Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Powiększ Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Zgłaszająca osoba: Kung Fu Candy

Beauty Blender to gąbka w kształcie charakterystycznego różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

Cena: 19,95USD
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 525 raz(y)
  • jest ok, ale chyba preferuje pedzel
  • Gabke swoja zakupilam juz ponad rok temu, ale w chwili obecnej wyciagam ja z szafki raczej rzadko.

Naklada sie nia dobrze praktycznie kazdy podklad. Moze to brak mojej wprawy, ale denerwuje mnie jej trzymanie. Wyslizguje mi sie z rak, poniewaz jest mala (wieksza niz trojkatne gabeczki z Rossmanna, ale ich nie uzywam w ogole, wiec to jakby bez roznicy).

Poniewaz jest gabka, jest oczywistym, ze wsiaka wszystko. Czyli podklad tez. I niestety jego ogromne ilosci. To nieprawda, ze jej zwilzenie drastycznie zmniejszy ilosc wsiakajacego podkladu. Minimalnie moze tak, ale co ma wsiaknac, i tak wsiaknie.
    Dla przykladu: podczas nakladania podkladu pedzlem, uzywam albo jedna cala pompke swojego podkladu, albo nawet jedna niecala. Przy beauty blenderze uzywam 3! Sporo. Szczegolnie sporo, jak podklad kosztuje 200zl. Po prostu szkoda pieniedzy.

Efekt jest po niej bardzo ladny, nie powiem. Jest na pewno bardzo naturalny, nawet jesli uzywamy ciezkiego podkladu, badz jego duzej ilosci (3 pompek). Poniewaz maluje sie jednak od wielu lat, mam wprawe w pieknym nakladaniu podkladu moimi ulubionymi pedzlami i przyznac musze, ze efekt po nalozeniu podkladu pedzlem wcale nie jest gorszy. A skoro nie jest, po co przeplacac?

Zakupu nie zaluje, gdyz lubie wyprobowywac nowosci i testowac rozne cuda . Nie wiem czy kupie ponownie, gdyz gabka ta wydaje sie naprawde wytrwac wieki, szczegolnie, jesli uzywam jej bardzo rzadko.

Acha, jeszcze jedna drobna wada. Gdy uzywam beauty blendera, rozprowadzenie podkladu na mojej twarzy trwa dluzej niz pedzlem. To kolejny powod, dla ktorego rano, gdy spiesze sie do wyjscia, wole jednak uzyc swojego pedzelka.

Używam tego produktu od: ponad roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały aplikator
  • Jestem totalnie zakochana. Nawet najcięższy podkład nałożony beautyblenderem wygląda naturalnie, podkład nałożony nim ma większe krycie niż pędzlem, gąbka jest bardzo miękka, sprężysta, łatwo się domywa szarym mydłem, jedyny minus jaki dostrzegam to cena, która jest dość wysoka, ale jestem przekonana, że nikt, kto się na nią skusi nie będzie żałował zakupu

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić leangirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nakładanie podkładu jest teraz przyjemnością
  • Żałuję ,że tyle im się opierałam.Cena i powątpienie,że jakies różowe jajko będzie lepsze niżeli mój boski pędzel czy zgrabne paluszkiO ja głupia! Jakże daleko ideału malowanie -bez pomocy tego cuda..Kupiłam dwie.Różową i czarną.O mało mi serce nie pękło,że za gąbki tyle kasy wydaję,ale po pomalowaniu takową u kosmetyczki-kiedy to mowę mi odjełopo spoglądnięciu w lustro..wiedziałam,że zakup to tylko kwestia dni..Niewiarkom gwarantuję,że jakość ma tu swoją cenę i naprawdę ,twarz pomalowana taką gąbeczką wciskającą nam ten fluid w lico-jest o niebo ładniejsza.Photoshop w parę minut.Polecam

Używam tego produktu od: 2 mcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 gąbeczki-różowa i czarna

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nowe szaty cesarza
  • Nie, nie kupiłam beauty blendera- dostałam go w prezencie.

Przykro mi, ale król jest nagi.

BB to kawałek gąbki za kilkadziesiąt złotych z doskonałym marketingiem, blogowym i vlogowym.

Ponieważ:

Połowa twarzy pomalowana gąbką Ebelin nie różni się niczym od drugiej połowy twarzy pomalowanej przy użyciu beauty blendera.

Połowa twarzy pomalowana gąbką Real Techniques nie różni się niczym od drugiej połowy twarzy pomalowanej przy użyciu beauty blendera.

Połowa twarzy pomalowana pędzlem różni się od drugiej połowy twarzy pomalowanej przy użyciu beauty blendera w takim samym stopniu, jak różni się wygląd podkładu nałożonego pędzlem od drugiej połowy twarzy pomalowanej przy użyciu każdej innej gąbki.

Efekt nie różni się NICZYM od efektu uzyskanego przy pomocy wymienionych wyżej gąbek. Oglądałam się o różnych porach dnia, kazałam się oglądać również koleżankom z pracy, mamie, mężowi. Nikt nie widział różnicy.

Twarz po nałożeniu podkładu wygląda owszem, ładnie, pory są jakby mniejsze,ogólny efekt jest w porządku. Ale to efekt normalny, taki jak przy użyciu innych gąbek, nie niepowtarzalny, nie niezwykły, nie HD, jak głoszą niektóre panegiryki na cześć różowego jaja.

Panegiryki niekiedy wspominają, że wilgotna gąbka pożera podkład jak Jabba. Faktycznie- przy większości podkładów wystarczy mi pół pompki na twarz, oczywiście w zależności od rodzaju podkładu i stanu skóry, ale kiedy używam bb- dwa razy tyle.

Efekt o którym pisałam, czyli naturalne, wilgotne wykończenie, uczucie, że nie ma się podkładu na twarzy (i taki też wygląd) mają swoją cenę, ponieważ przy okazji jajo pozbawia podkładów kryjących ich kryjących właściwości. To dlatego czytam w recenzjach, że Double Wear nałożonym bb nie daje efektu maski... Dziewczyny są z tego zadowolone, ale dla mnie to wada, ponieważ używam podkładów słabo i lekko kryjących, tylko po to, żeby ujednolicić cerę- nałożone beauty blenderem wydają się wręcz znikać. Jakby jajo zżerało nie tylko podkład, ale i jego pigmenty. Jajo dobrze natomiast sprawdziło się z dość mocno kryjącym, gęstym podkładem liftującym Shiseido, który obecnie już mi się kończy i sięgnę po niego zapewne dopiero przyszłej zimy. To....eeee.........znaczy, że musiałabym specjalnie dla jaja kupować podkłady, którym ono służy. Czysty nonsens. W hołdzie dla jaja trzeba też kupić specjalny płyn do mycia... Dobrze, że producent nie każe śpiewać hymnu na cześć jaja przed każdym użyciem i wkładać do tabernakulum po umyciu.

Gąbka pożera podkład, trudno się ją myje, trudniej niż pędzle i niż inne gąbki, właściwie nigdy, niezależnie od czasu spędzonego na jej praniu, nie mam uczucia, że jest idealnie czysta, w dodatku trzeba na nią okropnie uważać. Należy obchodzić się dosłownie jak z jajem, bo jest podatna na uszkodzenia, np na zadrapania paznokciem. Bardziej niż inne gąbki. Cały ten ceremoniał mycia z zachowaniem nadzwyczajnych środków ostrożności jest całkowicie nieodpowiedni dla osób, które rano przed wyjściem do pracy mają mało czasu. Czyli dla prawie całego świata poza klasztorami buddyjskim może.

Nie, nie jest to zły produkt, tylko jego jakość jest całkowicie nieadekwatna do ceny, a zapewnienia producenta zahaczają o konfabulację.

Widocznie ludzie potrzebują mitów i gąbeczek w absurdalnie wysokiej cenie. Kolejny dowód na to, że opowiadanie bajek jest motorem handlu.

Recenzja otrzymała 6 pochwał. Chcesz pochwalić Pani Stettke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiłyśmy się!
  • Udało mi się kupić jajo w Sephorze w promocji. Na początku jak zobaczyłam jego wielkość, to troszkę się przeraziłam

Do tej pory nakładałam podkład pędzlem, jednak jajo zostawia bardziej naturalny efekt na skórze.

+nie chłonie dużo podkładu, u mnie wystarczy mała ilość, aby dokładnie pokryć całą twarz.
    +nie podkreśla skórek
    +bardzo przyjemna w użyciu
    +nie zostawia plam, smug
    +skóra wygląda bardzo naturalnie
    +szybkość nakładania
    +nie tworzy efektu maski

Minusy:
    -cena, chociaż ja za nią zapłaciłam 69zł
    -na początku miałam problem z domyciem gąbki po podkładzie, nie posiadam niestety płynu, który jest polecany do jej mycia. Próbowałam wielu rzeczy, od dziecięcych szamponów, po mydło. Wreszcie trafiłam w naturalne mydło z woskiem pszczelim. Od tego czasu, gąbka jest czysta, nie mam już problemów z doczyszczeniem.

Chcesz pochwalić szkocka125 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MUST HAVE
  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki.
    Tak powinno być napisane na tym produkcie a producent powinien zamieścić informacje na temat prawidłowego użytkowania oraz mycia a to sprawiłoby, że konsumentki nie byłby rozczarowane i nie pisały ujemnych recenzji.
    Po pierwszych dniach testów sama dałabym 2-3 * i czułabym ze sporo przepłaciłam za "zwykła gąbkę" z pomocą przyszła koleżanka.
    Po pierwsze przed użyciem należy gąbkę zamoczyć i to dość solidnie....Tak, aby znacząco zwiększyła swój rozmiar. Już po samym tym zabiegu widac, ze gąbka nie chłonie wiele produktu do środka.
    Dzięki temu podkład nakładany tym produktem nie robi maski i dobrze się rozprowadza.
    Zauważyłam jednak, że w zależności od podkładu rośnie bądź maleje moje zadowolenie, co do używalności tej gąbki.
    Wnioski:, jeśli macie podkład MATUJĄCY -o wykończeniu matowym...To ja osobiście nie byłam zadowolona z tego jak miałam nałożony podkład (znacznie lepiej poradził sobie pędzel);
    Podkład do cery dojrzałej... Nie było najgorzej aczkolwiek podkłady o konsystencji kremu dość trudno się nią nakłada.
    Idealnie nakładany tą gąbeczką jest za to hit Wizażu i sprzedaży DOUBLE WEAR ESTEE LAUDER.
    Jest to jeden z moich ukochanych podkładów, z którym łatwo przesadzić jednak nakładany bb daje efekt naturalnego makijażu. Zdecydowanie z tym podkładem moje KCW.
    Mam tez podobne wrażenia jak dziewczyny, które pisały o jej myciu. Mam wrażenie, że mój żel jej nie domywa. Podobno jest jakiś specjalny nie dostępny u nas specyfik- moja póki, co nie pękła, ale słabo, że do mycia tej gąbki potrzebny jest specjalny środek.
    Początkowo myslałam, ze bb to trochę więcej czasu niż nakładanie podkładu pędzlem jednak, gdy gąbka jest mokra czas jest podobny.
    Gąbka ma pewne wady ,ale zalet jest znacznie więcej zwłaszcza,jesli DW to twój ulubiony make up.

Używam tego produktu od: 2 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 szt

Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego wejrzenia
  • Uwielbiam tę gąbkę. Podkład nałożony nią naprawdę ślicznie wygląda, o wiele lepiej niż pędzlem, a tym bardziej palcami.

Plusy:
    - strasznie lubię, uczucie wklepywania podkładu tą gąbka,
    - podkład ładnie stapia się ze skórą,
    - może służyć do nakładania podkładu, ale również do konturowania na mokro,
    - fajne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużego krycia, ale przy tym jak najbardziej naturalnego efektu.

Minusy:
    - zdecydowanie cena,
    - dostępność (chociaż od niedawna można dostać ją w Sephorze, jednak dla mi nie robi to żadnej różnicy, ponieważ do najbliższej Sephory mam 50 km)

Mojego BB myję olejkiem pod prysznic z Isany. Niestety gąbkę trzeba traktować delikatnie. Po miesiącu jej używania postanowiłam zrobić jej test i przez tydzień nie oszczędzałam jej podczas mycia, po prostu traktowałam ją jak zwykłą gąbkę za kilka złotych z drogerii, niestety po tygodniu było widać efekty, gąbka w dwóch miejscach pękła, jednak nie ma to żadnego wpływy na jej użytkowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedna gąbka

Chcesz pochwalić doimpossible za czytelną i pomocną recenzję?
  • jajo w absurdalnej cenie
  • Miałam okazje testować produkt u siostry. Mega rozczarowanie. Wierzyć mi się nie chce, że ludzie dają się tak zbajerować reklamie. Śmieszna gąba za 85zł. Zawsze nakładałam podkład palcami, tak zresztą jak uczyła makijażystka Ania Orłowska. I na szczęście mimo tego iż powstał BB, będe dalej robiła to palcami. Podstawą idealnie nalożonego podkładu jest czysta i nawilżona cera i wtedy można spokojnie nakładać palcami. Do mojej twarzy zawsze starcza mi jedna porcja pompki, jakież było moje zdziwienie kiedy przy użyciu BB, jedna porcja nie starczyła mi nawet na połowę twarzy. Ta gąbka okropnie chłonie podkład. Moim zdaniem jest to wymysł przemysłu kosmetycznego który napędza machinę konsumpcjonizmu, w ogóle to myślę że tego typu produkt powstał aby sztucznie podbić sprzedaż w tym wypadku podkładów. Równanie jest proste, więcej podkładu trzeba zużyć, więcej lub częściej trzeba też kupić. Poza tym nie ma rzeczy niezastąpionych, a zauważcie że w kręgu makijażystek polecana jest tylko i wyłącznie ta droga gabeczka, wszystko inne to podróby lub tanie badziewie. Na serio myślicie że uzyskanie tego samego materiału jest niemożliwe? To jest na siłe reklamowanie i lansowanie jednego produktu. Nie mogę powiedzieć aby podkład źle był nałożony za pomocą BB, ale nie jest także lepiej nałożony niż wówczas gdy robię to palcami, więc po co przepłacać i za gadżet i za podkład którego muszę zużyć dwa razy więcej. Nie dajcie się dziewczyny nabrac, strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Chcesz pochwalić TENNICKJESTTYLKOMOJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • BB to na prawdę produkt wysokiej jakości. Zostawia piękny, naturalny efekt na skórze.

Plusy:
    + efekt
    + poręczny
    + estetyczny wygląd
    + fajnie stapia i rozciera podkład

Minusy:
    - cena !!!
    - chłonie dużo produktu mimo wcześniejszego namoczenia
    - ciężko się myje (słyszałam przeciwne opinie, aczkolwiek moją próbowałam domyć różnymi sposobami i niestety zabarwienia od ciężkich podkładów zostają. Po kilkukrotnym myciu zaczęła mi pękać, przy czym z tańszymi gąbeczkami mi się to nie zdarzało .)
    - wg producenta należy ją wymieniać co 3/4 miesiące , co cenowo nie wychodzi ekonomicznie, chociaż pewnie wiele osób tego nie robi
    -przereklamowany, za tą cenę warto kupić porządny pędzel , który będzie nam służył wiele lat

Więcej minusów niż plusów, dlatego daję 3,5 gwiazdki ze względu na fakt , iż faktycznie efekt po użyciu jest świetny i warto ją wypróbować , jednak na pewno jej ponownie nie kupię ze względu na cenę.

Chcesz pochwalić S0remi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę fajny produkt
  • Beautyblender jest naprawdę wart polecenia Wystarczy tylko zmoczyć gąbeczkę i rozprowadzić podkład, co zajmuje naprawdę bardzo mało czasu, na czym mi bardzo zależało Również efekt jest naprawde zaskakujący ponieważ skóra naprawdę wygląda bardzo delikatnie, można powiedzieć, że prawie nie ma na niej podkładu, mimo to krycie ma bardzo dobre ja mam cerę trądzikową, więc jakieś drobne poprawki punktowo muszę zrobić, ale naprawdę zajmuje mi to o wiele mniej czasu niż nakładanie podkładu palcami Gąbeczka jest miła w dotyku, więc wykonywanie nią makijażu jest również przyjemne odejmuję jedną gwiazdkę za cenę, bo mimo wszystkich jej zalet, jak dla mnie cena 70 zł za małą gąbeczkę może być troche odstraszająca :/ Co prawda mi się udało kupić beautyblendera w obniżce 20%, lecz sądze że szybko kolejnej obniżki nie zobaczę ;p

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić agula0602 za czytelną i pomocną recenzję?