Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Powiększ Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Aarktica

Pozwala znowu błyszczeć zmęczonym oczom. Do tuszowania podkrążonych oczu i lekkich zaczerwienień. Z pigmentami odbijającymi światło. Wystarczy nałożyć i rozprowadzić równomiernie.
Dostępny w dwóch odcieniach.

/s/

• Ładnie rozswietla ale to tyle
  • Korektor jedynie ładnie rozswietla jednak jest mało kryjący nie zakrywa cieni pod oczami a jeśli mówić o większych niedoskonałościach to nie zakrywa ich wogóle.
    Duży minus za to ze pod oczami odbija i tusz i cienie i rozmszuje

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić justaa18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • Paskuda
  • Najgorszy korektor jaki było mi dane używać. Nie nadaje się do niczego- ani pod oczy ani na twarz. Okrutnie się roluje. Ma bardzo intensywny kwiatowy-chemiczny zapach. Nie kryje absolutnie niczego, nie rozświetla. Jedyny jego efekt to to, że jest- ale właściwie lepiej żeby go nie było! Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: wiosna 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe- wyrzuciłam

Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?
  • za żadne pieniądze
  • Od kiedy tylko pamiętam zmagam się z efektem zmęczonych oczu, zaczerwienionych, podkrążonych ...itd. Wypróbowuję różne korektory, wiem,że dla kosmetyku to duże wyzwanie. Manhattan Wake Up Concealer nie sprawdził się, nie zauważyłam u siebie żadnego efektu, który rzekomo gwarantuje. Po prostu miałam wrażenie ,że użyłam zwykłego fluidu pod oczy...masakra

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić ewelinawi za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie to
  • Przy zakupie zachęciło mnie niwelowanie efektu zmęczonych oczu, ale niestety... Produkt jak dla mnie to bubel, wogóle nie niweluje zaczerwienienia. Zero krycia.
    konsystencja zbyt lekka

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Marta_Kr za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie rozczarowanie
  • Jakiś miesiąc temu podkusiło mnie żeby zakupić by wypróbować.
    Niestety bardzo się rozczarowałam, praktycznie nie widać efektu po zastosowaniu. Cienie jak były tak dalej są.

WADY:
    - lekka wręcz wodnista konsystencja
    - nie zakrywa cieni pod oczami (no ok może w stopniu minimalnym)
    - trudno się rozprowadzała na skórze
    - wysoka cena jak za coś co nie pomaga

Co tu więcej pisać po prostu NIE POLECAM. Pieniądze wyrzucone w błoto, efektów brak.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić pozdro600elo za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE działa
  • khy khy (odkaszlenie ) więc... cienie pod oczami jak były tak są. zaczerwienienia są nie do ruszenia. grudki, ślady, mam odcień 1. absolutnie nic ten korektor nie robi. no, może na początku po tygodniu bez żadnego korektora byłam zadowolona, ale teraz już wiem że NIGDY więcej go nie kupię. absolutnie nie jest wart tych około dwudziestu złotych. i właśnie przed chwilą. mimo, że jeszcze około połowa mi została wylądował w koszu. nie polecam żadnej! Idę kupić nowy korektor, z innej firmy :P

Chcesz pochwalić beautiful_liar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieco się zawiodłam.
  • Mam dosyć duże cienie pod oczami.
    Plusy:
    +cena (8 złotych)
    + ilość

Minusy:
    - Często pokryje dobrze tylko jedno oko, albo nawet nie do końca.
    - rozcieranie sprawia problem.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hugs_please za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy
  • Bardzo lubię firmę Manhattan... Ale nie w tym przypadku. Mam mocne cienie pod oczami i potrzebuję mocnego krycia. Ten korektor nie zakrywa NIC. Zachowuje się tak, jakbym nałożyła pod oczy bezbarwny krem. Nie mam pojęcia, gdzie znika cały pigment z tego produktu, bo po nałożeniu na twarz kolor jest widoczny, a po roztarciu nie ma po nim śladu - a próbowałam nakładać i palcami, i gąbęczką, i pędzlem... Więcej sposobów aplikowania nie znam, może to tego wina. W każdym razie ani nie zakrywa cieni, ani niczego nie rozświetla. A cena regularna za taki badziew zabija. Nigdy więcej.

Plusów nie zauważyłam, skoro nie spełnia podstawowych funkcji korektora, to nie będę rozwodzić się nad ładnym opakowaniem czy zapachem.

Używam tego produktu od: parę użyć
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, ledwie zaczęte

Chcesz pochwalić Krwawaopiekaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragednia!!
  • BUBEL !!!
    \nnic nie robi ten korektor,kompletnie nic nie zakrył,kupilam go na promocji w rossmanie za 13 zl z nadzieja ze cos zakryje tak jak obiecywal producent,a tu co?
    \nwielkieee rozczarowanie,kasa wyrzucona w bloto,na to samo by wyszlo jak bym sie posmarowala kremem nivea..

Chcesz pochwalić kankanatancze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jak dla mnie jest świetny. Cienie pod oczami to nie problem. Nie świeci się jakoś bardzo, ale ładnie zakrywa nie lubiane niedoskonałości. Ma fajną lekką konsystencję. Opakowanie też ładne i aplikacja ogółem to nie problem tylko przyjemność.
    A więc podsumuję:

PLUSY:
    + fajna leciutka konsystencja
    + bardzo jasny odcień (1) dla mnie wręcz idealny, ponieważ jestem bladziochem
    + idealnie zakrywa niechciane cienie pod oczami
    + aplikowanie go to czysta przyjemność

MINUSY:
    - cena
    - nie zakrywa dokładnie blizn, mocnych zaczerwienień

..ale jestem to w stanie wybaczyć, bo umie fajnie rozbudzić i rozpromienić moją twarz

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Unkillable Monster za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij