Manhattan, Volcano XXL Explosive Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Powiększ Manhattan, Volcano XXL Explosive Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: M-ka

Nawiązując do bestsellerowego tuszu Volcano, Manhattan proponuje nową maskarę Volcani XXL. Tusz Volcano XXL wyczarowuje maksymalnie wydłużone oraz podkręcone rzęsy. Maskara Volcano to gwarancja niesamowitego efektu objętości! Innowacyjne pigmenty z popiołu wulkanicznego zapewniają nieporównywalny kolor głębokiej czerni.
Nowa mega-szczoteczka w kolorze płomiennej czerwieni.

/s/

• Dla mnie KWC to nie jest
  • Jako, że mam słabość do kosmetyków z Manhattanu, skusiłam sie na ten tusz. Ładne opakowanie jeszcze bardziej mnie skuciło, a możliwość mega pogrubionych rzęs sprawiła, że go kupiłam. Niestety na tym bajka się kończy.Fakt faktem nie skleja rzęc, ale pozostawia nieestetyczne grudki i kruszy się, co pożądane nie jest. Z demakijażem nie jest źle. Dla mnie jedną z najważniejszych zalet jest twrałość produktu, a ten tusz mi tego nie zapewnia nad czym mega ubolewam.

Chcesz pochwalić Cytrusowa czekolada za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak
  • Ładna czerń, wydłuża, podkręca i pogrubia ale bez teatralnego efektu. Nie skleja rzęs, nie tworzy grudek, tusz spokojnie wytrzymuje na rzęsach cały dzień bez osypywania, nie ma problemu ze zmywaniem. Jedyny minus to taki że po dłuższym stosowaniu nabiera specyficznego chemicznego zapachu i może podrażniać, ale prawdopodobnie to kwestia tego że tusz nie zużywa mi się tak szybko jak powinien, żeby wymienić na świeży.

Chcesz pochwalić emagi za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni tusz
  • kolejny tusz tej marki, który się nie sprawdził. raczej tuszu marki manhattan już nie kupię. ładnie rozdzielał rzęsy i na tym kończymy, efektu xxl nie było, nie wydłużył rzęs.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

Chcesz pochwalić angela5866 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Nie jestem jakoś specjalnie wymgająca przy wybieraniu tuszów; wystarczy, że rzęsy będą wyglądać dobrze, a jestem zadowolona.

Manhattan Volcano XXL jest całkiem w porządku, pogrubia, wydłuża, rzęsy dobrze sie prezentują i nie sklejają za bardzo. Efekt co prawda nie jest spektakularny, ale zadowalający.

Plusy
    + estetyczny wygląd opakowania
    + grubsze, dłuższe rzęsy
    + nie skleja
    + łatwo się go zmywa

+/- cena (nie adekwatna do jakości)
    +/- ogólny efekt po malowaniu (nic specjalnego)

Minusy
    - prószy się po jakimś czasie
    - po jakiś 2 miesiącach traci kolor (na lekko szarawą czerń)

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić Miss Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Kupiłam ten tusz ze względu na cenę i fakt, ze zapomniałam wziąć swojego i szukałam jakiegoś "szybkiego" zastępstwa. Ku mojemu zdziwieniu, jest całkiem niezły!
    Moje rzęsy są długie i grube, ale jest ich dość mało - mimo to tusz jakoś daje radę (biorąc pod uwagę jego cenę).
    Zatem plusy:
    + ładne opakowanie
    + cena
    + faktycznie pogrubia i wydłuża
    + bardzo głeboka czerń, która zostaje na rzęsach i nadaje im wyrazistość
    + dobra, lekka konsystencja
    + łatwo się zmywa
    + dość długo trzyma rzęsy uniesione, szybko zasycha

Ale są i pewne minusy:
    - osypuje się bardzo intensywnie (można zobaczyć, ze są tam te drobnki lawy ) - co prawda w moim przypadku nie tak szybko jak u Poprzedniczek, które pisały recenzje - u mnie trzyma się do około 5-6 godzin, więc stosunkowo długo, ale jak już zacznie się sypać, to po 2 godzinach nie trzeba już uzywać melczka do demakijażu
    - dwie warstwy to nadto, bo skleja - najlepiej jest kłaść jedną, przy dwóch jest co prawda lepszy efekt, ale czasem trzeba użyć szczoteczki rozdzielającej ("czasem", bo niekiedy udaje mi się tak nałożyć, że wygladają perfekcyjnie)
    - przy dwóch/więcej warstwach obciąża rzęsy
    - zbiera bardzo dużo tuszu naraz, zwłaszcza na końcówce (nie jest problemem go ściągnąć, ale jeśli się zapomni, to w kącikach oczu można nieźle się nim usmarować - a jesli najpierw położy się cienie na powieki, to niezłą zabawą jest takie usunięcie tuszu, by nie rozmazać cieni lub nie musieć ich całkiem zmywać)
    - ma dziwny zapach (mi osobiście przeszkadza)

Ogólnie: cały czas szukam "swojego" idealnego tuszu, ale byłabym skłonna ponownie zakupić ten, gdybym nie miała pomysłu na żaden inny lub leżałabym finansowo.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas używane

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bergamuttka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity.
  • +podkręca i rozdziela rzęsy
    +cena
    +łatwy do zmycia (płyn micelarny)
    +nie skeja rzęs

-NIE POGRUBIA RZĘS
    -utrzymuje się 2-3 godz. co nie jest dobrym wynikiem. Po tym upływie czasu zaczyna się OSYPYWAĆ.

Myślę, że sprawdził by się u osób, które szukają efektu naturalnie podkreślonych rzęs.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MrsMaskara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Zaczęłam używać Volcano w zastępstwie za chwilową niedyspozycję Max Factor 2000 calorie i... nie ma porównania.

Maksymalnie wydłużone i podkręcone? Nie ma mowy. Jeśli ktoś lubi delikatnie wydłużone i lekko pogrubione to tusz dla nich. Ja wolę bardziej spektakularny efekt.

Daję 2,5 gwiazdki między innymi za design - ładny płomienny kolor i grubą szczoteczkę, ale sam tusz niestety mocno średniej jakości.

Bez szału.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić Coquetry za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo słaby
  • Mnie niestety rozczarował ogromnie. Zero efektów.

Świeżo po aplikacji rzęsy nie wyglądaja jeszcze najgorzej, ale wystarczy godzina, żeby prezentowały się mizernie.

- słabo podkreśla rzęsy
    - szybko spływa
    - obciąża, dość szybko rzęsy opadają i staja się po prostu przyklapnięte
    - skleja i nawet po rozdzieleniu grzebykiem, czy innymi szczoteczkami wyglądam po jakimś czasie jakbym miała trzy rzesy na krzyż

Chcesz pochwalić MarjoryAnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo wporządku
  • Moim zdaniem to też zależy od tego czy ktoś ma gęste rzęsy bo sam tusz nie jest w stanie pogrubić i wydłużyć u każdej osoby rzęsy . Na szczęście mam długie i gęste rzęsy , więc efekt jest bardzo wporządku .

Zalety to ;
    + gruba szczoteczka
    + ładny zapach
    + głęboka czerń
    + opakowanie

Wady ;

Myślę , że jak narazie to ich nie ma .Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 nie zużyte jeszcze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Liluu19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!!!
  • Bardzo dobry tusz! Jestem mile zaskoczona po nieudanej przygodzie z jego kolegą "No End Mascara Instant Volume & Length".

Volcano Xtra Explsive Mascara (bo tak nazywa się mój tusz zakupiony w Rossmannie, i taka nazwa jest na stronie producenta,a nie XXL) jest bardzo udanym produktem.

Plusy:

+ gruba czszoteczka z układem włosków, który powoduje, że moje rzęsy są "wyłapywane", malowane i rozdzielane!

+ pogrubia

+ pachnie neutralnie

+ efekt przypomina mi MaxFactora FLE

+ cena

+ ładny czarny kolor

Raczej dla osób, które posiadają sporo rzęs (żeby ta gruba szczoteczka miała co malować ), ale cienkich.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Diabolicka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij