Payot, Creme Demaquillante (Deilkatny krem do demakijżu)

Payot, Creme Demaquillante (Deilkatny krem do demakijżu)

Bardzo delikatny krem nadający się do każdego rodzaju cery, w każdym wieku, nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, doskonały do cery suchej dzięki bogatej konsystencji. Błyskawicznie usuwa makijaż i oczyszcza skórę, ma również właściwości wygładzające, nawilżające i łagodzące.

Działanie:
Łagodzące, odżywcze i kojące:
- Masło Karite
- alantoina
-nawilżające:
- Polyole
Przeciwadziałające odwodnieniu skóry:
- Olejek z kwiatu Limnanthes Alba.

wrażliwa, odwodniona
nawilżające, łagodzące
olejek
oczyszczanie twarzy
w tubie

Cudo <3

Produkt kupiłam na przecenia w superpharm, początkowo byłam sceptycznie nastawiona gdyż makijaż zmywam płynem micelarnym a to jednak jest krem. Na początku nakładałam produkt na wacik co nie było do końca dobrym pomysłem, gdyż zużywa się bardzo duża ilość produktu. Szybko jednak zdecydowałam się bezpośrednio nakładać produkt na buzię a następnie za pomocom wacika usuwać pozostałości makijażu. Makijaż schodzi rewelacyjnie. Skóra jest po nim bardzo nawilżenia i mięciutka. Zauważyłam że od kiedy stosuje krem marki Payot moja skóra ma mniej niedoskonałości i wygląda na sprężyste i witalną. Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt gdyż jest rewelacyjny.

suuuper!

Na prawdę świetny krem do demakijażu, delikatna konsystencja o lekko różowym kolorze i subtelnym zapachu, doskonale oczyszcza suchą skórę twarzy, nie wysuszając jej przy tym, a wręcz nawilżając.Nie zapycha porów, nie uczula.Na wydajność nie narzekam, przyzwoita, tuba starczyła mi na około 3 miesiące.Może było by to i dłużej, gdybym w pierwszych dniach używania, nie przesadzała z ilością tego kremu. To było moje pierwsze spotkanie z Payot, i wypadło całkiem miło.

Używam tego produktu od:jakieś 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno