Bielenda, Masło do ciała `Granat`

Powiększ Bielenda, Masło do ciała `Granat`

Zgłaszająca osoba: aloe vera

Masło do ciała Granat o wyjątkowej lekkiej konsystencji i pięknym tropikalnym zapachu to bezpieczny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry normalnej. Intensywnie i trwale nawilża głębokie warstwy skóry, delikatnie ją natłuszcza i skutecznie regeneruje. Likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia skóry, wzmacnia ją, przywraca jej jędrność i elastyczność. Skutecznie odbudowuje i zmiękcza naskórek, Koi, łagodzi podrażnienia.
Granat - to wysoce skoncentrowana dawka witaminy C, witamin B, pierwiastków mineralnych oraz bogactwo naturalnych polifenoli o działaniu antyrodnikowym. Posiada wyjątkowe właściwości nawilżające, wzmacniające, przeciwstarzeniowe oraz intensywnie regenerujące naskórek.
Efekt: idealnie nawilżona, promienna, zregenerowana skóra. Podrażnienia, szorstkość i łuszczenie się naskórka zredukowane. Uczucie napięcia i pieczenia skóry zlikwidowane.

Skład: Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-18, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone,
Glycine Soja (Soybean) Oil, Punica Granatum Fruit Extract,
Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum,
Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin,
Parfum (Fragrance), Hydroxycitronellal, Lilial, Limonene, Linalool, CI 17200 (Acid Red 33).

/s/

• Pięknie pachniało
  • Recenzję rozpocznę od tego, że boli mnie fakt nieobecności tego produktu w żadnym rossmanie i markecie w moim mieście. Sprawdzałam na stronie i brak informacji o wycofaniu daje mi nadzieje, lecz znając moje szczęście już nigdy go nie zobaczę
    Balsam pachniał pięknie, trochę słodko, delikatnie a jednak na tyle trwale, ze rok po zużyciu zapach nadal utrzymuje się w pudełku po nim. Nawilżał jak na balsam drogeryjny bardzo dobrze.
    Działania ujędrniającego nie stwierdziłam i za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu przez 2 msc

Chcesz pochwalić aamidale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Pokładałam w nim duże nadzieje...

+ dobra konsystencja
    + opakowanie
    + dostępność

+/- cena
    +/- zapach- ani to granat, ani tropikalne owoce... dość dziwny, a po jakimś czasie zaczyna mnie denerwować.

- nawilża na bardzo krótki czas skóra nóg swędzi mnie już następnego dnia i wymaga ciągłego nawilżania - chociaż nie jest z natury przesuszona.
    - na skórze nóg zaczęły mi się robić jakieś krostki/... nie wiem czy ten krem zapycha? ciężko powiedzieć, ale wcześniej tak nie było...
    - pozostawia tłuste palce po roztarciu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kurczak105x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Krem kupiłam 2 lata temu, po pierwszym użyciu nie zachwycił mnie i odstawiłam.
    Niedawno w czasie porządków znalazłam go i od tamtej pory czasami się nim musnę przyznaje zapach ładny, trwały lecz po dłuzszym czasie mie juz mdli
    oczywiście nawilża i skóra jest gładziutka

Używam tego produktu od: 2lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • nic do zarzucenia!
  • Ten balsam to dla mnie same plusy spełnia swoją rolę czyli nawilża i odżywia, ma świetną konsystencję (jak na masło nie jest zbyt gęsty i zbity), super zapach, wydajność, opakowanie. Stosowanie to sama przyjemność!

Ilość zużytych opakowań: 2 op

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • NUMER 1
  • Idealne pod każdym względem, pięknie pachnie, szybko się wchłania zostawiając delikatny film na skórze, jednak jest on bardzo przyjemny i pozostawia skórę gładką.
    Kupiłam go w Rossmanie na promocji "cena na do widzenia" i okazał się lepszy nawet niż mój krem do rąk, używałam go głównie do rąk, stóp, łokci i stref przesuszonych. Wydaje mi się, że stosowany do rąk poprawił nawet stan moich paznokci.

Używam tego produktu od: 3 luty
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić TheDarxie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo cudo
  • Polecała mi już od dawna moja dobra znajoma... Zwlekałam, zwlekałam aż wkońcu mój TŻ mi kupił. Powiem Wam, że to najlepszy tego typu kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam.

Same plusy )
    + piękny zapach, który się długo utrzymuje
    + bardzo fajna konsystencja
    + szybko się wchałania
    + skóra nawilżona i gładka
    +niska cena

Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić Plugawcowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC! Istny cud!
  • Moj ulubiony kosmetyk do ciala szybko sie wchania jest lekki ale tresciwy ma ladny zapach i nawet w 50% lepszy od tego z bawelna, fajny tez do twarzy polecam ! Opakowanie w 100% wydodne a aplikacje przyjemna polecam ! Najlepsze maslo!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić anka0931 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Naprawdę z trudem zużyłam to opakowanie. Tak jak żeń szeń uważam za szałowy produkt, tak granat to totalne nieporozumienie.
    - mnóstwo parafiny, którą cholernie czuć
    - produkt nie nawilża tylko tłuści, po zmyciu nie ma ani śladu gładkiej skóry
    - jest strasznie niewydajny, bo trzeba go ciągle nakładać
    - parabeny
    - niby w składzie ma substancje nawilżające, ale one kompletnie nic nie dają
    - beznadziejna, śmierdząca konsystencja
    - zdecydowanie zbyt gęsty, przez co ciężko go wgle rozsmarować

+ łatwo dostępny

Ten krem się do niczego nie nadaje, co prawda mam skórę obecnie suchą, ale do skóry normalnej zdecydowanie polecam kupić coś innego, zdrowszego.

Nigdy więcej

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Ilość zużytych opakowań: 1 200ml

Chcesz pochwalić Sodomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny i raczej z tych "sztucznych"
  • Przepraszam za tak niską ocenę, ale tyle się naczytałam o tym produkcie, że spodziewałam się po nim czegoś więcej. Znacznie więcej.

ZAPACH
    Przede wszystkim zawiódł mnie zapach. Nie, wbrew napisowi na opakowaniu nie ma nic wspólnego z granatem. To raczej zapach chemiczny, czysto kosmetyczny, tak jakby sztuczny. Ani kwiatowy, ani owocowy.
    Nazwałabym go zapachem świeżości, czystości. Sprawia przyjemność, ale ja liczyłam na więcej... Tak pachną mydła Fa i Palmolive. Ładnie, ale to na pewno nie "piękny" zapach, nad którymi wznosi się tutaj ochy i achy.

KONSYSTENCJA
    Powiem szczerze, że też mi nie podpasowała. Tu się trochę czepiam, bo wszystko jest miękkie, łatwe w rozprowadzeniu, nie tworzy brei ani zbitej masy, ładnie się wchłania...
    ...ale ogólnie miałam wrażenie jakiejś sztuczności, plastikowości. Masło nie było ani lekko nawilżające, ani tłuste, tylko takie... śliskie.

OPAKOWANIE
    No cóż, okazało sie słoiczkiem z "podwójny denkiem", czyli wewnątrz tego różnowego plastiku był jeszcze jeden plastik. I zamiast wielkiego masła miałam do czynienia z cakiem dużym masłem. Ogólnie produkt był słabiej wydajny niż inne tego typu (np. z Farmony).

CENA
    Znośna. Ale w tej cenie można znaleźć znacznie lepsze produkty.

DZIAŁANIE
    Masełko ładnie nawilżało i koiło moją skórę po kąpieli. Nie mam mu nic do zarzucenia, było miłe i dawało efekt świeżości.
    Nie miałam po nim przesuszonej ani podrażnionej skóry, nie powodowało też wysypu wyprysków.

OGÓLNE WRAŻENIE
    Podobało mi się, ale... więcej go nie kupię. Bo są lepsze w tej samej cenie. Bo myślalam, że będzie naprawdę ładnie pachnieć. Bo konsystencja wydaje mi się zbyt sztuczna.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Stosuję ten produkt od roku z małymi przerwami, ale zawsze wracam do niego z utęsknieniem. Cenię go za dobre nawilżenie oraz przyjemny zapach. Plusem jest również opakowanie, które umożliwia wykorzystanie całości kosmetyku. Cena jest przystępna.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam pięć pełnych opakowań, obecnie jestem w trakcie korzystania z szóstego słoiczka.

Chcesz pochwalić wielbicielka kruka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij