Ziaja, HerbikaPlant, Krem pod oczy pietruszkowy (stara wersja)

Powiększ Ziaja, HerbikaPlant, Krem pod oczy pietruszkowy (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: L_ka

Delikatny, nieperfumowany krem o aktywnej formule odżywczej do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Likwiduje drobne zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Wygładza, uelastycznia i łagodnie napina skórę. Zapewnia odpowiednie nawilżenie. Lekko rozjaśnia naskórek.
Substancje aktywne:
olej z liści pietruszki - poprawia mikrocyrkulację krwi, zapobiega powstawaniu obrzęków i wyraźnie rozjaśnia cienie pod oczami; witamina A - wygładza zmarszczki, przywraca skórze elastyczność i rozjaśnia przebarwienia; witamina E - neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek; prowitamina B5 (D-panthenol) - intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Skład: Aqua (Water), PPG-15 Stearyl Ether, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glycerin, Steareth-2, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Panthenol, Dimethicone, Propylene Glycol, Steareth-21, Tocopheryl Acetate, Carum Petroselinum (Parsley) Leaf Oil, Retinyl Palmitate, Glyceryl Caprylate, Stearic Acid, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Hydroxide.

Cena: ok. 5zł / 15ml
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 29 raz(y)
  • do niczego
  • nie robi kompletnie nic, nie rozjaśnia cieni, nie zmniejsza zmarszczek jedynie podrażnia moją bardzio delikatną skórę wokół oczu. dostałam przez niego niesamoitego podrażnienia i wyskoczyły mi maleńkie czerwone plamki i krosteczki, wysuszył mi skórę wokół oczu i ogólnie uważam że jest stratą pieniędzy.
    Wielkie NIE

Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wrócę do niego
  • KOSMETYK: Konsystencja kremu- w zasadzie idealna, bo nie za rzadka i nie za gęsta. Dobrze się rozprowadza po skórze, acz trzeba chwilkę poczekać, aby się wchłonęła. Nie pozostawia tłustej warstwy. Nie posiada zapachu.

DZIAŁANIE: Nie pomógł na moje cienie pod oczami, nie zauważyłam wygładzenia drobnych zmarszczek. Ale za to nawilżył skórę w przyjemny sposób.

OPAKOWANIE: Ziaja jak to Ziaja. Prosto i konkretnie. W dość dużym pudełeczku znajdujemy mała tubeczkę z kremem. Tubeczka ta posiada aplikator co ułatwia dawkowanie kremu.

CENA: Bardzo atrakcyjna, chociaż nie wprost proporcjonalna do efektów.

DODATKOWE UWAGI: Bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić kittie27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia!!!!
  • 1 Nie likwiduje zmarszczek drobnych
    2 nie zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek!!!!!
    3 bardzo krotko bedzie wam sie wydawac zwe macie nawilzona skore!!!
    4 nie rozjasnia

A wiec nic co tam jest napisane nie jest prawda.

Nie mialam pieniedzy na nowy krem wiec zuzylam go do ostatniej kropli. ;(;(;(;(;(;(

Teraz wiem na pewno ze on nie robi nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jak mozna tak oszukiwac ludzi???

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Chcesz pochwalić molina_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem dobry
  • Jak dla mnie najlepszy jak na razie krem pod oczy
    z serii Ziaji Herbika Plant

Wiadomo, rewelacji nie ma ,ale dobrze sie wchlania,
    skora jest aksamitna ,
    lekko splyca drobne zmarszczki, nawilza dosc dobrze ,
    odrobine nawet jakby ujedrnial skore .

Zmniejszyl mi tez cienie pod oczami, co w najmniejszym stopniu nie udalo sie jego bratu z blawatkiem

Nie sa to rzecz jasna spektakularne efekty ,ale przy regularnym stosowaniu widoczne

Porownujac jakosc do ceny , daje solidne 4 gwiazdki

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thekonstancja za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepsko
  • Jets tani, w ładnym estetycznym opakowaniu. Nawilża i delikatnie fatycznie rozświetla. Ale to chyba tyle plusów.
    Strasznie szczypią po nim oczy a jeśli szczypią to i łzawią. Nie sądzę by tuszował czy eliminował zmarszczki , raczej tego nie robi.
    Strata pieniądzy, więcej nie kupię

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić charilady za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Zawiodłam się tym kosmetykiem, ponieważ wyskakują mi po nim tak jakby jakieś małe krostki. (coś jak potówki u niemowląt). Myślałam że gdzieś zatarłam okolicę oka... no ale niestety nie. Odstawiłam krem na jakiś czas ... krostki zeszły. A gdy znowu zaczęłam używać krem... -powróciły. Nie mam pojęcia co to jest, 1 raz się spotykam z taka reakcją na mojej skórze.

No ale gdyby nie to uczulenie... To ten krem tak czy siak nie robi nic co producent obiecuje.
    -nie uelastycznia skóry
    -nie wygładza drobnych zmarszczek
    -nie rozjaśnia
    -w sumie nawet dobrze nie nawilża.

Nie potrzebuje dużych wymagań bo jestem dopiero 20+ no ale jakiekolwiek efekty powinny być. ;-)

duży plus- CENA.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Chcesz pochwalić LolaBunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 26 raz(y)
  • BEZNADZIEJNY
  • Ocena najniższa z możliwych wynika z prostej przyczyny: nie działa,nie robi NIC ze skórą okolic oczu.
    Po zużyciu pełnowymiarowego opakowania nie ma żadnych ,minimalnych choćby oznak poprawy wyglądu skóry
    Cena nie jest tu usprawiedliwieniem bo producent twierdzi że :
    Zeby to była prawda .....
    Nakładałam grubszą i cieńszą warstwą i nic,żadnych zmian.

Pięć parabenów w kremie sprawia że ocena znów leci w dół.W dodatku krem potrafi nieźle piec i szczypać choć zapewniam że był wklepywany z dala od worka spojówkowego ale i tak potrafił migrować....
    NIGDY WIĘCEJ choćby nawet dawano mi za darmo sto sztuk !

Używam tego produktu od: około trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić limot za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy krem pod oczy jak znalazł
  • Jeśli ktoś nosi się z zamiarem zainwestowania w okolice oczu, na początek zdecydowanie polecam pietruszkową Ziaję. Dla bardziej wymagających, a także dla kłopotliwej skóry potrzeba raczej czegoś więcej...

Nie zauważyłam żadnych zmian po jego ponad miesięcznej aplikacji. Z całą pewnością szkody mi nie uczynił, ponieważ nie podrażnił mi oczu, nie spowodował przykrych niespodzianek - nawet po dostaniu się do oczu. Niemniej nie rozjaśnił skóry (nie zależało mi na tym, ale nawet i tego nie potrafił zrobić), nie nawilżył na tyle, żebym odczuła różnicę i nie napiął naskórka, a o to głównie mi chodziło.

Po nałożeniu przez kilka sekund odczujemy przyjemny chłód.

Ponadto - duża wada - roluje się, nawet gdy zaaplikuję mniejszą ilość.

Podsumowując, zarówno cena, estetyka opakowania i ogólne poczucie spełnionego obowiązku wobec skóry - to dla mnie za mało, żeby powrócić do pietruszki.

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i tani
  • Kremik bardzo przyjemny w stosowaniu. Polecam dla skóry bez większych problemów z przesuszeniem, aby utrzymać dobry stan okolic oczu.

+ delikatny zapach, odpowiednia konsystencja (nie za gęsta - nie trzeba wcierać, nie za rzadka - nie spływa i nie migruje do oczu)
    + higieniczna tubka (pod koniec mogą być małe trudności z wydobyciem, ale można rozciąć tubkę i wydobyć wszystko)
    + dobrze nawilża, jednak nie wiem czy poradziłby sobie z mocno przesuszoną skórą
    + nie podrażnia, nawet gdy nałożę więcej i odrobina dostanie się do oka (przy innych kremach miałam problem z łzawieniem oczu)
    + cena!

- nie radzi sobie nawet z bardzo drobnymi zmarszczkami (nie liczyłam na ich usunięcie, ale miałam nadzieję, że chociaż nie będą się pogłębiać)

Podsumowując, dobry krem dla tych, którzy nie borykają się z przesuszoną skórą pod oczami i głębokimi zmarszczkami

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić chickk89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego....
  • Dobrze nawilża i w zasadzie chyba tyle jak na ten krem. Dla młodych dziewczyn polecam jak najbardziej. Z drobnymi zmarszczkami sobie nie radzi, nie zauważyłam też aby napinał skórę wokół oczu. Przy nalożeniu nieco większej ilości podraznia.
    I ten zapach - dość specyficzny.....
    Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Go_siaczek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij