Unia, Alantan Dermoline, Lekki krem z alantoniną i d-pantenolem 5%

Unia, Alantan Dermoline, Lekki krem z alantoniną i d-pantenolem 5%

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Lekki krem z 5% zawartością d-pantenolu.
Kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i dorosłych.
Łagodzi podrażnienia skóry, wspomagając procesy jej regeneracji.
Kosmetyk polecany do pielęgnacji delikatnej skóry całego ciała, szczególnie do skóry twarzy. Idealnie nawilża wysuszona i skłonna do podrażnień skórę, przynosząc jej ulgę i ukojenie. Alantoina przyspiesza regeneracje naskórka.
D-pantenol reguluje gospodarkę wodna, zapewniając skórze elastyczność.

uniwersalne
wrażliwa, alergiczna / atopowa, sucha
łagodzące, regenerujące
w tubce
lekkie
Wiek
20+, 30+

Dobry, ale nie dla wszystkich

Krem zakupiłam pod wpływem pochlebnych recenzji na jego temat, a że na pierwszy rzut oka nie wykazywał składem specjalnego zapychania - kupiłam. Stosowałam go w okresie letnim - na dzień.
Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Świetnie sprawdzał się pod makijaż. Nie obciążał cery i nie uczulał- a mam mieszaną i bardzo wrażliwą skórę.
W okresie letnim ideał, w zimowym podejrzewam, że byłby za lekki.
Swój krem odstawiłam po 2 miesiącach- początkowo byłam zachwycona, później zauważyłam nowe grudki, które po odstawieniu Alantanu i "podleczeniu" skóry Effaclarem zniknęły. Nie obwiniam go do końca o te grudki - ale przy mojej cerze, po dłuższym stosowaniu przyczynił się pewnie troszkę do tego. (Dlatego też nie oceniam go krytycznie)
Myślę, że wszystkie osoby z cerą normalną poszukujące lekkiego kremu nawilżającego pod makijaż będą usatysfakcjonowane Alantanem.

Idealny dla cery wrażliwej

Alantan Dermoline lekki krem to bardzo dobry produkt dla skóry wrażliwej. Krem ma w składzie alantoinę i d-pantenol 5% co zapewnia nawilżenie skóry i w przypadku podrażnień przynosi ukojenie.
Krem ma lekką konsystencję, ale pozostawia on uczucie długotrwałego nawilżenia.
Moja skóra jest sucha z tendencją do miejscowych przesuszeń a regularne stosowanie kremu sprawiło, że skóra jest dobrze nawilżona, podrażnienia nie pojawiają się. Krem można stosować zarówno do ciała jak i na skórę twarzy.
Krem nie zawiera barwników ani zapachu.
Produkt jest delikatny i może być stosowany do pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i dorosłych.

Świetny nawilżający krem

Jest tani i naprawdę super nawilża. Używam go i na twarz i ręce i nawet stopy. Nie zliczę ile już opakowań zużyłam tego kremu. Bardzo Lekka formuła więc nadaje się i na dzień i na noc

Świetny produkt dla każdego????

Krem alantan dermoline stosowałam głównie na noc, jako podstawową część pielęgnacji jaką jest nawilżanie. Bardzo dobrze mi się sprawdził, nie podrażnił mojej wrażliwej i podatnej na przesuszenia skóry(zimą często mam z tym problem). Nadaję się również pod krem z spf rano, nie wpływa negatywnie na trwałość makijażu. Jednak jeśli potrzebne jest mi mocne odżywienie to nakładam na niego cięższy krem(typowo okluzyjny). Kremy z tej serii są mi dobrze znane i uważam że ten produkt powinien się sprawdzić większości użytkowników.

Mam AZS i skłonność do wyprysków. To jest najlepszy i zarazem najtańszy lekki krem nawilżający do twarzy, jaki znam :)

Znam dużo droższych kremów, które po prostu nie są tak dobre - nawet w połowie :)

Uważam, że takiego produktu nie można oceniać w oderwaniu od reszty pielęgnacji. Ja mam pielęgnację warstwową i Alantan świetnie tu współpracuje.
Rano: serum z witaminą C, serum nawilżające, lekki krem nawilżający (w tej roli Alantan), bogatszy krem okluzyjny, spf. Wieczorem: oleje + okluzja, raz w tygodniu serum aktywne + okluzja.

To jest święty Graal kremów nawilżających do twarzy - taniutki, wszędzie dostępny, bardzo wydajny, o bardzo dobrym działaniu.
Polecam go chociaż spróbować, a jeśli nie chcecie do twarzy, to zużyjcie go do ciała, też się świetnie sprawdzi.

Daje ukojenie

Tego kremu używam, gdy na mojej skórze pojawiają się zaczerwienienia lub podrażnienia. Często też po depilacji np pach. Ostatnio także po oparzeniu skóry super zadziałał. Krem daje ulgę dzięki obecności pantenolu i alantoiny. Dodatkowo ma super lekką konsystencję, nie zapycha, i nawet dobrze nawilża. Kupiony w aptece za ok 10zl

Nawilżenie skóry z apteki

Krem do nabycia w aptece za cenę kilkunastu złotych. Świetnie sprawdza się pod makijaż, nie wyświeca się, ale dobrze nawilża skórę. Na noc stosowałam jego grubszą warstwę. Łagodzi podrażnienia i regeneruje skórę dzięki obecności alantoniny i d-pantenolu. Można go także z powodzeniem używać na łokcie i suche dłonie. Jest to produkt bezzapachowy.

Pewniak!

Ten krem mogę z czystym sercem polecić każdemu. Jest super leciutki, szybko się wchłania i nawilża. Mam skórę mieszaną, przetłuszczam się w strefie T, ten krem jest dla mnie idealny, nawet na okres letni. Świetnie wygląda pod makijażem. To jest dla mnie pewniak i nigdy mnie jeszcze nie zawiódł. Oprócz tego że jest super kremem na dzień to poradzi sobie też z łagodzeniem różnego rodzaju podrażnień np: po goleniu, po kwasach czy nawet oparzeniach. Przyśpiesza regenerację skóry i daje uczucie ulgi i ukojenia. Krem jest naprawde uniwersalny, sama stosuje go nie tylko na twarz ale też czasem na dłonie czy pięty. Jest bezpieczny dla alergików oraz osób ze skórą wrażliwą. Produkt ma minimalistyczny skład i bardzo neutralny, prawie niewyczuwalny zapach .Jest dostępny w praktycznie każdej aptece. Do tego przystępny cenowo. Kupuje go od jakiś 10 lat. Dla mnie jest niezastąpiony.

Cudo za gorsze, można brać w ciemno!

Nawilżenie jest dla mnie najistotniejszym krokiem w mojej pielęgnacji. Szukalam kremu lżejszego niż ten, którego używam na co dzień, typowo na lato i pod makijaż (weselny). O tym kremie dowiedziałam się z polecajek typu 'hity z apteki' na instagramie. Czytając recenzje na wizazu, po pół godzinie krem był już w moich rękach no i potwierdzam, jest super. Pod makijaż idealny! Na lato pod spf idealny! Jeśli chodzi o nawilżenie na co dzień (poza latem), będę mieszać go ze swoim dotychczasowym kremem, żeby czuć jednak coś 'cięższego' na skórze, bo alantan jest wedle obietnic bardzo lekki :D wchłania się bardzo szybko, nie pozostawia żadnego filmu.

Plastikowa tubka sprawia, że mzkna zabierać go ze sobą gdziekolwiek i nie bać się, że opakowanie się przedziurawi i produkt wycieknie.

Brac w ciemno!

mój must have do torebki

Alantandermoline lekki krem z 5% D-pantenolu to kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry poddawanej czynnikom drażniącym i przez to podatnej na przesuszenie. Doskonale nadaje się jako krem po opalaniu lub po drażniących zabiegach kosmetycznych, szczególnie jeśli skóra jest lekko zaczerwieniona.

W swoim składzie zawiera takie produkty jak:
❤️alantoina
❤️podwyższona dawka D-pantenolu

D-pantenol łagodzi podrażnienia i daje skórze uczucie chłodu, a alantoina przyspiesza regenerację naskórka. Skóra jest nawilżona i elastyczna.

Idealnie sprawdzi się :
- jako krem pielęgnacyjny do twarzy wrażliwej a nawet mieszanej (nie zapycha)
- łagodzi podrażnienia po goleniu lub depilacji
- grubsza warstwa świetnie nawilży suche i szorstkie ręce
- załagodzi popękane usta
- idealny na wszelkie dolegliwości skórne alergików
- łagodzi podrażnienia od pieluszek u maluszków

Z pewnością każda z Pań znajdzie zastosowanie dla tego kremu i z pewnością powinien znaleźć się w każdej torebce jako niezbędnik.

Przy podrażnieniach

Mam skórę mieszaną ze skłonnością do zapychania, dlatego lubię kosmetyki z krótkim składem jak ten.

Początkowo myślałam, że trafiłam na perełkę, bo krem jest lekki, nie zostawia warstwy, wchłania się tak, że praktycznie go nie czuć, przy czym skóra czuje się naturalnie - ani nie jest ściągnięta, ani nie zalana warstwą kosmetyków, ALE po kilku dniach używania zaczął mnie zapychać. :(

Krem dałam chłopakowi, który ma skórę tłustą bez tendencji do zapychania i był zachwycony - używał na serum z kwasami, a potem w celu regeneracji i zużył do ostatniej kropli.

Ja stosowałam go sporadycznie, maksymalnie dwa razy w tyg. w celu regeneracji na noc lub na kosmetyk aktywny i w ten sposób sprawdził się bardzo dobrze.

Warto sprawdzić ten krem, bo jest bardzo tani, więc nawet jak nie sprawdzi się do skóry twarzy to bez wyrzutów można zużyć go na stopy, łokcie, ręce czy inne części ciała. :)

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Alantan Dermoline lekki krem

Jeden z lepszych tanich kremów do stosowania na codzień. Jest on podstawą mojej pielęgnacji, regularnie jak mi się kończy to kupuje kolejne opakowanie.
Nie pozostawia tłustej warstwy, koi i pozostawia uczucie nawilżonej buzi. Super sprawdza się jako krem przed nałożeniem makijażu. Warto pod koniec przeciąć opakowanie bo sporo produktu zostaje na ściankach. Ja kupiłam akurat słoiczek i przekładam go dla wygody, ale tubka sama w sobie jest też dobra. Ma delikatny zapach.

Bezpieczny i spełniający swoje zadanie

Jeśli poszukujesz kremu uniwersalnego, bezpachowago i takiego podstawowego kremu nawilżającego to strzał w 10. Jest idealny zarówno na dzień i na noc i pod makijaż. Uwielbiam go używać z różnymi serami bo wiem że domknie on pielęgnacje i ładnie nawilży skore. Jako posiadaczka cery problematycznej nigdy nie miałam problemu z wysypem po nim, więc do cery trądzikowej będzie super. No i plus za to że jest bardzo bardzo tani.