Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum antycellulit + przeciw nawrotom cellulitu

Zgłaszająca osoba: Paollinkaa

Superskoncentrowany kosmetyk o potrójnym działaniu i maksymalnie wzmocnionej skuteczności, który w widoczny sposób zwalcza rozległy i uporczywy cellulit oraz zapobiega jego nawrotom. Dzięki intensywnie skoncentrowanej formule o przedłużonym działaniu umożliwia skuteczne oddziaływanie substancji czynnych na komórki tłuszczowe, usuwając objawy cellulitu i redukując jego przyczyny.Isocell Slim, wyciąg z bluszczu , L-karnityna i Algi laminaria-intensywnie regulują metabolizm lipidów, pobudzają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz zapobiegają jej gromadzeniu się, co widocznie zmniejsza zagłębienia i nierówności na skórze. Usprawniają mikrokrążenie skórne, zapobiegają powstawaniu obrzęków i usuwają toksyny z tkanek.
Dzięki usprawnieniu procesów wewnątrzkomórkowych, efekty kuracji są utrwalone na dłużej.
`Pomarańczowa skórka` ulega wyraźnej redukcji, a skóra odzyskuje gładkość.
Kosmetyk ten:
- zwalcza rozległy cellulit
- rzeźbi partie ciała dotknięte cellulitem
- zapobiega nawrotom cellulitu.

/s/

• na cellulit nie działa
  • I ja znalazłam się w gronie "szczęśliwych" posiadaczek cellulitu. Jak tylko go dostrzegłam, to od razu kupiłam dwa opakowania tego serum.
    Zacznę może od konsystencji, bo jest całkiem przyjemna. Wchłania się też szybciutko, a i zapach nie jest drażniący.
    Na cellulit nie działa na pewno. Nic nie drgnęło pomimo regularnego stosowania dwa razy dziennie przez niemal trzy miesiące.
    Jednak dobrze sprawdził się jako balsam nawilżający. Jako posiadaczka skóry suchej testowałam nie jeden nawilżacz, a tutaj znalazłam całkiem niezły i to z innym przeznaczeniem
    Zaznaczyłam opcję, "nie wiem, czy kupię ponownie", bo jednak swojej antycellulitowej obietnicy nie spełnił. Zresztą teraz z powodu ciąży preparat ten i tak poszedł w odstawkę, bo skład ma podejrzany.

Używam tego produktu od: marzec-kwiecień i trochę maja 2014
    Ilość zużytych opakowań: niemal dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • O ile cellulit był zawsze i u
    każdego, a nie był nazwany po imieniu cellulitem, a reklamy i kolorowe pisma nie szkalowały nas tym problemem o tyle się nie przejmowałam czy go mam czy nie. Z czasem na uciechę producentów kosmetyków dostrzegłam też ten problem i u mnie. Nie jakiś spektakularny, aczkolwiek da się gdzieniegdzie dostrzec na moich nogach cellulit.
    Serum dostałam w spadku i stwierdziłam, że no cóż jak si ma trzeba zużyć. Doszłam do wniosków, że naprawdę niezły krem!
    Smarowałam się systematycznie 2 razy dziennie i właściwie już po pierwszych paru tygodniach stosowania były widoczne poprawy - ujędrniona, nawilżona skóra na udach i pośladkach. Redukcja drobnych krostek , wygładzenie.
    Do tego dość poręczne opakowanie, sam krem ładnie pachnie, a aplikacja jest łatwa i przyjemna.
    Ma dziwne uczucie chłodzenia, czego nie zaobserwowałam w innych kremach tego typu, ale za to też plus. Przynajmniej wiesz, że działa.
    Kolejnym plusem jest cena w stosunku do jakości. Śmiesznie niska.
    Stosuję i stosować na pewno jeszcze będę rzez długi czas. I polecam każdemu zaryzykować, a wydane pieniądze nie pójdą w błoto. Pod warunkiem systematyczności w aplikowaniu kosmetyku

Używam tego produktu od: paru lat.
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 3

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pieniądze wyrzucone w błoto
  • Minusy:
    -Nie podoba mi się ten dziwny zapach
    -Dziwne uczucie rozgrzewania czy nie wiem czegoś (nie jest to przyjemne)
    -Nie zmniejsza cellulitu ani jego widoczności (a od tego jest)
    -Nie ujędrnia

Nie robi nic, więc uważam, że nie warto w to inwestować.

Plusy? Hmm. Ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: Dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako kosmetyk ok ale nie antycellulitowy
  • Używałam tego balsamu codziennie przez dwa miesiące. Ogólnie byłam zadowolona z efektu, skóra zrobiła się gładka i sprężysta ale nie zaobserwowałam zmniejszenia cellulitu, zdecydowanie te promowanie skuteczności jest bardzo przesadzone.

Konsystencja bardzo przyjemna, łatwo się rozprowadza i wchłania.
    Opakowanie bardzo wygodne w użyciu.
    Fajne uczucie chłodzenia na skórze.
    Zapach dość intensywny ale osobiście takie orzeźwienie mi się podoba.

Myślę że można znaleźć wiele balsamów podobnie działających. Więc nie ma się czym zachwycać...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Przyjemny kosmetyk, bardzo lubię jego konsystencję.
    Nie redukuje w spektakularny sposób cellulitu ale ładnie ujędrnia, wygładza i nawilża skórę.
    Dodatkowo cena bardzo zachęcająca.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę działa
  • Dopóki nie spróbowałam tego kosmetyku byłam przekonana, słuchając różnych opinii na ten temat, że cellulitu nie da się pozbyć poprzez balsamy itp., a wszysktie kosmetyki, których producenci zapewaniają jego wyeliminowanie nie działają, że najważniejsze są dieta i ćwieczenia. Owszem napewno jest to pomocne i równie ważne, ale jak się okazało (serum używam na uda i pośladki):
    + po 2 tygodniach stosowania skóra stawała się wyraźnie gładsza;
    + cellulit dotychczas widoczny "gołym okiem" zaczął być widoczny coraz mniej;
    + skóra stała się bardziej jędrna i "zwarta"
    Po ponad miesiącu stosowania:
    + zewnętrzna warstwa cellulitu zniknęłą, dostrzegalny jest tylko ten, który pojawia się po mocnym ściśnięciu skóry;
    + skóra ma jednolity kolor;
    + jest niesamowicie gładka, nikt nie mógł uwierzyć, że to zasługa zwykłego niedrogiego kosmetyku.
    Serum naprawdę działa, ale ważna jest SYSTEMATYCZNOŚĆ I ĆIERPLIWOŚĆ. Przez pierwsze ok 2 miesiące stosowałam go konsekwentnie 2 razy dziennie, bez względu na pośpiech przed wyjściem do pracy rano i bez względu na zmęcznie wieczorem przed snem. Poźniej aplikowałam go już tylko wieczorem, a przynajmniej staram się, żeby było to 1 raz dziennie bez względu ne porę. Tego trzymam się do dzis, czyli ok rok od kiedy go stosuję.
    Jestem absolutnie zachwycona i zaskoczona efektem. Stosuję go na zmianę z innymi produktami przeznaczonymi do usuwania cellulitu firmy Eveline i to naprawdę działa.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: Chyba 3

Chcesz pochwalić Matta H. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry nawilżacz i ujędrniacz, jednak antycelulitowo - NIE
  • Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę. Jednak na minus jest to, że nie radzi sobie kompletnie z cellulitem, nawet takim w powijakach oraz fakt, że tak mrozi skórę i okolicę posmarowanych partii, że jest to aż nieprzyjemne.

Używam tego produktu od: 2miesiące

Chcesz pochwalić MaRutko za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze wygładza i nawilża
  • PLUSY:

- szybko i skutecznie wygłądza skórę, staje się ona aksamitna, miękka, jakgdyby spulchniona,

- świetnie anwilża i odżywia ciało, jest w tym o niebo lepszy niż wiele balsamów i maseł do ciała które tylko pokrywają skórę warstwą tłsuzczu a nie działąją głęboko odżywczo,

- korzystna relacja jakości do ceny,

- dobry skłąd, duuużo wyciągów i odżywczych skąładników,

- neutralny, przyjemny zapach

MINUSY:

- jest niceo lepki, pozostawia warstwę która sie potem roluje jak przejedziemy po skórze, nawet w parę godzin po nałozeniu, to mi się b. nie podoba,

- jest lekko chłodzącxy o czemu nie ma info na opakowaniu.

JEST to dla mnie świetny balsam wygładzający i nawilżajacy, ale nie ocneię go pod względem działąnia na cellulit bo nie mam tej pzrypadłości, jakkolwiek polecam każdemu kto chce po prostu dobrego balsamu do ciała.

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • o dziwo nawet nawet...ale...
  • plusy:
    -dość szybko się wchłania
    -po miesiącu stosowania zauważyłam poprawę w miejscach gdzie wystepuje u mnie cellulit(najbardziej pośladki )
    - wygładził również troszkę rozstępy
    -fajna cena jak za taki produkt
    minusy :
    -konsystencja w cale nie taka wspaniała jak zapewnia producent może i szybko się wchłania ale klei i lepi sie do ubrania
    -uczucie chłodu aż za silne jak dla mnie po użyciu peealigu i posmarowaniu się tym serum az mam ciarki z zimna i mna trzesie
    -nie zbyt wydajny

Moze kiedys go kupie gdy producet ograniczy ilosc mentolu w skladzie ....

Używam tego produktu od: jednego miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paolinka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie jestem na tak!
  • pomógł! pomarańczowa skórka znikła a do tego ten chłodzacy efekt w sam raz na lato! polecam goraco )

- niestety po przerwaniu uzywania produktu pojawia sie celulit od nowa ;/

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić rulezzz za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij