Keraskin, Rice Lift, Krem przeciwzmarszczkowy

Keraskin, Rice Lift, Krem przeciwzmarszczkowy

Wygładzająco przeciwzmarszkowy. Krem przeznaczony do stosowania rano i/lub wieczorem. Składniki zawarte w kremie to peptydy ryżowe które redukują zmarszczki mimiczne i linie oraz opatentowane Diakalyte, które optyczne wygładzają i wyrównują skórę. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

Cena: 570zł / 50ml
/s/

GENIALNY!!!!!

Szkoda, że marka została wycofana z gabinetów kosmetycznych w Polsce:( Krem jest najlepszy z najlepszych!!! Od zego by tu zacząć...
Konsystencja - idealna, nie pozostawia tłustego filmu, rewelacyjnie i szybko się wchłania
zapach - przepiękny!!!! delikatny, subtelny, pobudzający zmysły
efekty - używałam tego kremu przez ok rok i naprawde widziałam znaczną poprawę mojej cery już po kilku zastosowaniach, przebarwienia zminimalizowane, pory zmniejszone, zmarszczki wygładzone, cera śiwtnie nawilżona
Stwierdzam, że to najlepszy krem jaki kiedykolwiek używałam, a używałam naprawdę wielu z różnych marek i różnej półki cenowej.
Krem jest bardzo drogi, ale naprawdę waty swojej ceny!!!!!!!!!!
Jak macie możliwość zakupu, nie zastanawiajcie się!!!!!!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań po 50 ml