Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów z chlorofilem

Powiększ Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów z chlorofilem

Zgłaszająca osoba: wichura

Hipoalergiczny szampon Biały Jeleń z naturalnym chlorofilem dla osób z różnego rodzaju alergiami i problemami skórnymi, o skórze wrażliwej, mieszanej i do włosów tłustych:
- naturalne, bezpieczne i delikatne składniki,
- nie zawiera alergenów i sztucznych barwników,
- włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, lśniące i puszyste.
Przebadany klinicznie wśród osób z alergiami skórnymi!
Zawiera:
- proteiny pszeniczne ułatwiające rozczesywanie,
- bawełnę wygładzającą powierzchnię włosa,
- biotynę zwaną witaminą pięknych włosów,
- naturalny chlorofil regenerujący podrażnioną skórę.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein and Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Laureth-7 Citrate, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Parfum, Trimethylolpropane Trioleate (and) Laureth-2, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Urea, Disodium Phosphate, Biotin, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-14 M, CI 75810 (27.08.2010)

/s/

• Przerósł moje oczekiwania
  • Bardzo długo szukałam szamponu stworzonego do włosów przetłuszczających się i wrażliwej skóry głowy. Z moją skórą nie radziły sobie nawet niektóre z aptecznych produktów, które mimo łagodnego składu wciąż podrażniały przy częstym stosowaniu. Ten produkt od pierwszego użycia okazał się strzałem w 10!

+ łagodzi podrażnioną skórę i sam jej nie podrażnia nawet przy codziennym stosowaniu, nie powoduje łupieżu ani swędzenia
    + cena, wydajność, zapach
    + zauważyłam, że włosy są dłużej świeże, nie jest to znaczna poprawa (włosy i tak muszę myć codziennie), ale dla mnie parę godzin świeżości dłużej to miłe zaskoczenie

- bardzo plącze włosy, bez odżywki nie byłabym w stanie ich rozczesać

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Joleen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry, ale nie dla każdego
  • Całkiem dobry szampon, ale w moim przypadku nie do codziennego stosowania. Szampon dobrze oczyszcza, ale może przetłuszczać głowę po 3-5 razach zastosowania pod rząd. Dość przyjemnnie pachnie, pienienie się jest średnie, ale to pewnie ze względu na skład. Nie wiem, czy kupię ponownie. Na pewno polecam go wszystkim ze skłonnościami do alergii - za hipoalergiczność ogromny plus.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam do niego zastrzeżeń, aczkolwiek nie spełnia moich wymagań...
  • Poleciła mi go moja fryzjerka, ponieważ borykam się z problemem przetłuszczających się włosów. Po kilku pierwszych użyciach byłam z niego bardzo zadowolona, natomiast po dłuższym stosowaniu okazało sie, że nie za bardzo on na moje włosy działa.
    Jego dużym plusem jest to, że w ogóle nie szczypie on w oczy, co cenię sobie w szamponach. Szkoda tylko, ze nie spełnia moich oczekiwań....

Używam tego produktu od: sierpnia 2013r. (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agusix789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów nie czyni
  • Kupiłam, bo chciałam mieć jakiś fajny DELIKATNY szampon. Kiedy jednak zobaczyłam detergent w składzie, uznałam "Co tam, nada się do oczyszczania".
    Konsystencja fajna niestety, im dłużej go używam, tym bardziej mam wrażenie, że coraz mniej się pieni i muszę go coraz więcej nakładać. Wiem, że może to głupie, ale takie mam odczucie.
    Szampon nie przedłuża mi świeżości skóry głowy, a szkoda... Mimo wszystko, włosy są po nim mięciutkie, odbite od nasady, chociaż gdy są jeszcze mokre, ma się wrażenie takiej tępej warstwy na nich.
    Cena przystępna .

Jeden minus, za który odjęłam aż dwie gwiazdki... Ten szampon nie powinien zaogniać podrażnień, a ja dwa tygodnie po użyciu felernego ziołowego szamponu nie mogłam wciąż użyć Białego Jelenia. Miałam wrażenie, jakby zdzierał mi skórę głowy, podczas gdy przy jakimś randomowym szamponie z SLS nie miałam takiego odczucia.

Fajny produkt, rodzimej firmy, ale nie jest aż tak delikatny, jak obiecują.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lawlietowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z czasem coraz gorszy...
  • Szampon kupiłam jakieś dwa miesiące temu - najpierw miniaturkę, później całe opakowanie (niestety nawet dwa). Szampon jest wydajny, przyjemnie pachnie, dobrze się pieni i mimo dość rzadkiej konsystencji jest wydajny.
    Na początku sprawował się całkiem nieźle - delikatnie oczyszczał skórę głowy i włosy, które były całkiem przyjemne w dotyku - przy nasadzie (niestety nie jestem w stanie ocenić jak włosy na całej długości zachowują się po samym szamponie, ponieważ z racji posiadania kręconych włosów zawsze używam odżywki po umyciu ich szamponem). Właśnie kończę pełnowymiarowe opakowanie (jedno w mieszkaniu, drugie w domu) i już wiem, że do tego szamponu nie powrócę. Niestety włosy mam w coraz gorszej kondycji, zaczęły się bardziej przetłuszczać - myję je rano, a już wieczorem nie wyglądają zbyt dobrze (kiedyś włosy myłam co dwa dni), poza tym są jakieś przesuszone na końcach, niezbyt przyjemne w dotyku, zaczęły wypadać (ale to ostatnie może być spowodowane porą roku, a nie działaniem szamponu) i przede wszystkim - pojawił się łupież.
    Teraz już wiem, że to szampon nie dla mnie, a szkoda, bo na początku byłam z niego bardzo zadowolona.

Poza tym zadajmy sobie zasadnicze pytanie - czy szampon hipoalergiczny i niby takie delikatny powinien zawierać SLS?

Chcesz pochwalić aramanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnił moje włosowe marzenie
  • W końcu mogę myć włosy co drugi dzień. Zaczął działać dość szybko, bo używam go dopiero od miesiąca. Nigdy wcześniej żaden szampon nie czyścił skóry mojej głowy tak dobrze jak ten.
    Szampon nie jest jednak idealny. Jak już wiele razy tutaj wspomniano - może przesuszyć włosy (moje także się puszą), jednak wystarczy zastosować odżywkę i jest ok.
    Pachnie ładnie i jednocześnie delikatnie. Ma rzadką konsystencję, ale o dziwo dość mocno się pieni.
    Po zużyciu opakowania zastosuję przez jakiś czas inny szampon, co by włosy za szybko nie przyzwyczaiły się do jelenia

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mala_miiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy go polubiły
  • Mam tendencje do przetłuszczania skóry głowy, co skutkowało, że codziennie musiałam myć włosy, a to je mocno wysusza. Po tym szamponie, moja skóra mniej się przetłuszcza, oczywiście cudów nie ma i całkowicie tego nie zlikwiduje, ale jestem bardzo zadowolona. Nawet z tego powodu, że dwa dni wytrzymują teraz w normalnym stanie. Włosy są po nim gładkie i nie plączą się. Delikatny nie drażniący zapach, dobrze się pieni i spłukuje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić layyla za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Taki sobie szampon, średnio sobie radzi z przetłuszczającymi się włosami.

Jednak jest tani, ładnie pachnie i w miarę na długo starcza.

Nie wiem , czy ponownie go kupię, ponieważ wylądował na mojej półce z czystej ciekawości i słabości do firmy Biały Jeleń

Trochę przesuszył włosy .

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • im dłużej go używam tym gorzej
  • Po pierwszym umyciu włosów stwierdziłam, ze ten szampon mi się podoba. Pięknie pachnie, włosy przetłuszczają się nieco mniej niż zwykle, jest niedrogi. Lecz z czasem zauważyłam, że włosy stają się suche, matowe, bardziej łamliwe.
    Podsumowując:

+ piękny zapach
    + niedrogi
    + włosy mniej się przetłuszczają, skóra głowy nie swędzi

- wysusza włosy
    - plącze włosy
    - mało wydajny

Chcesz pochwalić marzycieleczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny szampon do alergicznej skóry głowy
  • Jestem alergikiem, a co za tym idzie często szampony powodują u mnie alergie, bądź podrażniają. Moja skórę głowy nie jest łatwo zaspokoić, tak jak i włosy, które są dość przesuszone, łamliwe i skłonne do kołtunów. Szamponom Biały Jeleń ufam od jakiegoś roku, i co szampon kupuję, to bardziej mi odpowiada.
    Ten produkt jest bardzo delikatny- skutecznie, ale nie nachalnie mył moją skórę głowy, i łagodził, dzięki czemu pozbywałam się świądu spowodowanego innymi szamponami. Wygładzał włosy, na tyle że były miękkie, ale dobrze się układały. Wydajność jak na taki bardziej naturalny szampon jest dobra, fajnie się pieni i dobrze spłukuje. Jest to jeden z moich ulubionych szamponów.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Włosy myję codziennie, serię Biały Jeleń kojarzę z babcią i szarym mydłem. Będąc w drogerii zauważyłam że jest szampon z tej serii i go kupiła z czystej ciekawości. Po pierwszym umyciu włosy wyglądały tak jakbym je niedokładnie umyła, nie były tłuste ale na czyste też nie wyglądały. Przy drugim podejściu wyglądało to już trochę lepiej. Szampon faktycznie koi skórę, ale mimo wielu podejść włosy nie są po nim puszyste. Zmieniłam technikę mycia i jak wiem, że włosy będą upięte to wtedy go używam, a jak chce je rozpuścić to myję już innym. Żeby szampon zużyć używam go do zmycia zanieczyszczeń z włosów przed nałożeniem maseczki (nafta kosmetyczna, olej rycynowy, odżywka, żółtko jajka). Niestety maseczki nim zmyć nie mogę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Antyprzetłuszczacz - idealny!
  • Kupiony w hipermarkecie przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!

+ tani!
    + ładnie pachnie
    + zmniejsza przetłuszczanie się włosów (mam tłuste, muszę myć codziennie, ale ten szampon pozwala mi na mycie co drugi dzień)
    + łagodzi podrażnienia skóry głowy
    + pozostawia włosy miękkie, gładkie i błyszczące
    + nie obciąża
    + wydajny

To mój szampon idealny! Nie zniknie z mojej łazienki (i z głowy) Używam tego produktu od: 6 tygodniIlość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić leeemonka2 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • OK
  • jestem w połowej drugiej butelki i szczerze mogę stwierdzić, że znalazłam swój szampon do którego będę wracać
    korzystałam i z osławionego Babydreama, Mrs Potters ale to Biały Jeleń jest tym szamponem, który z czystym sercem mogę polecić
    +nie plącze włosów
    +dobrze oczyszcza skórę głowy
    +nie zdziera warstwy ochronnej skóry głowy
    +zostawia włosy świeże przez długi czas
    +nie wzmaga przetłuszczania
    +jest przeznaczony do tłustej skóry głowy (nie do włosów - dobre rozróżnienie przez producenta)

minusów nie zauważyłam - mogę polecić w 100%

Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Chcesz pochwalić upja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale nie łagodzi
  • +przystępna cena
    +fajny skład
    +dobrze myje
    +solidna butelka

- niestety pomimo obietnic producenta, nie ukoił mi podrażnień i nadal swędzi mnie głowa (jak przy każdym szamponie z SLS/SLES niestety)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 butelki

Chcesz pochwalić Agis_2603 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i tani
  • Ostatnio jest to mój ulubiony szampon. Doskonale sprawdza się do nadwrażliwej skóry głowy.
    Ma bardzo ładny, delikatny zapach.
    Przyjemna konsytencja.
    Dobrze się pieni.
    Świetnie myje - w tym, daje sobie radę z olejami.
    Włosy po umyciu są miękkie, sypkie, gładkie.
    Nie obciąża włosów, nie przetłuszcza.
    Ma bardzo przyzwoity skład.
    Niska cena.
    W moim przypadku najważniejsze - nie podrażnia skóry głowy i niweluje istniejące już podrażnienia.

Jedyny mały minusik za dość słabą dostępność.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić safira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!
  • Kupiłam ten szampon ponieważ od pewnego czasu zaczęły przetłuszczać mi się włosy i szukałam swojego ideału. Na dodatek skusiło mnie to że jest hipoalergiczny. Nie zawiodłam się! Jest niesamowity. Jedyny mały minusik to że słabo się pieni, ale to mi w ogóle nie przeszkadza. Włosy są miękkie, lśniące, nie obciąża, włosy przestały się przetłuszczać. Mój KWC!!!!!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić grown_girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Moim zdaniem jest to jeden z lepszych łagodnych szamponów.

Plusy:
    -Piękny naturalny zapach
    -Wydajnościowo też się sprawdza
    -Włosy są puszyste i mięciutkie
    -Nie plącze włosów (już dawno temu odłożyłam szampony z sylikonami i innymi chemicznymi badziewiami i moje włosy są przyzwyczajone do łagodnych szamponów)

Minusów nie widzę.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić 8Effcia8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre bo polskie!
  • Nie wiem skąd tyle negatywów...Działa moim skromnym zdaniem bardzo dobrze...

Plusy:
    -zapach
    -fajnie oczyszcza
    -nie podrażnia
    -włosy są miękkie, puszyste
    -cena

Minusy:
    -szkoda że nie ma odżywki z tej samej serii..

Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić mistrz gitary za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny szampon,włosy są świeże i pełne blasku
  • Sam tytuł mówi wszystko,po prostu kocham ten szampon i od dziś będzie częściej używany.
    Zalety:
    +dobra cena
    +hipoalergiczny
    +wydajny
    +ładny zapach
    +włosy dobrze się układają
    +ma rzadką konsystencję
    +dobrze się pieni
    +wygodne opakowanie
    +mało chemiczny skład
    +stonowana szata graficzna
    +gładkie włosy
    Wady:
    +całkowicie brak

Chcesz pochwalić Aune69 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Kiepski
  • Produkt początkowo mnie zachwycił, zarówno cena jak i użycie go pierwszym razem, włosy po pierwszym użyciu były takie leciutkie i miękkie, lecz pozornie bo bez odżywki strasznie trudno było rozczesać włosy, a tym bardziej jak ktoś ma problemy z końcówkami to już wgl MASAKRA, z czasem włosy stawały się coraz gorsze pod względem wizualnym, może i jest tani ale nie jest wydajny i dla włosów szybko przesuszających się po prostu się nie nadaje.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić hgfg_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Niestety nie mogę wystawić temu produktowi pozytywnej opinii.

Mam włosy mieszane, ale bez jakiś ogromnych problemów z przetłuszczaniem się.

Po tym szamponie (i innym z Białego Jelenia) mam włosy tłuste jakbym oblała je olejem... nie od razu, ale już podczas suszenia są tłustawe u nasady a wieczorem to już dramat.

Mam wrażenie, że włosy po nim są jak szczotka, mam grube włosy mało delikatne ale z reguły dają się zdyscyplinować. Po tym szamponie nie moge ich ujarzmić, paradoksalnie się równocześnie przetłuszczają od nasady do połowy długości a końce sterczą jak chcą i są suche...

Dziwny kosmetyk, jedynym plusem jest cena i zapach ale to za mało by go kupić ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Alassiel_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry,na pewno kupie ponownie
  • Super szampon,lubię go za to że :
    - ma fajny skład
    - świetnie myje
    - nie obciąża
    - włosy są po nim gładkie i sypkie
    - pięknie pachnie
    - jak dla mnie dobrze się pieni
    - nie powoduje łupieżu jak inne drogeryjne szampony
    - mogę spokojnie umyć włosy dopiero na trzeci dzień rano a mam włosy przetłuszczające się u nasady
    Odejmuję pół gwiazdki za to że jest trochę mało wydajny ale za tyle plusów to wybaczam.
    Poza tym cena to rekompensuje

Chcesz pochwalić pinkisza za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysuszacz
  • ciężko mi napisać coś pozytywnego na temat tego szamponu. może to, że ładnie pachnie i jest tani? kupiłam go za 5,99 w drogerii Schlecker, nigdzie indziej go nie widziałam więc dostępność raczej słaba. ładny ma zapach. konsystencja jest lejąca, jednak szampon jest wydajny i dobrze się pieni. po 2 tygodniach stosowania bardzo wysuszył mi włosy co go niestety dyskwalifikuje, więcej go nie kupię. aktualnie używam go do mycia pędzli i w tej dziedzinie sprawdza się znakomicie!

Używam tego produktu od: ponad miesiaca

Chcesz pochwalić aasixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • W mojej opinii szampon ma praktycznie same plusy. Jedynym minusem jest plątanie włosów, jednak z tym radzi sobie każda odżywka. No i trudno się pieni, przez co jest mało wydajny, jednak przy tej cenie nie jest to dla mnie żaden problem.

+ tani
    + neutralny zapach
    + lekko nabłyszcza włosy
    + są puszyste
    + łatwo się układają.

Jest w sam raz do włosów słabo zniszczonych, naprawdę daje niezły efekt

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić eternaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • niesamowity!
  • Szampon kupiłam, bo przerzucam się na delikatną pielegnacje. Jest niesamowity, wydajny. Nie ma silikonów, mam nawet wrażenie, że "ździera" te silikony, które osiadły na włosach. Po jego umyciu włosy aż "skrzypią" czystością. Troche plącze włosy, ale po nałozeniu odżywki i serum nie ma problemu z rozczesywaniem. Świetnie pachnie i jest naturalny, pozostawia górną sekcję włosów której nie odzywiam mięciutką i gładką. Świetnie radzi sobie ze zmywaniem olejów z włosów!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Ginger Cupcakes za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij