Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Powiększ Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 6,90 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Kung Fu Candy

Beauty Blender to gąbka w kształcie charakterystycznego różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

Cena: 19,95USD
/s/

• Piękny efekt na skórze
  • Marzyłam o BB odkąd pamiętam. Dostałam go w końcu od chłopaka na święta. W Niemczech BB kosztuje 20 euro, to dużo.
    Zacznę od plusów. Gąbka fenomenalnie nakłada podkład. Nawet słaby fluid (choćby ten Catrice pseudo upiększający) wygląda świetnie. Gąbka przedłuża też trwałość podkładu i mam wrażenie, że delikatnie ukrywa suche skórki. Doskonale nakłada korektor pod oczy, a także konturowanie wychodzi bardzo naturalnie.
    Minusem jest to, że trzeba nauczyć się myć BB i marnuje się przy tym sporo wody. Najlepiej domywa go mydło Dove, na pewno nie kupię specjalnych płynów, bo nie wierzę w ich świetne działanie.
    Gąbka wytarła się w jednym miejscu, dlatego jeszcze delikatniej się z nią obchodzę.
    Jest to fenomenalny produkt, ale niestety bardzo drogi.
    Chciałabym przetestować jeszcze gąbkę z Real Techniques, która kosztuje ponad 5 euro i wtedy zdecyduję się na daną gąbkę. Nie wyobrażam sobie już nakładać podkład palcami czy pędzlem.

Używam tego produktu od: połowy grudnia 2015
    Ilość zużytych opakowań: jedna gąbeczka

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Paula Piotrkowska mięśnie brzucha

• niezastąpiony ale i tak uważam że zdecydowanie za drogi
  • Od kiedy kupiłam BB w Sephora z śliczną podstawką i w promocji -25%, jest mi nieodłączny podczas makijażu.

Używam go do nakładania podkładu - najpierw aplikuję parę tzw. kropek podkładu na twarzy a dopiero potem stępluje nasączonym wcześniej wodą BB. Czyli to nie prawda, że zużywa więcej podkładu - liczy się tutaj umiejętność wyboru sposobu nakładania. W moim przypadku zużywam go tyle samo co w porównaniu wcześniej jak nakładałam podkład rękoma.
    Używam go również do nakładania korektora pod oczy i rozświetlacza na skronie - tą cieńszą końcówką (i tak samo jak w przypadku podkładu, najpierw nakładam parę kropek w miejscach gdzie chcę i dopiero potem stępluję BB).

Co do czyszczenia znalazłam swój doskonały sposób (przedtem za chiny nie dało rady go domyć) - płyn dwufazowy!!!
    Uzywam do czyszczenia płynu dwufazowego Zaji (za 5zł) i domywa go doskonale.

Jeśli chodzi o minusy to zdecydowanie - cena!!!!
    Za kawałek gąbki 80zł!! - no bez przesady za to odejmuję gwiazdkę. Jeśli nie potanieje to na pewno nie kupię go ponownie pomimo, że jest naprawdę fajnym produktem.

Używam tego produktu od: 4miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dasz_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak kupie ja ponownie, bo jest tego warta😉
  • Generalnie bardzo dobry produkt, makijaz wyglada pieknie, podklad trzyma sie dluzej, niz przy nakladaniu pedzlem, ale gabka po 4 miesiacach do wymiany.

Ponizej zamieszczam zdiecie( mylam ja szamponem dla dzieci, moze to jest powodem tego masakrycznego stanu).

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie uzywania.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić beata_04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony!!
  • Od kiedy mam BB mój makijaż wygląda zupełnie inaczej. Zastanawiam się dlaczego tak późno odkryłam to cudo. Dzięki użyciu Beauty Blendera:
    - makijaż wygląda bardzo naturalnie,
    - sprawia, że podkład lub korektor idealnie wtapia się w cerę,
    - dodaje świeżości,
    - można nim blendować kosmetyki w kremie (róż).

Jajeczko jest trwałe, ale można mieć problem z dokładnym domyciem....ja znalazłam swój sposób i do tego celu używam mydła Dove w kostce - świetnie sobie radzi i umycie go nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Polecam każdemu aby spróbował Beatu Blendera!

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Długo odwlekany zakup, a szkoda.
  • Zawsze obiecałam sobie że jak nazbieram kaski, kupię sobię oryginalny beauty blender. Z racji tego , iż zawsze po drodze wypadały inne potrzebniejsze zakupy, planowanie gąbeczki zeszło na drugi plan. Po około 2 latach od zasłyszanych opiniach i zachwytach o BB , kupiłam go- a raczej mój TŻ go kupił, widząc ile czasu się męczę z decyzją kupna. Trafiłam na dzień darmowej wysyłki i nabyłam na stronie produkt za 68 zł.
    Jest wart tej ceny zdecydowanie. Myślałam że efekt będzie podobny do podrób beaty blendera( które też wydawały się fajne i mi służyły... do czasu oryginalnego...), jednak nawet nie można choc troche porównac efektów.
    Pędzle płaskie, palce, języczki i inne gąbki nie umywają się do oryginału!
    Super wyrównuje granice z szyją, nie zostawia smug plam, zwiększa krycie każdego podkładu, ujednolica buzię, daje efekt photoshopa ! Serio, nie wierzyłam że to jest możliwe. Owszem jest. Nadaje się również do wszystkich produktów, sypkich, płynnych, musu...
    Aplikacja jest 5 razy szybsza, i zajmuje jakies 20 sekund.
    Nie kruszy się, nie zniekształca.
    Jedyny minus - jajko nie chciało się domyc juz po piwerszej aplikacji Revlona, i jest brudna cały czas. Odechciewa mi się jej myc po kazdej aplikacji bo po co skoro i tak nadal jest brudna...
    Polecam każdej z was która zastanawia się nad zakupem. ! Warto

Ilość zużytych opakowań: w użytku

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Nie jestem dobra w robieniu makijażu, dotąd zmagałam się z widoczą granicą gdzie kończy się podkład i plamami od niego. Gąbeczka świetnie blenduje. Próbowałam wszystkiego- wklepywania palcami i pędzla do podkładu z naturalnym włosiem. Wszystko było widoczne na twarzy. Beauty Blender najbardziej zbliża do naturalnego efektu. Bardzo długo walczyłam sama ze sobą czy kupić ją czy nie (70 zł za kawałek gąbki?!), ale w akcie desperacji stwierdziłam że zaryzykuję, do tego Sephora miała promocję i kupiłam ją za 50 zł. Choć to i tak wysoka cena, nie żałuję. I tylko za cenę odejmuję jedną gwiazdkę. Choć z minusów muszę jeszcze dodać że ciężko ją umyć tak, by nie było plam po podkładzie. Doczyszczałam ją pół godziny i i tak widać podkład, choć różowy barwnik zszedł z gąbki pięknie.

Chcesz pochwalić caloksztalt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nigdy się go nie pozbędę
  • Sama nie wiem, jakim cudem nakładałam wcześniej podkład i korektor palcami. Od kiedy kupiłam Beauty Blender - używam go na okrągło. Nakładam nim podkład, korektor, puder i konturuję nim twarz. Odstawiłam pędzle, bo nic nie daje mi tak naturalnego efektu - jak to jajko. Dzięki niemu wróciłam do podkładów, które kupiłam, ale ostawiłam w kąt, bo nakładanie palcami nie dawało oczekiwanego efektu.
    Lubię nim konturować twarz - wychodzi to równomiernie i naturalnie.
    Uwielbiam! Choć zawsze mam problem z dokładnym wypłukaniem mydła - przez cały czas mam wrażenie, że wciąż w nim jest.

Ilość zużytych opakowań: 1 gąbeczka

Chcesz pochwalić arvv za czytelną i pomocną recenzję?
  • MEGA UDANY ZAKUP
  • Jestem pod ogromnym wrażeniem tej mini gąbeczki! Jest rewelacyjna. Po przeczytaniu opini na wizażu troszkę się wahałam, ale jednak decyzja zapadła. Moja znajoma pracuje w sephorze i aby zaoszczędzić pieniążki poprosiłam ją o zniżke no i wyszło 40 zł za gąbeczke. Ale moje kobietki.. beauty blender jest wart każdej ceny! Dlaczego piszę same dobre słowa otóż:
    * mam cerę trądzikową oraz naczynkową a dzięki beauty moja skóra jest idealna po prostu twarz wygląda w ogóle inaczej
    * nie jest prawdą, że zżera mega dużo podkładu.. ja mam podkład z pompką no i taka jedna pompka wystarczy mi na pokrycie całej twarzy
    * mega wyrównuje połączenie podkłady z korektorem
    * czytałam także że puszcza kolor.. u mnie nie zdarzyło to się ani razu bo myję ją letnią prawie zimną wodą i szarym mydłem.. a nie gorącą
    Cena fakt 69zl nie należy do tanich, ale serio warto żałuje tylko, że tak długo zwlekałam z jej kupnem
    Polecam gorąco

Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić jaskolka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała!!!
  • Zacznę od tego, że jestem posiadaczką skóry mieszanej sezonowo- jak jest ciepło to jest bardzo tłusta, w sezonie jesienno-zimowym mam mnóstwo suchych skórek ale z drugiej strony zaczynam się szybko świecić...
    przez długi czas nakładałam podkład palcami i nie byłam zadowolona z tego sposobu aplikacji ale nie odpowiadało mi też nakładanie podkładu pędzlami. Kupiłam jakąś podróbę beauty blendera i zauważyłam, że makijaż utrzymuje się dłużej niż po nałożeniu palcami więc postanowiłam zainwestować w oryginalne jajeczko.

i tu po prostu się zakochałam od pierwszego użycia...

plusy:
    - cudownie, równomiernie rozprowadza podkład
    - przyjemny w użyciu, mięciutki
    - nie śmierdzi jak inne gąbeczki
    - daje piękny efekt, taki subtelny photoshop na buzi
    - makijaż utrzymuje się o wiele dłużej niż nałożony palcami czy pędzlem
    - można nim nakładać i podkład, i puder

jednak ma też swoje wady...małe ale jednak :P

minusy:

-cena, nie da się ukryć- 70zł za gąbeczkę to jednak dużo. uważam, że 45-50zł byłoby odpowiednią ceną

- bardzo ciężko ją domyć i w zasadzie przy używaniu revlonu colorstay on się tak wżera w gąbeczkę

- puszcza kolor, odbarwia się w miejscu "używania"

Ilość zużytych opakowań: ...jeszcze trochę przed nami

Chcesz pochwalić ingula za czytelną i pomocną recenzję?
  • wiele hałasu o nic? nie do końca, ale jest duże ALE
  • Podsumowanie sprowadza się do ceny.
    Gdyby nie cena byłby to naprawdę świetny produkt.
    Gąbeczka jest mięciutka, super nakłada podkład w każdej postaci, również róże, bronzery, rozświetlacze, korektory itd.
    Baaardzo szybko mi popękała, puszczała kolor praktycznie od pierwszego użycia i niedomywała się do końca, przez co zrobiła się dziwnie nieprzyjemna w dotyku - musiałam odciąć "dupkę", żeby trochę jeszcze jej poużywać - oczywiście można kupić specjalne mydełko żeby przedłużyć jej żywotnośc, ale SORRY nie będę dodatkowo 70 złotych wydawać na mydło.
    Jest fajna, jest innowacyjna, jest jedyna w swoim rodzaju - ALE nie za tą cenę.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedna zwykła i jedna micro

Chcesz pochwalić ewekris za czytelną i pomocną recenzję?