Powiększ Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: lejka

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu. Chroni przed nadmierną utratą wody, wiąże i zatrzymuje ją w naskórku. Składniki aktywne łagodzą podrażnienia i neutralizują wolne rodniki. Polecany dla skóry odwodnionej, napiętej, wrażliwej, również jako uzupełnienie leczenia trądziku.

Skład: /stara wersja/ aqua, butyrospermium parkii, glycerin, pentylene glycol, paraffinum liquidum, cyclopentasiloxane (and) dimethicone, PEG-100 stearate, glyceryl stearate, urea, tocopheryl acetate, stearic acid, parfum, polysorbate 60, cetyl alcohol, carbomer, EDTA, triethanolamine, glyceryl linolate (and) glyceryl oleate (and) glyceryl linolenate, xanthan gum
/nowa wersja/ aqua, paraffinum liquidum, butyrospermum parkii, glycerin, methylpropanediol, cyclopentasiloxane (and) dimethiconol, PEG-100 stearate glyceryl stearate, urea, cetyl alcohol, stearic acid, tocopheryl acetate, linoleic acid (and) linolenic acid, xanthan gum, carbomer, triethanolamine, dmdm hydantoin (and) methylchloroisothiazolinone (and) methylisothiazolinone, EDTA, parfum

Cena: 34zł / 50g

• Bardzo dobry krem do odwodnionej cery.
  • Jeden z lepszych kremów nawilżających jaki miałam okazje testować.
    Mam bardzo suchą cerę, ze skłonnością do suchych plamek i zmarszczek mimicznych. Ten krem jest bardzo skuteczny, efekt jest widoczny juz po pierwszej aplikacji.
    Ma przyjemny zapach i fajną konsystencję.
    W moim przypadku nie zapycha porów co się zdarza innym kremom.
    PolecamUżywam tego produktu od: 4 latIlość zużytych opakowań: ok 7 na zmianę z innymi

Chcesz pochwalić LuluBlue za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny krem
  • Jestem w trakcie używania drugiego słoiczka tego kremu.
    \nUżywam go głównie na noc. Próbowałam go używać na dzień i był ok, ale jednak preferuję lżejsze kremy.
    \nPLUSY:
    \n+ Krem bardzo dobrze nawilża - wstając rano czuję, że skóra jest dogłębnie nawilżona.
    \n+ Konsystencja jest w porządku, nie za gęsta.
    \n+ Skóra po nim jest gładka.
    \n+ Nie zapycha.
    \n
    \nSzkoda, że znajduje się w zapomnianych kosmetykach, bo z pewnością bym go używała jeszcze długo.
    \n

Chcesz pochwalić wiedzma84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla suchej cery
  • Krem jest świetny dla mojej przesuszonej cery, ale chyba tylko dla takiej się nadaje. Używam na noc i tłusty film zupełnie mi nie przeszkadza- wręcz przeciwnie, czuje wtedy, że skóra w końcu nie jest sucha

Kilka tyg temu kupiłam hydrain 3 na noc i jestem jeszcze bardziej zadowolona, tym bardziej że krem ma pompkę co ułatwia nakladanie i zapewnia higienę.

Dla tych z nas z suchą skórą- super

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić ejnohalo za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWAGA NA ZASKÓRNIKI!
  • Na początku byłam zachwycona! Buzia nawilżona i mięciutka. Dodatkowo krem przepięknie pachnie.
    Niestety..pojawiło się na mojej skórze mnóstwo zaskórników (nawet moja siostra zwróciła na to uwagę)..nie wiedziałam co takiego je powoduje..aż nie przeczytałam składu kremu! PARAFINA na drugim miejscy w składzie! Przez ok. dwa tygodnie testowałam krem i nie nakładałam na nos i brodę, a liczba zaskórników błyskawicznie zmalała! Byłam w szoku!!
    Mam suchą cerę, dlatego szukam nawilżenia, natomiast PARAFINIE MÓWIMY NIEEEE!!

Używam tego produktu od: 3 mięsiące

Chcesz pochwalić kaktuch90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba !
  • Pomógł mojej wyczerpanej po kuracji antytrądzikowej skórze stosowany tylko na dzień i trzymany w lodówce

-nie zapycha porów
    -ładnie rozświetla cerę
    -idealny pod makijaż
    -ekonomiczny !!!
    -fajna konsystencja

Trochę długo sie wchłania i może pozostawiać lekki film na skórze ...jednak mnie to nie przeszkadza
    Godny polecenia

Chcesz pochwalić Malwina2299 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jestem przekonana..
  • Na ten kremik skusiła mnie pani ekspedientka w drogerii, podsuwając mi go w super promocji, za nie spełna 10 zł. No więc ochoczo i z usmiechem na twarzy go zakupiłam. Z nadzieją, że ta pani w drogerii wie co mówi.

Po pierwszym czy tam drugim uzyciu byłam zadowolona, a nawet zachwycona. Moja skora była gladka, nawilzona i taka elastyczna. Zapach tez przypadl mi do gustu.
    No ale niestety, uzywając go jakis dłuższy czas zaczełam zauważac podraznienia na mojej skórze, kilka poteznych pryszczy i zaczerwienia.
    Odstawiłam najpierw mleczko do demakijazu, gdyz uzywałam własnie nowego. Nie wiedziałam, czy te objawy faktycznie spowodował ten kosmetyk. Okazało się jenak, że to przez krem. Natychmiast go odstawiałm. Moja cera może i mniej nawilzona, ale przynajmniej wolna od tych okropieńst na twarzy.

JEDNYM ZDANIEM: KREM DOBRY, ALE NIE DLA MNIE.

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, ktorego nie dokoncze

Chcesz pochwalić Czerusia44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała promocja
  • Zapach prześliczny,
    intensywnie nawilża i regeneruje podrażnienia, aż im wierzę że mi pousuwał wolne rodniki z twarzy
    Najlepszy krem do twarzy, mam cere mieszaną.
    a najlepsze jest to, że zwykle kosztuje ok 40zł a od czasu do czasu można go dostać w Super Pharm za 18 zł

Ilość zużytych opakowań: 1, teraz używam drugiego opakowania

Chcesz pochwalić pekalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Mam skórę mieszaną, z tłustawą strefą T. Krem (stosuję nową wersję),choć zapowiadał się bardzo dobrze, niestety nie spełnił obietnic. Strasznie pozapychał mi pory. Zapchane pory połączyłam z tym kremem dużo za późno i teraz muszę odczekać swoje aż zaskórniki poznikają.
    Zużyję go do rąk, bo do tego wydaje się idealny. Niestety nie polecam do skóry takiej jak moja, nie wiem jak spisuje się przy innych typach.Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić jo_manh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie nawilża, nie podrażnia.
  • Mój KWC.

Pierwszy raz kupiłam go w okresie, kiedy wszystkie kremy podrażniały mi oczy (nie, żebym używała kremów do twarzy pod oczy, ale jakoś docierały tam w czasie nakładania podkładu ).
    Mam nową wersję z granatową nakrętką.

Okazał się świetny zarówno pod makijaż jak i na noc.

+rewelacyjnie nawilża (mam cerę mieszaną ale ze skłonnością do przesuszania),
    +bardzo ładnie pachnie (gruszkowo?)
    +zapomniałam o łzawieniu po zrobieniu makijażu,
    +konsystencja bardzo mi odpowiada - nie za ciężka, nie za lekka,
    +twarz jest nawilżona przez cały dzień - wcześniej często odczuwałam dyskomfort w drugiej połowie dnia (ściągnięcie, pieczenie),
    +na dzień pod makijaż dla mnie jak najbardziej - pod podkładem i po przypudrowaniu nie mam problemów z nadmiernym świeceniem.
    +nie zapycha
    +cena

Na pewno wart wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Chcesz pochwalić agaborsohn za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ KWC
  • Długo szukałam kremu, który przede wszystkim głęboko nawilżałby skórę. Ten robi to doskonale i nie ma sobie równych. Kremy nawilżające, których wcześniej używałam, albo natłuszczały, czego moja mieszana cera nie toleruje, albo były zbyt lekkie aby głęboko nawilżyć. W obu przypadkach moja skóra ciągle czuła niedosyt. Odpowiada mi jego gęsta konsystencja, kremy o lekkiej konsystencji zwykle dawały tylko złudzenie nawilżenia. Krem absolutnie nie natłuszcza, nie wiem skąd takie opinie, być może nie nadaje się do tłustej cery, albo nie powinno się zbyt często go używać przy tłustej cerze, choć moim zdaniem od czasu do czasu i taka skóra potrzebuje głębokiego nawilżenia, nawet kosztem święcącej się, ale przecież można krem położyć na noc. W każdym razie do suchej czy mieszanej wymagającej nawilżania, wrażliwej alergicznej będzie idealny. Nie wyobrażam sobie w tej chwili, że mogłabym używać coś innego.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić patik108 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij