Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Powiększ Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Zgłaszająca osoba: Kung Fu Candy

Beauty Blender to gąbka w kształcie charakterystycznego różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

Cena: 19,95USD
/s/

• Moja milosc !
  • Zakup spontaniczny, jak bardzo ciesze sie, ze kupilam moje jajeczko, wiem tylko ja
    -swietnie wyrownuje koloryt skory
    -bardzo przyjemny dla skory
    -wbrew pozorow bardzo wytrzymale
    -makijaz wykonuje sie bardzo szybko, latwo
    -latwo sie myje, szybko, ja robie to z uzyciem szarego mydla
    -nie ma zadnego zapachu mimo kontaktu z kosmetykami
    -idealne zarowno dla profesjonalistow, jak i amatorow
    -daje naturalny efekt
    -nie zauwazylam, aby pochlanial wieksza ilosc kosmetyku
    -nie uczula, nie podraznia skory, wrecz przeciwnie, wilgotne jajeczko ochladza ja, lagodzi

Moje jajeczko ma juz 10 miesiecy, co prawda ma juz kilka delikatnych uszkodzen, dziurek, ale nie przeszkadza to w sprawnej aplikacji podkladu. A w zapasie mam kolejne jajeczko
    Cena moze przerazic ale dobry pedzel tez kosztuje a przeciez tez sie zuzywa, ja na dwupak beautyblendera wydalam 120zl a spokojnie starcza mi na ponad 2 lata.

Używam tego produktu od: 10 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 jajeczko w trakcie

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 14 raz(y)
  • rewolucja w nakładaniu makijażu ?
  • Rozumiem, że ten produkt zrewolucjonalizował nakładanie makijażu. Sądzę, że jest na pewno niezbędny każdej profesjonalnej makijażystce, bo daje efekt świetnie rozprowadzonego podkładu i może służyć do spajania wszystkich warstw mejkapu.. Na sesje czy do zdjęcia to jest super.
    Jednak pytanie czy jest potrzebny nam, zwykłym dziewczynom do robienia rano makijażu na 8 godziny pobyt w pracy?
    Nie wiem.
    Jego cena jest bardzo wysoka a trwałość, (jak sugeruje producent) to 3/4 miesiące dobrego użytkowania.

Jednak można go kupić w promocji w dwu -paku i np. zrzucić się z koleżanką, to wychodzi taniej. Co do użytkowania, to ja bardzo delikatnie obchodzę się z moim, bardzo o niego dam i dlatego już mam go dłużej niż 4 miesiące i nie musze już go wyrzucać.

Największa zaletą, jest fakt, że każdy podkład nałożony tą gąbeczką wygląda po nałożeniu jak podkład wysokopółkowy. Ta gąbka, do każdego podkładu dodaje 2 gwiazdki od razu. Można nią wklepać i scalić wszystkie płynne produkty. ( podkład, korektor, rozświetlacz, róż itp.) Idealnie dopasowana do struktury kości twarzy.

Nie wiem czy kupie ponownie, bo :
    -cena,
    -fakt , że na dłuższą metę nie jest to higieniczny sposób nakładania makijażu ,
    -czasem mnie brzydzi dotyk wilgotnej gąbeczki na twarzy mam poczucie jakiegoś takiego brudu i zaogniania problemowej cery tym sposobem nakładania.

ogólnie : nie wiem.

Ilość zużytych opakowań: 1/normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto
  • Muszę przyznać, że długo nie czułam sie zainteresowana pomysłem, żeby zainwestować ciężko zarobione pieniadze w Beauty Blendera.

W końcu jest to tylko gabka do nakładania podkładu, a doświadczenie nauczyło mnie, że gabki takie maja krotka żywotność. Teraz myślę, że nic dziwnego, że nastawiona byłam sceptycznie, skoro poprzednio miałam okazje używać tylko tanich gabeczek silikonowych, których jakość i kształt ma sie nijak do tego różowego jajka.

Ale łatwo mnie Beauty Blender nie kupił. Najpierw sprawiłam sobie jego tania podróbkę, za frakcje ceny. Muszę przyznać, że byłam z niej zadowolona, podkład rozprowadzał sie perfekcyjnie! Już wtedy odstawiłam mój drogi pędzel do podkładu w zapomnienie. Niestety taka gabka zniszczyła mi się po niecałych 2 miesiacach użytkowania.

Postanowiłam wypróbować BB.

