Avon, Glimmersticks Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Powiększ Avon, Glimmersticks Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Zgłaszająca osoba: ChocolateGirl

Połyskujące kreski dodają spojrzeniu obłędnej głębi:
- podkreśla oczy i rozświetla je diamentowym blaskiem
- wysuwana, miękka i precyzyjna
- niezwykle trwała.

Cena: 20zł / 2,3g
/s/

• Niezawodna
  • Cudowna
    Wygodna aplikacja, ładne kolory i dobra wydajność, chyba nie da się jej nie lubić
    W mojej kosmetyczce zwykle mam ok 3 kolorów
    Gdy tylko jest dobra cena, zawsze robię małe zapasy: dla siebie i dla mojej mamy)

Używam tego produktu od: ok 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo...

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • mój ulubiony kosmetyk! nie dość, że jest tani (10zł) to trzyma mi się bardzo długo na oczkach ;-). Korzystam z niej tylko jako dolną kreske powieki, i śmiało przyznaje, że zdaje swój egzamin! trzyma się nawet 12h. ! jedyny mały minusik, to taki że malutko w nim brokatu, ale kolorki sa intensywne, podkreslają pieknie oko, nie rozmazują się, nie trzeba ich temperować, a co najlepsze łatwo robi się kreski ! bajka!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: z 20

Chcesz pochwalić kladziorqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Jestem zakochana w konturówce Twilight sparkle. Kolor jest bardzo wyrazisty, a gdy chcemy delikatniejszy efekt wystarczy ją rozmazać. Utrzymuje się długo na powiece. Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Chcesz pochwalić Malinkaaaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się!
  • Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Mam 2 kredki, zwykle sceptycznie nastawiona do kosmetyków firmy Avon te dwie kredki zmieniły kompletnie moje zdanie i na pewno kupie jeszcze z jedną Kolor na żywo trochę się różni od tego w katalogu aczkolwiek i tak jest ładny. Zamierzony efekt uzyskujemy już od pierwszego pociągnięcia. Kredka bardzo miękka więc łatwo może się złamać i to jest jedyny minus który dostrzegam. Cena w promocji - super! Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kaaanusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 23 raz(y)
  • ukochane
  • Te konturówki zrewolucjonizowały mój makijaż Pokazały, że może być wielowymiarowy, ciekawy, kolorowy. Mam niemal wszystkie odcienie i neonowych również, które tak samo uwielbiam. Uważam, że konturówki do oczu to jedne z najlepszych produktów Avonu ever! Kolory są bardzo ciekawe, nasycone, diamentowe mają mini drobinki. które prezentują się zjawiskowo. Mój ulubiony odcień to Twilight sparkle, idealnie podkreśla moje czarne oczy. Zresztą wszystkie te odcienie wspaniale grają z moimi oczami. Automatyczna forma jest bardzo wygodna. Kredka gładko sunie po powiekach, nie podrażnia. Konturówki jest dużo w opakowaniu, jest wydajna, przez co starcza na bardzo długo. Przez cały dzień wygląda tak samo, nie odbija się, nie rozmazuje, kolor nie blaknie. Cena zawsze promocyjna, bardzo atrakcyjna. Grzech nie spróbować
    Używam tego produktu od: roku?
    Ilość zużytych opakowań: wiele niecałych

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zastanawiam się...
  • ... skąd takie pochlebne recenzje:?

Produkt zakupiłam sugerując się pozytywnymi opiniami na jego temat, niestety srodze się zawiodłam. Posługiwanie się tą kredką to mission impossible nawet dla osób, które z makijażem nie mają na co dzień kłopotów

OCENIAM konturówkę Black Ice

PLUSY:
    + wydajność,
    + cena(udało mi się zakupić po promocji za 9,99 zł).

MINUSY:
    - nietrwała(nieodpowiednia na upały!!!),
    - odbija się na powiekach,
    - kłopot z nanoszeniem(narysowanie precyzyjnej kreski stanowi prawdziwe wyzwanie),
    - brokatu NIE WIDAĆ, choć producent twierdzi, że to konturówka diamentowa,
    - kruszy się i łamie.

OGÓŁEM... Jeśli nie macie ochoty biegać co godzina do łazienki i kontrolować stan skóry wokół oczu, radzę nie kupować. I Z PEWNOŚCIĄ nie jest to produkt dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z kredkami do powiek...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam, że będzie lepsza...
  • Miałam odcień Black Ice.

PLUSY:
    - kredka jest wysuwana
    - ładne kolory
    - kredka jest miękka, więc fajnie się rozprowadza
    - wydajna

MINUSY:
    - spodziewałam się intensywniejszego koloru
    - trwałość nie zachwyca
    - drobinki są słabo widoczne

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Diamentowej kredki używam od dłuższego czasu.
    Czasami używałam do robienia kreski na górnej powiece, obecnie stosuje tylko na dolną do podkreślenia oka. Kredka świetnie się w tej roli sprawdza.
    Posiadam odcień Black Ice oraz Smokey Diamond.
    Oba odcienie utrzymują się cały dzień, nie rozmazują.
    Delikatne drobinki ładnie rozświetlają oko.
    Jestem bardzo zadowolona, często w promocji można kupić za ok. 10 zł.
    Na pewno przy nich zostanę, może pokuszę się o inne kolory.

Polecam.

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • używam tych kredek już od dłuższego czasu, jestem z nich bardzo zadowolona, są niezawodne.
    \nKreska dosyć długo się utrzymuje, po paru godzinach trochę zanika ale nie całkiem, nie rozmazuję się, łatwo się nakłada.
    \nbardzo ładnie wygląda dzięki drobinkom brokatowym, inaczej niż zwykła.
    \nmiałam różne kolory i wszystkie były fajne, najbardziej podpasował mi jednak black ice lub smokey diamond.

jedynym minusem jest to, że bardzo szybko się kończy

Chcesz pochwalić domis90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieodzowna
  • Z Avonem jest tak, że mają w ofercie prawdziwe perełki, ale trzeba je odnaleźć w morzu bubli Ta kredka to właśnie jedna z owych perełek.

Mam lub miałam prawdopodobnie wszystkie kolory diamentowej konturówki - obecnie mam czarną, szarą, zieloną, niebieską, śliwkową i brązową, nie pamiętam, czy w przeszłości były jakiś inne.

Jak to czasem bywa, jakość kredki zależy też od koloru. Według mnie śliwkowa nie nadaje się do niczego, tępo się rozprowadza, jest tak jasna, że prawie jej nie widać i kolorystycznie tworzy efekt zapalenia spojówek. Dlatego spoczywa na dnie mojego kuferka i nie mam pomysłu jak ją wykorzystać.

Natomiast szara, czarna i brązowa to najlepsze kredki z jakimi miałam do czynienia (przed odkryciem kredek z YR, z którymi w zależności od dnia i nastroju nieustannie walczą o prowadzenie). Skoro już wspomniałam o YR, to porównam, bo pisałam już o tym przy okazji ich recenzji.

Otóż diamentowe kredki z Avonu mają odcienie, a kredki z YR - kolory.

Wszystkie odcienie diamentowej konturówki na oku dają podobny efekt ciemnej kreski i dopiero jak się dobrze przyjrzeć, to widać w tych ciemnościach zieleń albo granat. Natomiast kredki YR są kolorowe i są to prawdziwe, widoczne na pierwszy rzut oka nasycone kolory.

Uwielbiam obie i nie mogę się bez nich obyć, używam ich zamiennie, albo jedna na drugą, w zależności od efektu jaki chcę uzyskać.

Co do trwałości, nie można narzekać, trzyma się cały dzień, z tym, że ja jej używam na cień do powiek nałożony na bazę, dawno nie próbowałam malować gołej powieki, przypuszczam, że mogłaby się wtedy odbijać, ale to raczej zależy od typu skóry na powiekach - moje się tak przetłuszczają, że zapewne rozmazałby się na nich nawet tatuaż.

Jeśli chodzi o drobinki, to słabo je widać, ale mi na nich akurat nie zależy.

Podsumowując - jest to dobra, trwała kredka ładnie prezentująca się na oku, zarówno na górnej jak i dolnej powiece i łatwa w użyciu - zapomniałam wcześniej napisać, że trzeba się naprawdę postarać żeby schrzanić kreskę, bo kredka jakoś tak ładnie się prowadzi, że kreska wychodzi idealna.

Ciężko mi się natomiast wypowiedzieć o wydajności kredki, używam wszystkich kolorów na raz i nie jestem w stanie stwierdzić na ile starczyłaby tylko jedna gdybym używała jej na co dzień.

Kupuję zawsze większą ilość kiedy są promocje, wtedy płacę jakieś 9 złotych.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Faoiltiarne za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij