L'biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające (stara wersja)

L'biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające (stara wersja)

Biovax A+E Serum Wzmacniające to prawdziwy zastrzyk witaminowy dla Twoich włosów. Receptura preparatu stworzona została na bazie witamin A i E, będących źródłem młodości i witalności.
A+E Serum Wzmacniające:
- Odżywia zniszczone partie włosów.
- Zmniejsza ich łamliwość.
- Nadaje włosom naturalny połysk i gładkość.
- Hamuje rozdwajanie końcówek.
- Wzmacnia naturalną barierę ochronną włosa.

naprawdę polecam!

Świetne serum silikonowe, pomaga zapuścić zdrowe włosy :) Moim problemem od zawsze były suche, rozdwajające się końcówki, a serum Biovax A+E rozwiązało ten problem. Myślę, że w dużej mierze dzięki temu serum, moje włosy nie kruszą się tak i ładnie rosną. Dodatkowo, nie obciąża włosów i przyjemnie pachnie. Aplikacja też jest bezproblemowa :)

Plusy:
-naprawdę zabezpiecza końcówki
- nie obciąża włosów
- ładnie pachnie
- wydajne
- praktyczne opakowanie z pompką.

Minusów nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

Godny polecenia!

Używam od ok. roku na suche i łamliwe włosy i zauważyłam poprawę. Nakładam na wilgotne włosy, na końcówki i długość od ucha. Fajnie chroni włosy, szczególnie zimą, zmniejsza puszenie.pachnie obłędnie, zawiera witaminy dość wysoko w składzie, co nie zdarza się często. Konsystencja jest idealna- nie lepi się.

Plusy:
+skład
+wydajność
+zapach
+konsystencja
+zapobiega łamliwości
+zabezpiecza końcówki

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Bardzo dobre serum do kompleksowej pielęgnacji włosów.

Odkryłam to serum kilka lat temu jak zaczęłam moją przygodę z konkretnym dbaniem o włosy. Miałam wtedy blond siano na głowie i moje włosy były bardzo zniszczone. Z biegiem czasu widzę, że serum lepiej działa na włosach, które nie są tlenione. Zaprzestałam agresywnego farbowania na blond i mam wrażenie ze serum lepiej działa a przynajmniej jego działanie jest bardziej widoczne. Według mnie daje ono świetne efekty razem z całym dbaniem o włosy, bo przypadku gdy mamy zniszczone, suche włosy i liczymy, że jeden kosmetyk zdziała nam cuda i od razu włosy będą jak nowe to nie ma sensu, bo takie kosmetyki nie istnieją. Przetestowałam bardzo dużo różnych serum do włosów i to jest ze mną najdłużej.

PLUSY:
* Końcówki są miękkie i elastyczne.
* Super nawilża i końcówki stają się bardziej mięsiste.
* Włosy się o wiele łatwiej i łatwiej układają.
* Zabezpiecza końcówki.
* Nie zawiera silikonów i parabenów.
*Nie przetłuszcza ani nie skleja włosów.
*U mnie utrzymuje się do następnego mycia (myje rano zawsze)i czuje ze nawet podczas mycia włosy są o wiele gładsze.
*Ułatwia rozczesanie, zapobiega kołtunom i elektryzacji.

MINUSY:
* jak już jakiś to cena ale promocje na to serum są tak często, że w sumie to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: Od 3 lat.
Ilość zużytych opakowań: 6+

W porządku

Zacznę od tego że włosy nie rozdająją mi się jakoś bardzo z natury. Odkąd pozbyłam się ombre są w pełni zdrowe. Jednak używałam tego serum żeby po prosu je zabezpieczać lub gdy się puszyły - w tym na pewno pomógł. Nie przetłuszczał włosów, były gładkie i lśniące. Pachniał lekko męsko, ładnie, jednak teraz zaczął śmierdzieć. Mam go już długo ponad rok, nawet nie wiem jaka była data przydatności, także go nie winię. Ogolnie na plus, jak skończę zapasy serum pewnie do niego wrócę.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

szału nie robi

Na zniszczonych rozjaśnianiem, farbowaniem na rudy a następnie powrotem do blondu zupełnie się nie sprawdziło.
Myślę, że to serum przypadnie do gustu naturalnym włosom niefarbowanym albo nisko/średnio-porowatym.
Na moich wysokoporowatych musiałam go aplikować ok 10 razy dziennie, żeby końcówi się nie puszyły.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Cudo :D

Serum jest cudowne! Włosy po nim są mięciutkie, błyszczące, i pachną luksusowo (tak mi się kojarzy, z zapachem w "Akademii Wizerunku").
Od dawna nic mnie nie zaskoczyło w tak pozytywny sposób. Same plusy :) Polecam każdemu, kto boryka się z problemem matowych i plączących się włosów.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Cudo na rozdwajające się końcówki !

Odkąd tylko pamiętam, miesiąc po podcięciu włosów, niemal że wszystkie końcówki rozdwajały mi się a do tego pojawiały na nich białe kropki, w miejscu których włos po jakimś czasie się sam przerywał. Nie pomagały odżywki stosowane codziennie,ani regularne podcinanie. Końcówki były suche a w dotyku jak siano. Z pomocą przyszedł mi biovax A+E, który dostałam na gwiazdę od rodziny. Stosuję go od tamtego czasu codziennie rano, zanim wyjdę z domu. Co zauważyłam na przestrzeni stycznia- maja? Końcówki są miłe w dotyku, na ani jednej nie ma żadnych białych kropek, a rozdwojonych włosów mam może kilka, lecz jest to niezauważalne , gdyż cała reszta wygląda zdrowo :)
Polecam!
Cena d0 12 zł w aptece cosmedica, starcza mi na 2-3 miesiące

Używam tego produktu od: Boże narodzenie 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

średniak

Zwyczajne serum do włosów , nie zauwazyłam zadnego wzmocnienia moich włosow czy tez odzywienia , jak dla mnie lekkie nawilzenie moich przesuszonych koncówek i nic wiecej , dla niewymagajacych myslę ze bedzie w porzadku. Ja natomiast nie kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zdecydowanie jest to moje must have!

Moje włosy były tępe, suche w dotyku istne siano! Ten produkt wygładził widocznie i zmiękczył moje włosy. Produkt nie jest tani, kupuję go tylko gdy są promocje na niego, na szczęście bywają często :D

Godny polecenia

Zdecydowanie bardzo dobry produkt!!! Moje końcówki włosów mają tendencję do przesuszania się, od prostownicy i suszarki. Biovax mi je bardzo nawilża i powoduje, że są miłe w dotyku i się ładnie rozczesują. Przyjemnie pachnie. Pół gwiazdki odjęłam za wydajność - obawiam się, że niestety nie wystarczy na długo.

Używam tego produktu od: 0,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 klasyczne

Ulatnia się z włosów w ciągu godziny od nałożenia

Skuszona dobrymi ocenami postanowiłam go kupić, choć byłam zadowolona z dotychczasowego serum.
Niestety dla mnie bubel.

Minusy:
- nie działa, mam farbowane włosy na blond, (nie zniszczone) zwykłe serum z drogerii sprawdza się lepiej. Żeby ujażmić moje włosy tym kosmetykiem musiałam zużywać go bardzo dużo i powtarzać czynność kilka razy dziennie. Dodam, że przy serum choćby z Garniera wystarczyło nałożyć raz po umyciu i końcówki były gładkie do następnego mycia czyli przez 2 dni
- cena to jakiś kosmos, za tą kwotę mam 3 razy więcej dobrego serum
- nie wydajny, musiałam używaj go kilka razy dziennie, a jego pojemność to tylko 15 ml

Plusów nie odnotowałam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Całkiem w porządku, ale...

Kupiony w Hebe w promocji z kartą klienta za jakieś 9 zł za 15 ml :).

Opakowanie: Mała biała tubka z czarną pompką. Nie widać, ile kosmetyku zostało w środku dlatego byłam zdziwiona, gdy odkręciłam korek i okazało się, że nic już nie mam. Pół gwiazdki odejmuję za pompkę, gdyż miałam wrażenie, iż kompletnie nie mam nad nią kontroli. Serum rozbryzgiwało się wokół mnie i wyciskało się go za dużo. Możliwe, że trefna partia.
Konsystencja: Lepka, przezroczysta ciecz.
Zapach: Dla mnie wręcz neutralny, nienachalny. Nie pozostawał na włosach.
Działanie: Naprawdę nie można się do niczego przyczepić! Nie obciążał włosów, a nakładany solo na końcówki bardzo dobrze je zabezpieczał. Widać przyrościk na moich popaleńcach ;) Przy nakładaniu na długość włosy były ujarzmione ale nie oblepione.
Wydajność: Ano, i za to leci kolejne pół gwiazdki. Używałam go może 1,5 miesiąca, może przez tę głupią pompkę.
Cena: waha się od 9-13 zł za 15 ml. Patrząc na wydajność to trochę szkoda mi pieniędzy na produkt, który działa tak samo jak np. kuracja arganowa Marion 7 efektów. Za 10 zł mogę mieć dwie buteleczki po 15 ml Mariona.

Najgorsze jest to, że zrobiłam sobie zapas, gdy była promocja, ale zapewne oddam chłopakowi do brody XD.

Używam tego produktu od: Listopada.
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte.