Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Powiększ Gąbka do nakładania makijażu Beauty Blender, Silenz Beauty

Zgłaszająca osoba: Kung Fu Candy

Beauty Blender to gąbka w kształcie charakterystycznego różowego jajka. Nie zawiera lateksu i jest bez zapachu. Jej opływowy kształt pozwala na precyzyjne nałożenie podkładu i korektora bez pozostawiania smug i nierówności.
Aby nałożyć podkład wystarczy namoczyć Beauty Blender, który dwa razy powiększy swoją objętość, wąską końcówką można nałożyć korektor w trudno dostępne miejsca a szeroką podkład i róż.

Cena: 19,95USD
/s/

• Chwalona: 51 raz(y)
  • Jest to produkt kultowy!
  • Gąbeczka beauty blender w kategorii gąbeczek jest nr 1!

Produkt ten spełnia wszystkie obietnice producenta.

Co tu dużo pisać.

Gąbeczka jest niezwykle miękka
    uszlachetnia makijaż, twarzy wygląda zdrowo, świeżo promiennie, potrafi poradzić sobie z najbardziej topornymi podkładami
    nie smuży, nakłada taką ilość jaką chcemy bo dokładanie warstw nie robi plam ani maski

trzeba się z nią delikatnie obchodzić i jeśli tak będzie to jajeczko posłuży nam bardzo długo

większość już została napisana na temat tego kultowego produktu. moje klienki zawsze chwaliły tę gąbeczkę i były zdumione jak naturalnie wygląda ich twarz

czubata część świetna do korektora

lubię pędzle ale ta gąbeczka jest najlepsza. Używam tego produktu od: ...Ilość zużytych opakowań: jedna gąbeczka na razie

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Parę lat temu zakupiłam zamiennik tej gąbeczki, wtedy byłam z niej bardzo zadowolona. Jednak po miesiącu podróbka rozpadła się. Po przeczytaniu pozytywnych opinii na temat tego produktu, postanowiłam go zakupić.
    W opakowaniu dostałam dwie gąbeczki. Jedna z nich służy mi już dobry rok. Podkład nakłada się znakomicie, nawet początkujące dziewczyny nie powinny mieć problemów z jego aplikacją. Całkowicie zrezygnowałam z pędzli i na ten moment nie planuję powrotu do nich. Dla niektórych uciążliwe może być to, że po każdym użyciu trzeba produkt "wyprać". Jednak używając pędzli również musiałam umyć po każdym użyciu, więc dla mnie to naturalne. Robię to delikatnym szamponem dla niemowląt, do tej pory nic mi się nie rozpadło, w jednym miejscu jest malutkie pęknięcie, ale jak na ponad rok użytkowania jednej gąbeczki to uważam, że nie jest to wada produktu.
    Nie jest to produkt tani, jednak bardzo wydajny. Lubię go za to, że daje na skórze niesamowicie naturalne wykończenie makijażu. Przy stosowaniu pędzli do makijażu zdarzało mi się, że podkreślały moje suche skórki. Tu to nie ma miejsca. Struktura tej gąbeczki jest mięciutka, delikatna w dotyku oraz bardzo trwała.
    Podsumowując, polecam ten produkt jeśli macie na zbyciu trochę pieniędzy i chcecie przetestować go. Równie dobrze za tą cenę możecie kupić bardzo dobry pędzel.

PLUSY:
    +wydajność (jedna gąbeczka ponad rok)
    +struktura (delikatna, mięciutka)
    +makijaż wygląda bardzo naturalnie
    +makijaż jest trwalszy
    +zauważyłam mniejsze zużycie podkładu w porównaniu do używania pędzli
    +łatwiejsza do mycia niż pędzle

MINUSY:
    -CENA

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić domik2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak! Ale trzeba się nauczyć obchodzenia z nim - niestety także na błędach.
  • Co do recenzji poniżej - ja też swój pierwszy egzemplarz szybko zniszczyłam, w miesiąc czy dwa zrobił się twardy jak kamień i chyba popękał, tego akurat nie pamiętam. Myłam go w gorącej wodzie i używałam co mi wpadnie w ręce do domycia go. Drugiego - kupowałam w duopacku - używam już jakieś 5 miesięcy i dalej wygląda świetnie. Wcale nie trzeba niczego szczególnego - po prostu myję w chłodnej wodzie (albo zimnej) i używam mydła dove w kostce, o którą namydlam dobrze namoczony bb i potem wypłukuję brud, czynność powtarzam aż będzie czysty. I tyle, cała filozofia jego mycia. Jak się do niego przymierzałam to obejrzałam filmik na stronie producenta o myciu (mimo że nie miałam płynu i nie zamierzałam go kupować) i to mi wyjaśniło pewne rzeczy. Jakbym zniszczyła drugiego szybko to pewnie bym go znienawidziła, ale ponieważ wszystko się ułożyło, to jestem zadowolona.
    Nie zgadzam się też z tym, że zużywa dużo podkładu. Ostatnio mieszczę się w jednej niepełnej pompce (potrzebuję mniejszego krycia), chociaż początkowo też nie umiałam tego robić. Teraz nakładam kapkę podkładu na grzbiet dłoni, rozsmarowuję go palcem w pasek jak do swatcha (no, szerszy) i dopiero dotykam gąbką, pokrywając w ten sposób dużą jej powierzchnię. Jedno takie dotknięcie wystarcza mi na pokrycie jednego policzka, potem drugi, a trzeci na czoło, nos i brodę. Więc zazwyczaj nawet nie zużywam całego podkładu z dłoni, chyba że jakieś miejsca wymagają dodatkowego krycia.
    Ogólnie, jestem zachwycona. Cena w duopacku nie przeraża, a po wypróbowaniu kiepskich, pękających zamienników (kilka rodzajów), tym bardziej uważam, że tej wysokiej ceny bb jest wart. Po początkowych trudnych doświadczeniach teraz jestem absolutnie zakochana i polecam. Podkład naklada pięknie, równomiernie i bez efektu maski, poza tym potrafi utemperować ciężkie, maskowate BB creamy w dziwnych, ciemnych odcieniach - nałożone cienko za pomocą beauty blendera wtapiają się w skórę i wyglądają naturalnie, a nie jak pomarańczowa/różowa maska.
    Ogólnie - to mój KWC, będę wracać i polecam.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013
    Ilość zużytych opakowań: druga gąbka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lirriel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze spełnia swoją rolę, ale cena nieadekwatna do jakości.
  • +doskonale i precyzyjnie rozprowadza każdy podkład, którego używałam
    +ta metoda aplikacji znacznie przedłuża trwałość makijażu
    +średnie zużycie podkładu (na pewno więcej niż przy użyciu palców, ale efekt też lepszy)
    +przyjemnie się z niego korzysta (miły w kontakcie ze skórą)
    +wygodny do mycia

- trzeba obchodzić się z nim bardzo delikatnie przy czyszczeniu
    Ja uszkodziłam swój egzemplarz przy pierwszym myciu (urwany dzióbek). Kolejne dwa pęknięcia (znacznej wielkości) pojawiły się w ciągu ok. 1 m-ca od zakupu. Po ok. 2 miesiącach gąbeczka w kilku miejscach straciła swoją elastyczność (była jak zetlała uszczelka) i nie nadawała się do użytku. Faktem jest, że nie kupiłam tego specjalnego płynu do czyszczenia BB, tylko używałam tych samych środków, co do innych moich pędzli i gąbeczek.
    -im starszy, tym trudniej go doczyścić – a dla mnie możliwość dobrego czyszczenia to podstawa przy aplikatorach
    -cena

Podsumowując: jako aplikator BB jest dobry (choć bez fajerwerków). Przeżyłabym też może jego cenę, gdyby dał się używać dłużej niż 2 m-ce i nie był tak podatny na uszkodzenia mechaniczne. Tempo w jakim BB się zniszczył sprawiło, że poczułam się naciągnięta.
    Wyjątkowo pokusiłam się o dodatnie zdjęć.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Bezsenna_Pani za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Przyznam się, ze długo się zastanawiałam nad zakupem. Przeczytałam miliony recenzji. Miałam dość pędzli, które zawsze zostawiały mi jakieś plamy, ślady przy nakładaniu podkładu.
    W końcu kupiłam podróbkę. I nawet ona sprawdzała się lepiej niż pędzle. Mimo tego była taka trochę twarda, nie powiększała się gdy się ją zamoczyło, zjadała mi sporo podkładu.
    Ale w końcu się zdecydowałam na zakup oryginalnej gąbki i jestem naprawdę zachwycona:
    + piękny, naturalny efekt
    + nie zjada mi tyle podkładu co pędzle i podróbka
    + łatwo się ją myje, dużo łatwiej niż pędzle
    + mięciutka, bardzo przyjemnie nakłada się makijaż

Jedyny minus jaki znalazłam:
    - CENA! Gdyby nie to, to bym kupiła 10 od razu.

Chcesz pochwalić Dana991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czyzby PR?
  • gabke dala mi siostra juz jakis czas temu, bo sama tez ja dostala w ilosci 2, nie sprawdzila sie u niej I nie miala co z ta druga zrobic... jako ze nie czytam zadnych blogow, to dowiedzialam sie o niej w chwili, gdy ona mi o niej wspomniala. jak mi powiedziala o jej cenie, to padlam. pozniej chcialam poczytac recenzje i trafilam na rozne blogi. od poczatku te zachwyty czyms mi smierdzialy... no ale dobra, umylam ja porzadniej i zaczelam uzywac. co moge o niej powiedziec? naklada podklad... i w sumie w tym momencie moglabym juz zakonczyc cala recenzje, bo wiecej do dodania za bardzo w temacie nie mam. ale jako iz bedzie za krotko, to powiem jeszcze, ze nie widze KOMPLETNIE ZADNEJ roznicy przy nakladaniu podkladu palcami, a tym tworem. owszem, podklad nie robi smug, kryje, wtapia sie, ale normalnie tez ma identyczne wlasciwosci. same jajo nie chlonie za wiele podkladu i jest latwe do umycia. po kilkunastu(a moze nawet i kilkudziesieciu...) razach robi sie troche wyplowiale i nieco byle jakie, ale nie wplywa to na nic.
    skad tytul recenzji? tak jak pisalam, opinie na blogach wydawaly mi sie dziwne. z reka na sercu - nie trafilam na zadna negatywna. nie za bardzo rozumiem, jak mozna sie rozplywac nad malutkim kawalkiem gabeczki, a tymbardziej wydac na niego stowe? niedawno trafilam przypadkiem, kiedy ktos wspomnial o kampanii reklamowej, jaka rzekomo przeprowadzila ta firma, wysylajac blogerkom za darmo to jajko i proszac o pisanie pozytywnych recenzji... tak jak zazwyczaj nie wierze w to co wyczytam w internecie, tak teraz wcale bym sie nie zdziwila gdyby to byla prawda. gabki do makijazu mozna uzywac, kiedy nie lubi sie nakladac kosmetykow palcami. wtedy jak najbardziej. ale blagam... gabke za 100zl? ona wcale nie jest wykonana z zadnego nadzwyczajnego materialu, a ksztalt jajka to jakby sie uprzec, to mozna by sobie i z kawalka materaca zrobic...
    i zeby nie bylo: moja gabka nie jest podrobka. zreszta... jak niby mozna by bylo ja podrobic?
    nie wiem, czy ta recenzja nie zostanie skasowana, ale podsumuje ja tylko stwierdzeniem, ze jesli ktos ma 100zl na zbyciu i zastanawia sie nad kupnem, to polecam predzej kupic dobry podklad, albo najlepiej odlozyc i zbierac na cos pozyteczniejszego. nie chce nikogo obrazic, naprawde, ale nie oszukujmy sie - trzeba zostawic mozg za soba, zeby kupic gabke w ksztalcie jaja za tyle kasy. nawet jesli kogos na to stac.

Używam tego produktu od: chyba lipiec, albo i sierpien.
    Ilość zużytych opakowań: 1 jajo

Recenzja otrzymała 7 pochwał. Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dlaczego dopiero teraz?
  • Jak dla mnie rewelacja, jestem zła że dopiero niedawno na to cudo wpadłam. Mam tłustą cerę, żadne gąbki, żadne pędzle nie dawały takiego efektu. Makijaż jak na moje cerowe warunki utrzymuje się bardzo długo. W połączeniu z moim revlonem wygląda to bardzo naturalnie, a krycie mogę sobie stopniować.
    \nNo ale żeby nie bylo tak różowo.... wiadomo cena powala, 80 zł za gąbkę... cóż można to nawet nazwać fanaberią. Drugi minus to jej mycie, trzeba niezłe ilości wody i mydła zużyć żeby ją domyć. No i jak za tą cenę to dosyć krótka żywotność.
    \nNie zauważyłam natomiast żeby BB wciągał dużo podkładu. Zawsze nakładam na ręke taką samą ilość.
    \nCóż nie wyobrażam juz sobie mojego codziennego makijażu bez jaja.
    \nJest bardzo mięciutki, plastyczny makijaż nim to przyjemność.
    \n

Chcesz pochwalić inga24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalny !!!! - uwielbiam
  • Niesamowita przyjemnośc w nakładaniu podkładu ma to ogromne dla mnie znaczenie. Nie wchłania dużo produktu, fantastycznie blenduje. Efekt jak dla mnie jest super. Jest mięciutki, fantastycznie wtapia się w skórę , takie ruchy stemplowe bardzo mi odpowiadają przy nakładaniu. Struktura tego jajka jest jedyna w swoim rodzaju, nie jest gładka , nie odbija się od skóry jak np. Inglotowska za nie małą sumę 42 zł.
    Niektórzy piszą, że nakładanie palcami jest lepsze. Nigdy się z tym nie zgodzę. Nie ma to żadnego porównania. Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii. Wszystkie podróbki które pokazują się na rynku po sukcesie BB mają się nijak do oryginalnej wersji. Jest to mój zdecydowany faworyt bez dwóch zdań i tych wszystkich którzy zastanawiają się np. czy kupic oryginalny czy podróbkę przestrzegam i zachęcam żeby zainwestowac w coś sprawdzonego i pewnego. Ja jestem w nim zakochana i jest dla mnie nr 1. Również zdecydowanie wolę i efekt jest lepszy niż nakładanie pędzlami które też posiadam. Cena jest odstraszająca i to jedyny minus, ale nie odejmuje gwiazdki !!!!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić stokrotka3004 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra rzecz ale nie niezbedna!!!
  • No wiec tak zaczne od tego ze kupilam jak na zwyczajnego snoba przystalo bo..no wlasnie z ciekawosci. Slyszalam juz tyle ochow i achow ze postanowilam sama wyprobowac ta gabeczke.
    Obecnie maluje sie wylacznie pedzlami Everyday minerals-ten jest the best, lub Hakuro H50 i efekt jaki zostawiaja na mojej skorze bardzo mi sie podobal/a
    Ale ze jestem tylko babą i to dociekliwa to skusilam sie na atak twarzy oryginalna gabka-jajkiem
    No i jakie sa tego efekty:
    -w sumie strata 19.50euro (moze nie strata ale nietrafiona inwestycja)
    -efekt koncowy hmm przyjemny ale powaznie jestem przekonana ze moj stary i wysluzony EM pedzel radzi sobie duzo lepiej!!!
    -nakladanie i sama "operacja" nie powiem przyjemna i łatwa ale przyjemniejsze sa pedzelki typu flat-top
    + no i jedyny chyba plus za to ze gabka pochlania jednak mniej podkladu niz pedzle. Zamoczone czy tez nie zabieraja jednak wieksza ilosc produktu nie przekazujac go skorze ,co zreszta widac pozniej przy czyszczeniu pedzli i Beautyblendera.
    Podsumowanie:
    Dziewczyny jesli tak jak ja cierpicie na manie przesladowcza jakis nowinek kosmetycznych a mimo wszystko jestescie szczesliwymi posiadaczkami starych wysluzonych metod-zrezygnujcie z waszych "poscigow" Beautyblender jest ok ale tylko OK, nic wiecej ! Szkoda kasy -lepiej kupic nowy sprawdzony pedzel ktory posluzy nam z pewnoscia dluzej!!
    Sprawdzalam BeautyB z kremami BB,podkladami w plynie a takze w kremie. W sumie najlepiej spisywal sie z tymi w kremie-tutaj pedzel mniej sprawnie sobie posmiga. Ale jesli jestescie zwolenniczkami podkl. plynnych powaznie odradzam.Efekt ładny ale nie za taka cene!!! Kupcie lepiej pedzel EM lekko go skropcie woda przed uzyciem i dopiero podziwiajcie efekt na waszych buzkach!!!!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić kasinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrafiony zakup
  • Używam podkładu estee lauder double wear light, który sam w sobie nie jest wymagający przy nakładaniu (bardzo płynny i lekko kryjący). Nakładałam go palcami i wyglądał dobrze ale pomyślałam że skoro beauty blender robi takie cuda na twarzy to czemu nie spróbować.
    Cudu nie doświadczyłam – mój podkład nałożony BB nie wyglądał lepiej niż dotychczas za to gąbeczka rozczarowała mnie tym że:
    - nie da się jej domyć łagodnymi żelami – nie próbowałam agresywnych środków myjących z uwagi na obawę że resztki detergentu które na pewno pozostaną w gąbeczce podrażnią moją ultra wrażliwą skórę,
    - szybko się niszczy – po dosłownie 2óch aplikacjach i czyszczeniach miałam na niej zarysowania i wgłębienia,
    - w zasadzie to wydłuża aplikację i wymaga więcej ceregieli w porównaniu do dłoni – moczenia przed, rozcierania podkładu na ręce, nabieranie na gąbeczkę a następnie wklepywania miejsce w miejsce na buzi no i potem jeszcze mycie po użyciu i czekania aż wyschnie.
    Koniec końców BB wylądował w szafce a ja wróciłam do nakładania podkładu palcami – tanio, szybko a równie skutecznie

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić monikab1984 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij