Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 3.68/5

Hebe

Lakier zapewnia bardzo mocne i długotrwałe utrwalenie, trwałą kontrolę i promienny blask. Nie skleja, nie pozostawia resztek na włosach, nie obciąża, chroni przed wilgocią i promieniowaniem UV. Łatwy do usunięcia podczas szczotkowania.

lakiery do włosów
utrwalające
zapachowa
w sprayu
Utrwalenie
bardzo mocne

idealny

Przy bardzo niewielkiej ilości utrwala mocno fryzurę. Bardzo wydajny, bardzo trwały. Nie skleja włosów w pojedyncze ,,kluski". Nie roluje się na biało na włosach, jak to miałam w przypadku Tafta.

Lepiej być nie może :)

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: 3? 5? Nie liczyłam

Po prostu OK

Mam wrażenie że ten lakier jest starego typu. Jest taki sam jak lakiery które mam w pamięci z dzieciństwa. Na pewno nie można mu odmówić tego że na serio bardzo mocno utrwala. To się chwali. Niestety mocno też obkleja włosy. Mam wrażenie że bardzo szybko tworzy się twarda warstwa i efekt tzw kasku. Trzeba bardzo uważać żeby z nim nie przesadzić. Nie jest to zły produkt, ale raczej nie wrócę. Będę szukać lakieru który nie będzie robił aż takiej skorupy.

Świetnie utrwala

Jestem posiadaczką włosów długich i prostych, w życiu codziennym nie stosuje lakierów bo nie lubię tego odczucia + bardzo dbam o pielęgnację, a jednak taki lakier nie ma aż tak wiele z pielęgnacją do czynienia (zatem skoro nie jest mi to aż tak konieczne to po co).

Ale jak to kobiety- gdy mamy proste chcemy loki i na odwrót. Zatem od czasu do czasu na wyjścia lakier sie przydaje i ten spisał mi się fajnie. Loki mi się trzymały, natomiast trzeba przyznać iż pryska bardzo mocnym strumieniem i tylko jeśli jest stosowany z odległości to nie obciążymy ani nie skleimy włosów.

Ponadto nie jestem fanką zapachów lakieru - jeśli kiedyś znajdę taki co mnie nie będzie dusił to chyba dostanie Nobla :D

Mimo to daje mu dobrą 4 za trzymanie moich wymyślnych fryzur.

Dramat

Mam długie włosy. Często je kręcę i utrwalam lakierem. Ten lakier to dramat dla moich włosów. Prawda jest, że jest bardzo mocny i ładnie pachnie. Jednak potwornie skleja i tworzy okropną skorupę. Włosy są jak kask. Wygląda to bardzo sztywno i nienaturalnie. Nie mogę tego produktu później wyczesać. Nawet zmyć nie jest go łatwo. Trzeba też bardzo uważać zaraz po aplikacji, bo spray się okropnie klei do wszystkiego.
Duże rozczarowanie.

Lubię go

Ten lakier jest niezbędny w mojej codziennej stylizacji włosów. Uwielbiam go oraz to jak świetnie działa na włosy, bardzo dobrze utrwala fryzurę, nie robiąc efektu tafli. Włosy po nim wyglądają ładnie i nie są posklejane, co jest dla mnie bardzo ważne. Uwielbiam uczucie, gdzie moje włosy są ładne i nieobciążone, a ten lakier daje mi taki efekt. :)

Super lakier

Dla mnie najlepszy lakier, który solidnie utrwala ale nie skleja. Z tej serii podpasował mi tylko zielony a wypróbowałam wszystkie..

Serdecznie polecam bo utrzymuje wszystko na miejscu.

Mocny i ciężki, ale zlepia włocy i je obciąża

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam lakier na próbę i bardzo się zawiodłam.

Lakier rozpyla się w dość dużych kroplach, trzeba aplikować go bardzo wysoko nad głową. Zlepia włosy, tworzy wręcz skorupę, fakt jest mega mocny. U mnie efekt jest bardzo nieładny, sztuczne utrwalenie, gdy jest jeszcze wilgotny lepiej nie dotykać włosów, bo się zlepią.

Nawet moja fryzjerka zauważyła zmianę w strukturze włosów, które są znacznie sztywniejsze i bardzo trudno było go jej zmyć...

Naprawdę fajny

Używam lakieru codziennie. Oczekuję od niego utrwalenia z jednoczesną ochroną włosów przed słońcem. I ten produkt to zapewnia. Dodatkowo jest wydajny. Niewielka ilość wystarcza, aby fryzura wyglądała naturalnie bez sklejonych kosmyków i efektu hełmu na głowie. Nawet bez wyczesywania drugiego dnia włosy są miękkie i nieobciążone. Polecam… jeżeli dbasz o włosy.

Całkiem dobra jakość

Lakier do włosów od Syoss charakteryzuje się brakiem duszącego zapachu co jest dużą zaletą. Lakier dobrze utrwala fryzurę, trzeba aplikować go w odpowiedniej odległości ponieważ może sklejać ale przy wypracowaniu nie skleja. Lakier łatwo się wyczesuje oraz łatwo zmywa z włosów. Wydajny jak inne lakiery. Łatwo dostępny.

Bardzo dobry lakier

Mam cienkie włosy, więc ich utrwalenie na każde wyjście jest niezbędne. Pierwszy raz zdecydowałem się na zakup lakieru firmy Syoss. Myślę, że to bardzo dobry produkt. Ma fajny zapach, bardzo mocno utrwala, lecz trzeba uważać z aplikacją. Jeśli nie przestrzega się zalecanej odległości- włosy są bardzo sklejone i pozostaje na nich biały nalot. Opakowanie jest duże, więc wystarczy na wiele użyć. Cena jest przyzwoita. Można go kupić w większości sklepów.

Gwarancja trwałej fryzury

Rzadko używam lakierów do włosów, lecz nie wyobrażam sobie wyjścia na imprezy okolicznościowe bez niego. Syoss jest gwarancją profesjonalnych i długotrwałych efektów. Widać, iż jest inspirowany salonami fryzjerskimi, nawet zapach jest łudząco podobny. Po zastosowaniu nie tworzy efektu kasku, lecz zachowuje równowagę między utrwaleniem i miękkością. Świetnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn. Nie skleja włosów, nie obciąża ich. Ważne jest, aby aplikować go z odpowiedniej odległości. Naprawdę warto mieć go w domu. Cena jest niska w porównaniu do jakości.

Syoss, Max Hold, Hairspray (Ekstramocny lakier do włosów)

Używam lakierów marki Syoss bo nie są duszące, ten wzięłam bardziej z ciekawości czy rzeczywiście super utrwala. Ciut lepiej niż inne lakiery tej marki, ale co w nim jest dla mnie cenne, to że nie skleja włosów na amen. One są utrwalone na kilka godzin, potem w cudowny sposób ten lakier gdzieś znika. Nie mam problemu z rozczesywaniem długich włosów, niestety nie noszę już grzywki cały czas ją zapuszczam i lakier jest jedynym utrwalaczem przynajmniej do póki nie odrośnie. Dobry produkt w rozsądnej cenie.

skleja i obciąża

Lakierów do włosów używam od lat, nie wyobrażam sobie codziennej stylizacji fryzury bez ich pomocy, wypróbowałam ich naprawdę dużo, ale ten od Syoss mam pierwszy raz, jakoś tak omijałam tą firmę szerokim łukiem, bo zraził mnie kiedyś szampon i jakaś taka awersja została. Dlatego nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić ten lakier. Pewnie chciałam spróbować czegoś innego niż lubiany przeze mnie Taft. Nie wiem...

Opakowanie jest czarne, profesjonalne, a atomizer działa bez zarzutu.

Niestety lakier zawiódł mnie na całej linii, mimo, że używam go rozsądnie i z odpowiedniej odległości paskudnie skleja mi włosy, tworzy na głowie nieestetyczny "kask", obciąża koszmarnie, a efekt jest strasznie sztuczny. Utrwalone nim loki i upięcia po godzinie smętnie zwisały. Brrr...Nie rozumiem zachwytów, próbowałam sobie z nim poradzić na różne sposoby i wielokrotnie dawałam szansę, niestety nie sprawdził się u mnie.

Cena jest przyzwoita, ale za tą kwotę można kupić o wiele lepszy produkt.