Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Powiększ Manhattan, Wake Up Concealer (Korektor do twarzy) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Aarktica

Dostępny w dwóch odcieniach.

/s/

• Naturalny efekt.
  • Używam odcienia 02 Classic Beige.

Plusy:

+ Naturalny efekt.
    + Delikatne rozświetlenie.
    + Trwały.
    + Łatwy w aplikacji.
    + Ładne i proste opakowanie.
    + Dobre krycie.
    + Dobra cena w stosunku do jakości.

Minusy:

- Brak.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić as0212 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobry, wygodny korektor
  • Używam korektor pod oczy i na ślady po wypryskach, sprawdza się dość dobrze.
    + ma bardzo fajną konsystencję
    + łatwo się nakłada i dobrze dozuje
    + rozjaśnia okolice oczu, zmniejsza cienie i ujednolica kolor
    + wystarczająco dobrze kryje ślady po dawnych niedoskonałościach
    - świeże wypryski kryje średnio, nie radzi sobie z zaczerwienieniem

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić listopadowa1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • magiczny - nakładasz i znika
  • Korektor dla osób, które po nałożeniu nie chcą widzieć żadnej poprawy. Krycie jest po prostu tak słabe, że prawie nie istnieje. Rozświetlenie też pozostawia wiele do życzenia. Kupiłam na promocji w Rossmanie - nigdy więcej. Daje 2/5, bo mimo, że nie pomógł, to też nie zaszkodził.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić ZdzisiaKonew za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Kupiłam korektor na rossmanowych przecenach z powodu braku odcienia Affinitone.

+ cena
    + dostępność
    + przyjemna konsystencja (lekka,dobzre się rozprowadza)

- bardzo słabe krycie
    - wchodzi w zmarszczki mimiczne
    - niby jest dość trwały, ale mam wrażenie że po jakimś czasie przesusza okolice pod oczami
    - efekt rozświetlenia, naprawdę mało zauważalny

podsumowując: nie warto, nawet za tak niską cenę, nie znajdziecie tu krycia, ani ładnego efektu rozświetlenia. Odradzam

Chcesz pochwalić Marta87_7a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i dosyć dobry
  • Kupiłam go na allegro za jakieś 6 złotych i nie żałowałam.Niestety nie mogłam znaleźć jaśniejszego odcienia i 002 jest dla mnie trochę za ciemny.Ma słabe krycie co u mnie jest dużym minusem ,ale ogólnie jest fajny i za te pieniądze nie żałuję.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nataliamar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Kupiłam ten korektor przez przypadek, kiedy bylam na etapie szukania dobrego korektora na plamy posłoneczne, testowałam inny, a jakos złapałam ten (sic). Oczywiscie najpierw sie zdenerwowałam na sama siebie, po pierwsze kupiłam bardzo, bardzo jasny kolor, a potem ponownie, gdy sie okazalo, ze ten korektor na plamy jest zdecydowanie zbyt wodnisty. Po prostu nie ten, ktory chcialam!
    Skoro kupilam, postanowilam wyprobowac pod oczy. U mnie sie sprawdzil. Nie wchodzi w zmarszczki, rozswietla, wizualnie odmładza. Wydajny. Nie mam cieni pod oczami, ale nie wydaje mi sie, zeby dalo sie nim je przykryc, jest zbyt wodnisty. Uzywam go od 4 miesiecy, nie wysusza mi obszaru pod oczami. Polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić lidkacz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby korektor, który przesusza skórę - bubel?
  • Kupiłam ten korektor za grosze (sześć, siedem złotych) w jednej z internetowych drogerii. Dostępny był jedynie w odcieniu 2 i taki właśnie wzięłam. Jest to mój pierwszy korektor pod oczy.

Co o tym produkcie mówi producent?

Po sześciu miesiącach używania uważam, że...
    Korektor ma świetne opakowanie. Pacynką łatwo aplikujemy produkt w okolice oka, nie zostają żadne smugi, a ilość i intensywność nakładanego kosmetyku można sobie łatwo dozować i kontrolować. Bałam się, że dwójka okaże się za ciemna, jednak jest bardzo w porządku, nie odznacza się od reszty skóry.
    Krycie cieni dość przeciętne, dużych sińców na pewno odpowiednio nie przykryje. Rozświetla delikatnie skórę pod oczami i dodaje blasku, ale efekt jest krótkotrwały, bo korektor do najtrwalszych nie należy.
    Używam go bardziej z przyzwyczajenia, aniżeli z potrzeby. Czekam na moment aż mi się skończy i będę mogła kupić sobie jakiś nowy.
    Moją niechęć do niego pogłębia fakt, że zauważyłam przesuszenie strefy pod oczami. Jestem pewna, że to jego sprawka, ponieważ nic nie zmieniałam w pielęgnacji okolic oczu od momentu], kiedy zaczęłam go używać.
    Parę razy - na spróbowanie - użyłam go na wypryski na twarzy, ale tu też nie zdał egzaminu.

Plusy i minusy:
    + rozświetla okolice oka;
    + wygodne opakowanie, aplikatorem łatwo aplikujemy produkt pod okiem;
    + cena;
    - nikłe zakrywanie cieni;
    - słaba trwałość;
    - spowodował przesuszenie skóry pod oczami.

Używam tego produktu od: sierpnia 2014

Chcesz pochwalić _Socjolozka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny niedrogi korektor
  • Posiadam odcień 001 Naturelle. Kupiłam go za jakieś śmieszne pieniądze (2 euro?) i wcale nie żałuję. Stosunek ceny do jakosci jest całkiem w porządku o ile nie oczekuje się cudu za 8 złotych.

Plusy:
    +rozświetla
    +nie włazi w zmarszczki (przypudrowany)
    +nie rolluje się
    +nie ściąga
    +cena (w niemieckim Rossmanie cena bez promocji to 2 euro)
    +dostępność
    +gama kolorystyczna (bardzo jasne kolory)
    +trwałość!
    +wydajnosc

Minusy
    -słabe krycie

Używam tego produktu od: 2 miesiace (codziennie)

Chcesz pochwalić Bijous za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko jako rozświetlacz
  • Korektor w odcieniu 1 kupiłam w promocji -40% w Rossmanie, i dobrze, bo nie jest wart regularnej ceny.

Wbrew obietnicom producenta, nie tuszuje podkrążonych oczu. W zasadzie nie daje żadnego krycia, tylko delikatnie rozjaśnia i rozświetla okolicę oczu -do tego spokojnie się nadaje.Ma lekką konsystencję, ale koniecznie wymaga przypudrowania bo inaczej znika.

Wykorzystałam go jako korektor rozświetlający do twarzy, zwłaszcza na okolice bruzd między nosem a ustami które mam od uśmiechu. W tej roli całkiem ok.

Korektor ma dużą pojemność, 8 ml - więc może uzasadniać to cenę, ale jak komuś nie przypasuje/nie zdązy zużyć w terminie 12 M to się zmarnuje (używałam dlużej niż 12M i żyję).

Zapach dziwny, sztuczny bez, wg mniezdecydowanie za mocny jak na produkt do nakładania w okolice oczu. Może się bardzo podobać albo bardzo nie podobać.

Używam tego produktu od: około półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 8 ml

Chcesz pochwalić queerkate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozświetla, ale z cieniami sobie nie radzi
  • Kupiłam ten korektor z ciekawości. Jedna z popularniejszych, polskich vlogerek kiedyś o nim wspominała i bardzo sobie go chwaliła. Nie planowałam zakupu, ale rzucił mi się kiedyś w oczy, gdy był na interesującej promocji. Mam go w odcieniu nr 2.

Obietnica producenta:
    "Pozwala znowu błyszczeć zmęczonym oczom. Do tuszowania podkrążonych oczu i lekkich zaczerwienień. Z pigmentami odbijającymi światło. Wystarczy nałożyć i rozprowadzić równomiernie.
    Dostępny w dwóch odcieniach."

Plastykowe, nie przezroczyste. Wygodny, "pacynkowy" aplikator. Pojemność wynosi 8 ml.

Moje doświadczenia:
    Mam cienie pod oczami. Walczę z nimi zawzięcie, ale wystarczy jedna zarwana dla uczelni nocka i już mogę wywieszać białą flagę. Miałam ogromną nadzieję, że ten kosmetyk pomoże mi choć trochę je przykryć.
    Podoba mi się jego konsystencja. Nie jest zbyt "zbita", ja akurat w korektorach lubię, kiedy są one choć troszkę wodniste, bowiem łatwiej jest mi wówczas operować nimi przy oku. Bardzo fajny aplikator, z łatwością nakłada się nim produkt dokładnie tam, gdzie tego chcemy. Odcień, który mam - czyli dwójka - idealnie wkomponowuje się w kolor mojej skóry. Czy przykrywa cienie? Nie wszystkie. Jakieś małe, nie za bardzo się odznaczające to może i tak, ale ciemne, duże i problematyczne - zdecydowanie nie. To jednak, co trzeba mu przyznać, to fakt, że naprawdę ładnie rozświetla. Buzia faktycznie nabiera takiego odczucia "rozbudzenia". Jest całkiem trwały, po kilku godzinach nie ciemnieje ani nie odznacza się jakoś bardzo na naszej cerze.
    Ja go już prawdopodobnie nie kupię, bo jednak na moje cienie pod oczami potrzebuję czegoś bardziej inwazyjnego, tak sądzę.

Cena i dostępność:
    Dostaniemy go wszędzie tam, gdzie znajduje się szafa Manhattan + w Internecie. Jego cena to około 20-25 złotych.

Podsumowanie:
    Dobry korektor do rozświetlenia okolic oczu, nie przykrywa jednak dużych, sinych cieni. Plus za to, że nie odznacza się na twarzy i jest trwały.

Używam tego produktu od: ośmiu miesiecy

Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?