Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Powiększ Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Aarktica

Dostępny w dwóch odcieniach.

/s/

• Lubię
  • Kupiłam ten korektor przez przypadek, kiedy bylam na etapie szukania dobrego korektora na plamy posłoneczne, testowałam inny, a jakos złapałam ten (sic). Oczywiscie najpierw sie zdenerwowałam na sama siebie, po pierwsze kupiłam bardzo, bardzo jasny kolor, a potem ponownie, gdy sie okazalo, ze ten korektor na plamy jest zdecydowanie zbyt wodnisty. Po prostu nie ten, ktory chcialam!
    Skoro kupilam, postanowilam wyprobowac pod oczy. U mnie sie sprawdzil. Nie wchodzi w zmarszczki, rozswietla, wizualnie odmładza. Wydajny. Nie mam cieni pod oczami, ale nie wydaje mi sie, zeby dalo sie nim je przykryc, jest zbyt wodnisty. Uzywam go od 4 miesiecy, nie wysusza mi obszaru pod oczami. Polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić lidkacz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby korektor, który przesusza skórę - bubel?
  • Kupiłam ten korektor za grosze (sześć, siedem złotych) w jednej z internetowych drogerii. Dostępny był jedynie w odcieniu 2 i taki właśnie wzięłam. Jest to mój pierwszy korektor pod oczy.

Co o tym produkcie mówi producent?

Po sześciu miesiącach używania uważam, że...
    Korektor ma świetne opakowanie. Pacynką łatwo aplikujemy produkt w okolice oka, nie zostają żadne smugi, a ilość i intensywność nakładanego kosmetyku można sobie łatwo dozować i kontrolować. Bałam się, że dwójka okaże się za ciemna, jednak jest bardzo w porządku, nie odznacza się od reszty skóry.
    Krycie cieni dość przeciętne, dużych sińców na pewno odpowiednio nie przykryje. Rozświetla delikatnie skórę pod oczami i dodaje blasku, ale efekt jest krótkotrwały, bo korektor do najtrwalszych nie należy.
    Używam go bardziej z przyzwyczajenia, aniżeli z potrzeby. Czekam na moment aż mi się skończy i będę mogła kupić sobie jakiś nowy.
    Moją niechęć do niego pogłębia fakt, że zauważyłam przesuszenie strefy pod oczami. Jestem pewna, że to jego sprawka, ponieważ nic nie zmieniałam w pielęgnacji okolic oczu od momentu], kiedy zaczęłam go używać.
    Parę razy - na spróbowanie - użyłam go na wypryski na twarzy, ale tu też nie zdał egzaminu.

Plusy i minusy:
    + rozświetla okolice oka;
    + wygodne opakowanie, aplikatorem łatwo aplikujemy produkt pod okiem;
    + cena;
    - nikłe zakrywanie cieni;
    - słaba trwałość;
    - spowodował przesuszenie skóry pod oczami.

Używam tego produktu od: sierpnia 2014

Chcesz pochwalić _Socjolozka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny niedrogi korektor
  • Posiadam odcień 001 Naturelle. Kupiłam go za jakieś śmieszne pieniądze (2 euro?) i wcale nie żałuję. Stosunek ceny do jakosci jest całkiem w porządku o ile nie oczekuje się cudu za 8 złotych.

Plusy:
    +rozświetla
    +nie włazi w zmarszczki (przypudrowany)
    +nie rolluje się
    +nie ściąga
    +cena (w niemieckim Rossmanie cena bez promocji to 2 euro)
    +dostępność
    +gama kolorystyczna (bardzo jasne kolory)
    +trwałość!

Minusy
    -słabe krycie

Używam tego produktu od: 2 tygodnie (codziennie)

Chcesz pochwalić Bijous za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko jako rozświetlacz
  • Korektor w odcieniu 1 kupiłam w promocji -40% w Rossmanie, i dobrze, bo nie jest wart regularnej ceny.

Wbrew obietnicom producenta, nie tuszuje podkrążonych oczu. W zasadzie nie daje żadnego krycia, tylko delikatnie rozjaśnia i rozświetla okolicę oczu -do tego spokojnie się nadaje.Ma lekką konsystencję, ale koniecznie wymaga przypudrowania bo inaczej znika.

Wykorzystałam go jako korektor rozświetlający do twarzy, zwłaszcza na okolice bruzd między nosem a ustami które mam od uśmiechu. W tej roli całkiem ok.

Korektor ma dużą pojemność, 8 ml - więc może uzasadniać to cenę, ale jak komuś nie przypasuje/nie zdązy zużyć w terminie 12 M to się zmarnuje (używałam dlużej niż 12M i żyję).

Zapach dziwny, sztuczny bez, wg mniezdecydowanie za mocny jak na produkt do nakładania w okolice oczu. Może się bardzo podobać albo bardzo nie podobać.

Używam tego produktu od: około półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 8 ml

Chcesz pochwalić queerkate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozświetla, ale z cieniami sobie nie radzi
  • Kupiłam ten korektor z ciekawości. Jedna z popularniejszych, polskich vlogerek kiedyś o nim wspominała i bardzo sobie go chwaliła. Nie planowałam zakupu, ale rzucił mi się kiedyś w oczy, gdy był na interesującej promocji. Mam go w odcieniu nr 2.

Obietnica producenta:
    "Pozwala znowu błyszczeć zmęczonym oczom. Do tuszowania podkrążonych oczu i lekkich zaczerwienień. Z pigmentami odbijającymi światło. Wystarczy nałożyć i rozprowadzić równomiernie.
    Dostępny w dwóch odcieniach."

Plastykowe, nie przezroczyste. Wygodny, "pacynkowy" aplikator. Pojemność wynosi 8 ml.

Moje doświadczenia:
    Mam cienie pod oczami. Walczę z nimi zawzięcie, ale wystarczy jedna zarwana dla uczelni nocka i już mogę wywieszać białą flagę. Miałam ogromną nadzieję, że ten kosmetyk pomoże mi choć trochę je przykryć.
    Podoba mi się jego konsystencja. Nie jest zbyt "zbita", ja akurat w korektorach lubię, kiedy są one choć troszkę wodniste, bowiem łatwiej jest mi wówczas operować nimi przy oku. Bardzo fajny aplikator, z łatwością nakłada się nim produkt dokładnie tam, gdzie tego chcemy. Odcień, który mam - czyli dwójka - idealnie wkomponowuje się w kolor mojej skóry. Czy przykrywa cienie? Nie wszystkie. Jakieś małe, nie za bardzo się odznaczające to może i tak, ale ciemne, duże i problematyczne - zdecydowanie nie. To jednak, co trzeba mu przyznać, to fakt, że naprawdę ładnie rozświetla. Buzia faktycznie nabiera takiego odczucia "rozbudzenia". Jest całkiem trwały, po kilku godzinach nie ciemnieje ani nie odznacza się jakoś bardzo na naszej cerze.
    Ja go już prawdopodobnie nie kupię, bo jednak na moje cienie pod oczami potrzebuję czegoś bardziej inwazyjnego, tak sądzę.

Cena i dostępność:
    Dostaniemy go wszędzie tam, gdzie znajduje się szafa Manhattan + w Internecie. Jego cena to około 20-25 złotych.

Podsumowanie:
    Dobry korektor do rozświetlenia okolic oczu, nie przykrywa jednak dużych, sinych cieni. Plus za to, że nie odznacza się na twarzy i jest trwały.

Używam tego produktu od: ośmiu miesiecy

Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jeszcze nie to..
  • Skusiłam się na ten korektor bo był za niecałe 12 zł z 28..
    No i się przeliczyłam.
    + rozświetla cerę, no i to chyba na tyle.

-krycie? Tu nie ma mowy o kryciu żadnych niedoskonałości
    -zbyt wodnista konsystencja..

Teraz leży sobie w kosmetyczce byle by był.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe

Chcesz pochwalić velenoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie rozswietla ale to tyle
  • Korektor jedynie ładnie rozswietla jednak jest mało kryjący nie zakrywa cieni pod oczami a jeśli mówić o większych niedoskonałościach to nie zakrywa ich wogóle.
    Duży minus za to ze pod oczami odbija i tusz i cienie i rozmszuje

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić justaa18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • Paskuda
  • Najgorszy korektor jaki było mi dane używać. Nie nadaje się do niczego- ani pod oczy ani na twarz. Okrutnie się roluje. Ma bardzo intensywny kwiatowy-chemiczny zapach. Nie kryje absolutnie niczego, nie rozświetla. Jedyny jego efekt to to, że jest- ale właściwie lepiej żeby go nie było! Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: wiosna 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe- wyrzuciłam

Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?
  • za żadne pieniądze
  • Od kiedy tylko pamiętam zmagam się z efektem zmęczonych oczu, zaczerwienionych, podkrążonych ...itd. Wypróbowuję różne korektory, wiem,że dla kosmetyku to duże wyzwanie. Manhattan Wake Up Concealer nie sprawdził się, nie zauważyłam u siebie żadnego efektu, który rzekomo gwarantuje. Po prostu miałam wrażenie ,że użyłam zwykłego fluidu pod oczy...masakra

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić ewelinawi za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie to
  • Przy zakupie zachęciło mnie niwelowanie efektu zmęczonych oczu, ale niestety... Produkt jak dla mnie to bubel, wogóle nie niweluje zaczerwienienia. Zero krycia.
    konsystencja zbyt lekka

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Marta_Kr za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij