Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Powiększ Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Aarktica

Pozwala znowu błyszczeć zmęczonym oczom. Do tuszowania podkrążonych oczu i lekkich zaczerwienień. Z pigmentami odbijającymi światło. Wystarczy nałożyć i rozprowadzić równomiernie.
Dostępny w dwóch odcieniach.

/s/

• bubel
  • Korektor, który nie jest korektorem a bardzo rozwodnionym kremem tonującym, który nie zakrywa dosłownie NIC. Jestem bardzo rozczarowana tym produktem, ponieważ szukałam czegoś co zakryje moje średniej intensywności cienie pod oczami i rozjaśni ich okolice. Tymczasem ten specyfik po nałożeniu po prostu znika bez śladu! Musiałabym nałożyć pół opakowania pod jedno oko żeby był widoczny jakikolwiek efekt. Mój kolor to 01. Cena jak za taką mierną jakość bardzo wysoka. Nie polecam

Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Zupełne nic
  • Plusy:
    -wygodne opakowanie
    -nie wchodzi w załamania

Minusy:
    -ma tak małe krycie,że po nawet delikatnym roztarciu przestaje być widoczny(jedyny sposób żeby było go widać to pacnięcie go na twarz i nie dotykanie)

Podsumowując:
    Korektor nie podkreśla załamań skóry, nie uwidacznia jej niedoskonałości, ale jest również niewidoczny.

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Aannabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mega kryjący, ale dobry
  • Kupiłam go w ciemno w Rossmanie za jakieś 22 zł.

*Dwa odcienie do wyboru. Mimo, że jestem blada wybrałam odcień 02 classic beige i jest idealny. Tak dobrze wtapia się w cerę, że mogę używać go solo i nic kompletnie się nie odcina. Odcień 01 bardzo bardzo jasny. Oba żółtawe. Nie ma żadnych drobinek, więc super do rozjaśniania twarzy. Nie ciemnieje.

*Korektor ma kremową konsystencję. Przyjemnie się nakłada. Dobrze współpracuje i z palcem i z pędzlem.

*Nie waży się, nie wchodzi z zmarszczki mimiczne.

*Krycie na średnie. Mam sine cienie pod oczami i przy dwóch warstwach średnio je kryje, ale i tak wyglądam duuużo lepiej. Wklepany palcem zamaskuje ewentualnie pojedyncze wypryski.

*Nie zapycha cery.

*Nie wysusza ani nie ściąga skóry.

*Maluję się ok.7 rano i spokojnie 10 godzin nic się z nim nie dzieje.

Nie jest to korektor rozświetlający, chyba, że dopierzecie odcień jaśniejszy od swojej cery. Przez brak drobinek jest uniwersalny. Ma bardzo ładne żółtawe odcienie. Super się wtapia. Nie jest bardzo kryjący, ale przez to daje naturalny efekt. Ja mam tak sine cienie pod oczami, że nie liczę na to, że korektor całkiem je zakryje jeszcze naturalnie przy tym wyglądając.
    Zamierzam jeszcze kupić jaśniejszy odcień do modelowania twarzy.

Używam tego produktu od: od listopada 2015
    Ilość zużytych opakowań: ok. połowy pierwszego

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Dwa tygodnie po zakończeniu promocji -49% mój korektor rozświetlający z essence wyzionął ducha. Miałam drugi w zapasie, ale okazał się za ciemny. Smutna, że będę musiała zapłacić 100% ceny udałam się do rossmana, prosto do szafy Wibo, bo chciałam spróbować tamtejszego korektora. Sprzedawczyni mnie zagadała i zaproponowała korektor z Manhattan, zakładając chyba, że skoro jest droższy to na pewno też lepszy. Rozsmarowała go na ręce (pomijam, że nie było testera, więc po prostu użyła pełnowymiarowego produktu, który potem odstawiła na półkę do sprzedaży), rzeczywiście rozświetlał, był jasny i jeszcze sprzedawczyni zachwycała się, jak to on dobrze kryje. Kupiłam go i tak bardzooo żałuję tych 20 zł ;( Czemu nie Wibo???

