Avon, Glimmersticks Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Powiększ Avon, Glimmersticks Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Zgłaszająca osoba: ChocolateGirl

Połyskujące kreski dodają spojrzeniu obłędnej głębi:
- podkreśla oczy i rozświetla je diamentowym blaskiem
- wysuwana, miękka i precyzyjna
- niezwykle trwała.

Emerald Glow.

Cena: 20zł / 2,3g
/s/

• Tak, ale ...
  • Jestem posiadaczką kilku kolorów, jedne kupiłam sama inne dostałam w prezencie. Kolor niby intensywny, ale krótko się utrzymuje. Na początku byłam zachwycona tym że kredka jest miękka, ale przy ostrzeniu jej żeby zrobić cienką kreseczkę, okazało się to przekleństwem. Kolorki w katalogu troszkę się różnią niż w realu.

Ilość zużytych opakowań: około 7

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ppannakkotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Bardzo dobry kosmetyk od firmy Avon. Bardzo bogaty wybór kolorów (od czasu do czasu są dorzucane nowe kolory, sezonowe). Dodatkowym plusem jest cena, która jest niska. Kosmetyk dobrze się rozprowadza, przez co kreski na powiekach wychodzą bardzo ładnie. Polecam.

Używam tego produktu od: długiego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 4 (całe)

Chcesz pochwalić ReiHino za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezawodna
  • Cudowna
    Wygodna aplikacja, ładne kolory i dobra wydajność, chyba nie da się jej nie lubić
    W mojej kosmetyczce zwykle mam ok 3 kolorów
    Gdy tylko jest dobra cena, zawsze robię małe zapasy: dla siebie i dla mojej mamy)

Używam tego produktu od: ok 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo...

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • mój ulubiony kosmetyk! nie dość, że jest tani (10zł) to trzyma mi się bardzo długo na oczkach ;-). Korzystam z niej tylko jako dolną kreske powieki, i śmiało przyznaje, że zdaje swój egzamin! trzyma się nawet 12h. ! jedyny mały minusik, to taki że malutko w nim brokatu, ale kolorki sa intensywne, podkreslają pieknie oko, nie rozmazują się, nie trzeba ich temperować, a co najlepsze łatwo robi się kreski ! bajka!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: z 20

Chcesz pochwalić kladziorqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Jestem zakochana w konturówce Twilight sparkle. Kolor jest bardzo wyrazisty, a gdy chcemy delikatniejszy efekt wystarczy ją rozmazać. Utrzymuje się długo na powiece. Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Chcesz pochwalić Malinkaaaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się!
  • Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Mam 2 kredki, zwykle sceptycznie nastawiona do kosmetyków firmy Avon te dwie kredki zmieniły kompletnie moje zdanie i na pewno kupie jeszcze z jedną Kolor na żywo trochę się różni od tego w katalogu aczkolwiek i tak jest ładny. Zamierzony efekt uzyskujemy już od pierwszego pociągnięcia. Kredka bardzo miękka więc łatwo może się złamać i to jest jedyny minus który dostrzegam. Cena w promocji - super! Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kaaanusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 23 raz(y)
  • ukochane
  • Te konturówki zrewolucjonizowały mój makijaż Pokazały, że może być wielowymiarowy, ciekawy, kolorowy. Mam niemal wszystkie odcienie i neonowych również, które tak samo uwielbiam. Uważam, że konturówki do oczu to jedne z najlepszych produktów Avonu ever! Kolory są bardzo ciekawe, nasycone, diamentowe mają mini drobinki. które prezentują się zjawiskowo. Mój ulubiony odcień to Twilight sparkle, idealnie podkreśla moje czarne oczy. Zresztą wszystkie te odcienie wspaniale grają z moimi oczami. Automatyczna forma jest bardzo wygodna. Kredka gładko sunie po powiekach, nie podrażnia. Konturówki jest dużo w opakowaniu, jest wydajna, przez co starcza na bardzo długo. Przez cały dzień wygląda tak samo, nie odbija się, nie rozmazuje, kolor nie blaknie. Cena zawsze promocyjna, bardzo atrakcyjna. Grzech nie spróbować
    Używam tego produktu od: roku?
    Ilość zużytych opakowań: wiele niecałych

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zastanawiam się...
  • ... skąd takie pochlebne recenzje:?

Produkt zakupiłam sugerując się pozytywnymi opiniami na jego temat, niestety srodze się zawiodłam. Posługiwanie się tą kredką to mission impossible nawet dla osób, które z makijażem nie mają na co dzień kłopotów

OCENIAM konturówkę Black Ice

PLUSY:
    + wydajność,
    + cena(udało mi się zakupić po promocji za 9,99 zł).

MINUSY:
    - nietrwała(nieodpowiednia na upały!!!),
    - odbija się na powiekach,
    - kłopot z nanoszeniem(narysowanie precyzyjnej kreski stanowi prawdziwe wyzwanie),
    - brokatu NIE WIDAĆ, choć producent twierdzi, że to konturówka diamentowa,
    - kruszy się i łamie.

OGÓŁEM... Jeśli nie macie ochoty biegać co godzina do łazienki i kontrolować stan skóry wokół oczu, radzę nie kupować. I Z PEWNOŚCIĄ nie jest to produkt dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z kredkami do powiek...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam, że będzie lepsza...
  • Miałam odcień Black Ice.

PLUSY:
    - kredka jest wysuwana
    - ładne kolory
    - kredka jest miękka, więc fajnie się rozprowadza
    - wydajna

MINUSY:
    - spodziewałam się intensywniejszego koloru
    - trwałość nie zachwyca
    - drobinki są słabo widoczne

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Diamentowej kredki używam od dłuższego czasu.
    Czasami używałam do robienia kreski na górnej powiece, obecnie stosuje tylko na dolną do podkreślenia oka. Kredka świetnie się w tej roli sprawdza.
    Posiadam odcień Black Ice oraz Smokey Diamond.
    Oba odcienie utrzymują się cały dzień, nie rozmazują.
    Delikatne drobinki ładnie rozświetlają oko.
    Jestem bardzo zadowolona, często w promocji można kupić za ok. 10 zł.
    Na pewno przy nich zostanę, może pokuszę się o inne kolory.

Polecam.

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij