Powiększ Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: lejka

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu. Chroni przed nadmierną utratą wody, wiąże i zatrzymuje ją w naskórku. Składniki aktywne łagodzą podrażnienia i neutralizują wolne rodniki. Polecany dla skóry odwodnionej, napiętej, wrażliwej, również jako uzupełnienie leczenia trądziku.

Skład: /stara wersja/ aqua, butyrospermium parkii, glycerin, pentylene glycol, paraffinum liquidum, cyclopentasiloxane (and) dimethicone, PEG-100 stearate, glyceryl stearate, urea, tocopheryl acetate, stearic acid, parfum, polysorbate 60, cetyl alcohol, carbomer, EDTA, triethanolamine, glyceryl linolate (and) glyceryl oleate (and) glyceryl linolenate, xanthan gum
/nowa wersja/ aqua, paraffinum liquidum, butyrospermum parkii, glycerin, methylpropanediol, cyclopentasiloxane (and) dimethiconol, PEG-100 stearate glyceryl stearate, urea, cetyl alcohol, stearic acid, tocopheryl acetate, linoleic acid (and) linolenic acid, xanthan gum, carbomer, triethanolamine, dmdm hydantoin (and) methylchloroisothiazolinone (and) methylisothiazolinone, EDTA, parfum

Cena: 34zł / 50g

• Bardzo dobry krem do odwodnionej cery.
  • Jeden z lepszych kremów nawilżających jaki miałam okazje testować.
    Mam bardzo suchą cerę, ze skłonnością do suchych plamek i zmarszczek mimicznych. Ten krem jest bardzo skuteczny, efekt jest widoczny juz po pierwszej aplikacji.
    Ma przyjemny zapach i fajną konsystencję.
    W moim przypadku nie zapycha porów co się zdarza innym kremom.
    PolecamUżywam tego produktu od: 4 latIlość zużytych opakowań: ok 7 na zmianę z innymi

Chcesz pochwalić LuluBlue za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny krem
  • Jestem w trakcie używania drugiego słoiczka tego kremu.
    \nUżywam go głównie na noc. Próbowałam go używać na dzień i był ok, ale jednak preferuję lżejsze kremy.
    \nPLUSY:
    \n+ Krem bardzo dobrze nawilża - wstając rano czuję, że skóra jest dogłębnie nawilżona.
    \n+ Konsystencja jest w porządku, nie za gęsta.
    \n+ Skóra po nim jest gładka.
    \n+ Nie zapycha.
    \n
    \nSzkoda, że znajduje się w zapomnianych kosmetykach, bo z pewnością bym go używała jeszcze długo.
    \n

Chcesz pochwalić wiedzma84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla suchej cery
  • Krem jest świetny dla mojej przesuszonej cery, ale chyba tylko dla takiej się nadaje. Używam na noc i tłusty film zupełnie mi nie przeszkadza- wręcz przeciwnie, czuje wtedy, że skóra w końcu nie jest sucha

Kilka tyg temu kupiłam hydrain 3 na noc i jestem jeszcze bardziej zadowolona, tym bardziej że krem ma pompkę co ułatwia nakladanie i zapewnia higienę.

Dla tych z nas z suchą skórą- super

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić ejnohalo za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWAGA NA ZASKÓRNIKI!
  • Na początku byłam zachwycona! Buzia nawilżona i mięciutka. Dodatkowo krem przepięknie pachnie.
    Niestety..pojawiło się na mojej skórze mnóstwo zaskórników (nawet moja siostra zwróciła na to uwagę)..nie wiedziałam co takiego je powoduje..aż nie przeczytałam składu kremu! PARAFINA na drugim miejscy w składzie! Przez ok. dwa tygodnie testowałam krem i nie nakładałam na nos i brodę, a liczba zaskórników błyskawicznie zmalała! Byłam w szoku!!
    Mam suchą cerę, dlatego szukam nawilżenia, natomiast PARAFINIE MÓWIMY NIEEEE!!

Używam tego produktu od: 3 mięsiące

Chcesz pochwalić kaktuch90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba !
  • Pomógł mojej wyczerpanej po kuracji antytrądzikowej skórze stosowany tylko na dzień i trzymany w lodówce

-nie zapycha porów
    -ładnie rozświetla cerę
    -idealny pod makijaż
    -ekonomiczny !!!
    -fajna konsystencja

Trochę długo sie wchłania i może pozostawiać lekki film na skórze ...jednak mnie to nie przeszkadza
    Godny polecenia

Chcesz pochwalić Malwina2299 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jestem przekonana..
  • Na ten kremik skusiła mnie pani ekspedientka w drogerii, podsuwając mi go w super promocji, za nie spełna 10 zł. No więc ochoczo i z usmiechem na twarzy go zakupiłam. Z nadzieją, że ta pani w drogerii wie co mówi.

Po pierwszym czy tam drugim uzyciu byłam zadowolona, a nawet zachwycona. Moja skora była gladka, nawilzona i taka elastyczna. Zapach tez przypadl mi do gustu.
    No ale niestety, uzywając go jakis dłuższy czas zaczełam zauważac podraznienia na mojej skórze, kilka poteznych pryszczy i zaczerwienia.
    Odstawiłam najpierw mleczko do demakijazu, gdyz uzywałam własnie nowego. Nie wiedziałam, czy te objawy faktycznie spowodował ten kosmetyk. Okazało się jenak, że to przez krem. Natychmiast go odstawiałm. Moja cera może i mniej nawilzona, ale przynajmniej wolna od tych okropieńst na twarzy.

JEDNYM ZDANIEM: KREM DOBRY, ALE NIE DLA MNIE.

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, ktorego nie dokoncze

Chcesz pochwalić Czerusia44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała promocja
  • Zapach prześliczny,
    intensywnie nawilża i regeneruje podrażnienia, aż im wierzę że mi pousuwał wolne rodniki z twarzy
    Najlepszy krem do twarzy, mam cere mieszaną.
    a najlepsze jest to, że zwykle kosztuje ok 40zł a od czasu do czasu można go dostać w Super Pharm za 18 zł

Ilość zużytych opakowań: 1, teraz używam drugiego opakowania

Chcesz pochwalić pekalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Mam skórę mieszaną, z tłustawą strefą T. Krem (stosuję nową wersję),choć zapowiadał się bardzo dobrze, niestety nie spełnił obietnic. Strasznie pozapychał mi pory. Zapchane pory połączyłam z tym kremem dużo za późno i teraz muszę odczekać swoje aż zaskórniki poznikają.
    Zużyję go do rąk, bo do tego wydaje się idealny. Niestety nie polecam do skóry takiej jak moja, nie wiem jak spisuje się przy innych typach.Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić jo_manh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie nawilża, nie podrażnia.
  • Mój KWC.

Pierwszy raz kupiłam go w okresie, kiedy wszystkie kremy podrażniały mi oczy (nie, żebym używała kremów do twarzy pod oczy, ale jakoś docierały tam w czasie nakładania podkładu ).
    Mam nową wersję z granatową nakrętką.

Okazał się świetny zarówno pod makijaż jak i na noc.

+rewelacyjnie nawilża (mam cerę mieszaną ale ze skłonnością do przesuszania),
    +bardzo ładnie pachnie (gruszkowo?)
    +zapomniałam o łzawieniu po zrobieniu makijażu,
    +konsystencja bardzo mi odpowiada - nie za ciężka, nie za lekka,
    +twarz jest nawilżona przez cały dzień - wcześniej często odczuwałam dyskomfort w drugiej połowie dnia (ściągnięcie, pieczenie),
    +na dzień pod makijaż dla mnie jak najbardziej - pod podkładem i po przypudrowaniu nie mam problemów z nadmiernym świeceniem.
    +nie zapycha
    +cena

Na pewno wart wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Chcesz pochwalić agaborsohn za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ KWC
  • Długo szukałam kremu, który przede wszystkim głęboko nawilżałby skórę. Ten robi to doskonale i nie ma sobie równych. Kremy nawilżające, których wcześniej używałam, albo natłuszczały, czego moja mieszana cera nie toleruje, albo były zbyt lekkie aby głęboko nawilżyć. W obu przypadkach moja skóra ciągle czuła niedosyt. Odpowiada mi jego gęsta konsystencja, kremy o lekkiej konsystencji zwykle dawały tylko złudzenie nawilżenia. Krem absolutnie nie natłuszcza, nie wiem skąd takie opinie, być może nie nadaje się do tłustej cery, albo nie powinno się zbyt często go używać przy tłustej cerze, choć moim zdaniem od czasu do czasu i taka skóra potrzebuje głębokiego nawilżenia, nawet kosztem święcącej się, ale przecież można krem położyć na noc. W każdym razie do suchej czy mieszanej wymagającej nawilżania, wrażliwej alergicznej będzie idealny. Nie wyobrażam sobie w tej chwili, że mogłabym używać coś innego.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić patik108 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na noc dla wysuszonej cery-ok
  • Kupiłam go w zestawie razem z kremem pod oczy z tej serii. Chciałam coś co porządnie nawilży i zregeneruje skórę w nocy. Rzeczywiście dobrze nawilża i odżywia skórę, nie ma problemu z suchymi skórkami. Zapach bardzo przyjemny(trochę mi przypomina zapach serii Sopot spa z ziaji). Krem jest bardzo gęsty, dość toporny w rozsmarowywaniu, pozostawia na twarzy tłustą powłokę(dla mnie to nie jest dużym problemem ponieważ używałam go głównie na noc, jeśli ktoś chce go używać w dzień to może być problemem). Zdarzało się(ale rzadko)stosować go w dzień pod makijaż ale skóra się szybko przetłuszczała i miałam wrażnie, że w ogóle nie oddycha. Niestety minus za to, że zapycha cerę przy dłuższym stosowaniu.

Używam tego produktu od: stycznia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kosmosia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działanie - tak. Komfort używania - nie.
  • Mam cerę mieszaną, jednak skłonną do odwodnienia, podrażnień, pojawiania się suchych skórek. Krem kupiłam w promocji. Początkowo myślałam, że będę używać go na dzień, jednak szybko pozbyłam się złudzeń. Krem ma ciężką, gęstą, toporną konsystencję. Trzeba nieźle natrudzić się z jego wklepywaniem, ponieważ można nieźle naciągnąć sobie skórę na twarzy. Krem bardzo powoli się wchłania, czuję, że twarz jest oblepiona, obciążona.

Najbardziej jednak przeszkadza mi jego zapach - sztuczny, chemiczny, przypomina mi mocno perfumowany proszek do prania. Na moje nieszczęście ten zapach utrzymuje się koszmarnie długo, drażni mnie niesamowicie. Żeby go szybciej zużyć, stosowałam go dodatkowo na ręce, kolana i łokcie

Z plusów - rano buzia jest rzeczywiście nawilżona, wygładzona, "dokarmiona". Jednak nie kupię go już więcej z powodu zapachu i ciężkiej konsystencji( cud,że mnie nie zapchał).

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Chcesz pochwalić madziczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Krem idealny do chyba każdej cery. Nie zatyka, pięknie pachnie i cudnie nawilża. Mam go zawsze w kosmetyczce.
    Określiłabym go jako krem dla całej rodziny.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić chocolateri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował moją twarz
  • Przez kilka lat używałam innego kremu do czasu, aż się popsuł i wtedy (czyli jakieś 3 lata temu) po wielu poszukiwaniach znalazłam ten. Moja cera po wielu eksperymentach wyglądała okropnie, ale już po kilku dniach stosowania kremu dermedic odzyskała dawną formę.
    \n
    \nKrem jest lekki, łatwo się nakłada, dosyć szybko się wchłania, nie jest tłusty.
    \n
    \nCera jest dobrze nawilżona, gładka. Krem działa bardzo długo.

Chcesz pochwalić Ehebra za czytelną i pomocną recenzję?
  • nowa wersja jest bee...
  • Używałam dwa lata temu pierwszej wersji tego kremu .Miał jasno-niebieską nakrętkę, taką jak na zdjęciu.
    Naprawdę uratował moją twarz ,wowczas przesuszoną klimatyzacją, podrażnioną. To było cudo na letnie wieczory po opalaniu ,po solarium, no poprostu hit.
    Obecna wersja ma ciemno granatowy korek.
    ten sam ma zapach, i konsystencję.
    Niestety zapycha pory, lepi się nie mozna sie po nim niczym pomalować.
    I wogole nie nawilża, nie likwiduje suchych skorek na czole i policzkach.
    Stosuje go raczej na noc bo bardzo sie klei po nim twarz.
    Szkoda że tak go popsuto.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki ,w tym ostatni z nowej serii.

Chcesz pochwalić AGA 0977 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje cudo
  • Super kremik! Od dłuższego czasu męczyłam się i walczyłam z suchymi skórkami na nosie i policzkach. Próbowałam wszystkiego: od maści natłuszczających po kremy do AZS aż wreszcie pani z apteki poradziła mi ten oto krem. Po pierwszym zastosowaniu były już efekty. Moja cera jest nawilżona i mięciutka. Wygląda zdrowo.
    Nie żałuję zakupu.

Używam tego produktu od: Niecałego miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Karolajm za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Nie dla mnie
  • Niestety, moja skóra nie polubiła tego kremu. Po pierwszym użyciu, już następnego dnia pojawiły się ślady "zapchania" na mojej twarzy i... szyi - ku mojemu zaskoczeniu. Podejrzewam, że powodem jest paraffinum liquidum (które jest już na II miejscu! - mam nową wersję kremu). Kolejna aplikacja kremu spowodowała większe zapchanie skóry. Pomogło natychmiastowe zaprzestanie stosowania. Dodatkowo, krem wcale nie nawilżył mojej skóry - rano skóra była wręcz lekko wysuszona. Hmm.
    A miałam takie oczekiwania! Jedyne, co mogę stwierdzić na plus, to łatwo wchłaniająca się konsystencja masełka i delikatny, przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić negri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry kremik
  • Krem bardzo dobrze nawilżający cerę suchą. Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję.
    Nie polecam dla skóry tłustej, ponieważ pozostawia świecący film. Po przypudrowaniu skóry suchej nie widać tego efektu. Dla tłustej jest zdecydowanie za ciężki

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Chcesz pochwalić Tajra_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kupiłam go w bardzo promocyjnej cenie w SP. Szklane opakowanie z dodatkowym zabezpieczeniem bardzo mi się podoba. Cena nawet bez promocji nie jest wysoka. Moja skóra jest tłusta, ale raz na jakiś czas potrzebuje porządnej dawki nawilżenia. I użyty raz na jakiś czas Hydrain 2 spisuje się u mnie doskonale. Nawilża głęboko skórę, sprawia, że jest gładka i odżywiona. Stosuję go na noc i rankiem cera jest wypoczęta. Niestety kiedy przy sporym przesuszeniu stosowałam go częściej, a nawet codziennie, stan mojej cery pogorszył się dość drastycznie. Krem zapchał pory, zanieczyścił skórę, wzmagał błyszczenie. Nie nadaje się dla mnie na dzień, ponieważ nie daje się zmatowić na dłużej żadnym pudrem. Raz na jakiś czas jest świetny, ale za często użyty szkodzi mojej skórze. Mimo to jest to dobry produkt.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pasywno-agresywna za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • Stosuje go na noc bo na dzień jest za ciężki, skóra się błyszczy.Mnie nie zapycha,a mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami. Z początku zapach mi się strasznie nie podobał lecz z czasem można się przyzwyczaić. Bardzo dobrze nawilża.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić czikirita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Krem dobrze nawilża moją suchą skórę, natomiast czegoś mi w nim brakuje. Rzeczywiście warto go używać na noc bo pozostawia bardzo tłusty filtr i jest niesamowicie skondensowany.
    Według mnie jest wydajny i poprawia kondycję skóry, rano jest delikatna i nawilżona, im dłużej go używam tym skóra wygląda lepiej.
    Zapach bardzo przyjemny, nakłada się go bardzo dobrze, nie czuję ściągnięcia policzków, niby wszystko ok, ale nie KWC.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić ciriness za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie extra
  • Nie powoduje podrażnień i świetnie nawilża.Po nałożeniu kremu buzia jest gładsza
    Ja go używam jedynie na noc,ponieważ w dzień nie może się zgrać z podkładem ;P

Używam tego produktu od: ok. roku

Chcesz pochwalić liwo za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam !
  • Wspaniały krem, doskonale nawilżający buźkę, niezwykle delikatny, bo nie podrażnia i zapach jest miły. Nakładam go na noc ze względu na jego gęstą konsystencję, więc twarz się świeci. Ale już po kilku dniach używania tego kremu cera jest wygładzona i bardzo delikatna w dotyku. Mam wrażenie, że zniwelował drobne zaczerwienienia (ale nie naczynka).
    Dostępny w aptekach, cena niewygórowana.
    Uważam,że dobry też dla mężczyzn. Nie powoduje podrażnień, uczulenia.Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić calineczka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam do łuszczących się nosków!
  • Mi ten kremik pomógł. Mam cerę tłustą, ale strasznie łuszczyła mi się skóra na nosie, dzięki niemu problemu już nie mam!Używam go na noc.Na dzień dla mojej cery się nie nadaje...
    PLUSY:
    -nawilża
    MINUSY:
    -mało wydajny
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 3 opakowania/50ml

Chcesz pochwalić kasiula 86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strasznie tłusty
  • Nie wyobrażam sobie stosować tego kremu na dzień, jest bardzo tłusty, długo się wchłania, a twarz świeci się jak żarówka.

Ma bardzo ładne opakowanie, wygląda przez nie pozornie na lekki krem, dlatego po niego sięgnęłam- niestety w istocie jest bardzo ciężki.

Dwie gwiazdki za to, że na zimę ujdzie.

Ilość zużytych opakowań: mam jedno

Chcesz pochwalić ThingsWeNeverDid za czytelną i pomocną recenzję?