Bourjois, Elastic Mascara (Tusz wydłużający)

Bourjois, Elastic Mascara (Tusz wydłużający)

Maksymalnie wydłuż swoje rzęsy!
Nieskończone uwodzenie - nigdy nie osiągniemy nieskończoności, ale możemy próbować...
Oto ostatnie osiągnięcie od Bourjois - nowy tusz Elastic Mascara.
Wykraczając poza naturalną długość rzęs możemy osiągnąć 130% więcej widzialnej długości. Bourjois przedstawia nowy tusz Elastic Mascara. Prowokacyjny duet formuły i szczoteczki. Prawdziwie innowacyjna, opatentowana , ultrawydłużająca formuła zwiększa uwodzicielską moc spojrzenia! Szczoteczka wydłużająca rzęsy bez tworzenia grudek.

szału nie ma...

- szczoteczka nie rozdziela
- rzęsy są po aplikacji sklejone i sztywne
- wolno schnie
- na początku miałam problem z aplikacją, ale z czasem szło coraz łatwiej
- nie zauważyłam żadnego wydłużenia i pogrubienia

+ ładne opakowanie
+ fajna szczoteczka
+ tusz nie kruszy się w trakcie dnia

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zwyczajny tusz , bez szaleństw

Według mnie jest to zwyczajny tusz , który nie daje spektakularnych efektów.
Nie zauważyłam aby moje rzęsy były super długie i super gęste. Spełnia tylko normalne funkcje tuszu.
Osobiście go nie polecam

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Godny uwagi

Tusz ten jest swietny ALE w duecie - ja uzywam go jako top coat na L\\\'oreal Telescopic Carbon Black - uzyty w ten sposob daje rzesom zauwazalna dlugosc i objetosc, pieknie rozczesuje, marzenie... uzyty sam - jak u mnie - troche sie slizga na rzesach i niestety nie wyglada tak dobrze.

genialny

Uwielbiam ten tusz! Mam długie rzęsy, choć jasne i bez tuszu niewidoczne. Po zastosowaniu elastic moje oczy są wyraźne ;), rzęsy baaardzo długie i samopoczucie wspaniałe. Ubolewam, że go wycofują, chociaż można go jeszcze dorwać. Wybaczam złe opinie, bo na początku też uważałam, że to smoła. Ale trzeba go okiełznać i po czasie stanie się ideałem. Inny z bourjois, choć nie tak wspaniały to liner. W między czasie zdradzałam go z innymi, ale zawsze wracam!

Podsumowując. Maskara fajnie rozdziela rzęsy i absolutnie ich nie skleja, już jedna warstwa daje sup

Kupiłam ten tusz przez przypadek- w promocji za 24,99. Ma super silikonową szczoteczkę która - w moim przypadku-maluje każdy włosek z osobna i daje efekt miliona rzęs :O Jeśli chodzi o wydłużanie, to producent obiecuje rzęsy wydłużone o 130%, natomiast w moim przypadku jest to jakieś 20- 30 %.

Nic specjalnego

Bardzo przeciętny. Może i trochę wydłuża, ale przede wszystkim skleja, a sklejone, długie rzęsy nie wyglądają za dobrze. Zachęciła mnie ta szczoteczka, bo myślałam, że będzie rozdzielać rzęsy, ale zawiodłam się. Zwykła lepiej sobie z tym radzi.
Zużyłam może połowę i zrezygnowałam.

Używam tego produktu od: skończyłam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Fajna szczoteczka... dopóki jest sucha...

Koszmar!!
Myślałam, że taka szczoteczka będzie idealnie rozdzielać rzęsy.
Niestety tak nie jest. Tusz nie przedłuża rzęs, za to są całe zapaćkane tuszem - strasznie skleja w "rogi". Tuszu jest tak ogromna ilość, że nie można mrugać, żeby się tusz nie odcisnął :/
Plus za to, że się nie osypuje po całym dniu.
Generalnie: ogrmne rozczarowanie

Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Nie polecam, strata pieniędzy

Nie wydłuża, niesamowicie skleja rzęsy, dodając im uroku kilku suchych gałęzi.
Mam niesforne rzęsy dlatego wybrałam plastikową szczoteczkę (zwykle sprawdza się wspaniale),
tutaj niestety z racji konsystencji tuszu nawet szczoteczka nie pomaga... najtańsze tusze dają podobny efekt.
Odradzam z całego serca.
Choć opakowanie wygląda nowocześnie i zachęcająco - nietypowa wąska rączka wcale nie pomaga przy nakładaniu.

Używam tego produktu od: 1 dnia ... i nie będzie kolejnych

Nie spotkałam nigdy gorszego

Mało się nie rozpłakałam na myśl o wyrzuconych w błoto 50 zł za ten szajs. Zamierzałam kupić Liner Effect, ale konsultantka bourjois poleciła mi ten.
Przede wszystkim tusz nie wydłuża. Jeśli juz po około setce przeciągnięć rzęsy są widoczne, to są też sklejone.
Tusz jest bardzo rzadki a szczoteczka diabelko niewygodna. Miałam nie raz tusze z wielką szczotą i nie umazałam się nimi tyle razy co tym.
Tusz nie robi NIC poza powodowaniem rozpaczy, że zmarnowało się niemałą kasę. Za tę cenę polecam coś od pupy. Żałuję, że zdradziłam swoją diva\\\'s lashes.
Natomiast z tej jakości polecam coś z lovely lub z targu za 4 zł

bywa niebezpieczny

mam nie miłe doświadczenia z tym tuszem,
często łzawią mi oczy więc nie jedna maskara już mi wpadała do oka, łącznie z rzekomo wodoodpornymi, ale gdy ta się rozpuściła łzami to był koszmar, piekło tak jakby mi ktoś kwasku cytrynowego wsypał do oka, tak więc po kilku jej użyciach musiałam z niej zrezygnować,
oprócz tego:
-słabo pogrubia
-słabo wydłuża
-ma niewygodną szczoteczkę
nie polecam

Każda z nas szuka swojego KWC...no ale weźmy pod uwagę, że to co dobre dla jednej niekoniecznie sprawdza się u drugiej. Jestem zdziwiona tak negatywnymi opiniami o tym produkcie. Czy wydłuża rzęsy? Tak, wydłuża, takie jest jego zadanie. W porównaniu do innych tuszów wcale nie skleja mocno rzęs ( nie spotkałam jeszcze takiego, który by wcale nie sklejał). Osobiście uważam, że wart jest uwagi i sprawdzenia. Wątpię czy kupię go ponownie, bo gustuję raczej w tuszach wodoodpornych, a ten kupiłam przyznaję w biegu, nie sprawdzając nawet czy taki jest. Jednak poszukam jego wersji "niezmywalnej", wtedy będę jego wierną fanką.

Używam tego produktu od: tygodnia

Jednak NIE...

Na poczatku dalam mu zdecydowanie wiecej gwiazdek... Podobala mi sie szczoteczka, choc tusz byl jak smola.
Potem przyszlo lato, upaly, zaczelam go tez uzywac uprawiajac sporty i zwyczajnie nie dal rady. Po 15 minutach wysilku fizycznego, kiedy lekko spocila mi sie twarz, ten tusz odbijal mi sie wszedzie:(
Nie wiem czemu ta firma nie umie zrobic dobrej mascary. Bardzo lubie ich roze i podklady, jednak z tuszami mam przykre doswiadczenie, tym bardziej-zupelnie nie adekwatne do ich dosc wysokiej ceny:/