Mam więc Beauty Blendera od jakiś... 4-5 miesięcy? Używam go codziennie. Uwielbiam fakt, że rozprowadza podkład perfekcyjnie, a szczególnie sie przydaje do rozprowadzania korektora pod oczy. Zero smug!

Tak więc dzień w dzień metodycznie oklepuję moja twarz ruchem okrężnym za pomoca rożowego jajka i jestem zachwycona!

Wcześniej miałam problemy z podkładami, ponieważ na codzień ładuję na swoja buzię tony SPF. Często powodowało to, że na twarzy miałam ciasto.:-/ Z Beauty Blenderem natomiast nie muszę się o nic martwić, wypróbowałam już kilka podkładów i każdy wygladał dobrze.

Druga rzecz: porzuciłam ciężki Double Wear noszony do pracy. Zauważyłam, że dzięki technice wklepywania podkładu za pomoca BB cienkimi warstwami, każdy podkład utrzymuje się na mojej twarzy o niebo dłużej. Nie muszę już katować mojej cery podkładami typu 'longlasting', ani utrwalaczami w sprayu.

Dodatkowo, tak jak już wcześniej wspomniałam, mam mojego BB już kilka miesięcy i nie jest zniszczony, więc jego cena rozkłada sie na długi czas użytkowania. Muszę dodać, że regularnie go czyszczę specjalnym żelem. Nie polecam mydła czy szamponu. Można za to też używać olejku do zmywania makijażu. Inaczej nasz BB bedzie miał plamy z podkładu.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić izuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz
  • Długo wahałam się z recenzją bo pierwszego Beauty Blendera zasuszyłam Protexem błyskawicznie. Miałam cichą nadzieję, że źle go pielęgnowałam więc opinię oceniam przy trzeciej gąbce.
    Jest to mistrz. Podkład typu EL Double Wear nałożony BB wygląda bardzo "Flawless". To jest nowa jakość nakładania podkładów. Wszystkie Flat Topy poszły do szuflady. Nigdy więcej pędzli. Lubię też gąbkę Real Techniques i jest to alternatywa gdy budżet nie pozwala na BB ale jakość jest zdecydowanie po stronie BB, aczkolwiek efekt końcowy podobny.
    Długo dojrzewałam do zakupu BB ze względu na cenę. I dalej myślę, że jest absurdalnie wysoka i jednak nieuzasadniona, 50 PLN ok ale ponad 80??? A mimo wszystko nikt nie podrobił idealnie BB więc coś jest w tej jakości.
    Obecne jajo myje produktami BB co też doprowadza mnie do szału bo robi się z tego spora inwestycja jak na gąbkę ale to jej służy zdecydowanie lepiej niż mydło antybakteryjne.
    Jeżeli komuś ciężko przegryźć cenę, w pierwszej kolejności lepiej wypróbować Real Tehcniques, jeśli nas oczaruje to BB jest jeszcze lepszą gąbką, jeśli gąbka w ogóle nie spełni naszych oczekiwań, to przynajmniej troszkę zaoszczędzimy.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Male cudenko
  • Bardzo dlugo zastanawialam sie nad gabeczka, cena gabke, ktora trzeba wymieniac co 3 miesiace to dosc duzo, 20£ w szczegolnosci, ze nie wiedzialam jak zachowa sie u mnie. Kupywalam zamienniki jednak byly do niczego i maz w koncu zdecydowac sie zamowic mi oryginalny beauty blender. Jestem zachwycona. Gabeczka jest w dotyku zupelnie inna niz zamienniki, ma bardzo duze pory. Latwoscia mozna wycisnac z niej nadmiar wody, dodatkowo nie pije tyle podkladu co zamienniki, przy zamienniku podklad zniknal w ciagu 2 miesiecy przy tej uzywam podkladu juz 4 miesiac i nadal mam go sporo. Dodatkowo gabeczka jest w idealnym stanie mimo iz uzytkuje ja codziennie, z gabeczki swietnie wyplukuje sie produkty.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ciagle 1 gabeczka

Chcesz pochwalić Syl993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Zastanawiałam się na nim chyba z pół roku- wiadomo, 90zł za kawałek gąbki to dość chory pomysł. Od lat używam pędzla do nakładania podkładu, od około roku jestem wierna pędzlom Hakuro, które są światową klasą wśród pędzli.
    \\\\nW końcu trzęsącymi się dłońmi klikęłam, zrobiłam przelew i oto jestem posiadaczką słynnego jajka (czarnego, bo różowe się skończyły )
    \\\\nPo pierwszym malowaniu byłam nieco rozczarowana, owszem: nakładanie podkładu jest dziecinnie łatwe, szybkie, ale czy aż tak się różni od pędzla? Uznałam z zadowoleniem, że BB fajny jest, ale raczej nie kupię już następnego. Zaspokoiłam swą ciekawość i jak mi się zniszczy to wrócę do pędzli.
    \\\\nNiestety, po tygodniu używania BB jestem nim coraz bardziej oczarowana: on tak idealnie wtapia podkład w skórę, że przez cały dzien mamy idealny makijaż, nie trzeba się pudrować, poprawiać, wszystko jest na miejscu do późnej nocy. Nawet przy nałożeniu sporej warstwy podkładu skóra wygląda zdrowo, nie- zaszpachlowana, jak "prawdziwa " skóra, tylko że lepsza. Ponadto przejeżdżam nim po twarzy jak już mam nałożony róż i brązer i wklepuję to wszystko w siebie dla jeszcze naturalniejszego efektu. Naprawde widzę różnicę w jakości wykonanego makijażu.
    \\\\nMyję go zwykłym mydłem Dove w kostce, zajmuje mi to chwilę, ładnie się spiera, ale dość długo schnie. Jak mi się zepsuje to niestety kupię kolejny, bo wyglądam dzięki niemu znacznie lepiej.

Edit 05.11: z bólem serca muszę edytować swój wpis o BB: niestety coś w nim jest takiego, że dostaję po nim pryszczy ( Myję go po każdym użyciu żelem Bioderma, ale i tak wysyp jest. Zaprzestałam używania na 2 tygodnie, żeby upewnić się, że to jego wina (podejrzanym był też bowiem pewien puder), 10 dni temu wróciłam do BB i znowu wyskoczyło mi coś na brodzie. Ta cecha niestety dyskwalifikuje go zupełnie. Co mi po perfekcyjnie nałożonym podkładzie, skoro nakładam go na pryszczatą twarz? Wracam do pędzla z podkulonym ogonem (odkryłam przypadkiem Real Techniques Buffing Brush- cudowny do podkładu, ale to nadaje się na inną recenzję ). Ciekawa jestem czy ktoś ma podobny problem z BB?

Chcesz pochwalić Mendosita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę lepszy od pędzla
  • Beauty blender kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i właściwie sie nie zawiodłam. Robi cudny makijaż, którego nakładanie to czysta przyjemność. Łatwo dotrzeć nim do każdego zagłębienia na twarzy ze względu na jego rewolucyjny kształt. Ale czy za tą cenę warto? Szczerze mówiąc nie wiem. Beauty blender oprócz swoich ogromnych zalet ma rownież dwie wady, które wywołują we mnie mieszane uczucia. Cieżko go domyć (jest to do zrobienia, ale wymaga wiecej pracy i delikatności niż przy np pędzlach) i nie jest trwały. Poleciłbym go osobom, które malują zawodowo-przy profesjonalnym użyciu na pewno sie sprawdzi. Do codziennego użytku jest dla mnie zbyt wymagający, ale na większe wyjścia uznaję makijaż tylko w jego wykonaniu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić I_Love_Makeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 57 raz(y)
  • Jest to produkt kultowy!
  • Gąbeczka beauty blender w kategorii gąbeczek jest nr 1!

Produkt ten spełnia wszystkie obietnice producenta.

Co tu dużo pisać.

Gąbeczka jest niezwykle miękka
    uszlachetnia makijaż, twarzy wygląda zdrowo, świeżo promiennie, potrafi poradzić sobie z najbardziej topornymi podkładami
    nie smuży, nakłada taką ilość jaką chcemy bo dokładanie warstw nie robi plam ani maski

trzeba się z nią delikatnie obchodzić i jeśli tak będzie to jajeczko posłuży nam bardzo długo

większość już została napisana na temat tego kultowego produktu. moje klienki zawsze chwaliły tę gąbeczkę i były zdumione jak naturalnie wygląda ich twarz

czubata część świetna do korektora

lubię pędzle ale ta gąbeczka jest najlepsza. Używam tego produktu od: ...Ilość zużytych opakowań: jedna gąbeczka na razie

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Parę lat temu zakupiłam zamiennik tej gąbeczki, wtedy byłam z niej bardzo zadowolona. Jednak po miesiącu podróbka rozpadła się. Po przeczytaniu pozytywnych opinii na temat tego produktu, postanowiłam go zakupić.
    W opakowaniu dostałam dwie gąbeczki. Jedna z nich służy mi już dobry rok. Podkład nakłada się znakomicie, nawet początkujące dziewczyny nie powinny mieć problemów z jego aplikacją. Całkowicie zrezygnowałam z pędzli i na ten moment nie planuję powrotu do nich. Dla niektórych uciążliwe może być to, że po każdym użyciu trzeba produkt "wyprać". Jednak używając pędzli również musiałam umyć po każdym użyciu, więc dla mnie to naturalne. Robię to delikatnym szamponem dla niemowląt, do tej pory nic mi się nie rozpadło, w jednym miejscu jest malutkie pęknięcie, ale jak na ponad rok użytkowania jednej gąbeczki to uważam, że nie jest to wada produktu.
    Nie jest to produkt tani, jednak bardzo wydajny. Lubię go za to, że daje na skórze niesamowicie naturalne wykończenie makijażu. Przy stosowaniu pędzli do makijażu zdarzało mi się, że podkreślały moje suche skórki. Tu to nie ma miejsca. Struktura tej gąbeczki jest mięciutka, delikatna w dotyku oraz bardzo trwała.
    Podsumowując, polecam ten produkt jeśli macie na zbyciu trochę pieniędzy i chcecie przetestować go. Równie dobrze za tą cenę możecie kupić bardzo dobry pędzel.

PLUSY:
    +wydajność (jedna gąbeczka ponad rok)
    +struktura (delikatna, mięciutka)
    +makijaż wygląda bardzo naturalnie
    +makijaż jest trwalszy
    +zauważyłam mniejsze zużycie podkładu w porównaniu do używania pędzli
    +łatwiejsza do mycia niż pędzle

MINUSY:
    -CENA

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić domik2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak! Ale trzeba się nauczyć obchodzenia z nim - niestety także na błędach.
  • Co do recenzji poniżej - ja też swój pierwszy egzemplarz szybko zniszczyłam, w miesiąc czy dwa zrobił się twardy jak kamień i chyba popękał, tego akurat nie pamiętam. Myłam go w gorącej wodzie i używałam co mi wpadnie w ręce do domycia go. Drugiego - kupowałam w duopacku - używam już jakieś 5 miesięcy i dalej wygląda świetnie. Wcale nie trzeba niczego szczególnego - po prostu myję w chłodnej wodzie (albo zimnej) i używam mydła dove w kostce, o którą namydlam dobrze namoczony bb i potem wypłukuję brud, czynność powtarzam aż będzie czysty. I tyle, cała filozofia jego mycia. Jak się do niego przymierzałam to obejrzałam filmik na stronie producenta o myciu (mimo że nie miałam płynu i nie zamierzałam go kupować) i to mi wyjaśniło pewne rzeczy. Jakbym zniszczyła drugiego szybko to pewnie bym go znienawidziła, ale ponieważ wszystko się ułożyło, to jestem zadowolona.
    Nie zgadzam się też z tym, że zużywa dużo podkładu. Ostatnio mieszczę się w jednej niepełnej pompce (potrzebuję mniejszego krycia), chociaż początkowo też nie umiałam tego robić. Teraz nakładam kapkę podkładu na grzbiet dłoni, rozsmarowuję go palcem w pasek jak do swatcha (no, szerszy) i dopiero dotykam gąbką, pokrywając w ten sposób dużą jej powierzchnię. Jedno takie dotknięcie wystarcza mi na pokrycie jednego policzka, potem drugi, a trzeci na czoło, nos i brodę. Więc zazwyczaj nawet nie zużywam całego podkładu z dłoni, chyba że jakieś miejsca wymagają dodatkowego krycia.
    Ogólnie, jestem zachwycona. Cena w duopacku nie przeraża, a po wypróbowaniu kiepskich, pękających zamienników (kilka rodzajów), tym bardziej uważam, że tej wysokiej ceny bb jest wart. Po początkowych trudnych doświadczeniach teraz jestem absolutnie zakochana i polecam. Podkład naklada pięknie, równomiernie i bez efektu maski, poza tym potrafi utemperować ciężkie, maskowate BB creamy w dziwnych, ciemnych odcieniach - nałożone cienko za pomocą beauty blendera wtapiają się w skórę i wyglądają naturalnie, a nie jak pomarańczowa/różowa maska.
    Ogólnie - to mój KWC, będę wracać i polecam.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013
    Ilość zużytych opakowań: druga gąbka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lirriel za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij