Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Powiększ Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Aarktica

Pozwala znowu błyszczeć zmęczonym oczom. Do tuszowania podkrążonych oczu i lekkich zaczerwienień. Z pigmentami odbijającymi światło. Wystarczy nałożyć i rozprowadzić równomiernie.
Dostępny w dwóch odcieniach.

/s/

• Najgorszy
  • Bardzo lubię firmę Manhattan... Ale nie w tym przypadku. Mam mocne cienie pod oczami i potrzebuję mocnego krycia. Ten korektor nie zakrywa NIC. Zachowuje się tak, jakbym nałożyła pod oczy bezbarwny krem. Nie mam pojęcia, gdzie znika cały pigment z tego produktu, bo po nałożeniu na twarz kolor jest widoczny, a po roztarciu nie ma po nim śladu - a próbowałam nakładać i palcami, i gąbęczką, i pędzlem... Więcej sposobów aplikowania nie znam, może to tego wina. W każdym razie ani nie zakrywa cieni, ani niczego nie rozświetla. A cena regularna za taki badziew zabija. Nigdy więcej.

Plusów nie zauważyłam, skoro nie spełnia podstawowych funkcji korektora, to nie będę rozwodzić się nad ładnym opakowaniem czy zapachem.

Używam tego produktu od: parę użyć
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, ledwie zaczęte

Chcesz pochwalić Krwawaopiekaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragednia!!
  • BUBEL !!!
    \nnic nie robi ten korektor,kompletnie nic nie zakrył,kupilam go na promocji w rossmanie za 13 zl z nadzieja ze cos zakryje tak jak obiecywal producent,a tu co?
    \nwielkieee rozczarowanie,kasa wyrzucona w bloto,na to samo by wyszlo jak bym sie posmarowala kremem nivea..

Chcesz pochwalić kankanatancze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jak dla mnie jest świetny. Cienie pod oczami to nie problem. Nie świeci się jakoś bardzo, ale ładnie zakrywa nie lubiane niedoskonałości. Ma fajną lekką konsystencję. Opakowanie też ładne i aplikacja ogółem to nie problem tylko przyjemność.
    A więc podsumuję:

PLUSY:
    + fajna leciutka konsystencja
    + bardzo jasny odcień (1) dla mnie wręcz idealny, ponieważ jestem bladziochem
    + idealnie zakrywa niechciane cienie pod oczami
    + aplikowanie go to czysta przyjemność

MINUSY:
    - cena
    - nie zakrywa dokładnie blizn, mocnych zaczerwienień

..ale jestem to w stanie wybaczyć, bo umie fajnie rozbudzić i rozpromienić moją twarz

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Unkillable Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale tylko w duecie.
  • Sam produkt jedynie rozświetla. Nie kryje, a tego oczekiwałabym od korektora. Jego cena pozostawia wiele do życzenia, ale na promocji można się skusić.
    Używam go pod oczy w duecie z korektorem dobrze kryjącym i ten efekt już jest dla nie zadowalający.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. opakowania

Chcesz pochwalić nixx13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie daje
  • Kupiłam go w szale zakupów, kiedy Rossmann robił -40% na wszystkie kosmetyki. W sumie nie był mi do niczego potrzebny, ale wyglądał atrakcyjnie.

I jak działa ten korektor? Otóż nie działa wcale. Nie robi zupełnie nic. Niczego nie kryje niczego nie rozświetla... No, może minimalnie. Ja efektów nie widzę. Używam go sobie czasami dlatego, że go mam w kosmetyczce i jak mam więcej czasu na pomalowanie się to czasami go trochę nałożę, żeby się poczuć bardziej profesjonalnie.

Minusy:

- nie daje żadnych efektów
    - skandalicznie drogi (jak na coś, co zupełnie nie działa)

Plusy:
    - lekka, przyjemna konsystencja
    - ładny zapachUżywam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: W połowie jednego

Chcesz pochwalić mayfair_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tego, kto korektora nie potrzebuje...
  • Cóż, ładne opakowanie, kolor wydawał się też i promocja! trzy powody jego zakupu,a jeden duży błąd. Nawet na promocji stanowczo przepłaciłam.
    Po pierwsze mam naprawdę jasną cerę, a ten korektor jest UWAGA, za jasny.
    Po drugie nic nie kryje, nic. Jakby go nie było, a cienie jak były tak i są. Nie wiem czy rozświetla, bo go nie widać pod oczami.
    Jako baza do cieni? może, może je uwidacznia, ale na pewno nie przedłuża ich trwałości, bo sam znika momentalnie.
    Ma przyjemną konsystencję, płynną, ale nie za bardzo i jest myślę dość wydajny, nie podkreśla suchych skórek. to jedyne plusy.

Używam tego produktu od: ok 2 mscy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tavariel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wzmacnia widoczność cieni.
  • Zawiodłam się na nim.. i to bardzo.
    Absolutnie nie jest wart swojej ceny, jest to bardzo lekki fluid w małym opakowaniu.

- baaardzo słabe krycie, z niedoskonałościami nie robi nic
    - uwydatnia since pod oczami ;/ nie kryje ich w ogóle, a rozświetlający efekt podbija tylko fiolet moich podkrążonych oczu
    - krótko się utrzymuje na buzi, nawet przypudrowany
    - cena.. ponad 20 zł za byle jakie mazidło to przegięcie ;/

+ rozświetla całkiem przyzwoicie, jest to efekt "tafli wody", albo po prostu świeżo nakremowanej buzi. Ładnie wygląda na łuku brwiowym, albo w kąciku oka, ale nie pod oczami ;/

Ilość zużytych opakowań: ubyła mi znikoma ilość pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić _Mirabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla rozświetlenia
  • Korektor kupiłam specjalnie na wypadek "nieprzespanych nocy".
    - Niestety, przy większych cieniach nie radzi sobie, konsystencja jest bardzo lekka
    - Przy nałożeniu zbyt dużej ilości zostawia delikatne smugi, ale po "przyklepaniu" jest w porządku
    + Co mi się w nim na prawdę podoba to efekt rozświetlenia - przy lekko opuchniętych oczach działa cuda, przy większych problemach - jak napisałam wyżej - warto szukać czegoś innego

Używam tego produktu od: Roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kasia_oo7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku
  • Na ten moment sprawdza się w porządku.
    Nie jest za rzadki ani za gęsty.
    Ładnie się rozprowadza, ale mam wrażenie, że w ogóle mi niczego nie kryje... Jakby był "prześwitujący".
    Może to tylko moje wrażenie.
    Jednak skóra po nim wygląda świeżo, jest w porządku.

Używam go pod oczy, bo w sumie do tego on służy (a może ja znów źle popatrzyłam na metryczki w drogerii)...

Nie zachwyca, ani nie przeraża.

Ilość zużytych opakowań: Zużyte pół

Chcesz pochwalić Permitame za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Kupiłam ten korektor z myślą o cieniach pod oczami, ponieważ wg producenta takie jest jego przeznaczenie. Dodam że cienie pod oczami mam bardzo uwidocznione.
    Jak dla mnie jest wystarczający ponieważ utrwalam go dodatkowo pudrem co zwiększa jego krycie.
    Aplikacja jest bardzo łatwa, ma płynną konsystencje i dobrze się rozprowadza.
    Nadaje blasku spojrzeniu.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić gola1992 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij