Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Powiększ Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Aarktica

Pozwala znowu błyszczeć zmęczonym oczom. Do tuszowania podkrążonych oczu i lekkich zaczerwienień. Z pigmentami odbijającymi światło. Wystarczy nałożyć i rozprowadzić równomiernie.
Dostępny w dwóch odcieniach.

/s/

• Jeden z lepszych
  • Przyjemny w użytkowaniu, wydajny, kryjący.
    Robi to co ma robić. Za tą cene warto go kupić.

+ skutecznie ukrywa niedoskonałości
    + ładnie zlewa się ze skórą
    + dosyć długo się utrzymuje
    + nie zapycha
    + nie wysusza

Chcesz pochwalić echelonowelove za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Naturalny efekt.
  • Używam odcienia 02 Classic Beige.

Plusy:

+ Naturalny efekt.
    + Delikatne rozświetlenie.
    + Trwały.
    + Łatwy w aplikacji.
    + Ładne i proste opakowanie.
    + Dobre krycie.
    + Dobra cena w stosunku do jakości.

Minusy:

- Brak.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić as0212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, wygodny korektor
  • Używam korektor pod oczy i na ślady po wypryskach, sprawdza się dość dobrze.
    + ma bardzo fajną konsystencję
    + łatwo się nakłada i dobrze dozuje
    + rozjaśnia okolice oczu, zmniejsza cienie i ujednolica kolor
    + wystarczająco dobrze kryje ślady po dawnych niedoskonałościach
    - świeże wypryski kryje średnio, nie radzi sobie z zaczerwienieniem

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić listopadowa1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • magiczny - nakładasz i znika
  • Korektor dla osób, które po nałożeniu nie chcą widzieć żadnej poprawy. Krycie jest po prostu tak słabe, że prawie nie istnieje. Rozświetlenie też pozostawia wiele do życzenia. Kupiłam na promocji w Rossmanie - nigdy więcej. Daje 2/5, bo mimo, że nie pomógł, to też nie zaszkodził.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić ZdzisiaKonew za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Kupiłam korektor na rossmanowych przecenach z powodu braku odcienia Affinitone.

+ cena
    + dostępność
    + przyjemna konsystencja (lekka,dobzre się rozprowadza)

- bardzo słabe krycie
    - wchodzi w zmarszczki mimiczne
    - niby jest dość trwały, ale mam wrażenie że po jakimś czasie przesusza okolice pod oczami
    - efekt rozświetlenia, naprawdę mało zauważalny

podsumowując: nie warto, nawet za tak niską cenę, nie znajdziecie tu krycia, ani ładnego efektu rozświetlenia. Odradzam

Chcesz pochwalić Marta87_7a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i dosyć dobry
  • Kupiłam go na allegro za jakieś 6 złotych i nie żałowałam.Niestety nie mogłam znaleźć jaśniejszego odcienia i 002 jest dla mnie trochę za ciemny.Ma słabe krycie co u mnie jest dużym minusem ,ale ogólnie jest fajny i za te pieniądze nie żałuję.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nataliamar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Kupiłam ten korektor przez przypadek, kiedy bylam na etapie szukania dobrego korektora na plamy posłoneczne, testowałam inny, a jakos złapałam ten (sic). Oczywiscie najpierw sie zdenerwowałam na sama siebie, po pierwsze kupiłam bardzo, bardzo jasny kolor, a potem ponownie, gdy sie okazalo, ze ten korektor na plamy jest zdecydowanie zbyt wodnisty. Po prostu nie ten, ktory chcialam!
    Skoro kupilam, postanowilam wyprobowac pod oczy. U mnie sie sprawdzil. Nie wchodzi w zmarszczki, rozswietla, wizualnie odmładza. Wydajny. Nie mam cieni pod oczami, ale nie wydaje mi sie, zeby dalo sie nim je przykryc, jest zbyt wodnisty. Uzywam go od 4 miesiecy, nie wysusza mi obszaru pod oczami. Polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić lidkacz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby korektor, który przesusza skórę - bubel?
  • Kupiłam ten korektor za grosze (sześć, siedem złotych) w jednej z internetowych drogerii. Dostępny był jedynie w odcieniu 2 i taki właśnie wzięłam. Jest to mój pierwszy korektor pod oczy.

Co o tym produkcie mówi producent?

Po sześciu miesiącach używania uważam, że...
    Korektor ma świetne opakowanie. Pacynką łatwo aplikujemy produkt w okolice oka, nie zostają żadne smugi, a ilość i intensywność nakładanego kosmetyku można sobie łatwo dozować i kontrolować. Bałam się, że dwójka okaże się za ciemna, jednak jest bardzo w porządku, nie odznacza się od reszty skóry.
    Krycie cieni dość przeciętne, dużych sińców na pewno odpowiednio nie przykryje. Rozświetla delikatnie skórę pod oczami i dodaje blasku, ale efekt jest krótkotrwały, bo korektor do najtrwalszych nie należy.
    Używam go bardziej z przyzwyczajenia, aniżeli z potrzeby. Czekam na moment aż mi się skończy i będę mogła kupić sobie jakiś nowy.
    Moją niechęć do niego pogłębia fakt, że zauważyłam przesuszenie strefy pod oczami. Jestem pewna, że to jego sprawka, ponieważ nic nie zmieniałam w pielęgnacji okolic oczu od momentu], kiedy zaczęłam go używać.
    Parę razy - na spróbowanie - użyłam go na wypryski na twarzy, ale tu też nie zdał egzaminu.

Plusy i minusy:
    + rozświetla okolice oka;
    + wygodne opakowanie, aplikatorem łatwo aplikujemy produkt pod okiem;
    + cena;
    - nikłe zakrywanie cieni;
    - słaba trwałość;
    - spowodował przesuszenie skóry pod oczami.

Używam tego produktu od: sierpnia 2014

Chcesz pochwalić _Socjolozka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny niedrogi korektor
  • Posiadam odcień 001 Naturelle. Kupiłam go za jakieś śmieszne pieniądze (2 euro?) i wcale nie żałuję. Stosunek ceny do jakosci jest całkiem w porządku o ile nie oczekuje się cudu za 8 złotych.

Plusy:
    +rozświetla
    +nie włazi w zmarszczki (przypudrowany)
    +nie rolluje się
    +nie ściąga
    +cena (w niemieckim Rossmanie cena bez promocji to 2 euro)
    +dostępność
    +gama kolorystyczna (bardzo jasne kolory)
    +trwałość!
    +wydajnosc

Minusy
    -słabe krycie

Używam tego produktu od: 2 miesiace (codziennie)

Chcesz pochwalić Bijous za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko jako rozświetlacz
  • Korektor w odcieniu 1 kupiłam w promocji -40% w Rossmanie, i dobrze, bo nie jest wart regularnej ceny.

Wbrew obietnicom producenta, nie tuszuje podkrążonych oczu. W zasadzie nie daje żadnego krycia, tylko delikatnie rozjaśnia i rozświetla okolicę oczu -do tego spokojnie się nadaje.Ma lekką konsystencję, ale koniecznie wymaga przypudrowania bo inaczej znika.

Wykorzystałam go jako korektor rozświetlający do twarzy, zwłaszcza na okolice bruzd między nosem a ustami które mam od uśmiechu. W tej roli całkiem ok.

Korektor ma dużą pojemność, 8 ml - więc może uzasadniać to cenę, ale jak komuś nie przypasuje/nie zdązy zużyć w terminie 12 M to się zmarnuje (używałam dlużej niż 12M i żyję).

Zapach dziwny, sztuczny bez, wg mniezdecydowanie za mocny jak na produkt do nakładania w okolice oczu. Może się bardzo podobać albo bardzo nie podobać.

Używam tego produktu od: około półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 8 ml

Chcesz pochwalić queerkate za czytelną i pomocną recenzję?