L`Biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające (stara wersja)

Powiększ L`Biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Chardon

Biovax A+E Serum Wzmacniające to prawdziwy zastrzyk witaminowy dla Twoich włosów. Receptura preparatu stworzona została na bazie witamin A i E, będących źródłem młodości i witalności.
A+E Serum Wzmacniające:
- Odżywia zniszczone partie włosów.
- Zmniejsza ich łamliwość.
- Nadaje włosom naturalny połysk i gładkość.
- Hamuje rozdwajanie końcówek.
- Wzmacnia naturalną barierę ochronną włosa.

Skład: Cyclomethicone, Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Amodimethicone, Phenyl Trimethicone, Isohexadecane (and)Polyisobutane, Parfum, Isopropyl Myristate, Glicyne Soja (Soybean) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Linoleic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Geraniol.

/s/

• Cudo
  • Jestem sceptycznie nastawiona do tego typu produktów, natomiast ten jest po prostu rewelacyjny! Skusiła mnie obietnica zahamowania rozdwojenia końcówek i zmniejszenie łamliwości włosów. Używam serum drugi miesiąc i jest to cały czas to jedno opakowanie, mimo, iż codziennie je nakładam po myciu włosów. Nie mam pojęcia jak komuś może starczyc tylko na 2 tygodnie, zwłaszcza, że pompka wypuszcza taka ilość, która spokojnie starcza na całe włosy. Większa je obciąża. Dlaczego uważam je za cudo? Bo możecie wierzyć lub nie - scalił mi rozdwojone końcówki Kiedyś miałam ich mnóstwo, dziś znalazłam może 2 włosy. Sama jestem w ogromnym szoku, stąd moja recenzja Poza tym owo cudeńko fajnie nawilża, wygładza i ujarzmia moje niesforne włosy. Biedaki codziennie sa katowane prostownicą a mimo to wyglądają bardzo zdrowo. To jest mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: drugie czeka już na swoja kolej

Chcesz pochwalić fajka30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Zużylam jedna buteleczke. Produkt naprawdę dobry. Na początku był efekt wow. Moje włosy nie są w złym stanie. Mogę powiedzieć ze je odzywil. Jednak przy końcu buteleczki efekt wow zniknął. Może dlatego że odzywil tyle ile miał i włosy się przyzywczaily dlatego w zamian wezmę teraz jakiś inny. Napewno do niego wrócę. Produkt jest mało wydajny. Starczyl mi na 2 tygodnie. Jednak co jakiś czas taka kuracja jest potrzebna .

• dobry
  • + cena - często w promocji
    + nabłyszcza włosy
    + dobrze dostępny
    + chroni włośy przed wysoką temperaturą
    + ładny zapach
    + wystarczy niewielka ilość produktu (ja używam 2 pompki na całe włosy)

- nie odżywia włosów
    - nie hamuje rozdwajania końcówek

Ogólnie produkt jest dobry i mogę po polecić ale w promocji.

Chcesz pochwalić mamba9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale bez efektu wow
  • Kupiłam to serum podczas którejś promocji w Hebe. Pokładałam w nim sporą nadzieję na ochronę końcówek i wygładzenie czupryny, spełnił ją jednak jedynie po trochu.

Plusy:
    + w istocie trochę pomaga chronić końcówki
    + nie trzeba wiele, by pokryć niemal całe włosy
    + nie skleja włosów w nieestetyczne strąki
    + nawet przyjemnie i niezbyt mocno pachnie

Minusy:
    - marnie działająca pompka utrudnia wybranie oczekiwanej ilości produktu
    - choć nie trzeba wiele do pokrycia włosów, to przez małe opakowanie nie starczy na długo bez oszczędzania go
    - nie sprawia, aby włosy były naprawdę miękkie i miłe w dotyku
    - zabezpieczenie nie trzyma się dobrze, kiepsko nosi się to serum przez to w torebce

Nie było źle, spełniało ogółem swoją rolę, ale najlepsze nie jest i nie sądzę, aby było warte swojej standardowej ceny bez promocji. Raczej nie zakupię.

Używam tego produktu od: 3-4 msc
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić saintfreak za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale bez szału
  • + fajna konsystencja, nie skleja włosów
    + nabłyszcza włosy
    + zabezpiecza koncówki
    + opakowanie z pompką ułatwiające dozowanie

- cena dośc wysoka ale kupiłam w promocji w naturze za tą cene jeszcze można się skusić
    - zapach okropny, dla mnie on śmierdzi nie wiem czy mam jakiś felerny egzemplaż data ważności 06.2016 więc powinno być ok, niestety dla mnie obrzydza stosowanie.
    nie kupię ponownie, będę próbowała z innych firm

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15ml

Chcesz pochwalić Masia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Zalety:
    - przyjemny zapach
    - mała, wygodna buteleczka
    - fajna konsystencja

Wady:
    - cena
    - mam rozdwojone końcówki i serum sobie z nimi nie poradziło

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić paulinka192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre uzupełnienie pielęgnacji włosów
  • + Produkt spisuje się jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji włosów;
    + Ma ładny, delikatny zapach;
    + Lekka konsystencja;
    + Już jedna kropla wystarczy, by ułatwić rozczesanie włosów po umyciu = wydajność

- Wysoka cena;
    - Małe opakowanie

Używam tego produktu od: Miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tuchen za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij