Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`

Zgłaszająca osoba: Kika3455

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z rumiankiem i miodem kwiatowym, stworzony specjalnie dla włosów blond.
Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z z rumiankiem i miodem kwiatowym zawiera rumianek znany ze swoich właściwości zmiękczających i rozjaśniających oraz miodu kwiatowego, o właściwościach odżywczych. Ma on czystą i lekką konsystencję, która nie obciąża Twoich włosów.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycerin, Sodium Chloride, Disodium Laureth Sulfosuccinate, CI 19140/Yellow 5, Chamomilla Recutita Extract/Matricaria Flower Extract, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Mipa, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Mel/Honey, Linalool, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Isopropanolamine, Caramel, Citric Acid, Buthylphenyl Methylpropional, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Laurate, Parfum/Fragrance (03.07.2010)

/s/

• bardzo delikatny
  • To najlepszy szampon z całej serii ultra doux:
    - świetny zapach , jhak letnia łąka rumainku z lipą
    - bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy
    - fajny skład
    - nie plącze włosów
    - nadaje piękny połysk
    - jest wydajny i tani
    - szkoda, że tak trudno go dostać jedynie w drogeriach natura

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 butelki 250 ml

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Szampon kupiłam jakś czas temu, był na promocji z odzywką.

Plusy:
    + jest delikatny
    + dobrze oczyśzcza włosy i skalp
    + zapach przepiękny! Pachnie jakby drzewem lipy i łąką w lipcowym słońcu
    + jest wydajny, dobrze się pieni
    + nie plącze włosów
    + na promocji jest tani, chyba koło 6 zł
    + przezroczyste opakowanie (nie znoszę, jak nie widzę, ile mam jeszcze kosmetyku w opakowaniu :P )

Minusy:
    - troszkę mi ciężko otworzyć opakowanie
    - rzadko widuję opakowanie 250 ml, częściej są te większe

Może troszkę wydobywa naturalne refleksy, ale nie z tym szału, w końcu to szampon.

Używam tego produktu od: jakieś 3 miesiące temu, przez około miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Chcesz pochwalić Rudaweczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miarę ok
  • Ogólnie bardzo lubię produkty z garniera, a w szczególności szampony. Kupiłam go na promocji za ok 7zł.

Zalety:
    - ładnie pachnie
    - dobrze oczyszcza
    - włosy są mięciutkie
    - nie powoduje żadnych podrażnień skóry głowy
    - ładnie podkreśla blond włosy, jednak cudów nie robi

Wady:
    - bardzo rzadka konsystencja
    - opakowanie ma bardzo duży otwór, przez co ciężko wylać odpowiednią ilość produktu
    - mało wydajny (przez opakowanie)

Myślę, że szampon sam w sobie nie jest zły. Jednak jego opakowanie strasznie mnie denerwuje i nie jestem pewna czy kupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kika2207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Szampon ładnie się pieni, ma rumiankowy zapach (który utrzymuje się na długo) i nadaje włosom lekkość, są po nim puszyste. Dobrze oczyszcza. Nie zauważyłam żeby je jednak rozświetlił. Nie nadał też miękkości. Trudno go dostać, znalazłam go tylko w Naturze.

Poza tym, że nie spełnia wszystkich obietnic producenta i słabej dostępności, nie zauważyłam wad. Nie wysusza włosów ani skóry głowy, nie obciąża ani nie dostałam po nim łupieżu (a po wielu szamponach się u mnie pojawia)

Polecam wszystkim, którzy poszukują lekkiego szamponu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!
  • Jedynymi plusami tego szamponu jest to że fajnie pachnie i to że można go kupić naprawdę w fajnej cenie. I niestety to tyle dobrego co mogę o nim powiedzieć.

Jego wadą jest to, że jest mało wydajny, słabo się pieni, STRASZNIE SKLEJA WŁOSY!!!! Po osuszeniu włosów ręcznikiem od razu pobiegłam jeszcze raz umyć włosy innym szamponem. Ze 3 razy musiałam je ponownie umyć żeby odzyskały świeżość, żeby przestały być matowe i posklejane.

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu
    Ilość zużytych opakowań: po pierwszym umyciu od razu z niego zrezygnowałam

Chcesz pochwalić Anbi123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Moje naturalne blond włosy ostatnimi czasy bardzo ściemniały, dlatego postanowiłam kupić ten właśnie szampon.

Plusy:
    - ładny zapach
    - wydajny, dobrze się pieni

Minusy:
    - niewygodne otwieranie
    - szampon nie rozświetla i nie nadaje włosom miękkości
    - włosy staja się sianowate , nie układają się

Chcesz pochwalić marzycieleczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • normalny
  • Szampon jak szampon

Dobrze myje, włosy są lekkie jak piórko, delikatne i dość błyszczące.

Włosy mi się przy nim kręcą- a to uważam za plus

Nie wiem czy rozjaśnia bo mam już rozjaśniane.

Nie zauważyłam nic szczególnego ale nic złego też nie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Chcesz pochwalić Asia12345_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z cala pewnoscia kupie nastepna buteleczke tego szamponu. Godny polecenia.
  • Szampon jest cudowny. Mialam ciemny blond, a po tym szamponie widocznie się rozjasnily.

Plusy:
    *latwo się pieni
    *nie obciaza
    *nadaje miekkosc i lekkosc ( co jest dla mnie ważne, bo mam włosy krecone )
    *dobrze oczyszcza
    * odzywia włosy i nadaje im blasku

Minus:
    * nie da się go otworzyc mokrymi rekami Używam tego produktu od: 6 miesiecyIlość zużytych opakowań: 4-6

Chcesz pochwalić wybuchowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super <3
  • Szampon ten (razem z odżywką) dostałam od mojego chłopaka. Bałam się go użyć bo po przeczytaniu niektórych opinii naszły mnie czarne myśli. Jednak okazało się, że nie ma się czego bać.
    \nSzampon cudownie pachnie, łatwo się pieni. Z łatwością po nim rozczesuję włosy a co najważniejsze nie przetłuszcza mi włosów. Co do jego otwierania faktycznie jest trochę niewygodne ale nie odejmuję za to gwiazdki. Pomimo tego jednego minusu szampon jest boski Stosuję go razem z odżywką z tej samej serii i jestem po prostu zachwycona.
    Ps. Co do rozświetlania włosów jeszcze nic takiego nie zauważyłam ale umyłam nim włosy dopiero dwa razy

Chcesz pochwalić Annulka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy po nim się bardzo puszą..
  • Ten szampon jest okropny. Jedyny jego plus to to że dobrze się pieni ale i tak jest tak ciężki że trudno go zmyć podczas mycia włosów. Kupiłam go zachęcona tym że jest to szampon rozjaśniający, a chciałam uzyskać jakieś ładne refleksy latem w słoncu na moich brązowych włosach, fakt "pod słońce" włosy mają poświatę jasną ale to znikoma ilość, nie wiem ile tzreba było go używać by wlosy były promienne. Zakrętka jest okropna, bardzo ciężko ją otworzyć jak mamy mokre ręce, jest po prostu nie poręczna:/ Włosy są po nim ciężkie, i się mega puszą, zapach rumianku ale taki jakiś dziwny. Nie kupię go ponownie i nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 400ml

Chcesz pochwalić Kosmetyczka93 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij