Avon, True Color, Glimmerstick, Diamond Eyeliner (Diamentowa konturówka do oczu)

Marka
Pojemność 0,28 g

Avon, Glimmersticks Diamonds Eye Liner to połyskujące kreski dodają spojrzeniu obłędnej głębi:
- podkreśla oczy i rozświetla je diamentowym blaskiem,
- wysuwana, miękka i precyzyjna,
- niezwykle trwała.
Diamentowa konturówka do oczu jest dostępna w wielu odcieniach.

wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości
Efekt
metaliczne, brokatowe, matowe

Są plusy i minusy

Kredka klasyczna automatyczna konturowka bez temperowki.

Kolor amethyst fiolet z różowymi drobinkami.
Mam wrażenie że jest twarda i mało wydajna.

Kolor ok ale ściera się dość szybko plus to taki że zostaje ten blask z drobinek co może podkręcić makijaż. Co kto lubi

Mój Must Have

To jeden z kolorowych kosmetyków któremu pozostaję wierna i nawet nie zerkam w kierunku innych ;) Używam na co dzień i od święta. Drobinki są na tyle subtelne, że można spokojnie używać jej na co dzień.
Jest trwała, dość miękka, nie rozmazuje się w ciągu dnia. Komfortowa w użyciu, bo automatyczna. Kolor jest intensywny, drobinki dodają delikatnego blasku. Dostępna w wielu kolorach. Bardzo dobra kredka w fajnej cenie.

Kupiony w: U konsultantki

Super trwałość, ogromny wybór kolorów!

Kredki do oczu lubię, używam ich solo i z cieniami do oczu. Zależy mi głównie na klasycznym makijażu wykonanym przy pomocy czarnej kredki...ale czasem chce poszaleć i mam ogromny wybór w super cenie z Avon.
Automatyczna kredka do oczu to super sprawa, nie lubię temperować, szukam szybkiego i łatwego sposobu na pomalowanie oczu, nie podrażniającego kosmetyku i trwałości - dostałam to w recenzowanej kresce Glimmerstick. Gramatura 0,28 g, PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Łatwość użycia, duży wybór kolorów, korzystna cena, nie podrażnia oczu, wodoodporna, z łatwością się zmywa płynem micelarnym, szybko i sprawnie wykonamy równe, precyzyjne kreski cienkie lub grubsze.
Polecam wypróbować!

Kupiony w: U konsultantki

Nie zliczę, ile już ich zużyłam

Kiedy wykonuję szybki, codzienny makijaż i nie mam czasu na nakładanie cieni, zawsze robię kreskę tą kredką.

Mam mnóstwo kolorów
Uwielbiam trwałość, jakość mnogość odcieni, cenę i wydajność tego produktu.
Często w promocji kosztują nawet 10 zł.

Bardzo polecam szczególnie odcień Smokey Diamond, neutralny, szary z drobinkami. Pieknie trzyma się na powiece cały dzień.

Mega łatwo z jej pomocą namalować równą kreskę. Często ktoś mnie pyta, czym robię takie równe kreski.

Ta kredka to mój ulubiony produkt od Avon.

Kupiony w: U konsultantki

Trwała, ale nie ma drobinek

Posiadam kredkę w kolorze brązowym i zielonym, jest trwała i mocno napigmentowana. Ale nie ma połysku, ani żadnych drobinek.

Kolor brązowy jest bardzo mocny, bardziej czarny. Trochę różni się od tego przedstawionego w katalogu.

W ciągu dnia nie rozmazuje się, łatwa aplikacja. Jest bardziej twarda niż miękka, ale łatwo się z nią pracuje.

super

ja je bardzo lubie wszystkie i matowe i diamentowe. Kupuje po kilka kolorów na promocji. Są trwałe zastygające dobrze się nimi maluje- mozna rozetrzeć pędzelkiem lub wysłużyć jako cieniutka kreseczkę (przedłużacz ;-D ). Kolorki w zalezności od gustu ale mam większość i każdy lubię i stosuję. Dla mnie na plus że są autamatyczne bo nie mam czasu na ranne temperowania.

Kupiony w: U konsultantki

Trwała konturówka o nasyconym kolorze

Konturówka nie należy do najmiększych, jednak nie stwarza problemów podczas aplikacji. W razie potrzeby po nałożeniu drugiej warstwy nie powstaje zbyt gruba warstwa, która odbijałaby się na powiece i znikała ze skóry. Produkt posiada drobinki, które jako jedyne czasem migrują po powiece, czy też potrafią znaleźć się pod okiem. Jednak nie jest to tak bardzo widoczne.
Aplikacja jest wygodna, ze względu na końcówkę kredki, nawet po stępieniu można nakładać ją precyzyjnie.
Produkt jest wykręcany, opakowanie nie stwarza problemów podczas użytkowania. Mam kilka kolorów i w żadnej nie pojawiały się problemy, sam produkt nie wypada z opakowania.
Dzięki kolorze skuwki widać odcień produktu, dzięki czemu gdy mamy ich większą ilość bardzo łatwo zlokalizować interesujący nas w danym momencie odcień. Skuwka dobrze trzyma się na opakowaniu, nie spada samoistnie.
Produkt jest trwały, utrzymuje się cały dzień na oku, ale nie stwarza problemu z jego usunięciem (jeśli chodzi o lekko tłustą powiekę). Podczas sprawdzenia koloru na dłoni, która jest zdecydowanie bardziej sucha, nawet po zmyciu widoczny był ślad.

zdecydowanie polecam :)

Kredka jest miękka, dzięki czemu gładko sunie po powiece i z narysowaniem kresek nie ma problemów. Nie zauważyłam, żeby zastygała, można ją rozetrzeć, żeby uzyskać bardziej delikatny efekt, ale nie odbija się też na górnej powiece i nie rozmazuje w kącikach oczu. Zawarte w niej drobinki pięknie się mienią i odbijają światło, nie jest to żaden nachalny brokat. Fakt, że jest wysuwana i nie trzeba jej temperować również liczę jej na plus. Generalnie, uważam, że to naprawdę fajny produkt.

To nie to

Konturówkę kupiłam z myślą o jakimś zamienniku produktu Giordani Gold, którego od dawna nie ma w sprzedaży. Jednak jej konsystencja jest zupełnie inna. Nie zgodzę się, że jest super trwała. Łatwo można ją rozcierać, ale robi to bardzo nierównomierny efekt dając ciemniejsze plamy w niektórych miejscach. To co dla innych jest wygodą, dla mnie okazało się bez sensu. Nie lubię w niej tego, że jest wysuwana i nie da się jej przez to temperować. Lubię kiedy kradła jest precyzyjna, a tutaj powierzchnia robi się z czasem coraz większa i efekt malowania jest całkiem inny. Myślę, że dam jej jeszcze szansę i wypróbuję jakiś inny kolor, bo przyznam, że widzę potencjał w czerni, ja używałam twilight sparkle -połyskujący fiolet/granat.

Ulubione

Sama już nie wiem, ile ich mam w kosmetyczce. Nie używam cieni do powiek, jednak te kredki to moja pozycja obowiązkowa w codziennym makijażu. Są niedrogie, mają bogata gamę kolorów, nie trzeba ich temperować. nie podrażniają i wytrzymują na oku cały dzień, natomiast nie ma problemu z ich zmyciem. Łatwo nimi zrobić makijaż. Mój ulubiony kolor to Smokey diamond, jednak posiadam też inne kolory. Te kredki są po prostu świetne.

Mój niezastąpiony klasyk

Mam chyba wszystkie odcienie tych konturówek. Jest to mój klasyk makijażowy bez którego nie umiem się obejść. Kredki są kremowe, bardzo łatwo nimi wykonać makijaż. Można je rozetrzeć dla efektu smoky eye. Są przy tym bardzo trwałe. Najnowsza wersja jest wzbogacona o witaminę W oraz olejek z dzikiej róży. Zdecydowanie polecam.

Super trwała

Diamentowe konturówki Glimmerstick to moje odkrycie 2022 roku. Jest automatyczna, więc nie musisz się martwić żeby ją naostrzyć, wystarczy lekko odkręcić. Aplikacja jest banalnie prosta. Konturówka jest dobrze napigmentowana więc malowania nie trzeba powtarzać kilka razy. Konturówka jest wodoodporna co jest mega plusem przy opadających powiekach - po chwili od aplikacji kolor nie odbija się na powiece, ciężko też ją potem usunąć.
Plusem jest jej cena, bo u dobrej konsultantki można ją kupić nawet za 8 złotych, lub dostać jako gratis do zestawu ;)
To że konturówka jest diamentowa jest plusem (makijaż świetnie wygląda na imprezie) ale i minisem - żeby pozbyć się połyskujących drobinek oczy trzeba zmyć przynajmniej 2 razy.