Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów z chlorofilem

Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów z chlorofilem

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Hipoalergiczny szampon Biały Jeleń z naturalnym chlorofilem dla osób z różnego rodzaju alergiami i problemami skórnymi, o skórze wrażliwej, mieszanej i do włosów tłustych:
- naturalne, bezpieczne i delikatne składniki,
- nie zawiera alergenów i sztucznych barwników,
- włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, lśniące i puszyste.
Przebadany klinicznie wśród osób z alergiami skórnymi!
Zawiera:
- proteiny pszeniczne ułatwiające rozczesywanie,
- bawełnę wygładzającą powierzchnię włosa,
- biotynę zwaną witaminą pięknych włosów,
- naturalny chlorofil regenerujący podrażnioną skórę.

Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się, sucha i wrażliwa
do włosów przetłuszczających się
regenerujące, oczyszczające, wygładzające, łagodzące
hipoalergiczna

Całkiem fajny

Plusy:
-jest delikatny, nie podrażnia
-nie swedzi mnie po nim skóra głowy jak po tych wszystkich Fructisach, Pantene...gdzie jest pełno chemii
- dobrze oczyszcza włosy
- dobra cena

Minusy:
-troche słabo się pieni, przez co muszę zużyc go wiecej, wiec jest mało ekonomiczny
- toszke placze włosy, ale ja uzywam i tak odzywki, wiec to nie zaden problem

Cudów po nim sie nie spodziewałam, że nie bede musiała być głowy przez tydzien i sie nie przetłuszczą. Myję tak jak wcześniej co 2 dni jest ok, waże ze nie podrażnia (a mam z tym problem) i jest delikatny, naturalny.

Używam tego produktu od: 1 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Dla mnie nie koniecznie

Szampon kupiłam przez przypadek nie spojrzałam, że jest do włosów tłustych a raczej skóry głowy, ja mam bardziej sucha.
Ale do sedna
Szampon 300 ml poreczna butelka czytelna grafika ogólnie markę i jej produkty lubie.
Szampon przezroczysty zapach trochę ziołowy nie był zły.
Pieni się mocno jest wydajny, dobrze oczyszcza skóre głowy nie ma problemu z jego splukaniem.
I u mnie super sprawdził się w okresie jesienno zimowym gdzie częściej nosiłam kaptur czy czapkę. Ale normalnie dla mnie trochę za mocny nie do codziennego stosowania.
Ale za to mojej mamie gdzie ma właśnie skórę skłonna do przetluszczania sprawdził się rewelacyjnie. I w taki sposób przez przypadek poznałam fajny szampon a dla mamy idealny.

Trochę tak, trochę nie

Choć na Białego Jelenia nie mogę narzekać, bo produkty od tej marki są świetne. Do mojej lekko alergicznej skóry są jak najbardziej odpowiednie.
Kupiłam ten szampon z myślą o przetłuszczaniu się skóry głowy.
Choć ten problem po kilku myciach coraz bardziej zanikła. To nie sprawiało mi przyjemności używanie go. Zapach jest zbyt duszący, taki mocno ziołowy. Nie do końca przyjemny. Choć po nim używam jeszcze serum do włosów, to zapach przedziera sie mimo wszystko.
Od szamponu oczekuję oprócz działania także zapachu.
Tu trochę ten zapach mi nie podpasował.

Dobry szampon

Produkt zakupiony w markecie, zamknięty w białej butli szampon ma rzadką konsystencję o zielonym kolorze i przyjemnym roślinnym zapachu ,dobrze myje ,odświeża, zmniejsza przetłuszczanie się włosów

Dla mnie strzał w 10-tkę

Szampon kupiłam dzięki kilku super recenzjom na wizażu osób które twierdziły że szampon powstrzymał przetłuszczanie włosów. Od kiedy nosze czapki zimowe i dużo przebywam na zewnątrz skóra głowy mnie zaczęła lekko swędzieć plus No jeśli chodzi o temat mycia powinnam myć włosy codziennie nie robię tego ale No ten drugi dzień zazwyczaj to już kitka i opaska widać że nie były świeże. Podczas używania tego szamponu włosy na drugi dzień wyglądają po prostu lepiej są o wiele bardziej świeże nie jakiś efekt że jak po umyciu ale różnica jest i to spora w wyglądzie. Szampon łagodny pomógł mi na skore głowy. Ładnie pachnie No opakowanie brzydkie jak noc ale to niewazne bo No faktycznie jest bardzo dobry dla mnie. Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami i cieszę się że się kierowałam nimi bo jestem zadowolona.

Świetny Szampon dla skóry

Jeżeli masz problem ze skórą głowy to ten Szampon jest zdecydowanie dla Ciebie.

Mam problemy skórne, ŁZS, łupież, wrażliwość na produkty.

Niewiele szamponów z drogerii mogę używać, ale ten to strzał w 10. Ładnie myje, nie pieni się bardzo, ale dla mnie to plus. Nie obciąża włosów. Robi wszystko co powien robić szampon i dodatkowo jest łaskawy dla wrażliwej skóry. Bardzo go lubię, jest polski i w dodatku w świetnej cenie.

Ulubiony szampon

Uwielbiam prodykty Bialy Jelen. Ten szampon jest najlepszy. Ma ladny i delikatny zapach. Idealnie pasuje do skory wrazliwej i sklonnej do alergi. Wlosy sa miekkie i puszyste. A skora glowy odpowiednio nawilzona i dobrze oczyszczona.

Całkiem spoko

Szampon ma bardzo wodnistą konsystencję, przez co myślałam, że będzie bardzo delikatny, a wręcz, że nie będzie domywał dokładnie włosów. Tak się jednak nie dzieje. Szampon dobrze sobie radzi z mocno przetłuszczającą się skórą głowy. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Z powodzeniem można go używać codziennie i nie podrażni skóry. Przez swoją wodnistą konsystencję trzeba go nakładać dość sporo żeby się pienił, więc nie jest zbyt wydajny. Jest za to tani i dostępny w supermarketach. Moje włosy są po nim dość tępe, więc bez dobrej odżywki, wspomagającej rozczesywanie, się nie obejdzie. Natomiast po wyschnięciu są świeże, miękkie i gładkie w dotyku. Myślę, że wypróbuję również pozostałe szampony tej marki.

Nie dla mnie

Zużyłam całe opakowanie i to nie szampon dla mnie. Po umyciu włosów miałam wrażenie,że są posklejane, miałam dość duży problem z rozczesaniem. Po wysuszeniu często wyglądały jakby w ogóle nie były myte. Nie podrażnia skóry głowy.

Bez szału

Szampon zwraca swoją uwagę tym że jest hypoalergiczny, dla skóry wrażliwej, suchej. Nie podrażnia skóry głowy . Jest lekki , przyjemny. Ale odnoszę wrażenie że z jego pielęgnacją jest dość słabo. Po zużyciu całej butelki nie widzę jakis większych zmian na moich włosach , nie są odżywione . Są poprostu takie jakie były. Jedyny plus dla tego produktu to właśnie to że jest odpowiedni dla osób z wrażliwą skórą .

Taki sobie.

No nie ma co udawać, że szampon jest jakiś super z górnej półki i nie wiadomo, co w sobie ma. Ale ma właściwości godne polecenia. Jest bardzo delikatny, nie obciąża włosów, czuć dużo naturalnych składników. Stosuję go, jeśli chcę dać włosom nieco odpocząć od wszelkich polepszaczy w innych szamponach.
Za pierwszym razem praktycznie w ogóle się nie pieni, jakby nie było go na włosach i trzeba trochę więcej nakładać. Jednak już za drugim razem pieni się bardzo obficie i czuć, że włosy są czyste.

Czasami kąpię w nim swojego alergicznego psa, który jedynie po tym szamponie się nie drapie i nie ma żadnych wyprysków :)

Zawiodłam się

Zawsze darzyłam markę Biały Jeleń zaufaniem. Wiadomo polska z tradycjami. Na ten szampon czaiłam się od dłuższego czasu. Wpadł w ręce w trakcie zakupów w Netto. Cena całkiem przyjemna, ok 11 zł.
Już po pierwszym użyciu czułam, że coś mnie lekko drażni skóra głowy. Pomyślałam ok, zmiana szamponu głowa musi się przyzwyczaić. Po kilku dniach zaczęły pojawiać mi się swędzące krosty :/ Odstawiłam na dłuższy czas. Przy fali upałów głowę muszę myć codziennie i znowu sięgnęłam po ten szampon. Powtórka z rozrywki. Wielkie bolące i swędzące krosty. Gdzie ta hiperalergiczność??
Niestety nie dane mi jest go użyć po raz kolejny.

Bardzo fajny

Szampon jest bardzo fajny. Przy moich przetłuszczających włosach był iskierką nadziei... Zacznijmy od tego, że włosy zmuszona jestem myć codziennie. Tak już jest, ale szukam szamponów, które przedłużą świeżość choć o kilka godzin. I ten szampon to robi. Włosy są widocznie zadbane, miękkie i puszyste, dodatkowo świetnie oczyszczone. Bardzo się z nim polubiłam i żałuję, że tak szybko się kończy, choć używałam go jako drugi szampon. Polecam.