Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Powiększ Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Zgłaszająca osoba: Kung Fu Candy

Beauty Blender to gąbka w kształcie charakterystycznego różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

Cena: 19,95USD
/s/

• Naprawdę fajny produkt
  • Beautyblender jest naprawdę wart polecenia Wystarczy tylko zmoczyć gąbeczkę i rozprowadzić podkład, co zajmuje naprawdę bardzo mało czasu, na czym mi bardzo zależało Również efekt jest naprawde zaskakujący ponieważ skóra naprawdę wygląda bardzo delikatnie, można powiedzieć, że prawie nie ma na niej podkładu, mimo to krycie ma bardzo dobre ja mam cerę trądzikową, więc jakieś drobne poprawki punktowo muszę zrobić, ale naprawdę zajmuje mi to o wiele mniej czasu niż nakładanie podkładu palcami Gąbeczka jest miła w dotyku, więc wykonywanie nią makijażu jest również przyjemne odejmuję jedną gwiazdkę za cenę, bo mimo wszystkich jej zalet, jak dla mnie cena 70 zł za małą gąbeczkę może być troche odstraszająca :/ Co prawda mi się udało kupić beautyblendera w obniżce 20%, lecz sądze że szybko kolejnej obniżki nie zobaczę ;p

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić agula0602 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • BB mam od 2012 roku i używałam jej do podkładów. Od pewnego czasu (ponad 2 lata) nie używam kolorowych płynów na skórę (podkładu), bo wszystko mi się waży na skórze. Uznałam, że do nakładania pudru nie będzie mi potrzebna, więc 2 lata siedziała w szufladzie. Pewnego dnia użyłam jej do aplikacji sypkiego i prasowanego pudru i uznałam , że zarówno do padkładów jak i korektorów i pudrów jest idealna. Kto ją ma wie jak używać, wie jakie ma możliwości. Polecam.
    PS. kolega z pracy opowiadał mi kiedyś, że za czasów jego młodości na biednej wsi dawano mu do zabawy kartofla i potrafił się nim bawić godzinami.... widzę, że teraz na wsi dają dzieciom do zabawy Beauty Blender.....Czasy się zmianiają.....

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

Chcesz pochwalić tinaraja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój wybawiciel!!
  • Drogie Panie! Przeczytałam wszystkie opinie na temat powyższego produktu i zdecydowalam się wydać 79 zł na to cudo. Stosuję ją od dwóch tygodni i jestem zachwycona! Dotychczas do nakładania podkładu używałam własnych palców, sporadycznie gąbeczek z drogerii z których nie byłam zadowolona. Z pędzlem też miałam do czynienia, ale nie podobało mi się, że pozostawia smugi (być moze kwestia wprawy i doboru odpowiedniego pędzla). Moja cera nie należy do idealnych: jest mieszana, posiada przebarwienia, zmorą są dla mnie rozszerzone pory na nosie oraz suche skórki. Używam podkładu Estee Lauder Double Wear który świetnie kryje, jednak jego aplikacja do najprzyjemniejszych nie należy. Stąd pomysł na wypróbowanie gąbki Beauty Blender. Z nią aplikacja podkładu jest banalnie prosta. Gąbka nie "pije" kosmetyku - wręcz przeciwnie, wystarczy niewielka kropelka by idealnie pokryć twarz! Przy pierwszej próbie dla porównania zrobiłam test pół na pół. Efekt powalił mnie na kolana! Część twarzy pomalowana gabką wyglądała idealnie! Zero smug, zero suchych skórek, pięknie zakamuflowane niedoskonalości na nosie, podkład idealnie stopiony ze skórą. Nie ma możliwości aby uzyskać taki efekt wklepując podkład palcami (przynajmniej u osób z taką cerą jak moja)! Po kilku dniach stosowania, zachęcona efektem, wyjęłam z szuflady zapomniany prezent - Armani Maestro. Podkład spisałam na straty ponieważ niemiłosiernie podkreślał suche skórki. Dzięki Beauty Blender z powrotem zogościł w mojej kosmetyczce Mimo wodnistej konsystencji gąbeczka poradziła sobie z nim znakomicie!
    Z czyszczeniem gąbki nie mam problemu - używam łagodnego szamponu swojego dziecka i plamy po podkładzie znikają błyskawicznie. Gąbka szybko wysycha i wraca do pierwotnego ksztaltu.
    Reasumując - jestem bardzo zadowolona, nie żałuję wydanych pieniędzy (wszak każda z nas ma swoją obsesję czyż nie ) Dotychczas nakładanie podkładu to była dla mnie udręka, od teraz to czysta przyjemność! Dla pań z idealną cerą gąbka może okazać się tylko fajnym gadżetem, dla mnie okazała się wybawieniem!

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedna gąbka

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Marcellina88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza, póki co nie ma tańszego zamiennika
  • Jest to najlepsza i najbardziej miękka i porowata gąbka jaką używałam, a próbowałam już naprawdę wielu, nie będę się zbytnio rozpisywać bo już wiele osób o niej dużo mówiło, po prostu jest najlepsza. Jeśli wydaje ci się że 60-80 zł za gąbkę to dużo o czywiście zgadzam się, ale naprawdę żadna inna nie da takiego efektu jak beauty blender, a ponadto da się ją domyć tak że wygląda jak zupełnie nowa, nie chłonie podkładu. Same ochy i achy, po prostu warto i koniec kropka!!

Chcesz pochwalić ani_ta_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Według mnie najlepsza metoda do idealnego rozprowadzenia podkładu, z niczym lepszym się nie spotkałam (najgorsze w tej kategorii są pędzle, zostawiają smużki, nigdy nie udało mi się uzyskać dobrego efektu).
    Gąbka jest śliczna z wyglądu, pierwszy plus. Stosuję na sucho, spróbowałam z wilgotną - możemy wtedy uzyskać efekt wet glow, szybko rozprawia się z całą buzią, sekundy nas dzielą do wymarzonej cery. Wypróbowane na podkładach, i lekkich i gęstych, na bb i cc kremach, nie zauważyłam, żeby na którymś polu się nie spisała.
    Czy pochłania produkt? Hm. Może? Jakoś nie przeszkadza mi to szczególnie, na pewno nie jest to nic co nie mieści się w aplikacyjnej mierze. Nie zauważyłam zwiększonej konsumpcji podkładów na przestrzeni miesięcy odkąd ją stosuję.
    Jedyny minus, ale nie taki wielki, to fakt, że trzeba ją dobrze wymyć po każdej aplikacji, czasami zostawiam sobie tą chwilę na później, zwłaszcza jak w pędzie trzeba opusczczać progi domu. Schnie ładnie, szybko, nawet jeśli nie wysychnie do końca to przecież można używać wersji wilgotnej. Używam do tego jakiegoś preparatu do tłustej cery, jaki mam pod ręką, nie wiem czy to właściwe, ale na razie jest ok.

Używam tego produktu od: wiosna 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić piroksena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiele hałasu o nic
  • Kupiłam BB w limitowanej wersji Royal czyli ładne fioletowe. Cena 79 zł. Byłam bardzo ciekawa jego działania, nie chciałam kupować zamienników. Mogłam sobie pozwolić na oryginał. I co ja sądzę o tej gąbeczce? Kompletnie nie rozumiem zachwytów nad nią. Makijaż nałożony nią nie jest jakiś efektowny. To samo, a nawet lepiej uzyskuję paluszkami. Pędzli nie lubię. Fakt, nie robi smug, ładnie się rozciera ale bez efektu wow. Będę jej używała, bo po to ją mam, ale kolejnej nie kupię. Swoją myję olejkiem pod prysznic Rossmannowskiej Isany za 6 zł. Domywa perfekcyjne.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • reklama czyni cuda
  • nie kupiłam BB, lecz dostałam. nie był mi potrzebny, ale skoro już mam, przetestowałam. i powiem szczerze - moda ogłupia. czytając recenzje o absolutnej wyższości BB nad zwykłymi, nędznymi gabkami i pędzlami, chciało mi się śmiać. i owszem, śmiałam się z tych subiektywnych opinii. moja również jest subiektywna, aczkolwiek nie będzie peanem pochwalnym. marketing, reklama, tv i cała ta machina "ulepszania" i kreowania nowego "piękna" jest momentami żałosna. szkoda, że kobiety traktują to wszystko tak bezkrytycznie, biorą i dają się nabrać na coś, co istnieje w wyobraźni kreatorów, co nieoniecznie przekłada się na realia. jak łatwo jest wmówić młodej dziewczynie, ogłupionej machiną konsumpcjonizmu, że coś jest jej niezbędne i niezastąpione. co za shit i bzdura. a wszystko tylko po to, by ta machina kręciła się dalej. wszyscy, lub prawie wszyscy, o tym wiemy. głupie różowe jajko to tylko namiastka, taki kwarek w całym ciele tego bagna. każdy kiedyś dał się na to nabrać, ja również. a co to ma wspólnego z BB? a to, że do zrobienia ładnego makijażu nie potrzebujemy tego gadżetu. identyczny efekt dadzą lateksowe gąbki. podkład ma to do siebie, że aby się fajnie trzymał na skórze, muszą być spełnione pewne warunki (wypielęgnowana, nawilżona, czysta skóra) i nie jest to zależne od tego, czy się go nałoży BB, czy RG, czy Super Gąbką. dałam ten gadżet córce do zabawy, a znajoma napisała felieton, aż taka była zainspirowana

Używam tego produktu od: jakiś czas

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić marianchel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Innowacja godna swojej ceny
  • Jedna z recenzentek zapytała czy zwykłym dziewczynom a nie wizażystkom jest potrzebna taka gąbeczka? Uważam, że owszem. Dlaczego by nie wyglądać lepiej w pracy, na co dzień? Szkoda, że dopiero od dwóch miesięcy jej używam. Zawsze byłam fanką nakładania podkładu palcami. Jakoś nigdy nie polubiłam się z pędzlami do fluidów. Postanowiłam od razu przetestować oryginalną gąbeczkę (Bo po co testować zamienniki które mogą nas nie zadowolić i tylko zniechęcić do zakupu tej pierwszej oryginalnej). Choć teraz po przetestowaniu tej mogę się skusić na tę RT bo jest połowę tańsza i porównać oba produkty.

Więc wracając do BB:
    -Przy namoczeniu go przed aplikacją BB właściwie nie pochłania nam podkładu jak to bywa przy innych gąbkach.
    -Podkład wtapia się idealnie w skórę,
    -Nie powoduje żadnych plam,
    -Aplikacja jest bajecznie prosta
    -Nakładanie podkładu zajmuje mi zdecydowanie mniej czasu niżeli palcami nie brudząc ich przy tym (minutkę)
    -I powód za który BB naprawdę zasługuje na 5 gwiazdek:

Mam takie wrażenie, że potrafi wycisnąć z każdego podkładu "ostatnie" soki. Mam tu na myśli efekt po nałożeniu.

*Np. Astor skin match po nałożeniu BB wygląda naprawdę PERFECT a nakładany palcami tak hm.. zwyczajnie.

*Czy nawet Estee Lauder DW sądziłam, że i tak już jest dla mnie idealny to po użyciu BB widać różnicę gołym okiem

Gąbeczkę mam jak pisałam dopiero 2 miesiące i nadal wygląda dobrze choć zauważyłam, że ta szersza powierzchnia zaczyna lekko się wyróżniać. Mam nadzieję, że wytrwa pół roku. Dodatkowo z czasem może nauczę się lepiej się z nią obchodzić.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Chcesz pochwalić Plaisir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiona
  • Szczególnie must have dla wizażystek, pędzle idą przy niej w odstawkę. Gwiazdkę odejmuje za to, że cena jest wygórowana a przede wszystkim za to, że niestety żre podkład jak oszalała

Plusy:

idealnie stapia podkład ze skórą
    przed każdym użyciem należy zamoczyć ją w wodzie i w ręcznik wycisnąć nadmiar wody
    świetnie rozciera
    nie zmienia kształtu
    łatwo się myję
    estetyczna
    łatwo dostępna (strony internetowe)

Minusy:

wysoka cena narzucona ze względu popularności, wygórowana i na pewno koszty jej wytworzenia były niższe, jednakże warta swojej ceny

wchłania dużą ilość podkładu pomimo wcześniejszego namoczenia jej

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedna gąbeczka

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja milosc !
  • Zakup spontaniczny, jak bardzo ciesze sie, ze kupilam moje jajeczko, wiem tylko ja
    -swietnie wyrownuje koloryt skory
    -bardzo przyjemny dla skory
    -wbrew pozorow bardzo wytrzymale
    -makijaz wykonuje sie bardzo szybko, latwo
    -latwo sie myje, szybko, ja robie to z uzyciem szarego mydla
    -nie ma zadnego zapachu mimo kontaktu z kosmetykami
    -idealne zarowno dla profesjonalistow, jak i amatorow
    -daje naturalny efekt
    -nie zauwazylam, aby pochlanial wieksza ilosc kosmetyku
    -nie uczula, nie podraznia skory, wrecz przeciwnie, wilgotne jajeczko ochladza ja, lagodzi

Moje jajeczko ma juz 10 miesiecy, co prawda ma juz kilka delikatnych uszkodzen, dziurek, ale nie przeszkadza to w sprawnej aplikacji podkladu. A w zapasie mam kolejne jajeczko
    Cena moze przerazic ale dobry pedzel tez kosztuje a przeciez tez sie zuzywa, ja na dwupak beautyblendera wydalam 120zl a spokojnie starcza mi na ponad 2 lata.

Używam tego produktu od: 10 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 jajeczko w trakcie

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?