Safeas, Argan Regeneration Augencreme (Arganowy krem pod oczy)

Safeas, Argan Regeneration Augencreme (Arganowy krem pod oczy)

Wygładza i wzmacnia delikatne okolice oczu kompozycją oleju arganowego, masła kakaowego i kojącego wyciągu z kwiatów nagietka. Szybko wchłania się, nadając skórze świeżość i elastyczność. Doskonale nadaje się pod makijaż. Kosmetyk ekologiczny certyfikowany przez BDIH.

kremy pod oczy
wygładzające, nawilżające
bez alkoholu, bez parabenów
z pompką

świetny

Szukałam kremu pod oczy na zimę, bardziej odżywczego niz te stosowane w cieplejsze dni. Trochę się obawiałam, że bedzie za ciężki, ale całkiem niesłusznie. Tego kremu można spokojnie uzywać cały rok :-)
Szybko się wchłania, nie ma tendencji do mazania sie na skórze, tak jak jest to często z kosmetykami naturalnymi. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę, jest mięciutka, delikatna i wygładzona. Nie podrażnił mi oczu, nie spotkała mnie z jego strony żadna nieprzyjemność lub dyskomfort stosowania. Opakowanie z dobrze skonstruowaną pompką faktycznie ułatwia życie i uprzyjemnia stosowanie produktu :-)
Stosuję go razem z kremem na noc z tej serii i uważam, że jest to genialny duet!

Edit: po ponad 1,5 miesiąca używania skóra pod oczami jest tak gładka i miękka jak nigdy przedtem!!!! Uwielbiam ten krem!

ideał!

Z oporami (ze względu na cenę), ale jednak nabyłam ten krem. I to były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze :) Krem mnie oczarował :D
Jako młoda mama walczyłam od pół roku z wiecznie zmęczoną twarzą (opuchnięcia i sina skóra pod oczami). Po niedługim czasie stosowania kremu zobaczyłam pierwsze różnice. W tej chwili skóra jest dobrze napięta, jaśniejsza. Wyglądam na bardziej wypoczętą, chociaż spać mi się dalej chce :D

Ilość zużytych opakowań: 0,25

Fastastyczny krem

Jako, że lubię nowości nabyłam dwa kosmetyki Safea i muszę przyznać, że były to strzały w dziesiątkę. Staram się używać kosmetyków naturalnych, ale jakiś czas temu stwierdziłam, że te kolorowe i te do zadań specjalnych jednak jeszcze odbiegają od tradycyjnych kosmetyków. I muszę przyznać, że chyba zmienię zdanie:

+ przede wszystkim największy plus - kosmetyk naturalny z certyfikatem,
+ świetnie się wchłania, dzięki temu stosuję go również pod makijaż,
+ dobrze natłuszcza, ale jednocześnie jest lekki,
+ funkcjonalne opakowanie z pompką,
+ wydajny

- mógłby być tańszy

ŚWIETNY!

Dostałam ten krem w prezencie i od razu przypadł mi do gustu. Mimo, że jest bardzo lekki świetnie nawilża. Używam go zarówno na dzień pod makijaż, jak i na noc - a rano nie budzę się z sińcami pod oczami.
Plus ma też u mnie za opakowanie - wygodne, z funkcjonalną pompką. Co w przypadku kosmetyku naturalnego ma dodatkowy plus, że nabierając krem na palec nie zostawiamy w nim różnych zanieczyszczeń.