L`biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające (stara wersja)

Powiększ L`biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające (stara wersja)
Produkt dostępny w 5 sklepach. Cena już od 7,68 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Chardon

Biovax A+E Serum Wzmacniające to prawdziwy zastrzyk witaminowy dla Twoich włosów. Receptura preparatu stworzona została na bazie witamin A i E, będących źródłem młodości i witalności.
A+E Serum Wzmacniające:
- Odżywia zniszczone partie włosów.
- Zmniejsza ich łamliwość.
- Nadaje włosom naturalny połysk i gładkość.
- Hamuje rozdwajanie końcówek.
- Wzmacnia naturalną barierę ochronną włosa.

Skład: Cyclomethicone, Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Amodimethicone, Phenyl Trimethicone, Isohexadecane (and)Polyisobutane, Parfum, Isopropyl Myristate, Glicyne Soja (Soybean) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Linoleic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Geraniol.

/s/

• Godny polecenia!
  • Używam od ok. roku na suche i łamliwe włosy i zauważyłam poprawę. Nakładam na wilgotne włosy, na końcówki i długość od ucha. Fajnie chroni włosy, szczególnie zimą, zmniejsza puszenie.pachnie obłędnie, zawiera witaminy dość wysoko w składzie, co nie zdarza się często. Konsystencja jest idealna- nie lepi się.

Plusy:
    +skład
    +wydajność
    +zapach
    +konsystencja
    +zapobiega łamliwości
    +zabezpiecza końcówki

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić aguszkaa za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odżywcza kąpiel paznokci

• Bardzo dobre serum do kompleksowej pielęgnacji włosów.
  • Odkryłam to serum kilka lat temu jak zaczęłam moją przygodę z konkretnym dbaniem o włosy. Miałam wtedy blond siano na głowie i moje włosy były bardzo zniszczone. Z biegiem czasu widzę, że serum lepiej działa na włosach, które nie są tlenione. Zaprzestałam agresywnego farbowania na blond i mam wrażenie ze serum lepiej działa a przynajmniej jego działanie jest bardziej widoczne. Według mnie daje ono świetne efekty razem z całym dbaniem o włosy, bo przypadku gdy mamy zniszczone, suche włosy i liczymy, że jeden kosmetyk zdziała nam cuda i od razu włosy będą jak nowe to nie ma sensu, bo takie kosmetyki nie istnieją. Przetestowałam bardzo dużo różnych serum do włosów i to jest ze mną najdłużej.

PLUSY:
    * Końcówki są miękkie i elastyczne.
    * Super nawilża i końcówki stają się bardziej mięsiste.
    * Włosy się o wiele łatwiej i łatwiej układają.
    * Zabezpiecza końcówki.
    * Nie zawiera silikonów i parabenów.
    *Nie przetłuszcza ani nie skleja włosów.
    *U mnie utrzymuje się do następnego mycia (myje rano zawsze)i czuje ze nawet podczas mycia włosy są o wiele gładsze.
    *Ułatwia rozczesanie, zapobiega kołtunom i elektryzacji.

MINUSY:
    * jak już jakiś to cena ale promocje na to serum są tak często, że w sumie to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: Od 3 lat.
    Ilość zużytych opakowań: 6+

Chcesz pochwalić zGwiazdka za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Zacznę od tego że włosy nie rozdająją mi się jakoś bardzo z natury. Odkąd pozbyłam się ombre są w pełni zdrowe. Jednak używałam tego serum żeby po prosu je zabezpieczać lub gdy się puszyły - w tym na pewno pomógł. Nie przetłuszczał włosów, były gładkie i lśniące. Pachniał lekko męsko, ładnie, jednak teraz zaczął śmierdzieć. Mam go już długo ponad rok, nawet nie wiem jaka była data przydatności, także go nie winię. Ogolnie na plus, jak skończę zapasy serum pewnie do niego wrócę.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić krysiawet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • szału nie robi
  • Na zniszczonych rozjaśnianiem, farbowaniem na rudy a następnie powrotem do blondu zupełnie się nie sprawdziło.
    Myślę, że to serum przypadnie do gustu naturalnym włosom niefarbowanym albo nisko/średnio-porowatym.
    Na moich wysokoporowatych musiałam go aplikować ok 10 razy dziennie, żeby końcówi się nie puszyły.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Serum jest cudowne! Włosy po nim są mięciutkie, błyszczące, i pachną luksusowo (tak mi się kojarzy, z zapachem w "Akademii Wizerunku".
    Od dawna nic mnie nie zaskoczyło w tak pozytywny sposób. Same plusy Polecam każdemu, kto boryka się z problemem matowych i plączących się włosów.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić olciagowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo na rozdwajające się końcówki !
  • Odkąd tylko pamiętam, miesiąc po podcięciu włosów, niemal że wszystkie końcówki rozdwajały mi się a do tego pojawiały na nich białe kropki, w miejscu których włos po jakimś czasie się sam przerywał. Nie pomagały odżywki stosowane codziennie,ani regularne podcinanie. Końcówki były suche a w dotyku jak siano. Z pomocą przyszedł mi biovax A+E, który dostałam na gwiazdę od rodziny. Stosuję go od tamtego czasu codziennie rano, zanim wyjdę z domu. Co zauważyłam na przestrzeni stycznia- maja? Końcówki są miłe w dotyku, na ani jednej nie ma żadnych białych kropek, a rozdwojonych włosów mam może kilka, lecz jest to niezauważalne , gdyż cała reszta wygląda zdrowo
    Polecam!
    Cena d0 12 zł w aptece cosmedica, starcza mi na 2-3 miesiące

Używam tego produktu od: Boże narodzenie 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Evika70 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Zwyczajne serum do włosów , nie zauwazyłam zadnego wzmocnienia moich włosow czy tez odzywienia , jak dla mnie lekkie nawilzenie moich przesuszonych koncówek i nic wiecej , dla niewymagajacych myslę ze bedzie w porzadku. Ja natomiast nie kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie jest to moje must have!
  • Moje włosy były tępe, suche w dotyku istne siano! Ten produkt wygładził widocznie i zmiękczył moje włosy. Produkt nie jest tani, kupuję go tylko gdy są promocje na niego, na szczęście bywają często

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić cremer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Zdecydowanie bardzo dobry produkt!!! Moje końcówki włosów mają tendencję do przesuszania się, od prostownicy i suszarki. Biovax mi je bardzo nawilża i powoduje, że są miłe w dotyku i się ładnie rozczesują. Przyjemnie pachnie. Pół gwiazdki odjęłam za wydajność - obawiam się, że niestety nie wystarczy na długo.

Używam tego produktu od: 0,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 klasyczne

Chcesz pochwalić achaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulatnia się z włosów w ciągu godziny od nałożenia
  • Skuszona dobrymi ocenami postanowiłam go kupić, choć byłam zadowolona z dotychczasowego serum.
    Niestety dla mnie bubel.

Minusy:
    - nie działa, mam farbowane włosy na blond, (nie zniszczone) zwykłe serum z drogerii sprawdza się lepiej. Żeby ujażmić moje włosy tym kosmetykiem musiałam zużywać go bardzo dużo i powtarzać czynność kilka razy dziennie. Dodam, że przy serum choćby z Garniera wystarczyło nałożyć raz po umyciu i końcówki były gładkie do następnego mycia czyli przez 2 dni
    - cena to jakiś kosmos, za tą kwotę mam 3 razy więcej dobrego serum
    - nie wydajny, musiałam używaj go kilka razy dziennie, a jego pojemność to tylko 15 ml

Plusów nie odnotowałam.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić IfYouLiftMeUp za czytelną i pomocną recenzję?