Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`

Zgłaszająca osoba: Kika3455

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z rumiankiem i miodem kwiatowym, stworzony specjalnie dla włosów blond.
Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z z rumiankiem i miodem kwiatowym zawiera rumianek znany ze swoich właściwości zmiękczających i rozjaśniających oraz miodu kwiatowego, o właściwościach odżywczych. Ma on czystą i lekką konsystencję, która nie obciąża Twoich włosów.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycerin, Sodium Chloride, Disodium Laureth Sulfosuccinate, CI 19140/Yellow 5, Chamomilla Recutita Extract/Matricaria Flower Extract, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Mipa, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Mel/Honey, Linalool, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Isopropanolamine, Caramel, Citric Acid, Buthylphenyl Methylpropional, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Laurate, Parfum/Fragrance (03.07.2010)

/s/

• Dobry
  • Szampon ładnie się pieni, ma rumiankowy zapach (który utrzymuje się na długo) i nadaje włosom lekkość, są po nim puszyste. Dobrze oczyszcza. Nie zauważyłam żeby je jednak rozświetlił. Nie nadał też miękkości. Trudno go dostać, znalazłam go tylko w Naturze.

Poza tym, że nie spełnia wszystkich obietnic producenta i słabej dostępności, nie zauważyłam wad. Nie wysusza włosów ani skóry głowy, nie obciąża ani nie dostałam po nim łupieżu (a po wielu szamponach się u mnie pojawia)

Polecam wszystkim, którzy poszukują lekkiego szamponu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!
  • Jedynymi plusami tego szamponu jest to że fajnie pachnie i to że można go kupić naprawdę w fajnej cenie. I niestety to tyle dobrego co mogę o nim powiedzieć.

Jego wadą jest to, że jest mało wydajny, słabo się pieni, STRASZNIE SKLEJA WŁOSY!!!! Po osuszeniu włosów ręcznikiem od razu pobiegłam jeszcze raz umyć włosy innym szamponem. Ze 3 razy musiałam je ponownie umyć żeby odzyskały świeżość, żeby przestały być matowe i posklejane.

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu
    Ilość zużytych opakowań: po pierwszym umyciu od razu z niego zrezygnowałam

Chcesz pochwalić Anbi123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Moje naturalne blond włosy ostatnimi czasy bardzo ściemniały, dlatego postanowiłam kupić ten właśnie szampon.

Plusy:
    - ładny zapach
    - wydajny, dobrze się pieni

Minusy:
    - niewygodne otwieranie
    - szampon nie rozświetla i nie nadaje włosom miękkości
    - włosy staja się sianowate , nie układają się

Chcesz pochwalić marzycieleczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • normalny
  • Szampon jak szampon

Dobrze myje, włosy są lekkie jak piórko, delikatne i dość błyszczące.

Włosy mi się przy nim kręcą- a to uważam za plus

Nie wiem czy rozjaśnia bo mam już rozjaśniane.

Nie zauważyłam nic szczególnego ale nic złego też nie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Chcesz pochwalić Asia12345_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z cala pewnoscia kupie nastepna buteleczke tego szamponu. Godny polecenia.
  • Szampon jest cudowny. Mialam ciemny blond, a po tym szamponie widocznie się rozjasnily.

Plusy:
    *latwo się pieni
    *nie obciaza
    *nadaje miekkosc i lekkosc ( co jest dla mnie ważne, bo mam włosy krecone )
    *dobrze oczyszcza
    * odzywia włosy i nadaje im blasku

Minus:
    * nie da się go otworzyc mokrymi rekami Używam tego produktu od: 6 miesiecyIlość zużytych opakowań: 4-6

Chcesz pochwalić wybuchowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super <3
  • Szampon ten (razem z odżywką) dostałam od mojego chłopaka. Bałam się go użyć bo po przeczytaniu niektórych opinii naszły mnie czarne myśli. Jednak okazało się, że nie ma się czego bać.
    \nSzampon cudownie pachnie, łatwo się pieni. Z łatwością po nim rozczesuję włosy a co najważniejsze nie przetłuszcza mi włosów. Co do jego otwierania faktycznie jest trochę niewygodne ale nie odejmuję za to gwiazdki. Pomimo tego jednego minusu szampon jest boski Stosuję go razem z odżywką z tej samej serii i jestem po prostu zachwycona.
    Ps. Co do rozświetlania włosów jeszcze nic takiego nie zauważyłam ale umyłam nim włosy dopiero dwa razy

Chcesz pochwalić Annulka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy po nim się bardzo puszą..
  • Ten szampon jest okropny. Jedyny jego plus to to że dobrze się pieni ale i tak jest tak ciężki że trudno go zmyć podczas mycia włosów. Kupiłam go zachęcona tym że jest to szampon rozjaśniający, a chciałam uzyskać jakieś ładne refleksy latem w słoncu na moich brązowych włosach, fakt "pod słońce" włosy mają poświatę jasną ale to znikoma ilość, nie wiem ile tzreba było go używać by wlosy były promienne. Zakrętka jest okropna, bardzo ciężko ją otworzyć jak mamy mokre ręce, jest po prostu nie poręczna:/ Włosy są po nim ciężkie, i się mega puszą, zapach rumianku ale taki jakiś dziwny. Nie kupię go ponownie i nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 400ml

Chcesz pochwalić Kosmetyczka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony!
  • jest to jak najbardziej mój typ!

jak dla mnie ma same plusy:
    - wydajny
    - ładnie pachnie
    - NIE PRZESUSZA WŁOSÓW

jedyny minus:
    - trudna dostępność, gdyż znajduję go tylko w Carrefourach

Ilość zużytych opakowań: 1 duże 400 ml

Chcesz pochwalić msrudzik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły szampon
  • Szampon w porównaniu do odżywki z tej samej serii jest o niebo lepszy.

Zalety:
    - dokładnie myje,
    - dobrze się pieni,
    - zmniejsza przetłuszczanie,
    - nie obciąża,
    - nie plącze włosów,
    - włosy są sypkie,
    - nie zawiera silikonów,
    - dostępność,
    - niska cena.

Wady:
    - mało wydajny,
    - w składzie SLS.

Używam tego produktu od: lipiec 2011
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić NatalieHet za czytelną i pomocną recenzję?
  • cud i miód
  • Kupiłam, bo był w promocji w SP, a miałam wtedy ban na kosmetyki ze względu na zapasy. A że mam duszę testera nie mogłam sobie odmówić. Zapłaciłam wtedy za niego 4,50zł. Normalnie myje włosy babydreamem dla dzieci, ten używam raz w tygodniu.

PLUSY
    piękny zapach
    gęsty, dzięki czemu wydajny
    myje, zmywa oleje, bardzo ładnie się pieni
    zatyczka dzięki której możemy przewozić go bez obaw że się uleje
    nie płącze włosów

MINUSY
    cena, 7zł za 250ml to dość dużo, choć nie narzekam
    dostępność, nie widuje go już w sieciowych drogeriach, a jedynie w marketach i małych drogeryjkach

To zdecydowanie mój ulubiony szampon

Używam tego produktu od: styczeń 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa 250ml

Chcesz pochwalić Shawna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Plusy:
    *ładny zapach
    *lekka konsystencja
    *delikatnie rozjaśnia włosy
    *łatwo się spłukuje
    *nie przetłuszcza włosów
    *nie plącze włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić manuela_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony szampon
  • Jestem maniaczką szamponów, wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne i śmiało mogę powiedzieć, ze to jeden z moich ulubionych.
    Dobrze myje włosy, myję często, bo lubię mieć świeże. Nie przetłuszcza, nie obciąża, nie uczula mojej bardzo wrażliwej skóry głowy. Czasem zdarza mi się wyjechać na tydzień pod namiot i włosy się nie przetłuszczają (no chyba że grzywka, ale to oczywista sprawa).
    Pięknie pachnie, świeżo, letnio, kojąco, długo utrzymuje się na włosach świeży, jakby lekko herbaciany zapach.
    Nie używam po nim odżywki, wlosy są lekkie, rozczesuja się dobrze.

Odejmuję pół gwiazdki za idiotyczne otwieranie. Nie wiem, kto to wymyślił, ale powinien ponieść za to karę . Otwarcie tego mokrymi rękami graniczy z cudem, złamałam już na tym niejeden paznokieć, jak zapomnę go otworzyć przed prysznicem, to muszę zaczepiać zakrętkę o klamkę z kabiny i to jedyne co umożliwia otwarcie. Naprawdę jest fatalne i w momencie kiedy mam z tym problem, mam ochotę dac mu jedną gwiazdke i obiecuję sobie, że nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 2 lata? chyba.
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić trivial za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z moich ulubionych <3
  • uzywam tego szamponu razem z odzywka. musze przyznajc ze dawno nie mialam az tak dobrego produktu.

Szampon bardzo dobrze myje wlosy, nie placze ich (co jest dla mnie bardzo wazne), a przy tym wszystkim wlosy nie przetluszczaja mi sie jakos bardziej.

dawno temu mialam balejaz, ale zaczelam farbowac na jednolity blond i tam gdzie mam pasemka (czyli od ucha w dol) szampon bardzo ladnie je rozswietla, sprawia ze poszczegolne kolorki tych pasemek fajnie sie mienia.

cena tez bardzo przystepna jak za taka jakosc produktu. zapach, swiezy rumiankowy, zniewalajacy

jedynym minusem jest jego wydajnosc. szybko mi sie konczy.

moje suche wlosy polubily sie z tym produktem

Używam tego produktu od: okolo 3 miesiecy z przerwami na inne kosmetyki
    Ilość zużytych opakowań: jedno duze

Chcesz pochwalić lubie slodycze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt, jeden z ulubionych!

• + zapach: piękny, ziołowy, utrzymujący się na włosach
    + oczyszczanie: świetnie oczyszcza włosy i skórę głowy
    + dobrze się pieni i spłukuje
    + nie obciąża włosów
    + wydajność: 400ml wystarczyło mi na 4 miesiące stosowania 3x w tyg
    + opakowanie: dzięki temu, że jest przeźroczyste widać ile zostało jeszcze produktu

- w moim przypadku nałożenie odżywki po umyciu włosów tym szamponem było koniecznością bo strasznie mi plątał włosy

Chcesz pochwalić EamesElephant za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • SZampon Garnier zakupiłam przypadkowo.Kedyś bardzo przypadł mi aleosowy z tej firmy.Rumianek zachęcił mnie do zakupu tego szamponiku.Nie żałuje jest rewelacyjny.Jestem pozytywnie zaskoczona gdyż po użyciu tego szamponu włosy są lśniące, lekkie,ale nie napuszone.Zapach przyjemny.Włoski rewelacynje rozczesują sie nawet bez maseczki.Jestem z niego bardzo zadowolona,delikatnie podkreśla moje włosy blond.Napewno zkupie go ponownie Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Chcesz pochwalić Viotynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Kupiłam za namową koleżanki, która wychwalała go wniebogłosy Zwykły, niczym poza przyjemnym zapachem się nie wyróżnia. Dobrze się pieni. Nie przetłuszcza ani nie wysusza, faktycznie lekko rozjaśnia włosy.

Ilość zużytych opakowań: pół dużego op.

Chcesz pochwalić Zuzanna_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Używałam go, bo taki dostałam. Dużego zamieszania na mojej głowie nie zrobił, ale bez odżywki byłby nie do przeżycia.
    ładnie pachnie
    pieni się
    dobrze myje

-jest mało wydajny
    i nie jest do moich włosów.

Chcesz pochwalić agaciksa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 446 raz(y)
  • dobry do włosów normalnych i przetłuszczających się

***********************************************************************************
    PLUSY:

+ tani, łatwo dostępny, często w promocji. Dwie pojemności do wyboru.

+ konsystencja. Szampon wcale nie jest tak gęsty jak sugeruje recenzentka poniżej - w buteleczce bez problemu się przelewa, nie odnotowałam także żadnych problemów z wylaniem specyfiku na dłoń. Może to kwestia tego, że mam doświadczenie z naprawdę gęstymi / glutowatymi szamponami, więc średnio gęsta konsystencja Garnierka nie robi na mnie wrażenia Według mnie konsystencja tego szamponu jest idealna.

+ najważniejsza rzecz: bardzo ładnie myje i oczyszcza skórę głowy. Można nim zmyć oleje, nawet nie wymaga podwójnej aplikacji. Dobrze się pieni, jest wydajny, nie ma problemów ze spłukaniem. Przy spłukiwaniu czuć, że włosy są miękkie i delikatne, tzn. ma się wrażenie, że nie trzeba nakładać odżywki (chociaż ja i tak zawsze to robię).

+ włosy po wysuszeniu/wyschnięciu są leciutkie, miękkie, błyszczące, nie przetłuszczają się szybciej. Powiedziałabym, że wręcz przeciwnie - z reguły myję włosy codziennie, a z tym szamponem i odżywką czasami mogę pozwolić sobie na mycie co 2 dni, bo włosy są puszyste i ładne na drugi dzień.

+/- nie zauważyłam wpływu na odcień włosów.

+/- pielęgnacji czy regeneracji od szamponu nie oczekuję, chociaż powiem szczerze, że nie widzę duetu do włosów blond przy włosach bardzo zniszczonych. To są fajne kosmetyki o ile ktoś nie ma włosów w rozpaczliwym stanie - tyle co myją i UTRZYMUJĄ włosy w dobrej kondycji. Na poważniejsze problemy polecałabym naturalne kosmetyki, olejowanie czy też woski.

MINUSY:

- pierwsze, co mnie uderzyło, to zapach. Intensywny, dominujący, natarczywy.. Przy pierwszym użyciu myślałam, że umrę - szampon wcale nie pachniał mi rumiankiem, a jakąś męską wodą kolońską.. Pierwszy szok jednak minął, nos się chyba przyzwyczaja, bo teraz zapach wydaje mi się bardziej rumiankowy i delikatniejszy. Dla zwolenniczek wielkim plusem będzie fakt, że zapach długo utrzymuje się na włosach.

- jeszcze słówko o opakowaniu. Owszem, jest ładne, estetyczne, dobrze leży w dłoni, ale.. na Boga! Kto wymyślił to zamknięcie! To zamknięcie to po prostu najgorszy epic fail w całej historii szamponów. Z długimi paznokciami nawet do niego nie podchodźcie - połamiecie jak nic. Ja mam króciutkie pazurki, a i tak za każdym razem jak otwieram szampon mam wrażenie, że zaraz mi popękają -_-.

Uwaga! Przy częstym/dłuższym stosowaniu szampon (nawet w duecie z odżywką z tej serii) może lekko przesuszać, dlatego nie polecam na dłuższą metę posiadaczkom suchych kłaczków. Jeżeli już, to tylko w zestawie z jakąś mocniejszą odżywką (np. karite z Garniera).

Podsumowując, największym plusem tego produktu jest to, że:
    + dobrze oczyszcza i nie obciąża
    + zostawia włosy leciutkie i przyjemne w dotyku

Przyjemny produkt dla kogoś, kto nie ma wyśrubowanych oczekiwań. Ja używam na zmianę z innym (regenerującym) szamponem i jestem bardzo zadowolona, myślę, że zakupię ten specyfik ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 z mniejszego opakowania

Chcesz pochwalić v-x-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupię go już nigdy więcej!
  • Szampon jest bardzo gęsty, jak dla mnie zdecydowanie za gęsty. Ale nie to jest najgorsze - miałam po nim okropny łupież. Nizoral ani żadne inne specyfiki nie pomagały. Zdecydowanie NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić Miranda1001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Pomimo tego, że nie mam włosów blond, czasami lubię takie stosować, bo tworzą mi ładne "pasemka" we włosach. przy okazji mam pewność, że będzie to bardzo łagodny szampon.
    Mąż zakupił ten szampon, on ma włosy blond.

gdybym miała podsumować ten produkt jednym zdaniem, to powiedziałabym, że jest to dobry, rumiankowy szampon. To właśnie ta roślinka króluje w tym szamponie bardzo, bardzo. Zapach jest niesamowity ( podrasowany oczywiście), utrzymuje się na włosach, po umyciu dość długo.
    Szampon bardzo dobrze się pieni. Włosy są miękkie i puszyste, dobrze oczyszczone.
    Jedyną wadą tego szamponu jest to, że butelka jest dość miękka, a otwór trochę za duży, co powoduje, że szamponu wylewa się zawsze za dużo.
    Sprytne ze strony firmy, ale mnie to zraża, więc raczej do tego szamponu nie wrócę.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 miesiące

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie pachnący
  • Miałam już parę butelek tego szamponu, mam włosy blond, ten szampon podkreśla jasny kolor włosów, pięknie pachnie i bardzo dobrze się pieni.

Szampon jest rzadki, bardzo lejący się, dozownik nie ułatwia wylewania, jest za duży...

Ogólnie jestem zadowolona

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić Nessa7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspomnienie dzieciństwa
  • Uwielbiam zapach tego szamponu!
    Opakowanie estetyczne, widać ile produktu zostało.

Szampon dobrze myje, dobrze się pieni (bo ma detergenty w składzie... niestety), jest wydajny. Mycie włosów tym szamponem to czysta przyjemność. Po umyciu włosy są przyjemne w dotyku. Faktycznie delikatnie rozświetla kolor włosów przy dłuższym stosowaniu.

W tej cenie to naprawdę dobry szampon, przyjemny w stosowaniu.

Używam tego produktu od: odkąd są na rynku
    Ilość zużytych opakowań: kilka małych i dużych

Chcesz pochwalić alicjaklara za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozświetla
  • bardzo lubię szampony naturalna pielęgnacja, ten mi również odpowiada:
    -dobrze się pieni i spłukuje
    -oczyszcza dokładnie włosy, czuć jak po nim skrzypią
    -zostawia lekko złote refleksy, jak pasemka(mam ciemny blond)
    -nieco wysusza włosy ale od tego są odżywki, używałam razem z odżywką z tej serii i się uzupełniały
    -ładnie pachnie rumiankiem, intensywnie i aromat zostaje na włosach
    -plus za naturalny skład
    -bez silikonów
    -minusem jest rzadka konsystencja i duży otwór, przez który zawsze się wyleje wiecej niż potrzeba, ale można przymknąć na to oko

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super szampon rozświetlający dla średnich blondynek.
  • Szampon pięknie podkreśla blond włosy. Ja mam taki średni mysi blond, i naprawdę po nim wyglądają na rozświetlone. Ładnie się układają, i są gładkie. Tylko coś średnio się pieni, ale to nie przeszkadza aż tak bardzo.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • byłby fajny ale...
  • Gdyby nie to, że po zużyciu 3/4 butli 400ml zrobił mi się łupież, głowa swędziała - byłby jednym z lepszych szamponów jakich używałam.
    Włosy są po nim mięciutkie,
    dobrze się pieni,
    nie obciąża,
    pięknie pachnie (lecz pod koniec zapach zaczyna się nudzic),
    bardzo wydajny.

Niestety bardzo podrażnił mi skórę głowy (zużyłam do samych włosów a skórę głowy myłam czym innym.
    Szkoda

Może jeszcze kiedyś dam mu jedną szanse bo jest na prawdę fajny.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić barbarka444 za czytelną i pomocną recenzję?