Profarm, Olej ze słodkich migdałów

Profarm, Olej ze słodkich migdałów

Olej ze słodkich migdałów jest środkiem wyjątkowo delikatnym.

Nadaje się także do pielęgnacji wrażliwej skóry noworodków. Szczególnie polecany do skóry suchej i starzejącej się,

Neutralny, nie powoduje alergii. Może też być sam stosowany w celach kosmetycznych do wcierania w skórę twarzy. Odmładza skórę i nadaje jej ładny wygląd.

sucha, normalna, odwodniona
regenerujące, nawilżające
bez silikonów, bezzapachowa, hipoalergiczna, bez alkoholu, bez parabenów
w słoiczku
bogate
olejek
olejki

Olej że słodkich migdałów

Kupiłam go pierwszy raz w ciemno zeby spróbować stosować u córki na rozstępy. I powiem że jestem zdziwiona pozytywnym działaniem. Ponieważ przy regularnym stosowaniu rzeczywiście sprawia że skóra jest nawilzona ,sprężysta, napieta I rozstępy staja się mniej widoczne

Dobry olejek

Olejek używam głownie na twarz i ciało,ale na włosy też się sprawdza.I szczerze mówiąc nie spodziewałam się takich efektów.Po zimie moja skóra potrzebowała szczególnej pielęgnacji.A ten olejek przyczynił się do polepszenia kondycji mojej skóry.Olejku używam w połączeniu z balsamem lub kremem do twarzy.I jestem zachwycona efektami.Skóra stała się bardziej nawilżona,wygląda na zdrowszą i jest bardziej elastyczna.Na twarzy zauważyłam,że zmarszczki mimiczne stały się mniej widoczne,a skóra odzyskała blask.Olejek migdałowy jest szczególnie delikatnym kosmetykiem,a ja właśnie czegoś takiego potrzebuję.Jest bezzapachowy,chociaż przyznam,że spodziewałam się przyjemnego zapachu migdałów.Olejek dość długo się wchłania.Ale mi to nie przeszkadza i nie oczekiwałam błyskawicznej wchłanialności.Używam go tylko na noc.Na twarzy nie powoduje zapychania porów lub innych ''niespodzianek''Jedyna wada w tym produkcie?Opakowanie!Nie nadaje się do niczego.Dużo olejku się po prostu marnuje.Od razu przelałam do innej butelki.Olejek ze słodkich migdałów na stałe zagości w mojej pielęgnacji,ponieważ daje niesamowite efekty.

super na włosy

świetnie się sprawdza do olejowania włosów. spora buteleczka w niskiej cenie, bez kroplomierza, można swobodnie odlać pożądaną ilość i nakładać na włosy. moje bardzo lubią ten olej, są miękkie, nie kołtunią się, mniej puszą. olej łatwo się zmywa i nie przetłuszcza włosów. jako serum zabezpieczające końcówki jest fajny, ale ciężko nabrać wystarczająco małą ilość z tej butelki. wygodne jest to, że jest dostępny w aptece doz i mogę dodać go do internetowego zamówienia.

Najlepszy olej do pielęgnacji włosów

Na olej ze słodkich migdałów trafiłam przypadkowo robiąc zamówienie w aptece DOZ i był to najlepszy "przypadek" z perspektywy pielęgnacji moich włosów. Wszystko dlatego, że olej ze słodkich migdałów wspaniale sprawdza się do olejowania moich cienkich włosów, które mają dużą tendencję do przesuszania się i rozdwajania końcówek. Stosuję go na całą noc lub na godzinę przed myciem i za każdym razem daje ten sam efekt - miękkich, lśniących i nawilżonych włosów. Co ważne, ten olej absolutnie ich nie obciąża i łatwo się zmywa. Stosowany przez dłuższy czas powoduje, że końcówki mniej się rozdwajają.

W piątym miesiącu ciąży zaczęła mnie strasznie swędzieć skóra mimo tego że od samego początku smarowałam różnymi balsamami na rozstępy a to oznacza że za chwile pojawią się te brzydkie pasy.
Żadne balsamy nie pomogły mimo że stosowałam te z najwyższej półki cenowej, jak i te tańsze używane kilka razy dziennie.

Na szczęście przeczytałam gdzieś o dobrym działaniu oleju ze słodkich migdałów i już tego samego dnia kiedy użyłam oleju przestała mnie swędzieć skóra.
O tego dnia smarowałam biust i brzuch 2 razy dziennie olejkiem i do samego końca nie nie pojawił mi się ani jeden rozstęp, a nie chcę myśleć co by było gdybym pozostała przy balsamach....poza tym że zadrapałabym się na śmierć ;)
Super nawilża, koi, a przy tym nie tłuści bardzo i dobrze się wchłania.
Teraz nie wyobrażam sobie mojej toaletki bez tego oleju.

Cudowny

Olejek stosuję głownie do włosów, na godzinę przed myciem wcieram w mokre włosy i muszę przyznać, że nie znalazłam wad tego produktu. Świetnie wygładza, włosy są miękkie i błyszczące, nie obciąża włosów, jednocześnie sprawdza się świetnie jako serum zabezpieczające na końcówki włosów. Nie ma problemu z jego spłukaniem, nakłada się również łatwo i przyjemnie, ma delikatny zapach migdałów, który mi się niesamowicie podoba. Produkt zdecydowanie godny polecenia!

najlepszy krem pod oczy na noc

Zachęcona opisem w necie zakupiłam i zaczęłam stosować jako krem pod oczy na noc. Po za momentami kiedy trochę byłam na niego zła kiedy dostawał mi się do oczu to jednak uważam go za najlepszy specyfik pod oczy na noc jaki miałam okazję używać. Skóra stała się nieco grubsza, bardziej nawilżona, ma mniej bruzd.
Olej jej nie rozjaśnił.
Buteleczka jest nadal prawie pełna po prawie 6 miesiącach używania. Brakuje mi tylko aby do nakrętki była przymocowana pipeta. Byłoby łatwiej go używać.
Żaden krem drogeryjny nie osiągnął u mnie takich efektów.

Polecam każdej dziewczynie.

Niezbedna na mojej półce

Olejek wkorzystuje glownie do wlosow i twarzy i powiem ze spisuje sie rewelacyjnie. Na wlosy nakladam na cala noc po czym rano splukuje, uwielbiam go za to ze bardzo ladnie schodzi z wlosow nie obciaza a za to mega nawilza i nablyszcza.
Natomiast na twarz rowniez nakladam na noc a rano budze sie ze swieza promienna i nawilzana cera. Stosuje raz w tygodniu i nie przestane :)

Uwielbiam!

Nie spodziewałam się szczerze mowiąc, że ten niepozorny olejek tak podbije moje serce.

Stosowany na włosy : Olejuję nim włosy na 1h przed myciem i najczęściej emulguję go odżywką. Włosy po zastosowanu tego olejku są niesamowicie błyszczące i miękkie. Jest to jeden z moich ulubionych olejków.

Dolewam go także do maseczek do włosów i efekt tak jak po olejowaniu jest doskonały :)

Stosowany na cerę: Jest to jeden ze składników mojej mieszanki ocm i świetnie się sprawdza na mojej mieszanej, skłonnej do wyprysków cerze. Ocm to ogólnie hit mojej pielęgnacji, ale wiadomo, że to odpowiednie olejki sprawiają, że ocm podpasuje nam. Dodanie olejku ze słodkich migdałow bylo dobrym wyborem buzia po nim jest miękka, oczyszczona, niepodrażniona :)

Dostępność : Doz . pl - 10.50 zł :)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Idealny Olej

Dzięki temu olejowi moje włosy: mają lepszy skręt, lepiej rozczesują się, błyszczą się, są grubsze, bardziej elastyczne, olej nie powoduje u mnie również puchu, tak jak to robił olej arganowy. Ogólnie mówiąc moje włosy bardzo go pokochały, przy najbliższych zakupach do dozie na pewno go kupię. Olejek stosowałam także do zabezpieczenia końcówek i tam również dobrze się sprawdził, nie sklejał ich przede wszystkim. Olejku używałam również w połączeniu z olejem rycynowym i takie połączenie dawało jeszcze lepsze efekty, nawet po umyciu szamponem Babydream moje włosy nie potrzebowały odżywki, aby je rozczesać, wszystko szło tak gładko. Ze zmyciem oleju ze słodkich migdałów nie było żadnego problemu, zmywał się świetnie.

świetny :)

olejek migdałowy stosuję od lat, jest idealny do nawilżania skóry twarzy i ciała, jednak z twarzą to uwaga bo może zapychac pory, gdy zbyt często używam (np przez 3 dni z rzędu) to później zdarza się że coś wyskoczy.
Do tego świetny do włosów :D i jako samodzielny kosmetyk do olejowania i jako dodatek do włsanoręcznie robionych masek :) moje włosiska go uwielbiają

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: ok 7 butelek

całkiem fajny

Olej kupiłam z myślą o olejowaniu włosów. Czy się sprawdza? Ciężko mi powiedzieć bo w tym samym czasie zaczęłam używać wielu nowych kosmetyków do włosów. Czuję, że włosy zrobiły się sypkie, delikatne i miękkie. Wydają się być bardziej zregenerowane, ale już nie wiem czy to dzięki olejowi czy odstawieniu szamponów z SLS. Na pewno muszę przyznać, że do pielęgnacji skóry jest rewelacyjny! Nie pozostawia tłustego filmu a świetnie nawilża. Skóra jest gładka i cudowna w dotyku. Mam już świetny patent na popękaną i suchą skórę na przyszłą zimę ;)

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego