Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Powiększ Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Zgłaszająca osoba: Kung Fu Candy

Beauty Blender to gąbka w kształcie charakterystycznego różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

Cena: 19,95USD
/s/

• Ulubieniec
  • Według mnie najlepsza metoda do idealnego rozprowadzenia podkładu, z niczym lepszym się nie spotkałam (najgorsze w tej kategorii są pędzle, zostawiają smużki, nigdy nie udało mi się uzyskać dobrego efektu).
    Gąbka jest śliczna z wyglądu, pierwszy plus. Stosuję na sucho, spróbowałam z wilgotną - możemy wtedy uzyskać efekt wet glow, szybko rozprawia się z całą buzią, sekundy nas dzielą do wymarzonej cery. Wypróbowane na podkładach, i lekkich i gęstych, na bb i cc kremach, nie zauważyłam, żeby na którymś polu się nie spisała.
    Czy pochłania produkt? Hm. Może? Jakoś nie przeszkadza mi to szczególnie, na pewno nie jest to nic co nie mieści się w aplikacyjnej mierze. Nie zauważyłam zwiększonej konsumpcji podkładów na przestrzeni miesięcy odkąd ją stosuję.
    Jedyny minus, ale nie taki wielki, to fakt, że trzeba ją dobrze wymyć po każdej aplikacji, czasami zostawiam sobie tą chwilę na później, zwłaszcza jak w pędzie trzeba opusczczać progi domu. Schnie ładnie, szybko, nawet jeśli nie wysychnie do końca to przecież można używać wersji wilgotnej. Używam do tego jakiegoś preparatu do tłustej cery, jaki mam pod ręką, nie wiem czy to właściwe, ale na razie jest ok.

Używam tego produktu od: wiosna 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić piroksena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiele hałasu o nic
  • Kupiłam BB w limitowanej wersji Royal czyli ładne fioletowe. Cena 79 zł. Byłam bardzo ciekawa jego działania, nie chciałam kupować zamienników. Mogłam sobie pozwolić na oryginał. I co ja sądzę o tej gąbeczce? Kompletnie nie rozumiem zachwytów nad nią. Makijaż nałożony nią nie jest jakiś efektowny. To samo, a nawet lepiej uzyskuję paluszkami. Pędzli nie lubię. Fakt, nie robi smug, ładnie się rozciera ale bez efektu wow. Będę jej używała, bo po to ją mam, ale kolejnej nie kupię. Swoją myję olejkiem pod prysznic Rossmannowskiej Isany za 6 zł. Domywa perfekcyjne.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • reklama czyni cuda
  • nie kupiłam BB, lecz dostałam. nie był mi potrzebny, ale skoro już mam, przetestowałam. i powiem szczerze - moda ogłupia. czytając recenzje o absolutnej wyższości BB nad zwykłymi, nędznymi gabkami i pędzlami, chciało mi się śmiać. i owszem, śmiałam się z tych subiektywnych opinii. moja również jest subiektywna, aczkolwiek nie będzie peanem pochwalnym. marketing, reklama, tv i cała ta machina "ulepszania" i kreowania nowego "piękna" jest momentami żałosna. szkoda, że kobiety traktują to wszystko tak bezkrytycznie, biorą i dają się nabrać na coś, co istnieje w wyobraźni kreatorów, co nieoniecznie przekłada się na realia. jak łatwo jest wmówić młodej dziewczynie, ogłupionej machiną konsumpcjonizmu, że coś jest jej niezbędne i niezastąpione. co za shit i bzdura. a wszystko tylko po to, by ta machina kręciła się dalej. wszyscy, lub prawie wszyscy, o tym wiemy. głupie różowe jajko to tylko namiastka, taki kwarek w całym ciele tego bagna. każdy kiedyś dał się na to nabrać, ja również. a co to ma wspólnego z BB? a to, że do zrobienia ładnego makijażu nie potrzebujemy tego gadżetu. identyczny efekt dadzą lateksowe gąbki. podkład ma to do siebie, że aby się fajnie trzymał na skórze, muszą być spełnione pewne warunki (wypielęgnowana, nawilżona, czysta skóra) i nie jest to zależne od tego, czy się go nałoży BB, czy RG, czy Super Gąbką. dałam ten gadżet córce do zabawy, a znajoma napisała felieton, aż taka była zainspirowana

Używam tego produktu od: jakiś czas

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić marianchel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Innowacja godna swojej ceny
  • Jedna z recenzentek zapytała czy zwykłym dziewczynom a nie wizażystkom jest potrzebna taka gąbeczka? Uważam, że owszem. Dlaczego by nie wyglądać lepiej w pracy, na co dzień? Szkoda, że dopiero od dwóch miesięcy jej używam. Zawsze byłam fanką nakładania podkładu palcami. Jakoś nigdy nie polubiłam się z pędzlami do fluidów. Postanowiłam od razu przetestować oryginalną gąbeczkę (Bo po co testować zamienniki które mogą nas nie zadowolić i tylko zniechęcić do zakupu tej pierwszej oryginalnej). Choć teraz po przetestowaniu tej mogę się skusić na tę RT bo jest połowę tańsza i porównać oba produkty.

Więc wracając do BB:
    -Przy namoczeniu go przed aplikacją BB właściwie nie pochłania nam podkładu jak to bywa przy innych gąbkach.
    -Podkład wtapia się idealnie w skórę,
    -Nie powoduje żadnych plam,
    -Aplikacja jest bajecznie prosta
    -Nakładanie podkładu zajmuje mi zdecydowanie mniej czasu niżeli palcami nie brudząc ich przy tym (minutkę)
    -I powód za który BB naprawdę zasługuje na 5 gwiazdek:

Mam takie wrażenie, że potrafi wycisnąć z każdego podkładu "ostatnie" soki. Mam tu na myśli efekt po nałożeniu.

*Np. Astor skin match po nałożeniu BB wygląda naprawdę PERFECT a nakładany palcami tak hm.. zwyczajnie.

*Czy nawet Estee Lauder DW sądziłam, że i tak już jest dla mnie idealny to po użyciu BB widać różnicę gołym okiem

Gąbeczkę mam jak pisałam dopiero 2 miesiące i nadal wygląda dobrze choć zauważyłam, że ta szersza powierzchnia zaczyna lekko się wyróżniać. Mam nadzieję, że wytrwa pół roku. Dodatkowo z czasem może nauczę się lepiej się z nią obchodzić.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Chcesz pochwalić Plaisir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiona
  • Szczególnie must have dla wizażystek, pędzle idą przy niej w odstawkę. Odjęłabym pół gwiazdki za wysoką cenę ale naprawdę jest niej warta.

Plusy:

idealnie stapia podkład ze skórą
    przed każdym użyciem należy zamoczyć ją w wodzie i w ręcznik wycisnąć nadmiar wody-dzięki temu faktycznie nie wchłania dużo podkładu
    świetnie rozciera
    nie zmienia kształtu
    łatwo się myję
    estetyczna
    łatwo dostępna (strony internetowe)

Minusy:

wysoka cena narzucona ze względu popularności, wygórowana i na pewno koszty jej wytworzenia były niższe, jednakże warta swojej ceny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedna gąbeczka

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja milosc !
  • Zakup spontaniczny, jak bardzo ciesze sie, ze kupilam moje jajeczko, wiem tylko ja
    -swietnie wyrownuje koloryt skory
    -bardzo przyjemny dla skory
    -wbrew pozorow bardzo wytrzymale
    -makijaz wykonuje sie bardzo szybko, latwo
    -latwo sie myje, szybko, ja robie to z uzyciem szarego mydla
    -nie ma zadnego zapachu mimo kontaktu z kosmetykami
    -idealne zarowno dla profesjonalistow, jak i amatorow
    -daje naturalny efekt
    -nie zauwazylam, aby pochlanial wieksza ilosc kosmetyku
    -nie uczula, nie podraznia skory, wrecz przeciwnie, wilgotne jajeczko ochladza ja, lagodzi

Moje jajeczko ma juz 10 miesiecy, co prawda ma juz kilka delikatnych uszkodzen, dziurek, ale nie przeszkadza to w sprawnej aplikacji podkladu. A w zapasie mam kolejne jajeczko
    Cena moze przerazic ale dobry pedzel tez kosztuje a przeciez tez sie zuzywa, ja na dwupak beautyblendera wydalam 120zl a spokojnie starcza mi na ponad 2 lata.

Używam tego produktu od: 10 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 jajeczko w trakcie

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • rewolucja w nakładaniu makijażu ?
  • Rozumiem, że ten produkt zrewolucjonalizował nakładanie makijażu. Sądzę, że jest na pewno niezbędny każdej profesjonalnej makijażystce, bo daje efekt świetnie rozprowadzonego podkładu i może służyć do spajania wszystkich warstw mejkapu.. Na sesje czy do zdjęcia to jest super.
    Jednak pytanie czy jest potrzebny nam, zwykłym dziewczynom do robienia rano makijażu na 8 godziny pobyt w pracy?
    Nie wiem.
    Jego cena jest bardzo wysoka a trwałość, (jak sugeruje producent) to 3/4 miesiące dobrego użytkowania.

Jednak można go kupić w promocji w dwu -paku i np. zrzucić się z koleżanką, to wychodzi taniej. Co do użytkowania, to ja bardzo delikatnie obchodzę się z moim, bardzo o niego dam i dlatego już mam go dłużej niż 4 miesiące i nie musze już go wyrzucać.

Największa zaletą, jest fakt, że każdy podkład nałożony tą gąbeczką wygląda po nałożeniu jak podkład wysokopółkowy. Ta gąbka, do każdego podkładu dodaje 2 gwiazdki od razu. Można nią wklepać i scalić wszystkie płynne produkty. ( podkład, korektor, rozświetlacz, róż itp.) Idealnie dopasowana do struktury kości twarzy.

Nie wiem czy kupie ponownie, bo :
    -cena,
    -fakt , że na dłuższą metę nie jest to higieniczny sposób nakładania makijażu ,
    -czasem mnie brzydzi dotyk wilgotnej gąbeczki na twarzy mam poczucie jakiegoś takiego brudu i zaogniania problemowej cery tym sposobem nakładania.

ogólnie : nie wiem.

Ilość zużytych opakowań: 1/normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto
  • Muszę przyznać, że długo nie czułam sie zainteresowana pomysłem, żeby zainwestować ciężko zarobione pieniadze w Beauty Blendera.

W końcu jest to tylko gabka do nakładania podkładu, a doświadczenie nauczyło mnie, że gabki takie maja krotka żywotność. Teraz myślę, że nic dziwnego, że nastawiona byłam sceptycznie, skoro poprzednio miałam okazje używać tylko tanich gabeczek silikonowych, których jakość i kształt ma sie nijak do tego różowego jajka.

Ale łatwo mnie Beauty Blender nie kupił. Najpierw sprawiłam sobie jego tania podróbkę, za frakcje ceny. Muszę przyznać, że byłam z niej zadowolona, podkład rozprowadzał sie perfekcyjnie! Już wtedy odstawiłam mój drogi pędzel do podkładu w zapomnienie. Niestety taka gabka zniszczyła mi się po niecałych 2 miesiacach użytkowania.

Postanowiłam wypróbować BB.

Mam więc Beauty Blendera od jakiś... 4-5 miesięcy? Używam go codziennie. Uwielbiam fakt, że rozprowadza podkład perfekcyjnie, a szczególnie sie przydaje do rozprowadzania korektora pod oczy. Zero smug!

Tak więc dzień w dzień metodycznie oklepuję moja twarz ruchem okrężnym za pomoca rożowego jajka i jestem zachwycona!

Wcześniej miałam problemy z podkładami, ponieważ na codzień ładuję na swoja buzię tony SPF. Często powodowało to, że na twarzy miałam ciasto.:-/ Z Beauty Blenderem natomiast nie muszę się o nic martwić, wypróbowałam już kilka podkładów i każdy wygladał dobrze.

Druga rzecz: porzuciłam ciężki Double Wear noszony do pracy. Zauważyłam, że dzięki technice wklepywania podkładu za pomoca BB cienkimi warstwami, każdy podkład utrzymuje się na mojej twarzy o niebo dłużej. Nie muszę już katować mojej cery podkładami typu 'longlasting', ani utrwalaczami w sprayu.

Dodatkowo, tak jak już wcześniej wspomniałam, mam mojego BB już kilka miesięcy i nie jest zniszczony, więc jego cena rozkłada sie na długi czas użytkowania. Muszę dodać, że regularnie go czyszczę specjalnym żelem. Nie polecam mydła czy szamponu. Można za to też używać olejku do zmywania makijażu. Inaczej nasz BB bedzie miał plamy z podkładu.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić izuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz
  • Długo wahałam się z recenzją bo pierwszego Beauty Blendera zasuszyłam Protexem błyskawicznie. Miałam cichą nadzieję, że źle go pielęgnowałam więc opinię oceniam przy trzeciej gąbce.
    Jest to mistrz. Podkład typu EL Double Wear nałożony BB wygląda bardzo "Flawless". To jest nowa jakość nakładania podkładów. Wszystkie Flat Topy poszły do szuflady. Nigdy więcej pędzli. Lubię też gąbkę Real Techniques i jest to alternatywa gdy budżet nie pozwala na BB ale jakość jest zdecydowanie po stronie BB, aczkolwiek efekt końcowy podobny.
    Długo dojrzewałam do zakupu BB ze względu na cenę. I dalej myślę, że jest absurdalnie wysoka i jednak nieuzasadniona, 50 PLN ok ale ponad 80??? A mimo wszystko nikt nie podrobił idealnie BB więc coś jest w tej jakości.
    Obecne jajo myje produktami BB co też doprowadza mnie do szału bo robi się z tego spora inwestycja jak na gąbkę ale to jej służy zdecydowanie lepiej niż mydło antybakteryjne.
    Jeżeli komuś ciężko przegryźć cenę, w pierwszej kolejności lepiej wypróbować Real Tehcniques, jeśli nas oczaruje to BB jest jeszcze lepszą gąbką, jeśli gąbka w ogóle nie spełni naszych oczekiwań, to przynajmniej troszkę zaoszczędzimy.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Male cudenko
  • Bardzo dlugo zastanawialam sie nad gabeczka, cena gabke, ktora trzeba wymieniac co 3 miesiace to dosc duzo, 20£ w szczegolnosci, ze nie wiedzialam jak zachowa sie u mnie. Kupywalam zamienniki jednak byly do niczego i maz w koncu zdecydowac sie zamowic mi oryginalny beauty blender. Jestem zachwycona. Gabeczka jest w dotyku zupelnie inna niz zamienniki, ma bardzo duze pory. Latwoscia mozna wycisnac z niej nadmiar wody, dodatkowo nie pije tyle podkladu co zamienniki, przy zamienniku podklad zniknal w ciagu 2 miesiecy przy tej uzywam podkladu juz 4 miesiac i nadal mam go sporo. Dodatkowo gabeczka jest w idealnym stanie mimo iz uzytkuje ja codziennie, z gabeczki swietnie wyplukuje sie produkty.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ciagle 1 gabeczka

Chcesz pochwalić Syl993 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij