Delia, Www.delia.pl, Farba do włosów

Powiększ Delia, Www.delia.pl, Farba do włosów

Zgłaszająca osoba: Kasza Manna

Farba do włosów WWW.delia.pl jest nowoczesnym kosmetykiem, którego użycie gwarantuje uzyskanie wymarzonego koloru w niezwykle prosty i szybki sposób.
Dzięki kompleksowej formule wzmacnia strukturę włosów, jednocześnie chroniąc kolor przed wymywaniem i blaknięciem.
Dołączona odżywka zawierająca aktywny składnik KREATYNĘ ma dodatkowo działanie kondycjonujące, wygładzające i zmniejszające łamliwość włosów.
Dzięki starannie dobranym składnikom Twoje włosy staną się idealnie lśniące, miękkie i pełne blasku.
Opakowanie zawiera: 1 tubkę z kremem koloryzującym 40 ml, 2 saszetki aktywatora 2x25 ml, 2 saszetki balsamu utrwalającego kolor 2x15 ml, instrukcję użycia, 1 parę rękawic.
Farba występuje w 10 inspirujących kolorach:
1.0 - czarny

Cena: 6,99zł / 40ml + 2x25ml
/s/

• Rewelacyjna taniocha
  • Od czterech lat farbuję się na rudo, próbowałam różnych odcieni i firm, aż któregoś razu w rossman'ie była promocja właśnie Delii, Color Natural. Cena wynosiła ok. 6-7 złotych, więc się skusiłam na zakup. Farba okazała się strzałem w dziesiątkę! Idealnie pokrywa odrosty, a co ważniejsze - farba nie spływa z włosów, mniej więcej przez 4 tygodnie jestem spokojna o dobry kolor. Zapach jest prawie że przyjemny, a na pewno nie jest drażniący jak w przypadku innych produktów. Włosy są lekkie, lśniące, aksamitne w dotyku, a skóra głowy nie zostaje uszkodzona. Odżywka dołączona do opakowania idealnie współgra z farbą i jeśli chodzi o moją opinię - powinna zostać wprowadzona na rynek jako osobny produkt! Gorąco polecam!

Chcesz pochwalić avis90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNA FARBA ZA SUPER CENĘ !!!
  • farbuję na kolor 4.4 miedziany brąz natomiast moja mama na czarny i obie jesteśmy ZACHWYCONE

+ efekt po farbowaniu jest wspaniały , kolor nasycony , błyszczący,bardzo długo utrzymuje się na włosach

+ dołączone 2 balsamy odżywcze do użycia po farbowaniu

+ cena , koło 7 zł za opakowanie

- dostępność , widziałam tylko w rossmannie i to nie we wszystkich oraz w internecie

bardzo polecam ten produkt bo na prawdę warto , sama farbuję tylko tą farbą od 2 lat i jestem mega zadowolona, a na kieszeń studentki jest ona ideałem

Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 10 , po 2 sztuki na jedno farbowanie

Chcesz pochwalić lwia grzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boska Ruda
  • Przygotę z tą farbą zaczełam jakiś tyzień temu i nadziwić się nie mogę efektem tak dobrej i taniej farby do włosów.
    Zawsze byłam bardzo jasną blądynką , i chciałam zmienić kolor moich włosów i takim sposobem trafiłam na tą firmę Delia 7.44 Ruda
    i jak dla mnie jest rewelacyjna a kolor poprostu szok taki piękny i lśniący

Pulsy
    + oszałamiający szybki efekt
    + tania jak na swoją jakość
    + śliczny kolor

Jedynym minusem jakim mogę sie podzielić to jest to że trudno ją dostać w drogeriach i rossmanie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Anna19101986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • boska
  • odkryłam ją jakiś rok temu i od tej pory nie używam żadnej innej farby. maluję włoski odcieniem nr 1 i za kazdym razem uzyskuję przepiękny, mega lśniący głęboki czarny kolorek. największy plus to super połysk, wszyscy podziwiaja moje włosy bo wyglądają super zdrowo. zapach niedrażniący a dołączona odżywka pozostawia włosy miękkie i gładkie. łatwo się rozczesują. mega plus to cena. kolor nie wypłukuje się szybko. jestem z niej bardzo zadowolona i na pewno się z nią nie rozstanę, nawet po zmianie koloru na inny

Ilość zużytych opakowań: 4-5, nie pamiętam dokładnie

Chcesz pochwalić angelique21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czarny-Nierzniszczalny
  • Mam włosy platynowo-czarne i efektywną,połyskującą czerń zyskuje dzięki tej farbie.Zapach nie jest jakiś mocno drażniący,raczej jak przy normalnej farbie,aplikacja na plus,trzymam 40 minut i otrzymuje przepiękny czarny kolorek.Taki odcień na moich włosów utrzymuje się bardzo długo,coś tam się wypłukuje ale mimo to kolor jest nadal,żywy,intensywny.Jeżeli nie używamy szamponów które wypłukują farbe to efekt urzyma się nam na bardzo długo.Dla porównania w Palette color po niedługim czasie kolor mi się tak wypłukał ,że masakra-został jasny brąz.Cenowo też super,ok.7 zł za opakowanie,plusik też za odżywkę utrwalającą kolor,zwykle saszetka starcza mi na dłużej niż jedno farbowanie i używam dalej później

Używam tego produktu od: długoo
    Ilość zużytych opakowań: z dziesięć spokojnie

Chcesz pochwalić MaRySiAa666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Najlepsza rudość!
  • Używam odcienia 7.44 rudy i już na wstępie ogromnym plusem jest to, że ta farba to JEDYNA obecnie naprawdę RUDA i TRWAŁA farba na rynku. Cała reszta, z jaką się spotkałam, albo nie jest ruda (bo czerwona), albo jest tak nietrwała, że żal wydawać na nią pieniądze. A więc:
    - prawdziwie rudy odcień,
    - niezła trwałość,
    - niska cena.

Minusem jest według mnie paleta odcieni, która mogłaby być znacznie bogatsza. Dzięki temu więcej osób mogłoby docenić tę markę. Osobiście nie podoba mi się też nazwa - kto nazywa farbę "WWW.delia.pl", no kto? Adres internetowy pisze się gdzieś z tyłu opakowania, nie z przodu na samym środku... Ale to wszystkie moje zarzuty.

Podsumowując: polecam!

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka(naście)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ego_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Kupiłam przypadkowo,chciałam rok temu jasny złoty brąz właśnie ale tylko z delii był taki kolor obecnie w rossmannie był do tego tani więc go wzięłam bez wahań.
    Plusy:
    -cena 9zł a widziałam na promocji w cene 5-6zł
    -ładny nasycony kolor
    -włosy sie po nim nie kruszyły
    -nie piekło nic przy nakładaniu
    -dosyć trwały trzymał mi sie 4tyg a pewnie byłoby dłużej gdybym potem nie nałożyła innego koloru
    -jedno opakowanie starczyło na moje włosy które sięgają do ramion
    Minusy:
    -pisze "jasny" a wyszedł mi średni brąz,może dlatego że za długo trzymałam,moje włosy są toporne i nie chcą zbytnio "łapać" kolor wiec trzymam zawsze ciut dłużej.ale to zależy też od jakiej farby i od firmy.

Używam tego produktu od: rok temu w maju

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Za pierwszym razem-bez zarzutu.
    Obecnie nawet niska cena jej nie ratuje, farba błyskawicznie spłukuje się z siwych włosów. Przy mojej ilości siwizny to ją dyskwalifikuje.

Ilość zużytych opakowań: 4 (podzielone na pół = 8 aplikacji)

Chcesz pochwalić cottonpuma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba!!!
  • Używam tej farby od paru lat i jestem z niej zadowolona,mój kolor to 3.3.

Zalety:
    -niedroga
    -supertrwała
    -nie trudna do zrobienia mieszanka: aktywator+krem koloryzujący.
    -fajny balsam utrwalający
    -włosy po farbowaniu są miękkie,gładkie
    -bardzo naturalny kolor
    -średni czas trzymania farby na włosach

Wady:
    -ohydny zapach!!!

Farba jest naprawdę dobra,godna polecenia.
    Używam tego produktu od: paru latIlość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna farba
  • To zdecydowanie najlepsza farba jakiej kiedykolwiek używałam, a przez kilka lat farbowania nie było ich mało. Używałam prawie wszystkich dostępnych farb na rynku i tych droższych i tańszych, ale ta bije je na głowę i w zupełności spełnia wszystkie moje oczekiwania - jedynym minusem jest obecnie jej słaba dostępność. Używałam dwóch odcieni - ciemny burgund i ciemny czekoladowy brąz - oba piękne, lśniące i wyraziste. Burgund to pierwszy odcień w tonacji czerwonej który nie płowieje i nie spiera się do rudego, a czekoladowy brąz to pierwszy taki odcień bez śladu rudości i czerni na głowie pomimo iż moje włosy są naturalnie bardzo ciemne. Co do trwałości - na moich włosach te farby utrzymują się bardzo długo - nawet po 2 miesiącach kolor jest świetny i gdyby nie odrosty nie trzebaby było ich farbować. Farba nie wypłukuje się w myciu - nie ma śladu farby na ręczniku. Absolutnie nie powoduje wypadania włosów, a wręcz je wzmacnia i ożywia. Wypadanie nie ma nic wspólnego z farbowaniem - farba nie dociera do cebulek włosów - to raczej wina ich ogólnej kondycji i osłabienia organizmu. Wiadomo że każdy ma inne oczekiwania, ale ta farba spełnia moje w 100% i pozostanę jej wierna o ile jej nie wycofają, bo już teraz trudno ją zdobyć.

Używam tego produktu od: około 6 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić gosiaczek82 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij