Delia, Www.delia.pl, Farba do włosów

Powiększ Delia, Www.delia.pl, Farba do włosów

Zgłaszająca osoba: Kasza Manna

Farba do włosów WWW.delia.pl jest nowoczesnym kosmetykiem, którego użycie gwarantuje uzyskanie wymarzonego koloru w niezwykle prosty i szybki sposób.
Dzięki kompleksowej formule wzmacnia strukturę włosów, jednocześnie chroniąc kolor przed wymywaniem i blaknięciem.
Dołączona odżywka zawierająca aktywny składnik KREATYNĘ ma dodatkowo działanie kondycjonujące, wygładzające i zmniejszające łamliwość włosów.
Dzięki starannie dobranym składnikom Twoje włosy staną się idealnie lśniące, miękkie i pełne blasku.
Opakowanie zawiera: 1 tubkę z kremem koloryzującym 40 ml, 2 saszetki aktywatora 2x25 ml, 2 saszetki balsamu utrwalającego kolor 2x15 ml, instrukcję użycia, 1 parę rękawic.
Farba występuje w 10 inspirujących kolorach:
1.0 - czarny

Cena: 6,99zł / 40ml + 2x25ml
/s/

• Rewelacyjna taniocha
  • Od czterech lat farbuję się na rudo, próbowałam różnych odcieni i firm, aż któregoś razu w rossman'ie była promocja właśnie Delii, Color Natural. Cena wynosiła ok. 6-7 złotych, więc się skusiłam na zakup. Farba okazała się strzałem w dziesiątkę! Idealnie pokrywa odrosty, a co ważniejsze - farba nie spływa z włosów, mniej więcej przez 4 tygodnie jestem spokojna o dobry kolor. Zapach jest prawie że przyjemny, a na pewno nie jest drażniący jak w przypadku innych produktów. Włosy są lekkie, lśniące, aksamitne w dotyku, a skóra głowy nie zostaje uszkodzona. Odżywka dołączona do opakowania idealnie współgra z farbą i jeśli chodzi o moją opinię - powinna zostać wprowadzona na rynek jako osobny produkt! Gorąco polecam!

Chcesz pochwalić avis90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNA FARBA ZA SUPER CENĘ !!!
  • farbuję na kolor 4.4 miedziany brąz natomiast moja mama na czarny i obie jesteśmy ZACHWYCONE

+ efekt po farbowaniu jest wspaniały , kolor nasycony , błyszczący,bardzo długo utrzymuje się na włosach

+ dołączone 2 balsamy odżywcze do użycia po farbowaniu

+ cena , koło 7 zł za opakowanie

- dostępność , widziałam tylko w rossmannie i to nie we wszystkich oraz w internecie

bardzo polecam ten produkt bo na prawdę warto , sama farbuję tylko tą farbą od 2 lat i jestem mega zadowolona, a na kieszeń studentki jest ona ideałem

Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 10 , po 2 sztuki na jedno farbowanie

Chcesz pochwalić lwia grzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boska Ruda
  • Przygotę z tą farbą zaczełam jakiś tyzień temu i nadziwić się nie mogę efektem tak dobrej i taniej farby do włosów.
    Zawsze byłam bardzo jasną blądynką , i chciałam zmienić kolor moich włosów i takim sposobem trafiłam na tą firmę Delia 7.44 Ruda
    i jak dla mnie jest rewelacyjna a kolor poprostu szok taki piękny i lśniący

Pulsy
    + oszałamiający szybki efekt
    + tania jak na swoją jakość
    + śliczny kolor

Jedynym minusem jakim mogę sie podzielić to jest to że trudno ją dostać w drogeriach i rossmanie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Anna19101986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • boska
  • odkryłam ją jakiś rok temu i od tej pory nie używam żadnej innej farby. maluję włoski odcieniem nr 1 i za kazdym razem uzyskuję przepiękny, mega lśniący głęboki czarny kolorek. największy plus to super połysk, wszyscy podziwiaja moje włosy bo wyglądają super zdrowo. zapach niedrażniący a dołączona odżywka pozostawia włosy miękkie i gładkie. łatwo się rozczesują. mega plus to cena. kolor nie wypłukuje się szybko. jestem z niej bardzo zadowolona i na pewno się z nią nie rozstanę, nawet po zmianie koloru na inny

Ilość zużytych opakowań: 4-5, nie pamiętam dokładnie

Chcesz pochwalić angelique21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czarny-Nierzniszczalny
  • Mam włosy platynowo-czarne i efektywną,połyskującą czerń zyskuje dzięki tej farbie.Zapach nie jest jakiś mocno drażniący,raczej jak przy normalnej farbie,aplikacja na plus,trzymam 40 minut i otrzymuje przepiękny czarny kolorek.Taki odcień na moich włosów utrzymuje się bardzo długo,coś tam się wypłukuje ale mimo to kolor jest nadal,żywy,intensywny.Jeżeli nie używamy szamponów które wypłukują farbe to efekt urzyma się nam na bardzo długo.Dla porównania w Palette color po niedługim czasie kolor mi się tak wypłukał ,że masakra-został jasny brąz.Cenowo też super,ok.7 zł za opakowanie,plusik też za odżywkę utrwalającą kolor,zwykle saszetka starcza mi na dłużej niż jedno farbowanie i używam dalej później

Używam tego produktu od: długoo
    Ilość zużytych opakowań: z dziesięć spokojnie

Chcesz pochwalić MaRySiAa666 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Najlepsza rudość!
  • Używam odcienia 7.44 rudy i już na wstępie ogromnym plusem jest to, że ta farba to JEDYNA obecnie naprawdę RUDA i TRWAŁA farba na rynku. Cała reszta, z jaką się spotkałam, albo nie jest ruda (bo czerwona), albo jest tak nietrwała, że żal wydawać na nią pieniądze. A więc:
    - prawdziwie rudy odcień,
    - niezła trwałość,
    - niska cena.

Minusem jest według mnie paleta odcieni, która mogłaby być znacznie bogatsza. Dzięki temu więcej osób mogłoby docenić tę markę. Osobiście nie podoba mi się też nazwa - kto nazywa farbę "WWW.delia.pl", no kto? Adres internetowy pisze się gdzieś z tyłu opakowania, nie z przodu na samym środku... Ale to wszystkie moje zarzuty.

Podsumowując: polecam!

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka(naście)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ego_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Kupiłam przypadkowo,chciałam rok temu jasny złoty brąz właśnie ale tylko z delii był taki kolor obecnie w rossmannie był do tego tani więc go wzięłam bez wahań.
    Plusy:
    -cena 9zł a widziałam na promocji w cene 5-6zł
    -ładny nasycony kolor
    -włosy sie po nim nie kruszyły
    -nie piekło nic przy nakładaniu
    -dosyć trwały trzymał mi sie 4tyg a pewnie byłoby dłużej gdybym potem nie nałożyła innego koloru
    -jedno opakowanie starczyło na moje włosy które sięgają do ramion
    Minusy:
    -pisze "jasny" a wyszedł mi średni brąz,może dlatego że za długo trzymałam,moje włosy są toporne i nie chcą zbytnio "łapać" kolor wiec trzymam zawsze ciut dłużej.ale to zależy też od jakiej farby i od firmy.

Używam tego produktu od: rok temu w maju

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Za pierwszym razem-bez zarzutu.
    Obecnie nawet niska cena jej nie ratuje, farba błyskawicznie spłukuje się z siwych włosów. Przy mojej ilości siwizny to ją dyskwalifikuje.

Ilość zużytych opakowań: 4 (podzielone na pół = 8 aplikacji)

Chcesz pochwalić cottonpuma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba!!!
  • Używam tej farby od paru lat i jestem z niej zadowolona,mój kolor to 3.3.

Zalety:
    -niedroga
    -supertrwała
    -nie trudna do zrobienia mieszanka: aktywator+krem koloryzujący.
    -fajny balsam utrwalający
    -włosy po farbowaniu są miękkie,gładkie
    -bardzo naturalny kolor
    -średni czas trzymania farby na włosach

Wady:
    -ohydny zapach!!!

Farba jest naprawdę dobra,godna polecenia.
    Używam tego produktu od: paru latIlość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna farba
  • To zdecydowanie najlepsza farba jakiej kiedykolwiek używałam, a przez kilka lat farbowania nie było ich mało. Używałam prawie wszystkich dostępnych farb na rynku i tych droższych i tańszych, ale ta bije je na głowę i w zupełności spełnia wszystkie moje oczekiwania - jedynym minusem jest obecnie jej słaba dostępność. Używałam dwóch odcieni - ciemny burgund i ciemny czekoladowy brąz - oba piękne, lśniące i wyraziste. Burgund to pierwszy odcień w tonacji czerwonej który nie płowieje i nie spiera się do rudego, a czekoladowy brąz to pierwszy taki odcień bez śladu rudości i czerni na głowie pomimo iż moje włosy są naturalnie bardzo ciemne. Co do trwałości - na moich włosach te farby utrzymują się bardzo długo - nawet po 2 miesiącach kolor jest świetny i gdyby nie odrosty nie trzebaby było ich farbować. Farba nie wypłukuje się w myciu - nie ma śladu farby na ręczniku. Absolutnie nie powoduje wypadania włosów, a wręcz je wzmacnia i ożywia. Wypadanie nie ma nic wspólnego z farbowaniem - farba nie dociera do cebulek włosów - to raczej wina ich ogólnej kondycji i osłabienia organizmu. Wiadomo że każdy ma inne oczekiwania, ale ta farba spełnia moje w 100% i pozostanę jej wierna o ile jej nie wycofają, bo już teraz trudno ją zdobyć.

Używam tego produktu od: około 6 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić gosiaczek82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rudy forever !!!
  • Najlepsza "ruda" farba i koniec!!!
    to jedyny tak trwaly odcien rudego dostepny na rynku. Myje glowe codziennie (nie zawsze odpowiednim szmponem do wlosow farbowanych) a kolor trwa i trwa, nie musze czesto farbowac wlosow wiec nie sa zniszczone. Nie wierzylam, ze jest to mozliwe, a jednak...
    + kolor identyczny jak na opakowaniu (doslownie) bez koniecznosci dekoloryzacji
    + farba pokrywa wlosy rowno- kolor jest ten sam na odrostach jak i na koncach.
    + mega polysk!!!
    + po koloryzacji wlosy sa w dobrej kondycji.

Czytalam poprzednie recenzje- coz moje wlosy nie wypadaja, nic zlego sie z nimi nie dzieje.

Moj naturalny odcien wlosow to sredni braz i jestem w szoku ze potrafie uzyskac przepiekny gleboki rudy bez wizyty w salonie. I pocoz byly te drogie wizyty u fryzjera?
    Kupowalabym te farbe nawet gdyby kosztowala 30 zl. Jedno farbowanie to dwa opakowania mam wlosy ponizej ramion, ale oprocz castingu i pianki z weli zawsze potrzebowalam dwoch opakownan farby.

Polecam wszystkim spragnionym glebokiego, intensywnego, trwalego rudego koloru wlosow bez ich zniszczenia.
    Kochane dodaje zdjecie, bo dostaje duzo prosb o to, a wiec tak wyglada kolor cztery mycia po koloryzacji

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Parszywiec24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, jeśli chcemy stracić włosy
  • Kupiłam tą farbę, żeby wyjść z ciemnego brązu (końcówki były prawie czarne) do rudości (kolor 7.44). Zdziwiłam się- już po pierwszym farbowaniu włosy miały rudo-czerwonawy odcień. Jak to bywa z rudościami- po 2 miesiącach włosy nabierają żółty odcień, ale to normalne.

Początkowo byłam zachwycona tą farbą- tania, dobrze kryje, jest jej dużo, więc jakoś wytrzymałam to, że tak okropnie śmierdzi i gryzie w oczy.

Najpierw ufarbowałam całe włosy, później- 3 razy odrosty i raz całą głowę, żeby odświeżyć kolor.

Nie używałam żadnych innych farb, dbałam o włosy sprawdzonymi odżywkami, których używam od zawsze..

Równolegle ze mną farbowała się jeszcze inna osoba- z brązowych na czarne.

Zarówno u mnie jak i u drugiej osoby zaczęły strasznie wypadać włosy. Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu, a farbuje włosy regularnie od ponad 3 lat.

Jest to pierwsza farba jaką mam, po której tak zaczęły wypadać włosy (jw. nie tylko mi), jest ich pełno, gdzie tylko się nie pojawię- na podłodze, na ubraniu, wystarczy przeczesać włosy dłonią, a można je dosłownie wyjmować.

Po pierwszych farbowaniach włosy są fajne, jednak farba ta (7.44) poprzepalała mi włosy, zrobiły się sianowate. Straciłam ich całe mnóstwo, zarówno ja jak i moja znajoma- nie polecam tego nikomu, chyba, że ktoś chce ołysieć. Mam nauczkę, nigdy więcej nie kupię farby tylko dlatego, że jest tania.

NIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić MrsGreeny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strasznie nietrwała!
  • Oceniam odcień 3.3
    Nie wiem czemu kupiłam tę farbę mając wcześniej słabe doświadczenie z Delia Henne Krem. Kolor wychodzi w porządku, łatwo się nakłada, wszystko pięknie ale do pierwszego mycia. Później 70% farby schodzi za pierwszym myciem, a reszta się wypuka podczas mycia 2 i 3. Biorąc pod uwagę że myję włosy co dwa dni, to po tygodni farby już na głowie nie mam. Producent na opakowaniu napisał - trwałość do 27 myć. Ma się to nijak z tym co wystąpiło u mnie.
    1 gwiazdki daję za kolor (wychodzi naprawdę ładny) i 1 za cenę.

Używam tego produktu od: 1 raz użyte

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud, miód i orzeszki
  • Oceniam odcień 9.1.
    Doskonała farba za niewielkie pieniądze.
    Aby pomalować całe włosy potrzebuje 2 pudełek farby, do tej pory był to L'oeal Casting, ale nierozumiem teraz jak mogłam być tak niemądra i przepłacać za coś co działa tak samo, ba! nawet lepiej! Przede wszystkim kolor jest trwalszy.
    Plus za 2 balsamy utrwalające kolor, cenę, konsystencję i komfort aplikacji (nie spływa z włosów), oraz zapach, który nie jest tak bardzo drażniący jak to zazwyczaj w przypadku farb blond.
    Przyczepić można się tylko odnośnie dostepności.

Chcesz pochwalić Karlelina za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3.3 - ciemny czekoladowy brąz? Nie! to czarny!
  • Od kilku tygodni miałam ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie. Zdecydowałam, że zajmę się kolorem włosów. Rudy znudził mi się, a chciałam powrócić do czekoladki sprzed roku. Wszystko byłoby super, gdyb nie to, że w moim misternym planie popełniłam błąd... Wybrałam farbę Delii kolor 3.3 - ciemny czekoladowy brąz.
    Na opakowaniu kolor był piękny. Już w myślach miałam obraz siebie z taką cudowną barwą na włosach. No... Ekhm... Się przeliczyłam... No ale o tym zaraz. Najpierw ocenie aplikację, konsystencję itd.
    Samo opakowanie sprawia dobre wrażenie, aż chcę się zakupić tą farbę. Gdy otowrzymy opakowanie dostrzegamy, że i producent miło nas potraktował, ponieważ dostajemy aż dwie saszetki balsamu utrwalającego kolor
    Jednak zanim skorzystamy z utrwalacza, musimy pofarbować włosy :P
    Konsystencja farby jest dobra. Gdy ją mieszamy nie zauważamy grudek(jak np. przy Joannie). Zapach ma bardzo przyjemny, nie śmierdzi jak tania farba.
    Aplikacja miła, mieszanka się lekko pieni. Nie czułam żadnego pieczenia skóry głowy. Po tych pozytywach pomyślałam:"Kurcze, takie tanie i takie fajne!" Aż po 30 minutach zmyłam farbę... ;( Zamiast czekolady pojawiła się mocna czerń! Najpierw próbowałam sobie wmówić, że wlosy są jeszcze mokre i dlatego mam takie wrażenie... Jednak po wysuszeniu nic się nie zmieniło. Od czasu zmiany koloru myłam włosy już chyba z 10 razy, a kolor dalej taki sam... I pytam, gdzie ta moja czekolada?
    Farba dla odważnych Bo nie wiadomo jaki kolor wyjdzie :P
    Do recenzji dodaję zdjęcia moich włosów. Przed i po koloryzacji ciemnym czekoladowym brązem :/

Używam tego produktu od: Raz użyłam i nigdy więcej!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Inflow za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam dla cierpliwych i mało wymagających
  • Hmm... Farba mimo tego, że nie kosztuje fortunę świetnie się spisuje, zwłaszcza na moich cienkich włosach. Po przeczytaniu niektórych recenzji byłam przekonana, że ten specyfik to jakaś tandeta, a ja będę walczyć z jakimś łupieżem czy wypadaniem włosów... jednak mile się rozczarowałam Przyjemny zapach, farba nie zlewa się z głowy, dość długo się utrzymuje.
    Jedynym jej minusem jest uboga paleta kolorów i hmm, końcowy efekt (?) .
    Zakupiłam odcień: miedziany brąz, a jakiegokolwiek śladu tego miedzianego brązu doszukałam się dopiero po 4-5 umyciu głowy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FreesiaAndOrchid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna
  • Podchodziłam do niej bardzo sceptycznie-w końcu farba kosztuje jakieś 7zł-bałam się, że zniszczy mi włosy, nie równo je pokryje itd. Zdecydowałam się ją kupić, ponieważ nie znalazłam żadnej innej farby o tak pięknym rudym kolorze. Próbowałam już słynnej Mango od L' oreala i chyba wszystkie dostępne w drogeriach rudości-żadna jak dotąd nie miała takiego odcienia o jaki mi chodziło. Aż do trafienia na Delię...

+niska cena
    +bardzo fajne opakowanie
    +najpiękniejszy rudy kolor jaki dotąd znalazłam
    +świetnie pokrywa włosy-zarówno te, które są po dekoloryzacji (niektóre farby słabiej "łapały" na włosach po dekolorze) jak i moje naturalne odrosty
    +nie niszczy włosów, nie podrażnia skóry
    +łatwo można zmyć farbę ze skóry tonikiem, płynem do płukania ust (oczywiście najpierw zabezpieczam skórę tłustym kremem)
    +dołączona odżywka z ceramidami jest naprawdę bardzo fajna
    +farba jest wydajna-jednym opakowaniem jestem w stanie spokojnie zafarbować całe włosy (długości do łopatek)
    +trwała, nie wypłukuje się dość znacznie z włosów (jak to niestety rudości lubią)-wręcz powiedziałabym, że ten kolor jest co mycie piękniejszy.

Minusy?
    Może to, że paleta kolorów jest bardzo uboga, ale w sumie co mnie interesuje, że nie mają w ofercie zbyt wielu odcieni brązów czy blondów skoro jest mój ukochany miedziany, właśnie taki jaki sobie wymarzyłam.
    -napewno jest dość słabo dostępna choć w moim Rossmannie już bez problemu zawsze znajduję.

Naprawdę dobra farba, nie odbiega jakością od L' oreali czy innych drogeryjnych farb (tych droższych). Z fryzjerskimi nie mam za bardzo porównania.
    Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 6-8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: już 4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lady_Kala za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo fajna
  • jestem bardzo zadowolona z tej farby, na tle innych droższych firm nie odbiega nieczym, a niektóre przewyższa. Konsystencja idealna, łatwo się nakłada, nie spływa z włosów, pokrywa siwe włosy, kolor jest bardzo trwały, a włosy lśniące i miękkie. Farbuje kolorem czarnym i wygląda on naprawdę naturalnie. Cena 6,99zł na początku mnie nieco przestraszyła, ale czasem przed pensją człowiek nie chce wyglądac jak straszydło i podejmuje takie ryzykowne wyzwania Ta próba okazała się strzałem w dziesiątkę, naprawdę polecam.

Ilość zużytych opakowań: 6 kolor czarny

Chcesz pochwalić bet25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna farba
  • Przyznam się szczerze że kupiłam tą farbę tylko i wyłącznie dlatego,że szukałam odcienia "ciemny blond" a w rossmanie była akurat promocja Deli odcień właśnie ciemny blond Zapłaciłam za nią 2,99zl!!
    Na moje włosy gęste i za ramiona zużyłam dwa opakowania.Konsystencja farby jest bardzo dobra,fajnie sie rozprowadza,kolor wyszedł jak na opakowaniu mianowicie coś koło jasnego naturalnego brąziku Do tego ogromna porcja odzywki aż 30ml.Odrost bardzo dobrze pokryty.
    Jestem zadowolona Planuję zrobić jeszcze raz włosy tym odcieniem na święta

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pół na pół
  • Kupywałam odcień czerni. Wszystko było dość ok przez większość czasu, ale tak jak koleźanką poniźej strasznie przerzedziły się włosy. Jednak mimo to farba dobrze farbuje jak na swoją cene. Jest tania i wydajna ,ale ma jedną wadę.... Bardzo trudno jest rozjaśnić włosy farbowane tą farbą. Probowałam co miesiąc juź od roku i włosy te nadal są ciemniejsze od reszty - farbowalam tyl glowy. - Juź ciemny brąz z palette podchodzący pod czerń zszedł mi po rozjaśnianiu przez 2 miesiące ,a delia nadal trzyma.. Za to ma duźy minus , ale jak powiedziałam wyżej ma teź jakieś plusy. Jednak osobiście nie skuszę się więcej na delię. Chciałam kupić szamponetkę ostatnio, ale przeraźa mnie fakt ,źe panny na opakowaniach pudełek, mają taką samą twarz, a tylko kolor włosów zmieniany w photoshopie, lub czymś podobnym. Podobnie jest w przypadku niektórych farb z joanny

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić blackcherryx94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialne brązy
  • To jest farba do której potulnie wracam po każdym eksperymencie z inną firmą.

Jest fantastyczna, jeśli chodzi o jedną rzecz: kolory wychodzą dokładnie takie, jak obiecywał producent.. nie policzę, ile razy po zastosowaniu farby w kolorze ciemny blond, złocisty brąz, jasna czekolada czy innych tego typu, na moich włosach pojawiała się czerń. Tu nie ma tego zagrożenia, brązy są naprawdę piękne i wyraziste.

Kolor nie spiera się na rudawo czy czerwonawo.

Dobrze pokrywa odrosty.

Opakowane jest podzielone tak, by starczyło na dwie aplikacje, co dla mnie jest bardzo wygodne, kiedy farbuję odrosty.

Farba nie niszczy jakoś specjalnie włosów, dołączona odżywka świetnie się sprawdza.

Jest super tania.

Z minusów.. paleta kolorów jest bardzo uboga, fanki blondów i rudości mogą się poczuć niedopieszczone.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: myslę, że około 6-7

Chcesz pochwalić night prowler za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Jak na tak tanią farbę jest bardzo dobra bardzo dobre pokrycie siwych włosów jedyny minus to kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż na opakowaniu ;/

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić magdziasta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zło w czystej postaci!
  • Zgadzam się co do słowa z recenzją owieczkamala !
    Miałam piękne, grube włosy, i to w całkiem fajnym kolorze. Chciałam na wakacje trochę go zmienić więc wybrałam się do rossmana po farbę. Od początku wiedziałam że farba za 6,99 musi mieć jakiś haczyk, ale ten kolor mi wyjątkowo odpowiadał, i nie mogłam znaleść żadnego innego. Do rzeczy. Zakupiłam odcień ciemny czekoladowy brąz. Zafarbowałam. Na początku byłam zachwycona! Kolor wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu, włosy były miękkie, błyszczące i wszystko ładnie pięknie. Niestety, za niedługo zaczęły mi włosy wypadać GARŚCIAMI! Mam ich caly czas pełno na ubraniu, w łazience, wszędzie Oprócz tego, farba zmyła się po tygodniu!! Teraz nie dość że mam rzadkie, zniszczone, suche i wypadające włosy to jeszcze w kolorze wody po myciu naczyń z obrzydliwymi żółtymi pasemkami (?!?!)
    Ludzie, NIE KUPUJCIE TEJ FARBY!

Używam tego produktu od: miesiąc temu
    Ilość zużytych opakowań: 1, ale nie starczyło na całe włosy

Chcesz pochwalić DestinyH0pe za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWAŻAJCIE NA TEN BUBEL!
  • stanowczo jestem na NIE!
    kupiłam tę farbę zachęcona właśnie opiniami na wizażu, ale, na moje nieszczęście, nie doczytałam wszystkich!
    miesiąc temu pofarbowałam włosy na ciemny odcień brązu. zadowolona z efektu końcowego, nie podejrzewałam, że skończy się to tak nieprzyjemnie dla moich włosów.
    owszem, kolor wychodzi tak, jak na opakowaniu. jednak dokładnie po tygodniu śladu po nim już nie było, a został tylko jakiś ryżawo-czerwony refkleks. kolor zszedł z włosów przy pomocy prostownicy, chociaż do tej pory nie wiem, jak to się mogło stać [?!].
    teraz gwóźdź programu:
    dwa tygodnie po farbowaniu WŁOSY ZACZĘŁY WYPADAĆ przy każdej możliwej okazji! myję włosy i chce mi się płakać, czeszę- to samo. włosów wypada bardzo dużo. biorę witaminy, zmieniłam szampony i odżywki na lecznicze, jednak w żaden sposób nie zahamowało to tego procesu. może dwa tygodnie to za mało na rezultaty, ale boję się, że to nic nie pomoże...
    DZIEWCZYNY, STRZEŻCIE SIĘ TEGO PRODUKTU!

Używam tego produktu od: miesiąc temu
    Ilość zużytych opakowań: 1, wystarczyło na pokrycie włosów długich

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić owieczkamala za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak
  • zaczne od minusa- napis koloru jest niewyrazny. kupilam ciemny czekaoladowy braz bo nie zauwazylam napisu czekoladowy...
    kolor tez nie wychodzi na wlosach taki jak na opakowaniu. rozni sie o 1-2 tony. szczesliwie w tym wypadku to swiadczy raczej na korzyść farby bo planowalm nieco rozjasnic wlosy bez koniecznosci wizyty u fryzjera.
    bardzo podoba mi sie opakowanie, jest bardzo fajne.
    farba przy koloryzowaniu troche dusi i szcypie w oczy. troche postepu i moze zrobia cos lepszego, cos co tak nie dlawi mysle ze w kategorii koloryzacji delia dostaje mocne 4 wsrod dostepnych srodkow. cena rewelacujna. w efekcie mam wlosy do ramion w kolorze ciemny "szatan" od garniera i kilka centymetrow tego koloru. i jestem pewna ze gdyby te fotki byly bardziej nowoczesne a nie tylko kobiety w dlugich lokach to wolalabym bardziej od garniera. Używam tego produktu od: okolo 14dni po pofarbowaniuIlość zużytych opakowań: 1pudelko

Chcesz pochwalić siusiek za czytelną i pomocną recenzję?