Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów z chlorofilem

Powiększ Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów z chlorofilem

Zgłaszająca osoba: wichura

Hipoalergiczny szampon Biały Jeleń z naturalnym chlorofilem dla osób z różnego rodzaju alergiami i problemami skórnymi, o skórze wrażliwej, mieszanej i do włosów tłustych:
- naturalne, bezpieczne i delikatne składniki,
- nie zawiera alergenów i sztucznych barwników,
- włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, lśniące i puszyste.
Przebadany klinicznie wśród osób z alergiami skórnymi!
Zawiera:
- proteiny pszeniczne ułatwiające rozczesywanie,
- bawełnę wygładzającą powierzchnię włosa,
- biotynę zwaną witaminą pięknych włosów,
- naturalny chlorofil regenerujący podrażnioną skórę.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein and Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Laureth-7 Citrate, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Parfum, Trimethylolpropane Trioleate (and) Laureth-2, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Urea, Disodium Phosphate, Biotin, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-14 M, CI 75810 (27.08.2010)

/s/

• gdyby nie jedna duża wada...
  • Na początku byłam bardzo zadowolona z tego szamponu: włosy po nim są lekkie, lśniące, choć trudno je później rozczesać, ale za to na pewno dłużej pozostają świeże i nie przetłuszczają się. Niestety pojawił się łupież i to w takiej ilości, że z pewnością nie kupię więcej tego szamponu. Szkoda, bo zarówno cena, jak i inne jego właściwości bardzo mi odpowiadały.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Emi W za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Pierwszy raz udało mi się dobrać szampon idealny do moich włosów. Po umyciu włosy pozostają świeże cały dzień i ładnie się układają. Jedyny minus - ciężko jest go u mnie dostać.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić karolcia_wawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przerósł moje oczekiwania
  • Bardzo długo szukałam szamponu stworzonego do włosów przetłuszczających się i wrażliwej skóry głowy. Z moją skórą nie radziły sobie nawet niektóre z aptecznych produktów, które mimo łagodnego składu wciąż podrażniały przy częstym stosowaniu. Ten produkt od pierwszego użycia okazał się strzałem w 10!

+ łagodzi podrażnioną skórę i sam jej nie podrażnia nawet przy codziennym stosowaniu, nie powoduje łupieżu ani swędzenia
    + cena, wydajność, zapach
    + zauważyłam, że włosy są dłużej świeże, nie jest to znaczna poprawa (włosy i tak muszę myć codziennie), ale dla mnie parę godzin świeżości dłużej to miłe zaskoczenie

- bardzo plącze włosy, bez odżywki nie byłabym w stanie ich rozczesać

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Joleen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry, ale nie dla każdego
  • Całkiem dobry szampon, ale w moim przypadku nie do codziennego stosowania. Szampon dobrze oczyszcza, ale może przetłuszczać głowę po 3-5 razach zastosowania pod rząd. Dość przyjemnnie pachnie, pienienie się jest średnie, ale to pewnie ze względu na skład. Nie wiem, czy kupię ponownie. Na pewno polecam go wszystkim ze skłonnościami do alergii - za hipoalergiczność ogromny plus.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam do niego zastrzeżeń, aczkolwiek nie spełnia moich wymagań...
  • Poleciła mi go moja fryzjerka, ponieważ borykam się z problemem przetłuszczających się włosów. Po kilku pierwszych użyciach byłam z niego bardzo zadowolona, natomiast po dłuższym stosowaniu okazało sie, że nie za bardzo on na moje włosy działa.
    Jego dużym plusem jest to, że w ogóle nie szczypie on w oczy, co cenię sobie w szamponach. Szkoda tylko, ze nie spełnia moich oczekiwań....

Używam tego produktu od: sierpnia 2013r. (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agusix789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów nie czyni
  • Kupiłam, bo chciałam mieć jakiś fajny DELIKATNY szampon. Kiedy jednak zobaczyłam detergent w składzie, uznałam "Co tam, nada się do oczyszczania".
    Konsystencja fajna niestety, im dłużej go używam, tym bardziej mam wrażenie, że coraz mniej się pieni i muszę go coraz więcej nakładać. Wiem, że może to głupie, ale takie mam odczucie.
    Szampon nie przedłuża mi świeżości skóry głowy, a szkoda... Mimo wszystko, włosy są po nim mięciutkie, odbite od nasady, chociaż gdy są jeszcze mokre, ma się wrażenie takiej tępej warstwy na nich.
    Cena przystępna .

Jeden minus, za który odjęłam aż dwie gwiazdki... Ten szampon nie powinien zaogniać podrażnień, a ja dwa tygodnie po użyciu felernego ziołowego szamponu nie mogłam wciąż użyć Białego Jelenia. Miałam wrażenie, jakby zdzierał mi skórę głowy, podczas gdy przy jakimś randomowym szamponie z SLS nie miałam takiego odczucia.

Fajny produkt, rodzimej firmy, ale nie jest aż tak delikatny, jak obiecują.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lawlietowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z czasem coraz gorszy...
  • Szampon kupiłam jakieś dwa miesiące temu - najpierw miniaturkę, później całe opakowanie (niestety nawet dwa). Szampon jest wydajny, przyjemnie pachnie, dobrze się pieni i mimo dość rzadkiej konsystencji jest wydajny.
    Na początku sprawował się całkiem nieźle - delikatnie oczyszczał skórę głowy i włosy, które były całkiem przyjemne w dotyku - przy nasadzie (niestety nie jestem w stanie ocenić jak włosy na całej długości zachowują się po samym szamponie, ponieważ z racji posiadania kręconych włosów zawsze używam odżywki po umyciu ich szamponem). Właśnie kończę pełnowymiarowe opakowanie (jedno w mieszkaniu, drugie w domu) i już wiem, że do tego szamponu nie powrócę. Niestety włosy mam w coraz gorszej kondycji, zaczęły się bardziej przetłuszczać - myję je rano, a już wieczorem nie wyglądają zbyt dobrze (kiedyś włosy myłam co dwa dni), poza tym są jakieś przesuszone na końcach, niezbyt przyjemne w dotyku, zaczęły wypadać (ale to ostatnie może być spowodowane porą roku, a nie działaniem szamponu) i przede wszystkim - pojawił się łupież.
    Teraz już wiem, że to szampon nie dla mnie, a szkoda, bo na początku byłam z niego bardzo zadowolona.

Poza tym zadajmy sobie zasadnicze pytanie - czy szampon hipoalergiczny i niby takie delikatny powinien zawierać SLS?

Chcesz pochwalić aramanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnił moje włosowe marzenie
  • W końcu mogę myć włosy co drugi dzień. Zaczął działać dość szybko, bo używam go dopiero od miesiąca. Nigdy wcześniej żaden szampon nie czyścił skóry mojej głowy tak dobrze jak ten.
    Szampon nie jest jednak idealny. Jak już wiele razy tutaj wspomniano - może przesuszyć włosy (moje także się puszą), jednak wystarczy zastosować odżywkę i jest ok.
    Pachnie ładnie i jednocześnie delikatnie. Ma rzadką konsystencję, ale o dziwo dość mocno się pieni.
    Po zużyciu opakowania zastosuję przez jakiś czas inny szampon, co by włosy za szybko nie przyzwyczaiły się do jelenia

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mala_miiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy go polubiły
  • Mam tendencje do przetłuszczania skóry głowy, co skutkowało, że codziennie musiałam myć włosy, a to je mocno wysusza. Po tym szamponie, moja skóra mniej się przetłuszcza, oczywiście cudów nie ma i całkowicie tego nie zlikwiduje, ale jestem bardzo zadowolona. Nawet z tego powodu, że dwa dni wytrzymują teraz w normalnym stanie. Włosy są po nim gładkie i nie plączą się. Delikatny nie drażniący zapach, dobrze się pieni i spłukuje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić layyla za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Taki sobie szampon, średnio sobie radzi z przetłuszczającymi się włosami.

Jednak jest tani, ładnie pachnie i w miarę na długo starcza.

Nie wiem , czy ponownie go kupię, ponieważ wylądował na mojej półce z czystej ciekawości i słabości do firmy Biały Jeleń

Trochę przesuszył włosy .

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij