Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum antycellulit + przeciw nawrotom cellulitu

Zgłaszająca osoba: Paollinkaa

Superskoncentrowany kosmetyk o potrójnym działaniu i maksymalnie wzmocnionej skuteczności, który w widoczny sposób zwalcza rozległy i uporczywy cellulit oraz zapobiega jego nawrotom. Dzięki intensywnie skoncentrowanej formule o przedłużonym działaniu umożliwia skuteczne oddziaływanie substancji czynnych na komórki tłuszczowe, usuwając objawy cellulitu i redukując jego przyczyny.Isocell Slim, wyciąg z bluszczu , L-karnityna i Algi laminaria-intensywnie regulują metabolizm lipidów, pobudzają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz zapobiegają jej gromadzeniu się, co widocznie zmniejsza zagłębienia i nierówności na skórze. Usprawniają mikrokrążenie skórne, zapobiegają powstawaniu obrzęków i usuwają toksyny z tkanek.
Dzięki usprawnieniu procesów wewnątrzkomórkowych, efekty kuracji są utrwalone na dłużej.
`Pomarańczowa skórka` ulega wyraźnej redukcji, a skóra odzyskuje gładkość.
Kosmetyk ten:
- zwalcza rozległy cellulit
- rzeźbi partie ciała dotknięte cellulitem
- zapobiega nawrotom cellulitu.

/s/

• REWELACJA!
  • O ile cellulit był zawsze i u
    każdego, a nie był nazwany po imieniu cellulitem, a reklamy i kolorowe pisma nie szkalowały nas tym problemem o tyle się nie przejmowałam czy go mam czy nie. Z czasem na uciechę producentów kosmetyków dostrzegłam też ten problem i u mnie. Nie jakiś spektakularny, aczkolwiek da się gdzieniegdzie dostrzec na moich nogach cellulit.
    Serum dostałam w spadku i stwierdziłam, że no cóż jak si ma trzeba zużyć. Doszłam do wniosków, że naprawdę niezły krem!
    Smarowałam się systematycznie 2 razy dziennie i właściwie już po pierwszych paru tygodniach stosowania były widoczne poprawy - ujędrniona, nawilżona skóra na udach i pośladkach. Redukcja drobnych krostek , wygładzenie.
    Do tego dość poręczne opakowanie, sam krem ładnie pachnie, a aplikacja jest łatwa i przyjemna.
    Ma dziwne uczucie chłodzenia, czego nie zaobserwowałam w innych kremach tego typu, ale za to też plus. Przynajmniej wiesz, że działa.
    Kolejnym plusem jest cena w stosunku do jakości. Śmiesznie niska.
    Stosuję i stosować na pewno jeszcze będę rzez długi czas. I polecam każdemu zaryzykować, a wydane pieniądze nie pójdą w błoto. Pod warunkiem systematyczności w aplikowaniu kosmetyku

Używam tego produktu od: paru lat.
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 3

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pieniądze wyrzucone w błoto
  • Minusy:
    -Nie podoba mi się ten dziwny zapach
    -Dziwne uczucie rozgrzewania czy nie wiem czegoś (nie jest to przyjemne)
    -Nie zmniejsza cellulitu ani jego widoczności (a od tego jest)
    -Nie ujędrnia

Nie robi nic, więc uważam, że nie warto w to inwestować.

Plusy? Hmm. Ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: Dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako kosmetyk ok ale nie antycellulitowy
  • Używałam tego balsamu codziennie przez dwa miesiące. Ogólnie byłam zadowolona z efektu, skóra zrobiła się gładka i sprężysta ale nie zaobserwowałam zmniejszenia cellulitu, zdecydowanie te promowanie skuteczności jest bardzo przesadzone.

Konsystencja bardzo przyjemna, łatwo się rozprowadza i wchłania.
    Opakowanie bardzo wygodne w użyciu.
    Fajne uczucie chłodzenia na skórze.
    Zapach dość intensywny ale osobiście takie orzeźwienie mi się podoba.

Myślę że można znaleźć wiele balsamów podobnie działających. Więc nie ma się czym zachwycać...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Przyjemny kosmetyk, bardzo lubię jego konsystencję.
    Nie redukuje w spektakularny sposób cellulitu ale ładnie ujędrnia, wygładza i nawilża skórę.
    Dodatkowo cena bardzo zachęcająca.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę działa
  • Dopóki nie spróbowałam tego kosmetyku byłam przekonana, słuchając różnych opinii na ten temat, że cellulitu nie da się pozbyć poprzez balsamy itp., a wszysktie kosmetyki, których producenci zapewaniają jego wyeliminowanie nie działają, że najważniejsze są dieta i ćwieczenia. Owszem napewno jest to pomocne i równie ważne, ale jak się okazało (serum używam na uda i pośladki):
    + po 2 tygodniach stosowania skóra stawała się wyraźnie gładsza;
    + cellulit dotychczas widoczny "gołym okiem" zaczął być widoczny coraz mniej;
    + skóra stała się bardziej jędrna i "zwarta"
    Po ponad miesiącu stosowania:
    + zewnętrzna warstwa cellulitu zniknęłą, dostrzegalny jest tylko ten, który pojawia się po mocnym ściśnięciu skóry;
    + skóra ma jednolity kolor;
    + jest niesamowicie gładka, nikt nie mógł uwierzyć, że to zasługa zwykłego niedrogiego kosmetyku.
    Serum naprawdę działa, ale ważna jest SYSTEMATYCZNOŚĆ I ĆIERPLIWOŚĆ. Przez pierwsze ok 2 miesiące stosowałam go konsekwentnie 2 razy dziennie, bez względu na pośpiech przed wyjściem do pracy rano i bez względu na zmęcznie wieczorem przed snem. Poźniej aplikowałam go już tylko wieczorem, a przynajmniej staram się, żeby było to 1 raz dziennie bez względu ne porę. Tego trzymam się do dzis, czyli ok rok od kiedy go stosuję.
    Jestem absolutnie zachwycona i zaskoczona efektem. Stosuję go na zmianę z innymi produktami przeznaczonymi do usuwania cellulitu firmy Eveline i to naprawdę działa.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: Chyba 3

Chcesz pochwalić Matta H. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry nawilżacz i ujędrniacz, jednak antycelulitowo - NIE
  • Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę. Jednak na minus jest to, że nie radzi sobie kompletnie z cellulitem, nawet takim w powijakach oraz fakt, że tak mrozi skórę i okolicę posmarowanych partii, że jest to aż nieprzyjemne.

Używam tego produktu od: 2miesiące

Chcesz pochwalić MaRutko za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze wygładza i nawilża
  • PLUSY:

- szybko i skutecznie wygłądza skórę, staje się ona aksamitna, miękka, jakgdyby spulchniona,

- świetnie anwilża i odżywia ciało, jest w tym o niebo lepszy niż wiele balsamów i maseł do ciała które tylko pokrywają skórę warstwą tłsuzczu a nie działąją głęboko odżywczo,

- korzystna relacja jakości do ceny,

- dobry skłąd, duuużo wyciągów i odżywczych skąładników,

- neutralny, przyjemny zapach

MINUSY:

- jest niceo lepki, pozostawia warstwę która sie potem roluje jak przejedziemy po skórze, nawet w parę godzin po nałozeniu, to mi się b. nie podoba,

- jest lekko chłodzącxy o czemu nie ma info na opakowaniu.

JEST to dla mnie świetny balsam wygładzający i nawilżajacy, ale nie ocneię go pod względem działąnia na cellulit bo nie mam tej pzrypadłości, jakkolwiek polecam każdemu kto chce po prostu dobrego balsamu do ciała.

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • o dziwo nawet nawet...ale...
  • plusy:
    -dość szybko się wchłania
    -po miesiącu stosowania zauważyłam poprawę w miejscach gdzie wystepuje u mnie cellulit(najbardziej pośladki )
    - wygładził również troszkę rozstępy
    -fajna cena jak za taki produkt
    minusy :
    -konsystencja w cale nie taka wspaniała jak zapewnia producent może i szybko się wchłania ale klei i lepi sie do ubrania
    -uczucie chłodu aż za silne jak dla mnie po użyciu peealigu i posmarowaniu się tym serum az mam ciarki z zimna i mna trzesie
    -nie zbyt wydajny

Moze kiedys go kupie gdy producet ograniczy ilosc mentolu w skladzie ....

Używam tego produktu od: jednego miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paolinka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie jestem na tak!
  • pomógł! pomarańczowa skórka znikła a do tego ten chłodzacy efekt w sam raz na lato! polecam goraco )

- niestety po przerwaniu uzywania produktu pojawia sie celulit od nowa ;/

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić rulezzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • "Bez ćwiczeń nic Ci nie pomoże..."
  • Tekst ten przyświeca mi każdemu marudzeniu na temat mojej sylwetki... I powiem szczerze, że coś w tym jest...

Kosmetyk fajny, konsystencja szybko się wchłania, nie ma śliskiej ani lepkiej warstwy, pozostawiając na skórze uczucie lodu... Niektórym może taki efekt chłodzący nie odpowiadać, osobiście uważam to za minus całej serii Eveline 3 i 4D. Zapach również charakterystyczny dla całej tej linii, może troszkę bardziej mentolowy i otrzejszy... ale generalnie ujdzie Czy efekty są widoczne? Cóż, jeśli będzie się naprawdę systematycznie używać tego specyfiku to po dwóch tygodniach można zauważyć pierwsze efekty w postaci wygładzenia skóry, o redukcji zbędnych centymetrów zapomnijcie, minimum kilka miesięcy pozwoli na taki efekt. Używałam tego serum na jesieni i zauważyłam wygładzenie skóry, ale brak regularności pozwolił mi jedynie na uzyskanie takiego efektu kosmetycznego. Polecam kupić i wypróbować. Uważam, że da się osiągnąć tym kosmetykiem dużo więcej, jednak trzeba po prostu chcieć Cena bardzo dobra, opakowanie jak zawsze w tej marce wydajne, a efekt na mojej skórze jest porównywalny bądź nawet dużo lepszy od drogich marek. (Vichy, Elacyl, Biotherm)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Darkotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane odczucie
  • Trudno wyrazić mi swoją opinię. Jestem na tak i na nie.
    Z jednej strony zmniejszył widoczność rozstępów(jestem mile zaskoczona), fajnie nawilża, a z drugiej nie widzę zbytnio tego ujędrnienia i zmniejszenia celullitu na udach, choć wykonuję regularne ćwiczenia.
    Choć jest on mały to jednak widać go przy ściśnięciu skóry i nie zaobserwowałam widocznych efektów, natomiast nieźle radzi sobie z rozstępami, białymi!

PLUSY
    -nawilża
    -wygładza
    -zmniejszył mi rozstępy

MINUSY
    -nie poradził sobie z celullitem
    -nie ujędrniaUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić teczovaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Produkt jest ok
    Plusy:
    *ujędrnia
    *pomaga w walce z celulitem
    *cena
    *wydajność
    *dostępność
    *zapach
    Minusy:
    *efekt chłodzenia mogło by go nie być bo jest nie przyjemnyUżywam tego produktu od: 4miesiecyIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pearl94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę działa
  • Oceniłam tak wysoko dlatego, że nigdy nie wierzyłam w takie specyfiki na cellulit, ale ten baaardzo pozytywnie mnie zaskoczył naprawdę radzi sobie z tym paskudztwem pięknie wygładza skórę nadaje jej elastyczności i jędrności super nawilża!! nogi wyglądają zdecydowanie lepiej a co najważniejsze WYGŁADZA CELLULIT u mnie jest już on praktycznie nie widoczny...po pierwszym użyciu skóra się zmienia

Zalety:
    + DZIAŁĄ
    + usuwa cellulit z znacznym stopniu
    + cena
    + nawilża
    + chłodzi
    + wygładza
    + uelastycznia
    + ujędrnia

Wady:
    - może przeszkadzać to uczucie chłodu po nałożeniu trzeba pamiętać, że potem dokładnie umyć ręce

POLECAM WARTO!!!!

Używam tego produktu od: 3-miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go opakowanie

Chcesz pochwalić szczypawka2605 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • dobrze wygładza zaniedbaną skórę
  • Nie chciało mi się zimą dbać systematycznie o ciało więc mam teraz tego efekt: sucha, chropowata i szorstka skóra na udach, pośladkach i brzuchu.
    Postanowiłam wziąć się za siebie i kupiłam ten kosmetyk. Stosując regularnie, każdego dnia zauważyłam wygładzoną i przyjemną w dotyku skórę. Stosuję też jakiś balsam o podobnym działaniu. Daje to dobry efekt.
    Nie liczyłabym na zlikwidowanie cellulitu - nie wierzą aby kosmetykiem można by go zlikwidować, no może zmniejszyć.
    Ważne aby kosmetyk stosować regularnie, bo jednorazowe działanie nic nie pomoże.
    Bardzo podoba mi się zapach i konsystencja.
    Minusem jest niezbyt poręczna tubka.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić rihab za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa działa!

• Produkt NA PRAWDE DZIAŁA po miesiącu reguralnego stosowania, widać efekty (+ćwiczenia dwa razy w tyg oczywiście, nie wierzę w leżenie na kanapie smarowanie się kremikiem i pozbywanie cellulitu)

Krem nie pachnie ładnie, nieprzyjemnie chłodzi i ma niepraktycznie ( i ochydne, rażące z daleka) opakowanie. Dość szybko trzeba rozcinać opakowanie, ale jest to produkt dosyć wydajny dzięki żelowej konsystencji.

Dodam, że używałam już wiele kremów antycellulitowych, a nieprzyjaciel jest na prawdę rozległy :P ale ten daje najlepsze efekty! Polecam i pozdrawiam

Chcesz pochwalić cosmetic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie lubię, ale działa
  • Zmusiłam się do używania tego preparatu, ponieważ mój cellulit w trakcie ciąży przekroczył wszelkie wymiary przyzwoitości.

Kosmetyku nie znoszę - okropnie chłodzi (brrr), nieprzyjemnie pachnie (odrażający mnie mentol), żelowa konsystencja (bądź co bądź - zawsz będzie się kleił), niepraktyczny w stosowaniu (tubka do rozcięcia już w połowie), a pomarańczowe opakowanie naprawdę nie jest w moim guście.

ALE trzeba mu przyznać - działa Zdecydowanie ujędrnia, a cellulit się wyraźnie wygładził, wgłębienia i grudki straciły na widoczności.

Polecam spróbować, bo to solidny pracownik, choć będę szukała czegoś przyjaźniejszego moim zmysłom.

Używam tego produktu od: 2 miesiące używany 1x dziennie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jowisia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • No proszę
  • Szczerze mówiąc ostatni raz z produktami "antycell" miałam doczynienia chyba z 2 lata temu, i nie przez to że przez ten okres wyleczyłam się z tej okropnej "orange skin" tylko trochę się do nich zraziłam...
    Kiedyś głównie bazowałam na firmie Perfecta, raz zdarzyło mi się kupić eveline, ale to właśnie Perfecta spowodowała, że mrowienie i potężny chłód zamknął rozdział tych kosmetyków.
    Od paru miesięcy diametrialnie zmieniałam nawyki żywieniowe oraz wprowadziłam częstsze ćwiczenia, ale cellulit i tak jest... więc 3 tyg temu natknęłam się na promocję w Rossmanie i postanowiłam powcierać w siebie jakieś cuda. Padło na to serum.
    Rezultat?
    + Serum używam tylko rano, bo na noc wolę treściwe nawilżanie, więc aplikuję go tylko raz dziennie.
    + Efekt chłodu owszem jest, ale naprawdę przyjemny i delikatny.
    + Expresowo się wchłania.
    + Skóra wyraźnie napięta i wygładzona.
    - Troszkę przesuszył mi skórę na udach.
    - Szybko się zużywa..
    Po 3 tygodniach używania (zaznaczam, że duzo ćwiczę i racjonalnie się odżywiam) zauważyłam znaczną poprawę w wyglądzie moich ud i pośladków,
    także na pewno do niego wrócę.
    Polecam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić SpoXi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Jak to serum Eveline
  • Nie wiem czy moja opinia na ten temat będzie obiektywna, a raczej nie wiem czy to co się porobiło to sprawka tego kosmetyku... szczerze wątpię

Nie mam jakoś bardzo widocznego cellulitu, niespecjalnie mi to też przeszkadza - nie noszę sukienek, spódnic, krótkich spodenek, to nie w moim stylu. Mimo wszystko jednak gdy obejrzę się tyłem w lustrze nie podoba mi się to co widzę. Szybko jednak o tym zapominam Z okazji promocji w Rossmanie postanowiłam jednak zakupić serum ( lato idzie a może ubiorę jednak spodenki?). Miałam już do czynienia z kilkoma serami antycellulitowymi Eveline (intensywnie wyszczuplające, diamentowe, fitness) i wiem że są to jedne z najskuteczniejszych tego typu preparatów z tej półki cenowej.

Nie potrafiłam zmusić się do regularnego używania kosmetyku. Efekt chłodzenia był zbyt intensywny, choć mi nie obcy. Jakoś nie było motywacji, tym bardziej że to co za oknem miało przypominać wiosnę wcale nią nie było. Aplikowałam go raz, góra dwa na tydzień, na noc. Skóra na udach rano była ładnie napięta, wygładzona. Z perspektywy czasu wydaje mi się że troszkę ją wysuszył. Niemniej jednak cellulit stał się mniej widoczny. Przy czym muszę dodać że codziennie chodzę przynajmniej 30 minut, nie prowadzę czysto siedzącego trybu życia i całkiem przypadkowo schudłam około 2 kg, jak to zawsze u mnie po zimie i myślę że to raczej dlatego.

Działnie preparatu porównałabym to zielonego serum Eveline Fitness. W przeciwieństwie do niego pachnie mentolem, a nie jak tamten o ile dobrze pamiętam grejpfrutem. Mocniejszy jest też efekt chłodzenia. Samo serum stosowane jak u mnie jest dosyć słabe ale przy regularnym ruchu, utracie wagi i przede wszystkim systematycznej aplikacji może okazać się pomocne w walce z pomarańczową skórką.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 200ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ami92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomocny
  • Przygodę z kosmetykami Eveline rozpoczęłam dosć dawno, mimo młodego wieku mam spory cellulit. Ten krem jest pomocny, tylko trzeba mieć troszkę cierpliwości i być systematycznym. Nie radzę oczekiwać że uda wyszczuplą się o 3 cm ( jak pisze na opakowaniu) , ale oczekiwać można ujędrnienia i pomocy w redukcji cellulitu. Podsumowując :

- ujędrnia
    - pomaga w walce z cellulitem
    - wydajny
    - łatwo dostępny
    - zapach moze być ( co kto woli xD )

Minusem może być to, że bardzo chłodzi ( czasem musiałam opatulić się w koc, żeby nie zamarznąć).
    Ogólnie - polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Cold Paradise za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Co tu się spodziewać
  • Próbuję sobie różnych kremów, balsamów na cellulit ale jestem realistką i nie mam przy tym nadzieji na zlikwidowanie cellulitu jedynie dzięki smarowaniu

Gdy używałam tego serum równocześnie chodząc codziennie na fitness jak najbardziej widziałam rezultaty
    Sam dużo nie zdziała
    Fajny zapaszek, taki evelinowy

Chcesz pochwalić anjya za czytelną i pomocną recenzję?
  • oszustwo

• kupiłam ten kosmetyk na promocji 2 za pół ceny razem z Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające antycellulit ( biało-zielone opakowanie ) porównałam ich skład i okazał się taki sam choć tamten ma redukować rozstępy ten nie.

plusy:
    - ładny zapach
    - przyjemna żelowa konsystencja
    - łatwo się wchłania
    - jak się uprzeć to może lekko ujędrnił
    - brak silnego uczucia zimna

minusy:
    - nie zmniejszył cellulitu

stosowałam go na uda, pośladki, brzuch 2 razy dziennie i starczył na ok 1,5 miesiąca

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wera2500 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podpadł mi srodze
  • Plusy
    + nawilża, skóra jest miła w dotyku
    + wygładza i uelastycznia
    + nie podraznia, nie uczula
    + miękka tuba, łatwo wydobyć kosmetyk
    + produkt polski, nie testowany na zwierzętach

Minusy
    - zbyt mocny zapach
    - tworzy mi krostki na pupie
    - za szybko się wchłania/zasycha
    - cena taka sobie, czekałam na promocje

Taki średniak, niestety przy ćwiczeniach i dobrej diecie cellulit ani drgnie, fioletowy 'push up' zrobił więcej

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Jak większość kobiet mam cellulit i ja. Tak naprawdę kupując to mazidło nie wierzyłam że może coś zredukować i się nie zawiodłam. Z problemem dla którego został stworzony nie robi kompletnie nic.
    Jedyne co zrobił to wyraźnie ujędrnił skórę, ale takie efekty też miałam po innych balsamach. Tak więc moim zdaniem nie warto przepłacać.
    Reasumując:
    - nie działa
    - ujędrnił skórę
    - zapach, może być
    - dość szybko się wchłania
    - nie pozostawia tłustego filmu

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Relatywnie najlepszy
  • Każda piękna kobieta ma cellulit - ja też, pomimo szczupłej sylwetki, regularnego sportu, niepicia kawy itd. Wyzbyłam się złudzenia, że można się go pozbyć na dobre, więc skupiam się na łagodzeniu jego przejawów. Mam w tym już sporą wprawę: przestosowałam nieliczoną ilość cud-mazideł: kremów, balsamów, emulsji, olejków, serów itp. itd. z różnych półek cenowych. I żadne z nich nie dało rezultatów porównywalnych z pomarańczowym smarowidłem Eveline działającym w tandemie z antycellulitową gąbką Syrena. Zaznaczę, że serum nakładałam 2xdziennie, zaś masaż uprawiałam średnio co drugi dzień.
    Jakież to rezultaty? Otóż:
    - cellulit się wyraźnie wygładził, wgłębienia i grudki straciły na widoczności - nie jestem w stanie ocenić tego procentowo, jak producent na opakowaniu, ale w moim odczuciu efekt jest na całkiem wysokim poziomie,
    - skóra ud i pupy jest jędrniejsza, lepiej napięta, ma zdrowszy koloryt,
    - nie wiem, czy ubyło mi centymetrów w obwodzie uda, od odległych czasów podstawówki nie zwykłam się tam mierzyć, ale nie wykluczam, że smarowidło tak zebrało rozlazłe ciałko "do kupy", że ta zwartość przekłada się na wyeliminowanie kilku milimetrów.
    Nie łudźmy się , że wystarczy zużyć jedną tubę, kilka razy wymasować się gąbką - i mamy jędrny gładki tyłeczek na następne pół roku. Efekt działania serum utrzymuje sie bowiem tylko w trakcie jego stosowania, po zaprzestaniu ciało wraca po jakimś czasie do stanu poprzedniego - ale, jak zauważyłam, tyczy się to wszystkich tego typu specyfików, więc pretensji większych nie mam. Jednak jako, że producent mami nas zapobieganiem nawrotom cellulitu - gwiazdkę odejmuję.
    Kwestie formalne: opisy zapachu, konsystencji, sposobu nakładania zostały już tyle razy spełnione, że nie widzę sensu po raz kolejny do tego wracać.
    Uwaga porównawcza: raz zdarzyło mi się zamienić pomarańczowe smarowidło na nowość Eveline z serii 4D, takie w niebieskiej tubie - i pod względem skuteczności nowość stoi o stopień niżej. Pomarańczowy klasyk rulezz

Używam tego produktu od: chyba roku
    Ilość zużytych opakowań: dobrych kilka, dokładnych danych nie pamiętam

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić missmarta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś robi
  • Niestety, pomimo regularnego ćwiczenia, na pośladkach mam dość uporczywy, choć niewielki, celluit. Co jakiś czas inwestuje więc w kremy mające go zniwelować, tym razem padło na ten.

OPAKOWANIE: wygodne i estetyczne. Miękka, pomarańczowa tuba. Nie ma problemów z dozowaniem produktu. Nic się nie wylewa ani nie przecieka.

ZAPACH/KONSYSTENCJA/DOZNANIA: zapach jest raczej neutralny. Kolor biały, tradycyjnie można rzec. Konsystencja zbita, nie jest to przeciekające między palcami mleczko. Aplikacja jest łatwa i przyjemna. Wchłania się dość szybko, jednak wystarczająco wolno aby wykonać krótki masaż. Mi osobiście troszkę przeszkadza uczucie chłodu po aplikacji, nie jest jednak zbyt przejmujące i szybko przechodzi, więc idzie przeżyć.

DZIAŁANIE: nie oszukujmy się samym kremem celluitu nie zlikwidujemy. Trzeba jednank przyznać, żę kremik pozytywnie oddziałowuje na skórę. Jest dzięki niemu gładsza, milsza w dotyku, ujędrniona. Celluit minimalnie zmniejszony, ale może tylko sobie wmawiam? Osobiście nie spodziewałam się rewelacji więc jestem na prawdę zadowolona z efektów.

CENA a JAKOŚĆ: porównanie ceny do jakości wypada pozytywnie. Preparat nie jest drogi, widać jego pozytywny wpływ na skórę. Do tego jest dość wydajny. Ja stosowałam go jedynie na uda, pośladki i brzuch i wystarczył mi na ponad dwa miesiące co dziennej aplikacji.

PODSUMOWUJĄC : całkiem dobry kosmetyk w rozsądnej cenie. Cudów nie zrobi, ale jednak efekty widać. Można wypróbować, ja pewnie jeszcze kiedyś po niego sięgnę, ze względu na chłodzące właściwości raczej latem

Używam tego produktu od: sierpnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thelover za czytelną i pomocną recenzję?