Manhattan, Volcano XXL Explosive Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Powiększ Manhattan, Volcano XXL Explosive Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: M-ka

Nawiązując do bestsellerowego tuszu Volcano, Manhattan proponuje nową maskarę Volcani XXL. Tusz Volcano XXL wyczarowuje maksymalnie wydłużone oraz podkręcone rzęsy. Maskara Volcano to gwarancja niesamowitego efektu objętości! Innowacyjne pigmenty z popiołu wulkanicznego zapewniają nieporównywalny kolor głębokiej czerni.
Nowa mega-szczoteczka w kolorze płomiennej czerwieni.

/s/

• Dla mnie KWC to nie jest
  • Jako, że mam słabość do kosmetyków z Manhattanu, skusiłam sie na ten tusz. Ładne opakowanie jeszcze bardziej mnie skuciło, a możliwość mega pogrubionych rzęs sprawiła, że go kupiłam. Niestety na tym bajka się kończy.Fakt faktem nie skleja rzęc, ale pozostawia nieestetyczne grudki i kruszy się, co pożądane nie jest. Z demakijażem nie jest źle. Dla mnie jedną z najważniejszych zalet jest twrałość produktu, a ten tusz mi tego nie zapewnia nad czym mega ubolewam.

Chcesz pochwalić Cytrusowa czekolada za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak
  • Ładna czerń, wydłuża, podkręca i pogrubia ale bez teatralnego efektu. Nie skleja rzęs, nie tworzy grudek, tusz spokojnie wytrzymuje na rzęsach cały dzień bez osypywania, nie ma problemu ze zmywaniem. Jedyny minus to taki że po dłuższym stosowaniu nabiera specyficznego chemicznego zapachu i może podrażniać, ale prawdopodobnie to kwestia tego że tusz nie zużywa mi się tak szybko jak powinien, żeby wymienić na świeży.

Chcesz pochwalić emagi za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni tusz
  • kolejny tusz tej marki, który się nie sprawdził. raczej tuszu marki manhattan już nie kupię. ładnie rozdzielał rzęsy i na tym kończymy, efektu xxl nie było, nie wydłużył rzęs.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

Chcesz pochwalić angela5866 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Nie jestem jakoś specjalnie wymgająca przy wybieraniu tuszów; wystarczy, że rzęsy będą wyglądać dobrze, a jestem zadowolona.

Manhattan Volcano XXL jest całkiem w porządku, pogrubia, wydłuża, rzęsy dobrze sie prezentują i nie sklejają za bardzo. Efekt co prawda nie jest spektakularny, ale zadowalający.

Plusy
    + estetyczny wygląd opakowania
    + grubsze, dłuższe rzęsy
    + nie skleja
    + łatwo się go zmywa

+/- cena (nie adekwatna do jakości)
    +/- ogólny efekt po malowaniu (nic specjalnego)

Minusy
    - prószy się po jakimś czasie
    - po jakiś 2 miesiącach traci kolor (na lekko szarawą czerń)

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić Miss Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Kupiłam ten tusz ze względu na cenę i fakt, ze zapomniałam wziąć swojego i szukałam jakiegoś "szybkiego" zastępstwa. Ku mojemu zdziwieniu, jest całkiem niezły!
    Moje rzęsy są długie i grube, ale jest ich dość mało - mimo to tusz jakoś daje radę (biorąc pod uwagę jego cenę).
    Zatem plusy:
    + ładne opakowanie
    + cena
    + faktycznie pogrubia i wydłuża
    + bardzo głeboka czerń, która zostaje na rzęsach i nadaje im wyrazistość
    + dobra, lekka konsystencja
    + łatwo się zmywa
    + dość długo trzyma rzęsy uniesione, szybko zasycha

Ale są i pewne minusy:
    - osypuje się bardzo intensywnie (można zobaczyć, ze są tam te drobnki lawy ) - co prawda w moim przypadku nie tak szybko jak u Poprzedniczek, które pisały recenzje - u mnie trzyma się do około 5-6 godzin, więc stosunkowo długo, ale jak już zacznie się sypać, to po 2 godzinach nie trzeba już uzywać melczka do demakijażu
    - dwie warstwy to nadto, bo skleja - najlepiej jest kłaść jedną, przy dwóch jest co prawda lepszy efekt, ale czasem trzeba użyć szczoteczki rozdzielającej ("czasem", bo niekiedy udaje mi się tak nałożyć, że wygladają perfekcyjnie)
    - przy dwóch/więcej warstwach obciąża rzęsy
    - zbiera bardzo dużo tuszu naraz, zwłaszcza na końcówce (nie jest problemem go ściągnąć, ale jeśli się zapomni, to w kącikach oczu można nieźle się nim usmarować - a jesli najpierw położy się cienie na powieki, to niezłą zabawą jest takie usunięcie tuszu, by nie rozmazać cieni lub nie musieć ich całkiem zmywać)
    - ma dziwny zapach (mi osobiście przeszkadza)

Ogólnie: cały czas szukam "swojego" idealnego tuszu, ale byłabym skłonna ponownie zakupić ten, gdybym nie miała pomysłu na żaden inny lub leżałabym finansowo.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas używane

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bergamuttka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity.
  • +podkręca i rozdziela rzęsy
    +cena
    +łatwy do zmycia (płyn micelarny)
    +nie skeja rzęs

-NIE POGRUBIA RZĘS
    -utrzymuje się 2-3 godz. co nie jest dobrym wynikiem. Po tym upływie czasu zaczyna się OSYPYWAĆ.

Myślę, że sprawdził by się u osób, które szukają efektu naturalnie podkreślonych rzęs.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MrsMaskara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Zaczęłam używać Volcano w zastępstwie za chwilową niedyspozycję Max Factor 2000 calorie i... nie ma porównania.

Maksymalnie wydłużone i podkręcone? Nie ma mowy. Jeśli ktoś lubi delikatnie wydłużone i lekko pogrubione to tusz dla nich. Ja wolę bardziej spektakularny efekt.

Daję 2,5 gwiazdki między innymi za design - ładny płomienny kolor i grubą szczoteczkę, ale sam tusz niestety mocno średniej jakości.

Bez szału.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić Coquetry za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo słaby
  • Mnie niestety rozczarował ogromnie. Zero efektów.

Świeżo po aplikacji rzęsy nie wyglądaja jeszcze najgorzej, ale wystarczy godzina, żeby prezentowały się mizernie.

- słabo podkreśla rzęsy
    - szybko spływa
    - obciąża, dość szybko rzęsy opadają i staja się po prostu przyklapnięte
    - skleja i nawet po rozdzieleniu grzebykiem, czy innymi szczoteczkami wyglądam po jakimś czasie jakbym miała trzy rzesy na krzyż

Chcesz pochwalić MarjoryAnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo wporządku
  • Moim zdaniem to też zależy od tego czy ktoś ma gęste rzęsy bo sam tusz nie jest w stanie pogrubić i wydłużyć u każdej osoby rzęsy . Na szczęście mam długie i gęste rzęsy , więc efekt jest bardzo wporządku .

Zalety to ;
    + gruba szczoteczka
    + ładny zapach
    + głęboka czerń
    + opakowanie

Wady ;

Myślę , że jak narazie to ich nie ma .Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 nie zużyte jeszcze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Liluu19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!!!
  • Bardzo dobry tusz! Jestem mile zaskoczona po nieudanej przygodzie z jego kolegą "No End Mascara Instant Volume & Length".

Volcano Xtra Explsive Mascara (bo tak nazywa się mój tusz zakupiony w Rossmannie, i taka nazwa jest na stronie producenta,a nie XXL) jest bardzo udanym produktem.

Plusy:

+ gruba czszoteczka z układem włosków, który powoduje, że moje rzęsy są "wyłapywane", malowane i rozdzielane!

+ pogrubia

+ pachnie neutralnie

+ efekt przypomina mi MaxFactora FLE

+ cena

+ ładny czarny kolor

Raczej dla osób, które posiadają sporo rzęs (żeby ta gruba szczoteczka miała co malować ), ale cienkich.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Diabolicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry!
  • Kupiłam ten tusz jako dodatek do prezentu dla siostry. Chwyciłam go tylko dlatego , że był w promocji (ok.20zl) i przyciągnęło mnie jego opakowanie I jakie było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam rzęsy mojej siostry, gęste, grube, wydłużone, efekt naprawdę imponujący. Zachęcona też go kupiłam, ale na moich nie działał już tak spektakularnie, niestety Muszę dodać, że mam proste i rzadkie rzęsy, więc jedynie zostały mocno pogrubione i lekko wydłużone. Tak więc podsumowując:
    Dobry tusz dla osób, których rzęsy są naturalnie gęste i długie. Dla mnie był średni, ale za taką cenę warto spróbować.
    Minusem jest jego osypywanie się po paru godzinach, choć siostra nie miała z tym problemu.
    Zaleta to na pewno cena i super szczoteczka

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunnyday20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY!
  • Świetny! Nie skleja rzęs, wystarczy kilka pociągnięć, a rzęsy nabierają objętości i wydłużenia.

+ pięknie rozczesuje rzęsy
    + nie kruszy się
    + doskonała konsystencja
    + mega szczoteczka
    + piękny, czarny, głęboki kolor
    + poigrubia rzęsy
    + łatwo dostępny
    + wydajny

- cena

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić UswiadomTooSobie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się.
  • Kupiłam ze względu na dużą szczoteczkę, w zastępstwie za tusz Maybelline, Colossal Volum Express. Jestem z niego bardzo zadowolona. Choć efekt podobny, w odróżnieniu od Maybelline ten:
    + nie osypuje się
    + bardziej wydłuża.
    + maksymalne pogrubienie w moim przypadku pojawia się po dwóch warstwach.
    + opakowanie bardzo ładne.
    + szczoteczka duża, wygodna.
    + konsystencja w sam raz, nie tworzy grudek, nie rozmazuje się.

- cena mogłaby być niższa, ale za taki efekt mogę tyle zapłacić.

Polecam.

Dołączam zdjęcie przedstawiające efekt po użyciu.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lilllyanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • Dostałam ten tusz w prezencie. I całe szczęście, bo po prostu żałowałabym. Owszem:

- ma fajną, dużą szczoteczkę,

ale:
    -strasznie się kruszy, co jakiś czas po użyciu muszę te okruszynki ściągać z twarzy,
    -po prostu źle mi się nim maluję...zostawia grudy, nie rozprowadza się równomiernie.

Używam tego produktu od: ok. 4 tygodni

Chcesz pochwalić tlenik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Kupiłam ten tusz z powodu jakiejś promocji. Niestety okazało się, że tusz niezbyt komfortowo się nakłada przez szczoteczkę. Rzęsy wyglądają tylko przez ok. godzinę jak wytuszowane. Później na rzęsach efektu nie ma natomiast w moim przypadku jest pod oczami. Spływa i zostawia ślady pod oczami. Wygląda się ja zombie. Poza tym efektu pogrubienia brak. Ot taki jak po normalnym tuszu.

Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: męczę go od ok 5 miesięcy

Chcesz pochwalić blackrose87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra a nie maskara ;/
  • Tusz jest beznadziejny, osypuje się, kruszy, klei, szczoteczka może i rozdziela rzęsy, ale nic poza tym ;/ jak dla mnie totalna porażka. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 4tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić moniaaal za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie
  • Chyba zbyt dużo się spodziewałam kupując ten tusz. wcale nie zauważyłam jakiegoś świetnego podkreślenia rzęs, kolor wcale nie jest taki głęboki. Zwyczajny tusz na dzień. Ale najgorsze w nim jest to, że strasznie się kruszył. Jego większość lądowała pod moimi oczami. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam z ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Chcesz pochwalić LalaPa za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Kupiłam tusz w promocji wraz z kredką za 21,99
    Tusz jest świetny! wydłuża i pogrubia rzęsy, nie skleja, ładna czerń, duża szczoteczka moim zdaniem nie sprawia problemu w malowaniu.
    Ktoś pisał że suchy? może był przeterminowany, bo mój suchy napewno nie jest.
    POLECAM !!!

Ilość zużytych opakowań: 1 i będzie więcej

Chcesz pochwalić dell87 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie ma tragedii
  • Kupiłam tusz w Rossmanie w promocji z kredką za 26,99 zł. W sumie Manhattan obiecuje głęboką czerń i z tym się zgodzę. Nawet mój chłopak zauważył, że mam "jakieś takie ładne, czarne rzęsy"

Niestety sam efekt nie jest powalający, skleja rzęsy kiedy nałoży się go za dużo, a po ok. 2 miesiącach tusz zaczął strasznie śmierdzieć. Mam też wrażenie, że po 2 miesiącach stosowania moje rzęsy stały się słabsze i zaczęły wypadać przy demakijażu bardziej niż zwykle. Raczej polecam rozejrzeć się za czymś innym.

Chcesz pochwalić pat20 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • suchy
  • Tusz jest suchy i się kruszy. Żadnego efektu, tylko strata pieniędzy. Nie dość, że nie ma praktycznie tuszu na rzęsach, to jeszcze tak się kruszy, że masz w koło szary "pył wulkaniczny". Absolutnie nie polecam

Używam tego produktu od:tygodnia

Chcesz pochwalić mm89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się na manhattanie
  • kupiłam ten tusz ze względu na promocje w rossmanie był sprzedawany razem z kredka do oczu i sie skusiłam....
    to był błąd, tusz pogrubiający?? jest bardzo delikatny moich rzęs nie pogrubia wcale,
    najgorszą wadą jest ta ogromna szczoteczka bardzo łatwo jest się nią umazać...nie polecam

Używam tego produktu od:1msc
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Chcesz pochwalić callmeblonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • są lepsze za taką cenę
  • Czerń faktycznie dosyć ładna. Po nałożeniu jednej warstwy efekt jest dosyć delikatny, naturalny. Przy nałożeniu kolejnej warstwy rzęsy brzydko się sklejają. Nie zauważyłam efektu podkręcania, natomiast pogrubianie polega chyba głównie na sklejaniu ze sobą rzęs. Do tego ciężko jest mi się posługiwać szczoteczką tak, żeby równomiernie pomalować wszystkie rzęsy, także te w kącikach i przy okazji nie posklejać ich za mocno i nie wymazać sobie powieki przy nasadzie rzęs (używałam wiele różnych tuszów do rzęs i jakoś nie miałam wcześniej z tym problemu). Kolejną wadą produktu jest jego kruszenie się i osypywanie już niedługo po nałożeniu. Drugi raz z pewnością nie kupię.

Chcesz pochwalić ninaad za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepszy od zwyklej Volcano
  • Calkiem dobry tusz. Kupilam go jak sie tylko u mnie pokazal, czyli gdzies wiosna. Ma duza szczotkee a takie lubie. Ladnie podkresla mi oko, chodz mam wrazenie ze lepiej rozczesywala zwykla Volcano, za to ta tak szybko sie nie starzeje. Stara wersja juz po miesiacu strasznie sie sypala i grudki wpoadaly mi do oka. Oj jak to bolalo( dobrze ze nosze okulary a nie szkla kontaktowe). Wersja XXL tez ma piekna czern. jest ciutke mniej pogrubiajaca od Colossal Maybelline, ale tez robi mi ladne rzesy. Dlugie i pogrubione, chodz znam maskary ktore pogrubiaja lepiej, ale za to optycznie rzesy wydaja sie krotkie. Jest tansza od mojej ulubiemicy z konkurencyjnej firmy i dluzej jest swieza zanim zacznie sie cos mazac. Przyznam sie ze lekko mi sie rozmazywala, ale latem, kiedy byly spore upaly, mialam ja juz kilka miesiecy, wiec moze nie powinnam sie czepiac. Nie obciazala mi rzes. Oko z za okularow bylo widoczne, a niestety nie kazda maskara umie tak podkreslic rzesy, zeby oko z za szkiel bylo widoczne. Milo ja wspominam. Zwykla Volcano pogrubiala ciut lepiej moje rzesy, ale za to ta dluzej zachowala swiezosc.
    Testuje teraz nowa maskare Nivea , ale widze ze za te pieniadze to lepiej kupic dwie Volcano XXL. Mysle ze kiedys do niej wroce.

Używam tego produktu od:wiosny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?
  • JESTEM ZAWIEDZIONA!!
  • Kupiłam ten produkt w ubiegłym tygodniu i jestem okropnie zła, że dokonałam tego zakupu.
    Ten tusz nie kosztuje mało, są w niższej cenie dostępne w drogeriach tusze dużo lepsze.
    Tusz ma pogrubiać... nie spełnia swojej roli zupełnie. Po nałożeniu kilku warstw, tuszu prawie zupełnie nie widać na rzęsach, są cieniutkie. Wyglądam jakbym ich zupełnie nie malowała.
    A kolejna wada to to, że się kruszy i rozmazuje. Używam od wielu lat tusze różnych firm, nie zdarzała mi się taka sytuacja. Malując oczy tym tuszem co chwila wycieram czarne okruszki spod oczu...
    absolutnie nic mi się w nim nie podoba

Używam tego produktu od:tygodnia

Chcesz pochwalić tomiza9 za czytelną i pomocną recenzję?