Bielenda, Masło do ciała `Granat`

Powiększ Bielenda, Masło do ciała `Granat`

Zgłaszająca osoba: aloe vera

Masło do ciała Granat o wyjątkowej lekkiej konsystencji i pięknym tropikalnym zapachu to bezpieczny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry normalnej. Intensywnie i trwale nawilża głębokie warstwy skóry, delikatnie ją natłuszcza i skutecznie regeneruje. Likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia skóry, wzmacnia ją, przywraca jej jędrność i elastyczność. Skutecznie odbudowuje i zmiękcza naskórek, Koi, łagodzi podrażnienia.
Granat - to wysoce skoncentrowana dawka witaminy C, witamin B, pierwiastków mineralnych oraz bogactwo naturalnych polifenoli o działaniu antyrodnikowym. Posiada wyjątkowe właściwości nawilżające, wzmacniające, przeciwstarzeniowe oraz intensywnie regenerujące naskórek.
Efekt: idealnie nawilżona, promienna, zregenerowana skóra. Podrażnienia, szorstkość i łuszczenie się naskórka zredukowane. Uczucie napięcia i pieczenia skóry zlikwidowane.

Skład: Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-18, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone,
Glycine Soja (Soybean) Oil, Punica Granatum Fruit Extract,
Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum,
Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin,
Parfum (Fragrance), Hydroxycitronellal, Lilial, Limonene, Linalool, CI 17200 (Acid Red 33).

/s/

• Chwalona: 2 raz(y)
  • nic do zarzucenia!
  • Ten balsam to dla mnie same plusy spełnia swoją rolę czyli nawilża i odżywia, ma świetną konsystencję (jak na masło nie jest zbyt gęsty i zbity), super zapach, wydajność, opakowanie. Stosowanie to sama przyjemność!

Ilość zużytych opakowań: 2 op

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • NUMER 1
  • Idealne pod każdym względem, pięknie pachnie, szybko się wchłania zostawiając delikatny film na skórze, jednak jest on bardzo przyjemny i pozostawia skórę gładką.
    Kupiłam go w Rossmanie na promocji "cena na do widzenia" i okazał się lepszy nawet niż mój krem do rąk, używałam go głównie do rąk, stóp, łokci i stref przesuszonych. Wydaje mi się, że stosowany do rąk poprawił nawet stan moich paznokci.

Używam tego produktu od: 3 luty
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić TheDarxie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo cudo
  • Polecała mi już od dawna moja dobra znajoma... Zwlekałam, zwlekałam aż wkońcu mój TŻ mi kupił. Powiem Wam, że to najlepszy tego typu kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam.

Same plusy )
    + piękny zapach, który się długo utrzymuje
    + bardzo fajna konsystencja
    + szybko się wchałania
    + skóra nawilżona i gładka
    +niska cena

Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić Plugawcowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC! Istny cud!
  • Moj ulubiony kosmetyk do ciala szybko sie wchania jest lekki ale tresciwy ma ladny zapach i nawet w 50% lepszy od tego z bawelna, fajny tez do twarzy polecam ! Opakowanie w 100% wydodne a aplikacje przyjemna polecam ! Najlepsze maslo!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić anka0931 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Naprawdę z trudem zużyłam to opakowanie. Tak jak żeń szeń uważam za szałowy produkt, tak granat to totalne nieporozumienie.
    - mnóstwo parafiny, którą cholernie czuć
    - produkt nie nawilża tylko tłuści, po zmyciu nie ma ani śladu gładkiej skóry
    - jest strasznie niewydajny, bo trzeba go ciągle nakładać
    - parabeny
    - niby w składzie ma substancje nawilżające, ale one kompletnie nic nie dają
    - beznadziejna, śmierdząca konsystencja
    - zdecydowanie zbyt gęsty, przez co ciężko go wgle rozsmarować

+ łatwo dostępny

Ten krem się do niczego nie nadaje, co prawda mam skórę obecnie suchą, ale do skóry normalnej zdecydowanie polecam kupić coś innego, zdrowszego.

Nigdy więcej

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Ilość zużytych opakowań: 1 200ml

Chcesz pochwalić Sodomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny i raczej z tych "sztucznych"
  • Przepraszam za tak niską ocenę, ale tyle się naczytałam o tym produkcie, że spodziewałam się po nim czegoś więcej. Znacznie więcej.

ZAPACH
    Przede wszystkim zawiódł mnie zapach. Nie, wbrew napisowi na opakowaniu nie ma nic wspólnego z granatem. To raczej zapach chemiczny, czysto kosmetyczny, tak jakby sztuczny. Ani kwiatowy, ani owocowy.
    Nazwałabym go zapachem świeżości, czystości. Sprawia przyjemność, ale ja liczyłam na więcej... Tak pachną mydła Fa i Palmolive. Ładnie, ale to na pewno nie "piękny" zapach, nad którymi wznosi się tutaj ochy i achy.

KONSYSTENCJA
    Powiem szczerze, że też mi nie podpasowała. Tu się trochę czepiam, bo wszystko jest miękkie, łatwe w rozprowadzeniu, nie tworzy brei ani zbitej masy, ładnie się wchłania...
    ...ale ogólnie miałam wrażenie jakiejś sztuczności, plastikowości. Masło nie było ani lekko nawilżające, ani tłuste, tylko takie... śliskie.

OPAKOWANIE
    No cóż, okazało sie słoiczkiem z "podwójny denkiem", czyli wewnątrz tego różnowego plastiku był jeszcze jeden plastik. I zamiast wielkiego masła miałam do czynienia z cakiem dużym masłem. Ogólnie produkt był słabiej wydajny niż inne tego typu (np. z Farmony).

CENA
    Znośna. Ale w tej cenie można znaleźć znacznie lepsze produkty.

DZIAŁANIE
    Masełko ładnie nawilżało i koiło moją skórę po kąpieli. Nie mam mu nic do zarzucenia, było miłe i dawało efekt świeżości.
    Nie miałam po nim przesuszonej ani podrażnionej skóry, nie powodowało też wysypu wyprysków.

OGÓLNE WRAŻENIE
    Podobało mi się, ale... więcej go nie kupię. Bo są lepsze w tej samej cenie. Bo myślalam, że będzie naprawdę ładnie pachnieć. Bo konsystencja wydaje mi się zbyt sztuczna.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Stosuję ten produkt od roku z małymi przerwami, ale zawsze wracam do niego z utęsknieniem. Cenię go za dobre nawilżenie oraz przyjemny zapach. Plusem jest również opakowanie, które umożliwia wykorzystanie całości kosmetyku. Cena jest przystępna.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam pięć pełnych opakowań, obecnie jestem w trakcie korzystania z szóstego słoiczka.

Chcesz pochwalić wielbicielka kruka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może dobre, lecz nie dla mnie
  • Plusy:
    -polski
    -pięknie pachnie
    -nawilża
    -łatwo się rozprowadza
    -słoiczek jest tak cudowny, że służy mi za pojemnik na biżuterię
    Minusy:
    - bardzo źle się wchłania, pozostawia tłusty film, a przy moim rodzaju skóry wywołuje także brzydkie krostki
    - opakowanie, które kupiłam okazało się być w połowie puste, tzn. było wypełnione kremem po sam brzeg, jednak jego środek i dół było w taki sposób zapowietrzone, że w efekcie krem zajmował niepełną połowę opakowania

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nana_kleinfrankenheim za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę świetny produkt...
  • Masło kupiłam na zasadzie - "pierwsze, co mi wpadło w ręcę", ale w życiu nie spodziewałam się, że znalazłam tak genialny produkt!
    Plusy:
    - Świetna konsystencja, masło jest gęste ,ale łatwo się rozprowadza.
    - Bardzo szybko się wchłania i się nie klei.
    - Zapach! Dla niektórych może wydawać się nieco chemiczny, ale dla mnie jest naprawdę idealny... delikatny, ale długo utrzymujący się na ciele
    - Nawilżenie... Pomimo tego, że masło dedykowane jest dla osób ze skórą normalną, to na mojej- suchej - także sprawdza się bardzo dobrze
    - Cena. Normalnie kosztuje około 15zł, ale na promocjach może je kupić już za jakieś 10zł
    - Dostępność, masło można dostać chyba w każdej drogerii i większym markecie
    - Brak podrażnień
    - Opakowanie. Dla niektórych to być może kwestia bardzo drugoplanowa, jednak ja lubię, gdy mogę produkt zużyć cały, bez rozcinania opakowań i wygrzebywania resztek. Poza tym opakowanie jest dosyć solidne, nakrętka dobrze się trzyma.

Minusy:
    Niestety, ale masło jest dość mało wydajne i szybko się kończy. Jednak za cenę i działanie mogę mu to wybaczyć.
    Podsumowując:
    Masło u mnie sprawdziło się świetnie i na pewno kupię je ponownie. Spróbuję także innych wersji maseł Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Monka543 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Świetnie nawilża i ten zapach ah
  • Przetestowałam wiele maseł z bielendy, jednak to jest mój nr1(jeśli chodzi o masła do ciała). Ma fajną konsystencję, nie trzeba się nie wiadomo jak męczyc, żeby rozprowadzić produkt na skórze, dość szybko się wchłania i świetnie nawilża! Mam baaardzo suchą skórę na łydkach, a ten produkt, pomimo, że przeznaczony jest do skóry normalniej, świetnie nawilża moją suchą. Na drugi dzień nadal czuje nawilżenie. Ślicznie pachnie, zapach bardzo długo się utrzymuje, ale nie kłóci się z moimi perfumami, ja lubię takie słodkie, kwiatowe zapachy. Z pudełeczka da się wydobyć cały produkt, więc opakowanie też na plus .Jak dla mnie same bomba! Na pewno kupię ponownie, ale jeszcze zobaczę czy na lato nie wybiorę czegoś lżejszego. Serdecznie polecam

Używam tego produktu od: miesiące
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Chcesz pochwalić mewa4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Jestem fanką maseł do ciała, a te firmy Bielenda są świetne. Przetestowałam już bawełniane, teraz używam granatowego. W obu przypadkach działanie podobne: dobre nawilżenie, puszysta konsystencja, piękny zapach, sama przyjemność z w stosowaniu. Gdyby kosmetyk ten został opakowany luksusowo spokojnie sprawdziłby się na wyższej półce.
    Plus za ekologiczność składu i filozofię firmy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić CocoCocissimo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko ładnie, pięknie, ale...
  • Masła do ciała Bielendy są całkiem przyjemne w użytkowaniu, a ja stałam się posiadaczką akurat tego. Posiada swoje plusy:

+ cena
    + dostępność
    + zapach (według mnie utrzymuje się dość długo, to nasz nos przyzwyczaja się do zapachu, a wręcz przechodzi na ubrania)
    + wydajność
    + skóra po zastosowaniu tego masła jest przyjemna w dotyku.

To byłoby na tyle plusów... Hmm...
    Zacznę zatem wyliczanie minusów:

- skład, od razu rzuciły mi się w oczy parabeny, parabeny, PARABENY
    - skóra wygląda ładnie tylko po użyciu, masło nie robi nic, nie odżywia, chociaż powinno, bo przecież to obietnica producenta
    - na drugim miejscu w składzie jest ciekła parafina czy olej mineralny, jak kto woli; ta substancja komedogenna, może zapychać mieszki włosowe, tworzy na skórze nieprzepuszczalny film, więc jak te substancje odżywcze mają się dostać do skóry? nie nawilża trwale głębokich warstw skóry
    - substancje odżywcze, jak masło shea są dopiero w środku składu, po tych tworzących na skórze powłokę ochronną, to dlatego skóra jest ładna tylko wtedy, kiedy się tym posmarujemy, te dobroczynne składniki nie mogą wniknąć.

Kupiłam to masło nie czytając składu, a teraz ubolewam nad swoją głupotą. Muszę jednak je zużyć do końca.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania jeszcze jest

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DirtyGray za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idalny!
  • Jestem bardzo zadowolona z tego masełka. Mam skórę normalną i to masło jest dla mnie idealne. Ma genialny zapach, który niestety na skórze nie utrzymuje się zbyt długo. Jest też zbyt mało intensywny, aby zaczęły nim pachnąć ubrania. Jednakże aplikacja jest naprawdę przyjemna. Jako, że moja skóra nie potrzebuje dużego nawilżenia nie zużywam też dużo tego produktu. Od około chyba miesiąca, jak go mam, zużyłam może z 1/4 pudełeczka. Dla mnie genialny wynik!
    Aha, no i jak miałam masło z Farmony to "Tutti Frutti, Mus do ciała" to wyskakiwały mi krostki na dekolcie a z tym masełkiem nie mam problemów.

+Zapach
    +Nawilżenie
    +Wydajność
    +Opakowanie
    +Cena
    Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: Jedno jeszcze nie skończone

Chcesz pochwalić Tescka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie nieco za słabe
  • Nie wiem jak ocenić ten produkt, ponieważ jest to moje pierwsze masło do ciała i nie mam żadnego porównania. Kupiłam je tylko i wyłącznie ze względu na zapach granatu, który po prostu uwielbiam. Moja skóra ostatnio jest przesuszona nowym żelem pod prysznic i Bielenda sobie z tym nie poradziła, jeśli chodzi o nawilżenie.

Zalety:
    + dostępność - drogerie, markety
    + cena (okoł 15 zł za 200ml)
    + śliczny zapach
    + szybko się wchłania
    + nie uczula, nie podrażnia

+/- nawilżenie odpowiednie dla skóry normalnej, jednakże już dla takiej lekko przesuszonej nie jest wystarczające

Wady:
    - mała wydajność - moja skóra wręcz pije to masło. Aby była równomiernie pokryta i pozostawiała uczucie gładkości zużywam jednorazowo naprawdę sporo produktu w porównaniu np. do balsamów i mleczek
    - wiem, że to masło, ale konsystencja jest dla mnie toporna, ciężko je rozsmarować (nie obniżyłam za to ogólnej oceny)
    - parabeny w składzie - Kochane, nie łudźmy się! Jeśli kosmetyk ma bardzo długą datę ważności i nie ma żadnej informacji od producenta typu "produkt należy zużyć maksymalnie do ... od daty otwarcia" tzn. że jest on napakowany konserwantami. Mało tego, to w większym zakresie dotyczy ubóstwianych przez nas kosmetyków w słoiczkach czy pudełeczkach - jeżeli możemy włożyć palce do produtu tzn że nieświadomie możemy pozostawić tam bakterie

Podsumowując, masła nie są dla mnie. Bynajmniej nie to masło dla skóry normalnej. Lubię czuć gładkość i nawilżenie na dłużej - nie tylko na maksymalnie parę godzin. Polecam tylko posiadaczkom skóry normalnej.

Używam tego produktu od: 1,5 msc-a i już skończyłam
    Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Chcesz pochwalić Lukrecja_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonałe
  • To moje pierwsze masło z Bielendy, bardzo żałuję, że nie sięgałam po nie wcześniej. Upolowałam dopiero niedawno na promocji w Rossmanie za 9zł.
    Cena bardzo atrakcyjna, ale naprawdę warto dać regularne 16zł. Mam skórę normalną, więc zdecydowałam się na granat.

+ bardzo dobra konsystencja, gęsta, maślana, a jednocześnie łatwo się wchłania, nie klei i nie pozostawia tłustego filmu.
    + piękny, orzeźwiający zapach granatu, nienachalny, długo się utrzymuje;
    + skóra jest mięciusia jak pupcia niemowlaka, zarówno po aplikacji, jak i na drugi dzień rano, nie uczula i nie podrażnia;
    + opakowanie w formie słoika, pozwala zużyć kosmetyk do końca, z resztą z tuby nie dałoby się go wycisnąć, bo jest za gęsty. Słoik można później do czegoś wykorzystać.
    + skład;
    + polska marka;
    + dostępność;
    + bardzo wydajny, bo gęsty.

Polecam gorąco, ja na pewno wypróbuję inne wersje.

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach - marzenie
  • Kupując go nie sądziłam, że aż tak bardzo przypadnie mi do gustu.

Plusy:
    +Zapach - dość silny (przechodzi na ubrania), ale jednoczesnie delikatny, subtelny, kobiecy i czarujący
    +nawilża i wygładza skórę
    +bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy
    +ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję
    +nie podrażnia, wręcz łagodzi podrażnienia
    +wygodne opakowanie

Mały minus:
    - wydajność - nie używam go codziennie, a mimo to mam wrażenie, że za szybko znika

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Evi2302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt! Kocham za zapach
  • Był to zupełnie przypadkowy zakup, jednak z pewnością go nie żałuję.
    \n
    \n+ pokochałam jego zapach. jest świeży, slodki, ale nie za ciężki; po nocy nie jest już wyczuwalny
    \n+ używam na noc po prysznicu, a na drugi dzień moja skóra jest mięciutka w dotyku i meeega gładka
    \n+ ma bardzo przystępną cenę
    \n+ lubię taką formę opakowania - mogę wybrać produkt do ostatniego grama; dodatkowo ma śliczny różowy kolor
    \n+ nie zostawia lepkiej warstwy na skórze, co jest dla mnie bardzo ważne, bo nie cierpię tego uczucia. mimo, że nie wchłania się jakoś błyskawicznie, to pozostawia na ciele warstwę, która mi nie przeszkadza
    \n
    \n- jego minusem może być wydajność; używam go 2 tygodnie i zniknęła już niemal połowa zawartości, mimo, że nie stosuję go każdego dnia
    \n- nie do końca podoba mi sie też skład masełka
    \n
    \nMimo wszystko baaardzo lubię to masło i z pewnością będę co jakiś czas do niego powracać

Chcesz pochwalić kasiakk91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piekny zapach
  • Nie od razu byłam przekonana do zapachu, konsystencji, opakowania... ale z czasem zapałałam wręcz miłością właśnie się skończyło i bardzo brakuje mi tego zapachu. Na pewno kupie kolejny raz. Dla mnie same plusy. Wydajny, przyjemna konsystencja i piękny zapach. Minusów jak dla mnie brak.

