Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Powiększ Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Aarktica

Pozwala znowu błyszczeć zmęczonym oczom. Do tuszowania podkrążonych oczu i lekkich zaczerwienień. Z pigmentami odbijającymi światło. Wystarczy nałożyć i rozprowadzić równomiernie.
Dostępny w dwóch odcieniach.

/s/

• tragednia!!
  • BUBEL !!!
    \nnic nie robi ten korektor,kompletnie nic nie zakrył,kupilam go na promocji w rossmanie za 13 zl z nadzieja ze cos zakryje tak jak obiecywal producent,a tu co?
    \nwielkieee rozczarowanie,kasa wyrzucona w bloto,na to samo by wyszlo jak bym sie posmarowala kremem nivea..

Chcesz pochwalić kankanatancze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jak dla mnie jest świetny. Cienie pod oczami to nie problem. Nie świeci się jakoś bardzo, ale ładnie zakrywa nie lubiane niedoskonałości. Ma fajną lekką konsystencję. Opakowanie też ładne i aplikacja ogółem to nie problem tylko przyjemność.
    A więc podsumuję:

PLUSY:
    + fajna leciutka konsystencja
    + bardzo jasny odcień (1) dla mnie wręcz idealny, ponieważ jestem bladziochem
    + idealnie zakrywa niechciane cienie pod oczami
    + aplikowanie go to czysta przyjemność

MINUSY:
    - cena
    - nie zakrywa dokładnie blizn, mocnych zaczerwienień

..ale jestem to w stanie wybaczyć, bo umie fajnie rozbudzić i rozpromienić moją twarz

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Unkillable Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale tylko w duecie.
  • Sam produkt jedynie rozświetla. Nie kryje, a tego oczekiwałabym od korektora. Jego cena pozostawia wiele do życzenia, ale na promocji można się skusić.
    Używam go pod oczy w duecie z korektorem dobrze kryjącym i ten efekt już jest dla nie zadowalający.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. opakowania

Chcesz pochwalić nixx13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie daje
  • Kupiłam go w szale zakupów, kiedy Rossmann robił -40% na wszystkie kosmetyki. W sumie nie był mi do niczego potrzebny, ale wyglądał atrakcyjnie.

I jak działa ten korektor? Otóż nie działa wcale. Nie robi zupełnie nic. Niczego nie kryje niczego nie rozświetla... No, może minimalnie. Ja efektów nie widzę. Używam go sobie czasami dlatego, że go mam w kosmetyczce i jak mam więcej czasu na pomalowanie się to czasami go trochę nałożę, żeby się poczuć bardziej profesjonalnie.

Minusy:

- nie daje żadnych efektów
    - skandalicznie drogi (jak na coś, co zupełnie nie działa)

Plusy:
    - lekka, przyjemna konsystencja
    - ładny zapachUżywam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: W połowie jednego

Chcesz pochwalić mayfair_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tego, kto korektora nie potrzebuje...
  • Cóż, ładne opakowanie, kolor wydawał się też i promocja! trzy powody jego zakupu,a jeden duży błąd. Nawet na promocji stanowczo przepłaciłam.
    Po pierwsze mam naprawdę jasną cerę, a ten korektor jest UWAGA, za jasny.
    Po drugie nic nie kryje, nic. Jakby go nie było, a cienie jak były tak i są. Nie wiem czy rozświetla, bo go nie widać pod oczami.
    Jako baza do cieni? może, może je uwidacznia, ale na pewno nie przedłuża ich trwałości, bo sam znika momentalnie.
    Ma przyjemną konsystencję, płynną, ale nie za bardzo i jest myślę dość wydajny, nie podkreśla suchych skórek. to jedyne plusy.

Używam tego produktu od: ok 2 mscy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tavariel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wzmacnia widoczność cieni.
  • Zawiodłam się na nim.. i to bardzo.
    Absolutnie nie jest wart swojej ceny, jest to bardzo lekki fluid w małym opakowaniu.

- baaardzo słabe krycie, z niedoskonałościami nie robi nic
    - uwydatnia since pod oczami ;/ nie kryje ich w ogóle, a rozświetlający efekt podbija tylko fiolet moich podkrążonych oczu
    - krótko się utrzymuje na buzi, nawet przypudrowany
    - cena.. ponad 20 zł za byle jakie mazidło to przegięcie ;/

+ rozświetla całkiem przyzwoicie, jest to efekt "tafli wody", albo po prostu świeżo nakremowanej buzi. Ładnie wygląda na łuku brwiowym, albo w kąciku oka, ale nie pod oczami ;/

Ilość zużytych opakowań: ubyła mi znikoma ilość pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić _Mirabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla rozświetlenia
  • Korektor kupiłam specjalnie na wypadek "nieprzespanych nocy".
    - Niestety, przy większych cieniach nie radzi sobie, konsystencja jest bardzo lekka
    - Przy nałożeniu zbyt dużej ilości zostawia delikatne smugi, ale po "przyklepaniu" jest w porządku
    + Co mi się w nim na prawdę podoba to efekt rozświetlenia - przy lekko opuchniętych oczach działa cuda, przy większych problemach - jak napisałam wyżej - warto szukać czegoś innego

Używam tego produktu od: Roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kasia_oo7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku
  • Na ten moment sprawdza się w porządku.
    Nie jest za rzadki ani za gęsty.
    Ładnie się rozprowadza, ale mam wrażenie, że w ogóle mi niczego nie kryje... Jakby był "prześwitujący".
    Może to tylko moje wrażenie.
    Jednak skóra po nim wygląda świeżo, jest w porządku.

Używam go pod oczy, bo w sumie do tego on służy (a może ja znów źle popatrzyłam na metryczki w drogerii)...

Nie zachwyca, ani nie przeraża.

Ilość zużytych opakowań: Zużyte pół

Chcesz pochwalić Permitame za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Kupiłam ten korektor z myślą o cieniach pod oczami, ponieważ wg producenta takie jest jego przeznaczenie. Dodam że cienie pod oczami mam bardzo uwidocznione.
    Jak dla mnie jest wystarczający ponieważ utrwalam go dodatkowo pudrem co zwiększa jego krycie.
    Aplikacja jest bardzo łatwa, ma płynną konsystencje i dobrze się rozprowadza.
    Nadaje blasku spojrzeniu.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić gola1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie wystarczający
  • Posiadam najjaśniejszy odcień. Idealnie stapia się ze skórą i nie ciemnieje. Dobrze kryje, ale tylko niewielkie sińce pod oczami. Jak jestem wyspana i nie są zbyt widoczne, to całkowicie je ukrywa, jednak po gorszej nocy nie radzi sobie już tak dobrze. Jednak nie mam dużego problemu z sińcami, więc dla mnie jest ok.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić almaelena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla niewymagających.
  • Tego typu korektorów używam w codziennym makijażu do zatuszowania lekkich cieni pod oczami i rozświetlenia tych okolic - takie są właśnie moje wymagania.
    I u mnie ten produkt nawet się sprawdził, ale rozumiem, że dla bardziej wymagających osób on nie będzie dobry.

Posiadam odcień numer 1.

Konsystencja: bardzo lekka, dość rzadka, kremowa.

Zalety:
    *delikatnie i naturalnie rozświetla okolice pod oczami, faktycznie dobrze odbija światło
    *nie ciemnieje na skórze
    *jest lekki, nie widać go na skórze, nie waży się i jeśli nie przesadzimy z ilością nie zbiera się w zmarszczkach
    *wygodny aplikator - miękka, niewielka gąbeczka
    *łatwa dostępność
    *kolor 1 jest odpowiedni dla bladych osób
    *opakowanie wygląda fajnie, profesjonalnie, napisy się nie ścierają
    *bardzo wydajny

Wady:
    *żadnych cieni tym nie zakryjemy, kosmetyk jest na to za lekki
    *ciężko go równomiernie rozprowadzić, bo zostawia smugi
    *brzydko, chemicznie pachnie
    *na opakowaniu nie ma składu produktu
    *cena dość wysoka jak na średniej jakości korektor
    *nie nadaje się do zakrywania niedoskonałości, pryszczy, zaczerwienień

Kosmetyk raczej przeciętny, ale moje dość niskie wymagania spełnił. Polecam raczej młodym dziewczynom, którym jeszcze cienie pod oczami i zmarszczki są obce - u Was z pewnością się sprawdzi, bo ładnie dodaje blasku skórze i spojrzeniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • pod oczy dobry
  • Kupiłam ten korektor z myślą o zatuszowaniu cieni pod oczami a nie pryszczy. Tak to już jest że niektóre korektory nadają się tylko i wyłącznie jako korektory pod oczy, więc odejmowanie punktacji dlatego że nie można nimi zatuszować pryszczyków jest nierozsądna

Wnioski :
    -wybrałam kolor lekko różowy - do mojej naczynkowej cery idealny - jeszcze nigdy nie miałam tak dobranego koloru
    - buzia wygląda naturalnie, wypoczęta. Nie jest może super extra ktyjący , ale i dobrze bo w końcu nie chcemy mieć maski pod oczami
    -konsystencja lekka, lejąca- jak to korektor pod oczy
    - nie zbiera się nie roluje. Można nakładać kilka warstw jak potrzeba więcej krycia. Szybko sie wchłania w skórę
    -trzyma się długo i idealnie pokrywa również moje naczynka na policzkach
    -jak trzeba to też delikatnie pokrywa czerwoności w okolicach syfka

Jest na prawdę ok !

Używam tego produktu od: 2 tyg

Chcesz pochwalić kreciolek80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie NIC (jak już pisały inne dziewczyny)
  • ZALETY:

- kolor jak moja cera;
    - nie jest tłusty;

WADY:

- jest kompletnie rzadki i do mojej tłustej cery to nadawał się tylko pod oczy i to trzeba było kilka warstw, bo wchłania się jak woda;
    - trzeba kilka warstw, żeby coś ukrył, więc dużej różnicy nie ma czy z nim czy bez;

WG MNIE JEST TO FLUID, TYLKO W OPAKOWANIU NA KOREKTOR.

Jako fluid byłby dobry, ale jako korektor w ogóle nie spełnia swojej roli.

Chcesz pochwalić caryca84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wart swej ceny
  • Odkąd pamiętam borykam się z problemem cieni pod oczami, a więc korektor pod oczy to obowiązkowa pozycja w mojej kosmetyczce.
    Korektor Manhattan'u kupiłam w pośpiechu i przekonałam się, że jest on złym doradcą. Korektor w ogóle nie kryje i mam wrażenie, że pigmenty w nim zawarte dodatkowo podkreślają moje cienie pod oczami. Po aplikacji wydawało mi się, że są one jeszcze bardziej widoczne. Poza tym jest wodnisty i żeby uzyskać jakikolwiek efekt trzeba go sporo nałożyć, no i skóra się po nim "lepi". O zapachu nie wspomnę, bo jest okropny. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić angie9292 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Dla niewymagających
  • Kupiłam w ciemno i nie jestem ani zadowolona, ani rozczarowana.
    Korektor na pewno "pozwala błyszczeć zmęczonym oczom" jak to nazwał producent. Oczy dzięki niemu wygląda na promienne. I to chyba tyle....
    Nie jest wydajny (trzeba nałożyć go bardzo dużo żeby cokolwiek zdziałać zakryć), rozświetla, ale nie tuszuje cieni. Lekki, w sam raz na lato.
    Dobry dla kogoś kto chce nadać spojrzeniu blask, a nie wymaga dużego krycia cieni.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ylne za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie nic
  • Kiedy skonczył mi się korektor w słoiczku Inglota, postanowiłam poszukać czegoś innego, lżejszego i niestety, coś mnie podkusiło, żeby wybrać produkt Manhattan.

Jedynymi zaletami korektora są jasny odcień i niewysoka cena. Jednak to za mało, aby ocenić produkt pozytywnie.

Teoretycznie opakowanie jest tak wyprofilowane, że nakładanie produktu powinno być przyjemnością, ale tak się nie dzieje. Gąbeczka jest dość twarda i nieprzyjemnie szoruje po twarzy, szczególnie nieprzyjemne odczuwałam jej szorstkość w okolicach oczu.

Kosmetyk ma dziwny zapach, ktory na szczęście nie jest wyczuwalny po nałożeniu.

Największą wadą korektora jest to, że nie spełnia on swojej funkcji. Nie kryje! Wcale! Po nałożeniu tylko przez chwile niedoskonałości są zakryte, a już po chwili ponownie widać wszystkie zaczerwienienia. Moich cieni pod oczami nie dało się nim wytuszować, a od jakiegoś czasu są dużo mniej wyraźnie niż były kiedyś.

Jeżeli ktoś ma problemy z zaczerwienieniami, cieniami, niedoskonałościami, powinien ten produkt omijać szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: 6-8 miesięcy

Chcesz pochwalić Ljubljana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bublowaty
  • Nie jestem z niego zadowolona. Bardzio słabo kryje i szybko znika. Nie widzę żadnych efektów na twarzy a za dużo też go nei można nałozyć, bo jest dość mokry i spłynie albo się zważy. Próbowałam z nim pracować na różzne sposoby: pod podkładem, na podkładzie, pod pudrem. Dupka blada, nic nie kryje i szybko znika. Będę omijac z daleka. Na szczęście kupilam podczas przeceny kolorówki w R.

Używam tego produktu od: od grudnia

Chcesz pochwalić Ciemna163 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla suchej cery
  • Tego korektora używałam jakiś rok temu ale mając w pamięci jego działanie wiem ze niebawem do niego wrócę Używałam jaśniejszego odcienia.

+ Opakowanie jest trwałe, dobrze wykonane a aplikator zakończony jest pędzelkiem (wolę tą formę od gąbeczki)
    + Produkt nie wycieka i nie osadza się na szyjce buteleczki dzięki czemu zachowuje świeżość
    + Ma kremową konsystencję, nie podkreśla suchych skórek i mam wręcz wrażenie że jest lekko nawilżający
    + Ładnie i nienachalnie rozświetla
    + Ładnie stapia się z fakturą skóry przez co wygląda bardzo naturalnie Często używałam go samodzielnie bez aplikacji podkładu kiedy moja cera miała lepsze dni i uzyskiwałam efekt "no make up"
    + Jest wydajny i niedrogi

- Ma specyficzny zapach który dla mnie jest przyjemny ale niektórym nie odpowiada
    - Mógłby trochę lepiej kryć ale nie jestem pewna czy nie straciłby tej lekkości i naturalnego wykończenia
    - Pod koniec opakowania trzeba wyciągnąć nożem plastik zabezpieczający przed wyciekaniem produktu aby dostać się do resztek

Polecam w szczególności posiadaczkom suchej skóry oraz dziewczynom które lubią naturalny, deliaktny makijaż

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, ale istnieją lepsze
  • Jest całkiem fajny, zakrywa to co musi i rozświetla. Mam kolor najjaśniejszy bo 1 i bardzo dobrze dopasowuje się do podkładu i cery. Podoba mi się aplikator ponieważ łatwo się nakłada. Jeśli chodzi o wklepywanie go, denerwuję mnie fakt ze po godzinie gdy dotknę miejsca gdzie go użyłam mam wrażenie iż rozmazałam ten korektor wraz z całym makijażem. Na szczęście tak nie jest.

Kupiłam go przypadkowo, gdy zaczynałam przygodę z makijażem. Patrzyłam tylko czy kolor jest dobry i na cenę, która wtedy wynosiła 25zł. Nie znałam się i pomyślałam że to dobra cena.

Produkt nie jest wart swojej ceny. 25zł za kilkanaście ml? To nie dla mnie! Wolę coś lepszego za mniejszą kwotę. Jednak jest bardzo wydajny i szczerze to tylko czekam aż mi się skończy bym mogła wypróbować inne - tańsze. Mam dylemat - polecam i nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 (bardzo wydajne)

Chcesz pochwalić karolajna0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupiłam ten korektor przypadkiem, a okazało się, że jest bardzo dobry.
    Mam średnie cienie pod oczami. Ten korektor ma delikate krycie, co jest właściwie jego jedynym małym minusem, bo mógły byc ciut lepiej kryjący. Pięknie rozświela i odświeża spojrzenie, wygląda bardzo naturalnie, nie widać, że się ma korektor pod oczami, stapia się z cerą, co jest dla mnie bardzo ważne, bo na codzień nie używam podkładu, tylko kremy tonujące/koloryzujące i lubię naturalny wygląd. Nie zbiera się w kącikach, nie podkreśla zmarszek, jest trwały. Polecam

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić SoBitterSoSweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie, ale ma ogromne minusy
  • Byłam na szybkich zakupach, i szukałam korektora w płynie z aplikatorem, szybko go wzięłam i nie przeczytałam dokładnie co to . W drodze okazał się rozświetlającym korektorem, z czego byłam niezmiernie zadowolona.
    -ma lekkie krycie
    -pięknie rozświetla spojrzenie
    -jest trwały (7-8 godzin)
    Mam kolor najjaśniejszy 1, i pod oczami nie jest biały jak niektóre. Bardzo subtelnie stapia się z skórą, ale niestety ciemnieje w krótkim czasie, i wchodzi w zmarszczki mimiczne, co wygląda bardzo nieestetyczne.
    Rzeczywiście pigmenty odbijają światło, i zasinień pod oczami nie widać.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Szukałam korektora, który delikatnie kryje, a przy tym rozświetla.
    Miałam chyba zbyt duże oczekiwania co do tego kosmetyku i dlatego jestem bardzo z niego niezadowlona.

- nie mam dużych cieni pod oczami, są właściwie bardzo niewielkie, a i takich ten korektor nie jest w stanie pokryć.
    nakładam, nakładam, a kosmetyku jakby nie było wcale

- bardzo wodnista konsystencja, trudno go dobrze wklepać w okolicę pod oczami

- mam wrażenie, że spływa w ciągu dnia i tworzy nieestetyczną skorupkę

- niby jasny odcień, a jednak odcina się od podkładu

- koszmarnie się zbiera

+ lekka formuła

+ nie uczula, nie podrażnia

+ dobry do rozświetlania kości policzkowych jeśli ktoś lubi bardzo delikatny, prawie niewidoczny efekt

Dla mnie produkt wyjątkowo nietrafiony. Bubel, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno (i ostatnie)

Chcesz pochwalić chrumcanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozświetlacz, nie korektor
  • Od korektora oczekuję krycia przede wszystkim. Niestety ten Manhattanu nie kryje wcale. Tylko rozświetla i to jest jedyna funkcja.
    Jest bardzo słabo napigmentowany, bardzo lekki, ale w załamaniach powieki i tak mi się zbierał. Nie jest też zbyt trwały.
    Nie nadaje sie na cienie pod oczami, bo nie dość że nie zakryje to jeszcze przyciąga uwagę świeceniem. Z tego samego powodu odpada tuszowanie nim wyprysków i innych zdarzeń losowych na twarzy.
    Moim zdaniem nadaje sie dla dziewczyn z perfekcyjną urodą, które po nieprzespanej nocy chcą sobie dodać blasku.
    Plusy:
    - ładnie rozświetla
    Minusy:
    - nie kryje
    - jest nietrwały
    - za dużo kosztuje mając na uwadze że ten kosmetyk to tylko rozświetlacz o pojemności 15ml

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno (napoczęte)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emilkaplum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spisał się
  • Niestety ten korektor mnie uczulił.
    Poza tym raczej nie krył, a rozświetlał.
    Nie poradził sobie z cieniami pod oczami, dodatkowo przyprawił mnie o czerwone, uczuleniowe placki.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Około połowa pierwszego

Chcesz pochwalić OhSoCute za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Dobry rozświetlacz, aczkolwiek krycie średnie. Dla niewymagających się sprawdzi.
    + konsystencja
    + aplikator
    + efekt rozświetlenia
    + wydajność
    +/- krycie
    - po paru godzinach ciemnieje

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xxBlack za czytelną i pomocną recenzję?