Avon, Glimmersticks Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Powiększ Avon, Glimmersticks Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Zgłaszająca osoba: ChocolateGirl

Połyskujące kreski dodają spojrzeniu obłędnej głębi:
- podkreśla oczy i rozświetla je diamentowym blaskiem
- wysuwana, miękka i precyzyjna
- niezwykle trwała.

Cena: 20zł / 2,3g
/s/

• Chwalona: 13 raz(y)
  • ukochane
  • Te konturówki zrewolucjonizowały mój makijaż Pokazały, że może być wielowymiarowy, ciekawy, kolorowy. Mam niemal wszystkie odcienie i neonowych również, które tak samo uwielbiam. Uważam, że konturówki do oczu to jedne z najlepszych produktów Avonu ever! Kolory są bardzo ciekawe, nasycone, diamentowe mają mini drobinki. które prezentują się zjawiskowo. Mój ulubiony odcień to Twilight sparkle, idealnie podkreśla moje czarne oczy. Zresztą wszystkie te odcienie wspaniale grają z moimi oczami. Automatyczna forma jest bardzo wygodna. Kredka gładko sunie po powiekach, nie podrażnia. Konturówki jest dużo w opakowaniu, jest wydajna, przez co starcza na bardzo długo. Przez cały dzień wygląda tak samo, nie odbija się, nie rozmazuje, kolor nie blaknie. Cena zawsze promocyjna, bardzo atrakcyjna. Grzech nie spróbować
    Używam tego produktu od: roku?
    Ilość zużytych opakowań: wiele niecałych

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zastanawiam się...
  • ... skąd takie pochlebne recenzje:?

Produkt zakupiłam sugerując się pozytywnymi opiniami na jego temat, niestety srodze się zawiodłam. Posługiwanie się tą kredką to mission impossible nawet dla osób, które z makijażem nie mają na co dzień kłopotów

OCENIAM konturówkę Black Ice

PLUSY:
    + wydajność,
    + cena(udało mi się zakupić po promocji za 9,99 zł).

MINUSY:
    - nietrwała(nieodpowiednia na upały!!!),
    - odbija się na powiekach,
    - kłopot z nanoszeniem(narysowanie precyzyjnej kreski stanowi prawdziwe wyzwanie),
    - brokatu NIE WIDAĆ, choć producent twierdzi, że to konturówka diamentowa,
    - kruszy się i łamie.

OGÓŁEM... Jeśli nie macie ochoty biegać co godzina do łazienki i kontrolować stan skóry wokół oczu, radzę nie kupować. I Z PEWNOŚCIĄ nie jest to produkt dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z kredkami do powiek...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam, że będzie lepsza...
  • Miałam odcień Black Ice.

PLUSY:
    - kredka jest wysuwana
    - ładne kolory
    - kredka jest miękka, więc fajnie się rozprowadza
    - wydajna

MINUSY:
    - spodziewałam się intensywniejszego koloru
    - trwałość nie zachwyca
    - drobinki są słabo widoczne

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Diamentowej kredki używam od dłuższego czasu.
    Czasami używałam do robienia kreski na górnej powiece, obecnie stosuje tylko na dolną do podkreślenia oka. Kredka świetnie się w tej roli sprawdza.
    Posiadam odcień Black Ice oraz Smokey Diamond.
    Oba odcienie utrzymują się cały dzień, nie rozmazują.
    Delikatne drobinki ładnie rozświetlają oko.
    Jestem bardzo zadowolona, często w promocji można kupić za ok. 10 zł.
    Na pewno przy nich zostanę, może pokuszę się o inne kolory.

Polecam.

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • używam tych kredek już od dłuższego czasu, jestem z nich bardzo zadowolona, są niezawodne.
    \nKreska dosyć długo się utrzymuje, po paru godzinach trochę zanika ale nie całkiem, nie rozmazuję się, łatwo się nakłada.
    \nbardzo ładnie wygląda dzięki drobinkom brokatowym, inaczej niż zwykła.
    \nmiałam różne kolory i wszystkie były fajne, najbardziej podpasował mi jednak black ice lub smokey diamond.

jedynym minusem jest to, że bardzo szybko się kończy

Chcesz pochwalić domis90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieodzowna
  • Z Avonem jest tak, że mają w ofercie prawdziwe perełki, ale trzeba je odnaleźć w morzu bubli Ta kredka to właśnie jedna z owych perełek.

Mam lub miałam prawdopodobnie wszystkie kolory diamentowej konturówki - obecnie mam czarną, szarą, zieloną, niebieską, śliwkową i brązową, nie pamiętam, czy w przeszłości były jakiś inne.

Jak to czasem bywa, jakość kredki zależy też od koloru. Według mnie śliwkowa nie nadaje się do niczego, tępo się rozprowadza, jest tak jasna, że prawie jej nie widać i kolorystycznie tworzy efekt zapalenia spojówek. Dlatego spoczywa na dnie mojego kuferka i nie mam pomysłu jak ją wykorzystać.

Natomiast szara, czarna i brązowa to najlepsze kredki z jakimi miałam do czynienia (przed odkryciem kredek z YR, z którymi w zależności od dnia i nastroju nieustannie walczą o prowadzenie). Skoro już wspomniałam o YR, to porównam, bo pisałam już o tym przy okazji ich recenzji.

Otóż diamentowe kredki z Avonu mają odcienie, a kredki z YR - kolory.

Wszystkie odcienie diamentowej konturówki na oku dają podobny efekt ciemnej kreski i dopiero jak się dobrze przyjrzeć, to widać w tych ciemnościach zieleń albo granat. Natomiast kredki YR są kolorowe i są to prawdziwe, widoczne na pierwszy rzut oka nasycone kolory.

Uwielbiam obie i nie mogę się bez nich obyć, używam ich zamiennie, albo jedna na drugą, w zależności od efektu jaki chcę uzyskać.

Co do trwałości, nie można narzekać, trzyma się cały dzień, z tym, że ja jej używam na cień do powiek nałożony na bazę, dawno nie próbowałam malować gołej powieki, przypuszczam, że mogłaby się wtedy odbijać, ale to raczej zależy od typu skóry na powiekach - moje się tak przetłuszczają, że zapewne rozmazałby się na nich nawet tatuaż.

Jeśli chodzi o drobinki, to słabo je widać, ale mi na nich akurat nie zależy.

Podsumowując - jest to dobra, trwała kredka ładnie prezentująca się na oku, zarówno na górnej jak i dolnej powiece i łatwa w użyciu - zapomniałam wcześniej napisać, że trzeba się naprawdę postarać żeby schrzanić kreskę, bo kredka jakoś tak ładnie się prowadzi, że kreska wychodzi idealna.

Ciężko mi się natomiast wypowiedzieć o wydajności kredki, używam wszystkich kolorów na raz i nie jestem w stanie stwierdzić na ile starczyłaby tylko jedna gdybym używała jej na co dzień.

Kupuję zawsze większą ilość kiedy są promocje, wtedy płacę jakieś 9 złotych.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Faoiltiarne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • No kredka - Świetna !

ZALETY :
    - podkreśla oczy
    - diamenciki ladnie sie mienia na oku
    - nie trezba oszczyc
    - miekka w aplikowaniu
    - niezwykle trwała
    - tania

WADY :
    - nie stety dostena tylko w Avonie ( z tego co mi wiadomo)

Ilość zużytych opakowań: duzzzoo

Chcesz pochwalić Anulkowa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Black Ice to najlepsza konturówka jaką w życiu miałam! Same plusy - miękka, lekko i idealnie się rozprowadza, nie rozmazuje się, a minusem jest jedynie to, że w końcu się kończy i trzeba kupić nową. ;-)

Używam tego produktu od: zawsze
    Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

Chcesz pochwalić Screamoline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Jestem fanką tych kredek Mam kilka kolorów, ale ulubiony to brąz i czarny. Kredka się nie rozmazuje, fajnie wyglada na oku (zarówno jako kreska górna i dolna). Jako dolna - jasny brąż zamiast cienia, super cieniuje oko. Uwielbiam je Używam tego produktu od: zawsze Ilość zużytych opakowań: klika

Chcesz pochwalić AgaK__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krótkotrwały zachwyt...
  • Początkowo byłam nimi zachwycona. Myślałam, że będzie to ciekawe uzupełnienie codziennego makijażu. Drobinki owszem są widoczne, ale tylko na skórze dłoni podczas testów. Na powiekach nie ma po nich śladu. Mamy tu do czynienia ze zwykłą czarną bądź grafitową kreską na górnej lub dolnej powiece. Co gorsze, zmywają się z trudem. Nawet Bioderma miała z nimi nie lada problemy. Niestety, ale mnie nie zachwyciły.

Używam tego produktu od: 2012 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2: Black Ice, Smoky Diamond

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do polubienia
  • Długo się zastanawiałam nad kupnem tej oto kredki, ponieważ jakoś do końca nie jestem przekonana do produktów które oferuje Avon. Kilka razy przejechałam się na tych produktach i dopiero niedawno wróciłam do nich. Po przeszukaniu katalogu natrafiłam na tą oto kredkę która mnie zaciekawiła - a szczególnie ten "diamentowy blask" o którym pisze producent. Mam odcień Brown Sugar i chociaż nie ma on takiego diamentowego blasku to jestem z niej zadowolona. Bardzo fajne jest to że jest wysuwana, dla mnie to zbawienne, ponieważ wkurzam się gdy muszę temperować kredki. Druga sprawa to trwałość jej, nie rozmazuje mi się, trzyma się spokojnie pół dnia a może i nawet dłużej. I trzecia sprawa to jest to, że z powodu tej wysuwanej końcóweczki mogę narysować precyzyjnie kreski.

Tak więc jestem z niej zadowolona, odejmuje jedną gwiazdę z powodu braku tego blasku.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić wiejskababa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Bardzo lubię diamentowe konturówki z Avonu, miałam chyba wszystkie. Najbardziej lubię Twilight Sparkle i najczęściej jej używam.

+ kolory
    + łatwe do nałożenia
    + wydajność
    + wytrzymałość
    + nie podrażniły mi oczu
    + nie kruszą się
    + nie trzeba ich temperować
    + często są w promocji za 9,90zł
    + łatwy demakijaż

- łamią się jeśli za bardzo je wysuniemy i zaczniemy malować
    - w gorące dni odbijają się na powiekach
    - powinno być więcej jasnych odcieni.

Używam tego produktu od: Bardzo długo, często je kupuje
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem, dużo

Chcesz pochwalić Kamkaw494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero szału.
  • Wybrałam czarną kredkę. Oczekiwałam czegoś nowego, nietuzinkowego wyglądu oka. Kredka okazała się jednak zwykła, całkowicie przeciętna a rzecz nawet można, że miewałam lepsze za połowę tej ceny.

Plusy:
    +można jej użyć do smoky eyes

Minusy:
    -zero brokatu (czy ktoś go wykradł w nocy cichaczem?)
    -mała wydajność, łamliwość (starałam się wysuwać jak najmniej jednak i tak się złamała przy końcu)
    -nie jest trwała, łatwo się rozmazuje, niedopowiednia na gorące lato
    -cena nie jest adekwatna do tego co kupiłam

Używam tego produktu od: męczyłam to dobre 3 miesiące bo wzbraniałam się przed użyciem

Chcesz pochwalić ekstrawagancka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • To najlepsze konturówki jakie miałam. Mam wszystkie odcienie. Doskonała kreska łatwa do wykonania nawet przez laika, piękne nienachalne drobinki, nie rozmazywanie się, trwałość - cały dzień. Czego można chcieć więcej?

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Oktawia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam <3
  • Kocham te konturówki
    Kupiłam 3 kolory i z 3 jestem bardzo zadowolona

+ Dają piękne rozświetlenie, wręcz mały brokacik który na oku wygląda elegancko i młodzieńczo
    +Trzymają się prawie cały dzień
    +Nie podrażnia
    +Łatwo się aplikuje

-Nie wydajna
    -Łatwo połamać

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić kopciuszek02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła
  • Szału nie ma, ale za tę cenę jest przyzwoicie. Wysuwana, więc wygodna, dobra pigmentacja, ciekawy kolor (mam ciemnoniebieską Twilight Sparkle) bez nadmiaru brokatowych cząstek.
    Lubię czasem delikatnie rozmazać pędzelkiem kreskę dla wycieniowanego, przydymionego efektu na powiece, pobawić się trochę i tu niestety nie jest ideałem. Trudno rozetrzeć ją równomiernie i przy tym nie zetrzeć jej całkiem z oka.
    Mam ją już rok i używam ,,od święta", rzadko mi pasuje do ubioru czy nastroju i traktuję ją bardziej jako element eksperymentalny w makijażu, raczej imprezowy niż na co dzień na uczelnię czy do pracy, gdzie muszę wybierać stonowane beże i brązy, w których zresztą bardziej mi do twarzy (butelkowozielone oczy, blada karnacja, czarne włosy). Nie wiem, kiedy ją wreszcie zużyję, a jeśli kupię ponownie, to tylko dla tego oryginalnego koloru, bo nigdzie nie spotkałam podobnego.

Używam tego produktu od: ponad rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Kredka jest świetna, używam jej już od dobrych kilku lat i chyba nigdy nie zrezygnuje. Konturówka jest wysuwana co nie tylko ułatwia przechowywanie ale też nie trzeba kombinować z temperówką. Jej konsystencja sprawia, ze nakładanie jest banalnie proste a lekko oleista formuła zapobiega kruszeniu się.

PLUSY:
    + bardzo praktyczne opakowanie
    + odpowiednia konsystencja
    + dostępna w rewelacyjnych kolorach
    + konturówka długo utrzymuje się na powiekach
    + nie kruszy się
    + nie podrażnia wrażliwych i alergicznych oczu

Ja ją po prostu uwielbiam

Ilość zużytych opakowań: 6 konturówek w różnych kolorach

Chcesz pochwalić Lusi_1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Twilight Sparkle
  • Miałam kolor Twilight Sparkle. Jest to ładny granat z drobinkami (oczywiście ładny tylko w opakowaniu). Na powiece jest wyblakły, jakby brudny (?). Takie pomieszanie czerni, szarości i granatu.

Konturówka ma średnią pigmentację i dużo drobinek brokatu. Nie jest ani twarda, ani miękka, ale aplikacja jest niekomfortowa. Konsystencja jest po prostu tak tępa, że nie udało mi się narysować precyzyjnej kreski. Na niekorzyść w tej kwestii działa też grubość kredki. Kreski po krótkim czasie są jakby popękane, tworzą się grudki i prześwity.

Tylko dla cierpliwych.

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • całe oczy w brokacie...
  • OCENIAM KOLOR CZARNY
    Kolor czarny, a tak w zasadzie to wygląda na szary. Uważam, że brokatu jest aż za nadto. Kredka jest mało trwała i po 2h jest odbita na powiece. W zasadzie to brokat jest wokół całego oka. Odbija się i powstaje brokatowa łuna przy kącikach. Przecierając powiekę, by "zmyć" tą łunę tylko pogarszam efekt. Jeśli ktoś nie lubi przesadzonej ilości brokatu to nie polecam.

plusy:
    - miękka, łatwa w aplikacji
    - w miarę wydajna
    - nie uczula - nadaje się do wrażliwych oczu

minusy:
    - kolor czarny jest tak naprawdę szary
    - trwałość zaledwie na 2h
    - odbija się na powiece i kącikach tworząc brokatową łunę
    - nie nadaje się dla osób, które nie biegają co 2h do łazienki poprawić makijaż

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Plusy:
    * miękka
    * dobrze napigmentowana
    *ładne drobinki,"nienachalne"
    * trwała
    *łatwo dostępna
    * często na promocjach w b.dobrej cenie
    Jedynym minusem jest fakt iż jest zaokrąglona na końcu więc utrudnia to zrobienie idealnej jaskółki ale to taki minusik jakby go nie było ogólnie rewelacja Na pewno kupie kolejne

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić NieProfesjonalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Uzywam tych kredek juz od kilku lat i fakt ze je wciaz kupuje juz przemawia za tym ze sa moim kosmetycznym ulubiencem.
    Kredka jest wysuwana, nie trzeba jej strugać. Maja piekne kolory z połyskującymi drobinkami. Nie sa ani twarde ani miekkie, powiedzialabym w sam raz. Bardzo fajnie sie nimi pracuje, dobrze wygladaja na powiece i przede wszystkim sa trwale, nie osypuja sie, kolor pozostaje niezmienny przez caly dzien. Sa tez mega wydajne.
    Posiadam kolory sugar plum, black ice, granatowa wlasnie mi sie skonczyla.
    Tak wiec z czystym sercem polecam ten produkt

Ilość zużytych opakowań: 6?

Chcesz pochwalić madlen1506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie popisała się.
  • Oczekiwałam od niej wiele po pochwałach, zachwyceniach, ochach i achach koleżanek... jakiego koloru bym nie użyła i tak będzie podchodził pod spraną czerń.
    - rozmazuje się w zaledwie pare godzin
    - brokat rozprowadza się nie równo
    - miękka. za miękka.
    - nie najlepszy profil, jest za gruba żeby zrobić ładne kreski.
    - przeswituje

Jak dla mnie, odpada...Używam tego produktu od: paru tygodniIlość zużytych opakowań: odrobina jednego

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • + kredki mają intensywne kolory
    + mają idealną konsystencję, nie za twardą, nie za miękką, a więc nie "drapią" i nie rozmazują się
    + są tanie - w promocji do kupienia za kilka złotych
    + nie trzeba ich temperować
    + małe drobinki brokatu sprawiają, że spojrzenie jest delikatniejsze, świeższe

Mam dwa kolory (czarny i granatowy), ale w najbliższym czasie planuję kupić kolejne.

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwała
  • bardzo dobra, trwała kredka
    nie nadaje się jedynie dla osób, które lubią rozcierać kredkę, bo szybko zastyga i staje się praktycznie nieścieralna
    mam dwa kolory - czarny black ice i zielony emerald glow
    niestety zielony jest tak ciemny, że z daleka wygląda prawie jak czarny, tylko ja malując się widzę różnicę
    nakłada się lekko, nie trzeba smarować powieki kilka razy i naciągać jej, kolor już po 1 warstwie jest intenstwny
    przy malowaniu kredka jakby rozpuszcza się na skórze i zaraz zastyga, podobnie jest z żelową kredką z avonu
    na przygotowanej dobrze powiece - baza i zmatowienie pudrem sypkim, albo nałożona na cień - wytrzymuje ponad 12 godzin
    zaznaczam, że mam opadające i tłuste powieki i nawet po takim przygotowaniu inne kredki odbijają mi sie na powiece po 4-5 godzinach

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 kredki w użyciu

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nr 1!!
  • Najlepsze kredki do oczu jakie kiedykolwiek miałam i już nigdy ich nie zamienię na inne.

Cały czas mam w kosmetyczce dwie: grafitową i śliwkową.

Jest to najlepszy zakup jakiego dokonałam.

Plusy:
    + ładne kolory,
    + wysuwana, więc nie trzeba temperować,
    + intensywne kolory,
    + trwała - nie ściera się,
    + miękka więc wygodna w użyciu,
    + dobre opakowanie - skuwka nie spada sama,
    + drobinki brokatowe dodają jej uroku, ale nie są zbyt widoczne więc można jej używać na codzień,
    + cena w promcji tylko 8,99!!!

Zostanie ze mną na zawsze!

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 8

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij