku, ale...
  • Kupiony w Hebe w promocji z kartą klienta za jakieś 9 zł za 15 ml .

Opakowanie: Mała biała tubka z czarną pompką. Nie widać, ile kosmetyku zostało w środku dlatego byłam zdziwiona, gdy odkręciłam korek i okazało się, że nic już nie mam. Pół gwiazdki odejmuję za pompkę, gdyż miałam wrażenie, iż kompletnie nie mam nad nią kontroli. Serum rozbryzgiwało się wokół mnie i wyciskało się go za dużo. Możliwe, że trefna partia.
    Konsystencja: Lepka, przezroczysta ciecz.
    Zapach: Dla mnie wręcz neutralny, nienachalny. Nie pozostawał na włosach.
    Działanie: Naprawdę nie można się do niczego przyczepić! Nie obciążał włosów, a nakładany solo na końcówki bardzo dobrze je zabezpieczał. Widać przyrościk na moich popaleńcach Przy nakładaniu na długość włosy były ujarzmione ale nie oblepione.
    Wydajność: Ano, i za to leci kolejne pół gwiazdki. Używałam go może 1,5 miesiąca, może przez tę głupią pompkę.
    Cena: waha się od 9-13 zł za 15 ml. Patrząc na wydajność to trochę szkoda mi pieniędzy na produkt, który działa tak samo jak np. kuracja arganowa Marion 7 efektów. Za 10 zł mogę mieć dwie buteleczki po 15 ml Mariona.

Najgorsze jest to, że zrobiłam sobie zapas, gdy była promocja, ale zapewne oddam chłopakowi do brody XD.

Używam tego produktu od: Listopada.
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte.

Chcesz pochwalić lawlietowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Intensywnie odżywia.
  • Jest mniej wydajny niż jedwab, ale jestem zadowolona ze sposobu w jaki nawilża i uelastycznia włosy, dzięki temu są miękkie i błyszczące nie tylko bezpośrednio po użyciu. Szkoda, ze opakowanie nie jest większe, bo przy długich włosach kończy się dość szybko- i to chyba jedyny minus.
    Przy systematycznym stosowaniu pozwala zachować zdrowe włosy, bez rozdwajających się końcówek.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Elemela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwycona !
  • Serum zakupiłam po wizycie u fryzjera aby chronić moję końcówki. Używam zarówno na mokre włosy w końcówki a następnie na suche. Włosy po użyciu są miekkie , końcówki nawilżone i do tego pięknie pachną.
    Także jak najbardziej polecam

Chcesz pochwalić maalinkovaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Jestem sceptycznie nastawiona do tego typu produktów, natomiast ten jest po prostu rewelacyjny! Skusiła mnie obietnica zahamowania rozdwojenia końcówek i zmniejszenie łamliwości włosów. Używam serum drugi miesiąc i jest to cały czas to jedno opakowanie, mimo, iż codziennie je nakładam po myciu włosów. Nie mam pojęcia jak komuś może starczyc tylko na 2 tygodnie, zwłaszcza, że pompka wypuszcza taka ilość, która spokojnie starcza na całe włosy. Większa je obciąża. Dlaczego uważam je za cudo? Bo możecie wierzyć lub nie - scalił mi rozdwojone końcówki Kiedyś miałam ich mnóstwo, dziś znalazłam może 2 włosy. Sama jestem w ogromnym szoku, stąd moja recenzja Poza tym owo cudeńko fajnie nawilża, wygładza i ujarzmia moje niesforne włosy. Biedaki codziennie sa katowane prostownicą a mimo to wyglądają bardzo zdrowo. To jest mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: drugie czeka już na swoja kolej

Chcesz pochwalić fajka30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Zużylam jedna buteleczke. Produkt naprawdę dobry. Na początku był efekt wow. Moje włosy nie są w złym stanie. Mogę powiedzieć ze je odzywil. Jednak przy końcu buteleczki efekt wow zniknął. Może dlatego że odzywil tyle ile miał i włosy się przyzywczaily dlatego w zamian wezmę teraz jakiś inny. Napewno do niego wrócę. Produkt jest mało wydajny. Starczyl mi na 2 tygodnie. Jednak co jakiś czas taka kuracja jest potrzebna .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?