Chcesz pochwalić monai za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Mocno natłuszcza
  • Latem, na przesuszoną skórę, na pewno byłoby strzałem w dziesiątkę. Ja z kolei używałam go zimą na noc i również jestem zadowolona Ma przyjemny zapach a rano skóra jest gładka w dotyku. Jedyne zastrzeżenie mam do jego wydajności.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agacm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny balsam
  • Zachęcona opiniami na wizażu kupiłam i... jestem zachwycona

Plusy:
    + cudowny zapach (na poczatku byłam średnio zadowolona, ponieważ spodziewałam się nieco intensywniejszego zapachu, ale z biegiem czasu się do neigo przekonałam i teraz bardzo mi się podoba )
    + nawilża
    + jest wydajny
    + opakowanie (choć nie przepadam za słoiczkami, to przynajmniej mam pewność, że zużyje balsam do przysłowiowej 'ostatniej kropelki' poza tym jest urocze - różowe, już od samego patrzenia naładowywuje pozytywną energią i jest ozdobą na półce w łazience )

Minusów brak serdecznie polecam !

Chcesz pochwalić ania2701 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • Cudowne masło do ciała, idealnie nawilża ciało, zapach utrzymuje się dosyć długo. Bardzo wydajny i moje ulubione opakowanie
    Wystarczyło się smarować masłem co dwa dni i ciało było ciągle idealnie nawilżone, no i cena 10 zł za takie masło!
    Niestety nie miałam okazji wypróbować innych maseł Bielendy ale teraz zamierzam kupić bawełnę. Mam nadzieje że będzie również idealne jak granat

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić paulyna1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry kosmetyk
  • Bardzo fajne maslo do ciala, ma przyjemna konsytencje i latwo rozprowadza sie na skorze. Szybko sie wchlania i nie pozostawia uczucia lepkosci. Skora jest po nim miekka i nawilzona, co po wieczornym stosowaniu czuc jeszcze rano. Zapach jest dosc intensywny, co moze niektorym przeszkadzac, poniewaz dlugo utrzymuje sie na skorze. Nie stosuje go codziennie (ok 2-3 razy w tygodniu), ale produkt jest wydajny i jedno opakowanie starcza na dlugo.
    Podsumowujac, oceniam go jako bardzo dobry. Nie jest fenomenem, ktory nagle uczyni skore jedwabista, ale na pewno wart jest swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecale

Chcesz pochwalić Yszka_ruda za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo na tak!
  • Bardzo fajne masełko, gęsta konsystencja, przez co trochę tępo się rozsmarowuje ale szybciutko się wchłania i rewelacyjnie nawilża mimo, że nie jest przeznaczony do skóry suchej. Nie zostawia tłustej warstwy ani się nie klei!
    Zapach ładny, nie drażniący, taki kobiecy dość, wyczuwalny na skórze po wchłonięciu.
    Jak dla mnie wydajny- około miesiąc smarowania parę razy w tygodniu ale prawie całego ciała to dla mnie dobry wynik. Na pewno spróbuję jeszcze innych masełek od Bielendy!

Chcesz pochwalić lailaOth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie
  • Bardzo podobają mi się masła do ciała firmy Bielenda. Bardzo fajnie się wchłaniają, widać nawilżenie, choć jak użyjemy go po wieczornej kąpieli to rano skóra wymaga wtarciaczegoś nawilżającego. Cudowny zapach... podobno skład jest nie zbyt ciekawy ale jak za taka cenę i wygodny pojemnik jest fajny.

Chcesz pochwalić Pusiaczek87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Bardzo przyjemne mało do ciała dla osób ktore nie maja suchej skory. Bardzo lekkie, idelanie się rozprowadza, pięknie i szybko się wchłania. Ma wspaniały zapach. Idealny do uzywania na dzień, na noc myśle ze sie nie sprawdzi. Dobry dla dziewczyn które nie lubia sie "kleić" po masłach czy balsamach do ciała.
    Ilość zużytych opakowań: 1 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Paulina_1987 za czytelną i pomocną recenzję?