+ rozświetla
    + jest jasny
    + nie ciemnieje
    + dość łatwo się rozsmarowuje i wklepuje

- nie jest trwały
    - zbiera się nieestetycznie w zmarszczkach i to już po 30 minutach od aplikacji
    - roluje się
    - w ogóle nie kryje, nawet 10 warstw nie zakryje wam sińców pod oczami
    - skoro nie zakrywa sińców, to można by go chociaż użyć do rozświetlenia innych części twarzy, ALE niestety nie współgra z podkładami, roluje się na nich i ciastkuje, więc to też odpada.

Nie polecam. Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Lagadema16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Kupiłam produkt z ciekawości. Mam straszny problem z tzw worami pod oczami, a w moim przypadku korektor daje sobie z nimi radę i to na cały dzień. Zdecydowanie udam się po kolejne opakowanie.
    Plusy:
    + przystępna cena
    + wygodnie opakowanie
    + wydajny produkt
    + idealnie kryje pod oczami
    + utrzymuje się cały dzień
    + nie wysusza

Minusów nie znalazłam

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić asitoc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię!
  • Kupiłam go, gdyż chciałam przetestować coś nowego. Mimo, że nie jest to korektor bardzo kryjący... Wydaje mi się, że spełnia swoje zadania. Ukrywa zaczerwienienia i drobne wypryski. Jest dość trwały, nie ściera się. Dość lekki, nadaje się pod oczy. Na twarzy wygląda bardzo naturalnie. jest dobry do konturowania. Zdaje egzamin jako baza pod cienie. Ma ładne kolorki. Wygodne opakowanie. Cena nie jest zbyt wysoka, a także jest dostępny w drogeriach stacjonarnych.

Używam tego produktu od: 2 msc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LuizkaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze, że zakupiony w promocji
  • Produkt zakupiłam, tak jak poprzedniczki, na promocji -40% w Rossmannie, i dobrze, ponieważ żałowałabym wydanych pieniędzy po cenie regularnej.
    Pod oczy może i się nada, nie wiem, dla mnie jest ok, ale nie mam cieni pod oczami, jedynie lekko podkrążone. Natomiast zaczerwienień, syfków itp nie kryje wcale. A jednak fajnie by było mieć korektor, który kryje i ślady i cienie, aby uniknąć tłoku w kosmetyczce
    -cena za taką jakość
    -nie kryje zaczerwienień
    +kryje pod oczami

Chcesz pochwalić pani_karolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Przyjemny w użytkowaniu, wydajny, kryjący.
    Robi to co ma robić. Za tą cene warto go kupić.

+ skutecznie ukrywa niedoskonałości
    + ładnie zlewa się ze skórą
    + dosyć długo się utrzymuje
    + nie zapycha
    + nie wysusza

Chcesz pochwalić echelonowelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny efekt.
  • Używam odcienia 02 Classic Beige.

Plusy:

+ Naturalny efekt.
    + Delikatne rozświetlenie.
    + Trwały.
    + Łatwy w aplikacji.
    + Ładne i proste opakowanie.
    + Dobra cena w stosunku do jakości.

Minusy:

- Średnie krycie.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić as0212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, wygodny korektor
  • Używam korektor pod oczy i na ślady po wypryskach, sprawdza się dość dobrze.
    + ma bardzo fajną konsystencję
    + łatwo się nakłada i dobrze dozuje
    + rozjaśnia okolice oczu, zmniejsza cienie i ujednolica kolor
    + wystarczająco dobrze kryje ślady po dawnych niedoskonałościach
    - świeże wypryski kryje średnio, nie radzi sobie z zaczerwienieniem

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić listopadowa1989 za czytelną i pomocną recenzję?